Strona 20 z 30 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 1311

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #856
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Po co ten sezon w ogóle? Po wczorajszym Kryterium Asów i sparingu w Toruniu, ustawmy już tabelę oraz top riderów ligi łącznie z ich średnimi i po temacie
    Przecież była w piątek prezentacja drużyny. Jedni wychodzili na scenę szybciej, inni wolniej. To też daje wyraźny obraz drużyny.

  2. Powrót do góry    #857
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,852
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A to przepraszam, 5 lat temu mial sezon gdzie był prawie liderem, faktycznie to znaczy że będzie w tym roku zapindalal aż się będzie kurzyc. Tyle że dyskusje że Pawlicki liderem nie jest to leszczyniacy toczyli już od 2017 roku. Niech wam lideruje w takim razie skoro to lider.

    Na pewno pisałem że chce żebyście wzięli tego niedojde Dudka od nas, ale przecież czy on czy Pawlicki to jeden pierun, żaden liderem nie jest i nie będzie więc jeżeli coś takiego pisałem to w kontekście mocniejszego zawodnika, a nie Pawlickiego. Który alternatyw za dużo nie miał.

    Skoro faktycznie wierzycie że to lider i u was będzie liderować to tym bardziej ciekawy będzie sezon i wasze reakcje.
    Jeśli Piter nie będzie u nas liderem, skromnym liderem, takim na 2.0 to już możemy witać się z niższą ligą.
    Na takiego lidera potrzebujemy też Rasmusa i Hampela, którzy-nie oszukujmy się-nie będą wygrywać ze wszystkimi, ale w kratkę z liderami rywali jak najbardziej. Takie 3,1,3,2,1 jest nam potrzebne u każdego z nich w kilku najważniejszych meczach. Do tego kilka punktów Przema (5-7), podobnie Honzy (4-6) i 2-3 pkt. juniorów, by nawiązać walkę. Nie można liczyć na cud, ale jakiś optymizm jest konieczny, inaczej szkoda było awansować.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, jeszcze żaden mecz ligowy nie odjechany a tu już pełny defetyzm panuje. Już co niektórzy wymienialiby Przema na Harrisa.

    Chcieliśmy SE w ZG to mamy. Teraz trzeba się przyzwyczajać, że praktycznie co roku będziemy drżeli o utrzymanie. Bo nawet jak będzie kasa na lepszych grajków to i tak nie będzie kogo wyciągnąć z innych klubów. Moim zdaniem Protas i tak wyciągnął więcej z rynku transferowego niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Przypomnijcie sobie ile było śmiechu jak w trakcie ubiegłego sezonu przymierzano takiego JHJ czy Pitera do FZG. Mało kto zakładał, że oni przyjdą do beniaminka który będzie walczył o utrzymanie w SE.

    Taktyka FZG na ten sezon jest prosta, okopać się przy W69 i wygrywać jak najwyżej z GKM-em i Lesznem. Tak co by bonusa zgarnąć w dwumeczu. A jak wpadnie jakaś wygrana u siebie z Gorzowem, Apatorem czy z Czewą to będzie na plus. Pytanie tylko ile i czy w ogóle Grudziądz i Leszno wygrają takich meczy u siebie ? Bo co z tego, że np. w sezonie 2021 byliśmy lepsi w bezpośredniej konfrontacji z Grudziądzem jak im wpadł szczęśliwy remis z Wrockiem u siebie a potem w ostatnim meczu sezonu wygrali z Czewą u siebie. Jak widać kalendarz ma tutaj również znaczenie.
    Rzadko, ale akurat tu się zgadzam.
    Falubaz ma skłąd bardzo dobry, jeśli chodzi o finał kontraktów na 2024. Ja jestem wyjątkowo zadowolony z efektów roboty w tamtym roku, starań Pepe i możliwości finansowych. Ten skłąd wygląda wyraźnie lepiej, niż poprzednio Krosna i Ostrowa, które na 90% miały zagwarantowany spadek. Falubaz może nawiązać walkę o utrzymanie z GKMem i Unią jak równy z równym. Na Sajfu, Madsena, Vaculika itp. nie było szans, a spośród tych których można było przekonać do FZG, wzięto najlepszych. Ludzie z klubu zasłużyli na słowa pochwały.
    Owszem, pomogła nam sytuacja na rynku i przepisy o U24. Kowalski z Cierniakiem "wyrzucili" ze składu po jednym seniorze. Motor musiał się pzobyć seniora, tak jak Sparta, a dobrze że wypuścili Pitera a nie Taia. Tai już wyleniały kocur i jemu się już nie chce. A Piter czasem jeszcze szarpie i może będzie mu się chciało. Dobrze że zatrzymano Kvecha i Rasmusa, lepszy Rasmus niż Dzik czy Lebedev. Do Sadurskiego nie mam przekonania, on juz kilka lat jeździ i nic, ale Hurysz jest jak najbardziej ok.
    Ogólnie czuję optymizm i pewnie będzie walka jak się patrzy o utrzymanie. Nawet jeśli Falubaz spadnie, bo to jest całkiem możliwe, to i tak cieszę się na nadchodzący sezon. Dobrze że w końcu w FZG przejrzeli na oczy, odpuścili zawodników w typie Lindbaeck, Zagar, Gomólski, Pedersen.

  3. Powrót do góry    #858
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Oni wygrali tamten mecz 45:44, kontuzja Woffindena w pierwszym biegu i potem błędy taktyczne w końcówce ze zmianami. Na logikę przed tym spotkaniem nie mieli prawa tego wygrać, ale to jest sport i szczęście też jest tu potrzebne, im wtedy dopisało. Nam w meczu z taką Częstochową nie i Dudek z Protasem się przyblokowali wychodząc na 5:1. Dlatego wtedy się utrzymali. Fart, nic więcej. I tego nam też w tym sezonie trzeba.
    No dokładnie, sportowe szczęście też trzeba mieć. Jednak mimo wygranej ze Spartą to mieli przegrany dwumecz z FZG. I tylko ich szczęśliwa wygrana z Czewą, która jechała już o nic, dało im utrzymanie. Więc zadecydował ich ostatni mecz w RZ u siebie.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A to przepraszam, 5 lat temu mial sezon gdzie był prawie liderem, faktycznie to znaczy że będzie w tym roku zapindalal aż się będzie kurzyc. Tyle że dyskusje że Pawlicki liderem nie jest to leszczyniacy toczyli już od 2017 roku. Niech wam lideruje w takim razie skoro to lider.

    Na pewno pisałem że chce żebyście wzięli tego niedojde Dudka od nas, ale przecież czy on czy Pawlicki to jeden pierun, żaden liderem nie jest i nie będzie więc jeżeli coś takiego pisałem to w kontekście mocniejszego zawodnika, a nie Pawlickiego. Który alternatyw za dużo nie miał.

    Skoro faktycznie wierzycie że to lider i u was będzie liderować to tym bardziej ciekawy będzie sezon i wasze reakcje.
    Piernik matołku, liderem drużyny zawsze jest ten zawodnik który najlepiej sobie radzi w danej drużynie, czyli najlepszy zawodnik drużyny nosi miano jej lidera. niezależnie od średniej jaką uzyska. Oczywiście nie wiem czy Piter będzie tym liderem w FZG. Ale nawet jeśli nie był nim w Lesznie czy w Sparcie, to jeszcze nie znaczy, że nie będzie nim w FZG. To dopiero sezon pokaże.

    Dla mnie to jeden chuy, zaraz może się okazać, że mamy tak naprawdę czterech liderów. Bowiem każdy z nich może się zakręcić w okolicach 1,7 - 2,0 w tegorocznej SE. A jak będzie to sezon pokaże.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #859
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Oni wygrali tamten mecz 45:44, kontuzja Woffindena w pierwszym biegu i potem błędy taktyczne w końcówce ze zmianami. Na logikę przed tym spotkaniem nie mieli prawa tego wygrać, ale to jest sport i szczęście też jest tu potrzebne, im wtedy dopisało. Nam w meczu z taką Częstochową nie i Dudek z Protasem się przyblokowali wychodząc na 5:1. Dlatego wtedy się utrzymali. Fart, nic więcej. I tego nam też w tym sezonie trzeba.
    Wiele razy pisałem o tym to nie jest fart czy pech. W tamtym sezonie skroiliśmy taką drużynę, że trzeba było dobrych wiatrów aby ta drużyna przywiozła 46+ punktów w jednym meczu. Pisałem to wielokrotnie, przed tamtym sezonem trzeba było dołożyć 0,5 miliona do składu aby być w PO i nie spaść. Zaoszczędzono wtedy te pół bańki, ile trzeba było wydać przez następne dwa sezony i tej zimy aby dziś mieć turbo drogi skład, który znowu potrzebuje dobrych wiatrów aby było 46+. Mądry Falubaz po szkodzie
    Falubaz to MAGIA!!!

  5. Powrót do góry    #860
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Wiele razy pisałem o tym to nie jest fart czy pech. W tamtym sezonie skroiliśmy taką drużynę, że trzeba było dobrych wiatrów aby ta drużyna przywiozła 46+ punktów w jednym meczu. Pisałem to wielokrotnie, przed tamtym sezonem trzeba było dołożyć 0,5 miliona do składu aby być w PO i nie spaść. Zaoszczędzono wtedy te pół bańki, ile trzeba było wydać przez następne dwa sezony i tej zimy aby dziś mieć turbo drogi skład, który znowu potrzebuje dobrych wiatrów aby było 46+. Mądry Falubaz po szkodzie
    Mamy chociaż lepszy skład niż wtedy jak spadaliśmy.

  6. Powrót do góry    #861
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    O proszę Policja wpadła na chatę naszego Łajzy lub jak kto woli, okazało się, że zataił posiadanie poddasza. Fantastyczny wizerunek FZG.

  7. Powrót do góry    #862
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

  8. Powrót do góry    #863
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Ekspercie, jak Piter nie był liderem od 8-9 sezonów to kim był w latach 2018-2020? Druga linią?
    2018 - 2,043
    2019 - 2,133
    2020 - 2,0

    Widocznie jeszcze się żużlem nie interesowałeś i nie wiesz jak jeździł Piter w ostatnich 8-9 sezonach ekspercie.
    Taki z ciebie ekspert, że jeszcze kilka miesięcy temu pisałeś, że Piter nie przyjdzie do ZG, bo nie będzie czekał do końca sezonu na rostrzygnięcia w 1 lidze.
    Tylko ile z tamtego Pawlickiego jest dzisiaj?
    Ostatnie 3 sezony bardzo słabe i dobitnie to pokazuje że to nie jednosezonowa wpadka a głębszy problem.

    Pawlicki może się zakręcić koło 1,8, może nawet będzie blisko 2,0. Tylko chyba nie chodzi tutaj o nabijanie sobie punktów na juniorach i 2 linii rywali. Na te średnie trzeba patrzeć z dystansem. Bo 2 pkt po walce i porażce z liderem rywali a 1+1 wymęczone na juniorze po trasie to wciąż to samo 2.00.

  9. Powrót do góry    #864
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Wiele razy pisałem o tym to nie jest fart czy pech. W tamtym sezonie skroiliśmy taką drużynę, że trzeba było dobrych wiatrów aby ta drużyna przywiozła 46+ punktów w jednym meczu. Pisałem to wielokrotnie, przed tamtym sezonem trzeba było dołożyć 0,5 miliona do składu aby być w PO i nie spaść. Zaoszczędzono wtedy te pół bańki, ile trzeba było wydać przez następne dwa sezony i tej zimy aby dziś mieć turbo drogi skład, który znowu potrzebuje dobrych wiatrów aby było 46+. Mądry Falubaz po szkodzie
    Tylko wtedy taki był plan prezydenta żeby spuścić Falubaz a później wjechać na białym koniu i go uratować. Historia się powtarza z Zastałem

  10. Powrót do góry    #865
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    O proszę Policja wpadła na chatę naszego Łajzy lub jak kto woli, okazało się, że zataił posiadanie poddasza. Fantastyczny wizerunek FZG.
    To wersja dla przygłupów. Oni wszystko łykają jak leci.

    Po dokładnych pomiarach okazało się, że lokal na poddaszu nie spełnia warunków lokalu mieszkalnego. Ale tego już ci lewackie media nie napisały.

    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Wiele razy pisałem o tym to nie jest fart czy pech. W tamtym sezonie skroiliśmy taką drużynę, że trzeba było dobrych wiatrów aby ta drużyna przywiozła 46+ punktów w jednym meczu. Pisałem to wielokrotnie, przed tamtym sezonem trzeba było dołożyć 0,5 miliona do składu aby być w PO i nie spaść. Zaoszczędzono wtedy te pół bańki, ile trzeba było wydać przez następne dwa sezony i tej zimy aby dziś mieć turbo drogi skład, który znowu potrzebuje dobrych wiatrów aby było 46+. Mądry Falubaz po szkodzie
    Jak w tym roku spadną to też będziesz pisał, że wystarczyło dołożyć te 0,5 mln i byłoby git ? Ty to jesteś bystry facet.,

    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Tylko wtedy taki był plan prezydenta żeby spuścić Falubaz a później wjechać na białym koniu i go uratować. Historia się powtarza z Zastałem
    Skąd ty chłopie czerpiesz wenę na te teorie spiskowe ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #866
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Strażak znowu na straży Łajzowej cnoty.
    Porazajace skundlenie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Marucha (26-03-2024)

  13. Powrót do góry    #867
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach

  14. Powrót do góry    #868
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Byli pracownicy Intermarsze odwiedzili konferencje Jasinskiego Za lega ludziom siano dosyć grube

  15. Powrót do góry    #869
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Strażak znowu na straży Łajzowej cnoty.
    Porazajace skundlenie.
    Wydaje mi się że łajza kiedyś Mariusza postawiła na nogi i stąd taka zażyłość między nimi.
    Chociaż być może coś innego wstało, ale to już nie wnikam.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Marucha (26-03-2024)

  17. Powrót do góry    #870
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Żeby bronić lajzy trzeba być jeszcze większym scierwem niż sam łajza. O zdziwnienia w sumie.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Marucha (26-03-2024), j-rules (26-03-2024), spiniaza1 (27-03-2024)

  19. Powrót do góry    #871
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Jak w tym roku spadną to też będziesz pisał, że wystarczyło dołożyć te 0,5 mln i byłoby git ? Ty to jesteś bystry facet.
    W tym i każdym następnym roku przed wprowadzeniem KSM sytuacja jest zupełnie inna. Dziś i dwa miliony nie starcza a dlaczego ? Bo tamten sezon był ostatnim przed wielką kasa z tv .
    Falubaz to MAGIA!!!

  20. Powrót do góry    #872
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2015
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 40 w 30 postach
    Obym się mylił i wycofał się z tych słów, ale ten Oskar to jakieś nieporozumienie

  21. Powrót do góry    #873
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Tor niestety start i dzida

  22. Powrót do góry    #874
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach
    bronienie mejzy niezależnie od przekonań politycznych to jest coś ohydnego

  23. Powrót do góry    #875
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Ile ten Hurysz kosztował? Za 360 Apator oddawał Lewego, ale nie było chętnych bo za drogo. A Hurysz pewnie kosztował więcej. Ciekawe.

  24. Powrót do góry    #876
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Oskar dlugo wchodzi w mecz. Dzisiaj na 14 bieg znalazl optymalne ustawienia

    Rozjezdzi sie chlopak pewnie troche

  25. Powrót do góry    #877
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Spokojnie z tym Huryczem. Ja widziałem go na żywo na naszym stadionie w zawodach młodzieżowych w zeszłym roku to robił z Bartkowiakiem, Rempałą i Cukrzykiem co chciał. Jechał z głową, a nie jak nasi jedna linią i do tego bardzo odważnie dobrze technicznie. To dzieciak potrzebuje czasu chwilę. Ale mam wrażenie, że to taki koleś, który może podwoić swoją skuteczność z meczu na mecz.
    Falubaz to MAGIA!!!

  26. Powrót do góry    #878
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ile ten Hurysz kosztował? Za 360 Apator oddawał Lewego, ale nie było chętnych bo za drogo. A Hurysz pewnie kosztował więcej. Ciekawe.
    Hurysz nie chciał słyszeć u nas o 350 tys za podpis, także Falubaz dał mu coś w okolicach 400-500 tysięcy. Jego plusem jest młody wiek, czyli ten sezon + 2 kolejne. Falubaz pod koniec tamtego sezonu nie miał wyjscia, musiał szukać juniora. Nikogo tez w jego wieku lub mlodszego, kto byłby lepszy i jednoczesnie do wziecia nie było. Musieli mocno sypnąć grosza? Czy to się Falubazowi opłaci? Zobaczymy.

  27. Powrót do góry    #879
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Hurysz nie chciał słyszeć u nas o 350 tys za podpis, także Falubaz dał mu coś w okolicach 400-500 tysięcy. Jego plusem jest młody wiek, czyli ten sezon + 2 kolejne. Falubaz pod koniec tamtego sezonu nie miał wyjscia, musiał szukać juniora. Nikogo tez w jego wieku lub mlodszego, kto byłby lepszy i jednoczesnie do wziecia nie było. Musieli mocno sypnąć grosza? Czy to się Falubazowi opłaci? Zobaczymy.
    A ten jak zwykle dorabia ideologię do tematu. Nie wiem ile mu dal FZG ale słyszałem co młody mówił na prezentacji. Gdzie twierdził, że jest w FZG tylko ze względu na Protasa i że odpowiednio wcześniej (zanim zaczął przyzwoicie punktować w I lidze) rozmawiał z nim Protas o angażu w FZG. Więc wynika z tego, że jak Sadowski się obudził to już było po frytkach i młody był dogadany już z Protasem. Tu sobie posłuchaj a potem dorabiaj do tego swoje ideologie, od 1.11:



    Cytat Zamieszczone przez Marucha Zobacz posta
    bronienie mejzy niezależnie od przekonań politycznych to jest coś ohydnego
    Gdyś nie miał tak dużego deficytu intelektualnego to wiedziałbyś, ze nie bronię żadnego Mejzy. Tylko wyśmiewam głupotę.


    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Byli pracownicy Intermarsze odwiedzili konferencje Jasinskiego Za lega ludziom siano dosyć grube
    I on ubiega się o prezydenturę w mieście ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-03-2024 o 19:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #880
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach
    dlaczego obrażasz rozmówcę?

  29. Powrót do góry    #881
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marucha Zobacz posta
    dlaczego obrażasz rozmówcę?
    Bo rozmówca obraża moją inteligencję. Poza tym stwierdzenie faktu to nie obraza, to fakt choćby był obraźliwy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #882
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach
    sypiesz się stara komunistyczna świnio z psp, co nie? XD

  31. Powrót do góry    #883
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Ale Dudka wygwizdali hahahah ????

    Jednak kibice nie zapominają i nie tańczą jak Patryczek zagrs

  32. Powrót do góry    #884
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Hurysz nie chciał słyszeć u nas o 350 tys za podpis, także Falubaz dał mu coś w okolicach 400-500 tysięcy. Jego plusem jest młody wiek, czyli ten sezon + 2 kolejne. Falubaz pod koniec tamtego sezonu nie miał wyjscia, musiał szukać juniora. Nikogo tez w jego wieku lub mlodszego, kto byłby lepszy i jednoczesnie do wziecia nie było. Musieli mocno sypnąć grosza? Czy to się Falubazowi opłaci? Zobaczymy.
    troche parodia ze junior który jeszcze nic nie osiągnał ma takie wymagania. Płacic za juniora który zrobi w meczu 0-1 kilkaset tysiecy. Widać troche desperacje u Protasa aby wzmocnic skład. Jeszcze te pożegnanie ze nie dane mu było zostać w Stali jakby chciał a nie mógł bo 350 k za mało

  33. Powrót do góry    #885
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Z ciekawostek to spadek na łukach podniesiono o 2%

  34. Powrót do góry    #886
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Fajny sparing na fajnym torze, który w tym sezonie nie będzie miał prawa miejsca. Lambert nieoficjalny rekord toru coś koło 59 sekund, więc niech to da Wam do myślenia jak to wyglądało. Widać też było, że wejście w drugi łuk sprawiało kolarzom trochę kłopotu. No i padł też temat Hurysza, pierwsze trzy biegi wyglądał ze startu jakby dopiero wsiadł na motocykl, a w 14 jak Hampel 2013. Rozjeździli się, potestowali, tyle.

    PS Najważniejsza rzecz, koniec ze śmierdzącymi dupą i skarpetami piwem Lubuskim. Witamy czeską Holbe.

  35. Powrót do góry    #887
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ale ta Holba to chyba tez stadionowka max 3.5 volta? Ciekawe ile w tym zaslugi Jana Kvecha.

  36. Powrót do góry    #888
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta

    PS Najważniejsza rzecz, koniec ze śmierdzącymi dupą i skarpetami piwem Lubuskim. Witamy czeską Holbe.
    Super!Mój ulubiony browarek.

  37. Powrót do góry    #889
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    troche parodia ze junior który jeszcze nic nie osiągnał ma takie wymagania. Płacic za juniora który zrobi w meczu 0-1 kilkaset tysiecy. Widać troche desperacje u Protasa aby wzmocnic skład. Jeszcze te pożegnanie ze nie dane mu było zostać w Stali jakby chciał a nie mógł bo 350 k za mało
    Mógł Falubaz nie uczestniczyć w tej parodii i za dużo mniej, jeśli potrafi, wytrenować swojego juniora na ekstraligę.
    Falubaz to MAGIA!!!

  38. Powrót do góry    #890
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Super!Mój ulubiony browarek.
    Moze byc choc wydaje mi sie ze Svijany lepsze

  39. Powrót do góry    #891
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2024
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Nie narzekajcie na Hurysza. Mariusz już wyjaśnił kilka postów wyżej, że chłop jeździ w Falubazie za darmo, bo kocha Protasa.

  40. Powrót do góry    #892
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez charles Zobacz posta
    Nie narzekajcie na Hurysza. Mariusz już wyjaśnił kilka postów wyżej, że chłop jeździ w Falubazie za darmo, bo kocha Protasa.
    Jasne jak słońce, że tu wszyscy z miłości jeżdżą za czapkę śliwek. Ot magia
    Tylko Falubaz

  41. Powrót do góry    #893
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez charles Zobacz posta
    Nie narzekajcie na Hurysza. Mariusz już wyjaśnił kilka postów wyżej, że chłop jeździ w Falubazie za darmo, bo kocha Protasa.
    A gdzieś ty to wyczytał artysto ? Bo na pewno nie w moim poście.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #894
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,852
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Sparring na W69 z Apatorem

    https://www.youtube.com/watch?v=qGptryTKVoU

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    kingpin (27-03-2024)

  44. Powrót do góry    #895
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=76RphRw_bfo

    z Ostrowem sparing

    Pytanie czy odpali

  45. Powrót do góry    #896
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=76RphRw_bfo

    z Ostrowem sparing

    Pytanie czy odpali
    To jest chyba płatna transmisja, wczoraj też była taka. Z boku masz link https://www.youtube.com/redirect?eve...rb.gy%2Famc3o1

    Nie wiem czy to nie jakaś ściema na wyłudzenie danych karty.

    https://playhardworld.net/en_us/spor...DWAY%20SPARING
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-03-2024 o 16:18
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    spitt22 (27-03-2024)

  47. Powrót do góry    #897
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jest chyba płatna transmisja, wczoraj też była taka. Z boku masz link https://www.youtube.com/redirect?eve...rb.gy%2Famc3o1

    Nie wiem czy to nie jakaś ściema na wyłudzenie danych karty.

    https://playhardworld.net/en_us/spor...DWAY%20SPARING
    oszustwo

  48. Powrót do góry    #898
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    W Ostrowie czuć głód żużla, sparing rozpocznie się z opóźnieniem ze względu na wciąż napływających kibiców.

    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #899
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,852
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Pzremo w pierwszym sparringu w Toruniu, miał prędkość ale od startów odwykł. Widać postępujące obycie, nie powinno być tragedii w sezonie, liczę na jego kilka punktów w najważniejszych meczach.

  50. Powrót do góry    #900
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Pawlicki dzisiaj w Ostrowie był poza zasięgiem. Co prawda w Ostrowie zawsze mu dobrze szło, ale było widać szybkość w motocyklach i luz w prowadzeniu. Z tymi młodymi będziecie mieć problem. Taki Gracjan Szostak mimo mniejszej zdobyczy punktowej, prezentował się lepiej. Jensen nic szybszy nie był np. od Musielaka czy Jakobsena. Hampel mało wyraźny, ale na ligę powinien już śmigać.

Strona 20 z 30 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •