Strona 26 z 36 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 1594

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1126
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    [QUOTE=Super Pro Peter kildemand;2359874]Polonia w lidze bedzie mogla mocno liczyć na Buczka i Kaja a Ostrovia na Czugunova,Holdera,Jakobsena,Musielaka. Ostrów miażdzy Polonie seniorką jakieś 60 do 40 procentowo do tego maja Szostaka który może pokonać każdego seniora w

    Śmieszne są typy po pierwszym towarzyskim meczu gdzie taki Ostrów czy Rybnik mają ze 3 czy 4 i są bardziej objezdzeni czy zapoznani z kątami etc... dopiero liga to jest prawdziwa jazda.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 06-04-2024 o 00:13

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi realista27 za jego przydatny post!

    Semen (06-04-2024)

  3. Powrót do góry    #1127
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Młodzi zawsze mają gorsze wejście w sezon i potrzebują więcej jazdy. Karczewski jak dla mnie to żadne zaskoczenie. Chłopak jeździ z kablem w tyłku a do tego z każdym rokiem wyższy, co przekłada się na jego wagę. Majewski ma potencjał, ale czy już na ten rok będzie gotowy do ligowej młócki? To nie trzecia liga.

  4. Powrót do góry    #1128
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    To moze troche opymistycznie, duze nadzieje pokladam w Szczepaniaku. Wyglada, ze jest dobrze przygotowany do sezonu i mysle, ze to on moze byc ta trzecia strzelba.

  5. Powrót do góry    #1129
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    [Śmieszne są typy po pierwszym towarzyskim meczu gdzie taki Ostrów czy Rybnik mają ze 3 czy 4 i są bardziej objezdzeni czy zapoznani z kątami etc... dopiero liga to jest prawdziwa jazda.
    A to w Polonii muszą sparingi jeździć żeby się zapoznać z "kątami"? Może o Kąty Wrocławskie chodzi?

    w KA zdaje się też wystąpiła cała Polonia, więc to chyba nie jest tak, że jazdy nie ma. Nawet KA było bardziej znaczące, bo w sparingach jeden czy drugi odjedzie dwa biegi i oddaje je młodym.

    A że liga jest prawdziwą jazdą to my wszyscy wiemy. Pamiętajcie tylko, że na dzień dobry nie przyjeżdża do was Poznań czy Łódź, więc to wasza sprawa jak będziecie zaznajomieni ze swoim obiektem i czy ta inauguracja, przy szczelnie wypełnionym stadionie, wypadnie rzeczywiście tak, jak byście sobie tego życzyli.

  6. Powrót do góry    #1130
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Na dzień dobry też nie przyjedzie Apator. Nie przesadzajmy z tymi opiniami przed rozpoczęciem jazdy. Wszystko wyjdzie w praniu.

  7. Powrót do góry    #1131
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jeśli Polonia coś zapłaciła za Karczewskiego to był to złoty interes Świącika. Wątpię czy coś z niego jeszcze będzie. Mi to wygląda na zjazd a'a Żupiński.

  8. Powrót do góry    #1132
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Polonia w lidze bedzie mogla mocno liczyć na Buczka i Kaja a Ostrovia na Czugunova,Holdera,Jakobsena,Musielaka. Ostrów miażdzy Polonie seniorką jakieś 60 do 40 procentowo do tego maja Szostaka który może pokonać każdego seniora w 1 lidze a Karczewski raczej nie
    Czugunow to celebryta a nie żużlowiec.

    Lyager się świetnie zapowiadał. Super sezon w barwach Piły choć to była ledwie 2 liga. Potem sezony u nas bez znaczących postępów i sezon w Rybniku, gdzie jeździł lepiej niż w barwach Polonii. Powrót do Bydgoszczy i znów zjazd. Chyba nic już z tego nie będzie niestety.

  9. Powrót do góry    #1133
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Na dzień dobry też nie przyjedzie Apator. Nie przesadzajmy z tymi opiniami przed rozpoczęciem jazdy. Wszystko wyjdzie w praniu.
    No pewnie, Zmarzlika w tym roku też na lidze nie zobaczycie.

    A co do opinii, to co innego nam pozostało, skoro sezon zacznie się dopiero w połowie lata? Mecz za tydzień nie będzie mieć żadnego znaczenia, więc możecie go także potraktować jako sparing.

  10. Powrót do góry    #1134
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Spokojnie

    Poważny sprawdzian czeka nas 14ego z Ostrowem.


    Wtedy będziemy wiedzieć kto jak przepracował zimę.

    O Buczka, Huckena i Sorensena jestem spokojny.

    Ps. Bilety na razie średnio się sprzedają.
    Na KA szły o wiele lepiej i ciężko będzie, żeby dorównać frekwencji.

    Dziwi mnie to.

    Czy klub nie może wyjść z reklamą meczu w miastach ościennych?
    Marketing przez fb to czysty minimalizm.

    Ja sam zabieram 4 nowe osoby na Polonię.

  11. Powrót do góry    #1135
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,763
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Tylko czy ten Ostrów chce w ogóle awansu? Jakby mieli parcie na awans to przecież nie oddaliby Krawczyka. Nawet jeśli będzie im dobrze szło to czy nie odpuszcza końcówki.

    Patrząc na turniej w Lesznie to przynajmniej możemy być pewni, że wybór Lyagera kosztem Bjerre na plus.

    Jak wygląda hierarchia naszych juniorów na dziś? Buszkiewicz najlepszy ?
    Polonia Bydgoszcz

  12. Powrót do góry    #1136
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Można też powiedzieć, że wybór Lyagera względem Kurtza czy Beckera czy Berge już tak nie koniecznie na plus
    Natomiast jestem optymistycznie nastawiony odnośnie Soerensena. Chłopak powinien po kilka punktów na mecz dorzucać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #1137
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta

    Śmieszne są typy po pierwszym towarzyskim meczu gdzie taki Ostrów czy Rybnik mają ze 3 czy 4 i są bardziej objezdzeni czy zapoznani z kątami etc... dopiero liga to jest prawdziwa jazda.
    Nie smieszne są typy tylko ten kto zna sie na żużlu widzi ze Ostrovia ma cholernie równy skład seniorski. A patrząc na Twoje typy sprzed roku,dwóch,trzech,dziesieciu Ty nie za bardzo masz pojęcie o żużlu

  14. Powrót do góry    #1138
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Z jednej strony racja. Z drugiej zawsze mam w pamięci, że przed naszym pierwszym spadkiem to my chyba wszystkie sparingi wygraliśmy.
    Oczywiście jakieś założenia co do formy można robić, ale sezon długi.
    Na ten moment wydaje się, że pewnymi punktami są Buczek i Kai. Szczepaniak też wydaje się, że będzie punktował. Soerensen na przyzwoitym poziomie jak na U24 chyba też. Języczkiem u wagi może być dyspozycja Lyagera. A u niego to....jak wiatr zawieje. A on lubi wiatru na torze zrobić.
    Juniorzy chyba jeszcze z formą nie są w dobrym miejscu, trzeba dać im czas na zbudowanie formy. Na szczęście jest ich 3, więc nie jesteśmy skazani na żelazny duet, niezależnie od dyspozycji.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Przemas94 (07-04-2024)

  16. Powrót do góry    #1139
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Nie smieszne są typy tylko ten kto zna sie na żużlu widzi ze Ostrovia ma cholernie równy skład seniorski. A patrząc na Twoje typy sprzed roku,dwóch,trzech,dziesieciu Ty nie za bardzo masz pojęcie o żużlu
    Zdecydowanie to twoje typy się nie sprawdzały i masz marne pojęcie o żużlu, że tak napiszę.
    Polonia w 2007r wygrała wszystkie sparringi i potem nawet była po dwóch kolejkach liderem (dwie wygrane w tym w Falubazie) i z Włókniarzem a potem... spadek z ligii.
    Więc śmieszą mnie typy po przegranej w Toruniu tym bardziej, że to pierwszy mecz drużyny dodatkowo na wyjeździe.
    Karczewski na treningach jeździ całkiem inaczej i wygrywa z Buszkiewiczem i Nowakiem ( kto był to widział)... musi być jazda i jeszcze raz jazda by się zgrać z torem i z dopasowaniem do niego i ogólnie objezdzeniem.
    Ostrów jest mocny i widzę w nich finalistę obok nas bo Rybnik nie przekonuje Walaskiem i Jamrogiem i Bloedern też może im nie wystarczyć.
    Co do juniorów to jest Bajerski i on wie nad czym powinni popracować juniorzy - jakoś jest to gość, któremu należy zaufać (tak podpowiada intuicja)-wierzę w niego i jego pomysł na drużynę, taktykę składu i prowadzenia meczu i przygotowanie toru.
    Powinien być finał Bydgoszcz -Ostrów
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 07-04-2024 o 04:29

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi realista27 za jego przydatny post!

    moRRo (08-04-2024)

  18. Powrót do góry    #1140
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Karczewski na treningach jeździ całkiem inaczej i wygrywa z Buszkiewiczem i Nowakiem ( kto był to widział)... musi być jazda i jeszcze raz jazda by się zgrać z torem i z dopasowaniem do niego i ogólnie objezdzeniem.
    Frankowi siadła głowa i żadne objezdzenie i dopasowanie tego nie zmieni. Przerabialiśmy to rok temu.

  19. Powrót do góry    #1141
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    A dlaczego siadła? Coś się wydarzyło?

  20. Powrót do góry    #1142
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Z wydarzeń torowych chyba nic konkretnego. Nie jestem fachowcem psychologii sportu, ale na pewno urósł, waga poszła w górę - za tym wszystkim poszły problemy z ułożeniem się na motocyklu, jakieś niepowodzenia sportowe i jakaś blokada nastąpiła. O ile juniorskie biegi potrafił wygrać to potem już nie istniał, a z biegiem sezonu wyglądało to coraz gorzej bardzo często.

  21. Powrót do góry    #1143
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Spokojnie

    Poważny sprawdzian czeka nas 14ego z Ostrowem.


    Wtedy będziemy wiedzieć kto jak przepracował zimę.

    O Buczka, Huckena i Sorensena jestem spokojny.

    Ps. Bilety na razie średnio się sprzedają.
    Na KA szły o wiele lepiej i ciężko będzie, żeby dorównać frekwencji.

    Dziwi mnie to.

    Czy klub nie może wyjść z reklamą meczu w miastach ościennych?
    Marketing przez fb to czysty minimalizm.

    Ja sam zabieram 4 nowe osoby na Polonię.
    ja żałuję ze nie moge isc. niestety inne plany wyjazdowe na niedzielę. ludzie mają w dzisijeszych czasach wiele mozliwosci spedzania czasu, godzina 14:00 w niedziele to jest patologia. caly dzien psu w du**. mnie to raczej zaskakuje frekwencja na plus, przy tak idiotycznych godzinach.
    pomidor

  22. Powrót do góry    #1144
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Telewizja decyduje.

    Ktoś musi jechać o 14 żeby pokazać dwa mecze w niedzielę.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    never_mind (07-04-2024)

  24. Powrót do góry    #1145
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Na niespełna tydzień przed inauguracja rozgrywek bardziej od dyspozycji Lyagera i juniorów martwi mnie to, że na naszym torze chłopaki odjechali tylko KA, jakiś pazerny treningo - sparing z Łotyszami i kilka treningów. Trochę mizernie to wygląda, zwłaszcza w sytuacji, gdzie zmieniła się nieco charakterystyka toru, i ponad połowa składu to nowe twarze. Podobno nasz tor ma być naszą twierdzą, ale na razie jakoś tego nie widzę. Jak znam życie w niedzielę przyjedzie Ostrów i od pierwszego biegu będą się czuć jak u siebie. Już nawet pomijam fakt, że Krosno, Rybnik i Ostrów najeździli już tyle sparingów, że śmiało można powiedzieć, że odjechali już całą jedną rundę i od niedzieli będą rozpoczynać już rundę rewanżową. Póki co nie wygląda to optymistycznie...

  25. Powrót do góry    #1146
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    A jakie prognozy na ten tydzień są? W czwartek ma być zaległy sparing z Apatorem.
    Trochę treningów chyba powinno się też odbyć. Pytanie czy przygotowanie toru na te treningi będzie odzwierciedlone na niedzielnym meczu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #1147
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Jak prezentuje się Bartosz Nowak? Bez szans nawet na 8?

  27. Powrót do góry    #1148
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    W filmiku promocyjnym wyglądał dobrze
    Prawdę mówiąc to ja nie wiem czy Bartek bierze ten sport na poważnie czy jako hobby. On ma już chyba 20 (?) lat i w zasadzie ilość biegów ligowych to nie wiem czy u niego przekroczyła 10. Więc jeśli mam być szczery, to on sam dla siebie jak już to powinien szukać jazdy w II lidze i zawodach juniorskich, jeśli chce się w ten żużel jeszcze pobawić. Nie sądzę, aby wielkie inwestycje ze strony klubu w jego osobę miały nieść jakąś większą korzyść. Buszu jeździ lepiej, Majewskiego mamy na 4 lata, Maroszek i Putkowski już będą się rozjeżdżać w młodzieżówkach przez cały sezon. Bartek...wydaje mi się, że uprawianie żużla nie jest tym, z czym powinien wiązać większe plany niż 2 najbliższe sezony. Jest w klubie kilka lat i nie potrafił przebić się do składu. I nawet biorąc pod uwagę obecność Wiktora w drużynie to jednak nie był w stanie pokonać Buszkowskiego czy Koniecznego, a to nie są jednak największe tuzy juniorskiego speedwaya. Buszu jednak widać, że się stara i robi co może, żeby pchnąć się do przodu. U Bartka tego nie dostrzegam.

    A pod 8 nie wiem czy ma szanse się załapać. Jednak uważam, że cała trójka - Buszkiewicz, Majewski, Karczewski - to lepsi zawodnicy i jeśli będzie jakiś junior pod 8/16 to raczej jeden z tej trójki, który przega walkę o miejsca w podstawowym składzie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Goldi (08-04-2024)

  29. Powrót do góry    #1149
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #1150
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Rzucił jakąś złotą myśl czy jak zwykle, bo nie wiem czy warto poświęcać te 25 minut ????

  31. Powrót do góry    #1151
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Głównie ogólniki.
    Z ciekawszych kwestii to powiedział, że podział w parkingu jest taki, że Bajer jest odpowiedzialny za tor i skład drużyny, a Krzychu z Jackiem są mu do pomocy, gdzie Jacek to głównie praca z juniorami.

    Przyrównał też plandekę (tą w wymaganiach z ELigi) do folii, którą rozkładali na torze, że to jest jak folia budowlana, tyle różnica w kosztach jest kosmiczna.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1152
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2021
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Spokojnie

    Poważny sprawdzian czeka nas 14ego z Ostrowem.


    Wtedy będziemy wiedzieć kto jak przepracował zimę.

    O Buczka, Huckena i Sorensena jestem spokojny.

    Ps. Bilety na razie średnio się sprzedają.
    Na KA szły o wiele lepiej i ciężko będzie, żeby dorównać frekwencji.

    Dziwi mnie to.

    Czy klub nie może wyjść z reklamą meczu w miastach ościennych?
    Marketing przez fb to czysty minimalizm.

    Ja sam zabieram 4 nowe osoby na Polonię.
    Na nową pozostało 20 biletów więc pewnie wszystkie się sprzedadzą, na główną 65, tez jest na to szansa.. inaczej ma się sprawa na łukach przy głownej, bo jak wiadomo tylko na samej górze się sprzedają. Może nie będzie aż tak źle.

  33. Powrót do góry    #1153
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Głównie ogólniki.
    Z ciekawszych kwestii to powiedział, że podział w parkingu jest taki, że Bajer jest odpowiedzialny za tor i skład drużyny, a Krzychu z Jackiem są mu do pomocy, gdzie Jacek to głównie praca z juniorami.

    Przyrównał też plandekę (tą w wymaganiach z ELigi) do folii, którą rozkładali na torze, że to jest jak folia budowlana, tyle różnica w kosztach jest kosmiczna.
    I Krzysia złota wypowiedź, że "flow" między zawodnikami a Jackiem kulało. Dobrze, że Krzycha rady, zwłaszcza dotyczące ustawień przyjmowali bezdyskusyjnie. Co za gość.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    kitas (08-04-2024)

  35. Powrót do góry    #1154
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    O plandece mówił też, że w związku z tym, że od 2025 będzie wymagana też w 2 lidze to będą kupowali na jesień
    Jakby zakładając, że z awansu nici.

  36. Powrót do góry    #1155
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    O plandece mówił też, że w związku z tym, że od 2025 będzie wymagana też w 2 lidze to będą kupowali na jesień
    Jakby zakładając, że z awansu nici.
    W ELidze też jest wymagana. Po prostu muszą ją kupić czy awans będzie czy nie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #1156
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W ELidze też jest wymagana. Po prostu muszą ją kupić czy awans będzie czy nie
    Posłuchaj wypowiedzi KK w tym zakresie. Słowiem o Ekstraklapie nie wspominał.

  38. Powrót do góry    #1157
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Ja bym go umyślne ukrywanie treści w wypowiedzi nie podejrzewał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #1158
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Bardziej miałem na myśli, że w głowie on nie dopuszcza do siebie możliwości awansu i mu się wyrwało

    Szkoda, że mimo wszystko będzie obecny w parkingu. Ja bym go widział w roli wirażowego. Jak już musi być przy żużlu.

  40. Powrót do góry    #1159
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Myślę, że po prostu tak powiedział, w nie jakoś się nastawił psychicznie na brak awansu.
    Jak dla mnie to i może bilety na kasie sprzedawać, byle w parkingu nie przeszkadzał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1160
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez moRRo Zobacz posta
    Na nową pozostało 20 biletów więc pewnie wszystkie się sprzedadzą, na główną 65, tez jest na to szansa.. inaczej ma się sprawa na łukach przy głownej, bo jak wiadomo tylko na samej górze się sprzedają. Może nie będzie aż tak źle.
    Najlepiej byłoby te łuki już teraz wyburzyć ale nie od nas to zależy niestety.

  42. Powrót do góry    #1161
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,763
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Już po wyborach. Pan Bruski jasno określił, że to nie robota samorządu, przynajmniej nie ściemniał ze dokończy budowę. Może w 2030 się doczekamy.
    Polonia Bydgoszcz

  43. Powrót do góry    #1162
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    To ostatnia kadencja Rafała (chyba, że zmieni się prawo), więc z jego strony żadnych konkretnych deklaracji w temacie przebudowy stadionu już się nie spodziewam.

  44. Powrót do góry    #1163
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Bruski jak zawsze znajdzie tysiące argumentów za tym, aby nie wydać ani złotówki na remont stadionu Polonii.
    Myślę, że nawet ewentualny awans nie jest dla niego wystarczającym argumentem.
    W trakcie jego kadencji wydano w Bydgoszczy miliony złotych na remonty innych stadionów, orlików, budowę kilku basenów, lodowisko, jakieś hale wystawowe etc.
    Najwyraźniej ma jakiś problem z Polonią.

  45. Powrót do góry    #1164
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    icon16.gif

    Od 14 już trwa ostry trening przed Ostrowem....w czwartek mamy sparing zaległy z Apatorem!
    Sezon LIGOWY coraz bliżej.. czuć już w powietrzu a bilety sprzedają się coraz szybciej

  46. Powrót do góry    #1165
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Szkoda Jasińskiego. Ale może nie chciał do Polonii, tak jak Kurtz.
    Ja znów liczę na Lyagera, tylko że wygląda średnio teraz.
    A propos Nowaka - HN Nowak Gmbh był / jest sponsorem w klubie. Raczej to wygląda na zabawę.

  47. Powrót do góry    #1166
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Szkoda Jasińskiego. Ale może nie chciał do Polonii, tak jak Kurtz.
    Ja znów liczę na Lyagera, tylko że wygląda średnio teraz.
    A propos Nowaka - HN Nowak Gmbh był / jest sponsorem w klubie. Raczej to wygląda na zabawę.
    Jedno nie ma nic wspólnego z drugim ????*♂️

    A propos Nowaka - HN Nowak Gmbh był / jest sponsorem w klubie. Raczej to wygląda na zabawę.[/QUOTE]

    Jedno nie ma nic wspólnego z drugim

  48. Powrót do góry    #1167
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...-sensu/339290m
    "W podobnym tonie wypowiedział się Jarosław Pabijan, znany fotoreporter, który także wskazuje na to, co dalej po ewentualnym sukcesie. - Skład bydgoskiej drużyny wydaje się silniejszy niż ten z poprzedniego roku, a liga nieco słabsza. Awans do PGE Ekstraligi może się udać. Zastanawia mnie tylko, co dalej? Czy klub, miasto i region stać na kolejny zespół w elicie? – podkreślił Pabijan."
    co Pan Jarosław tu wymyślił? Jaki kolejny zespół w elicie? Jeśli chodzi o Bydgoszcz to w elicie są siatkarki, które ledwo co się utrzymały, a w regionie? Toruń - Apator, Grudziądz - GKM, Włocławek - Anwil i to by było na tyle,
    mam nadzieje, że sezon wypali a familia będzie chciała tego awansu,
    bez względu na wszystko AVE BKS!
    Rodowici Bydgoszczanie

  49. Powrót do góry    #1168
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Ano zastanawiać się może.
    Akurat jest w tym trochę racji, rynek w ELidze się tak zabetonował, że beniaminkom pozostaje zbierać zawodników po spadkowiczu + kogoś z najlepszych z I ligii brać. Falubaz jeszcze mógł wyrwać Hampela i Pitera przez zmiany na U24 w Sparcie i Motorze. Za rok nie będzie takich roszad chyba za bardzo, więc drużyny nie będą zmuszone do trudnych wyborów między mocnym juniorem wchodzącym w U24, a solidnym seniorem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #1169
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ano zastanawiać się może.
    Akurat jest w tym trochę racji, rynek w ELidze się tak zabetonował, że beniaminkom pozostaje zbierać zawodników po spadkowiczu + kogoś z najlepszych z I ligii brać. Falubaz jeszcze mógł wyrwać Hampela i Pitera przez zmiany na U24 w Sparcie i Motorze. Za rok nie będzie takich roszad chyba za bardzo, więc drużyny nie będą zmuszone do trudnych wyborów między mocnym juniorem wchodzącym w U24, a solidnym seniorem.
    To raczej zmiana spowodowana wejściem zawodnika U24 na seniorkę, a nie juniorem wpadającym na U24. Junior wchodzący na U24 niczego nie zmienia, bo klub albo wywala "starego" U24 i bierze wchodzącego z juniorki, albo pozbywa się juniora wchodzącego w pozycję U24, jeśli jest nie za mocny.
    TU FZG szczęśliwie trafił moment, że Motor musiał się pozbyć kogoś z Hampel/Kubera/Lindgren i Sparta Woffinden/Pawlicki. W najbliższych latach nie zapowiada sie tak dobrze, nie widać U24, którzy bez problemu wyprą ddzisiejszych seniorów. Jedynie Cierniak i może Kowalski mają takie szanse?! I to z racji wypełniania przepisu minimum Polaków w drużynie.

  51. Powrót do góry    #1170
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...-sensu/339290m
    "W podobnym tonie wypowiedział się Jarosław Pabijan, znany fotoreporter, który także wskazuje na to, co dalej po ewentualnym sukcesie. - Skład bydgoskiej drużyny wydaje się silniejszy niż ten z poprzedniego roku, a liga nieco słabsza. Awans do PGE Ekstraligi może się udać. Zastanawia mnie tylko, co dalej? Czy klub, miasto i region stać na kolejny zespół w elicie? – podkreślił Pabijan."
    co Pan Jarosław tu wymyślił? Jaki kolejny zespół w elicie? Jeśli chodzi o Bydgoszcz to w elicie są siatkarki, które ledwo co się utrzymały, a w regionie? Toruń - Apator, Grudziądz - GKM, Włocławek - Anwil i to by było na tyle,
    mam nadzieje, że sezon wypali a familia będzie chciała tego awansu,
    bez względu na wszystko AVE BKS!
    Co roku ten sam problem i z reguły beniaminek leci z powrotem. Jakimś rozwiązaniem byłoby zamknięcie eligi. 8 zespołów jedzie o DMP i nikt nie spada. W przypadku problemów finansowych rozpisujemy konkurs wśród drużyn z 1 ligi.

    Mam nadzieję, że po ewentualnym awansie znajdzie się ktoś z grubą kasą i uda się ściągnąć do Bydgoszczy z powrotem Emila, Szymona i Wiktora.

Strona 26 z 36 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •