Strona 19 z 35 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 1555

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ok, ale były jakieś Unibaxy i GetWelle czy Adriana u sąsiadów. W Wrocławiu przez jakiś czas był po prostu Atlas Wrocław, w ZG był ZKŻ quick-mix albo Polmos, w Rybniku był po prostu RKM, w Gorzowie po prostu Pergo.
    Kluby z długą tradycją i uznaną marką też przechodziły tego typu akcje. Kto dziś to wspomina, kto im wytyka?
    Wrocław zupełnie nie trafiony przykład, mamy Spójnię i CWKS. Prędzej naszą sytuację można by przyrównać do Unii Leszno. Kto dziś wspomina? Może kibice poszczególnych klubów wspominają, mało istotne. Swoje racje mają ci, którzy dopuszczają myśl o wyłączeniu Polonii z nazwy jak i ci, którzy sobie tego nie wyobrażają.

  2. Powrót do góry    #812
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Już biegnę z wyciągiem ze szpitala i zdjęciami z miejsca zdarzenia
    W czasie przeszłym, bo wypadek już był. Ciężko, żebym pisał zatem w czasie przyszlym. Co mogłem to powiedziałem. Źrodeł się nie zdradza. Co do ich wiarygodności to sam weryfikowałem z 2 różnych.
    Czyli wiem ale nie powiem. To po co robisz gownoburze bez potwierdzenia a jak już zacząłeś coś pisać na ten temat to potwierdź jakiekolwiek źródło.

  3. Powrót do góry    #813
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Składy węgla.pl Polonia Bydgoszcz. Kto to pamięta?

  4. Powrót do góry    #814
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Składy węgla.pl Polonia Bydgoszcz. Kto to pamięta?
    Prokuratura

  5. Powrót do góry    #815
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Wrocław zupełnie nie trafiony przykład, mamy Spójnię i CWKS. Prędzej naszą sytuację można by przyrównać do Unii Leszno. Kto dziś wspomina? Może kibice poszczególnych klubów wspominają, mało istotne. Swoje racje mają ci, którzy dopuszczają myśl o wyłączeniu Polonii z nazwy jak i ci, którzy sobie tego nie wyobrażają.
    Ja mówię, że gdyby u nas z nazwy zniknęła Polonia na rzecz sponsorów to sytuacja byłaby jak z Atlasem Wrocław, Adrianą/Unibaxem Toruń, Pergo Gorzów, czy Polmosem Zielona Góra.
    Unia Leszno to też nieco inny przypadek, bo tam chyba w ogóle się żaden sponsor w nazwie nie pojawiał (ale pamieć bywa zawodna, mogę nie pamiętać).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #816
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Była Fogo Unia Leszno.
    Polonia Bydgoszcz

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    mentikk (15-02-2024)

  8. Powrót do góry    #817
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Czyli wiem ale nie powiem. To po co robisz gownoburze bez potwierdzenia a jak już zacząłeś coś pisać na ten temat to potwierdź jakiekolwiek źródło.
    Po co te nerwy? Jaka gównoburza. Ot informacja.
    W sezonie ogórkowym jak jakiś portal napisze plotkę odnośnie podpisu w tym czy innym klubie też wysyłasz do nich pretensje o ujawinienie źródła?
    Dziwi mnie nerwowa reakcja w Twojej strony.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 15-02-2024 o 09:46

  9. Powrót do góry    #818
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Była Fogo Unia Leszno.
    A fakt, świeża sprawa a i tak z głowy uciekła
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #819
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja mówię, że gdyby u nas z nazwy zniknęła Polonia na rzecz sponsorów to sytuacja byłaby jak z Atlasem Wrocław, Adrianą/Unibaxem Toruń, Pergo Gorzów, czy Polmosem Zielona Góra.
    Unia Leszno to też nieco inny przypadek, bo tam chyba w ogóle się żaden sponsor w nazwie nie pojawiał (ale pamieć bywa zawodna, mogę nie pamiętać).
    A mi bardziej o tożsamość klubową, historię poszczególnych ośrodków przez, którą zmiany nazw są łatwiej akceptowalne

  11. Powrót do góry    #820
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Po co te nerwy? Jaka gównoburza. Ot informacja.
    W sezonie ogórkowym jak jakiś portal napisze plotkę odnośnie podpisu w tym czy innym klubie też wysyłasz do nich pretensje o ujawinienie źródła?
    Dziwi mnie nerwowa reakcja w Twojej strony.
    A mnie dziwi brak reakcji z Twojej strony na podanie źródła odnośnie kontuzji, bo dopytałem się ludzi z otoczenia klubu i to są bzdury. Także jak już zacząłeś ten temat to podepnij go jakimkolwiek źródłem informacji a jeżeli go nie masz to nie wypisuj plotek.

  12. Powrót do góry    #821
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    A mnie dziwi brak reakcji z Twojej strony na podanie źródła odnośnie kontuzji, bo dopytałem się ludzi z otoczenia klubu i to są bzdury. Także jak już zacząłeś ten temat to podepnij go jakimkolwiek źródłem informacji a jeżeli go nie masz to nie wypisuj plotek.
    To mamy remis

  13. Powrót do góry    #822
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jerzy Kanclerz w najnowszej rozmowie z Bydgoszcz Informuje powiedział, co według niego powinien wnieść Tomasz Bajerski do zespołu.

    - Tomek Bajerski, jako człowiek z zewnątrz ma „poruszyć” nasz parking. Nadać ekipie nowy, świeży impuls. Aspiracje drużyny i moje są takie same jak wcześniej. Marzę o awansie z Polonią do ekstraligi. To byłaby kropka nad „i” w moim życiu, w którym żużel zajmuje ważną część. Wymiana zawodników: Bjerrego i Bellego, którzy na pewno zawiedli mnie i kibiców, świadczy, że chcę pchnąć w zespół nową energię. Nie mieliśmy zawodników, poza Wiktorem Przyjemskim, którzy w biegach nominowanych dawaliby te decydujące, zwycięskie punkty. Sądzę, że Krzysiu Buczkowski i Kai Huckenbeck spełnią taką rolę - mówi.

    Z kolei sam Bajerski w rozmowie z Żużel - WP SportoweFakty przyznał, że gdyby miał wpływ na skład Polonii na tegoroczny sezon, to namówiłby do startów w naszym zespole Jonasa Seiferta-Salka.

    - Troszeczkę za późno tutaj z prezesem zaczęliśmy działać. Chodzi oczywiście o Jonasa Seiferta-Salka. Duńczyk dogadał się już i uzgodnił warunki w Krośnie. Jeśli kogoś chciałbym mieć jeszcze w Polonii, to myślałem właśnie o nim. Gdyby wcześniej to się wyklarowało, to przekonałbym go do przyjścia do Polonii, bo znam chłopaka i z nim pracowałem - mówi popularny "Bajer".

  14. Powrót do góry    #823
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2021
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wszystko wyjdzie w praniu, sezon pokaże, kto miał racje.

  15. Powrót do góry    #824
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A tak pisze Pan Ostafiński z interi
    Maksym Borowiak będzie się przygotowywał z FOGO Unią Leszno do sezonu 2024. Brzmi dobrze, ale dla zawodnika, o którym w ostatnich miesiącach mówiono, że jego transfer przesądzi o losach rywalizacji w Metalkas 2 Ekstralidze, to nie jest żadne rozwiązanie. Borowiak będzie trenował i brał udział w sparingach Unii, ale na starty w ekstraligowym klubie nie ma żadnych szans. Kilka tygodni temu wydawało się, że złapał Pana Boga za nogi. Ledwo wyjechał z rozmów z prezesem INNPRO ROW-u Rybnik, a już dzwonił prezes z Bydgoszczy i zapraszał na kawę i negocjacje. Maksym Borowiak w Rybniku ustalił warunki indywidualnego kontraktu, z Abramczyk Polonią też się dogadał. Prezes klubu dogadał się też z FOGO Unią w kwestii odstępnego, ale potem kontakt się urwał.Polonia już go nie chce, a ROW czeka na obniżkę cenyPolonia już nie chce Borowiaka.*W zamian pozyskała Franciszka Majewskiego z Kolejarza Rawicz.*ROW może by i wziął żużlowca, ale na pewno nie za te pieniądze. W Rybniku uważają, że jak mają wydać 550 tysięcy złotych (250 tysięcy za roczne wypożyczenie i 300 tysięcy za podpis zawodnika pod kontraktem), to wolą zainwestować w swoich juniorów. Jak cena znacząco spadnie, to może wrócą do rozmów. Na razie nie są zainteresowani.

    I tak Borowiak, o którym media przez 3 miesiąca pisały, że jego transfer przesądzi o tym, która z drużyn awansuje do PGE Ekstraligi, nagle został bez pracy. FOGO Unia zwyczajnie musiała w tej sytuacji zareagować i przeznaczonego wcześniej na wypożyczenie zawodnika włączyć w cały tryb przygotowań do sezonu.
    Borowiak ma trenować z Unią i jeździć w sparingach, ale jego sytuacja w leszczyńskim klubie się nie zmieniła. Dalej jest bez szans na jazdę, bo sztab już wcześniej zdecydował, że w Ekstralidze będą jeździli Damian Ratajczak, Antoni Mencel i Hubert Jabłoński. Pierwszy wydaje się pewniakiem, a Mencel z Jabłońskim mają rywalizować o drugie juniorskie miejsce w składzie. Borowiaka w tej układance nie ma.W Lesznie mają teraz nadzieję, że w marcu, a najpóźniej w kwietniu sytuacja Borowiaka ulegnie zmianie i znajdą się chętni na jego usługi. Żużel jest sportem urazowym, więc w klubach pojawią się kontuzje i ktoś po Borowiaka będzie zmuszony sięgnąć.
    Ostatnio edytowane przez Chriss81 ; 18-02-2024 o 17:31

  16. Powrót do góry    #825
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ale o tym, że Borowiak będzie się do sezonu z Unią szykował to już pisano parę tygodni temu, nawet zanim temat Majewskiego w Polonii wypłynął na powierzchnię.
    Więc ten Ostaf to sobie stare newsy powiela ładnie.
    Dziwi mnie trochę w sumie podejście Unii do tego chłopaka. Bo niby mają trzech innych juniorów, ok. Ale na U24 mają Rew i Parnickiego. I mimo wszystko uważam, że to też żadne pewniaki na punkty. Ale ich sprawa.
    Jeśli Borowiak faktycznie zasili ROW to Rybnik zbliży się do nas siłą rażenia - na papierze (bo wiadomo, że sezon i tak zweryfikuje). Nadal jednak nasza para juniorów wydaje się być nieco mocniejsza.
    Już mi się udziela oczekiwanie na sezon, już bym tej ligi chciał doświadczyć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #826
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Ciekawie wyglądała też sytuacja w finale 2. Ligi 2019, kiedy to Polonia jechała rewanż z PSŻ-em Poznań, po tym jak doznała druzgocącej klęski na wyjeździe. Mało kto wierzył w odrobienie, więc na początku ludzie byli praktycznie tylko na trybunie głównej. Mniej więcej w połowie meczu poszła fama, że Polonia może to odrobić. Na stadion przybiegło mnóstwo ludzi, łącznie z miejscowymi politykami, którzy wywęszyli nieoczekiwaną możliwość opalenia się w blasku sukcesu. Dalszy ciąg tej historii znamy.
    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    Mi ostatnio ten cytat bardzo się podobal. Chyba byłem na innym meczu wtedy.
    Polonia Bydgoszcz

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    rogal1979 (19-02-2024)

  19. Powrót do góry    #827
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale o tym, że Borowiak będzie się do sezonu z Unią szykował to już pisano parę tygodni temu, nawet zanim temat Majewskiego w Polonii wypłynął na powierzchnię.
    Więc ten Ostaf to sobie stare newsy powiela ładnie.
    Dziwi mnie trochę w sumie podejście Unii do tego chłopaka. Bo niby mają trzech innych juniorów, ok. Ale na U24 mają Rew i Parnickiego. I mimo wszystko uważam, że to też żadne pewniaki na punkty. Ale ich sprawa.
    Może postawili na nim krzyżyk jak w zeszłym roku zachorował na Falubaz. I teraz tylko chcą na nim jak najwięcej zarobić.
    Pozostali mają +100 do składu za lojalność.

  20. Powrót do góry    #828
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Może postawili na nim krzyżyk jak w zeszłym roku zachorował na Falubaz. I teraz tylko chcą na nim jak najwięcej zarobić.
    Pozostali mają +100 do składu za lojalność.
    Trochę jest chłopak ofiarą sukcesu szkolenia w Lesznie. Jemu samemu nie ma się co dziwić , że wolał jeździć w lidze niżej z pewnym miejscem w składzie niż pojechać w 5 meczach ELigi.
    Jak komuś junior odpadnie, albo będzie woził totalne ogony to pewnie na takiego Borowiaka jakoś uzbiera. Może nawet i klub i zawodnik trochę zejdą z kasą, żeby po obu stronach nie wyszło, że w ogóle nie ma zarobku. Chociaż on chyba może w U24 lidze jeździć? Nie wiem na ile się to opłaca, ale opcja zawsze jest.

    Ciekawe kiedy do klubu dołączy Waldek Cieślewicz. Mielibyśmy w parkingu już w sumie 3 byłych zawodników. To już by całkiem pozbawiało sensu trzymania tam KK.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #829
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Może postawili na nim krzyżyk jak w zeszłym roku zachorował na Falubaz. I teraz tylko chcą na nim jak najwięcej zarobić.
    Pozostali mają +100 do składu za lojalność.
    Żaden krzyżyk, po prostu czekają na rozpoczęcie sezonu. Wtedy po kilku sparingach wiedzą mniej więcej kto i jak się prezentuje. Patrzą czy któryś kontuzji nei załapie, itd. Dwa poprzednie sezony wypożyczali nam Borowiaka w trakcie sezonu przecież. Podejrzewam, że tak samo chcą zrobić teraz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #830
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Borowiak (ojciec) to niech w końcu zejdzie na ziemię. Zwyczajnie zbyt dużo woła za podpis i szuka jelenia (w zeszłym roku znalazł) Facet oczekuje większej kwoty, niż taki Krawczyk dostał z WTS. Budżety klubowe są teraz tak napięte, że być może jeden z klubów E-L wyłoży się tuż przed rozgrywkami ligowymi. Oby nie.

  23. Powrót do góry    #831
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2021
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czyżby GKM?

  24. Powrót do góry    #832
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez cezet Zobacz posta
    Czyżby GKM?

    Leszno nie puści go do Ekstraligi Jedyna opcja to 2 Ekstraliga

  25. Powrót do góry    #833
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chriss81 Zobacz posta
    Leszno nie puści go do Ekstraligi Jedyna opcja to 2 Ekstraliga
    Chodzi o to który klub i czy w ogóle, wyłoży się finansowo. A nie o to, ze Borowiak miałby trafić do GKM. Tego tematu nie ma.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #834
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Schreiber już zaczął kampanię i obiecuje powrót SGP do Bydgoszczy
    Ciekawe kiedy obieca kontynuację remontu stadionu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #835
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Zaczal nie w tej kolejności przecież GP beż nowych trybun nie ma szans się odbyć.
    Polonia Bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #836
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    nie no, to teraz już musicie na niego głosować.

    BTW, mało się ta Bydgoszcz wycierpiała?
    Ostatnio edytowane przez lego ; 20-02-2024 o 14:25
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #837
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,513
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Schreiber już zaczął kampanię i obiecuje powrót SGP do Bydgoszczy
    Ciekawe kiedy obieca kontynuację remontu stadionu
    Ta, a Marianna będzie szefową podprowadzających.

  30. Powrót do góry    #838
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ta, a Marianna będzie szefową podprowadzających.
    Przynajmniej SF miałoby czym pustkę wypełniać i mogliby tworzyć o niej high-quality posty ze zdjęciami z Insta i tytułować jak cała Polska szaleje na jej punkcie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #839
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez cezet Zobacz posta
    Czyżby GKM?
    zaden GKM. On wykazał strate a nie długi

    poza tym dostali już licencje warunkowa gdzie jest problem infrastrukturalny a nie kasowy

  32. Powrót do góry    #840
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Żaden Klub się nie wyłoży a na pewno nie przed rozgrywkami. Najprędzej po paru kolejkach zaczną dochodzić słuchy gdzie jest słabo z kasą. Władza się zmieniła (Lublin może byś spokojny) do tego idą wybory samorządowe również ważne z perspektywy klubów żużlowych. Mniejsze lub większe problemy finansowe ma każdy klub w ekstra oprócz Lublina i Sparty.

  33. Powrót do góry    #841
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    @artur99 tak jak piszesz. Pewnie wszyscy sobie jakoś poradzą, ale chodzi naprawdę o dużą kasę i nie każdy samorząd będzie wstanie wyłożyć tyle siana nawet przed wyborami. Na samo przygotowanie potrzeba od 4-5 baniek .Jeden z klubów swoim liderom wypłacił jak na razie po 10% tej kwoty. Źle się dzieje wszędzie. Ten balon w końcu pęknie... Pytanie tylko kiedy i kto pierwszy.

  34. Powrót do góry    #842
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Może warto przenieść tę dyskusję na wątek "Co należy zmienić..." ? Nie każdy na forum zagląda na wątek Polonii, a też temat nie dotyczy stricte klubu bydgoskiego.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #843
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Polonia Bydgoszcz S.A. zysk wyniósł ponad 272 tysiące złotych. Przy czym warto dodać, że o ile w poprzednim roku obrotowym rybniczanie też zanotowali niewielkie zyski, to straty bydgoskiej spółki wyniosły prawie 570 tysięcy złotych.
    ...budżety obu drużyn, odpowiadające ich ekstraligowym ambicjom. W zeszłym roku przychody obu spółek znacząco przekroczyły 7 milionów złotych ....a w Bydgoszczy niecałe 7,9 mn.

    Wchodzimy z buta do Ekstraligi

  36. Powrót do góry    #844
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Dodaj 6.5 mln od Ekstraligi
    Plus z 500tys od miasta więcej
    300tys więcej z biletów
    1mln więcej od sponsorów

    To łapiemy się na walkę o miejsca 6-8
    Przy gwarancji, że miasto robi oświetlenie, odwodnienie za kwotę 3mln

  37. Powrót do góry    #845
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Tak zmieniając temat budżetu. Może Mi ktoś wyjaśnić dlaczego kanclerz na spotkania biznesowe ubiera bluzę dresową? Zauważyłem to już kolejny raz, obrazuje to trochę brak profesjonalizmu. Ktoś Ci siano inwestuje w klub a Ty nie możesz założyć choćby marynarki. Jak poważnie ktoś ma traktować Nasz Klub.
    Wiem że może się czepiam, ale kurde to pokazuje taki wiejski klimat zarządzania klubem, jakbyśmy się zatrzymali w latach 90.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  38. Powrót do góry    #846
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Ojciec wuefisty w końcu.

  39. Powrót do góry    #847
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Ja bym wrocil do wyjaśnienia sytuacji z metalkasem.

    Dlaczego została podpisana umowa skoro później została zerwana?

    Jak duża karę zapłacił klub z tytułu zerwania umowy o której mówił Kanclerz?
    Polonia Bydgoszcz

  40. Powrót do góry    #848
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Ja bym wrocil do wyjaśnienia sytuacji z metalkasem.

    Dlaczego została podpisana umowa skoro później została zerwana?

    Jak duża karę zapłacił klub z tytułu zerwania umowy o której mówił Kanclerz?
    W którymś z wywiadów Kanclerz mówił, że była w umowie opcja jej zerwanie i że obie strony porozumiały się w tej kwestii, więc o żadnych karach nie może być mowy.

  41. Powrót do góry    #849
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Niedotrzymanie warunków umowy wiązało się z dodatkowymi kosztami, które poniósł klub. - Ona była przedwstępnie podpisana, ale tam był zapis zabezpieczający obie strony. Rozliczyliśmy się zgodnie z tym zapisem co do złotówki. Myślę, że pan Grzenia o tym pamięta i nie ma co do tego wątpliwości. Mogę zapewnić, że klub Polonia i prezes Jerzy Kanclerz niczego nie ukrywają i rozliczyli się zgodnie z umową - podkreślił działacz.- Firma Metalkas weszła w sezonie 2023 i ustalenia były takie, że jakoś nam pomogą, ale też z możliwością współpracy w sezonie 2024. A jeśli ewentualnie strony nie dojdą do porozumienia, to jest jasny zapis, że obowiązuje umowna kara. I taką karę zapłaciliśmy. Temat jest zamknięty i załatwiony. Szczerze, to dziwię się, dlaczego teraz znów wypływa. Bardzo szanuję braci prowadzących firmę Metalkas i nic się nie zmieniło - podsumował.
    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    Pytanie klucz dlaczego ta umowa została podpisana? Abramczyk zrezygnował a później jednak doszedł do wniosku, że dalej będzie kontynuował współpracę? Jedyne logiczne wytłumaczenie.
    Polonia Bydgoszcz

  42. Powrót do góry    #850
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Pytanie klucz dlaczego ta umowa została podpisana? Abramczyk zrezygnował a później jednak doszedł do wniosku, że dalej będzie kontynuował współpracę? Jedyne logiczne wytłumaczenie.
    Pewnie Jurek miał dwie opcje i wybrał jedną z nich. Nie wiadomo czy długoterminowo lepszą. Swoją drogą trzeba było tak kombinować żeby sfinalizować obie, może w trochę zmienionej formie. Kanclerz działa konkretnie i zero-jedynkowo. I w tym przypadku to może nie być dobrym sposobem. Dużo firm już się odbiło od klubu z tego powodu. Zamiast budować i gromadzić wokół klubu środowisko biznesowe wygląda to na jakaś selekcję.

    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Tak zmieniając temat budżetu. Może Mi ktoś wyjaśnić dlaczego kanclerz na spotkania biznesowe ubiera bluzę dresową? Zauważyłem to już kolejny raz, obrazuje to trochę brak profesjonalizmu. Ktoś Ci siano inwestuje w klub a Ty nie możesz założyć choćby marynarki. Jak poważnie ktoś ma traktować Nasz Klub.
    Wiem że może się czepiam, ale kurde to pokazuje taki wiejski klimat zarządzania klubem, jakbyśmy się zatrzymali w latach 90.
    A skąd to przypuszczenie? Byłeś z nim na spotkaniu biznesowym?

    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Polonia Bydgoszcz S.A. zysk wyniósł ponad 272 tysiące złotych. Przy czym warto dodać, że o ile w poprzednim roku obrotowym rybniczanie też zanotowali niewielkie zyski, to straty bydgoskiej spółki wyniosły prawie 570 tysięcy złotych.
    ...budżety obu drużyn, odpowiadające ich ekstraligowym ambicjom. W zeszłym roku przychody obu spółek znacząco przekroczyły 7 milionów złotych ....a w Bydgoszczy niecałe 7,9 mn.

    Wchodzimy z buta do Ekstraligi
    Dotacja z miasta 1,9 mln

  43. Powrót do góry    #851
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta


    A skąd to przypuszczenie? Byłeś z nim na spotkaniu biznesowym?
    Nie byłem, ale ubiór ma bardzo duże znaczenie. Jeśli nie potrafisz nawet ubrać się porządnie na spotkanie biznesowe to co z resztą? Przygotować się jakoś można chyba co? Podejrzewam że umówiono spotkanie wcześniej, raczej to nie było tak że sponsor nagle wleciał Mu do biura i chciał podpisać umowę. No chyba że Sami się pchają drzwiami i oknami.

  44. Powrót do góry    #852
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Nie byłem, ale ubiór ma bardzo duże znaczenie. Jeśli nie potrafisz nawet ubrać się porządnie na spotkanie biznesowe to co z resztą? Przygotować się jakoś można chyba co? Podejrzewam że umówiono spotkanie wcześniej, raczej to nie było tak że sponsor nagle wleciał Mu do biura i chciał podpisać umowę. No chyba że Sami się pchają drzwiami i oknami.
    No ale skąd ta informacja że lata na spotkania w dresie?

  45. Powrót do góry    #853
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    No ale skąd ta informacja że lata na spotkania w dresie?
    Spójrz na zdjęcie to jest Facebooka Polonii. Siedzi ze sponsorem w bluzie dresowej i to nie pierwszy raz ????

  46. Powrót do góry    #854
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Na kilku zdjęciach jest w tym samym dresie, widać jednego dnia było kilka umów podpisanych i szybka sesja zdjęciowa.
    Na stronie Polonii można znaleźć sporo zdjęć gdzie jest w "krawacie". Nie ma co na siłę robić problemu, chyba, że ktoś lubi bawić się w takie rzeczy.

  47. Powrót do góry    #855
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Spójrz na zdjęcie to jest Facebooka Polonii. Siedzi ze sponsorem w bluzie dresowej i to nie pierwszy raz ????
    Nie mam Facebooka.
    To o czym piszesz to nie dowód że chodzi na spotkania w dresie.

Strona 19 z 35 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •