Strona 9 z 35 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 1565

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Bardziej chodziło mi o fakt, że aż dwóch zawodników chcą wypożyczyć. Mają w składzie 10 juniorów, ale tylko 4 z doświadczeniem ligowym i dwóch z nich chcą wypożyczyć. Może i czai się jakiś kolejny talent, ale zakładam, że sytuacja finansowa też odegrała spore znaczenie.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (15-12-2023)

  3. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Z jednej strony masz rację, bo wiadomo, że w Lesznie się nie przelewa. Inaczej skład byłby zbudowany inaczej niż jest.
    Niemniej nie od dziś chyba są skłonni wypożyczać zawodników z potencjałem na jazdę w składzie w niższych ligach.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #363
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Co by nie powiedzieć opłaca się szkolić młodych. Nie dość, że mają z tego hajs, to jeszcze młodzi nabierają im doświadczenia.

  5. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    No pytanie czy na tym zarabiają. Ile ich kosztowało wyszkolenie takiego Borowiaka vs ile wyciągnęli z tych wypożyczeń. Chociaż czy to jest policzalne? Bo przecież jeśli potem ten zawodnik będzie się przyczyniał do dobrego wyniku drużyny, ewentualnych sukcesów, to ma to szansę przełożyć się na ilość kibiców na stadionie czy kolejnych sponsorów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #365
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Wielu kibiców uważa jednak, że szanse awansu wzrosłyby jeszcze bardziej, gdyby prezes Jerzy Kanclerz zdecydował się na wypożyczenie Maksyma Borowiaka z Fogo Unii Leszno.

    Szanse, że taki scenariusz wejdzie w życie, są jednak bardzo niewielkie. Z naszych informacji wynika, że Abramczyk Polonia nie prowadziła do tej pory żadnych rozmów z żużlowcem. Plotki o transferze mogą natomiast wynikać z tego, że takim ruchem ma być zainteresowany sam zawodnik.

    Bydgoszczanie nie negocjują z Borowiakiem z dwóch powodów. Pierwszy to finanse. Jak już wcześniej informowaliśmy, pozyskanie młodzieżowca jest związane z naprawdę dużym wydatkiem. Poza tym klub ma do dyspozycji Franciszka Karczewskiego, Oliviera Buszkiewiczka i Bartosza Nowaka, z którymi już wcześniej zostały poczynione ustalenia, jak ma wyglądać w przyszłym roku formacja juniorska. Polonia nie chce się z nich wycofywać.

    Inwestowanie w kolejnego młodzieżowca, który dołączyłby do zespołu najpewniej tylko na rok, nie wydaje się klubowi racjonalne.


    Nie wiem ile w tym prawdy, ale jest to taki mały kubeł zimnej wody na głowy tych, którzy już wpisywali Borowiaka po naszej stronie programu. Znalezione na SF, więc nie wiem jak oceniać wiarygodność.

  7. Powrót do góry    #366
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    To od przyszłego sezonu Polonia w Ekstralidze

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (15-12-2023)

  9. Powrót do góry    #367
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    To od przyszłego sezonu Polonia w Ekstralidze
    Jakby nie patrzeć to Jerzy jednak dotrzymał obietnicy

  10. Powrót do góry    #368
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Wielu kibiców uważa jednak, że szanse awansu wzrosłyby jeszcze bardziej, gdyby prezes Jerzy Kanclerz zdecydował się na wypożyczenie Maksyma Borowiaka z Fogo Unii Leszno.

    Szanse, że taki scenariusz wejdzie w życie, są jednak bardzo niewielkie. Z naszych informacji wynika, że Abramczyk Polonia nie prowadziła do tej pory żadnych rozmów z żużlowcem. Plotki o transferze mogą natomiast wynikać z tego, że takim ruchem ma być zainteresowany sam zawodnik.

    Bydgoszczanie nie negocjują z Borowiakiem z dwóch powodów. Pierwszy to finanse. Jak już wcześniej informowaliśmy, pozyskanie młodzieżowca jest związane z naprawdę dużym wydatkiem. Poza tym klub ma do dyspozycji Franciszka Karczewskiego, Oliviera Buszkiewiczka i Bartosza Nowaka, z którymi już wcześniej zostały poczynione ustalenia, jak ma wyglądać w przyszłym roku formacja juniorska. Polonia nie chce się z nich wycofywać.

    Inwestowanie w kolejnego młodzieżowca, który dołączyłby do zespołu najpewniej tylko na rok, nie wydaje się klubowi racjonalne.


    Nie wiem ile w tym prawdy, ale jest to taki mały kubeł zimnej wody na głowy tych, którzy już wpisywali Borowiaka po naszej stronie programu. Znalezione na SF, więc nie wiem jak oceniać wiarygodność.
    Totalna bzdura co napisał Galewski!

  11. Powrót do góry    #369
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Totalna bzdura co napisał Galewski!
    Skad wiesz

  12. Powrót do góry    #370
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Skad wiesz
    Bo coś na rzeczy jest co przyznaje nawet Stykowski mający "wtyki" w klubie i nie neguje tych rozmów Michał Sztybel zastępca prezydenta Bydgoszczy na Twitterze.

  13. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Wielu kibiców uważa jednak, że szanse awansu wzrosłyby jeszcze bardziej, gdyby prezes Jerzy Kanclerz zdecydował się na wypożyczenie Maksyma Borowiaka z Fogo Unii Leszno.

    Szanse, że taki scenariusz wejdzie w życie, są jednak bardzo niewielkie. Z naszych informacji wynika, że Abramczyk Polonia nie prowadziła do tej pory żadnych rozmów z żużlowcem. Plotki o transferze mogą natomiast wynikać z tego, że takim ruchem ma być zainteresowany sam zawodnik.

    Bydgoszczanie nie negocjują z Borowiakiem z dwóch powodów. Pierwszy to finanse. Jak już wcześniej informowaliśmy, pozyskanie młodzieżowca jest związane z naprawdę dużym wydatkiem. Poza tym klub ma do dyspozycji Franciszka Karczewskiego, Oliviera Buszkiewiczka i Bartosza Nowaka, z którymi już wcześniej zostały poczynione ustalenia, jak ma wyglądać w przyszłym roku formacja juniorska. Polonia nie chce się z nich wycofywać.

    Inwestowanie w kolejnego młodzieżowca, który dołączyłby do zespołu najpewniej tylko na rok, nie wydaje się klubowi racjonalne.


    Nie wiem ile w tym prawdy, ale jest to taki mały kubeł zimnej wody na głowy tych, którzy już wpisywali Borowiaka po naszej stronie programu. Znalezione na SF, więc nie wiem jak oceniać wiarygodność.
    1. A czym się różni sprowadzanie juniora na rok od sprowadzania U24 na rok? Pomijam już, że mieliśmy też takiego Koniecznego, który jeździł u nas swój ostatni juniorski sezon. I gdzie on teraz jest?
    2. Przecież w sezonie 2025 i tak już mamy w składzie dwóch chłopaków z BTŻ, czyli Maroszek i Putkowski. Więc i tak nie ma co liczyć, że dwóch wypożyczonych juniorów by zostało. Jeszcze pozostawienie jednego jakoś by się obroniło, ale dwóch to już nie.
    3. Karczewski też przecież jest wypożyczeniem, więc jest (przynajmniej w tej chwili) tylko na rok.

    Więc te argumenty z SF to są chyba zmyślone przez ich autora. I nie mówię, że 100% Borowiak jest u nas. Tego nie wiem. Ale gadanie, że na 100% nie jest, bo tak sobie wymyślił ten osobnik, to bzdura.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #372
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Kubera u nas też jeździł i było ok. Wypożyczenie ma sens w tym momencie. Czekamy na nowy narybek.
    Skoro są chętni na sypanie kasą to lepiej mieć skład bez dziur.

  15. Powrót do góry    #373
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Bo coś na rzeczy jest co przyznaje nawet Stykowski mający "wtyki" w klubie i nie neguje tych rozmów Michał Sztybel zastępca prezydenta Bydgoszczy na Twitterze.
    Realista kiedy Ty w końcu dorośniesz? Każdy twój post wygląda tak samo w zależności od danej sytuacji. Wcześniej byłeś pewny Pedersena i za wszelką cenę próbowałeś udowodnić dlaczego nie będzie w Rzeszowie, później bodajże w każdym poście podkreślałeś że nie będzie Lyagera. Tak samo będzie teraz z Borowiakiem.

    Jakiś czas temu już pisałem, że mi to wygląda na podchwycenie tematu przez dziennikarzy byle by coś napisać. Skończy się tak jak z Pedersenem. Rozmowa na zasadzie "chciałbyś u nas jezdzic" została rozdmuchana do uzgodnienia kontraktu i warunków finansowych. Byleby kliknięcia się zgadzały.
    Polonia Bydgoszcz

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-11-2023)

  17. Powrót do góry    #374
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    1. A czym się różni sprowadzanie juniora na rok od sprowadzania U24 na rok? Pomijam już, że mieliśmy też takiego Koniecznego, który jeździł u nas swój ostatni juniorski sezon. I gdzie on teraz jest?
    2. Przecież w sezonie 2025 i tak już mamy w składzie dwóch chłopaków z BTŻ, czyli Maroszek i Putkowski. Więc i tak nie ma co liczyć, że dwóch wypożyczonych juniorów by zostało. Jeszcze pozostawienie jednego jakoś by się obroniło, ale dwóch to już nie.
    3. Karczewski też przecież jest wypożyczeniem, więc jest (przynajmniej w tej chwili) tylko na rok.

    Więc te argumenty z SF to są chyba zmyślone przez ich autora. I nie mówię, że 100% Borowiak jest u nas. Tego nie wiem. Ale gadanie, że na 100% nie jest, bo tak sobie wymyślił ten osobnik, to bzdura.
    Argumenty są faktycznie mocno z czapy, dlatego napisałem, że nie wiem jak tam z wiarygodnością. Ja osobiście mam mocno ograniczone zaufanie do wszelakich portali, zwłaszcza gdy widzę teksty w stylu "z naszych informacji wynika..." . Sam się kiedyś tym trochę zajmowałem, ale widząc w jaką stronę to zmierza dałem sobie z tym spokój. Dlatego nie mówię, że na pewno nie będzie Borowiaka.

    Z drugiej strony jak czytam posty z "przecieków" zasłyszanych na treningach też mam przeświadczenie, że z prawdą mają niewiele wspólnego. Tak samo informacje od osób z magistratu, które o Polonii przypominają sobie średnio co cztery lata.

    Moim zdaniem kontakt byl obopólny, zarówno ze strony Polonii, jak i samego Borowiaka. Na razie pewnie na zasadzie wybadania gruntu, ale kto wie co będzie dalej?

  18. Powrót do góry    #375
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Galewski to jeden z dziennikarzy który ma dobre info więc radze się nie nastawiać na wypożyczenie. Pan Jerzy wykosztował sie na Franka więc kolejny transfer na 400-500 tysi (jakies 7-8 procent budzetu) po prostu jest mało realne

  19. Powrót do góry    #376
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Galewski to jeden z dziennikarzy który ma dobre info więc radze się nie nastawiać na wypożyczenie. Pan Jerzy wykosztował sie na Franka więc kolejny transfer na 400-500 tysi (jakies 7-8 procent budzetu) po prostu jest mało realne
    Ale o finansach decydują także sponsorzy i mogą chcieć i decydować i wymusić na prezesie, prawda?
    Poza tym Galewski jednak w kilka transferów, które przewidywał to nie trafił choćby do Polonii w tym okienku transferowym(np.Nicki, Tungate czy Kurtz) a Sztybel napisał, że sprawa Borowiaka nie jest taka łatwa, ale na pewno jest na "tapecie" i jeszcze tej zimy będą dobre informacje dla kibiców Polonii - więc z całym szacunkiem, ale zastępca prezydenta Bydgoszczy ( i kibic nie tylko przy okazji wyborów) czyli jednego ze sponsorów klubu wie więcej niż taki Galewski - z całym szacunkiem.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 22-11-2023 o 16:29

  20. Powrót do góry    #377
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ale o finansach decydują także sponsorzy i mogą chcieć i decydować i wymusić na prezesie, prawda?
    Nie. Nie prawda. Pokaż choć 1 klub w Polsce gdzie tak jest że sie wymusza na prezesie. Sponsorzy są od sponsorowania a nie szantażowania

  21. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Nie. Nie prawda. Pokaż choć 1 klub w Polsce gdzie tak jest że sie wymusza na prezesie. Sponsorzy są od sponsorowania a nie szantażowania
    Unia Leszno, Wybrzeże Gdańsk, Orzeł Łódź, Apator Toruń xD
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jap (25-11-2023)

  23. Powrót do góry    #379
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Unia Leszno, Wybrzeże Gdańsk, Orzeł Łódź, Apator Toruń xD
    Tutaj sponsor= generalnie właściciel. Co nie zmienia faktu że to co napisał kildemand to nieprawda.

  24. Powrót do góry    #380
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Nie. Nie prawda. Pokaż choć 1 klub w Polsce gdzie tak jest że sie wymusza na prezesie. Sponsorzy są od sponsorowania a nie szantażowania
    Najlepszy przyklad dla Ciebie to PSŻ Poznań i Adrian Gała

  25. Powrót do góry    #381
    Użytkownik Awatar windi77
    Dołączył
    21-10-2022
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Abramczyk podpisał umowe na sezon 2024

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi windi77 za jego przydatny post!

    never_mind (30-11-2023), rogal1979 (30-11-2023)

  27. Powrót do góry    #382
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    A Szczepaniak wybrany kapitanem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #383
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Jerzy Kanclerz:
    - Jestem dumny i zadowolony, że będziemy współpracować już piąty rok. Pierwszą umowę podpisaliśmy w lutym 2020 roku. Mogę zdradzić, że sezon 2024 kwota z pierwszej umowy wzrosła trzykrotnie, jest to również o sto procent więcej niż rok temu. Ta współpraca jest owocna. To nie tylko cyfry, o których wspomniałem, ale to także zakup silnika, z którego korzystał w sezonie 2023 Daniel Jeleniewski. Teraz jest do dyspozycji naszego klubu.

    Pytany o kolejne wzmocnienia i ewentualne wypożyczenie Maksyma Borowiaka mówił: - Pewnie bylibyśmy jeszcze mocniejsi, ale nie stać nas w tej chwili na taki ruch. Dla klubu koszt wypożyczenia to około 200 tysięcy złotych.

    Czesław Abramczyk:
    - To wielki honor móc sponsorować bydgoski sport. To wszystko się łączy; zdrowie, ryby, sport, aktywność. W ostatnich sezonach splot pewnych okoliczności spowodował, że nie udało się awansować, ale będziemy dalej wspierać drużynę. Razem musimy zrobić wszystko, by dać bydgoszczanom tę radość, żeby nasz bydgoski zespół znalazł się w ekstralidze.

    Rafał Bruski:
    - Mało jest przykładów współpracy takiej jak ta, polegającej nie tylko na przekazywaniu pieniędzy, ale także doradzaniu w niektórych kwestiach, przenoszeniu pewnych modeli z biznesu do zarządzania sportem. Niewiele jest firm prywatnych, które tak szeroko wspierają lokalny sport. Trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik sportowy. Gratuluję tej współpracy.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    rogal1979 (30-11-2023)

  30. Powrót do góry    #384
    Początkujący
    Dołączył
    15-11-2018
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach

    Borowiak

    Nie wierzę w tego Borowiaka, póki nie wypowie się wiceprezydent miasta na FB to wszystko w grze.

  31. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta

    Czesław Abramczyk:
    - To wielki honor móc sponsorować bydgoski sport. To wszystko się łączy; zdrowie, ryby, sport, aktywność. W ostatnich sezonach splot pewnych okoliczności spowodował, że nie udało się awansować, ale będziemy dalej wspierać drużynę. Razem musimy zrobić wszystko, by dać bydgoszczanom tę radość, żeby nasz bydgoski zespół znalazł się w ekstralidze.
    Toć już jesteście w Speedway Ekstralidze, a ściślej mówiąc w Speedway 2 Ekstralidze.
    W sumie jeden ch. tv show co by człowiek czasami o sporcie nie pomyślał.
    Módlta się żeby Wam większości meczów nie zafundowali w środku tygodnia np. w czwartek.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #386
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Jerzy Kanclerz:
    - Jestem dumny i zadowolony, że będziemy współpracować już piąty rok. Pierwszą umowę podpisaliśmy w lutym 2020 roku. Mogę zdradzić, że sezon 2024 kwota z pierwszej umowy wzrosła trzykrotnie, jest to również o sto procent więcej niż rok temu. Ta współpraca jest owocna. To nie tylko cyfry, o których wspomniałem, ale to także zakup silnika, z którego korzystał w sezonie 2023 Daniel Jeleniewski. Teraz jest do dyspozycji naszego klubu.

    Pytany o kolejne wzmocnienia i ewentualne wypożyczenie Maksyma Borowiaka mówił: - Pewnie bylibyśmy jeszcze mocniejsi, ale nie stać nas w tej chwili na taki ruch. Dla klubu koszt wypożyczenia to około 200 tysięcy złotych.

    Czesław Abramczyk:
    - To wielki honor móc sponsorować bydgoski sport. To wszystko się łączy; zdrowie, ryby, sport, aktywność. W ostatnich sezonach splot pewnych okoliczności spowodował, że nie udało się awansować, ale będziemy dalej wspierać drużynę. Razem musimy zrobić wszystko, by dać bydgoszczanom tę radość, żeby nasz bydgoski zespół znalazł się w ekstralidze.

    Rafał Bruski:
    - Mało jest przykładów współpracy takiej jak ta, polegającej nie tylko na przekazywaniu pieniędzy, ale także doradzaniu w niektórych kwestiach, przenoszeniu pewnych modeli z biznesu do zarządzania sportem. Niewiele jest firm prywatnych, które tak szeroko wspierają lokalny sport. Trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik sportowy. Gratuluję tej współpracy.

    Przy takim stanowisku głównego sponsora klubu to odpuszczenie Borowiaka przez JK to jakaś kpina !!!!!
    Tyle kasy zainwestowane w Buczka, Kaia i Franka ma teraz pójść w piach???? Trzeba iść za ciosem i znaleść te pieniądze Podobno klub wspiera Pan A Sowa i firma Metalkas Czy oni naprawdę nie znajdą nawet wspólnie tej kwoty ???? Z Borowiakiem i Frankiem możemy być bezkonkurencyjni Panie Jurku niech pan działa bo K Mrozek już zaciera rece i zaraz Borowiaka nam sprzed nosa sprzątnie !!!!!
    Poza tym obecnie nie mamy nawet ogarniętego zawodnika na pozycje 8/16 Z Borowiakiem możemy byc druzyna kompletną!!!!
    Ostatnio edytowane przez Chriss81 ; 30-11-2023 o 18:25

  33. Powrót do góry    #387
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Wiadomo, że Jerzy nie powie oficjalnie o rozmowach bo to pewnie zmieni sytuację negocjacyjną a jak jest pewnie tylko najbardziej zainteresowani wiedzą.
    Sponsor może wesprzeć finansowo i tutaj rozegrać się może dopiero na wiosnę bo teraz to nie ma nagłej potrzeby.
    Leszczyński z Zooleszcz mnie zaskoczył bo potwierdził, że pomógł w sprowadzeniu Szczepaniaka do Polonii(zapewne finansowo) i jednak całkiem od środowiska bydgoskiego się nie odciął i kto wie czy nie zaangażuje się on albo inna firma w ewentualne wypożyczenie Maksyma do Polonii.
    Jerzy w tym artykule potwierdza, że sam zawodnik jest zainteresowany jazdą w Bydgoszczy tylko obecnie finansowo nie stać nas na to --czyt. jest to jakby ukłon w stronę sponsorów.

    https://bydgoszczinformuje.pl/zrobim...lej-z-druzyna/

  34. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chriss81 Zobacz posta
    Przy takim stanowisku głównego sponsora klubu to odpuszczenie Borowiaka przez JK to jakaś kpina !!!!!
    Tyle kasy zainwestowane w Buczka, Kaia i Franka ma teraz pójść w piach???? Trzeba iść za ciosem i znaleść te pieniądze Podobno klub wspiera Pan A Sowa i firma Metalkas Czy oni naprawdę nie znajdą nawet wspólnie tej kwoty ???? Z Borowiakiem i Frankiem możemy być bezkonkurencyjni Panie Jurku niech pan działa bo K Mrozek już zaciera rece i zaraz Borowiaka nam sprzed nosa sprzątnie !!!!!
    Poza tym obecnie nie mamy nawet ogarniętego zawodnika na pozycje 8/16 Z Borowiakiem możemy byc druzyna kompletną!!!!
    A myślisz, że na Buczka, Kaia czy Franka to skąd są pieniądze? Jurek z własnych nie położył, to są pieniądze sponsorów właśnie.
    A jak wygląda sprawa Borowiaka to nie wiemy. Jurek nic nie powie dopóki temat się nie potwierdzi. Stała zagrywka - jak się z kimś dogada to "rozmowy trwały bardzo krótko" (np. Buczek w tym roku), a jak nie to "nie było takich rozmów" (większość zawodników, którzy byli sondowani przez klub, ale nic z tego nie wyszło). Tak samo będzie tym razem.

    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Wiadomo, że Jerzy nie powie oficjalnie o rozmowach bo to pewnie zmieni sytuację negocjacyjną a jak jest pewnie tylko najbardziej zainteresowani wiedzą.
    Sponsor może wesprzeć finansowo i tutaj rozegrać się może dopiero na wiosnę bo teraz to nie ma nagłej potrzeby.
    Leszczyński z Zooleszcz mnie zaskoczył bo potwierdził, że pomógł w sprowadzeniu Szczepaniaka do Polonii(zapewne finansowo) i jednak całkiem od środowiska bydgoskiego się nie odciął i kto wie czy nie zaangażuje się on albo inna firma w ewentualne wypożyczenie Maksyma do Polonii.
    Jerzy w tym artykule potwierdza, że sam zawodnik jest zainteresowany jazdą w Bydgoszczy tylko obecnie finansowo nie stać nas na to --czyt. jest to jakby ukłon w stronę sponsorów.

    https://bydgoszczinformuje.pl/zrobim...lej-z-druzyna/
    Głos zabrał też Czesław Abramczyk, właściciel przedsiębiorstwa. – Rok temu i w ubiegłym sezonie nie udało się awansować. Ale teraz będziemy na prawdę pilnować drużynę, aby dać radość bydgoskim kibicom, żeby nasz zespół znalazł się w Ekstralidze – przyznał.

    Ta wypowiedź Abramczyka może Jurkowi się średnio podobać. Sponsor strategiczny będzie patrzył na ręce
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #389
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Ktoś się orientuję ile mniej więcej daje Abramczyk? Jest to bardziej 100 czy 500 tys?
    Polonia Bydgoszcz

  36. Powrót do góry    #390
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Jerzy w tym artykule potwierdza, że sam zawodnik jest zainteresowany jazdą w Bydgoszczy tylko obecnie finansowo nie stać nas na to --czyt. jest to jakby ukłon w stronę sponsorów.
    Nie jazdą w Bydgoszczy tylko wypozyczeniem ogólnie. Nie dodawaj sobie. Może to też być Rybnik

  37. Powrót do góry    #391
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    "Żużlowy sezon w Bydgoszczy rozpocznie się 1 kwietnia. Właśnie wtedy na stadionie przy ul. Sportowej odbędzie inaugurujące sezon w naszym kraju Kryterium Asów Lig Żużlowych."

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (15-12-2023)

  39. Powrót do góry    #392
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Borowiak nie dla nas...

    Czy ktoś w tym klubie myśli?

  40. Powrót do góry    #393
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Borowiak nie dla nas...

    Czy ktoś w tym klubie myśli?

    Kasa kasa

  41. Powrót do góry    #394
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2023
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przez chwilę pomyślałem że to może jakaś zasłona dymna, ale potem doszło do mnie że Jurek raczej takich zagrywek nie robi. Podejrzewam, że z borowiaka rzeczywiście nici i nie zdziwię się jak w przyszłym tygodniu rekiny go ogłoszą

  42. Powrót do góry    #395
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    To weźcie z konta swoje 200 tysięcy i dajcie na Borowiaka, problem będzie rozwiązany.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi LogTech za jego przydatny post!

    Mihalo (05-12-2023)

  44. Powrót do góry    #396
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    To weźcie z konta swoje 200 tysięcy i dajcie na Borowiaka, problem będzie rozwiązany.
    Wystarczy iż każdy który chce Borowiaka w Bydgoszczy niech wyciągnie 100 zł i wyśle do klubu. Może z 2 by się znalazło. Pewnie większość z nich nie ma nawet karnetu wykupionego. Tylko kibicuje z fotela, bo ........ .
    Może najpierw zobaczmy jaką formę będą mieli nasi nowi zawodnicy. Jeśli jeden z naszych nowych nabytków będzie miał zjazd formy na poziom 1,6 pkt/bieg to i Borowiak nie pomoże i pieniądze pójdą w piach. Unia chyba poczeka, aby sprawdzić którego z młodych oddać do wypożyczenia. Jest jeszcze 2-3 młodych których możemy wypożyczyć i na poziomie 1 ligi będą robić dobry wynik.

  45. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez iwd Zobacz posta
    Wystarczy iż każdy który chce Borowiaka w Bydgoszczy niech wyciągnie 100 zł i wyśle do klubu. Może z 2 by się znalazło. Pewnie większość z nich nie ma nawet karnetu wykupionego. Tylko kibicuje z fotela, bo ........ .
    Może najpierw zobaczmy jaką formę będą mieli nasi nowi zawodnicy. Jeśli jeden z naszych nowych nabytków będzie miał zjazd formy na poziom 1,6 pkt/bieg to i Borowiak nie pomoże i pieniądze pójdą w piach. Unia chyba poczeka, aby sprawdzić którego z młodych oddać do wypożyczenia. Jest jeszcze 2-3 młodych których możemy wypożyczyć i na poziomie 1 ligi będą robić dobry wynik.
    A ci pozostali to którzy? Bo tak z pamięci na szybko to poza chłopakami z Leszna nie kojarzę kogo by tam jeszcze z juniorów można było brać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #398
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A ci pozostali to którzy? Bo tak z pamięci na szybko to poza chłopakami z Leszna nie kojarzę kogo by tam jeszcze z juniorów można było brać.
    Mnie zastanawia status takiego Majewskiego. Po tych ostatnich zamieszaniach z Knopem i możliwym braku Rawicza w II lidze ci młodzi chłopacy ze szkółki muszą gdzieś jeździć. Ja wiem, że po Majewskiego zgłosiliby się mocniejsi od nas, ale rękę na pulsie warto trzymać, bo kto wie? Czytając tą wypowiedź Pana Abramczyka, ale też kilka wcześniejszych informacji (mniej czy bardziej oficjalnych) odnoszę wrażenie, że on jest mocno nastawiony na awans i jeżeli będzie potrzeba znaleźć pieniądze chociażby na tego Borowiaka, to one się znajdą. Obecnie Kanclerz jest twarzą Polonii, ale nie do końca jestem przekonany, że do niego należą najważniejsze decyzje związane z drużyną.

    Tymczasem Kryjom obejmie funkcję dyrektora zarządzającego Fogo Unii Leszno. Także jego nie ma w trójce kandydatów na menadżera zespołu. To chyba ustawia Bajerskiego na pozycji lidera w wyścigu o to stanowisko.

  47. Powrót do góry    #399
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Mnie zastanawia status takiego Majewskiego. Po tych ostatnich zamieszaniach z Knopem i możliwym braku Rawicza w II lidze ci młodzi chłopacy ze szkółki muszą gdzieś jeździć. Ja wiem, że po Majewskiego zgłosiliby się mocniejsi od nas, ale rękę na pulsie warto trzymać, bo kto wie? Czytając tą wypowiedź Pana Abramczyka, ale też kilka wcześniejszych informacji (mniej czy bardziej oficjalnych) odnoszę wrażenie, że on jest mocno nastawiony na awans i jeżeli będzie potrzeba znaleźć pieniądze chociażby na tego Borowiaka, to one się znajdą. Obecnie Kanclerz jest twarzą Polonii, ale nie do końca jestem przekonany, że do niego należą najważniejsze decyzje związane z drużyną.

    Tymczasem Kryjom obejmie funkcję dyrektora zarządzającego Fogo Unii Leszno. Także jego nie ma w trójce kandydatów na menadżera zespołu. To chyba ustawia Bajerskiego na pozycji lidera w wyścigu o to stanowisko.
    No wg mnie ta wypowiedź Abramczyka, którą wklejałem powyżej jasno wskazuje, że działanie klubu będzie mocno pod nadzorem firmy. Chyba ma już dość, że kładzie na stół spory hajs, za który musi oglądać poczynania małego Kanclerzyka w parkingu. Wieści o tym, że Krzysiu stawia chatę, a Przemo wiecznie nawalony też z pewnością do niego dotarły. Może zaprowadzi porządek w klubie, wprowadzi jakieś zarządzanie dostosowane do realiów XXI w., a nie Jurkowe "albo po mojemu, albo won".
    No Abramczyk ma parcie na awans, bo 4 lata ładuje w klub i efektu brak. A pewnie głupio by było jakby zrezygnował, a Polonia awansowała z inną firmą w nazwie do ELigi. Jednak poziom marketingowy ELigi od I ligi jest zdecydowanie wyższy.
    Pytanie, czy tacy chłopacy z Rawicza to są w stanie nam dać coś więcej niż Buszkiewicz czy Nowak? Bo my i tak potrzebujemy zawodnika na rok chyba. Jednak Maroszek z Putkowskim powinni od początku sezonu 2025 wejść do składu i jeździć do oporu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #400
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Bajerski jest już praktycznie managerem Polonii i nic innego się nie wydarzy.
    Nad zmianami na torze też ma pieczę i pomaga razem z Woźniakiem w przygotowaniu toru na zimę i na nowy sezon.
    Tylko ogłoszenie nastąpi w przyszłym roku, ale nic nieprzewidzianego w tym temacie się nie wydarzy.

  49. Powrót do góry    #401
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Czyli Bajerski na 100% nie w Polonii.

    To co myślicie że jednak Sawina czy ktoś inny?

  50. Powrót do góry    #402
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No wg mnie ta wypowiedź Abramczyka, którą wklejałem powyżej jasno wskazuje, że działanie klubu będzie mocno pod nadzorem firmy. Chyba ma już dość, że kładzie na stół spory hajs, za który musi oglądać poczynania małego Kanclerzyka w parkingu. Wieści o tym, że Krzysiu stawia chatę, a Przemo wiecznie nawalony też z pewnością do niego dotarły. Może zaprowadzi porządek w klubie, wprowadzi jakieś zarządzanie dostosowane do realiów XXI w., a nie Jurkowe "albo po mojemu, albo won".
    No Abramczyk ma parcie na awans, bo 4 lata ładuje w klub i efektu brak. A pewnie głupio by było jakby zrezygnował, a Polonia awansowała z inną firmą w nazwie do ELigi. Jednak poziom marketingowy ELigi od I ligi jest zdecydowanie wyższy.
    Pytanie, czy tacy chłopacy z Rawicza to są w stanie nam dać coś więcej niż Buszkiewicz czy Nowak? Bo my i tak potrzebujemy zawodnika na rok chyba. Jednak Maroszek z Putkowskim powinni od początku sezonu 2025 wejść do składu i jeździć do oporu.
    Na konferencji sam Bruski wspominał o modelach biznesowych przenoszonych na grunt klubowy, więc sądzę, że za zwiększeniem wkładu finansowego przez Abramczyka poszło też zwiększenie jego decyzyjności w kwestii funkcjonowania klubu. Inaczej nie da się osiągnąć sukcesu.
    Młodzież rawicka nie specjalnie mnie interesuje. Mi konkretnie chodzi o Majewskiego. Jego roczne wypożyczenie zrobiłoby dobrze i jemu i klubowi, ale tak, jak napisałem wcześniej. Jeżeli on pojawi się na rynku, to sięgną po niego mocniejsi od nas. W związku z tym, że nasze kolejne perełki będą powoli wchodziły do drużyny to roczne wypożyczenie Borowiaka jest idealnym rozwiązaniem. Chłopak otrzaskany, z umiejętnościami może poważnie wzmocnić drużynę, a przy tym z góry wiadomo, że to przygoda na rok, więc nikt na tym nie traci, a wszyscy mogą zyskać.

  51. Powrót do góry    #403
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Czyli Bajerski na 100% nie w Polonii.

    To co myślicie że jednak Sawina czy ktoś inny?
    Hahaha...

    A co do Borowiaka jeszcze to -Super Kildemandku-
    nie, nie, nie masz racji bo Kanclerz wyraźnie odpowiedział, że wie iż Borowiak jest zainteresowany startami w Polonii, ale...no właśnie to "ale".
    Nie zapominajmy, że w Falubazie dobrze czuł się w parze z Buczkiem, który często go chwalił(na antenie Radia Zielona Góra) bo razem jeździli w dwóch ostatnich sezonach i tutaj pewnie też by tak było bo myślę, że Krzychu będzie jeździł z 13-ką bądź z 5-ką co daje starty z juniorem.
    Tutaj link do wypowiedzi Kanclerza o Maksymie:
    https://metropoliabydgoska.pl/zuzlow...-nowy-kapitan/
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 01-12-2023 o 14:31

  52. Powrót do góry    #404
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Hahaha...

    A co do Borowiaka jeszcze to -Super Kildemandku-
    nie, nie, nie masz racji bo Kanclerz wyraźnie odpowiedział, że wie iż Borowiak jest zainteresowany startami w Polonii, ale...no właśnie to "ale".
    Nie zapominajmy, że w Falubazie dobrze czuł się w parze z Buczkiem, który często go chwalił(na antenie Radia Zielona Góra) bo razem jeździli w dwóch ostatnich sezonach i tutaj pewnie też by tak było bo myślę, że Krzychu będzie jeździł z 13-ką bądź z 5-ką co daje starty z juniorem.
    Tutaj link do wypowiedzi Kanclerza o Maksymie:
    https://metropoliabydgoska.pl/zuzlow...-nowy-kapitan/
    Roznica jest taka ze pan Jerzy wyrażnie mówi ze go nie stać a Mrozek wyrażnie mówi ze przy Trześniewskim,Tkoczu i Winklerze sporawdzą jednego juniora. Wiec to musi być junior kozak. Albo Jabłonski albo Borowiak.A problemem Leszna jest to że nie mogą wypożyczyć 2 bo oni jadą o utrzymanie i muszą mieć zapas

  53. Powrót do góry    #405
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Roznica jest taka ze pan Jerzy wyrażnie mówi ze go nie stać a Mrozek wyrażnie mówi ze przy Trześniewskim,Tkoczu i Winklerze sporawdzą jednego juniora. Wiec to musi być junior kozak. Albo Jabłonski albo Borowiak.A problemem Leszna jest to że nie mogą wypożyczyć 2 bo oni jadą o utrzymanie i muszą mieć zapas
    Nie pierwszy raz jadą o utrzymanie i wypożyczenie dwójki nie stanowiło dla nich problemu do tej pory. A jak będzie - zobaczymy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Strona 9 z 35 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •