Strona 4 z 30 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1310

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Ostrożnie panowie, chuliganów mamy na forum(albo policjantów takich na 10%c****)!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    kiki (12-10-2023)

  3. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ostrożnie panowie, chuliganów mamy na forum(albo policjantów takich na 10%c****)!!!
    Nie wiem kto jest chuliganem. Ale jak ktoś pisze że pewnie jestem albo byłem z policji żeby mi dowalić to ja też zaraz mu odpowiem. Po pierwsze to nie wstyd tylko duma, po drugie ci co gadają na policję zwykle pierwsi latają na komisariat szukać pomocy. Pieprzeni hipokryci

  4. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Idę na blanta Tylko Falubaz

  5. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Uważaj bo Cię p*********eee. Za posiadanie grozi do 3 lat. Dasz mi znać czy wygodnie się teraz śpi na PDOZ

  6. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Pies na forum, jeszcze tego brakowało.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Uważaj bo Cię p*********eee. Za posiadanie grozi do 3 lat. Dasz mi znać czy wygodnie się teraz śpi na PDOZ
    \ No co ty na prawdę
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 13-10-2023 o 07:09

  8. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Dziewczyny, przestańcie się wycierać. Mnie interesuje kwestia, kiedy ktoś wreszcie zrobi porządek z tą hołotą na 1. łuku. Przyjeżdża bogu ducha winny Rybnik, dwumecz pod kontrolą, a te małpy intonują "Ku.wy pokonamy!". Czyżby sztama z Odrą Wodzisław (sic!) za mocno wjechała? Może więcej PDW? Normalni kibice naprawdę mają dosyć tych bluzgów.

  9. Powrót do góry    #143
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Dziewczyny, przestańcie się wycierać. Mnie interesuje kwestia, kiedy ktoś wreszcie zrobi porządek z tą hołotą na 1. łuku. Przyjeżdża bogu ducha winny Rybnik, dwumecz pod kontrolą, a te małpy intonują "Ku.wy pokonamy!". Czyżby sztama z Odrą Wodzisław (sic!) za mocno wjechała? Może więcej PDW? Normalni kibice naprawdę mają dosyć tych bluzgów.
    Ja się mogę nie znać ale prawdopodobnie działa to tak .Kibice Rowu jadą na mecz do Krosna i wspólnie razem śpiewają coś o zdechłym psie z Falubazu którego należy je..ać
    Chyba to jest w ramach rewanżu ale pewności nie ma

  10. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Dziewczyny, przestańcie się wycierać. Mnie interesuje kwestia, kiedy ktoś wreszcie zrobi porządek z tą hołotą na 1. łuku. Przyjeżdża bogu ducha winny Rybnik, dwumecz pod kontrolą, a te małpy intonują "Ku.wy pokonamy!". Czyżby sztama z Odrą Wodzisław (sic!) za mocno wjechała? Może więcej PDW? Normalni kibice naprawdę mają dosyć tych bluzgów.
    Niesamowita historia chłopaku, ale na oprawy to zaglądasz z zaciekawieniem. Na Twoje nieszczęście w ekstralidze będzie więcej takich przypadków to może zabierz se sobą stopery albo walkmana żebyś później nie wychodził ze stadionu z porysowana psychiką

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jan kowalski za jego przydatny post!

    efialtes (13-10-2023)

  12. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Te napisy PDW są akurat żałosne nikt za darmo nie idzie siedzieć. A mi to koło huuja lata że jakiś siwy czy łysy poszedł w pasiaki. To jest robienie bohaterów z przestępców żałosne

    Przecież wiadomo nie od dziś na czym polegają zgody kibicowskie. Co ma Odrą Wodzisław do Falubazu ? Lewe interesy więc jeeebac te napisy PDW bo nie jest mi szkoda przestępców. Ktoś idzie siedzieć za prochy i robi się z niego bohatera ? Taki człowiek to zwykły śmieć bo robi krzywdę czyimś dzieciom rodzicom itp

    Już zapomnieliście jak się skończyła bogata kariera pewnego pana z trybuny K ? Tak penerowal na mieście że po jakimś czasie każdemu policjantowi mówił dzień dobry i tak jest panie wladzo

    I tak każdy kończy, kto gra w głupie gry wygrywa głupie nagrody
    Ostatnio edytowane przez efialtes ; 13-10-2023 o 07:59

  13. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    welna, twierdzisz, że ciężko bać się Jensena i Kvecha a opieranie składu na Pawlickich jest ryzykowne. Może i tak, ale ja w takim razie odwrócę pytanie. Czy ciężko bać się Zengoty i Rew(na papierze odpowiednicy Rasmusa i Kvecha)? I czy opieranie składu na Smektale, Zengocie i Lebiediewie nie jest ryzykowne ????? W ogóle dziwi mnie traktowanie Jensena jak jakiegoś cieniasa na 4 punkty. Dla mnie on ma gigantyczny potencjał i równie dobrze to on może ciągnąć FZG razem z Hampelem, a nie Pawliccy.

    Zresztą błędne też jest moim zdaniem założenie, że GKM, FZG i Unia będą punktować tylko na sobie. Toruń, Częstochowa czy nawet Wrocław wcale nie wyglądają jakoś mocarnie i strzelenie ich u siebie przez drużyny "z dołu" nie jest wcale takie nierealne.

    W kontekście spadku to mnie osobiście najmniej przekonuje Leszno, chociaż różnice między Unią, ZG i Grudziądzem są niewielkie i mogą zdecydować detale. Tyle papier i moje własne przemyślenia, a co będzie okaże się w przyszłym sezonie, bo to zawsze jest pewna niewiadoma który tuner trafi z silnikami najlepiej.
    TeamLindgren

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Micz Bjukanon (13-10-2023)

  15. Powrót do góry    #147
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    welna, twierdzisz, że ciężko bać się Jensena i Kvecha a opieranie składu na Pawlickich jest ryzykowne. Może i tak, ale ja w takim razie odwrócę pytanie. Czy ciężko bać się Zengoty i Rew(na papierze odpowiednicy Rasmusa i Kvecha)? I czy opieranie składu na Smektale, Zengocie i Lebiediewie nie jest ryzykowne ????? W ogóle dziwi mnie traktowanie Jensena jak jakiegoś cieniasa na 4 punkty. Dla mnie on ma gigantyczny potencjał i równie dobrze to on może ciągnąć FZG razem z Hampelem, a nie Pawliccy.

    Zresztą błędne też jest moim zdaniem założenie, że GKM, FZG i Unia będą punktować tylko na sobie. Toruń, Częstochowa czy nawet Wrocław wcale nie wyglądają jakoś mocarnie i strzelenie ich u siebie przez drużyny "z dołu" nie jest wcale takie nierealne.

    W kontekście spadku to mnie osobiście najmniej przekonuje Leszno, chociaż różnice między Unią, ZG i Grudziądzem są niewielkie i mogą zdecydować detale. Tyle papier i moje własne przemyślenia, a co będzie okaże się w przyszłym sezonie, bo to zawsze jest pewna niewiadoma który tuner trafi z silnikami najlepiej.
    Wbili tu z buta by przekonać nas, że mamy najsłabszy skład, a sami w składzie mają na u24 gościa trochę lepszego od Michała Curzytka

  16. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Te napisy PDW są akurat żałosne nikt za darmo nie idzie siedzieć.
    Powiedz to np. Maćkowi Dobrowolskiemu i wielu innym

    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    W kontekście spadku to mnie osobiście najmniej przekonuje Leszno, chociaż różnice między Unią, ZG i Grudziądzem są niewielkie i mogą zdecydować detale.
    Leszno ma Kołodzieja i to jest ten detal.

  17. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    [QUOTE=devilzg;2341251]Powiedz to np. Maćkowi Dobrowolskiemu i wielu innym

    Devil proszę Cię. Na galeriach Legii Dobrowolski stoi ramię w ramię z Teddy Boysami. Sam na siebie bat kręci. Mądry człowiek po takich aferach się odsuwa a on głupek dalej z Teddy Boysami. Jeszcze powiedz że Bonus jest niewinny

  18. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Ostatni mój post na ten temat bo nie miejsce, ale o ile się nie mylę stanie obok nawet ludzi wątpliwej reputacji nie jest jeszcze karane.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (16-10-2023)

  20. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Odnośnie spraw klubowych, ładnie Rohan sie pożegnał. Taki Zen czy Patryk mogli by sie od gościa uczyć.
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Co do Rohana pełna zgoda. Dudek i Zengi powinni się uczyć.
    Skoro Tungate nie nadaje się do Ekstraligi a przy pożegnaniu pisze, że chciałby do nas jeszcze wrócić, to jak to rozumieć?

    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Zresztą błędne też jest moim zdaniem założenie, że GKM, FZG i Unia będą punktować tylko na sobie. Toruń, Częstochowa czy nawet Wrocław wcale nie wyglądają jakoś mocarnie i strzelenie ich u siebie przez drużyny "z dołu" nie jest wcale takie nierealne.
    Chodzi jednak o to, by strzelenie przez Leszno/Grudziądz nie było częstsze, niż przez nas.
    Dwa lata temu mieliśmy z Grudziądzem bilans 4:1, jednak oni na innych rywalach złapali 6 pkt. a my tylko 2.

  21. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Skoro Tungate nie nadaje się do Ekstraligi a przy pożegnaniu pisze, że chciałby do nas jeszcze wrócić, to jak to rozumieć?
    Normalnie, że się chłopowi u nas podobało. Poza tym, fakt, że nie nadaje się do SE to twoja subiektywna opinia. On sam może mieć inną.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Wbili tu z buta by przekonać nas, że mamy najsłabszy skład, a sami w składzie mają na u24 gościa trochę lepszego od Michała Curzytka
    Opcje dla nas na u24 to vicemistrz świata juniorów, 4 junior świata albo Nazar i ty mówisz że na u24 gość trochę lepszy od Curzytka niezły odlot. Trochę lepsze u24 to będzie ale od Kvecha.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    Ali_G (13-10-2023), never_mind (14-10-2023)

  24. Powrót do góry    #154
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Pewnie zacznę gównoburzę, ale w tegorocznej stawce IMŚJ, Curzytek też by się koło medalu zakręcił

  25. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Opcje dla nas na u24 to vicemistrz świata juniorów, 4 junior świata albo Nazar i ty mówisz że na u24 gość trochę lepszy od Curzytka niezły odlot. Trochę lepsze u24 to będzie ale od Kvecha.
    Rew to na 1 ligę przeciętniak.

  26. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Pewnie zacznę gównoburzę, ale w tegorocznej stawce IMŚJ, Curzytek też by się koło medalu zakręcił
    Pewnie że by się zakręcił koło medalu dlatego w Polskich eliminacjach zajął 14 miejsce nie wiele zabrakło do awansu a do medalu w IMSJ to już żabi skok był.

    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Rew to na 1 ligę przeciętniak.
    Dlatego nie wiadomo czy będzie u nas jeździł na u24 a wy zostajecie z przeciętnym na 1 lige Kvechem (21sr) i nikogo innego w zanadrzu

  27. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Rew to na 1 ligę przeciętniak.
    Kolega widział raz, czy tak tylko ze statystyk? Na pozycję u24 jest w miarę ok, choć po cichu liczę na Nazara...
    Dobra chłopaki....nie ma co nabijać postów Falubazom

  28. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    Niesamowita historia chłopaku, ale na oprawy to zaglądasz z zaciekawieniem. Na Twoje nieszczęście w ekstralidze będzie więcej takich przypadków to może zabierz se sobą stopery albo walkmana żebyś później nie wychodził ze stadionu z porysowana psychiką
    Niektore oprawy sa okej, ale czasami jest przeginka. Mecz ciągle bluzgi, albo zawodnik leży i wyp**rdalaj. Po co? Flagę Sparcie kroili nie wiem czemu tj chcieli, Wybrzeżu spalili, a przecież niedawno była zgoda. Ja tego nie kumam.

    W zasadniczej jakoś ludzie z K nie wyzywali ROWu, co się zmieniło? Zwlaszcza, że wtedy juz Krosno spadło

  29. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Niektore oprawy sa okej, ale czasami jest przeginka. Mecz ciągle bluzgi, albo zawodnik leży i wyp**rdalaj. Po co? Flagę Sparcie kroili nie wiem czemu tj chcieli, Wybrzeżu spalili, a przecież niedawno była zgoda. Ja tego nie kumam.

    W zasadniczej jakoś ludzie z K nie wyzywali ROWu, co się zmieniło? Zwlaszcza, że wtedy juz Krosno spadło
    Kibice na K uważają się za lepszych od innych bo są z klubem zawsze to mogą robić więcej.
    Prawda jednak jest taka, że aby klub naprawdę kroił gruby hajs i mógł kupować kogo mu się żywnie podoba na stadion musi przyjść te 10000 tysięcy pikników. Wtedy są złote lata. I każdy kibol powinien wiedzieć, że nie może śpiewać na cały stadion o huiyach i kurawwach bo tam są dzieciaki, staruszki i docent z instytutu budownictwa ????
    Dobra oprawa i dobry doping może być cięty i śmieszny i prześmiewczy ale musi mieć klasę jak domek na stadionie przeciwnika, z którego komina leci żółto biało zielony dym
    Falubaz to MAGIA!!!

  30. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Kolega widział raz, czy tak tylko ze statystyk? Na pozycję u24 jest w miarę ok, choć po cichu liczę na Nazara...
    Dobra chłopaki....nie ma co nabijać postów Falubazom
    Widziałem i to nawet na żywo - 2022, 2023 i nie potrzebuje żadnych statystyk.

    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Pewnie że by się zakręcił koło medalu dlatego w Polskich eliminacjach zajął 14 miejsce nie wiele zabrakło do awansu a do medalu w IMSJ to już żabi skok był.



    Dlatego nie wiadomo czy będzie u nas jeździł na u24 a wy zostajecie z przeciętnym na 1 lige Kvechem (21sr) i nikogo innego w zanadrzu
    Podaj tych lepszych od niego, którzy mogą pojechać na U24.

  31. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Kibice na K uważają się za lepszych od innych bo są z klubem zawsze to mogą robić więcej.
    Prawda jednak jest taka, że aby klub naprawdę kroił gruby hajs i mógł kupować kogo mu się żywnie podoba na stadion musi przyjść te 10000 tysięcy pikników. Wtedy są złote lata. I każdy kibol powinien wiedzieć, że nie może śpiewać na cały stadion o huiyach i kurawwach bo tam są dzieciaki, staruszki i docent z instytutu budownictwa ????
    Dobra oprawa i dobry doping może być cięty i śmieszny i prześmiewczy ale musi mieć klasę jak domek na stadionie przeciwnika, z którego komina leci żółto biało zielony dym
    Ja mam wrażenie, że szukają wrogów na siłe. No, co ciekawe ten pikol dorzuca się do oprawy, na młynie średnia wieku to pewnie jakieś ile 17 może max 23 lata?

  32. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Ja mam wrażenie, że szukają wrogów na siłe. No, co ciekawe ten pikol dorzuca się do oprawy, na młynie średnia wieku to pewnie jakieś ile 17 może max 23 lata?
    Żeby nie było ja uważam że wiele akcji kibicowskich tych młodych i zaangażowych kibiców jest super. I wszyscy są z nich dumni. Może wystarczy aby na spokojnie przekazać im co jest *****istego w tym co robią, a co sprawia, że czasem robi się niespamacznie dla reszty stadionu. Bo Co kibice na pewno chcą aby cała zg była z nich dumna.
    Jak byłem młody też myślałem że jak głośno przeklinam to przyciągam splendor i dziewczyny. ????
    Falubaz to MAGIA!!!

  33. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Widziałem i to nawet na żywo - 2022, 2023 i nie potrzebuje żadnych statystyk.



    Podaj tych lepszych od niego, którzy mogą pojechać na U24.
    Nie wiem czy lepszy ale mamy pole manewru w postaci Ratajczaka czy Nazara i możemy liczyć że któryś z tej trójki wystrzeli bo potencjał ma każdy a u was jest jeden na którego musicie chuchać i dmuchać żeby nic sobie nie zrobił na dodatek żeby podniósł poziom swój. Chyba łatwiej liczyć na trzech z dużym potencjałem i że któryś wystrzeli niż na jednego Kvecha

  34. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Premiera od 20.00

    Wielki Finał| Reportaż FalubazTV

    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Premiera od 20.00

    Wielki Finał| Reportaż FalubazTV

    http://www.youtube.com/watch?v=5pivBQCMZ9U
    Ten film pokazuje jak ważni są kibice z K. To mega pozytywni ludzie, tylko trzeba im dać znać aby było zawsze bez przekleństw. Oni zabiorą cały stadion ze sobą !
    Falubaz to MAGIA!!!

  36. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Ten filmik pokazuje też to, o czym mówił Armando że słonecznej Italii.
    Fijałkowski do Rohana przy wreczaniu medali: czapka! Dobrze, że Szymański stał obok i przetlumaczyl, bo jeszcze by chłopak medalu nie dostał...
    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Ja tak sobie myślę, może warto na pge ekstraligę u-24 sciagnac tego Wilbura Hancocka? Nawet jak ma wozić same zera to Hancock będzie w parkingu i mooże byłaby szansa, żeby byl z Falubazem w meczach ligowych

  38. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Wątpię.

    Na u-24 byłby z synem, a na normalnej lidze z Beckerem.

  39. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Opcje dla nas na u24 to vicemistrz świata juniorów, 4 junior świata albo Nazar i ty mówisz że na u24 gość trochę lepszy od Curzytka niezły odlot. Trochę lepsze u24 to będzie ale od Kvecha.
    I znowu fikołek by tylko pasowała narracja leszczyńska. Kvech również był vicemistrzem świata juniorów rok temu, a w pierwszym seniorskim sezonie zrobił awans do Grand Prix i w spore ilości meczów 1 ligi był liderem ROWu w tym wprowadził ten zespół w Bydgoszczy do finału ligi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i myślę, że ja, jak i większość kolegów z ZG ma niezłą beke z takich pierdów. Co do reszty, Nazar Parnicki to na razie jeden bieg dobry pojechał łamany na dwa, a 4 junior świata będzie jeździł jako junior.

    Prawda jest jednak taka, że Rew, który ma być tym podstawowy miał w zeszły sezonie 6,81 pkt na bieg i wykręcił 1,667, a Curzytek 5,05 i średnią 1,600. Jeden będzie jeździł w elidze <śmiech>, drugi zna swój poziom i zostanie w pierwszej. A powinni zostać tutaj obaj. Dalej odstawiaj stand up, chętnie się pośmieje.

  40. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Gdzie Mariusz ? zakończył kariere na forum po tej klęsce ?

  41. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Gratki Falubazy, najpierw awans, teraz pokazanie Mejzuarowi miejsca w szeregu.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  42. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aszotek Zobacz posta
    Wątpię.

    Na u-24 byłby z synem, a na normalnej lidze z Beckerem.
    Oczywiście, że tak. Chyba, że mu FZG zaproponuje etat w klubie.

    Greg za darmo to tylko się uśmiecha.

    Ponoć są już dogadani z Kowalikiem który to ma ogarnąć adeptów i U24.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    I znowu fikołek by tylko pasowała narracja leszczyńska. Kvech również był vicemistrzem świata juniorów rok temu, a w pierwszym seniorskim sezonie zrobił awans do Grand Prix i w spore ilości meczów 1 ligi był liderem ROWu w tym wprowadził ten zespół w Bydgoszczy do finału ligi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i myślę, że ja, jak i większość kolegów z ZG ma niezłą beke z takich pierdów. Co do reszty, Nazar Parnicki to na razie jeden bieg dobry pojechał łamany na dwa, a 4 junior świata będzie jeździł jako junior.

    Prawda jest jednak taka, że Rew, który ma być tym podstawowy miał w zeszły sezonie 6,81 pkt na bieg i wykręcił 1,667, a Curzytek 5,05 i średnią 1,600. Jeden będzie jeździł w elidze <śmiech>, drugi zna swój poziom i zostanie w pierwszej. A powinni zostać tutaj obaj. Dalej odstawiaj stand up, chętnie się pośmieje.
    Ok, przekonałem mnie kończę ten stand up. Kvech to faktycznie dużo lepszy zawodnik na U 24 od naszych opcji. Curzytek też faktycznie to poziom Rew, Ratajczaka i Nazara. Macie lepsze u24 w przyszłym sezonie.

  44. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z punktu widzenia Falubaz to teraz nam lotto.
    Oby dorośli nie spier.d. mu kariery
    Tylko Falubaz

  46. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Z punktu widzenia Falubaz to teraz nam lotto.
    Oby dorośli nie spier.d. mu kariery
    Z tego co się mówi to młodemu zależy aby był koło niego Kowalik. A ten chce go w FZG mając tu robotę. Nie wiem co oni kombinują, ale Kowalik ponoć obiecał mu, że Knop będzie musiał oddać go za darmo. Czy tak będzie to tego nie wiem. Ale dobrze by było aby młody mógł u nas pojeździć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z tego co się mówi to młodemu zależy aby był koło niego Kowalik. A ten chce go w FZG mając tu robotę. Nie wiem co oni kombinują, ale Kowalik ponoć obiecał mu, że Knop będzie musiał oddać go za darmo. Czy tak będzie to tego nie wiem. Ale dobrze by było aby młody mógł u nas pojeździć.
    Nie wiem jakiego kalibru to jest talent, ale najważniejsze, aby w ogóle jeździł ...
    Kto komu co obiecał to nie wiem i nie wnikam
    Tylko Falubaz

  48. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kowalik ponoć obiecał mu, że Knop będzie musiał oddać go za darmo
    wiem, ze to spekulacje, ale brzmią i tak groteskowo Kolejnym odcinkiem będzie przyjście do Falubazu i zdziwienie, że jest się trzecim juniorem.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  49. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Falubaz w sprawie Majewskiego poszedl droga Rusko z poprzednich lat, gdzie ten tez wyciagal
    zawodnikow za free, tlumaczac to ich dobrem i szansa na rozwoj.
    Nie dziwie sie reakcji Knopa, choc ten niby milion o ktorym belkotal
    to tez przegiecie.
    Zamiast sie dogadac, jedna strona chce sobie wytrzec tylek szklem a druga
    za 3 lata utrzymywania Majewskiego chce sobie postawic chalupe z trzema basenami.
    Polskie piekielko.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #180
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Jak ktoś widząc jaki jest rynek juniorów w Polsce podpisuje z drugoligowym klubem kontrakt na 4 lata to zbyt równo pod sufitem nie ma. Nie wiem jak on chce się odnaleźć w tym środowisku skoro ma takich doradców. Żadna strata dla klubów ekstraligowych bo z takim otoczeniem materiał na żużlowca z Majewskiego żaden.

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    grafi25 (19-10-2023), lego (19-10-2023)

Strona 4 z 30 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •