Strona 28 z 36 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 1592

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1216
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,891
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    taka mozliwość jest tylko wtedy jak w ekstra wprowadzą ksm a w 1 lidze nie a chyba tak nie będzie

    Patologią j est to ze Polonia po awansie będzie musiała/mogła jechać składem

    Buczek
    u24
    Szczepaniak
    Huckenbeck
    Lyager
    juniorka

    bo po przeliczeniu KSM (z 1 do ekstra 1,3) tylko na tyle starczy albo całkowita wymiana składu
    Pisze o tym pół żartem pół serio. Chodzi mi o to, że w SE nie będą wtedy jeździli najlepsi. Z powodów formalnych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1217
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Nie wiem skąd wzięła się wizja, że KSM jakkolwiek coś poprawi. Może będzie tak, że jeden klub na tym zyska, ale kolejne 6 straci.
    To nie jest rozwiązanie, to jest forowanie rozwiązania tylko pod pryzmatem "ja na tym zyskam, albo przynajmniej inni stracą".
    Moje wizja jest taka, że potrzebne jest powiększenie ligi plus większa rotacja, czyli dwa kluby spadają, dwa awansują no i żeby jak najdłużej nie było wiadomo kto spada. To by nie powodowało, że nie wszyscy mogą zaklepac składy i jest większa szansa dla beniaminków.

    Nie jest idealne, pewnie będą przeciwnicy takiej wizji, ale tak po prostu uważam.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Scorpion (10-04-2024)

  4. Powrót do góry    #1218
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Ja tez jestem za 10 zespołami w elidze ale pod warunkiem że beda 3 pełne ligi.Gdzie najniższa będzie liczyć minimum 6-7 zespołów. Trzeba myśleć też o tych biedniejszych klubach

  5. Powrót do góry    #1219
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ja tez jestem za 10 zespołami w elidze ale pod warunkiem że beda 3 pełne ligi.Gdzie najniższa będzie liczyć minimum 6-7 zespołów. Trzeba myśleć też o tych biedniejszych klubach
    To jest praktycznie maksimum przy założeniu, że dwa zagraniczne zespoły będą chciały dalej jeździć w naszej lidze. Ekstra 10 drużyn 1 liga 8 i druga minimum 6 daje nam 24, obecnie mamy 22, wraca Kraków, Rawicz i dodajmy nawet Świętochłowice to daje nam 25 więc druga liga 7 zespołowa nawet. Możliwe do wykonania, ale bardzo trudne.

    Składy na sparing:
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz9. Lyager
    10. Huckenbeck
    11. Szczepaniak
    12. Soerensen
    13. Buczkowski
    14. Buszkiewicz
    15. Karczewski
    16. Nowak
    17. Majewski


    KS Apator Toruń
    1. Patryk Dudek
    2. Freddy Hodder
    3. Mika Meijer
    4. Paweł Przedpełski
    5. Wiktor Lampart
    6. Krzysztof Lewandowski
    7. Mateusz Affelt

  6. Powrót do góry    #1220
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie wiem skąd wzięła się wizja, że KSM jakkolwiek coś poprawi. Może będzie tak, że jeden klub na tym zyska, ale kolejne 6 straci.
    To nie jest rozwiązanie, to jest forowanie rozwiązania tylko pod pryzmatem "ja na tym zyskam, albo przynajmniej inni stracą".
    Moje wizja jest taka, że potrzebne jest powiększenie ligi plus większa rotacja, czyli dwa kluby spadają, dwa awansują no i żeby jak najdłużej nie było wiadomo kto spada. To by nie powodowało, że nie wszyscy mogą zaklepac składy i jest większa szansa dla beniaminków.
    Obawiam się, że to niczego nie zmieni. Kto zabroni klubom podpisywania umów czy też przyrzeczeń warunkowych na wypadek każdej okoliczności? Przecież takie przepisy nie spowodują, że beniaminek będzie mógł sobie wybierać na rynku transferowym kogo będzie chciał. Zawsze dostanie tych, których nie chcą w innych klubach (lub przejmie zawodników spadkowicza). Rok temu niemal przesądzone było, że Stal z Rzeszowa awansuje ligę wyżej i kogo takiego zgarnęli? Jedynie Nickiego, na którego zdaje się nikt w ogóle nie miał parcia.

    Jeśli SE nie ma się zabetonować, to musi być w niej MNIEJ klubów niż chętnych i zdolnych do jazdy w tejże SE. Podaż miejsc < popyt. To spowoduje wzmocnienie niższej ligi. Rozwodnienie SE do 10 zespołów dla połowy z nich będzie "jazdą żeby jechać". 3x6 plus liga amatorów. Wtedy każdy zespół w każdej lidze jedzie o coś praktycznie do samego końca. 20 kolejek, zero PO i debilnych bonusów. Chyba że zamykamy SE i pchamy tam samych najlepszych, kto się wybije, to od razu zgarnia go Gorzów czy inne Leszno a reszta ośrodków, od Piły po Krosno, niech sobie robi żużel dla ubogich.

  7. Powrót do góry    #1221
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Ja nie rozumiem, w czym problem, że są zespoły z czuba, środka i dołu tabeli i każdy z nich jedzie po swoje cele?
    Każda dyscyplina taki podział ma a tylko "boski" żużel musi mieć sam drużyny tylko z samego "czuba". Zróbcie 4 drużynową super-ekstra-megaligę i ją zamknijcie.

    Tak na marginesie to wszystkie inne ligi żużlowe na świecie przy takiej zasadzie musiałyby się zamknąć bo tylu "boskich" zawodników godnych w nich jeździć nie mają.

  8. Powrót do góry    #1222
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Ja nie rozumiem, w czym problem, że są zespoły z czuba, środka i dołu tabeli i każdy z nich jedzie po swoje cele?
    Każda dyscyplina taki podział ma a tylko "boski" żużel musi mieć sam drużyny tylko z samego "czuba". Zróbcie 4 drużynową super-ekstra-megaligę i ją zamknijcie.

    Tak na marginesie to wszystkie inne ligi żużlowe na świecie przy takiej zasadzie musiałyby się zamknąć bo tylu "boskich" zawodników godnych w nich jeździć nie mają.
    Bo jak masz rozgrywki, w których jest tak mało drużyn, a jeden lider mniej lub więcej zmienia potencjał z walki o medale na walkę o życie (utrzymanie). Stąd też ciężko o jazdę o własne cele - walczysz o wszystko, czy to medal, czy utrzymanie. Nie ma nic pomiędzy.

    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    Jeśli SE nie ma się zabetonować, to musi być w niej MNIEJ klubów niż chętnych i zdolnych do jazdy w tejże SE. Podaż miejsc < popyt. To spowoduje wzmocnienie niższej ligi. Rozwodnienie SE do 10 zespołów dla połowy z nich będzie "jazdą żeby jechać". 3x6 plus liga amatorów. Wtedy każdy zespół w każdej lidze jedzie o coś praktycznie do samego końca. 20 kolejek, zero PO i debilnych bonusów. Chyba że zamykamy SE i pchamy tam samych najlepszych, kto się wybije, to od razu zgarnia go Gorzów czy inne Leszno a reszta ośrodków, od Piły po Krosno, niech sobie robi żużel dla ubogich.
    Nie zgodzę się. Takim zabiegiem na zmniejszenie liczby miejsc było wprowadzenie U24. Niby w I lidze pojawiło się kilku lepszych zawodników, ale jakoś dysproporcji między ligami to nie zmniejszyło. Tym bardziej właśnie kluby podpisują swoich liderów z jeszcze większym zapasem czasu, bo konkurencja czycha by takich wyrwać. Jak zmniejszysz ilość drużyn to walka o najlepszych jeszcze bardziej się zaostrzy.
    Poza tym jeśli drużyn będzie więcej to możesz przetrwać sezon bez budowania składu na medal, byle nie mieć z tyłu głowy, że to z automatu jest walka o przetrwanie w lidze.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jap (10-04-2024)

  10. Powrót do góry    #1223
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bo jak masz rozgrywki, w których jest tak mało drużyn, a jeden lider mniej lub więcej zmienia potencjał z walki o medale na walkę o życie (utrzymanie). Stąd też ciężko o jazdę o własne cele - walczysz o wszystko, czy to medal, czy utrzymanie. Nie ma nic pomiędzy.



    Nie zgodzę się. Takim zabiegiem na zmniejszenie liczby miejsc było wprowadzenie U24. Niby w I lidze pojawiło się kilku lepszych zawodników, ale jakoś dysproporcji między ligami to nie zmniejszyło. Tym bardziej właśnie kluby podpisują swoich liderów z jeszcze większym zapasem czasu, bo konkurencja czycha by takich wyrwać. Jak zmniejszysz ilość drużyn to walka o najlepszych jeszcze bardziej się zaostrzy.
    Poza tym jeśli drużyn będzie więcej to możesz przetrwać sezon bez budowania składu na medal, byle nie mieć z tyłu głowy, że to z automatu jest walka o przetrwanie w lidze.
    Takie Leszno, Częstochowa, Gorzów mają 0 szanse na mistrza, ale i pewne utrzymanie

  11. Powrót do góry    #1224
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Takie Leszno, Częstochowa, Gorzów mają 0 szanse na mistrza, ale i pewne utrzymanie
    Ale Częstochowa i Gorzów nadal biją się o medale. Czy tam medal.
    Leszno jak dla mnie pewnego utrzymania nie ma. Jak dla mnie to ekipa z jednym pewnym zawodnikiem, który dodatkowo ma teraz kontuzje i walczy z czasem. Reszta to żadni pewniacy, a drużyna jak najbardziej ma się co starać, żeby to utrzymanie uzyskać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #1225
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Jak ma być z urawniłowką, to wprowadzić taki zapis-w każdej druzynie extraligi, może występować po 2 zawodników z pierwszej szesnastki średnich ligowych poprzedniego sezonu (albo 3 sezonów) .

  13. Powrót do góry    #1226
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    A jaki jest to systemowy beton? Ty chcesz przepisami wymusić zmiany, więc w Twoim mniemaniu to nie jest systemowe, a obecny stan rzeczy jest systemowy?
    Ja nikogo do mojego mniemania nie będę przekonywać. Ja nie jestem KSMoentuzjastą, tylko delikatnie mówiąc wk*rwia mnie to, że sezon 2024 rozpocznie się w piątek, a już z dużą dozą prawdopodobieństwa można wytypować kolejność pierwszej szóstki. Mało tego, pod koniec maja będzie można już określić prawdopodobną kolejność sezonu 2025. Twoim zdaniem to jest zdrowe i normalne? Przychylam się do opinii tych wszystkich, którzy twierdzą, że prędzej czy później to nakręcanie spirali płacowej żużlowców doprowadzi do j*bnięcia bardzo wielu klubów.

  14. Powrót do góry    #1227
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Ja proponuję kończyć sezon 1 ligowy w grudniu, tak na wszelki wypadek. Jak już wszystkie 7 drużyn w elipie zbuduje składy i zabezpieczy byt.
    Trzeba zmieniać tak, żeby zostało jak jest.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    Paweł#21 (10-04-2024), kitas (11-04-2024)

  16. Powrót do góry    #1228
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    [QUOTE=mentikk;2360582]Bo jak masz rozgrywki, w których jest tak mało drużyn, a jeden lider mniej lub więcej zmienia potencjał z walki o medale na walkę o życie (utrzymanie). Stąd też ciężko o jazdę o własne cele - walczysz o wszystko, czy to medal, czy utrzymanie. Nie ma nic pomiędzy.


    O tym właśnie napisałem ...koledzy chcą małej ilości drużyn co prowadzi do efektu o którym mówisz. W mojej opcji przy dziesięciu drużynach jest grupa liderów, średniaków i walczących o utrzymanie - komu to przeszkadza?

    Domyślam się, że to kibice tych przeciętnych drużyn tak kurczowo trzymają się 8-zespołowej ligi bo mają pewność utrzymania niskim kosztem ...i tak spada beniaminek, bo nie ma z czego sklecić przyzwoitego składu. Przy 10-zespołowej lidze i ewentualnych dwóch spadkowiczach doopa w porach by zadrżała.

  17. Powrót do góry    #1229
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2024
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Ja proponuję kończyć sezon 1 ligowy w grudniu, tak na wszelki wypadek. Jak już wszystkie 7 drużyn w elipie zbuduje składy i zabezpieczy byt.
    Trzeba zmieniać tak, żeby zostało jak jest.

    Wprowadźmy jeszcze zapis, że najwyżej sklasyfikowany Polak w GP w danym sezonie w kolejnym musi za darmo jechać w drużynie beniaminka, albo zróbmy zapis, że beniaminek nie może spaść.

  18. Powrót do góry    #1230
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    KSM 2011 liga dwóch prędkości z idealnym podziałem na pierwszą czwórkę i odstającą drugą(pomijam system playoff), 2012 rok szalejący Tarnów, Gorzów a na drugim końcu Częstochowa, Wrocław, Gdańsk. No i sezon 2013 również spore różnicy w poziomach drużyn. Zrezygnowano z KSM ponieważ nie spełniał swoich założeń, więc nie ma sensu do niego wracać.
    Wtedy liczono KSM tylko z poprzedniego roku. KSM z minimum 3 lat eliminuje ze ktos z wysokim KSM nagle jedzie slabo i na odwrot bo KSM z 3 4 czy 5 sezonow pokazuje realna wartosc zawodnika.

  19. Powrót do góry    #1231
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wertyfie Zobacz posta
    Wprowadźmy jeszcze zapis, że najwyżej sklasyfikowany Polak w GP w danym sezonie w kolejnym musi za darmo jechać w drużynie beniaminka, albo zróbmy zapis, że beniaminek nie może spaść.
    Być sarkastycznym też trzeba umieć...

  20. Powrót do góry    #1232
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Zapewne jakieś ograniczenia wejdą w życie. W innym przypadku kluby same się wykrwawią. W E-L mówi się coraz częściej o KSM nie przez wyrównanie szans, czy siły zespołów a głównie ze względów ekonomicznych.


    W Ostrowie dawno nie widziałem takiej zajawki na punkcie żużla. Na sparingach po dwa tyś. luda. Z kim bym nie rozmawiał (oczywiście o szlace) wybiera się w niedzielę do Bydgoszczy

  21. Powrót do góry    #1233
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wertyfie Zobacz posta
    Jak sam chcesz durniu siłowo wyrównywać ligę, za dużo Marska i Engelsa się naczytałeś.
    Zjedz Snickersa, ochłoń i idź spać.

    P.S. W necie nic nie ginie. To tak a propos posta, którego usunąłeś.

  22. Powrót do góry    #1234
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2024
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Zjedz Snickersa, ochłoń i idź spać.

    P.S. W necie nic nie ginie. To tak a propos posta, którego usunąłeś.
    Nic nie usunąłem pajacu tylko musiał to zrobić przydupsas Mariusza, Szczecin. Nadal uważam, że jesteś durniem, który chowa się za maską prymitywizmu jak tylko ktoś obnaży twoją indolencję intelektualną.

  23. Powrót do góry    #1235
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wertyfie Zobacz posta
    Człowieku gadasz jakieś bzdury o systemie, a chcesz sam sztucznie osłabiać drużyny. Może od razu wprowadź zapis, że jeżeli jakaś drużyna wygra 3 mecze z rzędu to następny zaczyna od 6 punktów ujemnych, albo bez 2 zawodników. Oczywiście będziesz szczęśliwy jeżeli np. przez KSM hipotetycznie Polonia musiałaby oddać Przyjemskiego albo Maroszka, no ale przecież to dla dobra dyscypliny. Paradne.



    Polonia Bydgoszcz to klub sportowy, a ty należysz do bandy oszołomów drących ryja Stomil Olsztyn na meczu.
    do żadnej bandy nie należe, identyfikuje się z klubem Polonia Bydgoszcz i jestem żużlofanem, nadal uważam, że mamy przyjaciół w Grudziądzu i w Olsztynie też to prawda

    co do niedzielnego meczu bilety sprzedają się troche słabiej niż na KA, ale nowa i główna trybuna wyprzedane myslę, że w niedzielę kręcimy koło 7 tysięcy?
    Rodowici Bydgoszczanie

  24. Powrót do góry    #1236
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yankes Zobacz posta
    Zapewne jakieś ograniczenia wejdą w życie. W innym przypadku kluby same się wykrwawią. W E-L mówi się coraz częściej o KSM nie przez wyrównanie szans, czy siły zespołów a głównie ze względów ekonomicznych.


    W Ostrowie dawno nie widziałem takiej zajawki na punkcie żużla. Na sparingach po dwa tyś. luda. Z kim bym nie rozmawiał (oczywiście o szlace) wybiera się w niedzielę do Bydgoszczy
    Względy ekonomiczne ... heh... Piep**enie. Zawodnicy, którzy robią za liderów i kręcą powyżej 2.0 i tak znacząco z oczekiwań nie zejdą. Ale dojdzie do tego, że zawodnicy pokroju Zengoty czy Smektały dop**lą z oczekiwaniami, bo przecież mają fajny KSM.
    Skoro tak się martwią o względy ekonomiczne to po jaką cholerę licytują jak szaleni i zgadzają się na chore wymagania zawodników?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    rogal1979 (11-04-2024)

  26. Powrót do góry    #1237
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Taki stary artykuł odnośnie Mroczki:
    "Artur Mroczka podpisał roczny kontrakt na starty w Wybrzeżu Gdansk...dwa ostatnie lata spędził w Stali, w której nie mógł jednak rozwinąć skrzydeł. W minionym sezonie w lidze nie zaprezentował się ani razu dlatego też będzie legitymował się minimalną Kalkulowaną Średnią Meczową w wysokości 2.50 pkt."Jak wspomniał Mentikk takich zawodników było sporo, którzy powinni jeździć ligę niżej, a dyktowali warunki kontraktowe.
    Ostatnio edytowane przez Scorpion ; 11-04-2024 o 09:13

  27. Powrót do góry    #1238
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wertyfie Zobacz posta
    Nic nie usunąłem pajacu tylko musiał to zrobić przydupsas Mariusza, Szczecin. Nadal uważam, że jesteś durniem, który chowa się za maską prymitywizmu jak tylko ktoś obnaży twoją indolencję intelektualną.
    Słuchaj kmiocie! Mam wyj*bane do granic możliwości na Ciebie i Twoją opinię na mój temat. Lata mi to koło ch*ja za kogo Ty mnie uważasz. Czytając te Twoje czerstwe próby obrażenia mnie ogarniał mnie pusty śmiech. Forum z natury rzeczy jest miejscem, w którym ludzie przedstawiają swoje poglądy na różne tematy, i co ciekawe nie zawsze się ze sobą zgadzają. Po to właśnie wymyślono takie coś, żeby ludzie mogli wyrażać swoje zdanie bez obrażania i poniżania innych. Jeżeli tego nie ogarniasz to pozostaje już tylko zapalić świeczkę nad Twoim i tak wątpliwym intelektem. Nie znam Ciebie, i dobrze mi z tym, więc nie będę Cię oceniać, ale Twoje nędzne cztery wpisy dają pewien obraz tego jakim jesteś człowiekiem. Nie wchodź ze z mną w jakieś miałkie interakcje, bo nie będę schodzić do Twojego poziomu i nie będę obrzucać się g*wnem. Jeżeli natomiast będziesz miał do napisania coś wartościowego, wtedy można wymienić swoje poglądy. Nie pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #1239
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2024
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Słuchaj kmiocie! Mam wyj*bane do granic możliwości na Ciebie i Twoją opinię na mój temat. Lata mi to koło ch*ja za kogo Ty mnie uważasz. Czytając te Twoje czerstwe próby obrażenia mnie ogarniał mnie pusty śmiech. Forum z natury rzeczy jest miejscem, w którym ludzie przedstawiają swoje poglądy na różne tematy, i co ciekawe nie zawsze się ze sobą zgadzają. Po to właśnie wymyślono takie coś, żeby ludzie mogli wyrażać swoje zdanie bez obrażania i poniżania innych. Jeżeli tego nie ogarniasz to pozostaje już tylko zapalić świeczkę nad Twoim i tak wątpliwym intelektem. Nie znam Ciebie, i dobrze mi z tym, więc nie będę Cię oceniać, ale Twoje nędzne cztery wpisy dają pewien obraz tego jakim jesteś człowiekiem. Nie wchodź ze z mną w jakieś miałkie interakcje, bo nie będę schodzić do Twojego poziomu i nie będę obrzucać się g*wnem. Jeżeli natomiast będziesz miał do napisania coś wartościowego, wtedy można wymienić swoje poglądy. Nie pozdrawiam

    Szybko twoja maska opadła i ukazała zgniłą prawdę.

  29. Powrót do góry    #1240
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2023
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A gdyby zrobić tak, że drugi szczebel rozgrywkowy po prostu kończy się znacząco prędzej, niż Ekstraliga? Dzięki temu znalibyśmy beniaminka wcześniej i zawodnicy mogliby już rzeczowo rozmawiać z tym klubem. Dziwna jest sytuacja, w której beniaminek przychodzi "na gotowe" i nie mają żadnego argumentu, żeby wyciągnąć jakichkolwiek wartościowych zawodników.

  30. Powrót do góry    #1241
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Argument jest zawsze w tym świecie ten sam - $$$. Inny niepotrzebny.

  31. Powrót do góry    #1242
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemas94 Zobacz posta
    A gdyby zrobić tak, że drugi szczebel rozgrywkowy po prostu kończy się znacząco prędzej, niż Ekstraliga? Dzięki temu znalibyśmy beniaminka wcześniej i zawodnicy mogliby już rzeczowo rozmawiać z tym klubem. Dziwna jest sytuacja, w której beniaminek przychodzi "na gotowe" i nie mają żadnego argumentu, żeby wyciągnąć jakichkolwiek wartościowych zawodników.
    Tylko co to zmieni skoro od czerwca 95% kart i tak jest rozdanych?

    Jest skład Ostrowa na niedzielę

    Arged Malesa Ostrów
    1. Chris Holder
    2. Frederik Jakobsen
    3. Tobiasz Musielak
    4. Wiktor Jasiński
    5. Gleb Czugunow
    6. Sebastian Szostak
    7. Gracjan Szostak

  32. Powrót do góry    #1243
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Tylko co to zmieni skoro od czerwca 95% kart i tak jest rozdanych?

    Jest skład Ostrowa na niedzielę

    Arged Malesa Ostrów
    1. Chris Holder
    2. Frederik Jakobsen
    3. Tobiasz Musielak
    4. Wiktor Jasiński
    5. Gleb Czugunow
    6. Sebastian Szostak
    7. Gracjan Szostak
    Jest i nasz skład
    9. Lyager
    10. Kai
    11. Szczepaniak
    12. Sorensen
    13. Buczek
    14. Buszkiewicz
    15. Karczewski
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #1244
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Patrząc na składy Ostrowa i Rybnika to mam wrażenie, że jesteśmy dopiero 3 siłą ligi. Buczek to będzie top3, Kai pewnie też w pierwszej dziesiątce, ale reszta to już wielka niewiadoma. Chimeryczny Lyager, wielki znak zapytania Sorensen, Szczepaniak też nie przekonuje, z tej juniorki to póki co najbardziej bojowo wyglądał Buszkiewicz. Ostrów ma bardzo wyrównany skład seniorski, żadnych dziur, do tego ten Szostak na juniorce. Oby nam się ten Borowiak czkawką nie odbił.

  34. Powrót do góry    #1245
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Jest jakiś fajny portal żużlowy na telefon (nie aplikacja)? SFy to już zeszły na psy. Nawet nie widać jakie są najbliższe sparingi.

  35. Powrót do góry    #1246
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Patrząc na składy Ostrowa i Rybnika to mam wrażenie, że jesteśmy dopiero 3 siłą ligi. Buczek to będzie top3, Kai pewnie też w pierwszej dziesiątce, ale reszta to już wielka niewiadoma. Chimeryczny Lyager, wielki znak zapytania Sorensen, Szczepaniak też nie przekonuje, z tej juniorki to póki co najbardziej bojowo wyglądał Buszkiewicz. Ostrów ma bardzo wyrównany skład seniorski, żadnych dziur, do tego ten Szostak na juniorce. Oby nam się ten Borowiak czkawką nie odbił.
    Mnie Rybnik nie przekonuje. To już bardziej nerwowo spoglądam w kierunku Krosna U nas czkawką może odbić się brak drugiego objeżdżonego w lidze juniora. W przypadku kontuzji Seby jesteśmy w ... no

  36. Powrót do góry    #1247
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    No właśnie, to skreślanie Krosna bardzo mnie dziwi. Solidne sparinigi, widać, że Świercz na juniorce poczynił postęp, na seniorce również wygląda to dobrze.

  37. Powrót do góry    #1248
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Ja typuje ze Ostrovia ten mecz wygra. Troche dziurawo wyglada skład Polonii. Ale że tak typuje to nie znaczy że znam się na żużlu

  38. Powrót do góry    #1249
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ja typuje ze Ostrovia ten mecz wygra. Troche dziurawo wyglada skład Polonii. Ale że tak typuje to nie znaczy że znam się na żużlu
    A ktoś tu się zna?

    Krosna to bym się obawiał jedynie z uwagi na ten ich ulep z guwna, który nazywają torem żużlowym.

  39. Powrót do góry    #1250
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Buczek i Lampart leżą, ale obaj wstali
    Juniorzy jest moc.. ktoś pisał o kablu u Franka? Zdystansowali obaj Lewandowskiego i Affelta.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 11-04-2024 o 17:18

  40. Powrót do góry    #1251
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,762
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Co tam tyle upadków naszych?
    Polonia Bydgoszcz

  41. Powrót do góry    #1252
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach

  42. Powrót do góry    #1253
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2021
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 3 w 3 postach

  43. Powrót do góry    #1254
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Juniorzy jest moc.. ktoś pisał o kablu u Franka? Zdystansowali obaj Lewandowskiego i Affelta.
    No to faktycznie jest moc xDD Zdystansowali takich kozaków, że śmiało mogą zacząć myśleć o rzuceniu wyzwania Celinie Liebann.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mszat (11-04-2024)

  45. Powrót do góry    #1255
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Na swoim torze nasi juniorzy powinni dawać radę. Zresztą poza Borowiakiem jakichś wielkich kozaków U21 nie ma.
    Może nie jest tak źle z tą formą naszych jeźdźców
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #1256
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Daj spokój, już Ci kolega zza miedzy wyjaśnił, że jechali z leszczami na poziomie Celiny

  47. Powrót do góry    #1257
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Na niższym - Celina jest szczebel wyżej.

  48. Powrót do góry    #1258
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    No tak ... i pomyśleć, że to ekstraliga

  49. Powrót do góry    #1259
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Dobre mam wrażenie - kilka ścieżek chodziło po naszym torze plus szeroka na drugim łuku jak za starych czasów?

    Oj Buczek widać formą petarda i sprzęt.

    Co z Kaiem? Wystąpi w niedzielę?

    Aha nie mogę już się doczekać.

    Na start sezonu jedziemy z faworytem

  50. Powrót do góry    #1260
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Na niższym - Celina jest szczebel wyżej.
    Nie wstyd Ci, że macie takich juniorów?

Strona 28 z 36 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •