Strona 8 z 29 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 1295

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Tak to na 100% Tonder
    A mnie się obiło o uszy, że to chodzi o wesołego Patryka, któremu czasami drży ręka na gazie. Podobno jest już po słowie z Protasem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Oby to była prawda. Dudek hańbi renomę Apatora. Nie zasługuje by przywdziewac ten kevlar. Ale to oczywiście jest niestety kompletna bzdura.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 17-11-2023 o 11:17

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Tak to na 100% Tonder
    Na kolejny sezon nie będziemy potrzebowali jakiegoś strasznego wymiatacza, wygrywającego 15-te wyścigi, a solidnego krajowca robiącego średnią 1,6-2,0 w elidze. W tej sytuacji Tonder będzie idealny, wychowanek, w razie kontuzji krajowego zawodnika nie trzeba się martwić, a te 7-10pkt/mecz dowiezie i w 14-tych jakże ważnych wyścigach, zapewni co najmniej remis biegowy. To dobra inwestycja, a przed nim jeszcze rozwój.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Oby to była prawda. Dudek hańbi renomę Apatora. Nie zasługuje by przywdziewac ten kevlar. Ale to oczywiście jest niestety kompletna bzdura.
    Jak wy znosicie hańbę od tylu lat, zatrudniając zawodników którzy nic nie jadą? A może już w najbliższej przyszłości takich nie będzie w Apatorze i tylko harpagany robiące ponad 10 pkt w każdym meczu, będą nosić ten godny szacunku kevlar ?

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Czemu niby nic nie jadą? Przecież inne są wymagania odnośnie Pawła, Lamparta czy Lamberta a inne odnośnie Dudka. Który miał przyjść i zapindalac robiąc komplety.

  5. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A mnie się obiło o uszy, że to chodzi o wesołego Patryka, któremu czasami drży ręka na gazie. Podobno jest już po słowie z Protasem.
    Pepe w UM miasta jest zatrudniony w referacie "gospodarka odpadami"?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #321
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,536
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Na kolejny sezon nie będziemy potrzebowali jakiegoś strasznego wymiatacza, wygrywającego 15-te wyścigi, a solidnego krajowca robiącego średnią 1,6-2,0 w elidze. W tej sytuacji Tonder będzie idealny, wychowanek, w razie kontuzji krajowego zawodnika nie trzeba się martwić, a te 7-10pkt/mecz dowiezie i w 14-tych jakże ważnych wyścigach, zapewni co najmniej remis biegowy. To dobra inwestycja, a przed nim jeszcze rozwój.
    No to jak nie potrzebujemy harpagana to nie możemy brać Tonera bo on rozdupcy ligę i odbierze Zmarzlikowi najwyższą średnią na koniec sezonu. To jest za duży potencjał jednak i możemy przesadzić.
    Falubaz to MAGIA!!!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (17-11-2023)

  8. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Czemu niby nic nie jadą? Przecież inne są wymagania odnośnie Pawła, Lamparta czy Lamberta a inne odnośnie Dudka. Który miał przyjść i zapindalac robiąc komplety.

    A kiedy i gdzie on te komplety walil, ze postawiliscie mu takie wymagania? Mariusz od Tondera tez wymagal 1.5 w SE, no ale wymagania a potencjal to calkiem 2 rozne rzeczy.

    Powrot Dudka do Falubazu przy rzadach Pana Donalda Tuska w swietle jupiterow na odnowioym parku maszyn. Ta zielona maszyna widziana z 2 strony trybun w parkingu i stojaca postac w kevlarze Falubazu ...ja to kupuje. Dawac Patryka do skladu!

  9. Powrót do góry    #323
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Mówcie sobie co chcecie ale powrót Patryka do ns byłby super. Fajny team do spółki z braćmi Pawlickimi.

    Myśle, właściwie jestem pewien - To się wydarzy.

  10. Powrót do góry    #324
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Dudek do 1 ligi nie pójdzie.

  11. Powrót do góry    #325
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Dudek do 1 ligi nie pójdzie.
    A czy ktoś w tym wątku napisał, że Dudek miałby iść do 1 ligi?

  12. Powrót do góry    #326
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Ale to jedyna możliwość, przynajmniej w 2025 roku. 2024 rok Dudek przejeździ w Toruniu, może odejść dopiero w 2025 roku, ale Falubaz będzie wtedy drużyną 1-ligową.
    Sezon 2024 boleśnie zweryfikuje Hampela pozbawionego orlenowskich srebrników. Pawliccy to co najwyżej średniaki ligowi, kto miałby obronić ligę dla Zielonki? Myszka Miki?

  13. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Mówcie sobie co chcecie ale powrót Patryka do ns byłby super. Fajny team do spółki z braćmi Pawlickimi.

    Myśle, właściwie jestem pewien - To się wydarzy.
    Jestem tego samego zdania. Prawdziwy Falubaz powinien jezdzic w Falubazie.

  14. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    I tak się pewnie w końcu stanie. Mityczny kapitan też wrócił do Falubazu, kiedy pojawiły się w klubie konkretne pieniądze.
    Na moje jednak Dudek wróci najszybciej w 2026 roku.

  15. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    I tak się pewnie w końcu stanie. Mityczny kapitan też wrócił do Falubazu, kiedy pojawiły się w klubie konkretne pieniądze.
    Na moje jednak Dudek wróci najszybciej w 2026 roku.

    I to byl jeden z lepszych ruchow transferowo marketingowych w historii Falubazu w mojej opinii.

  16. Powrót do góry    #330
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I to byl jeden z lepszych ruchow transferowo marketingowych w historii Falubazu w mojej opinii.
    Widzę, że lubisz dorabiać ideologię do zwykłych zdarzeń.

  17. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Dlaczego? Protas od lat przyciagal od cholery ludzi na trybuny w Zielonej Gorze. W dodatku po powrocie robil solidny wynik przez wiekszosc sezonow. Nie pisze tego w kontekscie " najlepszy sportowo transfer ever", tylko bardziej marketingowo. Wynik w mojej wypowiedzi jest sprawa drugorzedna, aczkolwiek uwazam ze jak na polskiego zawodnika, w dodatku swojaka robil swoja robote zayebiscie.

  18. Powrót do góry    #332
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Dlaczego? Protas od lat przyciagal od cholery ludzi na trybuny w Zielonej Gorze. W dodatku po powrocie robil solidny wynik przez wiekszosc sezonow. Nie pisze tego w kontekscie " najlepszy sportowo transfer ever", tylko bardziej marketingowo. Wynik w mojej wypowiedzi jest sprawa drugorzedna, aczkolwiek uwazam ze jak na polskiego zawodnika, w dodatku swojaka robil swoja robote zayebiscie.
    Marketingowo dla mnie to większą robotę zrobił Walasek. Zszedł ligę niżej, miał duży udział w awansie itp. Potem sie drogi rozeszły ale nie znam dobrze tej historii więc nie będę dalej drążył.
    Protasiewicz , wg mnie, spokojnie sobie poczekał na ekstraligę (czy jak sie ona wtedy zwała) i odpowiednie pieniądze i wtedy wrócił. Zwykły najemnik, przez lata szukający miłości do klubu przez pryzmat pieniędzy. On był już Wrocławianinem, Bydgoszczaninem i Krzyżakiem. Owszem, wynik sportowy robił w Falubazie przyzwoity, choć nigdy nie pojechał lepiej aniżeli w innych klubach.
    Nigdy nie zrozumiem tego kultu. Wychodzi na to, że był potrzebny jakiś bohater i tę plakietke przyspawano Protasiewiczowi. Moim zdaniem mocno na siłę.

  19. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ostatnie 15 lat przejezdzil w Falubazie. Inne spojrzenie na Protasa bedzie mial ktos z ZG i ktos z Torunia. Dla nas zawsze bedzie kims innym niz dla Was. Moja wypowiedz tyczy sie Falubazu, w ktorym w mojej opinii orzez te 15 lat Protas byl zayebistym magnesem na ludzi.

    Oatatnia marketingowa akcja Walasa z dziecmi w przedszkolu rzeczywiscie bije Protasa na leb

  20. Powrót do góry    #334
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ostatnie 15 lat przejezdzil w Falubazie. Inne spojrzenie na Protasa bedzie mial ktos z ZG i ktos z Torunia. Dla nas zawsze bedzie kims innym niz dla Was. Moja wypowiedz tyczy sie Falubazu, w ktorym w mojej opinii orzez te 15 lat Protas byl zayebistym magnesem na ludzi.

    Oatatnia marketingowa akcja Walasa z dziecmi w przedszkolu rzeczywiscie bije Protasa na leb
    Przecież to oczywiste, że jeżeli są pieniądze, których nikt nie przebije (sportowo Protas prezentował się już słabiej) to zawodnik wybierze rodzinne miasto. Ciekawe, że tryb boga nie włączył sie wcześniej.

    No teraz marketingowo wychodzi najlepiej zatrudnienie w magistracie. Jaki stołek zajmuje Kapitan? Zgodny z kwalifikacjami?

  21. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Nie wiem co robi Protas poza Falubazem w magistracie. Do tego sie nie odnosiłem.

    W FZG juz skonczyl jako zawodnik, a z powierzonego mu zadania na ten moment wywiazuje sie bardzo dobrze.

  22. Powrót do góry    #336
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie wiem co robi Protas poza Falubazem w magistracie. Do tego sie nie odnosiłem.

    W FZG juz skonczyl jako zawodnik, a z powierzonego mu zadania na ten moment wywiazuje sie bardzo dobrze.
    Tego nie wie nikt . Nawet on sam.

  23. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Tego nie wie nikt . Nawet on sam.
    Matole, było już wałkowane sporo razy. Reprezentuje głównego udziałowca w klubie, czyli UM.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #338
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Przecież to oczywiste, że jeżeli są pieniądze, których nikt nie przebije (sportowo Protas prezentował się już słabiej) to zawodnik wybierze rodzinne miasto. Ciekawe, że tryb boga nie włączył sie wcześniej.

    No teraz marketingowo wychodzi najlepiej zatrudnienie w magistracie. Jaki stołek zajmuje Kapitan? Zgodny z kwalifikacjami?
    ewidetnie widać cie piecze ze sa kluby miejskie i prywatne folwarki jak w Toruniu gdzie jeden kaprys prywaciarza może zniszczyć finał ligi.Ciekawe czemu najwiekszą patologia to prywatne kluby Łódz (jazda bez celu),Torun (ucieczki i zacietrzewieni prezesi),Gdansk (długi). W miejskich klubach to nie do pomyślenia
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 17-11-2023 o 21:16

  25. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    I tak się pewnie w końcu stanie. Mityczny kapitan też wrócił do Falubazu, kiedy pojawiły się w klubie konkretne pieniądze.
    Na moje jednak Dudek wróci najszybciej w 2026 roku.
    Jeśli potrzebujesz pomocy to mrugnij lewym okiem i zaczniemy działać

  26. Powrót do góry    #340
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    ewidetnie widać cie piecze ze sa kluby miejskie i prywatne folwarki jak w Toruniu gdzie jeden kaprys prywaciarza może zniszczyć finał ligi.Ciekawe czemu najwiekszą patologia to prywatne kluby Łódz (jazda bez celu),Torun (ucieczki i zacietrzewieni prezesi),Gdansk (długi). W miejskich klubach to nie do pomyślenia
    O komunista dał głos.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Jap (18-11-2023)

  28. Powrót do góry    #341
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jeśli potrzebujesz pomocy to mrugnij lewym okiem i zaczniemy działać
    Ale to za dwa lata, ok?

  29. Powrót do góry    #342
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 23 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    . Pawliccy to co najwyżej średniaki ligowi, kto miałby obronić ligę dla Zielonki? Myszka Miki?

    Unia Leszno obroni Falubaz. Proste i logiczne.

  30. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    ewidetnie widać cie piecze ze sa kluby miejskie i prywatne folwarki jak w Toruniu gdzie jeden kaprys prywaciarza może zniszczyć finał ligi.Ciekawe czemu najwiekszą patologia to prywatne kluby Łódz (jazda bez celu),Torun (ucieczki i zacietrzewieni prezesi),Gdansk (długi). W miejskich klubach to nie do pomyślenia
    Przepraszam, ze sie wtrace w ta jakze merytoryczna dyskusje ale w prowadzeniu klubu najwazniejsze jest chyba to aby byc wyplacalnym, finansowac klub w jak najwiekszym stopniu
    ze srodkow prywatnych, zuzlowcy sa w nich od jezdzenia a nie defraudowania publicznych pieniedzy za pomoca lewych faktur oraz dobrze by bylo zeby prezesow nie wyprowadzano z gabinetow w kajdankach.Choc to ostatnie znajac nasza polska mentalnosc najmniej przeszkadza.W koncu kto nie kombinuje ten gamon a uczciwosc jest dla frajerow,prawda?
    Gorzej jak uczciwy,doklada ze swoich ale cham zacietrzewiony.Tego sie nie wybacza i jak piszesz, to najgorsza patologia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-11-2023 o 05:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    spitt22 (18-11-2023)

  32. Powrót do góry    #344
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przepraszam, ze sie wtrace w ta jakze merytoryczna dyskusje ale w prowadzeniu klubu najwazniejsze jest chyba to aby byc wyplacalnym, finansowac klub w jak najwiekszym stopniu
    ze srodkow prywatnych
    , zuzlowcy sa w nich od jezdzenia a nie defraudowania publicznych pieniedzy za pomoca lewych faktur oraz dobrze by bylo zeby prezesow nie wyprowadzano z gabinetow w kajdankach.Choc to ostatnie znajac nasza polska mentalnosc najmniej przeszkadza.W koncu kto nie kombinuje ten gamon a uczciwosc jest dla frajerow,prawda?
    Gorzej jak uczciwy,doklada ze swoich ale cham zacietrzewiony.Tego sie nie wybacza i jak piszesz, to najgorsza patologia.
    No dokładnie to co piszesz to prawda ale nie kumam skąd wziełeś ten punkt. Bo za cholere w regulaminie PZM nie moge znależć. Macie jakiś toruński regulamin czy jak.

  33. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Do wszystkiego potrzebujesz regulamin?
    Zdrowy rozsadek i zdrowe zasady finansowania sportu zawodowego nie wystarcza?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    ewidetnie widać cie piecze ze sa kluby miejskie i prywatne folwarki jak w Toruniu gdzie jeden kaprys prywaciarza może zniszczyć finał ligi.Ciekawe czemu najwiekszą patologia to prywatne kluby Łódz (jazda bez celu),Torun (ucieczki i zacietrzewieni prezesi),Gdansk (długi). W miejskich klubach to nie do pomyślenia
    Za to w miejskich klubach do pomyślenia jest rolowanie długów i szantażowanie nimi zawodników, post pzpr-owski funkcjonariusz na stanowisku prezesa (obecnie prezes honorowy), który wraz z kumplem prezydentem przepalali miejskie pieniądze na klub, płonące rozdzielnie czy pijackie awantury na pokładzie samolotu. Wysokie standardy.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    spitt22 (18-11-2023)

  36. Powrót do góry    #347
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Dudek w Zielonej to marketingowy strzał w 10. Bardzo dużo dzieci i młodzieży się z nim identyfikuje

  37. Powrót do góry    #348
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Dudek w Zielonej to marketingowy strzał w 10. Bardzo dużo dzieci i młodzieży się z nim identyfikuje
    A już myślałem że z Mejzą.
    Mój klub też ma czarną historie, ale chyba w klubie nie było tak "sławnego człowieka". Odliczamy i jakoś mam wrażenie że ten "pan" nie będzie już zasiadał na waszych meczach (co dla Prawdziwych kibiców z ZG będzie ulgą - pozdro dla Prawdziwych)

  38. Powrót do góry    #349
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Matole, było już wałkowane sporo razy. Reprezentuje głównego udziałowca w klubie, czyli UM.
    Stary zam*nij ja*sko w końcu. Ktos cos pisze, a Ty jak ten pie*rzony patus który stoi pod żabka wyzywa innych i zaczepia.


    KULTURY MARNY CZŁOWIECZKU, KULTURY

  39. Powrót do góry    #350
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Stary zam*nij ja*sko w końcu. Ktos cos pisze, a Ty jak ten pie*rzony patus który stoi pod żabka wyzywa innych i zaczepia.


    KULTURY MARNY CZŁOWIECZKU, KULTURY
    Spokojnie człowieku, Strażokowi się nie odpisuje. Tutaj tylko ignorowanie ma sens.

  40. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    " Falubaz Zielona Góra – czarne chmury. Niestety, ale … ale zbierają się nad naszym kochanym klubem czarne chmury. O co chodzi? Ano dziś Sesja Rady Miasta i … i radni PO przygotowali projekt uchwały, który spowoduje iż Falubaz Zielona Góra nie otrzyma kasy na przygotowanie do sezonu. Wrzutka na sesje, której nikt z nikim nie uzgadniał, a przynajmniej nie ze mną. Niby martwy sezon nic się nie dziej … tak nic się nie dziej na torze, chodź u nas przebudowa parku maszyn. Co teraz robią w klubie? Już zostały zamówieniowe nowe silniki u tunerów, zawodnicy mają otrzymać kasę na przygotowanie do sezonu. A nie wiem czy wiecie, to nie jest tak, że wszyscy tunerzy czekają na klientów, wręcz przeciwnie to zawodnicy się o nich biją. I teraz w najważniejszym momencie przygotowań taki cios w plecy. Po pięknym sezonie, po awansie?. Wojciech Domagala i Piotr Protasiewicz zrobili co mogli zbudowali skład, przygotowali wszystko jak tylko potrafili najlepiej i … i nie wiem co będzie. Niestety ta Uchwała nie była z nikim konsultowana, nikt ze mną nie rozmawiał, nie pytał się o jej skutki. Słyszałem też że Waldemar Sługocki szef PO negocjował z PiS, o to aby poparli tą uchwałę. Ponoć się dogadali. Nie potrafię tego zrozumie, jak można tak robić. Chyba ostatnio jest za dobrze, zero kłótni i sporów w mieście, więc trzeba jakiś wywołać. Tylko czemu kosztem Falubazu. Na 30 listopada zwołane zostało zebranie właścicieli, będziemy obmyślać plan ratunkowy. Chyba, że się radni wycofają ze swojego niedorzecznego pomysły. Wiem jedno to tylko wywoła zamieszanie, niepotrzebne gadanie, znowu znani dziennikarze z portali internetowych będą się pastwić nad klubem, psuć atmosferę. Pamiętacie aferę jaką rozniecali związaną z zatrudnieniem Protasiewicza? W imię czego to robią? Jaki mają w tym interes? Kurde nie potrafię tego zrozumieć. Wiem jedno ja się nie poddam wiem też, że klub może liczyć na Stelmet S.A. i właściciela tej firmy. Będzie ciężko ale damy radę, ja się tak łatwo nie poddam.PS. Będę na bieżąco informował o tym co się dzieje, kto i jak zagłosował z imienia i nazwiska, chciałbym aby wszyscy o tym wiedzieli"


    W mojej opinii z kasy miejskiej po prostu za duzo idzie siana na zuzel i sie powoli ludzie zaczynaja wqoorwiac. Jak juz dotowac sport, to kazda dyscypline w jakiejs tam proporcji. Kasa miejska to nie budzet Falubazu.

  41. Powrót do góry    #352
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    To się musiało tak skończyć prędzej czy później. Miasto jako największy udziałowiec to patologia i jak widać ten post to tego efekt. Teraz sranie pod siebie, a my razem z nim.

  42. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    W mojej opinii z kasy miejskiej po prostu za duzo idzie siana na zuzel i sie powoli ludzie zaczynaja wqoorwiac.
    To ile idzie konkretnie tej kasy na budżet FZG aby twierdzić, że idzie jej za dużo ?

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    To się musiało tak skończyć prędzej czy później. Miasto jako największy udziałowiec to patologia i jak widać ten post to tego efekt. Teraz sranie pod siebie, a my razem z nim.
    Już się pogubiłem, to miasto czy Stelmet jest największym udziałowcem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    konkretnie to za duzo. W porownaniu do innych dyscyplin to juz w ogole za duzo.
    Rozumiem, ze czesc z duzych milionow np na remont stadionu, ktory jest wlasnoscia miasta, nie jest bezposrednio w dokumentacji kwota wywalana na klub zuzlowy, ale np te 6.5 banki na remont parku maszyn jest de facto wywaleniem 6.5 banki na Falubaz, bo robione jest to tylko i wylacznie ze wzgledu na wymogi ekstraligi. Dodaj do tego pieniadze na sam klub i zrobi sie okolo 10 baniek w sezonie na zuzel.

    W zeszlym sezonie sam remont oswietlenia liczony byl w milionach, odwodnienie + kasa na klub. Tez pewnie kolo 10 baniek sie zakrecilo. Oczywiscie rewmont oswietlenia to nie kasa na klub zuzlowy w dokumentacji, ale prawda jest taka, ze wydane to zostalo ze wzgledu na potrzeby tylko i wylacznie klubu zuzlowego.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 28-11-2023 o 10:18

  44. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    " Falubaz Zielona Góra – czarne chmury. Niestety, ale … ale zbierają się nad naszym kochanym klubem czarne chmury. O co chodzi? Ano dziś Sesja Rady Miasta i … i radni PO przygotowali projekt uchwały, który spowoduje iż Falubaz Zielona Góra nie otrzyma kasy na przygotowanie do sezonu. Wrzutka na sesje, której nikt z nikim nie uzgadniał, a przynajmniej nie ze mną. Niby martwy sezon nic się nie dziej … tak nic się nie dziej na torze, chodź u nas przebudowa parku maszyn. Co teraz robią w klubie? Już zostały zamówieniowe nowe silniki u tunerów, zawodnicy mają otrzymać kasę na przygotowanie do sezonu. A nie wiem czy wiecie, to nie jest tak, że wszyscy tunerzy czekają na klientów, wręcz przeciwnie to zawodnicy się o nich biją. I teraz w najważniejszym momencie przygotowań taki cios w plecy. Po pięknym sezonie, po awansie?. Wojciech Domagala i Piotr Protasiewicz zrobili co mogli zbudowali skład, przygotowali wszystko jak tylko potrafili najlepiej i … i nie wiem co będzie. Niestety ta Uchwała nie była z nikim konsultowana, nikt ze mną nie rozmawiał, nie pytał się o jej skutki. Słyszałem też że Waldemar Sługocki szef PO negocjował z PiS, o to aby poparli tą uchwałę. Ponoć się dogadali. Nie potrafię tego zrozumie, jak można tak robić. Chyba ostatnio jest za dobrze, zero kłótni i sporów w mieście, więc trzeba jakiś wywołać. Tylko czemu kosztem Falubazu. Na 30 listopada zwołane zostało zebranie właścicieli, będziemy obmyślać plan ratunkowy. Chyba, że się radni wycofają ze swojego niedorzecznego pomysły. Wiem jedno to tylko wywoła zamieszanie, niepotrzebne gadanie, znowu znani dziennikarze z portali internetowych będą się pastwić nad klubem, psuć atmosferę. Pamiętacie aferę jaką rozniecali związaną z zatrudnieniem Protasiewicza? W imię czego to robią? Jaki mają w tym interes? Kurde nie potrafię tego zrozumieć. Wiem jedno ja się nie poddam wiem też, że klub może liczyć na Stelmet S.A. i właściciela tej firmy. Będzie ciężko ale damy radę, ja się tak łatwo nie poddam.PS. Będę na bieżąco informował o tym co się dzieje, kto i jak zagłosował z imienia i nazwiska, chciałbym aby wszyscy o tym wiedzieli"


    W mojej opinii z kasy miejskiej po prostu za duzo idzie siana na zuzel i sie powoli ludzie zaczynaja wqoorwiac. Jak juz dotowac sport, to kazda dyscypline w jakiejs tam proporcji. Kasa miejska to nie budzet Falubazu.
    Nie musze nawet sprawdzać kto to pisał, bo składnia na poziomie 12 latka i proste błędy wskazują na pana Kubickiego, który gra wielkiego mecenasa sportów za państwowe pieniądze. Ludziom zaczyna przeszkadzać, że Falubaz ciągnie 5-10 baniek, zaraz połowę tego Zastal, a brakuje na drogi osiedlowe, czy żłobek. Panu Kubickiemu trzeba przypomnieć, że on jest tylko dysponentem publicznej kasy, a nie sponsorem, który zjadł zęby na biznesie i ogląda każdą jedną złotówkę.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    t_zg (28-11-2023)

  46. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Nie musze nawet sprawdzać kto to pisał, bo składnia na poziomie 12 latka i proste błędy wskazują na pana Kubickiego, który gra wielkiego mecenasa sportów za państwowe pieniądze. Ludziom zaczyna przeszkadzać, że Falubaz ciągnie 5-10 baniek, zaraz połowę tego Zastal, a brakuje na drogi osiedlowe, czy żłobek. Panu Kubickiemu trzeba przypomnieć, że on jest tylko dysponentem publicznej kasy, a nie sponsorem, który zjadł zęby na biznesie i ogląda każdą jedną złotówkę.

    Brakuje na wiele rzeczy, np na odsniezanie drog - dzisiaj rano widzialem przejazdem 1 odsniezarke, gdzie trabili o calonocnych opadach od 2-3 dni - zaskoczyla drogowcow, czy nie bylo zlecenia na odsniezanie?. U nas na osiedlu ostatnio czesta praktyka jest wylaczanie oswietlenia. No ale na Falubaz jest.

  47. Powrót do góry    #357
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Swoją drogą kto wie, czy to już nie jest rozpoczęcie kampanii przez Janusza. Idealny czas by walić w przeciwników, by potem ogłosić zwycięstwo. Szkoda tylko, że kosztem Falubazu ta rozgrywka będzie się toczyć.

    Niech wrzuci projekt ustawy czy coś. On nie wiedział. Jeszcze PO z PiSem się dogadało... No zobaczymy.

  48. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    konkretnie to za duzo. W porownaniu do innych dyscyplin to juz w ogole za duzo.
    Rozumiem, ze czesc z duzych milionow np na remont stadionu, ktory jest wlasnoscia miasta, nie jest bezposrednio w dokumentacji kwota wywalana na klub zuzlowy, ale np te 6.5 banki na remont parku maszyn jest de facto wywaleniem 6.5 banki na Falubaz, bo robione jest to tylko i wylacznie ze wzgledu na wymogi ekstraligi. Dodaj do tego pieniadze na sam klub i zrobi sie okolo 10 baniek w sezonie na zuzel.

    W zeszlym sezonie sam remont oswietlenia liczony byl w milionach, odwodnienie + kasa na klub. Tez pewnie kolo 10 baniek sie zakrecilo. Oczywiscie rewmont oswietlenia to nie kasa na klub zuzlowy w dokumentacji, ale prawda jest taka, ze wydane to zostalo ze wzgledu na potrzeby tylko i wylacznie klubu zuzlowego.
    No ale licząc tym sposobem to połowa CRS-u jest utrzymywana tylko dla koszykarzy w zasadzie. Ponadto w każdym mieście stadion jest własnością UM. Nawet MA w Toruniu czy stadion Sparty. I kasy wyłożonej w tą infrastrukturę nikt nie liczy jako datki na sam klub. A idąc dalej, dolicz jeszcze Toruniowi czy w Stali kasę wyłożoną przez miasto na SGP. Tam to dopiero musi im się w doopach przewracać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ale w CRS za organizowane jakies rzeczy poza koszykowka. Wiadomo, ze caly obiekt przynosi plecy, ale sa tam koncerty, jakies zawody sportowe, basen, silownie itd itd, nawet restauracja
    na stadionie jest kilkanascie imprez zuzlowych w roku i parking raz w roku na wszystkich swietych ( w tym roku chyba nie bylo )

    Stadion na w69 to tylko i wylacznie straty + dodatkowe banki na remonty z doopy ( na wymogi ekstraligi ) + sam klub.

  50. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Swoją drogą kto wie, czy to już nie jest rozpoczęcie kampanii przez Janusza. Idealny czas by walić w przeciwników, by potem ogłosić zwycięstwo. Szkoda tylko, że kosztem Falubazu ta rozgrywka będzie się toczyć.

    Niech wrzuci projekt ustawy czy coś. On nie wiedział. Jeszcze PO z PiSem się dogadało... No zobaczymy.
    Raczej odwrotnie, Kubicki jest mi obojetny. Ale tutaj wychodzi na to, że to przeciwnicy polityczni Kubickiego, chcą go osłabić przed wyborami. I wykorzystują do tego FZG.

    Tylko nie wiem po chuy się w to wpyerdalają. Bo zaraz może się okazać, że to oni najwięcej na tym stracą. Skoro miasto jest również udziałowcem SSA FZG w 42% to normalnym dla mnie jest, że do tego poziomu partycypuje w kosztach klubu. A jak radnym zaczyna to przeszkadzać, to prosze bardzo, niech poszukają jakiegoś poważnego prywatnego inwestora i mu odsprzedadzą te udziały miasta. Wtedy powiem, że zrobili dobra robotę.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale w CRS za organizowane jakies rzeczy poza koszykowka. Wiadomo, ze caly obiekt przynosi plecy, ale sa tam koncerty, jakies zawody sportowe, basen, silownie itd itd, nawet restauracja
    na stadionie jest kilkanascie imprez zuzlowych w roku i parking raz w roku na wszystkich swietych ( w tym roku chyba nie bylo )

    Stadion na w69 to tylko i wylacznie straty + dodatkowe banki na remonty z doopy ( na wymogi ekstraligi ) + sam klub.
    Dlatego piszę, że połowa CRS-u a nie cały, jest utrzymywana tylko dla koszykarzy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-11-2023 o 10:32
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 8 z 29 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •