Strona 11 z 29 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 1303

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jemu już dym cygarny, odebrał trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość.
    Szkoda że nie wytypował kandydata do spadku, byłoby też wesoło.
    Stanie na głowie, żeby to był Motor ????
    Tylko Falubaz

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    https://m.facebook.com/video.php/?vi...24012949481979 Wyeiad z Piterem , cos czuje ze bedzie ciekawie jak przyjada rydzyki … Piter z Bollem?
    Też zwróciłem uwagę na to, że Piotr ostatnio był na zdjęciach w czapeczce BOLL. Dobry znak.

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Kruzynski mówił że liczne jego spotkania z Pawlickim dotyczyły tego że kończy mu się kontrakt z NICE i negocjowano ewentualna dalszą współpracę bez absolutnie żadnego związku z Apatorem. Jak widać, nie dogadali się panowie.

    Trochę ten nasz Adam kłamczuszek. Najpierw wypuścił w eter że jesteśmy zebrakami i nie stać nas na Pawlickiego, ani w zasadzie to na nikogo, a zawodnicy jeżdżą za pół darmo, czemu zaprzecza wysokość budżetu, później banialuk o negocjacji kontraktu indywidualnego z zawodnikiem co jak widać po zdjęciach jest bzdurą. Ciekawe czy relacja Dudek - Pawlicki nie przeważyła na braku tego transferu.Bardzo dziwna historia, mocno przekłamana przez Kruzynskiego.

    Oby mu się wiodło w Falubazie. Sam Piter w końcu potwierdził ze technicznie coś nie gra w jego jeździe od kilku sezonów trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć wbrew temu co uważali kibice z Leszna. Skoro zauważył problem, to rozwiązując go może stać się liderem.

  4. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    https://speedwaynews.pl/zuzel/zmiany...jscie-z-klubu/. Wnek i prawdopodobnie Mroz tez odchidzi z klubu

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Kruzynski mówił że liczne jego spotkania z Pawlickim dotyczyły tego że kończy mu się kontrakt z NICE i negocjowano ewentualna dalszą współpracę bez absolutnie żadnego związku z Apatorem. Jak widać, nie dogadali się panowie.

    Trochę ten nasz Adam kłamczuszek. Najpierw wypuścił w eter że jesteśmy zebrakami i nie stać nas na Pawlickiego, ani w zasadzie to na nikogo, a zawodnicy jeżdżą za pół darmo, czemu zaprzecza wysokość budżetu, później banialuk o negocjacji kontraktu indywidualnego z zawodnikiem co jak widać po zdjęciach jest bzdurą. Ciekawe czy relacja Dudek - Pawlicki nie przeważyła na braku tego transferu.Bardzo dziwna historia, mocno przekłamana przez Kruzynskiego.

    Oby mu się wiodło w Falubazie. Sam Piter w końcu potwierdził ze technicznie coś nie gra w jego jeździe od kilku sezonów trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć wbrew temu co uważali kibice z Leszna. Skoro zauważył problem, to rozwiązując go może stać się liderem.
    Mi Kruzynski kojarzy sie z taka obslizla galareta , strasznie niemrawy typ w dodatku perdoli bez sensu i hakby wlasnie siedzial na klopie

  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Kruzynski mówił że liczne jego spotkania z Pawlickim dotyczyły tego że kończy mu się kontrakt z NICE i negocjowano ewentualna dalszą współpracę bez absolutnie żadnego związku z Apatorem. Jak widać, nie dogadali się panowie.

    Trochę ten nasz Adam kłamczuszek. Najpierw wypuścił w eter że jesteśmy zebrakami i nie stać nas na Pawlickiego, ani w zasadzie to na nikogo, a zawodnicy jeżdżą za pół darmo, czemu zaprzecza wysokość budżetu, później banialuk o negocjacji kontraktu indywidualnego z zawodnikiem co jak widać po zdjęciach jest bzdurą. Ciekawe czy relacja Dudek - Pawlicki nie przeważyła na braku tego transferu.Bardzo dziwna historia, mocno przekłamana przez Kruzynskiego.

    Oby mu się wiodło w Falubazie. Sam Piter w końcu potwierdził ze technicznie coś nie gra w jego jeździe od kilku sezonów trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć wbrew temu co uważali kibice z Leszna. Skoro zauważył problem, to rozwiązując go może stać się liderem.
    To, że Piotr jeździ kwadratów zauważył chyba nawet PT a już na pewno większość z Leszna. Zatem znowu manipulujeszosiołku. Zresztą u ciebie to norma.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  6. Powrót do góry    #456
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    To, że Piotr jeździ kwadratów zauważył chyba nawet PT a już na pewno większość z Leszna. Zatem znowu manipulujeszosiołku. Zresztą u ciebie to norma.

    No to dobrze. Bo cały czas miałem wrażenie że kilka lat temu(takiego zwrotu użyłem w poście, podobnie jak Pawlicki, kilka lat) w wątku leszczyńskim pojawiały się głosy że Pawlicki technicznie to czołówka światowa, materiał na lidera Ekstraligi i powinien wrócić do GP a wszelkie problemy to tylko problemy z teamem i ze sprzętem. Cieszę się ze to mi się przywidziało i w ostatnich latach jazdy Pawlickiego w UL takich głosów nie było,a to tylko moja insynuacja. Dziękuję za poprawienie. Chociaż mam cały czas w głowie te porównania Kubery do Pawlickiego i głosy że Domin ma tylko sprzęt i team a technicznie to na półce Pawlickiego nigdy nie stał. I szydercze odpowiedzi Buszmena po upokorzeniu Pawlickiego przez Kubere " Na drugim łuku team Kubery wyprzedził Pawlickiego ".

    To akurat nie było kilka lat temu, tylko w ostatnim roku jazdy Pawlickiego w UL, czyli względnie niedawno bo sezon 2022 nie kilka lat. No ale to też mi się przywidziało, już wtedy każdy uważał że Pawlicki to sierota techniczna i sadzi kwadraty. Podobnie jak 3-4 sezony temu. Dumny jestem z leszczyńskiej świadomości. Szczerze dziękuję za wyprowadzenie z błędu.

    Oczywiście wierzę na słowo i w wątek Unii z sezonów 2020,2021 zaglądał nie będę, bo mam jakieś dziwne wrażenie że na wątek o geniuszu technicznym Pawlickiego mógłbym się natknąć. A wierzę że to moja insynuacja i nic takiego nie miało miejsca.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 13-12-2023 o 13:51

  7. Powrót do góry    #457
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Potem był czołówka światowa jeśli chodzi o jazdę przy krawężniku , ale to było tak dawno że już mało kto pamięta. Teraz to przeciętniak , o dużym potencjale. Tak że średnia 1.6 jak i 2.1 nikogo jakoś specjalnie nie zaskoczy .
    Chociaż na ten moment bliżej mu do 1.6

    W Falubazie powinien mieć znacznie łatwiej niż w Sparcie , mniejsza konkurencja i w końcu tor który po prostu lubi .

    O Piterze mowa

  8. Powrót do góry    #458
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Potem był czołówka światowa jeśli chodzi o jazdę przy krawężniku , ale to było tak dawno że już mało kto pamięta. Teraz to przeciętniak , o dużym potencjale. Tak że średnia 1.6 jak i 2.1 nikogo jakoś specjalnie nie zaskoczy .
    Chociaż na ten moment bliżej mu do 1.6

    W Falubazie powinien mieć znacznie łatwiej niż w Sparcie , mniejsza konkurencja i w końcu tor który po prostu lubi .

    O Piterze mowa
    Prawda. Jednak z drugiej strony - większa odpowiedzialność za wynik drużyny. W nominowanych pewnie będzie jeżdził (we Wrocławiu róźnie bywało), ale krytyka w przypadku minimalnej przegranej drużyny może być dużo większa... Więc i stres większy.

    Zobaczymy. Ja mu dobrze życzę, jednak spodziewam się kontynuacji poziomu jazdy i średniej w okolicy 1,7.

  9. Powrót do góry    #459
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Problemem Piotra i innych zawodników którzy "nie mają formy" jest brak dobrego sprzętu i spasowania z nim. Z tego tytułu Piotr zamiast jechać do przodu zaczyna odstawiać harce na motorze "żeby szybciej jechać", a efekt jest odwrotny. Kiedyś Roman mówił że Kubera za juniora przytył chyba z 1,0-1,5kg(nie pamiętam dokładnie) i już mu się jeździło źle i nie mógł znaleźć przyczyny dlaczego tak jest. Kiedyś dużo się mówiło że Piotr nie umie dobrze powiedzieć mechanikom co mu nie gra w motorze i przez to ponoć był problem z prędkością w jego motorach. Jeżeli tak było to Pepe może mu coś tam podpowie. Sam jestem ciekaw jego formy w przyszłym roku

  10. Powrót do góry    #460
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Problemem Piotra i innych zawodników którzy "nie mają formy" jest brak dobrego sprzętu i spasowania z nim. Z tego tytułu Piotr zamiast jechać do przodu zaczyna odstawiać harce na motorze "żeby szybciej jechać", a efekt jest odwrotny. Kiedyś Roman mówił że Kubera za juniora przytył chyba z 1,0-1,5kg(nie pamiętam dokładnie) i już mu się jeździło źle i nie mógł znaleźć przyczyny dlaczego tak jest. Kiedyś dużo się mówiło że Piotr nie umie dobrze powiedzieć mechanikom co mu nie gra w motorze i przez to ponoć był problem z prędkością w jego motorach. Jeżeli tak było to Pepe może mu coś tam podpowie. Sam jestem ciekaw jego formy w przyszłym roku
    Może "mu coś podpowie"... Ale skoro Jankesowi nie bardzo się udało to czy PePe będzie skuteczniejszy?

  11. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    No to dobrze. Bo cały czas miałem wrażenie że kilka lat temu(takiego zwrotu użyłem w poście, podobnie jak Pawlicki, kilka lat) w wątku leszczyńskim pojawiały się głosy że Pawlicki technicznie to czołówka światowa, materiał na lidera Ekstraligi i powinien wrócić do GP a wszelkie problemy to tylko problemy z teamem i ze sprzętem. Cieszę się ze to mi się przywidziało i w ostatnich latach jazdy Pawlickiego w UL takich głosów nie było,a to tylko moja insynuacja. Dziękuję za poprawienie. Chociaż mam cały czas w głowie te porównania Kubery do Pawlickiego i głosy że Domin ma tylko sprzęt i team a technicznie to na półce Pawlickiego nigdy nie stał. I szydercze odpowiedzi Buszmena po upokorzeniu Pawlickiego przez Kubere " Na drugim łuku team Kubery wyprzedził Pawlickiego ".

    To akurat nie było kilka lat temu, tylko w ostatnim roku jazdy Pawlickiego w UL, czyli względnie niedawno bo sezon 2022 nie kilka lat. No ale to też mi się przywidziało, już wtedy każdy uważał że Pawlicki to sierota techniczna i sadzi kwadraty. Podobnie jak 3-4 sezony temu. Dumny jestem z leszczyńskiej świadomości. Szczerze dziękuję za wyprowadzenie z błędu.

    Oczywiście wierzę na słowo i w wątek Unii z sezonów 2020,2021 zaglądał nie będę, bo mam jakieś dziwne wrażenie że na wątek o geniuszu technicznym Pawlickiego mógłbym się natknąć. A wierzę że to moja insynuacja i nic takiego nie miało miejsca.
    Tego nikt nie zaprzeczył. Technicznie jest doskonały. Aż że wygląda to jak wygląda. Cóż...
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  12. Powrót do góry    #462
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Może "mu coś podpowie"... Ale skoro Jankesowi nie bardzo się udało to czy PePe będzie skuteczniejszy?
    Prędzej Protas coś podpowie Piterowi niż Jankowski, bo jeszcze 2 lata temu sam się ścigał na podobnym sprzęcie. Dziwne, że ktoś zadaje takie pytanie

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    Falubaz (13-12-2023), Peter Kildemand (14-12-2023), marcool (18-12-2023)

  14. Powrót do góry    #463
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Prędzej Protas coś podpowie Piterowi niż Jankowski, bo jeszcze 2 lata temu sam się ścigał na podobnym sprzęcie. Dziwne, że ktoś zadaje takie pytanie

    No tak, Jankes nie ma kontaktu ze współczenym sprzętem. Juniorów szkoli na grach komputerowych.

  15. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Nie wiem ile w tym prawdy, i nie chcę zapewniać na 100% , ale doszły mnie dziś słuchy, że na inaugurację sezonu, nasze leszczyńskie chłopaki reprezentujące Falubaz ugoszczą swój .........macierzysty klub.
    Dla nas kibiców UNII idealne rozwiązanie.
    Kto by nie wygrał ....wygrają nasi

    Swoją drogą ....zawsze mi było blisko do Falubazu, głównie za sprawą najbliższej rodziny, a teraz jeszcze dodatkowo ...... Piter i reszta leszczyniaków
    Całym sercem za Falubazem. Serio

  16. Powrót do góry    #465
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie wiem ile w tym prawdy, i nie chcę zapewniać na 100% , ale doszły mnie dziś słuchy, że na inaugurację sezonu, nasze leszczyńskie chłopaki reprezentujące Falubaz ugoszczą swój .........macierzysty klub.
    Dla nas kibiców UNII idealne rozwiązanie.
    Kto by nie wygrał ....wygrają nasi

    Swoją drogą ....zawsze mi było blisko do Falubazu, głównie za sprawą najbliższej rodziny, a teraz jeszcze dodatkowo ...... Piter i reszta leszczyniaków
    Całym sercem za Falubazem. Serio
    Jeśli nie masz dwóch serc, to Falubaz zostaje a Unia leci. Taka Twoja wola kibicowska?
    Dziękuję serdecznie! I niech wygra lepszy, a spadnie GKM !

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (19-12-2023)

  18. Powrót do góry    #466
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie wiem ile w tym prawdy, i nie chcę zapewniać na 100% , ale doszły mnie dziś słuchy, że na inaugurację sezonu, nasze leszczyńskie chłopaki reprezentujące Falubaz ugoszczą swój .........macierzysty klub.
    Dla nas kibiców UNII idealne rozwiązanie.
    Kto by nie wygrał ....wygrają nasi

    Swoją drogą ....zawsze mi było blisko do Falubazu, głównie za sprawą najbliższej rodziny, a teraz jeszcze dodatkowo ...... Piter i reszta leszczyniaków
    Całym sercem za Falubazem. Serio
    W tym poście Falubaz wygrywa z Unią 3 do 1 a więc już wiemy jakie barwy założysz na ten mecz

  19. Powrót do góry    #467
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie wiem ile w tym prawdy, i nie chcę zapewniać na 100% , ale doszły mnie dziś słuchy, że na inaugurację sezonu, nasze leszczyńskie chłopaki reprezentujące Falubaz ugoszczą swój .........macierzysty klub.
    Dla nas kibiców UNII idealne rozwiązanie.
    Kto by nie wygrał ....wygrają nasi

    Swoją drogą ....zawsze mi było blisko do Falubazu, głównie za sprawą najbliższej rodziny, a teraz jeszcze dodatkowo ...... Piter i reszta leszczyniaków
    Całym sercem za Falubazem. Serio
    Kiepskie info ... Oj bardzo kiepskie przecieki.

  20. Powrót do góry    #468
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Kiepskie info z Leszna? Nie może być.

  21. Powrót do góry    #469
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    W tydzień dwa klasyki
    Już teraz zapowiada się to wszystko bardzo smacznie

  22. Powrót do góry    #470
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Szkoda, że nie wyjazd do Leszna na początek, ale chociaż dobrze, że nie Leszno u nas. Pierwsze mecze lubią niespodzianki i nieustabilizowaną formę zawodników.
    Wyjazd do Wrocka bez presji, pozwoli się rozjezdzic i da wiecej czasu na poprawki w sprzęcie, próby silników etc.

    Mecz z GKM u siebie to już będzie duża prasja, ale jesli nasi zawodnicy to udzwigną i wygrają to może uskrzydlic na kolejne spotkania.

  23. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Taaaa mecze żużlowe bez presji. Na pewno.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  24. Powrót do góry    #472
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Uważam, że mamy naprawdę korzystny terminarz.

    1. Dobrze, że nie zaczynamy sezonu z bezpośrednim konkurentem w walce o utrzymanie.
    2. Dobrze, że pierwszy mecz z Unią jest w Lesznie.
    3. Dobrze, że pierwszy mecz przy W69 jest z GKM.
    4. Dobrze, że dwa oststnie przy W69 są z Lesznem i Toruniem.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BennyLBK za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (19-12-2023)

  26. Powrót do góry    #473
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2023
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 198 w 131 postach
    Miejsce pochówku Rafała Kurmańskiego jest opłacone tylko do 06/2024.

    Ktoś ma kontakt z rodziną?
    Może zapomnieli albo brakuje środków?

  27. Powrót do góry    #474
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez BennyLBK Zobacz posta
    Uważam, że mamy naprawdę korzystny terminarz.

    1. Dobrze, że nie zaczynamy sezonu z bezpośrednim konkurentem w walce o utrzymanie.
    2. Dobrze, że pierwszy mecz z Unią jest w Lesznie.
    3. Dobrze, że pierwszy mecz przy W69 jest z GKM.
    4. Dobrze, że dwa oststnie przy W69 są z Lesznem i Toruniem.
    Torun w 14 kol to moze być mecz o wszystko. Najlepiej byłoby szybko sprawę załatwić. Serio, jak patrzę na skład leszczyński to on poza Kołodziejem i juniorami jest taki 1 ligowy. Tam jest opcja wygranej ale Piter z Hampelem muszą pojechać na te +10 pkt, a juniorski 3-3 jest możliwe do zrobienia - Sadur rok temu "3"tam zrobił no i ma wiele do udowodnienia.

    Rasmus to dla mnie jedna wielka niewiadoma. Niby powinien się rozwinąć i tak po części uważam, ale pytanie czy on swój team rozbudowal. Jak nie, to może być ciężko.


    Wierzę też, ze w klubie ogarną logistyke Kvecha, bo tu jest dramat.

    Jak nie będzie kontuzji to jestem optymistą. Szansa na 6 miejsce jest. W GKM poza Doyle i Fricke też nikogo nie ma. Ten 1 raczej tendencja spadkowa, a drugi - no miał być takim Przemkiem w 1 lidze, a skończyl z 3 średnią i z dość fajnym nr startowym na pkt robił zwykle na wyjazdach 9+1 - jazda na alibi.

  28. Powrót do góry    #475
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Niestety szanse na transfer Patryka w przyszłym sezonie oceniłbym bardzo marnie. Os czasu słynnej akcji z tekstem Prezesa w mediach ze Patryk obiecał powrót, po czym Duzers przedluzyl konteakt w Toruniu klub się z nim nie kontaktuje. Teksty o Motorze i Sparcie można między bajki włożyć. Info 100%

    Oczywiście chodzi o Dudka w 2025

  29. Powrót do góry    #476
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Niestety szanse na transfer Patryka w przyszłym sezonie oceniłbym bardzo marnie. Os czasu słynnej akcji z tekstem Prezesa w mediach ze Patryk obiecał powrót, po czym Duzers przedluzyl konteakt w Toruniu klub się z nim nie kontaktuje. Teksty o Motorze i Sparcie można między bajki włożyć. Info 100%

    Oczywiście chodzi o Dudka w 2025
    Dlaczego niestety?
    Rozejrzyj się dookoła
    Dobrze wiesz jak Patryk był u nas traktowany i nie chodzi o finanse ale kim był dla kibiców
    Był uwielbiany ,dla wielu był idolem
    Całe środowisko kibicowskie stało za nim i wspierało w trudnych chwilach
    Po tym wszystkim poszedł sobie i jeszcze żałował że nie odszedł wcześniej
    Naprawdę myślisz że czekamy na niego z otwartymi ramionami?
    Pewnie są tacy którzy dalej są z nim i mu kibicują ale podejrzewam że dla zdecydowanej większości jest to obojętne czy kiedyś do nas wróci lub nie

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (23-12-2023), Mariusz (21-12-2023)

  31. Powrót do góry    #477
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Dlaczego niestety?
    Rozejrzyj się dookoła
    Dobrze wiesz jak Patryk był u nas traktowany i nie chodzi o finanse ale kim był dla kibiców
    Był uwielbiany ,dla wielu był idolem
    Całe środowisko kibicowskie stało za nim i wspierało w trudnych chwilach
    Po tym wszystkim poszedł sobie i jeszcze żałował że nie odszedł wcześniej
    Naprawdę myślisz że czekamy na niego z otwartymi ramionami?
    Pewnie są tacy którzy dalej są z nim i mu kibicują ale podejrzewam że dla zdecydowanej większości jest to obojętne czy kiedyś do nas wróci lub nie
    Dokładnie, jak go kiedyś wspierałem tak teraz traktuje go jako zwykłego najemnika. Niczym się dla mnie nie różni od takiego Pitera, Przema, JHJ czy Rasmusa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #478
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Trudno z tym Patrykiem, zobaczymy co przyszłość przyniesie. Ale to pikuś.
    Stała się rzecz straszna-wagon z przesyłką od Łajzy został właśnie skierowany na bocznicę i nie będzie środków na przyszły rok, Takich, jakie mieliśmy obiecane. Będzie bieda, jazda na pół gwizdka i ogólna bryndza.

    A teraz poważnie-prośba-nawet jeśli nie idziemy na mecz, kupmy karnet czy parę biletów dodatkowo i rozdajmy je dzieciom czy biednym. Dodatkowa kropelka zawsze pomoże co nieco, tyle możemy zrobić dla klubu.

  33. Powrót do góry    #479
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Trudno z tym Patrykiem, zobaczymy co przyszłość przyniesie. Ale to pikuś.
    Stała się rzecz straszna-wagon z przesyłką od Łajzy został właśnie skierowany na bocznicę i nie będzie środków na przyszły rok, Takich, jakie mieliśmy obiecane. Będzie bieda, jazda na pół gwizdka i ogólna bryndza.

    A teraz poważnie-prośba-nawet jeśli nie idziemy na mecz, kupmy karnet czy parę biletów dodatkowo i rozdajmy je dzieciom czy biednym. Dodatkowa kropelka zawsze pomoże co nieco, tyle możemy zrobić dla klubu.
    Rozumiem ekscytację nowym rotacyjnym, ale nie wydaje mnie się że już tak dobrze w kraju się dzieje spotkasz x osób z garścią biletów w ręce którzy rozdają je potrzebujacym

  34. Powrót do góry    #480
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    Rozumiem ekscytację nowym rotacyjnym, ale nie wydaje mnie się że już tak dobrze w kraju się dzieje spotkasz x osób z garścią biletów w ręce którzy rozdają je potrzebujacym
    Jaka ekscytacja i jaki związek ona miałaby z tym, że w kraju dzieje się lepiej czy nawet dobrze? Ekscytacji nie widzę, wręcz mowa jest o biedzie, która grozi klubowi.

  35. Powrót do góry    #481
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Nie wiem czy bieda wam grozi ale ostatnio usłyszałem że ponoć tak kolorowo finansowo u was nie jest

  36. Powrót do góry    #482
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Nie wiem czy bieda wam grozi ale ostatnio usłyszałem że ponoć tak kolorowo finansowo u was nie jest
    Pewnie tak samo pewne info jak miał twój kolega z miasta kilka miesięcy temu, że Przemek Pawlicki jest niezadowolony z pobytu w FZG i żali się na mieście... Co roku czytam jak to źle jest w FZG, a na koniec wszyscy spłaceni, nie ma problemów z dostaniem licencji. Widzę, że niektórzy chcieliby żeby w ZG było nie najlepiej no ale musicie trochę jeszcze poczekać

  37. Powrót do góry    #483
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Nie wiem czy bieda wam grozi ale ostatnio usłyszałem że ponoć tak kolorowo finansowo u was nie jest
    Ja słyszałem, że siedzisz pod łóżkiem Kryjoma i wąchasz mu stopy jak śpi.

  38. Powrót do góry    #484
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Nie wiem czy bieda wam grozi ale ostatnio usłyszałem że ponoć tak kolorowo finansowo u was nie jest
    Ja słyszałem jak się z Ciebie śmieją
    Szedłeś chodnikiem i skręciłeś w prawo a powinieneś w lewo

  39. Powrót do góry    #485
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Ale jesteście nie mili przed świętami Falubazu. Człowiek podpuścić nie może nawet.

  40. Powrót do góry    #486
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Dudek powinien wrócić. Jego miejsce jest w Falubazie

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ain za jego przydatny post!

    noc (22-12-2023)

  42. Powrót do góry    #487
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ale jesteście nie mili przed świętami Falubazu. Człowiek podpuścić nie może nawet.
    Co jest nie miłego w tym że źle skręciłeś?

  43. Powrót do góry    #488
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ciekawi mnie jak wygląda kwestia kontraktu Janka Kvecha. Czy on ma zawodowy, kwota na przygotowanie i radz sobie sam czy jednak klub będzie go wspierał sprzetowo i organizacyjnie?
    Patrząc na jego działania to przydałby mu się ktoś do pomocy w ogarnięciu motocykli, ustawień, doboru parametrów itp. W przyszłym sezonie każdy punkcik będzie bardzo ważny w walce o utrzymanie. Posiadanie punktującego U24 może być game changerem dla nas.
    Mam nadzieję, że Protas już ma jakiś plan na Jana i jego rozwój.

  44. Powrót do góry    #489
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ciekawi mnie jak wygląda kwestia kontraktu Janka Kvecha. Czy on ma zawodowy, kwota na przygotowanie i radz sobie sam czy jednak klub będzie go wspierał sprzetowo i organizacyjnie?
    Patrząc na jego działania to przydałby mu się ktoś do pomocy w ogarnięciu motocykli, ustawień, doboru parametrów itp. W przyszłym sezonie każdy punkcik będzie bardzo ważny w walce o utrzymanie. Posiadanie punktującego U24 może być game changerem dla nas.
    Mam nadzieję, że Protas już ma jakiś plan na Jana i jego rozwój.
    Dzisiaj w radiu Index była rozmowa z Piotrem i ten temat był poruszany
    Z tego co Piotrek mówił to pomoc będzie duża dla Janka, w sumie już jest

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Eneasz (29-12-2023)

  46. Powrót do góry    #490
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Sam jestem ciekawy jak sobie Janek poradzi na podwórku ekstraligowym. Obstawiam raczej twarde lądowanie dla niego

  47. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Dzisiaj w radiu Index była rozmowa z Piotrem i ten temat był poruszany
    Z tego co Piotrek mówił to pomoc będzie duża dla Janka, w sumie już jest
    Wow, czyżby coś się zmieniło ? Chyba w listopadzie Pepe mówił, że to jest największy problem, bo nie wiedzą jak Kvecha przekonać do zmian sprzętowych i organizacyjnych w jego teamie. Na wszelkie sugestie był bardzo oporny. On jest czymś tam związany z Siterą. Który podstawiał mu jakieś silniki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #492
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Sam jestem ciekawy jak sobie Janek poradzi na podwórku ekstraligowym. Obstawiam raczej twarde lądowanie dla niego
    Będzie lepszy od Pludry i Rew

  49. Powrót do góry    #493
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wow, czyżby coś się zmieniło ? Chyba w listopadzie Pepe mówił, że to jest największy problem, bo nie wiedzą jak Kvecha przekonać do zmian sprzętowych i organizacyjnych w jego teamie. Na wszelkie sugestie był bardzo oporny. On jest czymś tam związany z Siterą. Który podstawiał mu jakieś silniki.
    Po tym jak doszło mu GP to jednak stwierdził że sam logistycznie tego nie dźwignie. Gdyby były dalej same rozgrywki ligowe to dalej by uważał że jest w stanie profesjonalnie to sam ogarnąć

  50. Powrót do góry    #494
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Dzisiaj w radiu Index była rozmowa z Piotrem i ten temat był poruszany
    Z tego co Piotrek mówił to pomoc będzie duża dla Janka, w sumie już jest
    To będzie bardzo ważny dla Falubazu zawodnik. Po cichu liczyłem na Przyjemskiego i wtedy nie mielibyśmy większych zmartwień związanych z Honzą. A tu trzeba popracować nad chłopakiem, bo potrzebujemy jego kilku punktów w kilku kluczowych meczach.

    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Po tym jak doszło mu GP to jednak stwierdził że sam logistycznie tego nie dźwignie. Gdyby były dalej same rozgrywki ligowe to dalej by uważał że jest w stanie profesjonalnie to sam ogarnąć
    I bardzo qoorva dobrze. Podają fachową dłoń, to niech ją uchwyci i idzie naprzód z karierą. Utrzymać się SGP żadnych szans nie ma, ale dźwignąć swój poziom może wyraźnie. A przy tym i drugą pieczeń upiec, pomóc drużynie utrzymać się, po tych wszystkich niesławnych latach byle jakiej współpracy.

  51. Powrót do góry    #495
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Dudek powinien wrócić. Jego miejsce jest w Falubazie
    W dupieee a nie w Falubazie

Strona 11 z 29 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •