Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 976

Wątek: Unia Leszno 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    GKM nie spadnie, Falubaz też nie to wychodzi że Apator leci w takim wypadku co z Emilem w 2025?
    Hehe.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin123 Zobacz posta
    https://bestspeedwaytv.pl/holder-prz...istrza-swiata/

    Ale Holder pocisnął Pludre za sezon 2023, uniknięcie tej kontuzji nic by nie zmieniło w jego formie w takim klubie jak Leszno
    ale ma racje, z Pludry nie tylko w tym przypadku wyszedł torowy (poza torowy też) burun. 2024 go zweryfikuje, w drugiej lidze Mroczka zwalnia miejsce agenta 0.7, będzie jak znalazł .

    Holder na torze w Lesznie miał szanse pojechać przyzwoity sezon.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Powrót do góry    #93
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2023
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt mi nie uwierzy ale kilka lat temu miałem taki dziki sen że bracia przywdzieją barwy myszki miki. Sen sie spełnił a czy to była zła polityka włodarzy ? może niewiem. Leszno oddaje wszystkich swoich nawet Jan Nowicki w "magazyn żużel" ( taki kanał na youtube) wypominal że oddaja wszystkich wychowanków. Coś sie zacieło, ale jakbym miał wybierać kto sie utrzyma to wybrałbym Falubaz

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez HejhejFalubaz Zobacz posta
    Nikt mi nie uwierzy ale kilka lat temu miałem taki dziki sen że bracia przywdzieją barwy myszki miki. Sen sie spełnił a czy to była zła polityka włodarzy ? może niewiem. Leszno oddaje wszystkich swoich nawet Jan Nowicki w "magazyn żużel" ( taki kanał na youtube) wypominal że oddaja wszystkich wychowanków. Coś sie zacieło, ale jakbym miał wybierać kto sie utrzyma to wybrałbym Falubaz
    Unia oddaje tych wychowanków i oddaje a i tak najwięcej ich ma w składzie . Nie musisz wybierać między Unią a Falubazem bo GKM leci

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik Awatar Marcin123
    Dołączył
    02-10-2021
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    https://bestspeedwaytv.pl/hubert-jab...-row-u-rybnik/


    plus ktoś ma jeszcze iść do Gniezna lub Poznania

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    I dobrze , niech jeżdżą jak najwięcej. Sama liga U24 to jednak co innego niż mecze ligowe.

    A Kołodziejowi co się stało w rękę na temblaku ?

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin123 Zobacz posta
    https://bestspeedwaytv.pl/hubert-jab...-row-u-rybnik/


    plus ktoś ma jeszcze iść do Gniezna lub Poznania
    Jabłońskiemu przydał by sie dobry sezon w Rybniku nabrał by doświadczenia ligowego , mogło by to zaprocentować

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    GKM nie spadnie. Falubaz też nie.
    Mówisz, że Apator leci?

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Apator leci dopiero po 2025. Bez Emila i Lamberta będzie ciężko się utrzymać.

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Apator leci dopiero po 2025. Bez Emila i Lamberta będzie ciężko się utrzymać.
    Spokojnie wy spadliście z dwoma mistrzami świata w składzie to i teraz spadniecie.

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mówisz, że Apator leci?
    Nie .

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Igielski oficjalnie przewodniczącym GKSZ, ciekawe czy coś się zmieni w tym naszym klubie po powrocie Sławka.

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Igielski oficjalnie przewodniczącym GKSZ, ciekawe czy coś się zmieni w tym naszym klubie po powrocie Sławka.
    Nareszcie! Koniec tego pasożyta!
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nareszcie! Koniec tego pasożyta!
    A za niego Sławek "wstydzę się, że jestem z Leszna"?

    Zamienił stryjek siekierkę na kijek...

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A za niego Sławek "wstydzę się, że jestem z Leszna"?

    Zamienił stryjek siekierkę na kijek...
    Zależy pod jakim kątem patrzysz. Z drugiej strony patrząc zamieniamy debila na *****iście inteligentnego i kumatego faceta który zna się na praktycznie każdym aspektem związanym z prowadzeniem klubu czy drużyny.

    Inna sprawa to śmieszą mnie te komentarze przytaczające po tylu latach sytuację z Kryjomem, albo te glosy sprzeciwu wobec Okoniewskiego , bo 20 lat temu odszedł do ZG

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Kryjom jest pewnie jednym z lepszych jak nie najlepszych managerów w lidze. O okoniu za wiele nie wiemy oprócz tego że poprawił starty Szymka. Perspektywa kilkunastu lat może wydawać się śmieszna ale przypominając sobie tamte czasy to nie było do śmiechu i było wielkie wkurzenie na jednego i drugiego. Zresztą Sławek ostatnimi latami i swoimi działaniami w MOSiR nie przyniósł sobie chluby.

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Zależy pod jakim kątem patrzysz. Z drugiej strony patrząc zamieniamy debila na *****iście inteligentnego i kumatego faceta który zna się na praktycznie każdym aspektem związanym z prowadzeniem klubu czy drużyny.

    Inna sprawa to śmieszą mnie te komentarze przytaczające po tylu latach sytuację z Kryjomem, albo te glosy sprzeciwu wobec Okoniewskiego , bo 20 lat temu odszedł do ZG

    Okoniewskiego prżeżyję. Przy występach Kryjoma to było małe piwo. Odszedł to odszedł, nie on pierwszy i nie ostatni.

    Ale to co odwalił Kryjom to były szczyty żenady i chamstwa. W Lesznie bez precedensu.

    Zwyczajnie nie chcę go w Unii. Rzecz jasna nie mam na to wpływu. Jak chcą go w Unii to niech biorą. Przecież nie będę protestował.


    Jednak nikt w środowisku żuzlowym tak mnie nie odpycha jak ten cwaniaczek zakłamany. Ty sie możesz nim zachwycać. Ja nie muszę. Moje prawo.

    Zobacz co odpied.. w MOSiR. Wszystkie inwestycje jakos tak z problemami. Nawet odkryty basen dla dzieci (brodzik) to był problem w tym roku.

    No ale ma grono fanów zachwyconych jego "wiedżą żużlową"... Śmieszą mnie tacy.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 18-11-2023 o 22:21

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    spiniaza1 (20-11-2023)

  19. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Okoniewskiego prżeżyję. Przy występach Kryjoma to było małe piwo. Odszedł to odszedł, nie on pierwszy i nie ostatni.

    Ale to co odwalił Kryjom to były szczyty żenady i chamstwa. W Lesznie bez precedensu.

    Zwyczajnie nie chcę go w Unii. Rzecz jasna nie mam na to wpływu. Jak chcą go w Unii to niech biorą. Przecież nie będę protestował.


    Jednak nikt w środowisku żuzlowym tak mnie nie odpycha jak ten cwaniaczek zakłamany. Ty sie możesz nim zachwycać. Ja nie muszę. Moje prawo.

    Zobacz co odpied.. w MOSiR. Wszystkie inwestycje jakos tak z problemami. Nawet odkryty basen dla dzieci (brodzik) to był problem w tym roku.

    No ale ma grono fanów zachwyconych jego "wiedżą żużlową"... Śmieszą mnie tacy.
    Ja się nim nie zachwycam. Zestawiając go z pasożytem Igielskim wybieram po prostu zdecydowanie Sławka. Wyrosłem z tego by mieć mu za złe sytuacje z tamtego okresu i dla mnie czas swoje zrobił. Tamta sytuacja była żenadą w wykonaniu Kryjoma owszem, ale patrząc na zachowanie kibiców w tamtej sytuacji znając swój charakter mógłbym zachować się gorzej. Dla mnie to było i koniec kropka. Natomiast jak ktoś tam ma za złe pewne sytuacje z przeszłości komukolwiek powiedzmy, że to rozumiem. Każdy ma prawo „trawić” pewne rzeczy po prostu po swojemu.

  20. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Wy tu o Kryjomie i tym drugim, a tymczasem Mencel i Ratajczak zostali powołani do kadry!
    I to jest skandal!
    A gdzie Bańbor, Małkiewicz, że o Paluchu nie wspomnę...
    Mencele j#bią wszystkich w d#pę

  21. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Okoniewskiego prżeżyję. Przy występach Kryjoma to było małe piwo. Odszedł to odszedł, nie on pierwszy i nie ostatni.

    Ale to co odwalił Kryjom to były szczyty żenady i chamstwa. W Lesznie bez precedensu.

    Zwyczajnie nie chcę go w Unii. Rzecz jasna nie mam na to wpływu. Jak chcą go w Unii to niech biorą. Przecież nie będę protestował.


    Jednak nikt w środowisku żuzlowym tak mnie nie odpycha jak ten cwaniaczek zakłamany. Ty sie możesz nim zachwycać. Ja nie muszę. Moje prawo.

    Zobacz co odpied.. w MOSiR. Wszystkie inwestycje jakos tak z problemami. Nawet odkryty basen dla dzieci (brodzik) to był problem w tym roku.

    No ale ma grono fanów zachwyconych jego "wiedżą żużlową"... Śmieszą mnie tacy.
    Dokładnie. Ten człowiek lekko mówiąc jest toksyczny
    It's time to ride
    ***** ***

  22. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Sławek Kryjom najlepszy wybór z możliwych. Odp...... się od niego! Trzymam za niego kciuki, aby poprowadził byki do uratowania eligi.

  23. Powrót do góry    #112
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Sławek Kryjom najlepszy wybór z możliwych. Odp...... się od niego! Trzymam za niego kciuki, aby poprowadził byki do uratowania eligi.

    Jaki agresywny...

    Rodzina, kolega?

  24. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    to chyba nie jest polskie prawo?

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Powrót do góry    #114
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Z ciekawości sobie policzyłem (mogłem się gdzieś pomylić)
    Średnie zawodników x ilość biegów, tak żeby łącznie dana drużyna miała 30 biegów w meczu.
    Zawodnicy z najwyższymi średnimi po 5 biegów, a z najniższą 3 biegi ( senior ; U24 czy junior)
    Zawodnik przechodzący z 1 ligi do SE odejmowałem 30% (nie pamiętam ile było odejmowane przy KSM)
    Zakładając np. spadek średniej o 25% to mocno zyskuje z automatu Zielona

    Wiem że to tylko liczby ale Motor ma dużą przewagę nad resztą stawki. Lublin ma 4 zawodników ze śr. biegową powyżej 2,0 ; między Wrocławiem a ostatnią Zieloną (lub Toruniem) jest mała różnica i sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w rzeczywistości. Średnie Wrocławia i Torunia mocno zaniżają juniorzy. W obydwu zespołach ich średnia na 6 biegów jest poniżej 4 pkt w meczu. Wrocław na papierze będzie miał najsłabszą parę juniorów w lidze. Więc ich każde pkt ponad program mogą być bardzo cenne dla drużyny

    1. Lublin = 59,70 pkt
    2. Gorzów = 52,35
    3. Wrocław = 49,58
    4. Częstochowa = 48,20
    5. Leszno = 48,04
    6. Grudziądz = 47,36
    7. Toruń = 47,27
    8. Zielona = 46,78 (a spadek 25%=48,58pkt)

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gumis-pl za jego przydatny post!

    JaacPoz (23-11-2023)

  27. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    A średnie do tych wyliczeń brałeś z wliczonymi punktami bonusowymi czy bez ? Bardziej "realne" były by bez bonusów.

  28. Powrót do góry    #116
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    A średnie do tych wyliczeń brałeś z wliczonymi punktami bonusowymi czy bez ? Bardziej "realne" były by bez bonusów.
    Z bonusami, średnie z SF.

  29. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Z bonusami, średnie z SF.
    A mógłbyś podać jeszcze średnie bez uwzględnienia juniorów? Jak wtedy kolejność by się przedstawiała?

  30. Powrót do góry    #118
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A mógłbyś podać jeszcze średnie bez uwzględnienia juniorów? Jak wtedy kolejność by się przedstawiała?
    Do średniej Wrocławia doliczyłem 1 pkt w meczu z urzędu , gdyż Andrzejewski miał średnią poniżej 1 pkt w meczu. Więc ich średnia jest praktycznie średnią samych seniorów. Średnie z 1 ligi pomniejszone o 30%. Ciężko też przewidzieć średnią Przyjemskiego bo jeśli pomniejszymy jego średnią o 30% to wyjdzie mu 1,75 więc wydaje się że powinien zrobić wyższą średnią, choć SE może go trochę zweryfikować

    Bez bonusów
    1. Lublin - 55,51
    2. Gorzów - 47,25
    3. Leszno - 44,94
    4. Wrocław - 44,73
    5. Toruń - 44,55
    6. Częstochowa - 43,93
    7. Grudziądz - 42,84
    8. Zielona - 42,51 (25%-46,25)

    Bez bonusów i bez juniorów
    1. Lublin - 46,77
    2. Wrocław - 43,73
    3. Gorzów - 42,13
    4. Toruń - 41,14
    5. Częstochowa - 39,93
    6. Leszno - 39,87
    7. Grudziądz - 38,66
    8. Zielona - 36,05 (25%-39,57)

    Najwięcej po odjęciu bonusów na średniej biegowej tracą
    1. Lindgren - 0,32
    2. Woffinden - 0,31
    3. Fajfer - 0,30
    4. Cierniak - 0,23
    5. Tarsasienko - 0,21
    6. Woźniak - 0,21
    7. Woryna - 0,21
    8. Zengota - 0,20
    Ostatnio edytowane przez gumis-pl ; 28-11-2023 o 09:25

  31. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ba-o-tym-mowic

    Oho kolejny raz straszenie upadkami klubów. Ile razy już ten żużel miał upadać? Przykrywanie swojej nieudolnosci w pozyskiwaniu powaznych sponsorow ciąg dalszy. Poki co to zuzel sie rozwija, a nie zwija jak to nam Rusiecki i Dworakowski chca wmowic od lat. Zwija to sie Leszno, mimo zdobycia 4 mistrzostw z rzedu...

  32. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    A możesz mi powiedzieć kto z naszych rywali pozyskał w ostatnim czasie poważnego prywatnego sponsora skłonnego wyłożyć kilka milionów złoty a nie poprzez uwarunkowania polityczne dostał grube miliony od państwa. Rusiecki może mieć rację z tym upadkiem tylko wtedy gdy sytuacja finansów państwa pogorszy się na tyle że zacznie się szukanie oszczędności i zaciskanie pasa gdzie tylko się da. Nie ma co płakać tylko odnależć się w nowych realiach stawiać na wychowanków i nie oczywistych zawodników a nawet jak spadniemy to zawsze i tak można pójść na Unię nie zależnie od klasy rozgrywkowej

  33. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Nie wiem czy żużel upadnie, pewnie nie tak prędko bo jednak jako klub nadal szkolimy najlepiej w Polsce i dzięki nam ten żużel nie upadnie( dobrze że nie żużel nie stoi na szkoleniu Motoru i Sparty wtedy to już dawno by upadł) Jak już to mogą nie które kluby mieć problemy. Jak mamy budżet na poziomie 15mln to nie ma co się spinać w tym sezonie z takim składem możemy spaść jak i zakręcić się koło pierwszej 4

  34. Powrót do góry    #122
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Bo my jesteśmy "romantycy żużla"


    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ac,nId,7177020

    "Może to głupio zabrzmi, ale Unia będzie za rok przedstawicielem żużla romantycznego. Zbudowana bez wielkich nakładów finansowych, na podstawie starych, sprawdzonych wzorców (zawodnicy na miarę portfela sklejeni w zespół) i z wielką fabryką produkującą talenty za plecami, która czyni Unię zespołem wyjątkowym w skali całego kraju. Nie oglądającego się na innych, lecz takiego, co to sam wykuwa swoje diamenty"



  35. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Witamy W Unii Pana Dyrektora Sławomira Kryjoma

  36. Powrót do góry    #124
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Oby był tu jak najkrócej

    https://www.zuzelend.com/8982,slawom...-za-soba-mosty

    Moim zdaniem, gdyby nie było Kryjoma w klubie z Torunia, mecz Unii z Unibaxem rozpocząłby się planowo. Mało tego, zawodnicy drużyny gości, walczyliby na 100% i kto wie, czy nie byliby bliscy zwycięstwa. Kryjom i prezes Stępniewski już przed meczem, nie widząc toru, mieli plan, aby zbojkotować zawody i zrzucić winę na gospodarzy, licząc na łatwe walkowerowe „zwycięstwo“. Cała przerwa spowodowana grzebaniem na życzenie torunian w torze, negatywnie wpłynęła na gości, którzy utracili pewność siebie i sportową złość. Tymczasem odwrotnie było u gospodarzy, którzy widząc harce dwóch masywnych panów, nie mających nic wspólnego z jazdą po jakimkolwiek torze, zmobilizowali się jeszcze bardziej.

    Kryjom straci na tym najwięcej. Kiedyś odejdzie z Torunia (mam nadzieję, że bardzo szybko dla dobra polskiego żużla i „pokryjomu"), kiedyś jeszcze zatęskni za Lesznem i kontaktami jakie skutecznie i bezpowrotnie spalił. Szalenie współczuje ludziom z tego miasta, że muszą słuchać, oglądać i czytać brednie takiego człowieka. Pieniądze wypłukały Kryjoma z wszelkich zasad. Nie tylko na polu sportowym ale i prywatnym (tutaj coś więcej mogłaby powiedzieć jego była żona). Nie ma dzisiaj bowiem mowy o honorze, dbaniu o reputacje, wzajemnym szacunku. Dodatkowo Kryjom założył sprawę w sądzie przeciwko Unii Leszno o pieniądze, jakie według niego klub zalega mu za 10 lat pracy...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-11-2023 o 20:59

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    spiniaza1 (30-11-2023)

  38. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Super. W Lesznie brakowało takiego cfaniaka

  39. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Oby był tu jak najkrócej

    https://www.zuzelend.com/8982,slawom...-za-soba-mosty

    Moim zdaniem, gdyby nie było Kryjoma w klubie z Torunia, mecz Unii z Unibaxem rozpocząłby się planowo. Mało tego, zawodnicy drużyny gości, walczyliby na 100% i kto wie, czy nie byliby bliscy zwycięstwa. Kryjom i prezes Stępniewski już przed meczem, nie widząc toru, mieli plan, aby zbojkotować zawody i zrzucić winę na gospodarzy, licząc na łatwe walkowerowe „zwycięstwo“. Cała przerwa spowodowana grzebaniem na życzenie torunian w torze, negatywnie wpłynęła na gości, którzy utracili pewność siebie i sportową złość. Tymczasem odwrotnie było u gospodarzy, którzy widząc harce dwóch masywnych panów, nie mających nic wspólnego z jazdą po jakimkolwiek torze, zmobilizowali się jeszcze bardziej.

    Kryjom straci na tym najwięcej. Kiedyś odejdzie z Torunia (mam nadzieję, że bardzo szybko dla dobra polskiego żużla i „pokryjomu"), kiedyś jeszcze zatęskni za Lesznem i kontaktami jakie skutecznie i bezpowrotnie spalił. Szalenie współczuje ludziom z tego miasta, że muszą słuchać, oglądać i czytać brednie takiego człowieka. Pieniądze wypłukały Kryjoma z wszelkich zasad. Nie tylko na polu sportowym ale i prywatnym (tutaj coś więcej mogłaby powiedzieć jego była żona). Nie ma dzisiaj bowiem mowy o honorze, dbaniu o reputacje, wzajemnym szacunku. Dodatkowo Kryjom założył sprawę w sądzie przeciwko Unii Leszno o pieniądze, jakie według niego klub zalega mu za 10 lat pracy...
    Jak najmniej takich „kibiców” z takim podejściem jak Ty, odkop jeszcze coś na kogoś może z lat 90. Człowieku życie toczy się dalej, już przestań przeżywać tamtą sytuację. Niech każdy robi w klubie co ma robić czy to Sławek czy Rafał czy Józef czy nie wiem Andrzej na torze tak aby się utrzymać w tym jakże ciężko zapowiadającym się sezonie który jest przed nami. Nie potrzebujemy wiecznego kopania w przeszłości i „srania” do własnego gniazda. Dogadali się to się dogadali, zamiast wracać do tego co było i mówić głupoty lepiej po prostu ugryźć się w język i nic nie mówić.
    Wolę Sławka niż śliskiego typa który zasiedział się na stanowisku jakim jest Irek. Wolę Rafała niż wypalonego Barona czy jak koledzy z Częstochowy „zabawy” w takie nazwiska jak Ślączka co jest dla mnie totalną abstrakcją. Ty możesz uważać inaczej, ale już przestańmy wracać do takich rzeczy ,bo w tym najmniejszego sensu nie ma. „Historie trzeba znać, ale z historii się nie żyje” mawia klasyk…
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 01-12-2023 o 13:37

  40. Powrót do góry    #127
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jak najmniej takich „kibiców” z takim podejściem jak Ty, odkop jeszcze coś na kogoś może z lat 90. Człowieku życie toczy się dalej, już przestań przeżywać tamtą sytuację. Niech każdy robi w klubie co ma robić czy to Sławek czy Rafał czy Józef czy nie wiem Andrzej na torze tak aby się utrzymać w tym jakże ciężko zapowiadającym się sezonie który jest przed nami. Nie potrzebujemy wiecznego kopania w przeszłości i „srania” do własnego gniazda. Dogadali się to się dogadali, zamiast wracać do tego co było i mówić głupoty lepiej po prostu ugryźć się w język i nic nie mówić.
    Wolę Sławka niż śliskiego typa który zasiedział się na stanowisku jakim jest Irek. Wolę Rafała niż wypalonego Barona czy jak koledzy z Częstochowy „zabawy” w takie nazwiska jak Ślączka co jest dla mnie totalną abstrakcją. Ty możesz uważać inaczej, ale już przestańmy wracać do takich rzeczy ,bo w tym najmniejszego sensu nie ma. „Historie trzeba znać, ale z historii się nie żyje” mawia klasyk…
    "Jak najmniej takich „kibiców” z takim podejściem jak ja"?

    I jak najwięcej takich kibiców jak Ty?

    Aha...

    Ty się cieszczysz z jego przyjścia, ja nie. Mamy prawo do odmiennych stanowisk.

    Ja uważam, że wizerunkowo jest to dla Unii słabe, właśnie z uwagi na te dawne sprawy. Trzeba się szanować.

    Ale nie bronię by przyszedł. Proszę bardzo - po prostu wyraziłem swoje stanowisko.

    Będę sobie obserwował to jego "ratowanie Unii"... Nie wierzę by odbyło się z korzyścią dla Klubu. Nie ufam mu. Dał ku temu powody.

    Poczekamy, zobaczymy...

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    spiniaza1 (02-12-2023)

  42. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    To jaki z niego dyrektor, najlepiej pokazuje dyrektorowanie w MOSiR. Wystarczy
    It's time to ride
    ***** ***

  43. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    "Jak najmniej takich „kibiców” z takim podejściem jak ja"?

    I jak najwięcej takich kibiców jak Ty?

    Aha...

    Ty się cieszczysz z jego przyjścia, ja nie. Mamy prawo do odmiennych stanowisk.

    Ja uważam, że wizerunkowo jest to dla Unii słabe, właśnie z uwagi na te dawne sprawy. Trzeba się szanować.

    Ale nie bronię by przyszedł. Proszę bardzo - po prostu wyraziłem swoje stanowisko.

    Będę sobie obserwował to jego "ratowanie Unii"... Nie wierzę by odbyło się z korzyścią dla Klubu. Nie ufam mu. Dał ku temu powody.

    Poczekamy, zobaczymy...
    Ja mam ambiwalentne podejście do jego powrotu. Przyszedł to przyszedł, jak każda decyzja ma swoje plusy i minusy. Cokolwiek nie mówić jest to idealne wsparcie i uzupełnienie dla osoby RO i bardziej rozpatruje to w tych kategoriach, bo czuję się pewniejszy w aspekcie prowadzenia zespołu gdy ten SK gdzieś będzie w tym uczestniczył niż Rafał byłby z tym sam.
    Nie skreślam , poczekam i zobaczę co przyszłość przyniesie. Z pozytywów zarówno Rafał nie może być gorszy od wypalonego Barona czy SK od wielkiego Irka który przez tak długi okres czasu nie zrobił nic wielkiego dla Unii. Oczywiście szanuję Twoje zdanie kolego z którym po części się też zgadzam, ale już nie mam zamiaru grzebać w przeszłości.

  44. Powrót do góry    #130
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Kryjom , nie koniecznie lubiany , ale to dobry ruch dla klubu i drużyny , nie jeden mecz taktycznie rozegrany będzie dobrze

  45. Powrót do góry    #131
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Kryjom , nie koniecznie lubiany , ale to dobry ruch dla klubu i drużyny , nie jeden mecz taktycznie rozegrany będzie dobrze
    Zdania są mocno podzielone - sprawdziłem właśnie na lokalnej stronie...
    elka.pl - Kryjom odchodzi z MOSiRu. Idzie do Unii Leszno

    elka.pl - Ta propozycja zaskoczyła mnie

    Delikatnie rzecz biorąc - nie wszystkie komentarze optymistyczne i aprobujące.


  46. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Zdania są mocno podzielone - sprawdziłem właśnie na lokalnej stronie...
    elka.pl - Kryjom odchodzi z MOSiRu. Idzie do Unii Leszno

    elka.pl - Ta propozycja zaskoczyła mnie

    Delikatnie rzecz biorąc - nie wszystkie komentarze optymistyczne i aprobujące.


    Ciekawe tylko jaki klub z ekstraligi wystawił , bo niby był dogadany i musiał to później odkręcić ...

  47. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Zdania są mocno podzielone - sprawdziłem właśnie na lokalnej stronie...
    elka.pl - Kryjom odchodzi z MOSiRu. Idzie do Unii Leszno

    elka.pl - Ta propozycja zaskoczyła mnie

    Delikatnie rzecz biorąc - nie wszystkie komentarze optymistyczne i aprobujące.

    NA ELCE w temacie UNII czy zreszta jakimkolwiek innym dotyczacym stricte np działania Miasta, Prezydenta itp komentarze nie sa optymistyczne i aprobujące więc to żaden wyznacznik...

    Zresztą tutaj od Lat tak samo. Przypomne ,że według wielu maruderów tutaj Unia nie miala prawa zdobyć żadnego DMP w latach 2017-2020...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  48. Powrót do góry    #134
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    Ciekawe tylko jaki klub z ekstraligi wystawił , bo niby był dogadany i musiał to później odkręcić ...

    Może tylko tak sobie maśli? I jeszcze to, że go propozycja pracy dla Unii zaskoczyła...

    Ciekawe, bo już chyba jakiś czas temu żegnał się z Landschut...

    Nie chcę go obrazić, ale nie wierzę w to co mówi. Nic a nic.

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    NA ELCE w temacie UNII czy zreszta jakimkolwiek innym dotyczacym stricte np działania Miasta, Prezydenta itp komentarze nie sa optymistyczne i aprobujące więc to żaden wyznacznik...

    Zresztą tutaj od Lat tak samo. Przypomne ,że według wielu maruderów tutaj Unia nie miala prawa zdobyć żadnego DMP w latach 2017-2020...

    Tak, ale trudno w Lesznie znależć inną osobę, która przy każdym temacie jej dotyczącym (choćby pośrednio jak np. hala Trapez czy brodzik przy basenie odkrytym) obrywa tak dużą porcję niechętnych komentarzy. Widać, że to postać wybitnie kontrowersyjna.

    Dlatego też, w mojej ocenie, jest to bardzo ryzykowane pociągnięcie ze strony Unii. Chyba, że Prezydent poprosił, jak sugerują niektóre komentarze (które sobie właśnie czytam)? Ale tego nie wiem.

    Zadziwił mnie, gdy startował w tym roku do Senatu. Czy on w ogóle ma instykt samozachowawczy? Przy takiej "popularności"? Przypominam

    https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/senat/okreg/94

    W mojej ocenie powinien poszukać sobie czegoś mniej publicznego...

    Dziwny człowiek...

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 02-12-2023 o 16:09

  49. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Orientuje się ktoś jak się ma sprawa z Mania? Sparta ogłasza kolejnego wychowanka więc nie wiem czy się spodziewać ogłoszenia kolejnej ich perlki.

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •