Strona 6 z 35 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 1555

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    No i mamy info oficjalne o Franku w Polonii

  2. Powrót do góry    #227
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    No i super!
    Skład ciekawy i lepszy na seniorach i junior mogący zrobić różnicę w meczach a lepszy tylko Krawczyk z Ostrowa na równi ze Szostakiem co pokazał choćby sezon 2022 w 1 lidze w Krośnie.
    Mamy drużynę z potencjałem i walecznych jak Kai czy Buczek i drugą linię że Szczepaniakiem czy Lyagerem i juniorem na 5-6 pkt!
    Ja się cieszę po tym wzmocnieniu Karczewskim.

  3. Powrót do góry    #228
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Podsumowujac okres transferowy Kanclerz i tak w mojej ocenie zrobił więcej niż oczekiwałem od niego. Kaia chcieli wszyscy, lepszego polaka w pierwszej lidze niż Buczkowski nie znajdziemy, do tego Szczepaniak którego chcieliśmy już w zeszłym roku.

    Za Lyagera jakby był np. Kurtz to byłaby petarda ale nie można mieć wszystkiego.

    Franek mam nadzieję, że pojedzie chociaż tyle co w Krośnie 22 i będzie dobrze.

    Sorensen ciężko mi się odnieść, nie widziałem chlopaka za dużo, nie wiem czego się po nim spodziewać.

    Najbardziej szkoda mi Basso, chłopak ma jeszcze 2 lata u24. Jestem zdania, że gdyby jeździł regularnie na s2 to przywoziły u nas 8-10pkt. Wyjazdy fakt mu nie wychodziły, ale czego spodziewać się po pojedynczych biegach.

    Przydałby się jeszcze ktoś pod 8 ale tu musi być równoznaczne z odsunięciem KK od podejmowania jakich kolwiek decyzji. Inaczej skończy się jak z Basso.


    Trzeba atakować ekstralige za wszelką cenę póki miłość Wiktora do Polonii nie minęła. Każdy kolejny rok będzie działał na naszą niekorzyść.

    Czy Wiktor wróci za rok mimo wszystko niebylby pewny. Pełny stadion, inna atmosfera i smak zlota DMP może ta miłość pokierować gdzie indziej.
    Polonia Bydgoszcz

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Przemas94 (05-11-2023), never_mind (04-11-2023), windi77 (06-11-2023)

  5. Powrót do góry    #229
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Niedługo bydgoski tor przejdzie reaktywację i zmiany w nawierzchni, o które apelowali Buczek i Kai - zmiany zaczną się niebawem i duża ma "chodzić jak ta lala".
    W najbliższym tygodniu pracę mają zostać rozpoczęte i ogólnie zmienić mają się trajektorie jazdy o co wyżej wymienieni apelowali a ma być z korzyścią dla Polonistów.

  6. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Super. KK bedzie mógł chłopakom tłumaczyć jak obierać ścieżki xD
    A na serio - jeśli to się odbędzie z uwzględnieniem wytycznych zawodników. Jeśli Buczek i Kai będą z tej szerokiej zadowoleni to na pewno przełoży się na efekt punktowy. Jeszcze jakby Lyager przypomniał sobie, że na S2 szeroka pomaga to samo się prosi o wygrywanie meczów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    A to niby w tym roku duża nie chodziła? Czy naszym nie chodziła? A Kai, Berge i kilku innych to po trawniku objeżdżali naszych asiorów?

  8. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Wiem że wątek Polonii, ale zbaczając z tematu(poniekąd powiązany z Polonią) Hancock dołączył do Teamu Szymona Woźniaka w 2024 roku. Ciekawy ruch Moim zdaniem, widać że chłopak chce się rozwinąć i nie chce w GP spędzić tylko 1 rok

  9. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    A to niby w tym roku duża nie chodziła? Czy naszym nie chodziła? A Kai, Berge i kilku innych to po trawniku objeżdżali naszych asiorów?
    Bo to byłby pierwszy raz kiedy nasz tor robi się tak, że przestaje pasować zawodnikom przychodzącym do Bydgoszczy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Tia 2x 60-30, 30-60 i tyle byś miał z emocji. Przeanalizuj sobie składy ROW, Krosna, Ostrowa, Polonii z GKM, Leszna, Falubazu.

    Taa i powiedzieć kibicom w twarz, że nie podejmujemy rękawicy

    Klucz "były" przed gigantycznym kontraktem i pieniędzmi z kontraktu TV, które podzieliły ligę jeszcze bardziej.
    Ni kupy ni dupy nie trzymają się te trzy twoje zdania.

    Przepaść jest o tym pisałem nie raz i nie dwa.

    Nie jest to jednak równoznaczne z tym, że baraży ma nie być.
    Powinny być chociażby po to , żeby w SE było ciekawiej i kluby z dołu tabeli
    walczyły o uniknięcie meczów barażowych.

    To co napisąłem wyżej nie jest jakąś fantasmagorią.
    czego dowodem jest, to że Fiałkowski robił wszystko co mógł
    żeby GKM nie musiał meczów barażowych rozgrywać

    ...a kibice więcej rozumieją niż Ci się wydaje...
    Kibice , a nie biletonabywcy, którzy na stadionie są tylko jak jest koniunktura.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Powrót do góry    #235
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2019
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ni kupy ni dupy nie trzymają się te trzy twoje zdania.

    Przepaść jest o tym pisałem nie raz i nie dwa.

    Nie jest to jednak równoznaczne z tym, że baraży ma nie być.
    Powinny być chociażby po to , żeby w SE było ciekawiej i kluby z dołu tabeli
    walczyły o uniknięcie meczów barażowych.

    To co napisąłem wyżej nie jest jakąś fantasmagorią.
    czego dowodem jest, to że Fiałkowski robił wszystko co mógł
    żeby GKM nie musiał meczów barażowych rozgrywać

    ...a kibice więcej rozumieją niż Ci się wydaje...
    Kibice , a nie biletonabywcy, którzy na stadionie są tylko jak jest koniunktura.
    Dokładnie jest tak jak mówisz - to Fiałkowski w dalszym ciągu ma duży wpływ na kształt GKM'u pomimo tego, że od końca jego prezydentury w grudziądzkim klubie już trochę minęło. Słyszałem, że wpływ ma nawet większy niż się komuś wydaje... - na ile to prawda ciężko powiedzieć. W tym sezonie brak ich w PO zważywszy na skład, który zbudowali będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem bo Leszno i Zieloną Górę powinni zrobić na spokojnie.

    W każdym bądź razie żadnej powiększenia Ekstraligi czy coś bym się nie spodziewał i po prostu trzeba pokazać na torze, że zasługujemy na ten awans i wygrać I ligę w 2024r chociaż Rybnik i Ostrów też mają zacne ekipy. Ostrów przez juniorów wydaje się, że jest kroczek przed Nami, ale to sport i wszystko może się zdarzyć.. - mam nadzieję, że przyjdzie jakiś ogarnięty manager + tor wreszcie będzie naszym sprzymierzeńcem chociaż czasy Ś.P Marka Wyrąbkiewicza już pewnie nie wrócą za kierownicą Zetora

  12. Powrót do góry    #236
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ni kupy ni dupy nie trzymają się te trzy twoje zdania.

    Przepaść jest o tym pisałem nie raz i nie dwa.

    Nie jest to jednak równoznaczne z tym, że baraży ma nie być.
    Powinny być chociażby po to , żeby w SE było ciekawiej i kluby z dołu tabeli
    walczyły o uniknięcie meczów barażowych.

    To co napisąłem wyżej nie jest jakąś fantasmagorią.
    czego dowodem jest, to że Fiałkowski robił wszystko co mógł
    żeby GKM nie musiał meczów barażowych rozgrywać

    ...a kibice więcej rozumieją niż Ci się wydaje...
    Kibice , a nie biletonabywcy, którzy na stadionie są tylko jak jest koniunktura.
    Szanowny kolego biletoznawco. 1 liga nie jeździ po to żeby w zabetonowanej elipe było ciekawiej.
    Co to za instrumentalne myślenie?
    Baraż tylko na żądanie drużyny z 1 ligi.

  13. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Przygarnąłbym jeszcze Bjerre na warszawski jeśli faktycznie nie ma nigdzie miejsca. Zawsze to jakieś zabezpieczenie, różne przypadki/wypadki zdarzają się przed sezonem czy na początku.
    Polonia Bydgoszcz

  14. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Szanowny kolego biletoznawco. 1 liga nie jeździ po to żeby w zabetonowanej elipe było ciekawiej.
    Co to za instrumentalne myślenie?
    Baraż tylko na żądanie drużyny z 1 ligi.
    Z całym szacunkiem, ale nie zrozumiałeś tego co napisałem w temacie meczów barażowych.
    Szkoda.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #239
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z całym szacunkiem, ale nie zrozumiałeś tego co napisałem w temacie meczów barażowych.
    Szkoda.
    A to ma jakiś ukryty sens?:
    "Powinny być chociażby po to , żeby w SE było ciekawiej i kluby z dołu tabeli
    walczyły o uniknięcie meczów barażowych."

  16. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Chociażby...
    czyli jeden z możliwych/wielu powodów, dla , którego według mnie, powinny być baraże.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #241
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    czyli jeden z możliwych/wielu powodów, dla , którego według mnie, powinny być baraże.
    To podaj tą resztę powodów.

    Powinna być opcja barażu, na żądanie drużyny z 1 ligi. Wtedy kiedy ta drużyna widzi sens sportowy lub finansowy.
    A nie, bo elipa ma takie widzimisię i doi wicemistrza, który może nie mieć siły, ochoty lub kasy.

  18. Powrót do góry    #242
    Użytkownik Awatar windi77
    Dołączył
    21-10-2022
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Tyle lat były baraże i było ok, wygląda to troszke jakby 7 ekipa EL bała się vice z 1 ligi Przeciez nie raz bywało że baraże wygrywał vice niższej ligi... nie rozumiem toku myślenia władz... moim zdaniem szkoda że, nie ma tych baraży.
    PS. Wiadomo coś w temacie tajemniczego wpisu na FB pana zastępcy prezydenta Bydgosczy? Czy o Franka mu poprostu chodziło?

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi windi77 za jego przydatny post!

    rogal1979 (06-11-2023)

  20. Powrót do góry    #243
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    To podaj tą resztę powodów.

    Powinna być opcja barażu, na żądanie drużyny z 1 ligi. Wtedy kiedy ta drużyna widzi sens sportowy lub finansowy.
    A nie, bo elipa ma takie widzimisię i doi wicemistrza, który może nie mieć siły, ochoty lub kasy.
    Ciekawa teoria, zakładam ,że wicemistrz 1 ligi to drużyna, która
    walczy awans , więc baraż daje jakąś szansę. W 2024 klika drużyn
    będzie walczyć o awans więc nie wydaję mi się aby baraż był
    dla nich niechcianym przymusem. Zresztą baraży nie ma ze względu
    ma GKM , to taki bufor bezpieczeństwa dla nich.

  21. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Ciekawa teoria, zakładam ,że wicemistrz 1 ligi to drużyna, która
    walczy awans , więc baraż daje jakąś szansę. W 2024 klika drużyn
    będzie walczyć o awans więc nie wydaję mi się aby baraż był
    dla nich niechcianym przymusem. Zresztą baraży nie ma ze względu
    ma GKM , to taki bufor bezpieczeństwa dla nich.
    Teoria dopasowana do rzeczywistości.
    Vice powinien ocenić swoje szanse i możliwości i podjąć decyzję. Po co ma się pchać do elipy skoro np. nie ma infrastruktury i nie dostanie licencji. Poza tym, wyobraź sobie jak to by wyglądało w tym sezonie jeśli chodzi o budowę składu na elipę przez vice. Falubaz zgarnął wszystkich najlepszych zawodników.
    I nawet jeśli vice wygra to ma przejąć 80% składu 7 ekipy z elipy?
    Przecież nawet to może nie być możliwe. Poza tym to jest postawienie przed faktem wynikającym z zabetonowania elipy.

  22. Powrót do góry    #245
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Na stronie Polonii w dziale bilety pojawiła się zakładka Karnety 2024, na razie nieaktywna, ale w tym tygodniu powinny pojawić się informacje odnośnie zakupu/przedłużenia karnetów

  23. Powrót do góry    #246
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rafi93 Zobacz posta
    Dokładnie jest tak jak mówisz - to Fiałkowski w dalszym ciągu ma duży wpływ na kształt GKM'u pomimo tego, że od końca jego prezydentury w grudziądzkim klubie już trochę minęło. Słyszałem, że wpływ ma nawet większy niż się komuś wydaje... - na ile to prawda ciężko powiedzieć. W tym sezonie brak ich w PO zważywszy na skład, który zbudowali będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem bo Leszno i Zieloną Górę powinni zrobić na spokojnie.

    W każdym bądź razie żadnej powiększenia Ekstraligi czy coś bym się nie spodziewał i po prostu trzeba pokazać na torze, że zasługujemy na ten awans i wygrać I ligę w 2024r chociaż Rybnik i Ostrów też mają zacne ekipy. Ostrów przez juniorów wydaje się, że jest kroczek przed Nami, ale to sport i wszystko może się zdarzyć.. - mam nadzieję, że przyjdzie jakiś ogarnięty manager + tor wreszcie będzie naszym sprzymierzeńcem chociaż czasy Ś.P Marka Wyrąbkiewicza już pewnie nie wrócą za kierownicą Zetora
    Gwoli ścisłości to... Andrzeja Wyrabkiewicza...nasza legenda od toru lata 90-te i pierwsza dekada lat 2000-ch

    Buczek "wpadł" dziś do klubu i oficjalnie podpisał kontrakt na sezon 2024!

    Według Puki Bajerski blisko Polonii! W grze są ponoć też Tarnów i trochę mniej Rybnik.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 06-11-2023 o 14:47

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi realista27 za jego przydatny post!

    Rafi93 (08-11-2023)

  25. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A Puka donosi, że Polonia mocno w rozmowach z Bajerskim.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #248
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Po kilku miesiącach przerwy jest już pewne, że Tomasz Bajerski w kolejnym sezonie wróci do pracy przy żużlu w roli trenera. Byłym opiekunem PSŻ-u i Apatora są zainteresowane trzy kluby. Najbliżej transferu są władze Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

  27. Powrót do góry    #249
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    No to "kumaci" kibice z młyna dopiero dostaną pier**dolca

  28. Powrót do góry    #250
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A Puka donosi, że Polonia mocno w rozmowach z Bajerskim.
    Rozmowy z Bajerskim same w sobie są już wartością dodaną. Wygląda na to, że Jerzy zaczął wyciągać wnioski. Tarnów z Bellego tez może być dla niego ciekawym kierunkiem, ale Bydgoszcz jest zaraz pod domem, i to może zdecydować. No i zespół też taki, z którym można coś osiągnąć.

    Oprócz tego Buczek oficjalnie pokazał się w barwach Polonii, a Basso z radości, że zmienił pracodawcę postanowił wypuścić własna wódę na rynek

  29. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Rozmowy z Bajerskim same w sobie są już wartością dodaną. Wygląda na to, że Jerzy zaczął wyciągać wnioski. Tarnów z Bellego tez może być dla niego ciekawym kierunkiem, ale Bydgoszcz jest zaraz pod domem, i to może zdecydować. No i zespół też taki, z którym można coś osiągnąć.

    Oprócz tego Buczek oficjalnie pokazał się w barwach Polonii, a Basso z radości, że zmienił pracodawcę postanowił wypuścić własna wódę na rynek
    No na pewno lepszy Bajer niż KK z podkładką pod wypełnionym przez ojca programem.
    Nie wiem czy to Jurek wyciągnął wnioski, czy jednak sponsorzy stawiają swoje warunki i zmuszają Jurka do określonych ruchów.

    Też właśnie czytałem o Basso i pierwszy moja myśl była, że to się powinno nazywać RumBasso, a nie jakie Basso Racing Rum. Tak jakoś ciekawiej wg mnie, i nie tylko dla fanów samego zawodnika, czy żużla ogólnie, ale po prostu... no, ale niech mu się sprzedaje.

    Szkoda, że Buczek tylko na rok ten kontrakt podpisał, ale i tak jest się z czego cieszyć
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #252
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No na pewno lepszy Bajer niż KK z podkładką pod wypełnionym przez ojca programem.
    Nie wiem czy to Jurek wyciągnął wnioski, czy jednak sponsorzy stawiają swoje warunki i zmuszają Jurka do określonych ruchów.

    Też właśnie czytałem o Basso i pierwszy moja myśl była, że to się powinno nazywać RumBasso, a nie jakie Basso Racing Rum. Tak jakoś ciekawiej wg mnie, i nie tylko dla fanów samego zawodnika, czy żużla ogólnie, ale po prostu... no, ale niech mu się sprzedaje.

    Szkoda, że Buczek tylko na rok ten kontrakt podpisał, ale i tak jest się z czego cieszyć
    Co by nie powiedzieć o Bajerskim to on o prowadzeniu zespołu zdarzył zapomnieć więcej niż obaj Kanclerze kiedykolwiek zdołają się nauczyć. Ja osobiście nie mam problemu z tym wyborem.

    Faktycznie nazwa tego rumu tak trochę nijaka, ale chłopak młody, to się na alkoholu nie zna

    Co do Buczka i jego rocznej umowy, to dla mnie nie ma to znaczenia. Ja i tak nie wierzę w kilkuletnie umowy, skoro wystarczy, że zawodnik nie zaakceptuje warunków finansowych i umowa nie obowiązuje w następnym roku.

  31. Powrót do góry    #253
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Bielak twierdzi, że Bajer u nas, ale wiadomo jak wiarygodne to źródło.

  32. Powrót do góry    #254
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2023
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A jak obecnie wygląda sytuacja z Kryjomem? Wiadomo, że Bajer na głowę bije KK, ale gdybym mógł wybrać Kryjom/Bajer, też bym się nie zastanawiał.

    Ktoś wie czy już coś postanowił?

  33. Powrót do góry    #255
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Nie wiem co o tym myśleć, cały ten okres transferowy nijak ma się do narracji, że rodzina Kanclerzy tylko pozoruje walkę o awans. Te nazwiska robią wrażenie, teraz jeszcze to info o Bajerze w miejsce synalka, póki co to wygląda jakby faktycznie naprawdę chcieli awansować. Chyba że, jak napisał mentikk, to są naciski ze strony sponsorów. Ciekawe.

  34. Powrót do góry    #256
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Chyba że, jak napisał mentikk, to są naciski ze strony sponsorów. Ciekawe.
    W zasadzie ma to wiele sensu i prawdopodobnie sponsorzy, łożąc niemałe kwoty na klub maja dość dotychczasowej amatorszczyzny.

  35. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Gdzieś tam wspomniane było o tym, że niby Bajer łączony ma być z ROWem. Już sobie wyobrażam dowolność w prowadzeniu zespołu przez Bajera pod rządami prezesa Mrozka.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #258
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    kryjom.jpg

    raczej odnośnie Sławka Kryjoma temat zamknięty

  37. Powrót do góry    #259
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    - Mamy kilka nowych pomysłów - przyznaje prezes Polonii Jerzy Kanclerz. - Sukcesy Jacka Woźniaka w pracy z młodzieżą są niepodważalne i ten kierunek chcemy kontynuować. Krzysztof ma doskonale opanowane wszystkie sprawy logistyczne, taktyczne. Szukamy jeszcze kogoś, kto pomoże zapanować nad wszystkim w parkingu, będzie miał odpowiedniego "powera" i posłuch u zawodników. Zgłosiło się trzech kandydatów, którzy chętnie podjęliby się pracy w Polonii. Prowadzimy rozmowy, a ostateczną decyzję ogłosimy dopiero na początku marca - zapewnił szef bydgoskiego klubu.

    Po pierwsze to widzę, że dobry humor Jerzego nie opuszcza, skoro uważa, że KK ma cokolwiek taktycznego ogarnięte. A po drugie to skąd aż trzech kandydatów? Skoro Kryjom jest raczej nieaktualny, a Bajerski jest jednym z nich to kim są dwaj pozostali? Moim zdaniem oprócz Kryjoma i Bajerskiego nie ma ciekawszych opcji.

  38. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    - Mamy kilka nowych pomysłów - przyznaje prezes Polonii Jerzy Kanclerz. - Sukcesy Jacka Woźniaka w pracy z młodzieżą są niepodważalne i ten kierunek chcemy kontynuować. Krzysztof ma doskonale opanowane wszystkie sprawy logistyczne, taktyczne. Szukamy jeszcze kogoś, kto pomoże zapanować nad wszystkim w parkingu, będzie miał odpowiedniego "powera" i posłuch u zawodników. Zgłosiło się trzech kandydatów, którzy chętnie podjęliby się pracy w Polonii. Prowadzimy rozmowy, a ostateczną decyzję ogłosimy dopiero na początku marca - zapewnił szef bydgoskiego klubu.

    Po pierwsze to widzę, że dobry humor Jerzego nie opuszcza, skoro uważa, że KK ma cokolwiek taktycznego ogarnięte. A po drugie to skąd aż trzech kandydatów? Skoro Kryjom jest raczej nieaktualny, a Bajerski jest jednym z nich to kim są dwaj pozostali? Moim zdaniem oprócz Kryjoma i Bajerskiego nie ma ciekawszych opcji.
    No to się Jurkowi żart udał.
    A kto jeszcze dostępny? Sawina chyba wolny. Gdzieś tam jeszcze jakieś zmiany nastąpiły, ale nie pamiętam gdzie? W Częstochowie?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #261
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Już w 2021 przed sezonem 2022 Tomek Gollob miał namawiać Bajerskiego by został trenerem Polonii. Także jest coś na rzeczy.

  40. Powrót do góry    #262
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No to się Jurkowi żart udał.
    A kto jeszcze dostępny? Sawina chyba wolny. Gdzieś tam jeszcze jakieś zmiany nastąpiły, ale nie pamiętam gdzie? W Częstochowie?
    Sawina to byłby dobrym wyborem dekadę temu. Dzisiaj to jest taki sam wypełniacz programu jak Kędziora, i tylko nieznacznie lepszy niż KK.

  41. Powrót do góry    #263
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Sawina to byłby dobrym wyborem dekadę temu. Dzisiaj to jest taki sam wypełniacz programu jak Kędziora, i tylko nieznacznie lepszy niż KK.
    Panie dekadę temu to on akurat został zwolniony z Polonii


    BTW W klubie są zbudowani podejściem Lyagera, Andreas wie że jest to jego ostatni dzwonek żi albo wskoczy na wyższy poziom albo pozostanie przeciętniakiem 1 ligowym. W planach duże inwestycje zarówno w sprzęt jak i rozbudowę teamu. Wiadomo wszystko zweryfikuje tor.

  42. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez ziomek_BKS Zobacz posta
    Panie dekadę temu to on akurat został zwolniony z Polonii


    BTW W klubie są zbudowani podejściem Lyagera, Andreas wie że jest to jego ostatni dzwonek żi albo wskoczy na wyższy poziom albo pozostanie przeciętniakiem 1 ligowym. W planach duże inwestycje zarówno w sprzęt jak i rozbudowę teamu. Wiadomo wszystko zweryfikuje tor.
    Pewnie widzi, że nie jest tak kolorowo, że zawodnicy z bardziej uznanym nazwiskiem nie mają klubu albo schodzą do II ligi. Więc wie o co toczy się gra.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez ziomek_BKS Zobacz posta
    Panie dekadę temu to on akurat został zwolniony z Polonii


    BTW W klubie są zbudowani podejściem Lyagera, Andreas wie że jest to jego ostatni dzwonek żi albo wskoczy na wyższy poziom albo pozostanie przeciętniakiem 1 ligowym. W planach duże inwestycje zarówno w sprzęt jak i rozbudowę teamu. Wiadomo wszystko zweryfikuje tor.
    To się zgadza, ale moim zdaniem wtedy to on się nadawał na managera, bo był cały czas przy tym sporcie. O ile pamiętam to tam były jakieś zarzuty o faworyzowanie niektórych zawodników (Kościecha) kosztem pozostałych. Późniejsza przerwa nie wpłynęła korzystnie na jego warsztat trenerski.

    Czyli Andreas potrafi wyciągać wnioski. Już dawno pisałem, że on smykałkę do tego sportu ma, tylko podchodzi do niego mocno rekreacyjnie. Jeżeli zainwestuje w sprzęt lepszy niż tegoroczny i do tego będzie miał przy sobie kogoś, kto mu będzie dobrze doradzał to paradoksalnie Lyager może okazać się naszym najlepszym tegorocznym "transferem".

  44. Powrót do góry    #266
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Pewnie widzi, że nie jest tak kolorowo, że zawodnicy z bardziej uznanym nazwiskiem nie mają klubu albo schodzą do II ligi. Więc wie o co toczy się gra.
    a skad takie informacje o super Lyagerze? jakis wywiad jest z Jurasem nowy?
    pomidor

  45. Powrót do góry    #267
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    a skad takie informacje o super Lyagerze? jakis wywiad jest z Jurasem nowy?
    Nie, to nie z wywiadu. Po prostu ziomek_BKS odsłonił trochę kulisów klubowych.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    atrock92 (08-11-2023)

  47. Powrót do góry    #268
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Przynajmniej zaczyna być słychać o faktycznej determinacji w klubie. Bo tej chyba brakowało przez ostatnie sezony.

    Tor ewidentnie nie pasował naszym poza Wiktorem.

    Niech chodzi szeroka i nie tylko, Bajerski niech im podoradza, bo za czasów Papy Golloba jak mnie pamięć nie myli narysował zawodnikom z Poznania po torze naszym sciezki i wygrali z nami

  48. Powrót do góry    #269
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Michał Sztybel, zastępca prezydenta Bydgoszczy dziś na Twitterze odnośnie Polonii:

    Franek Karczewski ogłoszony. Będą jeszcze dwa newsy w najbliższych dniach. Jeden bardzo dobry, drugi w miarę dobry, ale muszę milczeć jak grób
    Translate post

  49. Powrót do góry    #270
    Użytkownik Awatar windi77
    Dołączył
    21-10-2022
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Michał Sztybel, zastępca prezydenta Bydgoszczy dziś na Twitterze odnośnie Polonii:

    Franek Karczewski ogłoszony. Będą jeszcze dwa newsy w najbliższych dniach. Jeden bardzo dobry, drugi w miarę dobry, ale muszę milczeć jak grób
    Translate post
    Pewnie napisze coś w stylu..." wielka była gwiazda żużla blisko Polonii...'- chodzi o Bajerskiego

    No i o Franku dobrze ,że napisał bo byśmy nic nie wiedzieli

Strona 6 z 35 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •