Strona 10 z 26 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 1161

Wątek: Unia Leszno 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Panowie dawno się nie udzielałem na temat wyników meczy, ale nawet ze zdrowym Kołodziejem to Częstochowa wygra z Lesznem.

    Ostatnio pisałem jak Motor awansował do ekstraligi i praktycznie wszystkie mecze przewidziałem - jedynie z Gorzowem gdzie sędzia wypaczył, wydrukował wynik meczu to wszystko się sprawdziło.
    Mecz z Toruniem każdy tu na forum pisał, że Motor przegra a ja jako jedyny pisałem, że Motor to wygra i Motor wygrał.

    Niestety zawiść kibiców z innych ośrodków Polski zmusiła mnie bym nie udzielał się na tym forum, bo naprawdę nie chce mi się przekrzykiwać z dzieciakami, ale realnie to Częstochowa ten mecz z Wami wygra tak czy siak.
    Zibly vel Kuba nie żal mi czasu na te multi? Mało masz w klubie roboty?

  2. Powrót do góry    #407
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    lpokarse powinieneś zmienić nick na: i po kasie

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    j-rules (30-03-2024)

  4. Powrót do góry    #408
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    I dlatego przestałem wchodzić na forum, bo nie chce mi się z dziećmi przekrzykiwać
    Moje info były sprawdzone jak tutaj wchodziłem. Nawet pisałem o sponsorach, którzy walą do drzwi i okien Motoru po awansie i też się sprawdziło. To była kwestia czasu.
    A co do wyników męczy, to ostatni raz typowalem jak awansowalismy do ekstraligi, nie sprawdził mi się wydrukowany mecz z Gorzowem tylko.
    I od tamtej pory, po tamtym sezonie przestałem się udzielać, bo szkoda czasu na dyskusje z dzieciakami.
    I nigdy kont multi nie miałem, bo to dziecinada.

    Myślałem, że po czasie coś się zmieniło ale... Nadal dziecinada na forum.

    Tak więc do zobaczenia na stadionach do Zielonki wrócę chętnie, bo nigdy nie zapomnę jak kibice mnie ugościli i przywitali, nawet Damian wyszedł na mnie na dworzec PKP, jak jechałem na meczyk
    Oczywiście poza Lesznem, raz byłem i wystarczy
    Do zobaczenia na stadionach, poza oczywiście Lesznem, bo tam moja noga nie stanie już nigdy

  5. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    I dlatego przestałem wchodzić na forum, bo nie chce mi się z dziećmi przekrzykiwać
    Moje info były sprawdzone jak tutaj wchodziłem. Nawet pisałem o sponsorach, którzy walą do drzwi i okien Motoru po awansie i też się sprawdziło. To była kwestia czasu.
    A co do wyników męczy, to ostatni raz typowalem jak awansowalismy do ekstraligi, nie sprawdził mi się wydrukowany mecz z Gorzowem tylko.
    I od tamtej pory, po tamtym sezonie przestałem się udzielać, bo szkoda czasu na dyskusje z dzieciakami.
    I nigdy kont multi nie miałem, bo to dziecinada.

    Myślałem, że po czasie coś się zmieniło ale... Nadal dziecinada na forum.

    Tak więc do zobaczenia na stadionach do Zielonki wrócę chętnie, bo nigdy nie zapomnę jak kibice mnie ugościli i przywitali, nawet Damian wyszedł na mnie na dworzec PKP, jak jechałem na meczyk
    Oczywiście poza Lesznem, raz byłem i wystarczy
    Do zobaczenia na stadionach, poza oczywiście Lesznem, bo tam moja noga nie stanie już nigdy
    Dzięki Bogu jednego kibica sukcesu z Lublina mniej

  6. Powrót do góry    #410
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Dużo nie brakowało i do Janka by Andrzej dołączył.

    P.S
    Gleba zaliczona. Niby obolały…
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  7. Powrót do góry    #411
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Tobiasz Jakub Musielak 3,3,1 z tego co pamietam rok temu był tragiczny.Widać progres

  8. Powrót do góry    #412
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dużo nie brakowało i do Janka by Andrzej dołączył.

    P.S
    Gleba zaliczona. Niby obolały…
    Gdzie Andrzej zaliczył glebę ?

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tobiasz Jakub Musielak 3,3,1 z tego co pamietam rok temu był tragiczny.Widać progres
    Idzie śladem swojego imiennika , Tobiasza Musielaka on też zaczął gdzieś od drugiej ligi a potem śmigał aż miło...

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Gdzie Andrzej zaliczył glebę ?



    Idzie śladem swojego imiennika , Tobiasza Musielaka on też zaczął gdzieś od drugiej ligi a potem śmigał aż miło...
    Ok już widzę gdzie Andrzej zaliczył glebę.... na szczęście w kolejnym wyścigu pojechał. Więc raczej lepiej niż z Jankiem...

  9. Powrót do góry    #413
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Nie no powoli ludzie. Porównanie 18 letniego Tobiasza Jakuba M. z Tobiaszem M. to jednak przesada. Nie ta liga kompletnie.

    Niech się chłopakowi wiedzie.

  10. Powrót do góry    #414
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Nie no powoli ludzie. Porównanie 18 letniego Tobiasza Jakuba M. z Tobiaszem M. to jednak przesada. Nie ta liga kompletnie.

    Niech się chłopakowi wiedzie.
    Tobiasz Musielaka w wieku 17 lat jeździł w Rawiczu i różnie mu się wiodło... złamana ręka itp.

    Oczywiście że to nie ten poziom , ale progres znaczący.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Przemek (30-03-2024)

  12. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Minimum kilka kolejek bez Jasia.

  13. Powrót do góry    #416
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Minimum kilka kolejek bez Jasia.
    źródło ?

  14. Powrót do góry    #417
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    W leszczyńskim szpitalu na zdjęciu wyszło złamanie mostka czyli dosyć długa przerwa pewnie ponad 8 tygodni. Warto jednak brać pod uwagę że to leszczyński szpital więc wszystko jest możliwe.
    Ostatnio edytowane przez artur99 ; 31-03-2024 o 19:58

  15. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    No to Falubaz się utrzymał.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #419
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No to Falubaz się utrzymał.
    Szkoda GKM... kto by pomyślał

    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    W leszczyńskim szpitalu na zdjęciu wyszło złamanie mostka czyli dosyć długa przerwa pewnie ponad 8 tygodni. Warto jednak brać pod uwagę że to leszczyński szpital więc wszystko jest możliwe.

    Nadal nic nie wiesz , złamanie mostka bez przemieszczenia to ciągle nic groźnego , nawet kilkanaście dni może powrócić zawodnika do jazdy...
    Więc teoretycznie Janek może walczyć o powrót na inaugurację, i z tego co mi wiadomo taka walka właśnie trwa...

  17. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    W leszczyńskim szpitalu na zdjęciu wyszło złamanie mostka czyli dosyć długa przerwa pewnie ponad 8 tygodni. Warto jednak brać pod uwagę że to leszczyński szpital więc wszystko jest możliwe.
    Nie wierzę, ze jak na zdjęciu wykazało pęknięcie to nie zrobili tomografu. I nie wierzę, że Kołdi nie był już u jakiegoś specjalisty aby skonsultować ten problem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #421
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Szkoda GKM... kto by pomyślał




    Nadal nic nie wiesz , złamanie mostka bez przemieszczenia to ciągle nic groźnego , nawet kilkanaście dni może powrócić zawodnika do jazdy...
    Więc teoretycznie Janek może walczyć o powrót na inaugurację, i z tego co mi wiadomo taka walka właśnie trwa...

    Złamanie mostka i kilkanaście dni? To nie jest złamanie ręki, te 8 tygodni które padło wyżej to bardzo optymistyczny scenariusz. Przeciez to się musi w pełnić zrosnac, tu nikt ryzykować nie będzie.

  19. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Szkoda GKM... kto by pomyślał




    Nadal nic nie wiesz , złamanie mostka bez przemieszczenia to ciągle nic groźnego , nawet kilkanaście dni może powrócić zawodnika do jazdy...
    Więc teoretycznie Janek może walczyć o powrót na inaugurację, i z tego co mi wiadomo taka walka właśnie trwa...
    Najgorsze co może być to zbyt szybki powrót na tor po takiej kontuzji. Jeśli faktycznie ma złamany mostek (a nie tylko pęknięty) to zapomnij, że wróci na inaugurację. Pierwsze 4-5 tygodni powinien leżeć na tapczanie i jak najmniej się ruszać. Dopiero po tym okresie powoli może wprowadzać małą aktywność fizyczną. A na motor żużlowy nie powinien prędzej wsiadać jak po 3 - 4 miesiącach. Raz, że po takiej kuracji fizycznie nie będzie miał siły jeździć a dwa, że szybko może dojść do odnowienia się tej kontuzji jeśli za szybko wróci na tor.

    A ta walka co trwa to na czym polega ? Bo jeżeli leczyć go będą zachowawczo, nie operacyjnie, to ta walka polega na tym aby jak najmniej się ruszał i jeśli mocno boli to żarł środki przeciwbólowe.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-03-2024 o 20:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #423
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Najgorsze co może być to zbyt szybki powrót na tor po takiej kontuzji. Jeśli faktycznie ma złamany mostek (a nie tylko pęknięty) to zapomnij, że wróci na inaugurację. Pierwsze 4-5 tygodni powinien leżeć na tapczanie i jak najmniej się ruszać. Dopiero po tym okresie powoli może wprowadzać małą aktywność fizyczną. A na motor żużlowy nie powinien prędzej wsiadać jak po 3 - 4 miesiącach. Raz, że po takiej kuracji fizycznie nie będzie miał siły jeździć a dwa, że szybko może dojść do odnowienia się tej kontuzji jeśli za szybko wróci na tor.
    No to Ci powiem jasno , tam nie ma złamania....
    Nie wiem co tam jest bo jak zwykle wielką tajemnica , ale walka trwa o jazdę na inaugurację, a w gorszym przypadku na mecz z Falubazem...

  21. Powrót do góry    #424
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Szkoda GKM... kto by pomyślał




    Nadal nic nie wiesz , złamanie mostka bez przemieszczenia to ciągle nic groźnego , nawet kilkanaście dni może powrócić zawodnika do jazdy...
    Więc teoretycznie Janek może walczyć o powrót na inaugurację, i z tego co mi wiadomo taka walka właśnie trwa...
    Jeżeli doszło do złamania to masz 8-12 tygodni przerwy. Gdzie niektórzy po pełnym zrośnięciu na początku dalej odczuwają ból przy oddychaniu. Ciężko jest przy tej kontuzji normalnie funkcjonować, a co dopiero jeździć na motocyklu. Więc nie gadaj głupot, że złamanie to nic takiego, bo to poważna kontuzja. Poważniejsza niż złamanie ręki czy obojczyka.

    Życie pisze różne scenariusze, ale dalej nie mamy konkretów co z Jankiem. Jeżeli doszło do złamania, a takie głosy dochodzą mimo ciszy zastosowanej przez klub jak to było z obojczykiem Zengiego i kręgosłupem Chrisa w zeszłym roku to dla nas katastrofa. Lepiej być mile zaskoczonym, niż niemile rozczarowanym...

  22. Powrót do góry    #425
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Złamanie mostka i kilkanaście dni? To nie jest złamanie ręki, te 8 tygodni które padło wyżej to bardzo optymistyczny scenariusz. Przeciez to się musi w pełnić zrosnac, tu nikt ryzykować nie będzie.
    W pewnym sensie w Lesznie to walka o wszystko.
    Wyobraź sobie jazdę Apatora bez Emila.

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jeżeli doszło do złamania to masz 8-12 tygodni przerwy. Gdzie niektórzy po pełnym zrośnięciu na początku dalej odczuwają ból przy oddychaniu. Ciężko jest przy tej kontuzji normalnie funkcjonować, a co dopiero jeździć na motocyklu. Więc nie gadaj głupot, że złamanie to nic takiego, bo to poważna kontuzja. Poważniejsza niż złamanie ręki czy obojczyka.

    Życie pisze różne scenariusze, ale dalej nie mamy konkretów co z Jankiem. Jeżeli doszło do złamania, a takie głosy dochodzą mimo ciszy zastosowanej przez klub jak to było z obojczykiem Zengiego i kręgosłupem Chrisa w zeszłym roku to dla nas katastrofa. Lepiej być mile zaskoczonym, niż niemile rozczarowanym...
    Klub z Leszna stosuje dziwna taktykę od jakiegoś czasu co do kontuzji.

    Wszystko jest do obronienia.

    Ale rozmawiałem dziś z jednym z zawodników Uni , i tam też nie ma żadnej informacji co do kontuzji Janka , gdyby było tak źle to by coś było wiadomo...tak myślę.

  23. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No to Ci powiem jasno , tam nie ma złamania....
    Nie wiem co tam jest bo jak zwykle wielką tajemnica , ale walka trwa o jazdę na inaugurację, a w gorszym przypadku na mecz z Falubazem...
    Jak nie ma złamania to skąd ta sraczka ? I po co chcieli robić zabieg, jak tu niektórzy od was pisali ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    W pewnym sensie w Lesznie to walka o wszystko.
    Wyobraź sobie jazdę Apatora bez Emila.



    Klub z Leszna stosuje dziwna taktykę od jakiegoś czasu co do kontuzji.

    Wszystko jest do obronienia.

    Ale rozmawiałem dziś z jednym z zawodników Uni , i tam też nie ma żadnej informacji co do kontuzji Janka , gdyby było tak źle to by coś było wiadomo...tak myślę.
    Tak na pewno ci powiedzą prawdę żebyś tu napisał na forum. Ty jesteś głupszy niż myślałem.

  25. Powrót do góry    #428
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    W pewnym sensie w Lesznie to walka o wszystko.
    Wyobraź sobie jazdę Apatora bez Emila.



    Klub z Leszna stosuje dziwna taktykę od jakiegoś czasu co do kontuzji.

    Wszystko jest do obronienia.

    Ale rozmawiałem dziś z jednym z zawodników Uni , i tam też nie ma żadnej informacji co do kontuzji Janka , gdyby było tak źle to by coś było wiadomo...tak myślę.
    Właśnie się mylisz. Gdyby nie było tak źle to by w eter poszła informacja co do za kontuzja i jak długo planowana jest przerwa. Jeżeli masz taktykę przyjętą jak z obojczykiem Zengiego który doznał skomplikowanego złamania gdzie zastosowano ciszę totalną to oznaczać może to tylko jedno - poważną kontuzja i rokowania bardzo słabe.
    Rozmawiałeś z napotkanym juniorem który ma Ci powiedzieć na ulicy co z Jankiem?

  26. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Właśnie się mylisz. Gdyby nie było tak źle to by w eter poszła informacja co do za kontuzja i jak długo planowana jest przerwa. Jeżeli masz taktykę przyjętą jak z obojczykiem Zengiego który doznał skomplikowanego złamania gdzie zastosowano ciszę totalną to oznaczać może to tylko jedno - poważną kontuzja i rokowania bardzo słabe.
    Rozmawiałeś z napotkanym juniorem który ma Ci powiedzieć na ulicy co z Jankiem?
    Zgadza się . To małe środowisko także nie jest sztuką się dowiedzieć co i jak.

  27. Powrót do góry    #430
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    W pewnym sensie w Lesznie to walka o wszystko.
    Wyobraź sobie jazdę Apatora bez Emila.
    Ale ty tak serio myślisz że jak jest złamanie to on wsiądzie na motocykl wcześniej bo to walka dla Leszna o wszystko ?

    On nie będzie ryzykował a jak Leszno spadnie to sobie przejdzie do innego klubu i będzie miał to w dupie.
    Ostatnio edytowane przez stanior ; 31-03-2024 o 21:57

  28. Powrót do góry    #431
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    W pewnym sensie w Lesznie to walka o wszystko.
    Wyobraź sobie jazdę Apatora bez Emila.



    Klub z Leszna stosuje dziwna taktykę od jakiegoś czasu co do kontuzji.

    Wszystko jest do obronienia.

    Ale rozmawiałem dziś z jednym z zawodników Uni , i tam też nie ma żadnej informacji co do kontuzji Janka , gdyby było tak źle to by coś było wiadomo...tak myślę.
    Jabłońskiego raczej nie będą informować w pierwszej kolejności. Informacje o złamanym mostku uważam ż wiarygodnego źródła dla tego ją napisałem. Podałem też że to leszczyński szpital a tam cuda się zdarzają. Janek po świętach ma mieć jakieś konsultacje w klinice ale nie wiem na czym mają polegać te konsultacje jak na badaniach wynikło złamanie. Chyba że nie ufa tym naszym ancymoną ze szpitala.

  29. Powrót do góry    #432
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Jabłońskiego raczej nie będą informować w pierwszej kolejności. Informacje o złamanym mostku uważam ż wiarygodnego źródła dla tego ją napisałem. Podałem też że to leszczyński szpital a tam cuda się zdarzają. Janek po świętach ma mieć jakieś konsultacje w klinice ale nie wiem na czym mają polegać te konsultacje jak na badaniach wynikło złamanie. Chyba że nie ufa tym naszym ancymoną ze szpitala.
    Może masz rację może nie.
    Zobaczymy za kilka dni. Dobrze że do Gostynia nie trafił...mogło by dojść do ciekawszej diagnozy ..

    Dziwię się że klub nie robi akcji " cała Unia zawsze razem" naprawdę to przyniosło skutek... a w tym roku mogli by być jeszcze bardziej ciekawe. I wyzwolić większą energię , bo jeśli my obronimy ekstraligę bez Janka to mistrzostwo świata

  30. Powrót do góry    #433
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Podaje skład Unii na 2 speedway ekstralige

    1.Jaimon Lidsey
    2.Nazar Parnicki u24
    3.Brady Kurtz
    4.Norbert Kosciuch
    5.Tobiasz Musielak
    6.Tobiasz J Musielak
    7.Antoni Mencel

  31. Powrót do góry    #434
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Podaje skład Unii na 2 speedway ekstralige

    1.Jaimon Lidsey
    2.Nazar Parnicki u24
    3.Brady Kurtz
    4.Norbert Kosciuch
    5.Tobiasz Musielak
    6.Tobiasz J Musielak
    7.Antoni Mencel
    O kurde to Uniaa dwie drużyny?
    Bo za rok trochę inaczej będzie to wyglądać.

    1 Smyk
    2 Kubera
    3 Lebiedeiv/Zengota
    4 Rew /Parnickim
    5 Koldi
    6 Rataj
    7 Hubert /Antek

  32. Powrót do góry    #435
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ale tytaj serio myślisz że jak jest złamanie to on wsiądzie na motocykl wcześniej bo to walka dla Leszna o wszystko ?

    On nie będzie ryzykował a jak Leszno spadnie to sobie przejdzie do innego klubu i będzie miał to w dupie.

    Przede wszystkim niektórzy zapominają że to nie jest ręką, czy obojczyk. Tutaj w gre wchodzi uraz narządów wewnętrznych przy jakimkolwiek uslizgu jak nie będzie to doleczone. Jak zawodnik chce jechac że złamaną ręką to lekarza który mu zdolność wystawi znajdzie, tutaj wątpię że jakikolwiek lekarz dopuści Kołodzieja do zawodów z taka kontuzją bo to jest naprawdę mega poważna sprawa.

  33. Powrót do góry    #436
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Jutro złoty kask, transmisja, brak Kołodzieja, może Cegielski w studio, to może coś się dowiemy.

  34. Powrót do góry    #437
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Jutro złoty kask, transmisja, brak Kołodzieja, może Cegielski w studio, to może coś się dowiemy.
    Ciężko będzie coś od Cegły wyciągnąć , ale może się uda

  35. Powrót do góry    #438
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jak zawodnik chce jechac że złamaną ręką to lekarza który mu zdolność wystawi znajdzie, tutaj wątpię że jakikolwiek lekarz dopuści Kołodzieja do zawodów z taka kontuzją bo to jest naprawdę mega poważna sprawa.
    Przecież już go dopuścił lekarz zawodów na tym sparingu.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ciężko będzie coś od Cegły wyciągnąć , ale może się uda
    Od Cegły to jedyne co można usłyszeć to "jak będzie gotowy to wróci".

    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Janek po świętach ma mieć jakieś konsultacje w klinice ale nie wiem na czym mają polegać te konsultacje jak na badaniach wynikło złamanie. Chyba że nie ufa tym naszym ancymoną ze szpitala.
    Guardian Clinic jest patronem medycznym. Nie po to jest tym patronem żeby wszystko załatwiać w publicznej służbie zdrowia.

  36. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Słowa cegły o Kołodzieju: sam nie wiem kiedy wróci lekarze tes nie wiedzą po czym dodaje cel inauguracja start
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  37. Powrót do góry    #440
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    No czyli powiedział to co każdy wiedział że powie

  38. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Słowa cegły o Kołodzieju: sam nie wiem kiedy wróci lekarze tes nie wiedzą po czym dodaje cel inauguracja start
    Przecież nie powiedzą wprost, że nie ma szans na powrót Kołdiego na mecz z Czewą bo by im zaraz frekwencja na stadionie siadła.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #442
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież nie powiedzą wprost, że nie ma szans na powrót Kołdiego na mecz z Czewą bo by im zaraz frekwencja na stadionie siadła.
    Normalnie mowi sie ze 8 tygodni przerwy tak? Czyli dla żużlowca 4 tyg. Czyli 2 kolejki out, walka o to czy pojawi sie w 3 a jak nie to na 100% pojedzie w 4. Elo

    Widze ze w 3 kolejce jakies "derby" z ZG to w 3 kolejce pojedzie.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 01-04-2024 o 13:58

  40. Powrót do góry    #443
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Falubaz na spokojnie się utrzyma.
    Maja fajny skład.

  41. Powrót do góry    #444
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Falubaz na spokojnie się utrzyma.
    Maja fajny skład.
    Przewidywanie wyniku sezonu ze sparingów??? To może i w lotto zagrać? Punkty przed ligą nic nie znaczą.
    A skłąd fajny, jak na możliwości beniaminka, to fakt.

  42. Powrót do góry    #445
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przewidywanie wyniku sezonu ze sparingów??? To może i w lotto zagrać? Punkty przed ligą nic nie znaczą.
    A skłąd fajny, jak na możliwości beniaminka, to fakt.
    To samo pisałem jak Motor wchodził do Ekstraligi. Wielu nie wierzyło. I się utrzymaliśmy.
    Falubaz na ten sezon ma bardzo fajny skład i na spokojnie utrzymanie.
    Zobaczysz we wrześniu

  43. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Lider glownego rywala rozwalil mostek wiec przyszedl typ i obwieszcza, ze zobaczycie!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    JaacPoz (01-04-2024)

  45. Powrót do góry    #447
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,545
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Gadanie o Unii i Falubazie po jednym turnieju, a powiedźcie mi jak poszło w tym turnieju przedstawicielom Grudziądza?
    Falubaz to MAGIA!!!

  46. Powrót do góry    #448
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Po tym specyficznym turnieju moża stwierdzić, że Zengi strasznie kaleczył, a Smyk, jak zawsze, bez startu nie istnieje. Czekamy na lepsze czasy.

  47. Powrót do góry    #449
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    938
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 97 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Gadanie o Unii i Falubazie po jednym turnieju, a powiedźcie mi jak poszło w tym turnieju przedstawicielom Grudziądza?
    Ciężko o to skoro Grudziądz ma tylko jednego seniora PL i to w dodatku Pludra.

  48. Powrót do góry    #450
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,545
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Ciężko o to skoro Grudziądz ma tylko jednego seniora PL i to w dodatku Pludra.
    Przepisy mówią o dwóch haha
    Falubaz to MAGIA!!!

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    JaacPoz (01-04-2024)

Strona 10 z 26 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •