Strona 18 z 26 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 1152

Wątek: Unia Leszno 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Nie no tutaj to nie ma co się szarpać. Na Czewe u siebie warto było zagryźć zęby, ale w perspektywie dwóch najważniejszych meczy 1 rundy to lepiej olać szanse na bonusa z Toruniem i po prostu niech Janek z tym Leśniakiem zamieszka i się wzmacnia. Natomiast oczywiście decyzja jego, nie zabroniliśmy mu śmigać w 1 kolejce to i w 2 jak będzie chciał, zabraniać nie możemy.

    Co do składu, jeśli Okon będzie ustawiał skład cały rok tak samo to będę ogromnie rozczarowany. Na filmiku z kulisów meczu Rusiecki mówił że wszyscy jesteśmy zespołem, że toromistrze również są 9 zawodnikiem i te 1-2 punkty w sezonie mogą dorzucić. To samo tyczy się ustawienia składu, myślałem że demony Barona już odleciały z Leszna a tu nastraszyliście mnie że dalej będzie amatorka mimo Kryjoma na tylnym siedzeniu. Oby tak nie było, musimy szukać małych punktów wszędzie.
    Oczywiście że można. Nie wstawiać Janka do składu i już jest zakaz.

  2. Powrót do góry    #767
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Falubazem, widzę, że w klubie liczą na rozbicie banku, bo wszystkie bilety +10 zł. Jeśli pogoda dopisze to i tak będzie pewnie blisko kompletu.

  3. Powrót do góry    #768
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Krótko mówiąc klub chce spaść? Ja nie ma żadnych dojść ani w klubie ani z otoczenia któregokolwiek zawodnika, więc fajnie, że się dzielisz swoimi, ale aż mi się nie chce wierzyć, iż Koldi chce się poświęcić i obronić Ekstraligę dla Leszna, a ktoś w klubie woli żeby przeszedł operację, pełną rehabilitację i wrócił na tor jak już wszystko będzie pozamiatane.
    Jazda ze złamanym mostkiem też nie jest wyjściem idealnym. Nie masz w tej sytuacji dobrego wyjścia. Do pierwszego dzwonu i możesz stracić Janka nie na 3/4 kolejki, a na cały sezon.
    Zeszły rok też mogli ryzykować z Zengim szybciej co do powrotu, ale taktyka była jak była i się udało.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 16-04-2024 o 12:01

  4. Powrót do góry    #769
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Janek pod 3
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  5. Powrót do góry    #770
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,559
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jazda ze złamanym mostkiem też nie jest wyjściem idealnym. Nie masz w tej sytuacji dobrego wyjścia. Do pierwszego dzwonu i możesz stracić Janka nie na 3/4 kolejki, a na cały sezon.
    Zeszły rok też mogli ryzykować z Zengim szybciej co do powrotu, ale taktyka była jak była i się udało.
    Pytanie na ile zabieg wyeliminuje Kołodzieja ? Bo jeśli na 4-6 kolejek to nie ma sensu go robić , i zdać się na mądrość Janusza i rozeznanie swojego organizmu. Skoro Janek nie zrobił go 3 tygodnie temu to tak naprawdę teraz już bez sensu trochę. Chyba że podejmie się go po 4 kolejce , o ile będzie miało to jakiś sens jeszcze.

    No zobaczymy jak to będzie wyglądać w Czwartek , ale jeśli rzeczywiście boli tak mocno to Janek pewnie sam zrezygnuje z wyjazdu do Torunia , a jeśli pojedzie to znaczy że nie jest tak źle , bo my naprawdę tam możemy odpuścić.

    Dla mnie jazda Janka w Toruniu będzie oznaczać że spokojnie będzie gotowy na kolejne spotkania.

    Wiktor Lampart nie pojedzie w meczu z Lesznem , info wyciągnięte z TT

  6. Powrót do góry    #771
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pytanie na ile zabieg wyeliminuje Kołodzieja ? Bo jeśli na 4-6 kolejek to nie ma sensu go robić , i zdać się na mądrość Janusza i rozeznanie swojego organizmu. Skoro Janek nie zrobił go 3 tygodnie temu to tak naprawdę teraz już bez sensu trochę. Chyba że podejmie się go po 4 kolejce , o ile będzie miało to jakiś sens jeszcze.

    No zobaczymy jak to będzie wyglądać w Czwartek , ale jeśli rzeczywiście boli tak mocno to Janek pewnie sam zrezygnuje z wyjazdu do Torunia , a jeśli pojedzie to znaczy że nie jest tak źle , bo my naprawdę tam możemy odpuścić.

    Dla mnie jazda Janka w Toruniu będzie oznaczać że spokojnie będzie gotowy na kolejne spotkania.
    Co do rokowań? To ja nie mam pojęcia. Już teraz dla mnie jest niepojęte jak facet ze złamanym mostkiem może rywalizować z takim skutkiem jak z Włókniarzem.

  7. Powrót do góry    #772
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,559
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Co do rokowań? To ja nie mam pojęcia. Już teraz dla mnie jest niepojęte jak facet ze złamanym mostkiem może rywalizować z takim skutkiem jak z Włókniarzem.
    Wiem wiem rozumiem , dzięki wogule za rzetelne informacje. Janek chyba będzie chciał ten sezon odjechać cały na takiej "blokadzie" pewnie z tygodnia na tydzień ból będzie się zmniejszał.

    Jak nie będzie upadku będzie dobrze , jak dojdzie do kraksy to sezon z głowy.

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Janek pod 3
    Apator bez Lamparta.

    Czuje że Janek faktycznie pojedzie....

  8. Powrót do góry    #773
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jazda ze złamanym mostkiem też nie jest wyjściem idealnym. Nie masz w tej sytuacji dobrego wyjścia. Do pierwszego dzwonu i możesz stracić Janka nie na 3/4 kolejki, a na cały sezon.
    Zeszły rok też mogli ryzykować z Zengim szybciej co do powrotu, ale taktyka była jak była i się udało.
    Pewnie, że nie jest idealnie. Mega wkurv, że po sezonie naznaczonym urazami kolejny zaczynamy z kontuzją najważniejszego żużlowca. Plus jest taki, że oglądając piątkową jazdę Janka można tylko życzyć wielu ekstraligowym zawodnikom tak bezpiecznego prowadzenia motocykla w pełnym zdrowiu, jakie Koldi prezentuje jeżdżąc niezaleczony.
    Co do Torunia to w awizowanym jest. Zobaczymy czy rzeczywiście pojedzie. Na pewno liczę mocno na niego z Falubazem, bo jeśli chcemy się utrzymać to ten mecz i w Grudziądzu będą najważniejsze. Później aż do 21.06. trudno będzie o jakiekolwiek punkty.

  9. Powrót do góry    #774
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Pewnie, że nie jest idealnie. Mega wkurv, że po sezonie naznaczonym urazami kolejny zaczynamy z kontuzją najważniejszego żużlowca. Plus jest taki, że oglądając piątkową jazdę Janka można tylko życzyć wielu ekstraligowym zawodnikom tak bezpiecznego prowadzenia motocykla w pełnym zdrowiu, jakie Koldi prezentuje jeżdżąc niezaleczony.
    Co do Torunia to w awizowanym jest. Zobaczymy czy rzeczywiście pojedzie. Na pewno liczę mocno na niego z Falubazem, bo jeśli chcemy się utrzymać to ten mecz i w Grudziądzu będą najważniejsze. Później aż do 21.06. trudno będzie o jakiekolwiek punkty.
    Ja się obawiam tylko ewentualnie przygotowywania toru na wyjazdach takich „specjalnych” dla Janusza.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Wiem wiem rozumiem , dzięki wogule za rzetelne informacje. Janek chyba będzie chciał ten sezon odjechać cały na takiej "blokadzie" pewnie z tygodnia na tydzień ból będzie się zmniejszał.

    Jak nie będzie upadku będzie dobrze , jak dojdzie do kraksy to sezon z głowy.



    Apator bez Lamparta.

    Czuje że Janek faktycznie pojedzie....
    Nie wiem jak Janusz musiałby się czuć by nie wystartować. Zobaczymy bliżej meczu. Na dziś słabo to wygląda, ale równie kolorowo nie było przed Czewą.

  10. Powrót do góry    #775
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,559
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Ja się obawiam tylko ewentualnie przygotowywania toru na wyjazdach takich „specjalnych” dla Janusza.



    Nie wiem jak Janusz musiałby się czuć by nie wystartować. Zobaczymy bliżej meczu. Na dziś słabo to wygląda, ale równie kolorowo nie było przed Czewą.
    Z drugiej strony jak w takim Toruniu zrobią trudny tor to połowa ich drużyny w łuk się nie złamie.
    Juniorzy + Pawełek

    U nas paradoksalnie wyeliminują Janusza , ale reszta drużyny będzie śmigać na kopie...

  11. Powrót do góry    #776
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Raczej można się szykować na mecz bez Kołodzieja. Nie ustawiliby go pod 3, jak od 100 lat jeździ pod 10/2.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #777
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Z drugiej strony jak w takim Toruniu zrobią trudny tor to połowa ich drużyny w łuk się nie złamie.
    Juniorzy + Pawełek

    U nas paradoksalnie wyeliminują Janusza , ale reszta drużyny będzie śmigać na kopie...
    Co ty nawijasz ? Przecież Pawełek lepiej sobie radzi na przyczepnych nawierzchniach niż na betonie. Pozostali seniorzy Apatora również.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #778
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Z drugiej strony jak w takim Toruniu zrobią trudny tor to połowa ich drużyny w łuk się nie złamie.
    Juniorzy + Pawełek

    U nas paradoksalnie wyeliminują Janusza , ale reszta drużyny będzie śmigać na kopie...

    mam nadzieje, ze ty jestes glownym analitykiem Kryjoma XD
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (16-04-2024), spiniaza1 (16-04-2024)

  15. Powrót do góry    #779
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,559
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co ty nawijasz ? Przecież Pawełek lepiej sobie radzi na przyczepnych nawierzchniach niż na betonie. Pozostali seniorzy Apatora również.
    No to po co robią beton na lidze ?

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    mam nadzieje, ze ty jestes glownym analitykiem Kryjoma XD
    Tak dlatego wygrany w piątek jak Koldi pojedzie , i wtedy analityk Baron będzie się drapał po czapce

  16. Powrót do góry    #780
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2024
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Tak wyglądała kopa rok temu z GKM, na której ponoć połowa drużyny nie łamała się w łuk

    Przechwytywanie.PNG

  17. Powrót do góry    #781
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Gnojowisko godne Krosna w paru meczach. Wstyd.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #782
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gnojowisko godne Krosna w paru meczach. Wstyd.
    Czy ktoś pamięta na jakim torze Zielona Góra czy Leszno zdobywały tytuły? Albo najgorsze goowni gorzowskie?
    Cel uświęca środki. Czy beton czy przyczepnie walki w elidze nie ma już od dawna

  19. Powrót do góry    #783
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Czy ktoś pamięta na jakim torze Zielona Góra czy Leszno zdobywały tytuły? Albo najgorsze goowni gorzowskie?
    Cel uświęca środki. Czy beton czy przyczepnie walki w elidze nie ma już od dawna
    Owszem pamiętam.
    Leszno:
    2015, 2017, 2018, 2019, 2020 - bez jakiś torów „ala” Krosno zeszły rok.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Raczej można się szykować na mecz bez Kołodzieja. Nie ustawiliby go pod 3, jak od 100 lat jeździ pod 10/2.
    Tego nie wiemy. Tylko Janek zaczynający spotkania w 1 biegu? Dziwna sprawa. Wygląda mi tu na akcję z Gryczką i L4 Janka z dniem 13.04 i możliwość zz. Tak by mógł wystartować z ZG.

  20. Powrót do góry    #784
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,582
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Owszem pamiętam.
    Leszno:
    2015, 2017, 2018, 2019, 2020 - bez jakiś torów „ala” Krosno zeszły rok.



    Tego nie wiemy. Tylko Janek zaczynający spotkania w 1 biegu? Dziwna sprawa. Wygląda mi tu na akcję z Gryczką i L4 Janka z dniem 13.04 i możliwość zz. Tak by mógł wystartować z ZG.
    Też dziwne żeby jechał w 1 biegu oraz po równaniu w 5 i po równaniu w 8 a Janusz preferuje bardziej jak zewnętrzna idzie i się odsypuje a po równaniu to raczej kreda ....więc raczej Janka w piątek nie ujrzymy i albo będzie Nazar albo ZZ

  21. Powrót do góry    #785
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Do Torunia bez Pana Janusza....
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  22. Powrót do góry    #786
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2023
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Parę minut temu pojawił się post na socialach, że w piątek bez Kołodzieja, a czy z ZZ czy bez to decyzja zostanie jeszcze podjęta.

  23. Powrót do góry    #787
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta


    Tego nie wiemy. Tylko Janek zaczynający spotkania w 1 biegu? Dziwna sprawa. Wygląda mi tu na akcję z Gryczką i L4 Janka z dniem 13.04 i możliwość zz. Tak by mógł wystartować z ZG.
    Ma się tą czutkę.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 16-04-2024 o 15:31

  24. Powrót do góry    #788
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,582
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Przy ZZ więcej się ugra niż z Parnickim w składzie ale wynik pewnie w granicach 55-35....a Kołodziej po dwóch tygodniach rehabilitacji będzie się lepiej czuł a wtedy ważny mecz z Falubazem u siebie oraz ważny wyjazd do Grudziadza

  25. Powrót do góry    #789
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Lepiej chyba przetestować Parnickiego + w razie czego są RT niż cisnąć z ZZ.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #790
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Lepiej chyba przetestować Parnickiego + w razie czego są RT niż cisnąć z ZZ.
    Dla mnie zz. Dodatkowe starty dla Smyka, Damiana, Antka czy Grzegorza. Przykład zeszłego roku pokazuje, że te nawet 7 biegów w meczu mogą zawodnikowi w dółku pomóc. Jaimon czy Smyk na tym skorzystali. Nazar jakąś okazję też może dostać, ale tutaj najważniejsi dla mnie są zawodnicy Ci podstawowi w „kryzysie”.

  27. Powrót do góry    #791
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Przy ZZ więcej się ugra niż z Parnickim w składzie ale wynik pewnie w granicach 55-35....a Kołodziej po dwóch tygodniach rehabilitacji będzie się lepiej czuł a wtedy ważny mecz z Falubazem u siebie oraz ważny wyjazd do Grudziadza
    Dzisiaj wtorek a już decyzja czyli trochę też w tym ostrożności mimo wszystko. Na następny wyjazd taka sytuacja się może powtórzyć, zwłaszcza że pewnie równego toru jak stół po informacji że z Kolodziejem nie halo nigdzie przeciw Unii nie będzie.

  28. Powrót do góry    #792
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez BallyNaFali Zobacz posta
    Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Falubazem, widzę, że w klubie liczą na rozbicie banku, bo wszystkie bilety +10 zł. Jeśli pogoda dopisze to i tak będzie pewnie blisko kompletu.
    No to brawa dla geniuszy...nic się nie nauczyli i w momencie, gdy odbudowali frekwencję podnoszą cenę...Przykro patrzeć na to amatorskie zarządzanie.

  29. Powrót do góry    #793
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pytanie na ile zabieg wyeliminuje Kołodzieja ? Bo jeśli na 4-6 kolejek to nie ma sensu go robić.
    Patrząc w terminarz to w kwietniu mecz kluczowy z Falubazem który no trzeba u siebie wygrać. Ale w kolejnych 5 kolejkach mamy 4 razy wyjazdy i jeden mecz u siebie z Lublinem. W Grudziądzu trzeba powalczyć ale reszta to raczej plecy.

    Wiec jeśli mówimy o przerwie po zabiegu +/- 2 miesiące (nie wiem ile, strzelam) to Janek by zdążył na Toruń 21.06. W ostateczności na wyjazd do ZG 7.07.

    Na końcówkę mamy terminarz dobry: od 9 kolejki u siebie Toruń, Grudziadz, Wrocław, Gorzow oraz wyjazd ZG i Lublin. I w pełnym składzie to wszystko poza Lublinem jest do wzięcia.

    Nie mniej najpierw się trzeba skupić na Falubazie, bo przy ewentualnej porażce to przed tą 9 kolejką będziemy z 2 pkt na koncie, a ostatnie miejsce w tabeli z 2 pkt i końcówka sezonu to już trochę obciąża głowę i siada na psyche.

  30. Powrót do góry    #794
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Pojedzie z Falubazem i zabieg.

  31. Powrót do góry    #795
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dla mnie zz. Dodatkowe starty dla Smyka, Damiana, Antka czy Grzegorza. Przykład zeszłego roku pokazuje, że te nawet 7 biegów w meczu mogą zawodnikowi w dółku pomóc. Jaimon czy Smyk na tym skorzystali. Nazar jakąś okazję też może dostać, ale tutaj najważniejsi dla mnie są zawodnicy Ci podstawowi w „kryzysie”.
    Pełna zgoda co do Z/Z. Buszmen nie wywieszaj białej flagi.

    Pewnie skończy się 37-41 pkt przy dobrych wiatrach, ale ludzie dajmy sobie szansę na niespodziankę.

    Biegi ZZ-etki lub Nazara:

    Bieg 1: Dudek i Rowe

    Bieg 5: Przedpełski i Rowe

    Bieg 8: Emil i Affelt

    Bieg 13: Emil i Lambert (partneruje Zengi)

    ZZ-etka daje teoretycznie gwarancję, że pierwsze 3 biegi nie będą przegrane. W 13 będzie najprawdopodobniej łomot tak czy owak.

    Nazar nic nie gwarantuje, nawet z Affeltem na MotoArenie.

    Niech się objeżdża, ale nie kosztem zabierania sobie szansy na niespodziankę, za chwilę zaczną się młodzieżówki, U24 i inne juniorskie międzynarodowe imprezy - tam niech pokazuje wartość i ogarnia tory.

    Mimo braku Janka mamy szansę w obliczu braku Lamparta na dobry wynik pozwalający myśleć o bonusie. Nie wywieszajmy białej flagi z tym Nazarem.

    Inna sprawa, mniej istotna, ale na nią też już zwracałem uwagę w zeszłym sezonie. Nie rozumiem stawiania pod 8/16 na Nazara. Jabłoński jest na mniej więcej podobnym poziomie, ale przede wszystkim zabezpiecza nas na katastrofę juniorską.

    Wyobraźcie sobie, bieg juniorski z Falubazem, odpukać, Antek się wywala z własnej winy i nie jest w stanie jechać w pozostałych swoich dwóch biegach. I z takim Nazarem jesteśmy w dupie i mamy dwa biegi bez drugiego zawodnika i w jakimś biegu taki Hurysz lub Sadurski dostaną na Smoku być może kluczowy punkt w meczu za darmo.

    Tymczasem Hubert może w każdej chwili wskoczyć za każdego z juniorów. Ba! On może (jeśli się nic nie zmieniło od zeszłego sezonu) nawet zastąpić Damiana lub Antka gdy króryś z nich zrobi taśmę! Z Nazarem? Wykluczenie i jazda jeden na dwóch.

    Można oczywiście powiedzieć, że Nazar zabezpiecza seniorów. Też gówno prawda, jak w pierwszym biegu Smyk dostanie sraczki i do końca meczu z kibla już nie wyjdzie to jak nie RT to można wrzucać Ratajczaka lub Mencla, którzy są na tą chwilę pewniejsi od ukraińca.

    Czy wszechogarniający taktyk z Landshut tego nie dostrzega?

  32. Powrót do góry    #796
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    A ten cały Nazar nie ma czasami Polskiego obywatelstwa ? Bo jeśli nie to faktycznie to niezrozumiała polityka kadrowa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #797
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Pojedzie z Falubazem i zabieg.
    Ostatnio pisałeś, że kilka kolejek bez Jasia a ten z Czewa pojechał także te Twoje infa są tyle warte co Twoje typy więc jedno wielkie gow...

    Idź zaśmiecać inny wątek.

    Jak dla mnie to trzeba się skupić na meczach u siebie i na wyjeździe w Zielonej i GKM-ie a takie mecze typu ten w Toruniu po prostu odjechać bez kontuzji.

    Jak Janek nie czuje się w pełni to dać młodego Nazara i spokojnie mecz odjechać bo według mnie bonus jest poza naszym zasięgiem i nie jest to pesymizm tylko realna rzeczywistość a nie którym tutaj chyba ten mecz z Czewa trochę ta rzeczywistość rozmył na różowo.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chezik za jego przydatny post!

    lego (17-04-2024)

  35. Powrót do góry    #798
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Ostatnio pisałeś, że kilka kolejek bez Jasia a ten z Czewa pojechał także te Twoje infa są tyle warte co Twoje typy więc jedno wielkie gow...

    Idź zaśmiecać inny wątek.

    Jak dla mnie to trzeba się skupić na meczach u siebie i na wyjeździe w Zielonej i GKM-ie a takie mecze typu ten w Toruniu po prostu odjechać bez kontuzji.

    Jak Janek nie czuje się w pełni to dać młodego Nazara i spokojnie mecz odjechać bo według mnie bonus jest poza naszym zasięgiem i nie jest to pesymizm tylko realna rzeczywistość a nie którym tutaj chyba ten mecz z Czewa trochę ta rzeczywistość rozmył na różowo.
    No to wystawmy skład U24 z Nazarem i Marcelem Juskowiakiem na czele. Zengiego, Andrzeja i Rew zamknijmy w domach. Spokojnie wtedy tak odjedziemy, że hej.

  36. Powrót do góry    #799
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,559
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    My w tym Toruniu naprawdę ostro powalczymy jeśli będzie z/z ...
    Warto naprawdę warto , oni mają pierwszy mecz u siebie w dodatku bez Lamparta najprawdopodobniej.... , oczywiście mecz będzie przegrany . Ale jestem przekonany że stać nas na 40 pkt a to daje szansę na bonus.

  37. Powrót do góry    #800
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez BallyNaFali Zobacz posta
    Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Falubazem, widzę, że w klubie liczą na rozbicie banku, bo wszystkie bilety +10 zł. Jeśli pogoda dopisze to i tak będzie pewnie blisko kompletu.
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    No to brawa dla geniuszy...nic się nie nauczyli i w momencie, gdy odbudowali frekwencję podnoszą cenę...Przykro patrzeć na to amatorskie zarządzanie.
    Przyjeżdża do Leszna najatrakcyjniejszy przeciwnik, więc nie ma się co dziwić wysokim cenom biletów.

  38. Powrót do góry    #801
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Pełna zgoda co do Z/Z. Buszmen nie wywieszaj białej flagi.

    Pewnie skończy się 37-41 pkt przy dobrych wiatrach, ale ludzie dajmy sobie szansę na niespodziankę.

    Biegi ZZ-etki lub Nazara:

    Bieg 1: Dudek i Rowe

    Bieg 5: Przedpełski i Rowe

    Bieg 8: Emil i Affelt

    Bieg 13: Emil i Lambert (partneruje Zengi)

    ZZ-etka daje teoretycznie gwarancję, że pierwsze 3 biegi nie będą przegrane. W 13 będzie najprawdopodobniej łomot tak czy owak.

    Nazar nic nie gwarantuje, nawet z Affeltem na MotoArenie.

    Niech się objeżdża, ale nie kosztem zabierania sobie szansy na niespodziankę, za chwilę zaczną się młodzieżówki, U24 i inne juniorskie międzynarodowe imprezy - tam niech pokazuje wartość i ogarnia tory.

    Mimo braku Janka mamy szansę w obliczu braku Lamparta na dobry wynik pozwalający myśleć o bonusie. Nie wywieszajmy białej flagi z tym Nazarem.

    Inna sprawa, mniej istotna, ale na nią też już zwracałem uwagę w zeszłym sezonie. Nie rozumiem stawiania pod 8/16 na Nazara. Jabłoński jest na mniej więcej podobnym poziomie, ale przede wszystkim zabezpiecza nas na katastrofę juniorską.

    Wyobraźcie sobie, bieg juniorski z Falubazem, odpukać, Antek się wywala z własnej winy i nie jest w stanie jechać w pozostałych swoich dwóch biegach. I z takim Nazarem jesteśmy w dupie i mamy dwa biegi bez drugiego zawodnika i w jakimś biegu taki Hurysz lub Sadurski dostaną na Smoku być może kluczowy punkt w meczu za darmo.

    Tymczasem Hubert może w każdej chwili wskoczyć za każdego z juniorów. Ba! On może (jeśli się nic nie zmieniło od zeszłego sezonu) nawet zastąpić Damiana lub Antka gdy króryś z nich zrobi taśmę! Z Nazarem? Wykluczenie i jazda jeden na dwóch.

    Można oczywiście powiedzieć, że Nazar zabezpiecza seniorów. Też gówno prawda, jak w pierwszym biegu Smyk dostanie sraczki i do końca meczu z kibla już nie wyjdzie to jak nie RT to można wrzucać Ratajczaka lub Mencla, którzy są na tą chwilę pewniejsi od ukraińca.

    Czy wszechogarniający taktyk z Landshut tego nie dostrzega?
    Na treningach ostatnich pojedynki Hubert vs Nazar to jak spotkania gołej dupy z pasem. Deklasacja

  39. Powrót do góry    #802
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Na treningach ostatnich pojedynki Hubert vs Nazar to jak spotkania gołej dupy z pasem. Deklasacja
    A jak wyglądają pojedynki Nazara z Damianem?

    Bo jeśli Nazar go nie pokonuje to absolutnie nie widzę najmniejszego sensu we wstawianiu go do składu pod 8.

  40. Powrót do góry    #803
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    A jak wyglądają pojedynki Nazara z Damianem?

    Bo jeśli Nazar go nie pokonuje to absolutnie nie widzę najmniejszego sensu we wstawianiu go do składu pod 8.
    Ty masz taką wizję, ja mam inną. Dla mnie lepszy zawodnik znajduje się pod 8/16. Oczywiście numer który dzisiaj jest traktowany bardzo „rezerwowo”. Ile razy miały miejsca takie przypadki co mówisz? Nie wiem kontuzja juniora pod 6/7 czy 14/15 , że wskakiwał ktoś pod 8? Oczywiście jeżeli taki scenariusz miałby miejsce to Twoja optyka jest dobra. Tylko tu mówimy o przypadku bardzo, bardzo skrajnym.
    Dla mnie Nazar pod 8/16 jest lepszym wyborem,bo sportowo na dziś jest lepszy. To też ma znaczenie dla rozwoju tych chłopaków i swoistej rywalizacji na treningu gdzie któryś z nich może to miejsce w składzie sobie wywalczyć w formie „nagrody” i docenienia jego wyniku sportowo lepszego na treningu niż konkurenta. Nie jestem za tym by paszport decydował o obsadzie tego numeru to dwa. Co do treningów? Nazar sporadycznie,bo sporadycznie wygrywał z Damianem. Pokonywać potrafił częściej Antka, ale oczywiście z tej całej 4 na dziś jest mocną 3. Hubi zdecydowanie jest najsłabszy. Kolejna kwestia to raczej wolę mieć Nazara który może wskoczyć w przypadku fatalnego Rew co jest bardziej prawdopodobne niż kontuzja czy niemoc Damiana lub Antka.

    Inna kwestia,że obsada tego numeru jest tak istotna jak to czy będzie na stadionie w dniu meczu 20 czy 18 stopni. Z drugiej jednak strony w imię zdrowej rywalizacji między chłopakami lepiej według mnie jak pod tym numerem będzie ten który na to bardziej zasłużył na treningu. Lepszy będzie Hubert niech jest Hubert, baaa Hubert będzie lepszy niż Antek niech zajmie jego miejsce. Na dziś hierarchia jest taka,że jest Damian, Antek, Nazar i Hubert.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 16-04-2024 o 21:51

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Igelski (17-04-2024)

  42. Powrót do góry    #804
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przyjeżdża do Leszna najatrakcyjniejszy przeciwnik, więc nie ma się co dziwić wysokim cenom biletów.
    Wszystko fajnie, tylko niektórzy ten mecz zobaczą w tv i takich ludzi mi szkoda, szczegolnie rodzin z dziecmi. Wygrała pazerność, bo przyjeżdża Falubaz

    BTW. Kolega się wybiera na Smoka?

  43. Powrót do góry    #805
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Jeżeli ma być ZZ to chyba pozbawiamy wtedy Kołodzieja możliwości treningu przed meczem z ZG. Zwolnienie jest do soboty włącznie a będąc na zwolnieniu chyba nie można jeździć na treningach. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FANATICOS za jego przydatny post!

    Buszmen (16-04-2024)

  45. Powrót do góry    #806
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta

    BTW. Kolega się wybiera na Smoka?
    Niestety, mam zaplanowany wyjazd na niedzielny poranek i mogę nawet nie zdążyć na parę pierwszych wyścigów przed TV. Na żywo w Lesznie umknie mi to raczej. A szkoda, bo liczę na dobry wynik, kręcący się koło remisu. Wiadomo, że tor będzie twardy, a więc po kilku wyścigach odsypie się i powinna szeroka dobrze nieść. A do tego nie sprawdzę jakości nowej giętej... . Szkoda.
    Będę trzymał kciuki przed TV.

  46. Powrót do góry    #807
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Jeżeli ma być ZZ to chyba pozbawiamy wtedy Kołodzieja możliwości treningu przed meczem z ZG. Zwolnienie jest do soboty włącznie a będąc na zwolnieniu chyba nie można jeździć na treningach. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
    piknik zrobią

  47. Powrót do góry    #808
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Do Torunia jedziecie bez Janusza, ale jedziecie z Ratajczakiem. To co dzisiaj pokazał w Ostrowie, to poezja żużla. Obecnie w swojej kategorii jest jedynką i proszę nie pisać mi o Przyjemskim i jego osiągach Żużel to nie tylko start i meta. Żużel to ściganie, walka i wyprzedzanie.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yankes za jego przydatny post!

    Dominik (16-04-2024)

  49. Powrót do góry    #809
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Ty masz taką wizję, ja mam inną. Dla mnie lepszy zawodnik znajduje się pod 8/16. Oczywiście numer który dzisiaj jest traktowany bardzo „rezerwowo”. Ile razy miały miejsca takie przypadki co mówisz? Nie wiem kontuzja juniora pod 6/7 czy 14/15 , że wskakiwał ktoś pod 8? Oczywiście jeżeli taki scenariusz miałby miejsce to Twoja optyka jest dobra. Tylko tu mówimy o przypadku bardzo, bardzo skrajnym.
    Dla mnie Nazar pod 8/16 jest lepszym wyborem,bo sportowo na dziś jest lepszy. To też ma znaczenie dla rozwoju tych chłopaków i swoistej rywalizacji na treningu gdzie któryś z nich może to miejsce w składzie sobie wywalczyć w formie „nagrody” i docenienia jego wyniku sportowo lepszego na treningu niż konkurenta. Nie jestem za tym by paszport decydował o obsadzie tego numeru to dwa. Co do treningów? Nazar sporadycznie,bo sporadycznie wygrywał z Damianem. Pokonywać potrafił częściej Antka, ale oczywiście z tej całej 4 na dziś jest mocną 3. Hubi zdecydowanie jest najsłabszy. Kolejna kwestia to raczej wolę mieć Nazara który może wskoczyć w przypadku fatalnego Rew co jest bardziej prawdopodobne niż kontuzja czy niemoc Damiana lub Antka.

    Inna kwestia,że obsada tego numeru jest tak istotna jak to czy będzie na stadionie w dniu meczu 20 czy 18 stopni. Z drugiej jednak strony w imię zdrowej rywalizacji między chłopakami lepiej według mnie jak pod tym numerem będzie ten który na to bardziej zasłużył na treningu. Lepszy będzie Hubert niech jest Hubert, baaa Hubert będzie lepszy niż Antek niech zajmie jego miejsce. Na dziś hierarchia jest taka,że jest Damian, Antek, Nazar i Hubert.
    Dzięki za merytoryczną dyskusję, ale musze odbić piłeczkę, bo dalej mam swoje zdanie i postaram Ci wyjaśnić dlaczego.

    1) Czemu w tej czwórce rankingowotreningowej nie ma Rew? Też jest zagranicznym młodzieżowcem, dokładnie jak Parnicki. Mówisz o rywalizacji. Myślę, że ona powinna być zdrowa a nie jakaś na siłę "poprawna". Pomiędzy Damianem, Antkiem i Hubertem jako pomiędzy polskimi U21. Taka sama jak i między Rew i Parnickim jako zawodnikami U24, którzy nie mają polskich licencji. Co z tego że Nazar jest mocną trójką, skoro nie jest POLSKIM juniorem i to nie nasze widzi mi się, tylko po prostu regulamin

    2) Ponownie się odniosę do "mocnej trójki", jak już ten Rew zawodzi w meczu to na logikę wolę puszczać "jedynkę" lub "słabą dwójke" w tym zestawieniu za niego niż mocną trójkę, która nie zapoznała się z torem w biegu młodzieżowym.

    3) Zgadzam się, że to nie jest palący problem, ale już jest to proszenie się kłopot bo to że jest rzadkie, nie oznacza że się nie zdarzy. Poza tym juniorzy z urzędu w sezonie zasadniczym mają 84 biegi. Jakieś tam prawdopodobieństwo głupiej taśmy jest.

    Pozdrawiam

  50. Powrót do góry    #810
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Jeżeli ma być ZZ to chyba pozbawiamy wtedy Kołodzieja możliwości treningu przed meczem z ZG. Zwolnienie jest do soboty włącznie a będąc na zwolnieniu chyba nie można jeździć na treningach. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
    Nie ma czegoś takiego.

    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Dzięki za merytoryczną dyskusję, ale musze odbić piłeczkę, bo dalej mam swoje zdanie i postaram Ci wyjaśnić dlaczego.

    1) Czemu w tej czwórce rankingowotreningowej nie ma Rew? Też jest zagranicznym młodzieżowcem, dokładnie jak Parnicki. Mówisz o rywalizacji. Myślę, że ona powinna być zdrowa a nie jakaś na siłę "poprawna". Pomiędzy Damianem, Antkiem i Hubertem jako pomiędzy polskimi U21. Taka sama jak i między Rew i Parnickim jako zawodnikami U24, którzy nie mają polskich licencji. Co z tego że Nazar jest mocną trójką, skoro nie jest POLSKIM juniorem i to nie nasze widzi mi się, tylko po prostu regulamin

    2) Ponownie się odniosę do "mocnej trójki", jak już ten Rew zawodzi w meczu to na logikę wolę puszczać "jedynkę" lub "słabą dwójke" w tym zestawieniu za niego niż mocną trójkę, która nie zapoznała się z torem w biegu młodzieżowym.

    3) Zgadzam się, że to nie jest palący problem, ale już jest to proszenie się kłopot bo to że jest rzadkie, nie oznacza że się nie zdarzy. Poza tym juniorzy z urzędu w sezonie zasadniczym mają 84 biegi. Jakieś tam prawdopodobieństwo głupiej taśmy jest.

    Pozdrawiam
    Według mnie już krótko podsumowując to:
    Dla mnie nie ma sensu wstawiać do składu Huberta który w 99% biegów na treningach przejeżdża ostatni niezależnie z kim rywalizuje z wyżej wymienionych zawodników.

    Również pozdrawiam.

    Z innej beczki dzisiaj Andrzej komplecik ogrywając sobie Artioma x2 i Vacula.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 16-04-2024 o 23:46

Strona 18 z 26 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •