Strona 16 z 29 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 1278

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja mu życzę na tej obczyźnie samych sukcesów. Taki jestem.
    Ja tez ,a nam zeby jak najdluzej tam zostal
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 15-03-2024 o 17:22

  2. Powrót do góry    #677
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2024
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    "O czymś" - chyba o pogodzie bo na pewno nie o kontrakcie w Zielonej Górze, równie dobrze rozmawiał ze Zmarzlikiem. Nasi je*li focha na Patryka za to że naściemniał Domagale, że wraca za rok a potem podpisał kontrakt w Toruniu na lata 23-24. Od tamtej pory nie ma rozmów z Patrykiem o transferze. Prawdopodobnie stad wywiad Patryka o możliwości powrotu. Puscił luźne info w eter żeby podgrzać trochę Termińskiego, który szybko się zreflektował i szybko sfinalizował negocjacje na warunkach Patryka.
    Zakładając, że Dudek tak powiedział (co ogólnie jest mocno wątpliwe), to Domagała od razu poleciał z tym do mediów, czym publicznie chciał zaszantażować zawodnika "aa patrzcie kibice, Dudek złożył deklarację, jak nie przyjdzie za rok, to jego wina). Także może to Dudek walnął focha za frajerskie zachowanie i przedłużył kontrakt, a nie odwrotnie?

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi charles za jego przydatny post!

    DHEFF (15-03-2024), młody_piernik2 (16-03-2024), never_mind (16-03-2024)

  4. Powrót do góry    #678
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Dudek jeden wyścig wygrywa z Zimnym by zaraz przyjechać za juniorem 40 metrów stylu To nie silniki tylko psychika odpuszcza przy stykowych sytuacjach

  5. Powrót do góry    #679
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,845
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,130 w 1,485 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Dudek jeden wyścig wygrywa z Zimnym by zaraz przyjechać za juniorem 40 metrów stylu To nie silniki tylko psychika odpuszcza przy stykowych sytuacjach
    To raczej dowód wręcz przeciwny?!

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    kowjanko (16-03-2024)

  7. Powrót do góry    #680
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ala na czym te poważne rozmowy miałyby niby polegać ? Że co ? Że złożą mu konkretną ofertę na sezon 2025 ? A jak się nie utrzymamy i znowu spadniemy to co wtedy z tą poważną ofertą ? Przecież Patryk w I lidze nie będzie jeździł.

    Poza tym wiem, że Pepe o czymś tam z nim rozmawiał. Ale o żadnych konkretnych propozycjach mowy być nie mogło nie wiedząc na czym klub będzie stał w sezonie 2025.
    Zobacz, a jeszcze niedawno było tak:

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak dla mnie to on jest już dogadany z Protasem. Jak ktoś oglądał wywiad z Pepe na jesień 2023 w RZG to dostrzegł jak Pepe mówi, że przeprowadził dużo rozmów kontraktowych a najważniejszą dopiero ogłoszą w połowie sezonu. Moim zdaniem tu chodzi o niego właśnie. Dlatego też Termos i Krużyński nie dogadali się z Dudkiem odnośnie sezonu 2025. A potem, aby jakoś się wytłumaczyć kibicom, dali info, że z Dudkiem będą rozmawiali dopiero jak ten pokaże ile jest wart w trakcie sezonu.
    Ehh ty zielonogórska alfo i omego...

  8. Powrót do góry    #681
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Zobacz, a jeszcze niedawno było tak:



    Ehh ty zielonogórska alfo i omego...
    Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Poza tym pisałem, ze to tylko moja opinia. A nie wiedza. Równie dobrze mógł Pepe gadać z Dudkiem a potem Kubicki i Domagała mogli dać szlaban na ten transfer. Tego matole nie wiemy i się nie dowiemy jak było dokładnie.

    Z wiedzy jaką posiadam wynika, że Domagała jest cięty na Patryka. Czuje się on przez niego oszukany. Na czym to oszustwo polegało nie będę tłumaczył, ale Patryk dwa razy zrobił w trąbę Domagałę w 2021 roku. Sam myślałem, że Domagale już przeszło ale widać nie do końca. A być może i sam Kubicki ma mocny żal do Patryka. Fakt jest taki, że ktoś blokuje póki co, powrót Patryka do FZG. I jak widać, nie zmienił tego nawet fakt, że sam Patryk dał sygnał, że jest gotów na powrót.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #682
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    tak wiemy i ma oferty z fzg,sparty i motoru xddddddddddddddddddddddd

  10. Powrót do góry    #683
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Poza tym pisałem, ze to tylko moja opinia. A nie wiedza. Równie dobrze mógł Pepe gadać z Dudkiem a potem Kubicki i Domagała mogli dać szlaban na ten transfer. Tego matole nie wiemy i się nie dowiemy jak było dokładnie.

    Z wiedzy jaką posiadam wynika, że Domagała jest cięty na Patryka. Czuje się on przez niego oszukany. Na czym to oszustwo polegało nie będę tłumaczył, ale Patryk dwa razy zrobił w trąbę Domagałę w 2021 roku. Sam myślałem, że Domagale już przeszło ale widać nie do końca. A być może i sam Kubicki ma mocny żal do Patryka. Fakt jest taki, że ktoś blokuje póki co, powrót Patryka do FZG. I jak widać, nie zmienił tego nawet fakt, że sam Patryk dał sygnał, że jest gotów na powrót.

  11. Powrót do góry    #684
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2024
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    haha Mario nie zawiódł jak zwykle


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Poza tym pisałem, ze to tylko moja opinia. A nie wiedza.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z wiedzy jaką posiadam wynika
    Mariusz, a tak na poważnie, jak wytłumaczysz fakt, że Domagała od razu po rozmowie z Dudkiem poleciał do mediów z rzekomą deklaracją? Tak się zachowuje poważny człowiek?
    Ostatnio edytowane przez charles ; 16-03-2024 o 14:48

  12. Powrót do góry    #685
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Haha Mariusz zaorany XDD

  13. Powrót do góry    #686
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Haha Mariusz zaorany XDD
    To już dawno przestało być śmieszne. Tyle pieniędzy wydane na leki i choroba dalej postępuje...
    UNSCARED

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    j-rules (16-03-2024)

  15. Powrót do góry    #687
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Poza tym pisałem, ze to tylko moja opinia. A nie wiedza. Równie dobrze mógł Pepe gadać z Dudkiem a potem Kubicki i Domagała mogli dać szlaban na ten transfer. Tego matole nie wiemy i się nie dowiemy jak było dokładnie.

    Z wiedzy jaką posiadam wynika, że Domagała jest cięty na Patryka. Czuje się on przez niego oszukany. Na czym to oszustwo polegało nie będę tłumaczył, ale Patryk dwa razy zrobił w trąbę Domagałę w 2021 roku. Sam myślałem, że Domagale już przeszło ale widać nie do końca. A być może i sam Kubicki ma mocny żal do Patryka. Fakt jest taki, że ktoś blokuje póki co, powrót Patryka do FZG. I jak widać, nie zmienił tego nawet fakt, że sam Patryk dał sygnał, że jest gotów na powrót.

    hahaha
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  16. Powrót do góry    #688
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    Mozna sie z Mariusz śmiac za całoksztalt tworczosci, ale czy wam sie to podoba czy nie, w swoim ostatnim poscie troche racji ma (jesli chodzi o druga czesc wypowiedzi)

  17. Powrót do góry    #689
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    Mozna sie z Mariusz śmiac za całoksztalt tworczosci, ale czy wam sie to podoba czy nie, w swoim ostatnim poscie troche racji ma (jesli chodzi o druga czesc wypowiedzi)
    No właśnie ja w tej sprawie, bo czekam z niecierpliwością na ten jego ostatni post...
    UNSCARED

  18. Powrót do góry    #690
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez charles Zobacz posta
    Zakładając, że Dudek tak powiedział (co ogólnie jest mocno wątpliwe), to Domagała od razu poleciał z tym do mediów, czym publicznie chciał zaszantażować zawodnika "aa patrzcie kibice, Dudek złożył deklarację, jak nie przyjdzie za rok, to jego wina). Także może to Dudek walnął focha za frajerskie zachowanie i przedłużył kontrakt, a nie odwrotnie?
    Nie wiem czy Patryk rzeczywiście rozważał powrot do Zielonej Góry ale wiem że nie dostał propozycji, więc focha walnął Domagała lub Kubicki.

  19. Powrót do góry    #691
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,865 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    Mozna sie z Mariusz śmiac za całoksztalt tworczosci, ale czy wam sie to podoba czy nie, w swoim ostatnim poscie troche racji ma (jesli chodzi o druga czesc wypowiedzi)
    Ne wiem ile razy Dudek zrobił w balona Domagale ale wiem na pewno, ze funkcjonariusz gubi się w zeznaniach.
    Jeszcze w połowie sezonu 2021 ogłosił cały w skowronkach, ze znaleźli się sponsorzy na Dudka i ten zostanie na
    2022 ale pod warunkiem, ze Falubaz się utrzyma.Miała być chyba nawet jakaś dłuższa umowa, dwu czy trzyletnia.
    Z utrzymania nic nie wyszło, Dudek odszedł, wiec szybciutko sklecił na potrzebę chwili teorie, ze Patryczek nie dotrzyma słowa
    i o to maja pretensje w klubie i ratuszu. W momencie jak się mu przypomniało co pisał o warunku pozostania Dudka w klubie, włączyła się teoria
    drżącej reki i sugestie, ze Duduś celowo spuścił klub z ligi.
    Następnie zaczął bełkotać, ze Dudek w połowie 2022 obiecał powrót do Falubazu pod warunkiem awansu, co Termos wyśmiał, ale nawet wtedy
    humor funkcjonariusza nie opuszczał.To nic, ze kłóciło się to z jego poprzednimi teoriami dotyczącymi spalonej ziemi która Dudek podobno w Zielonej Gorze zostawił
    przez zrobienie całego środowiska w balona.Nagle żadnej spalonej ziemi nie było a w parking już szykowali czerwony dywan,chleb, sol i jakaś szarfę dla Patryka.
    Euforia trwała krotko, bo dość szybko Dudek ogłosił pozostanie w Toruniu i to na kolejne dwa lata i ziemia w Zielonej Gorze znowu zaczęła płonąć.
    Tym razem ogień był podobno widoczny nawet z kosmosu.
    Ale nawet taka pożogę ugaszono, również w sercach, bo Patryk dogadał się z Protasem i znowu szarfa,rondo jego imienia,czerwony dywan.
    Tym razem trwało to jeszcze krócej wiec wracamy do spalonej ziemi.
    Krotko mówiąc na funkcjonariusza i jego teorie podparte wiedza która szybko przechodzi spekulacje zawsze można liczyć.
    Wiec zastanowiłbym się tak ze trzy razy czy zasadne jest pisać w jego przypadku o jakiejkolwiek racji.
    Raczej dość szybko funkcjonariusz dostosowuje swoja wiedze do zaistniałych zdarzeń ale coraz mniej forumowiczów daje się na to nabierać.
    Bedzie jeszcze bardziej kabaretowo jak jednak Patryk na 2025 w Toruniu nie zostanie, bo póki co w klubie nikt rewelacji z podpisem Dudka nie
    potwierdził.Ciekawe jaki szpagat funkcjonariusz wtedy zastosuje, bo od tych dotychczasowych worek już mu w kilku miejscach pewnie porozrywało.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    peper (17-03-2024)

  21. Powrót do góry    #692
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Robicie drame jakby chdzilo o kogos pokroju Zmarzlika a to tylko Dudek

  22. Powrót do góry    #693
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Robicie drame jakby chdzilo o kogos pokroju Zmarzlika a to tylko Dudek
    W przypadku utrzymania nie beda potrzebni krajowi seniorzy bo mamy i tak nadwyżkę. A zawodników, którzy są na poziomie Dudka lub wyżej będzie kilku do wzięcia - Woffinden, Doyle, Fricke. A ta gadka o powrocie to tylko na podbicie lub utrzymanie kontraktu na tym samym poziomie. Bo w porównaniu do tego co ma to jego poziom jest fatalny.

  23. Powrót do góry    #694
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Sektor gości zrobiony,park maszyn na ukończeniu ,tor gotowy do jazdy
    Zajmijcie się poważnymi sprawami a pierdoły zostawcie pierdołom

  24. Powrót do góry    #695
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Dudek w Falubazie to licząc ostrożnie 1mln więcej z gadżetów i biletów, i to jest fakt bardzo dużo dzieci widziało w nim mega idola i ciągneli rodziców na stadion

  25. Powrót do góry    #696
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Dudek w Falubazie to licząc ostrożnie 1mln więcej z gadżetów i biletów, i to jest fakt bardzo dużo dzieci widziało w nim mega idola i ciągneli rodziców na stadion
    Ludzie przychodzą na stadion i kupują gadżety jak są dobre wyniki, a nie dzięki jednemu zawodnikowi. W tamtym roku były wyniki i wszystkie bilety na finał sprzedały się w kilka dni, a nie było Dudka w klubie. Jeszcze napisz czemu jak Dudek jeździł u nas i walczyliśmy o utrzymanie to były takie pustki na trybunach. Przecież dzięki Dudkowi powinny być komplety na trybunach. Ten 1 mln z gadżetów i biletów to nie wiem skąd wziąłeś

  26. Powrót do góry    #697
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Dudek w Falubazie to licząc ostrożnie 1mln więcej z gadżetów i biletów, i to jest fakt bardzo dużo dzieci widziało w nim mega idola i ciągneli rodziców na stadion
    Skoro taki fakt to podaj obliczenia z których by to wynikało. Szacowane wystarczą
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #698
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Dudek w Falubazie to licząc ostrożnie 1mln więcej z gadżetów i biletów, i to jest fakt bardzo dużo dzieci widziało w nim mega idola i ciągneli rodziców na stadion
    Przez jaki okres to przeliczyłeś?

  28. Powrót do góry    #699
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Sektor gości zrobiony,park maszyn na ukończeniu ,tor gotowy do jazdy
    Zajmijcie się poważnymi sprawami a pierdoły zostawcie pierdołom
    Czy w sobotę sparing u nas aktualny?

  29. Powrót do góry    #700
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    https://youtu.be/KVz2-VJcJq0?si=p-YCCXejF0JDx2jv rozmowa z Protasem , troche wyjasnil z Dudusiem
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 17-03-2024 o 19:04

  30. Powrót do góry    #701
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez macek Zobacz posta
    Czy w sobotę sparing u nas aktualny?
    Jak najbardziej ale z tego co widać to pogoda ma się posypać

  31. Powrót do góry    #702
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Dudek w Falubazie to licząc ostrożnie 1mln więcej z gadżetów i biletów, i to jest fakt bardzo dużo dzieci widziało w nim mega idola i ciągneli rodziców na stadion
    Chyba żartujesz. Takie tezy to można stawiać o Messim czy Ronaldo. No dobra, na żużel takie marki to można przypisać Zmarzlikowi, czy Gollobowi. A nie Dudkowi. Weź policz ile tych gadżetów czy biletów rocznie to ta bańka, która nie wiem skąd wziąłeś.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #703
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chyba żartujesz. Takie tezy to można stawiać o Messim czy Ronaldo. No dobra, na żużel takie marki to można przypisać Zmarzlikowi, czy Gollobowi. A nie Dudkowi. Weź policz ile tych gadżetów czy biletów rocznie to ta bańka, która nie wiem skąd wziąłeś.
    No np 1000 kibiców więcej. Dzieciaki szalały za nim, w zasadzie chodziły tylko dla niego. Sam mam pełno znajomych którzy już nie chodzą na żużel bo dzieci nie chcą a dzieci nie chcą bo nie ma Dudka.
    I nie mówię ogólnie od Dudku, mówię o Dudku w Falubazie i obecnych realiach budżetowych

  33. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    1000 kibicow razy 1000 zlotych. Na bogato.
    A niby liczac ostroznie..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #705
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Sektor gości zrobiony,park maszyn na ukończeniu ,tor gotowy do jazdy
    Zajmijcie się poważnymi sprawami a pierdoły zostawcie pierdołom
    Masz jakieś info kiedy pierwszy trening ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #706
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Masz jakieś info kiedy pierwszy trening ?
    Dzisiaj zakładano dmuchawce i być może wtorek to będzie dobry dzień na pierwsze jazdy

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Mariusz (18-03-2024)

  37. Powrót do góry    #707
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    No np 1000 kibiców więcej. Dzieciaki szalały za nim, w zasadzie chodziły tylko dla niego. Sam mam pełno znajomych którzy już nie chodzą na żużel bo dzieci nie chcą a dzieci nie chcą bo nie ma Dudka.
    I nie mówię ogólnie od Dudku, mówię o Dudku w Falubazie i obecnych realiach budżetowych
    1000 biletów to bańka? To ile u Was kosztuje bilet na mecz? Tysiąc złotówek? To faktycznie, karnet za 320 to dobry deal.
    Trochę się mi to kupy nie trzyma jednak. Bo mówisz, że Dudek w składzie to bańka więcej przychodów i "to fakt". A teraz dodajesz 1000 kibiców jako PRZYKŁAD. A przykład (jako przypuszczenie) i fakt to jednak nie to samo.
    I ilu masz tych znajomych, których dzieci nie chcą chodzić na żużel przez brak Dudka?
    Podajesz tezę jako fakt, ale nie masz argumentów, żeby to poprzeć. I zgodzę się, że Dudek może być wartością marketingową dla Falubazu, ale jednak uważam, że srogo przesadziłeś.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #708
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    1000 biletów to bańka? To ile u Was kosztuje bilet na mecz? Tysiąc złotówek? To faktycznie, karnet za 320 to dobry deal.
    Trochę się mi to kupy nie trzyma jednak. Bo mówisz, że Dudek w składzie to bańka więcej przychodów i "to fakt". A teraz dodajesz 1000 kibiców jako PRZYKŁAD. A przykład (jako przypuszczenie) i fakt to jednak nie to samo.
    I ilu masz tych znajomych, których dzieci nie chcą chodzić na żużel przez brak Dudka?
    Podajesz tezę jako fakt, ale nie masz argumentów, żeby to poprzeć. I zgodzę się, że Dudek może być wartością marketingową dla Falubazu, ale jednak uważam, że srogo przesadziłeś.
    Ok może 1mln to faktycznie przesada, ale jednak jest do duża wartość dodana. Jak był Dudek to był szał w szkołach itp. A ilu mam znajomych, na 6 którzy chodzili z dziećmi już nie chodzi nikt

  39. Powrót do góry    #709
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Ok może 1mln to faktycznie przesada, ale jednak jest do duża wartość dodana. Jak był Dudek to był szał w szkołach itp. A ilu mam znajomych, na 6 którzy chodzili z dziećmi już nie chodzi nikt
    Wychodzi na to że masz strasznie zj....ych znajomych
    To są kibice Falubazu czy jacyś marnej jakości kabareciarze?

  40. Powrót do góry    #710
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wychodzi na to że masz strasznie zj....ych znajomych
    To są kibice Falubazu czy jacyś marnej jakości kabareciarze?
    Spokojnie, wróciła Ekstraliga to i oni wrócą i nie ma znaczenia, że Dudek w Toruniu.

  41. Powrót do góry    #711
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wychodzi na to że masz strasznie zj....ych znajomych
    To są kibice Falubazu czy jacyś marnej jakości kabareciarze?
    Nie wszyscy chodzą na trybunę K żeby ****ic i wyzywać, szczególnie z dziećmi. Nie rozumiesz jak to działa widzę, żeby mieć dobrą drużynę to trzeba mieć też dużo kibiców i każdy kibic jest ważny a nie tylko trybuna K która notabene za bardzo nie umie kibicować

  42. Powrót do góry    #712
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Dajcie spokój. Chłop ma rację. Wychowanek w składzie to dodatkowe przychody ze sprzedaży gadżetów, (mój 8 letni syn do dzisiaj kibicuje Dudkowi mimo ze nie jezdzi w Zielonej ponad 2 lata) przychody z biletów bo co by nie mówić ludzie chodzą na wychowanków a jak polączy się powiedzmy 8 meczów po tysiac kibiców i 30 zł średnio za bilet to juz macie ćwierć bańki. Zielonogórscy sponsorzy tez chętniej dosypią górkę na Dudka niż na Pawlickich. Jakby to zebrać wszystko do kupy to pewnie koło bańki się zakręci.

  43. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    to my tu stare dziady myślimy że wychowanek to ileś tam x biletów sprzedanych. trochę tak. ale jestem pewien że w tej chwili są 3 góra 4 nazwiska które ściągną rzeczywiście liczącą się górkę kibiców.

  44. Powrót do góry    #714
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Wygrajcie z Motorem czy Spartą to też Wam dojdzie nagle 2 tysiące kibiców. I brak wychowanka nie będzie problemem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (18-03-2024), Przemek (18-03-2024), mszat (18-03-2024)

  46. Powrót do góry    #715
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2023
    Postów
    514
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 197 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak dla mnie to mega szkoda, ze Protas pcha sie do polityki. Bedzie wrzucony do jednego wora z mejzami, kaszami i gorskimi. To nie jest jego miejsce.

    Oczywista oczywistosc, ze idzie tam dla pieniedzy. Przeciez nie jest wizjonerem politycznym, ktory chce rewolucjionizowac swiat.
    Nic z tych rzeczy.
    Kubicki wystawił aż dwie listy do rady i potrzebował mocnych nazwisk.
    Protas robi za przynętę, ma jedynie zgarnąć głosy, a gdy zdobędzie mandat, to z niego zrezygnuje i do rady wejdzie osoba z kolejnym wynikiem (niejako na plecach Protasa). Sam Protas ma chyba etat w urzędzie miasta, a przynajmniej miał, a tego nie można łączyć z mandatem radnego.

  47. Powrót do góry    #716
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Po pierwsze to bzdura, a nawet przyjmując że to prawda to tym gorsze świadectwo sobie Protas wystawia. Ludzie głosują na niego żeby wszedł do rady, a ten sobie zrezygnuje i wejdzie jakiś Ziutek. Robienie z wyborców wała w najczystszej postaci

  48. Powrót do góry    #717
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2023
    Postów
    514
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 197 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Po pierwsze to bzdura, a nawet przyjmując że to prawda to tym gorsze świadectwo sobie Protas wystawia. Ludzie głosują na niego żeby wszedł do rady, a ten sobie zrezygnuje i wejdzie jakiś Ziutek. Robienie z wyborców wała w najczystszej postaci
    Zobaczysz po wyborach, nie będziemy sobie teraz strzępić ryjów, kto ma rację. To normalna taktyka w wyborach, a Protas ma spore szanse na mandat.
    Ciekawostką jest to, że sam Kubicki nie startuje z komitetu własnego nazwiska, ale z tego drugiego (podprowadzili nazwę Hołowni), gdzie jest również Protas.
    Takie cuda panie

  49. Powrót do góry    #718
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Dajcie spokój. Chłop ma rację. Wychowanek w składzie to dodatkowe przychody ze sprzedaży gadżetów, (mój 8 letni syn do dzisiaj kibicuje Dudkowi mimo ze nie jezdzi w Zielonej ponad 2 lata) przychody z biletów bo co by nie mówić ludzie chodzą na wychowanków a jak polączy się powiedzmy 8 meczów po tysiac kibiców i 30 zł średnio za bilet to juz macie ćwierć bańki. Zielonogórscy sponsorzy tez chętniej dosypią górkę na Dudka niż na Pawlickich. Jakby to zebrać wszystko do kupy to pewnie koło bańki się zakręci.
    Chlop ma racje, piszac, ze Dudek w skladzie to >lekko< banka wiecej z samych >biletow i gadzetow<?
    Przeciez wlasnie temu zaprzeczyles.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Powrót do góry    #719
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Chlop ma racje, piszac, ze Dudek w skladzie to >lekko< banka wiecej z samych >biletow i gadzetow<?
    Przeciez wlasnie temu zaprzeczyles.
    Czepiasz się słówek. Napisałem że Dudek w składzie to około bańki dodatkowej w budżecie - bilety, gadżety, sponsorzy. Co mam więcej wyjaśniać?

  51. Powrót do góry    #720
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Czepiasz się słówek. Napisałem że Dudek w składzie to około bańki dodatkowej w budżecie - bilety, gadżety, sponsorzy. Co mam więcej wyjaśniać?
    Według mnie to czy Dudek byłby w Falubazie czy nie...nie miałoby większego wpływu na Wasz budżet. Mogę tak stwierdzić choćby na przykładzie Stali. Odejście Zmarzlika nie miało wpływu na frekwencje, zakup gadżetów itp.

    To już nie czasy lat 90 i 00, że wychowanek byłbogiem/wszystkim. Teraz w klubach jest wielu obcokrajowców, ludzie chodzą na żużel niezależnie od miejsca urodzenia/zamieszkania/wychowania tego czy innego zawodnika.

    Są wyniki, będą ludzie i zainteresowanie.

Strona 16 z 29 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •