Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1278

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Piotr Pawlicki jr. z wytatuowanym bykiem na klacie kapitan Falubazu idealny

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Jeszcze mały kamyczek do ogródka Jensena, z każdym kolejnym meczem się rozpędzał, zdarzają mu się jeszcze wpadki w biegach, ale ja stawiam, że to będzie objawienie sezonu 2024.
    Dla mnie objawieniem to by był jakby w śr biegowej wskoczył do TOP10, czyli średnia pkt 2.1. Nie wiem co jest dla Ciebie objawieniem?

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Piotr Pawlicki jr. z wytatuowanym bykiem na klacie kapitan Falubazu idealny
    Dobry tatuażysta przerobi byka na mychę ????
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Scotii nikogo nie straszę, a już na pewno nie Smektałą . Choć akurat On w elidze bije na głowę takiego Szemka....
    Po prostu na chłodno i bez emocji oceniłem możliwości FZG w przyszłorocznych rozgrywkach.
    Rok temu pisałem również bez emocji o potencjale Unii i jej możliwościach ..... i wyszło dokładnie tak jak przypuszczałem.
    Dawałem nam 6-9 pkt max i szkończyło się dziewięcioma oczkami.
    Moim zdaniem , (Wy możecie mieć inne zdanie) Falubaz w przyszłym roku tego nie ,,ukula''.
    I tyle ode mnie.
    Wszystko.

    Ja wiem, że wygraliście ostatnie 20 meczy, ale skoro już jesteście w tej ,,upragnionej ekstra'' to czas się obudzić i zdać sobie sprawę, że Jensen nie będzie miał po prawej Kościucha czy Szczepianiaka, a Madsena czy innego Artioma
    Nie wspominając już o sympatycznym Przemku, który do ,,ekstra'' nadaje się tak samo jak Lebiediev , czyli nijak......

    Micz sympatycznie
    Mam nadzieje, że nadal będziesz q.r.w.ami rzucał w PPJ jak będzie się przewracał jak Woźniak i nie zmienisz swojego zdania , tylko dlatego, że Piter będzie w czerwonym przy w69 startował
    I masz rację co do jednego.
    Kołodziej będzie jedynym liderem Unii.
    Falubaz takiego lidera nie ma.
    I to właśnie na dzień dzisiejszy przemawia na korzyść Leszna.
    Spoko
    Jeśli chodzi o mnie to ja nie będę spekulował, typował i patrzył na średnie
    Jeśli chodzi o Falubaz to możemy być godnym przeciwnikiem dla Unii czy GKM a może być tak że zaprezentujemy się jak Ostrovia rok temu
    Prawda jest taka że na tą chwilę nikt z nas nic nie wie oprócz tego że jest Bartek z Kinic i długo nic

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Dla mnie objawieniem to by był jakby w śr biegowej wskoczył do TOP10, czyli średnia pkt 2.1. Nie wiem co jest dla Ciebie objawieniem?



    Dobry tatuażysta przerobi byka na mychę ????
    Jakby zrobił 2,1 to już jest jeden z liderów. Może top 10 nie będzie, ale stawiam, że koło 1,8-1,9 się zakręci i u nas na torze będzie pewnym punktem drużyny.

    A co do kapitana, tylko Jaruś.
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 10-10-2023 o 19:02

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Scotii nikogo nie straszę, a już na pewno nie Smektałą . Choć akurat On w elidze bije na głowę takiego Szemka....
    Po prostu na chłodno i bez emocji oceniłem możliwości FZG w przyszłorocznych rozgrywkach.
    Rok temu pisałem również bez emocji o potencjale Unii i jej możliwościach ..... i wyszło dokładnie tak jak przypuszczałem.
    Dawałem nam 6-9 pkt max i szkończyło się dziewięcioma oczkami.
    Moim zdaniem , (Wy możecie mieć inne zdanie) Falubaz w przyszłym roku tego nie ,,ukula''.
    I tyle ode mnie.
    Wszystko.

    Ja wiem, że wygraliście ostatnie 20 meczy, ale skoro już jesteście w tej ,,upragnionej ekstra'' to czas się obudzić i zdać sobie sprawę, że Jensen nie będzie miał po prawej Kościucha czy Szczepianiaka, a Madsena czy innego Artioma
    Nie wspominając już o sympatycznym Przemku, który do ,,ekstra'' nadaje się tak samo jak Lebiediev , czyli nijak......

    Micz sympatycznie
    Mam nadzieje, że nadal będziesz q.r.w.ami rzucał w PPJ jak będzie się przewracał jak Woźniak i nie zmienisz swojego zdania , tylko dlatego, że Piter będzie w czerwonym przy w69 startował
    I masz rację co do jednego.
    Kołodziej będzie jedynym liderem Unii.
    Falubaz takiego lidera nie ma.
    I to właśnie na dzień dzisiejszy przemawia na korzyść Leszna.
    + Ratajczak jako już prawdziwy game changer. Nie mam 2atpliwosci.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Jakby zrobił 2,1 to już jest jeden z liderów. Może top 10 nie będzie, ale stawiam, że koło 1,8-1,9 się zakręci i u nas na torze będzie pewnym punktem drużyny.

    A co do kapitana, tylko Jaruś.
    No dobra 1.8-1.9 to dla mnie nie objawienie, ale takiej śr biegowej byłbym mocno zadowolony
    Tylko Falubaz

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Mamy 4 seniorów na te 1.8-1.9, Piter teoretycznie najmocniejszy. No, ale on musi sobie cos poukladać. Wierzę, że Protas da radę.

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Chyba za dużo oczekuje od Protasa zielonogórskie społeczeństwo
    Za chwilę będziemy chcieli aby latał na mopie w klubowych pomieszczeniach i uruchamiał betoniarkę podczas budowy nowego parkingu

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Mamy 4 seniorów na te 1.8-1.9, Piter teoretycznie najmocniejszy. No, ale on musi sobie cos poukladać. Wierzę, że Protas da radę.
    To by się średnio przekładalo na 37pkt, pytanie czy Kvech i juniorzy są w stanie średnio robić 9pkt na mecz? Ja nie jestem w stanie tego oszacować.
    Tylko Falubaz

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    To by się średnio przekładalo na 37pkt, pytanie czy Kvech i juniorzy są w stanie średnio robić 9pkt na mecz? Ja nie jestem w stanie tego oszacować.
    Najważniejszy będzie tor domowy. Takiego atutu jak w 2009 nie będzie ale trzeba liczyć na dzien konia z Czwa, czy Apatorem. Sa do zrobienia. Generalnie sklad mamy mocniejszy niż w 2021 moim zdaniem jak spadaliśmy. Juniorka mocniejsza i u-24 na 100%

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Chyba za dużo oczekuje od Protasa zielonogórskie społeczeństwo
    Za chwilę będziemy chcieli aby latał na mopie w klubowych pomieszczeniach i uruchamiał betoniarkę podczas budowy nowego parkingu
    Protas niech się skupi na tym, co do tej pory wychodzi mu świetnie.

    Do pracy przy betoniarce i trzepania worków po cemencie, w ramach zasądzonych prac społecznych, w przerwie przy odbywaniu kary, niech zatrudnią po 15 października Łukasza M.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Czy wiadomo kiedy oficjalnie dowiemy się o nowych zawodnikach Falubazu?
    Tylko Falubaz

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Oficjalnie w listopadzie, nasi od SM jeszcze świętują

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Wszyscy doskonale wiemy, że klucz do utrzymania to mecze domowe. Na W6 stać Jarka, Pawlickich czy Rasmusa na wygrywanie z liderami rywali.
    W tym roku praktycznie każdy pojechał na miarę swego potencjału i nie zawiódł. Rasmus, Buczek, Przemo, Luke, nawet Tungate miał ten sezon dosyc solidny.
    Czy to zasługa Protasa? Nie wiem, ale wielu zawodników twierdzi, ze im pomógł taki gość w parkingu sporo...

    Prawdziwym game changerem może być postawa U24 czyli Janka.
    Jak nasi pomogą mu ogarnac sprzet i taktyke podczas jazdy (o ile da sobie pozwolic) to może być duże wsparcie w nim. W Bydgoszczy byl rownorzednym liderem Rybnika z ich seniorami jak Kurtz.
    Jeśli u nas dolaczy jako piaty dorzucajacy cenne punkty a nieraz nawet wygrywajacy jakis bieg, to mamy szanse.

    Podobnie juniorka. I tu wlasnie rola klubu, aby tym mlodym pomoc sprzetowo, organizacyjnie itd. Z tego co bylo slychac to Borowiakowi i Curzytkowi ta pomoc sporo dała i oby tak było tez w przyszłym roku.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Ja uważam, że kapitanem powinien zostać Przemo. Jest dobrym duchem drużyny, dba o chłopaków gada z nimi podpytuje. Naprawdę zasłużył na miano bycia kapitanem Falubazu

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tak - Przemo mógłby być bo to będzie kolejny jego sezon u nas a Jarka dawno nie było a Piotra nigdy wcześniej. Mógłby też być Rasmus, ale nie wiadomo czy chce i ma predyspozycje.
    Zresztą, decyzja powinna należeć do samych zawodników, jak stwierdzą, że ma być ten czy inny to ich sprawa.

    Wracając jeszcze do rywali w walce o utrzymanie to bardziej widzę szansę na zrobienie tego kosztem GKM. Unia ma naprawdę cos magicznego i legendarnego w sobie. Tam jak trzeba to nawet juniorka wystrzeli i pociągnie wynik. To wielki klub i ogromny potencjał, jakoś nie wierzę abyśmy mieli ich pokonać. Oni w tym roku jadąc bez trzech podstawowych zawodników nie przynosili wstydu i dzielnie walczyli. Choć istotnie nazwiska: Zengota, Lebiedew, Rew czy nawet Smektała równie dobrze pasowałyby do czołowego klubu I ligi.

    Już bardziej do ugryzienia jest chyba GKM z chimerycznym Doylem, Lidseyem, Pludrą etc. Tylko, że tam znów też zaczęli się dorabiać dobrych juniorów i to może być kłopot dla nas.

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    + Ratajczak jako już prawdziwy game changer. Nie mam 2atpliwosci.
    Tak tym bardziej że mamy do tego podkładkę statystyczną
    skoki jakościowe Kubery i Smektały pomiędzy trzecim a czwartym sezonem startów

    Smektała 1,000 > 1,800
    Kubera 1,321 > 1,619

    Ratajczak 1,182 > ?

    Rataj musisz inaczej może być dupa zbita

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Tak tym bardziej że mamy do tego podkładkę statystyczną
    skoki jakościowe Kubery i Smektały pomiędzy trzecim a czwartym sezonem startów

    Smektała 1,000 > 1,800
    Kubera 1,321 > 1,619

    Ratajczak 1,182 > ?

    Rataj musisz inaczej może być dupa zbita
    Kubera i Smektała mieli bardzo dobre starty, a u Ratajczaka nie widać progresu od 3 lat. Jak słabo startował tak dalej słabo startuje. I nie wierzę, że Okoniewski nagle go nauczy dobrze startować, bo albo się to ma albo się tego nie ma.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Kubera i Smektała mieli bardzo dobre starty, a u Ratajczaka nie widać progresu od 3 lat. Jak słabo startował tak dalej słabo startuje. I nie wierzę, że Okoniewski nagle go nauczy dobrze startować, bo albo się to ma albo się tego nie ma.
    Naprawdę przez te 100 lat żużla nie ma żadnego zawodnika który znacząco by poprawił ten element mimo fatalnego początku na starcie kariery. Może któryś z forumowych koneserów coś pamięta ?

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Naprawdę przez te 100 lat żużla nie ma żadnego zawodnika który znacząco by poprawił ten element mimo fatalnego początku na starcie kariery. Może któryś z forumowych koneserów coś pamięta ?
    Gollob startował gorzej od Ratajczaka. Tak .i jakiś czas temu Drozd na tt pisal.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    slawek-unia (11-10-2023)

  22. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Kubera i Smektała mieli bardzo dobre starty, a u Ratajczaka nie widać progresu od 3 lat. Jak słabo startował tak dalej słabo startuje. I nie wierzę, że Okoniewski nagle go nauczy dobrze startować, bo albo się to ma albo się tego nie ma.
    Nie. Kubera miał kiepskie starty,nie tak jak Ratajczak, ale były słabe. Pisaliśmy już o tym gdzieś na forum. Widziałem go zanim zdał licencję, pamiętam jego pierwsze zawody itd. I Dominik jest doskonałym przykładem, że można ten element dopracować do perfekcji na przestrzeni lat. Wiem,że patrząc na niego teraz jest sobie to ciężko wyobrazić,ale tak było

  23. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Ja uważam, że Przemek powinien być kapitanem Falubazu. Robił robotę w parkingu, gadał z każdym zawodnikiem, młodym dużo podpowiadał. Jest taki dobrym duchem drużyny, wprowadził mega pozytywną energię.

    Swoją drogą ciekawe czy Piter dalej będzie miał Jankesa w teamie. Była żona Jankesa oczywiście Łukasza to obecna partnerka Jarka ????. Nie dość że bracia razem, to jeszcze szwagry razem haha

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Tak - Przemo mógłby być bo to będzie kolejny jego sezon u nas a Jarka dawno nie było a Piotra nigdy wcześniej. Mógłby też być Rasmus, ale nie wiadomo czy chce i ma predyspozycje.
    Zresztą, decyzja powinna należeć do samych zawodników, jak stwierdzą, że ma być ten czy inny to ich sprawa.

    Wracając jeszcze do rywali w walce o utrzymanie to bardziej widzę szansę na zrobienie tego kosztem GKM. Unia ma naprawdę cos magicznego i legendarnego w sobie. Tam jak trzeba to nawet juniorka wystrzeli i pociągnie wynik. To wielki klub i ogromny potencjał, jakoś nie wierzę abyśmy mieli ich pokonać. Oni w tym roku jadąc bez trzech podstawowych zawodników nie przynosili wstydu i dzielnie walczyli. Choć istotnie nazwiska: Zengota, Lebiedew, Rew czy nawet Smektała równie dobrze pasowałyby do czołowego klubu I ligi.

    Już bardziej do ugryzienia jest chyba GKM z chimerycznym Doylem, Lidseyem, Pludrą etc. Tylko, że tam znów też zaczęli się dorabiać dobrych juniorów i to może być kłopot dla nas.
    Eneasz szczerze ? Rasmus jest taki mega skryty, z tego co zauważyłem nie lubi być na pediestale, bardziej woli być w cieniu. A Przema jest wszędzie pełno więc spełniłby się idealnie.

  24. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Jankes był też w teamie u Pitera jak Jarek jeździł w Lesznie. Do tego teściu był trenerem.

  25. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    wychowanek ukochanej Unii, przez kilka lat zawodnik ukochanej Stali będzie kapitanem Falubazu
    Ostatnio edytowane przez tomTOM ; 11-10-2023 o 21:08

  26. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    wychowanek ukochanej Unii, przez kilka lat zawodnik ukochanej Stali będzie kapitanem Falubazu
    A przypomnij nam kto jest kapitanem Unii Leszno ?

    Zawodnik Unii, tyle, że nie tej z Leszna. Reszta prawie się zgadza.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Nazbierała się leszczyniaków w wątku, to tylko potwierdza reakcje obronną i udowodnienie swoich racji, że są lepsi, a prawda jest taka, że wszedł do gry gracz większy niż Ostrów czy Krosno. Czujcie tam ładnie oddech na plecach.

  28. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Nazbierała się leszczyniaków w wątku, to tylko potwierdza reakcje obronną i udowodnienie swoich racji, że są lepsi, a prawda jest taka, że wszedł do gry gracz większy niż Ostrów czy Krosno. Czujcie tam ładnie oddech na plecach.

    Czujemy, czujemy. Przynajmniej jeden mecz "ekstra" u siebie, a do tego można się pomylić, którzy to nasi

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    welna (12-10-2023)

  30. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    wychowanek ukochanej Unii, przez kilka lat zawodnik ukochanej Stali będzie kapitanem Falubazu
    I bardzo dobrze. Zasłużył sobie na to. Tu jest prawdziwym liderem. W Stali był zawsze w cieniu, był kapitanem ale o tak rządzili inni. Tu jest królem

  31. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    I bardzo dobrze. Zasłużył sobie na to. Tu jest prawdziwym liderem. W Stali był zawsze w cieniu, był kapitanem ale o tak rządzili inni. Tu jest królem
    Skoro Przemek Pawlicki jest królem w ZG to naprawdę nisko upadliście

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    welna (12-10-2023)

  33. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Bardzo ładna ta nowo odkryta miłość Falubazów do Pawlickich ale bardzo ładnie proszę gdy nadejdzie odpowiedni czas i Piterek zacznie tonąć w tych jakże ukochanych przez niego poszukiwaniach prędkości i w odmętach ekstraligi odnajdzie się zapomniany gkmowy Przemo to kochajcie ich nadal nie chcę nic słyszeć o Leszczyńskich koniach trojańskich

  34. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Bardzo ładna ta nowo odkryta miłość Falubazów do Pawlickich ale bardzo ładnie proszę gdy nadejdzie odpowiedni czas i Piterek zacznie tonąć w tych jakże ukochanych przez niego poszukiwaniach prędkości i w odmętach ekstraligi odnajdzie się zapomniany gkmowy Przemo to kochajcie ich nadal nie chcę nic słyszeć o Leszczyńskich koniach trojańskich
    Kup sobie maść na ból duuupy

  35. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Nazbierała się leszczyniaków w wątku, to tylko potwierdza reakcje obronną i udowodnienie swoich racji, że są lepsi, a prawda jest taka, że wszedł do gry gracz większy niż Ostrów czy Krosno. Czujcie tam ładnie oddech na plecach.
    Ty to do kabaretu startuj hahhaha nie mogę.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  36. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Kup sobie maść na ból duuupy
    Ubzdurałeś sobie jakieś bzdury że niby żle życzę Falubazowi a tak naprawdę liczę na to że razem się utrzymamy. Ale jak widzę te ochy i achy skierowane w stronę braciaków to jedyne skojarzenia mam z filmikami typu ''Kilka sekund przed katastrofą'' W porównaniu do was my tę dziewuchę dobrze znaję ona dupy daję

  37. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ty to do kabaretu startuj hahhaha nie mogę.
    Nie wiem, ale w wątku leszczyńskim większość śmieje się z Twoich wpisów. Ja jestem u siebie, a tu widzę co drugi wypowiada się z widłami w łapach.

    Uciekliśmy od jednych pastuchów z 1 ligi do drugich co myślą, że dalej są potęgą. Szykuje popcorn bo zapowiadają się niezłe fikołki umysłowe, dodatkowo jeszcze czekam na kilka pustych sloganów i wyliczenia tabelek kto i dlaczego jest lepszy.
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 11-10-2023 o 23:38

  38. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Nie wiem, ale w wątku leszczyńskim większość śmieje się z Twoich wpisów. Ja jestem u siebie, a tu widzę co drugi wypowiada się z widłami w łapach.

    Uciekliśmy od jednych pastuchów z 1 ligi do drugich co myślą, że dalej są potęgą. Szykuje popcorn bo zapowiadają się niezłe fikołki umysłowe, dodatkowo jeszcze czekam na kilka pustych sloganów i wyliczenia tabelek kto i dlaczego jest lepszy.
    Wyluzuj Micz idż na plaże jakieś fajne dupy pooglądać

  39. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Nie wiem, ale w wątku leszczyńskim większość śmieje się z Twoich wpisów. Ja jestem u siebie, a tu widzę co drugi wypowiada się z widłami w łapach.

    Uciekliśmy od jednych pastuchów z 1 ligi do drugich co myślą, że dalej są potęgą. Szykuje popcorn bo zapowiadają się niezłe fikołki umysłowe, dodatkowo jeszcze czekam na kilka pustych sloganów i wyliczenia tabelek kto i dlaczego jest lepszy.
    My pastuchy aktualnie doskonale znamy swoje miejsce w szeregu. A potęga będziemy na wieki. Szykuj popcorn i do kabaretu.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  40. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Ubzdurałeś sobie jakieś bzdury że niby żle życzę Falubazowi a tak naprawdę liczę na to że razem się utrzymamy. Ale jak widzę te ochy i achy skierowane w stronę braciaków to jedyne skojarzenia mam z filmikami typu ''Kilka sekund przed katastrofą'' W porównaniu do was my tę dziewuchę dobrze znaję ona dupy daję
    Czyli dalej Cię boli że braciaiki będą u nas. Szczerze ? Obok Zmarzlika to nikt nie ma takiego talentu jak Piter

  41. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Bracia wiadomo może byc wtopa w ekstra, a mogą dobre wyniki kręcić. Przemek nie tylko w PL notował dobre wyniki, no ale mecz w Rybniku - 3 motocykle przypomina mi jego poprzednie sezony.

  42. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    My pastuchy aktualnie doskonale znamy swoje miejsce w szeregu. A potęga będziemy na wieki. Szykuj popcorn i do kabaretu.
    Jesteście taką potęgą, że jedyne co zrobiliście po tak słabym sezonie, okupionym bądź co bądź kontuzjami, ale zawsze. Jedyne co zrobiliście to wzmocniliście się łotewskim chłopem... Mając ekstraligę zapewnioną w sierpniu i możliwość rozmów z prawie każdym to był Wasz maks, Andrzej Lebiediew co spadł z Krosnem. Tymczasem my w sierpniu nie byliśmy pewnie w której lidze się znajdziemy i udało nam się wyciągnąć dwóch ludzi, którzy znaleźli się w finale Ekstraligi.

    Sporo kolegów po szalu rok temu po finale z Krosnem, nie wiedziała co z tym naszym klubem będzie. Czy w ogóle się podniesiemy, czy marazm nas czeka pierwszoligowy na lata. Postawienie na Protasiewicza jako dyrektora sportowego to była najlepsza decyzja od lat. Skład sklejony w tydzień i jak pokazało później życie, sezon marzenie.

    Nadal jednak z tyłu głowy sporo z moich znajomych miała fakt, że na rynku transferowym, który kończy się w lipcu, mamy jakieś szansę z klubami ekstraligi? Czy czeka nas niezmieniony skład? Czy za rogiem czeka z konsoletą DJKK507 i jakiś Holder? Czy Doyle podaje dalej rękę? Czy będziemy skazani znowu na pożarcie z wygranym jednym meczem? Jak widać, choć jeszcze, oficjalnych papierów nie ma, obawy zostały w szafie. Skład jak na BENIAMINKA to jest max co mogliśmy wyciągnąć i brawa za to dla Protasa. Pozostaje Wam rzucanie pustymi sloganami o wagonach pieniędzy itd. itp, ale mając na rynku takich dwóch zawodników wzięliście gościa co raz dobrze pojechał u Was, zamiast zareagować i zrobić sobie "swojski" skład i może przyciągnąć znowu ludzi na trybuny, bo z tego co widziałem w TV, było kiepsko z frekwencją. Nie wnikam też w środowisko, ale śledząc czasami wątek wydawało się, że u Was każdy z każdym się kłóci i nie za bardzo niektórym prędko do powrotu.

    Sporo znaków zapytania mieliśmy też przy formacji juniorskiej, ale ta nie będzie prezentować się tak tragicznie jak mi się wydawało i Falubaz może spać spokojniej niż taki Wrocław, który teraz jest w kropce. Finalista ligi.

    Podsumowując, robienie tabelek, zestawień, porównywanie średnich, przekonywanie, że ktoś nie odpali bo to bo tamto dla mnie jest zabawne, bo potem przychodzi prawdziwy speedway, jedzie GKM z WTSem, w pierwszym biegu Woffinden rozwala bark i mecz kończy się 45:44, gdzie z GKMu nie miało być co zbierać, koniec końców my lecimy z ligi bo na WTSie robimy 0 punktów, a oni mają cenne 2.

    PS Przypomniało mi się, z czym przecież robiliście kabaret. Powrót Emila. Zapomnijcie, że on wróci do Leszna.

  43. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Beniaminek najmocniejszy od lat. Problem Falubazu leży w juniorach. Nie szkolicie w przeciwieństwie do Leszna i GKMu i mam nadzieję, że to zdecyduje o spadku.

    Prawda jest taka, że skład seniorski jest porównywalny w 3 zespołach. Wszyscy poza Kołodziejem bywają chimeryczni.

  44. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Beniaminek najmocniejszy od lat. Problem Falubazu leży w juniorach. Nie szkolicie w przeciwieństwie do Leszna i GKMu i mam nadzieję, że to zdecyduje o spadku.

    Prawda jest taka, że skład seniorski jest porównywalny w 3 zespołach. Wszyscy poza Kołodziejem bywają chimeryczni.
    W tym sezonie też miał być problem, a transfer Curzytka okazał się strzałem w 10.

    Zgodzę się, że szkółka została mocno zaniedbana za czasów Różowego, ale teraz obecnie jest w niej sporo chłopaków. Wasza przewaga to trener - Kościecha, co zjadł zęby na żużlu i zarząd, który powiedziała basta parę lat temu i miał dość ściągania ludzi pokroju Zielińskiego. Unia wiadomo - Jankes. Porównując do nich naszego wfiste-organizatora ciężko w ogóle tutaj konkurować. Nie widać również chyba nikogo na horyzoncie kto mógłby być dla tych młodych autorytetem w czasie treningów i ich odpowiednio pokierować.
    By doszło do całkowitego odnowienia boomu na żużel w ZG, choć widać po finale, że głód sukcesów jest wielki, potrzeba jednego dobrze zapowiadającego się swojaka, z którym można się utożsamiać. Oby objawił się jak najszybciej.

  45. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    W tym sezonie też miał być problem, a transfer Curzytka okazał się strzałem w 10.

    Zgodzę się, że szkółka została mocno zaniedbana za czasów Różowego, ale teraz obecnie jest w niej sporo chłopaków. Wasza przewaga to trener - Kościecha, co zjadł zęby na żużlu i zarząd, który powiedziała basta parę lat temu i miał dość ściągania ludzi pokroju Zielińskiego. Unia wiadomo - Jankes. Porównując do nich naszego wfiste-organizatora ciężko w ogóle tutaj konkurować. Nie widać również chyba nikogo na horyzoncie kto mógłby być dla tych młodych autorytetem w czasie treningów i ich odpowiednio pokierować.
    By doszło do całkowitego odnowienia boomu na żużel w ZG, choć widać po finale, że głód sukcesów jest wielki, potrzeba jednego dobrze zapowiadającego się swojaka, z którym można się utożsamiać. Oby objawił się jak najszybciej.
    Od różowego nic się nie zmieniło. Szkółka nadal jest zaniedbana, nie ma myśli szkoleniowej, nie ma logistyki, nie ma koncepcji.
    Jest nieco lepiej ze sprzętem i to jedyna zmiana.

    Ps. Mariusz nie odpisuj, wiem wiem szkolimy, ale talentów brak.
    Tylko Falubaz

  46. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Jesteście taką potęgą, że jedyne co zrobiliście po tak słabym sezonie, okupionym bądź co bądź kontuzjami, ale zawsze. Jedyne co zrobiliście to wzmocniliście się łotewskim chłopem... Mając ekstraligę zapewnioną w sierpniu i możliwość rozmów z prawie każdym to był Wasz maks, Andrzej Lebiediew co spadł z Krosnem. Tymczasem my w sierpniu nie byliśmy pewnie w której lidze się znajdziemy i udało nam się wyciągnąć dwóch ludzi, którzy znaleźli się w finale Ekstraligi.

    Sporo kolegów po szalu rok temu po finale z Krosnem, nie wiedziała co z tym naszym klubem będzie. Czy w ogóle się podniesiemy, czy marazm nas czeka pierwszoligowy na lata. Postawienie na Protasiewicza jako dyrektora sportowego to była najlepsza decyzja od lat. Skład sklejony w tydzień i jak pokazało później życie, sezon marzenie.

    Nadal jednak z tyłu głowy sporo z moich znajomych miała fakt, że na rynku transferowym, który kończy się w lipcu, mamy jakieś szansę z klubami ekstraligi? Czy czeka nas niezmieniony skład? Czy za rogiem czeka z konsoletą DJKK507 i jakiś Holder? Czy Doyle podaje dalej rękę? Czy będziemy skazani znowu na pożarcie z wygranym jednym meczem? Jak widać, choć jeszcze, oficjalnych papierów nie ma, obawy zostały w szafie. Skład jak na BENIAMINKA to jest max co mogliśmy wyciągnąć i brawa za to dla Protasa. Pozostaje Wam rzucanie pustymi sloganami o wagonach pieniędzy itd. itp, ale mając na rynku takich dwóch zawodników wzięliście gościa co raz dobrze pojechał u Was, zamiast zareagować i zrobić sobie "swojski" skład i może przyciągnąć znowu ludzi na trybuny, bo z tego co widziałem w TV, było kiepsko z frekwencją. Nie wnikam też w środowisko, ale śledząc czasami wątek wydawało się, że u Was każdy z każdym się kłóci i nie za bardzo niektórym prędko do powrotu.

    Sporo znaków zapytania mieliśmy też przy formacji juniorskiej, ale ta nie będzie prezentować się tak tragicznie jak mi się wydawało i Falubaz może spać spokojniej niż taki Wrocław, który teraz jest w kropce. Finalista ligi.

    Podsumowując, robienie tabelek, zestawień, porównywanie średnich, przekonywanie, że ktoś nie odpali bo to bo tamto dla mnie jest zabawne, bo potem przychodzi prawdziwy speedway, jedzie GKM z WTSem, w pierwszym biegu Woffinden rozwala bark i mecz kończy się 45:44, gdzie z GKMu nie miało być co zbierać, koniec końców my lecimy z ligi bo na WTSie robimy 0 punktów, a oni mają cenne 2.

    PS Przypomniało mi się, z czym przecież robiliście kabaret. Powrót Emila. Zapomnijcie, że on wróci do Leszna.

    Micz z szacunku do Ciebie, bo ogarnięty i ułożony z Ciebie kibic.
    Nie szukaj na siłę sukcesu tam gdzie go nie ma.
    Co Wy zrobiliście?
    WYCIĄGNĘLIŚCIE ?????
    Proszę Cię....
    Wzięliście to co było ,,wyrzucone''.
    Identycznie jak rok temu Unia z Holderem i Smektałą.
    Przecież o Hampela nikt się nie starał ! Nikt
    A młody Pawlicki jak przysłał ofertę do Torunia i Leszna , to nawet emaila zwrotnego nie dostał z tych klubów.
    Z Lublina musiał wylecieć JH , z WRO PPJ.
    Wy ich po prostu wzięliście, przy czym za jednego solidnie przepłaciliście.

    A jedyną rywalizację na rynku transferowym jaką toczyliście to ...przegraliście.
    Mowa o Przyjemskim.
    I ot to cały Wasz sukces okresu transferowego.
    Niechciany nigdzie Jarosław i przepłacony Piter.
    Reasumując
    Nie zachowuj się jak PawlickiTeam, bo on też był mocno przekonany, że szarpaliśmy się z całą ligą rok temu o Chrisa i Bartka.
    A Ty , wiem bo wymieniłem z Tobą kilka zdań, jesteś kibicem z wiedzą i racjonalnym myśleniem. Dlatego spójrz trzeźwym okiem na te transferowe ,, sukcesy''

    I zaznaczam od razu.... może się okazać, że ten skład wypali , i naprawdę tego Wam życzę.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    lego (12-10-2023)

  48. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Micz z szacunku do Ciebie, bo ogarnięty i ułożony z Ciebie kibic.
    Nie szukaj na siłę sukcesu tam gdzie go nie ma.
    Co Wy zrobiliście?
    WYCIĄGNĘLIŚCIE ?????
    Proszę Cię....
    Wzięliście to co było ,,wyrzucone''.
    Identycznie jak rok temu Unia z Holderem i Smektałą.
    Przecież o Hampela nikt się nie starał ! Nikt
    A młody Pawlicki jak przysłał ofertę do Torunia i Leszna , to nawet emaila zwrotnego nie dostał z tych klubów.
    Z Lublina musiał wylecieć JH , z WRO PPJ.
    Wy ich po prostu wzięliście, przy czym za jednego solidnie przepłaciliście.

    A jedyną rywalizację na rynku transferowym jaką toczyliście to ...przegraliście.
    Mowa o Przyjemskim.
    I ot to cały Wasz sukces okresu transferowego.
    Niechciany nigdzie Jarosław i przepłacony Piter.
    Reasumując
    Nie zachowuj się jak PawlickiTeam, bo on też był mocno przekonany, że szarpaliśmy się z całą ligą rok temu o Chrisa i Bartka.
    A Ty , wiem bo wymieniłem z Tobą kilka zdań, jesteś kibicem z wiedzą i racjonalnym myśleniem. Dlatego spójrz trzeźwym okiem na te transferowe ,, sukcesy''

    I zaznaczam od razu.... może się okazać, że ten skład wypali , i naprawdę tego Wam życzę.
    Kolego nie bądź taki cwany, bo jakby Lublin chciał mieć np. Kołodzieja czy Ratajczaka to wciągnąłby ich nosem więc nie ma co się śmiać że przegraliśmy walkę o Przyjemskiego bo też byście takowa przegrali. Mówicie o nas że nikt nie chciał inny Jarka czy Piotrka i dlatego do nas przyszli, a przypomnij sobie jak było z Zengim ktoś go chciał ? Myślisz że wszyscy się o niego bili ? Nasi odpuścili temat po jednej rozmowie zresztą słusznie, bo jego stosunek do Falubazu to zwykły przerost formy nad treścią. Więc nie nabijaj się, bo nie wiesz co Was spotka. Daje sobie jaja uciąć, że jakby któryś z juniorów Motoru miał odpukac kontuzje a w Unii ławę by grzał Jabłoński czy dalej Maksiu to Kępa rzuca Rusieckiemu ponad bańkę i ten ich wypożycza z pocałowaniem ręki Złotowa blokuje rozwój utalentowanych dobrych chłopaków bo jest lasy na kasę
    Ostatnio edytowane przez efialtes ; 12-10-2023 o 10:24

  49. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Lublin akurat chcial Kolodzieja.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •