Strona 7 z 35 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 1555

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez windi77 Zobacz posta
    Pewnie napisze coś w stylu..." wielka była gwiazda żużla blisko Polonii...'- chodzi o Bajerskiego

    No i o Franku dobrze ,że napisał bo byśmy nic nie wiedzieli
    Z tego co słychać może chodzić o sprawy organizacyjno-finansowe i torowe

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Organizacyjno finansowe to pewnie chodzi o sponsoring i kwestie okoliczne.
    Torowe to można zgadywać, że albo oświetlenie będą poprawiać, albo odwodnienie liniowe robić. Ewentualnie zamówią plandekę, taką zgodna z wymogami ELigi.
    Ale to oczywiście tylko moje domysły, żaden insight.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #273
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Albo powiedzą, że jeżeli wystąpi splot pierdyliarda nieprawdopodobnych okoliczności to będzie możliwa dalsza modernizacja trybun.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    kitas (08-11-2023)

  5. Powrót do góry    #274
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    To by mnie bardzo ucieszyło, lecz bydgoszczanie nie zagłosowali licznie na ten projekt, więc ciężko się spodziewać, żeby sami z siebie brali się za modernizację.

  6. Powrót do góry    #275
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    To by mnie bardzo ucieszyło, lecz bydgoszczanie nie zagłosowali licznie na ten projekt, więc ciężko się spodziewać, żeby sami z siebie brali się za modernizację.
    Klub też nie robił nic, żeby ten temat nagłośnić. W sensie głosowania.

  7. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Klub też nie robił nic, żeby ten temat nagłośnić. W sensie głosowania.
    "Stadion jest własnością miasta, więc to miasto powinno ten temat prowadzić".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #277
    Użytkownik Awatar windi77
    Dołączył
    21-10-2022
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Organizacyjno finansowe to pewnie chodzi o sponsoring i kwestie okoliczne.
    Torowe to można zgadywać, że albo oświetlenie będą poprawiać, albo odwodnienie liniowe robić. Ewentualnie zamówią plandekę, taką zgodna z wymogami ELigi.
    Ale to oczywiście tylko moje domysły, żaden insight.
    Jeżeli coś z tego ogłoszą to ewidentnie wkońcu jest "prawdziwe" parcie na EL A nie tam jakieś mydlanie oczu... kto wie kto wie może wkońcu się uda

  9. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Dziś 15. urodziny obchodzi Emil Maroszek. Tak więc zostaje nam sezon oczekiwania i w sezonie 2025 Emil od samego startu będzie mógł jeździć w składzie, co mam nadzieję bez żadnych oporów się odbędzie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    never_mind (09-11-2023)

  11. Powrót do góry    #279
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dziś 15. urodziny obchodzi Emil Maroszek. Tak więc zostaje nam sezon oczekiwania i w sezonie 2025 Emil od samego startu będzie mógł jeździć w składzie, co mam nadzieję bez żadnych oporów się odbędzie.
    Przez to, że chłopak urodził się w listopadzie, dzięki niezrozumiałym dla mnie przepisom ma jeden rok juniorki w plecy. Moim zdaniem o możliwości startu w lidze powinny decydować umiejętności zawodnika, a nie to czy urodził się w marcu czy listopadzie.

    A tutaj kilka słów od jubilata.

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...parcie/yje2nrx

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    kitas (09-11-2023), windi77 (09-11-2023)

  13. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Cały wywiad z fajnym, pozytywnym wydźwiękiem.
    Zaniepokoiła mnie jedynie odpowiedź na pytanie o Maksa Pawełczaka.

  14. Powrót do góry    #281
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Cały wywiad z fajnym, pozytywnym wydźwiękiem.
    Zaniepokoiła mnie jedynie odpowiedź na pytanie o Maksa Pawełczaka.
    Tomek z Protasem w czasach wspólnej jazdy raczej w ramiona sobie nie wpadali, a nie przeszkodziło to im w stworzeniu jednego z najlepszych duetów w dziejach polskiego sportu żużlowego. Widać, że młody ma swoje ambicje i jakieś tam cele do osiągnięcia w tym sporcie, więc siłą rzeczy Pawełczak jest dla niego jednym z rywali w walce o sukcesy. Z drugiej strony mimo młodego wieku wykazuje się sporym rozsądkiem. Może są między nimi jakieś spiny, ale po co o nich mówić i podgrzewać atmosferę. Przyjdzie czas będzie rada. Ja uważam, że oni nie musza się lubić, żeby razem robić genialne rzeczy dla Polonii.

    Tutaj jeszcze kilka słów od trzeciego muszkietera - Adama Putkowskiego.

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...zoncie/1ycgzt3

  15. Powrót do góry    #282
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Szkoda że chłopaki z końca roku opuszczą jeden sezon. Ale może ma to związek z jakimś przepisami ogólnymi i związki sportowe nie mają nic do gadania.

  16. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Szkoda że chłopaki z końca roku opuszczą jeden sezon. Ale może ma to związek z jakimś przepisami ogólnymi i związki sportowe nie mają nic do gadania.
    Bo tak jest w istocie:

    ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW
    z dnia 26 września 2000 r.
    w sprawie uprawiania sportów motorowych.
    Na podstawie art. 53 ust. 2 ustawy z dnia 18 stycznia 1996 r. o kulturze fizycznej (Dz. U. Nr 25, poz. 113 i Nr 137, poz. 639, z 1997 r. Nr 106, poz. 680, Nr 121, poz. 769 i 770 i Nr 160, poz. 1078, z 1998 r. Nr 106, poz. 668, z 1999 r. Nr 96, poz. 1106 i Nr 101, poz. 1178 oraz z 2000 r. Nr 9, poz. 117 i Nr 72, poz. 839) zarządza się, co następuje:
    § 1. Rozporządzenie określa szczegółowe wymogi i kwalifikacje niezbędne do uprawiania sportów motorowych, sposób ich uzyskiwania, wynikające z nich uprawnienia, zasady nadawania, zawieszania i cofania tych uprawnień, wzór dokumentu stwierdzającego te kwalifikacje i uprawnienia oraz zasady bezpieczeństwa obowiązujące w sportach motorowych.
    § 2.
    1. Sporty motorowe mogą uprawiać osoby, które ukończyły w odniesieniu do sportu:
    1) 1 motocyklowego - 17 lat, a w konkurencji młodzików - 10 lat,
    2) żużlowego - 16 lat, a w konkurencji młodzików - 10 lat,
    3) samochodowego - 17 lat,
    4) kartingowego - 15 lat, a w konkurencji młodzików - 10 lat.
    2. Poza spełnieniem wymogów określonych w ust. 1, do uprawiania sportów motorowych, z zastrzeżeniem ust. 3 i 4, jest niezbędne posiadanie:
    1) certyfikatu stwierdzającego kwalifikacje i uprawnienia do uprawiania określonej dyscypliny sportów motorowych,
    2) zaświadczenia wydanego przez lekarza posiadającego specjalizację z zakresu medycyny sportowej o braku przeciwwskazań do uprawiania określonej dyscypliny sportów motorowych,
    3) 2 prawa jazdy właściwego dla uprawianej dyscypliny,
    4) umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.
    3. 3 Obowiązek posiadania prawa jazdy nie dotyczy osób uprawiających sporty motorowe na torach i trasach zamkniętych.
    4. Osoby, które ukończyły 13 lat i uprawiają sport na motorowerach, mogą brać udział w treningach i zawodach organizowanych na drogach publicznych pod warunkiem posiadania karty motorowerowej.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-11-2023 o 10:55
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    chrzan (10-11-2023)

  18. Powrót do góry    #284
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Ceny karnetów i biletów na sezon 2024 bez zmian.

    Dobry ruch ze strony klubu

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tuurystaaa za jego przydatny post!

    moRRo (10-11-2023)

  20. Powrót do góry    #285
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2021
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    W tym mały rabacik dla osob ktore posiadają karnety i beda chciały przedłuzyc w sprzedazy zamkniętej.

    Nowa Trybuna – 340 zł (normalny), 300 zł (ulgowy) / sprzedaż zamknięta: 330 zł i 290 zł
    Sektor A – 250 zł (normalny), 200 zł (ulgowy) / sprzedaż zamknięta: 240 zł i 190 zł
    Sektor B – 220 zł (normalny), 170 zł (ulgowy) / sprzedaż zamknięta: 210 zł i 160 zł

  21. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Jeśli ceny nie wzrosły to niemal jak zniżka
    Skład jest całkiem fajny, daje nadzieje na walkę o awans (także na tle rywali). Frekwencja nie była zła więc wszystko chyba się zgadza.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #287
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Tymczasem dwóch zawodników (Knudsen, Henriksson) rozważanych przez nas na pozycję 8/16 mają już podpisane kontrakty. Także na żadną sensowną rezerwę się nie zanosi.

  23. Powrót do góry    #288
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Ciekawe który z nich by się zgodził na siedzenie na ławie?Tam maja gwarancje startów.Po tym co zrobili z Basso nikt sensowny nie przyjdzie.

  24. Powrót do góry    #289
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    Ciekawe który z nich by się zgodził na siedzenie na ławie?Tam maja gwarancje startów.Po tym co zrobili z Basso nikt sensowny nie przyjdzie.
    Nie jestem do końca przekonany, że Knudsen ma gwarancję startów w Rzeszowie. Jestem wręcz pewien, że takowej nie ma. Zakładając, że naszą drużynę będzie prowadził ktoś, kto się na tym zna, to można założyć, że w takim Rzeszowie wcale nie będzie miał więcej okazji do jazdy, niż miałby u nas.

  25. Powrót do góry    #290
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Nie jestem do końca przekonany, że Knudsen ma gwarancję startów w Rzeszowie. Jestem wręcz pewien, że takowej nie ma. Zakładając, że naszą drużynę będzie prowadził ktoś, kto się na tym zna, to można założyć, że w takim Rzeszowie wcale nie będzie miał więcej okazji do jazdy, niż miałby u nas.
    W Rzeszowie jest Nicki i reszta zawodników na poziomie topu z 2 ligi wiec jak sie rozwinie Knudsen to spokojnie może kogoś wygryżć. Druga sprawa ze nawet jak nie wygryzie to Rzeszów ma wystawić 2 ekipe i tam ma pewne starty już

  26. Powrót do góry    #291
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    nowy trener czy menadżer będzie odpowiadał za wyniki. Teraz jest duży hejt na Krzysztofa, czego nie rozumiem. Oczywiście nie jeździł na żużlu, ale ja go obserwuję, widzę jego zmysł analityczny i jestem pod wrażeniem pracy. Uważam, że to, co ma do wykonania robi bardzo dobrze. Wzmocnienie jednak na pewno będzie, chcemy ten sztab poszerzyć – dodaje.

    Jurek odklejka

  27. Powrót do góry    #292
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    nowy trener czy menadżer będzie odpowiadał za wyniki. Teraz jest duży hejt na Krzysztofa, czego nie rozumiem. Oczywiście nie jeździł na żużlu, ale ja go obserwuję, widzę jego zmysł analityczny i jestem pod wrażeniem pracy. Uważam, że to, co ma do wykonania robi bardzo dobrze. Wzmocnienie jednak na pewno będzie, chcemy ten sztab poszerzyć – dodaje.

    Jurek odklejka
    Gdzie jest ta wypowiedź Jurka?

  28. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #294
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Jurek czy Ty chłopie kiedykolwiek skrytykowałeś swojego synalka?

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tuurystaaa za jego przydatny post!

    moRRo (11-11-2023)

  31. Powrót do góry    #295
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    z drugiej strony. Gdyby Bjerre i Bellego jechali to co powinni i udaloby sie awansowac. to nikt by pewnie na Krzycha slowa nie pisnął. mogl z kazdego meczu wyciagnac wiecej. Za duzo szans dostawały te padalce, nierzadko żąglowanie Wiktorem nie było idealne. Bajer czy Kryjom wyciagneli by duzo wiecej z tej druzyny, jest to oczywiste.
    Ale czy to naprawde KK jest winny takiego a nie innego wyniku?

    (nie nie jestem KK, nie ukrywam sie pod falszywym nikiem, nie jestem tez Jurkiem ani nikim z rodziny , po prsotu głosno mysle)
    pomidor

  32. Powrót do góry    #296
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    z drugiej strony. Gdyby Bjerre i Bellego jechali to co powinni i udaloby sie awansowac. to nikt by pewnie na Krzycha slowa nie pisnął. mogl z kazdego meczu wyciagnac wiecej. Za duzo szans dostawały te padalce, nierzadko żąglowanie Wiktorem nie było idealne. Bajer czy Kryjom wyciagneli by duzo wiecej z tej druzyny, jest to oczywiste.
    Ale czy to naprawde KK jest winny takiego a nie innego wyniku?

    (nie nie jestem KK, nie ukrywam sie pod falszywym nikiem, nie jestem tez Jurkiem ani nikim z rodziny , po prsotu głosno mysle)

    Czy aby na pewno myślisz?

  33. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    z drugiej strony. Gdyby Bjerre i Bellego jechali to co powinni i udaloby sie awansowac. to nikt by pewnie na Krzycha slowa nie pisnął. mogl z kazdego meczu wyciagnac wiecej. Za duzo szans dostawały te padalce, nierzadko żąglowanie Wiktorem nie było idealne. Bajer czy Kryjom wyciagneli by duzo wiecej z tej druzyny, jest to oczywiste.
    Ale czy to naprawde KK jest winny takiego a nie innego wyniku?

    (nie nie jestem KK, nie ukrywam sie pod falszywym nikiem, nie jestem tez Jurkiem ani nikim z rodziny , po prsotu głosno mysle)
    Z tym, że to nie jest pierwszy sezon Krzycha w parkingu. I dalej popełniał żałosne błędy. Pamiętaj też, że nikt nie zakładał też, że Wiktor pojedzie aż tak dobrze i będzie ratował drużynę. Pamiętaj, że Krzychowi niemal udało się przejść mecz z Landshut jadącym 2 zawodnikami. Że Krzychu po większości porażek mówił, że wszystko jest ok i forma będzie na PO. Jak się skompromitował wypowiedziami po półfinale z ROW, że odpadliśmy bo to wina regulaminu. Dodaj do tego beznadziejne układanie drużyny na mecze, debilne zmiany z wykorzystaniem Wiktora czy wystawianie Basso w możliwie najbardziej idiotyczny sposób.
    Daj przykład czegoś za co można Krzycha pochwalić.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #298
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Z tym, że to nie jest pierwszy sezon Krzycha w parkingu. I dalej popełniał żałosne błędy. Pamiętaj też, że nikt nie zakładał też, że Wiktor pojedzie aż tak dobrze i będzie ratował drużynę. Pamiętaj, że Krzychowi niemal udało się przejść mecz z Landshut jadącym 2 zawodnikami. Że Krzychu po większości porażek mówił, że wszystko jest ok i forma będzie na PO. Jak się skompromitował wypowiedziami po półfinale z ROW, że odpadliśmy bo to wina regulaminu. Dodaj do tego beznadziejne układanie drużyny na mecze, debilne zmiany z wykorzystaniem Wiktora czy wystawianie Basso w możliwie najbardziej idiotyczny sposób.
    Daj przykład czegoś za co można Krzycha pochwalić.
    Oj pochwalic to nie. Bez przesady
    pomidor

  35. Powrót do góry    #299
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    z drugiej strony. Gdyby Bjerre i Bellego jechali to co powinni i udaloby sie awansowac. to nikt by pewnie na Krzycha slowa nie pisnął. mogl z kazdego meczu wyciagnac wiecej. Za duzo szans dostawały te padalce, nierzadko żąglowanie Wiktorem nie było idealne. Bajer czy Kryjom wyciagneli by duzo wiecej z tej druzyny, jest to oczywiste.
    Ale czy to naprawde KK jest winny takiego a nie innego wyniku?

    (nie nie jestem KK, nie ukrywam sie pod falszywym nikiem, nie jestem tez Jurkiem ani nikim z rodziny , po prsotu głosno mysle)

    Tak na pewno jest współwinny tego wyniku. Jedyne jego kompetencje na to stanowisko to "zna angielski".
    Gdyby Bjerre czy Bellego jechali swoje to nie musiałby żonglować, a tym samym nie byłoby okazji do błędów. Przed sezonem słyszałem, że ktoś powiedział ( ktoś z klubu), że do sezonu przygotowane są 2 osoby.
    Wiktor i drugiego nazwiska już nie pamiętam. U pozostałych wskazywano braki w przygotowaniu zarówno sprzetowym jak i fizycznym. W trakcie sezonu było to widać ewidentnie.
    Jak zatrudnimy kogoś w marcu to powodzenia.
    W przerwie zimowej brak kontroli i brak przygotowań. Wuefista nauczy chętnych na miejscu prowadzenia rozgrzewki lub poprawnego skipu.
    Logicznym jest, że Jurek nie skrytykuje syna. Co ma powiedzieć? Wystarczy jak go odsunie od prowadzenia drużyny.

  36. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Nie jestem do końca przekonany, że Knudsen ma gwarancję startów w Rzeszowie. Jestem wręcz pewien, że takowej nie ma. Zakładając, że naszą drużynę będzie prowadził ktoś, kto się na tym zna, to można założyć, że w takim Rzeszowie wcale nie będzie miał więcej okazji do jazdy, niż miałby u nas.
    Chodzą plotki, że rzeszowianie chcą wskrzesić żużel w Nowej Hucie,
    więc możliwe, że niektórzy zakontraktowani przez nich zawodnicy,
    będą mieli dużo startów... w drużynie (rezerw Stali?) krakowskiej.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  37. Powrót do góry    #301
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Przegląd pisze możliwym Borowiaku u nas. Ktoś coś słyszał czy zwykły clickbajt?

    Jakby faktycznie się udało, to byłaby petarda i chyba faktycznie koniec mydlenia oczu a ostra walka o ekstraligę.
    Polonia Bydgoszcz

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    moRRo (13-11-2023)

  39. Powrót do góry    #302
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Jeśli to nie kaczka dziennikarska to widać w końcu determinację w walce o Ekstraligę.

    Trochę kwas może być, bo pewnie Buszkiewicz był zapewniany, że będzie podstawowym juniorem a tu może być lipa.

    Z drugiej strony Buszkiewicz powtarzam cały czas, że chłop nie rokuje na nic więcej, skonczy wiek juniora i koniec przygody z zużlem.

  40. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Gdyby Borowiak faktycznie dołączył do nas to w zasadzie w kwestii transferów nie będzie co klubowi zarzucić i można powiedzieć, że wszystko jest jak trzeba.
    Do tego niweluje to chyba już dystans dzielący nas i Ostrów i kluczowe już mogą być niuanse.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #304
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Na moje oko, oczywiście o ile z tym Borowiakiem to prawda, to coraz więcej do powiedzenia w klubie mogą mieć sponsorzy. Wyraźnie widać, że działania nie są pozorowane, tylko wysyłają sygnał, że tym razem na poważnie podchodzą do tematu awansu. Nie ma co gdybać, ale duet Karczewski - Borowiak w porównaniu z duetem Przyjemski - Buszkiewicz aż tak źle nie wygląda.

    Na SF jest wywiad z Buczkiem. Z jego słów wynika, że z Jerzym on ma chyba jednak całkiem dobre relacje. Czytając ten wywiad odnoszę wrażenie, że Buczek nadal ma w sobie to dna Polonii.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...em-ze-wszystko

  42. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    a co w DNA Polonii jest poza milicyjną pałką?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Powrót do góry    #306
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    a co w DNA Polonii jest poza milicyjną pałką?

    1920 rok i milicja, tylko debil z torunia mógł coś takiego wymyśleć. A niby poziom nauki na terenach wiejskich się podniósł.

  44. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jptorun za jego przydatny post!

    kitas (13-11-2023), kleczes_GKM (15-11-2023), moRRo (13-11-2023), never_mind (13-11-2023), rogal1979 (13-11-2023), windi77 (13-11-2023), ziomek_BKS (13-11-2023)

  45. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Nie no "tylko" 40 lat z milicją to się nie liczy

  46. Powrót do góry    #308
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Somsiady ...weźta się zdecydujcie: w zależności od tego do czego się chcecie przyp....lić raz uważacie, że to milicyjny klub a następnym razem, że obecny to jednak nie nie jest kontynuacją tradycji ...schizofrenia?

  47. Powrót do góry    #309
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Ciekawe ile prawdy z tym Borowiakiem- do jutra musi się wyjaśnić więc chwilę trzeba poczekać na ewentualne potwierdzenie tej informacji.
    Jeśli okaże się faktem to będziemy prawie, że kompletnie bo i dojdzie dwóch młodzieżowców i silni liderzy i kompetentny manager i druga linia - więc w teorii wszystko zrobione pod ten upragniony awans.

  48. Powrót do góry    #310
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ciekawe ile prawdy z tym Borowiakiem- do jutra musi się wyjaśnić więc chwilę trzeba poczekać na ewentualne potwierdzenie tej informacji.
    Jeśli okaże się faktem to będziemy prawie, że kompletnie bo i dojdzie dwóch młodzieżowców i silni liderzy i kompetentny manager i druga linia - więc w teorii wszystko zrobione pod ten upragniony awans.
    tylko co nam po kompetentnym managerze jak za taktyke nadal bedzie odpowiadał KK? I pewnie skonczy sie jakims konfliktem i krotka wspolpraca, bo zaden "nowy" sie przez Kanclerzowy mur beton nie przebije. Szczegolnie taki charakter jak Bajer czy Kryjom np.
    pomidor

  49. Powrót do góry    #311
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba jeśli chodzi o wypożyczenie to nie musi ono nastąpić w oknie tranaferowym prawda ? Możemy go sobie wypożyczyć chyba nawet I w marcu oficjalnie. Przecież tak samo miał falubaz z Borowiakiem rok temu.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi LogTech za jego przydatny post!

    kitas (13-11-2023)

  51. Powrót do góry    #312
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba jeśli chodzi o wypożyczenie to nie musi ono nastąpić w oknie tranaferowym prawda ? Możemy go sobie wypożyczyć chyba nawet I w marcu oficjalnie. Przecież tak samo miał falubaz z Borowiakiem rok temu.
    Zawodnik może zostać wypożyczony w każdym terminie do daty kalendarzowej 14 rundy rozgrywek włącznie, o ile spełnione są następujące warunki:1) zawodnik ma ustaloną przynależność klubową do klubu pożyczającego,2) klub pożyczający i zawodnik wyrażają zgodę na wypożyczenie,3) okres wypożyczenia nie może być dłuższy niż jeden sezon i musi kończyć się 31 października,4) w sezonie, w którym mieści się przedział czasowy wypożyczenia, zawodnik zdobył w meczach ligowych nie więcej niż 12 punktów łącznie z punktami bonusowymi.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (13-11-2023)

  53. Powrót do góry    #313
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Zawodnik może zostać wypożyczony w każdym terminie do daty kalendarzowej 14 rundy rozgrywek włącznie, o ile spełnione są następujące warunki:1) zawodnik ma ustaloną przynależność klubową do klubu pożyczającego,2) klub pożyczający i zawodnik wyrażają zgodę na wypożyczenie,3) okres wypożyczenia nie może być dłuższy niż jeden sezon i musi kończyć się 31 października,4) w sezonie, w którym mieści się przedział czasowy wypożyczenia, zawodnik zdobył w meczach ligowych nie więcej niż 12 punktów łącznie z punktami bonusowymi.
    Ha ha i okazuje się, że Realista znów plecie głupoty. Co za typ.

  54. Powrót do góry    #314
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ciekawe ile prawdy z tym Borowiakiem- do jutra musi się wyjaśnić więc chwilę trzeba poczekać na ewentualne potwierdzenie tej informacji.
    Jeśli okaże się faktem to będziemy prawie, że kompletnie bo i dojdzie dwóch młodzieżowców i silni liderzy i kompetentny manager i druga linia - więc w teorii wszystko zrobione pod ten upragniony awans.
    tylko co nam po kompetentnym managerze jak za taktyke nadal bedzie odpowiadał KK? I pewnie skonczy sie jakims konfliktem i krotka wspolpraca, bo zaden "nowy" sie przez Kanclerzowy mur beton nie przebije. Szczegolnie taki charakter jak Bajer czy Kryjom np.
    pomidor

  55. Powrót do góry    #315
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Jaka leci piosenka przed startem biegu na naszym stadionie?

    Oficjalna strona informacyjna Bydgoszczy także wspomina o Borowiaku:
    https://bydgoszczinformuje.pl/abramc...w-na-2024-rok/
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 13-11-2023 o 16:25

Strona 7 z 35 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •