Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,173 z 1173

Wątek: Unia Leszno 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1171
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    wystartowala liga U24, nie lepiej najpierw sprawdzić jak się tam spisze? Szkoda eksperymentów jak jeszcze bonus może odjechać
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #1172
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,195
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Przed meczem z Toruniem pisałeś, że w rywalizacji na treningach pomiędzy Damianem, Hubertem, Antkiem i Nazarem, to Nazar jest mocną trójką, wyglądał delikatnie gorzej od Antka. Tak wiele się zmieniło przez dwa tygodnie, że teraz mu należy się szansa pod seniorskim numerem? Nie pozostawia złudzeń z rywalizacji z Antkiem? Zdarza mu się wygrać z Keynanem lub Smektała?

    Jak już tak się nasi zafiksowali na tego dzieciaka to liczę, że przy udanym juniorskim i zerze w pierwszym biegu Nazara, nie będzie miziania i od razu będziemy piłować Damiana. Choć jego historia w Grudziądzu jest bardzo niepokojąca.

    A najbardziej mam nadzieję, że się mylę i będę po meczu wiwatował na naszego farta, ale śmierdzi mi przekombinowaniem.
    Smyk nawet na treningu przed meczem z ZG dobrze wyglądał , a wyszło co wyszło. Treningi w tamten czas to bardziej juniorka ze sobą rywalizowała i wyglądało to jak mówiłem, ale w żużlu tydzień też wiele zmienia co pokazała zmiana Antka na Huberta która też wydawała się logiczna i błędem tego nazwać nie można.
    Dla mnie to nie kombinowanie, a szukanie rozwiązania. W meczu z ZG przewieźliśmy 9 zer na swoim torze i tutaj trzeba szukać jakiś opcji i tą jest dzisiaj Nazar. W zeszłym roku z Antkiem mieli bardzo udany tam start w u24 , w pokonanym polu zostawił Pludre który w zeszłym roku wyglądał dobrze. Owszem to tylko u24, ale jakiś pozytywny aspekt tej całej sytuacji jest. Nie mówię, że nas Nazar zbawi, ale uważam po prostu, że Rew nie zasłużył na kolejną szansę. Ja osobiście wystawiłbym Nazara i dał szansę chłopakowi. Możesz być innego zdania i dać szansę KR i ja to rozumiem.

    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Co za różnica który? I tak nic nie zrobi (obym się mylił). tam najwięcej będzie zależeć od juniorki i SMyka!! Poza tym w Grudziądzu decyduje start to dziwi mnie fakt że nie dadzą Mencla w drugim biegu z pola A/B który przy wygranym starcie daje szanse na punkty. Damian jeśli będzie szybki to na trasie może coś zdziała a tak obstawiam że Damian przegra start a Antoni z zewnętrznego nic nie zdziała i będzie powtórka z Torunia. 11 bieg znowu para SMyk i Rew!! ktoś tam w ogóle analizuje program i jak ta para dostaje bęcki?? widzę że syndrom Barona i jednego ustawienia dom/wyjazd dalej funkcjonuje
    Powiedz to Rafałowi dlaczego piłuje Damiana pod 15 w meczach na Smoku gdzie chłopak ma bieg 2,6 i później 12. Jak ma przypilnować ustawień? Szło to uratować w meczu z ZG i wystawić w 10 go za Rew. Owszem może by to samo przewiózł, ale byłby mądrzejszy i szybszy w biegu 12 z Curzytkiem i mogło to wtedy inaczej wyglądać. Jego prędkość w 14 na dystansie była spowodowana wiedzą z biegu 12 i zmianą ustawień w dobrą stronę. Ta strata punktów była spowodowana 6 biegową przerwa w startach. Chore.
    Wystawiając Damiana pod 14 jak to robi w Gorzowie z Paluchem Stasiu ma wtedy biegi 2,4,8.
    Antek w juniorskim z wewnętrznego też brzmi ciekawie, a Damian poradzi sobie na dystansie nawet z jego startami.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    wystartowala liga U24, nie lepiej najpierw sprawdzić jak się tam spisze? Szkoda eksperymentów jak jeszcze bonus może odjechać
    To,że dzisiaj jest pomysł z Nazarem nie powiedziane, że na 100% tak się stanie. Hubert w u24 pojechał super, a Antek przeciętnie, a jak to wyglądało w meczu?
    Ja też jak jakieś info dostanę to się nim dzielę , a w klubie też nie są na tyle głupi by robić zmiany dla zmian. Tak można trochę odebrać decyzję z Hubertem, ale taką podjął Rafał, a miał ku temu podstawy.
    Jeżeli postawi na Nazara też może wie więcej niż my. Ma swój pomysł, ma doświadczenie z tego toru. Zobaczymy.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; Dzisiaj o 14:07

  3. Powrót do góry    #1173
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,467
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Moze w koncu czas na menadzera druzyny zatrudnic kogoś innego niz bylego zuzlowca, ktorzy zazwyczaj zdolnościami analitycznego myślenia nie grzeszą? Od czasów Kryjoma kogo mieliśmy na tym stanowsku? Jankowski, Jąder, Skórnicki, Baron, Okoniewski. Same tuzy. Może za rok Fierlej albo Lobelcik?

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •