Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 646

Wątek: 1/2 PGE Ekstraligi: Sparta Wrocław - Apator Toruń (27.08.2023 r./10.09.2023 r.)

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    W Turcji blacktop byłeś? A to czasem nie jest kierunek oblegany przez Rosjan?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jak wybudujecie lotnisko w Toruniu to przylecimy samolotem. Lecimy samilotem na LE albo LM. Możesz nas ogladać w telewizji. Wykupię ci pakiet waniusza.
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @Zabovsky niektórzy z nas są już rodzicami, ale starzy tylko z nazwy. Nie mogę przestać się śmiać.
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    zabovsky napisał:

    Jezu jakim jestem nędzarzem. Specjalista od torebek w lidlu mnie podsumował. Jak żyć.
    Właśnie wróciłem z Grecji. Wcześniej Cypru i Turcji. Pochwal się gdzie byłeś sympatyku Putina.
    Co ty możesz wiedzieć o czarterowaniu samolotu?
    Ile jeszcze razy odpowiesz na ten mój jeden krótki wpis? Niezła beka - światowiec, który ma ciekawsze rzeczy do roboty niż oglądanie żużla z udziałem drużyn spoza Częstochowy, siedzi trzeci dzień na forum, desperacko próbując wymyślić ripostę, która będzie chociaż w minimalnym stopniu ocierać się o błyskotliwość. Powodzenia i próbuj dalej, bo póki co odtwarzasz w kółko swój wtórny bełkot, a jeszcze dodatkowo się ośmieszasz potwierdzając, że nadal nie nauczyłeś się cytować postów. Pocieszny futrzak

  3. Powrót do góry    #228
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Ale dokladnie tak bylo w 2021 gdy szli leb w leb z Artiomem. Wtedy I jeden I drugi nakrecali sie nawzajem, i obaj odjechali wybitny sezon GP (przypominam, ze powygrywali po piec turniejow co zdarzylo sie wczesniej TYLKO raz Rickardssonowi). Ja twierdze, ze Zmarzlik wychodzilby ze skory, jechal na 150% gdyby mial konkurenta takiego jak w Artiom wtedy (tak wlasnie bylo).

    Ja ogolnie zawsze stawiam procz wynikow skile ofensywne i skuteczne akcje. Oczywiscie mowimy TU o dwoch najlepszych wspolczesnych zuzlowcach jesli chodzi o czysto jezdzieckie umiejetnosci (jeszcze Janowski I Madsen). Tych statnich smiem twierdzic Zimny mial wiecej, dodatkowo objechal Emila bezposrednio. I w skali calego sezonu jest jednak nr.1. Emil chocby dwa poprzedniej mecze z wrockiem z najmocniejszymi rywalami zupelnie pokpil - liderzy objezdzali go wyjatkowo gladko na dystansie jak na ne.1 na swiecie.

    Z drugiej strony Emil pojechal Tez galaktyczny sezon w gb, slabsi rywale ale wyniki jakie wykrecil I w jaki sposob musza budzic szacunek.
    Bartek to najlepszy żużlowiec nasz w historii. Nie ukrywam, że jestem jego fanem )
    Jednak w tym sezonie nie jest dominatorem. Ma słabe mecze. Chyba jest słabszy sprzętowo.Umiejętnościami nosem wciąga resztę.

    Dwa ruski są w tym roku, po odpoczynku świetni.
    Propaganda nie ogłupia. Ona jest z góry obliczona na durni.

  4. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta

    Dwa ruski są w tym roku, po odpoczynku świetni.
    Dla uściślenia...
    Emil - świetny
    Artiom - dobry (niestety to już nie ten dominator sprzed zawieszenia, ale i tak wiadomo, że jest liderem w Sparcie)

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Jap (29-08-2023), Peter Kildemand (30-08-2023), antyprzemek (30-08-2023)

  6. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Grecja, Cypr, Turcja . Mało masz się czym chwalić . Typowy polski buc z Turcji. Próbujesz imponować pieniędzmi których nie masz ale warto zdać sobie sprawę i serdecznie to polecam, ze brzmią jak wiesniak i buc

    Prawdziwy mężczyzna, biznesmen, przedsiębiorca raczej pieniędzmi i autami się nie chwali raczej robią to chłopcy BMW Z 2007go po all inclusive w Turcji

    Bez obrazy ale ignor za płytki jesteś do jakiejkolwiek dyskusji. Szkoda tyłki ze taki pozer wyrabia opinie o innych kibicach Wlokniarza których całe grono to świetni, normalni ludzie
    Oczywiście, dlatego się nie chwalę, bo jest to tylko kilka procent tego co robię w ciągu roku.
    Tak swoją drogą to trudno dyskutować z kimś kto nie ma zielonego pojęcia o podróżach czy samochodach.
    Dla kogoś dla którego Turcja kojarzy się z polskim bucem, BMW i all inclusive
    Tak jakby w Turcji były tylko hotele dla ludzi twojego pokroju.
    Bez obrazy, ale jesteś trochę za mały nawet do tak błahej dyskusji.

    @młody przecież ruscy są wszędzie. Paradoksalnie to chyba najwięcej jest ich na Cyprze.
    Między sobą nawet rozmawiają po angielsku i dopiero dzieci ich demaskują mówiąc w ojczystym języku.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filon Zobacz posta
    Grecja, Cypr, Turcja . Mało masz się czym chwalić . Typowy polski buc z Turcji. Próbujesz imponować pieniędzmi których nie masz ale warto zdać sobie sprawę i serdecznie to polecam, ze brzmią jak wiesniak i buc

    Prawdziwy mężczyzna, biznesmen, przedsiębiorca raczej pieniędzmi i autami się nie chwali raczej robią to chłopcy BMW Z 2007go po all inclusive w Turcji

    Bez obrazy ale ignor za płytki jesteś do jakiejkolwiek dyskusji. Szkoda tyłki ze taki pozer wyrabia opinie o innych kibicach Wlokniarza których całe grono to świetni, normalni ludzie
    Gosc już pewnie ponad 20 lat tutaj się udziela i zawsze był trochę walnięty, ale ostatnio widac że wóda albo narko łeb mu znacznie zryły.

  8. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Frank nie mierz wszystkich swoją miarą. Jeśli masz kłopoty z alką albo prochami to zgloś się do instytucji, które mogą ci pomóc.
    Dla was wyjazd do Turcji, Grecji czy na Cypr jest synonimem lotu w kosmos. Takie macie o tym pojęcie. Ktoś kto robi to cyklicznie to jest już kosmitą, bucem, pozerem i do tego pijakiem, nędzarzem i co tam jeszcze wymyślicie, a ja się śmieję z waszej ksenofobii i nie mogę przestać się śmiać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #233
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Frank nie mierz wszystkich swoją miarą. Jeśli masz kłopoty z alką albo prochami to zgloś się do instytucji, które mogą ci pomóc.
    Dla was wyjazd do Turcji, Grecji czy na Cypr jest synonimem lotu w kosmos. Takie macie o tym pojęcie. Ktoś kto robi to cyklicznie to jest już kosmitą, bucem, pozerem i do tego pijakiem, nędzarzem i co tam jeszcze wymyślicie, a ja się śmieję z waszej ksenofobii i nie mogę przestać się śmiać.
    Ksenofobii?! Sufit ci na łeb spadł? Weź to rozwiń bo teraz to ja nie mogę się przestać śmiać...

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    Rif (30-08-2023)

  11. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Kiedys sie chwalil, ze mial czartery do Dubaju.
    Teraz Turcja i Cypr.
    No coz, starzeje sie , wiec juz niedlugo do Rumunii,Albanii
    a potem to juz tylko wyczarterowany rower do pobliskiej parafii.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-08-2023 o 08:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Rif (30-08-2023)

  13. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kingpin, przecież dla ciebie zakup samochodu w salonie to było szczytem głupoty i otwarcie z tego drwiłeś. Wyjazd do Dubaju kojarzył wam się z usługami seksualnymi. Jesteście zwyklymi burakami. Mimo, że mieszkacie w mieście jesteście zwyklymi wieśniakami. Specjaliści od torebek LV w lidlu i kibice propagandysty putina jak zawsze robicie mi dzień.

    Właściciel wstydził się tu nawet pisać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Biorac pod uwage, ze po pierwszym wyjezdzie z salonu taki samochod traci 25-30% swojej wartosci, nadal tak uwazam.
    Nie ma to znaczenia jedynie w przypadku leasingu na firme, bo i tak sobie odpiszesz.

    Jak slusznie zauwazyles, wiesniactwo nie jest pochodna pochodzenia.
    Na jakis minimalny szacunek za samokrytyke wlasnie zasluzyles.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    blacktop...

    Jakie Ty musisz mieć smutne życie, że obcym ludziom chwalisz się tym co masz i gdzie byłeś....

    I wiem, wiem
    Nie fatyguj się już i nie odpisuj
    Jestem wieśniakiem, burakiem, biedakiem i w dupie byłem i gówno widziałem

  16. Powrót do góry    #238
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Jaką próżnie muszą mieć w głowach ci co z nim dyskutują

  17. Powrót do góry    #239
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Jaką próżnie muszą mieć w głowach ci co z nim dyskutują
    Bawią się w ścieku foro-podobnym.

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nastepni bez prozni w glowie znani z wibratorow i druzyny mem.
    Zazdroszcze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Biorac pod uwage, ze po pierwszym wyjezdzie z salonu taki samochod traci 25-30% swojej wartosci, nadal tak uwazam.
    Dziwne byłoby gdyby był droższy, albo zachował cenę.
    Kupujesz to czego potrzebujesz, to na co cię stać i za tyle ile chcesz wydać.

    Dodatkowo jeśli chodzi o auto, to kwestia jak długo planujesz korzystać z tego auta i ile km kręcić.
    (Piszę o celach prywatnych).
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  20. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jakie Ty musisz mieć smutne życie, że obcym ludziom chwalisz się tym co masz i gdzie byłeś....

    I wiem, wiem
    Nie fatyguj się już i nie odpisuj
    Jestem wieśniakiem, burakiem, biedakiem i w dupie byłem i gówno widziałem
    Napisałem tylko, że byłem w Grecji czy Turcji, czy że bierzemy czy braliśmy autokar ze starą gwardią. Nic wielkiego.
    Miłośnik ruskich, putina i torebek LV napisał, że jestem nędzarzem co ci się tak bardzo spodobało.
    Dlatego odpisałem randomowym gościom. Nie wiem o co ta drama wieśniaku.
    Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że jesteśmy anonimowi dla siebie i nie ma kompletnie znaczenia co mamy, a czego nie mamy i czym się zajmujemy. Większość rzeczy tutaj traktujemy z przymrużeniem oka, ale czasami jak widać wejdę na psychę zakompleksionym gościom. Tyle.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dziwne byłoby gdyby był droższy, albo zachował cenę.
    Kupujesz to czego potrzebujesz, to na co cię stać i za tyle ile chcesz wydać.

    Dodatkowo jeśli chodzi o auto, to kwestia jak długo planujesz korzystać z tego auta i ile km kręcić.
    (Piszę o celach prywatnych).
    Dziekuje za lekcje.
    Nie wiedzialem a teraz juz wiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Kingpin, przecież dla ciebie zakup samochodu w salonie to było szczytem głupoty i otwarcie z tego drwiłeś. Wyjazd do Dubaju kojarzył wam się z usługami seksualnymi. Jesteście zwyklymi burakami. Mimo, że mieszkacie w mieście jesteście zwyklymi wieśniakami. Specjaliści od torebek LV w lidlu i kibice propagandysty putina jak zawsze robicie mi dzień.

    Właściciel wstydził się tu nawet pisać.
    Rozwiniesz ten wątek ksenofobii, bo według definicji, to akurat dotyczy ciebie, a nie nas?
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  23. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W takim razie masz problem ze znajomością słów. Człowiek żyjący na wyższym poziomie, podróżujący po świecie czy jeżdżący lepszym samochodem jest dla Was obiektem do drwin. Prawie się wszyscy zesraliście jak zabovsky nazwał mnie nędzarzem tacy jesteście prymitywni i zacofani. Mentalni gówniarze jak filon i wełna, bredzący coś o all inclusive czy starych bmw. Wieśniaki które boją się konfrontacji. Wstyd tutaj pisać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Peper muszę cię zmartwić. Nie czekałem i nie oglądałem tych twoich pozorantów którzy zesrali się metr przed kiblem jak zawsze.

    Mam lepszą rozrywkę w niedzielny wieczór.
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Założ sobie jeszcze z 3 konta peterek kildemand i ktoś cię zacznie traktować powaznie i może nawet będzie z tobą dyskutować Spuszczam cię w kiblu tymczasem xD

    Peper o czym mam teraz rozmawiać jak znowu zesral8ście się metr przed kiblem?
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Cieszę się że wreszcie zrozumiałeś, że ludzie mają lepsze zajecia w życiu niż oglądanie toruńskich żużlowców którzy zesrali się znowu metr przed kiblem.
    Siostro!!! Sierściuch się znowu zaciął! Szybko lewatywę dla pacjenta! #naoddziale
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #247
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    W takim razie masz problem ze znajomością słów. Człowiek żyjący na wyższym poziomie, podróżujący po świecie czy jeżdżący lepszym samochodem jest dla Was obiektem do drwin. Prawie się wszyscy zesraliście jak zabovsky nazwał mnie nędzarzem tacy jesteście prymitywni i zacofani. Mentalni gówniarze jak filon i wełna, bredzący coś o all inclusive czy starych bmw. Wieśniaki które boją się konfrontacji. Wstyd tutaj pisać.
    Najbogatszych ludzi jakich w życiu poznałem jeździli dziesięcioletniemi Skodami, ubierali się w zwykle ciuchy, odkrywali lokalne zakamarki, potrafili cieszyć się byle czym. I mówię o ludziach sukcesu, którzy mają miliony na koncie.

    Jest takie powiedzenie: "Niektórzy ludzie są tak biedni, że mają tylko pieniądze". Z jakiegoś powodu mam wrażenie że to powiedzenie pasuje do ciebie idealnie.

    Bez odbioru.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    Buszmen (30-08-2023)

  27. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Specjalista od szyberdachu i all inclusive w Turcji. Iks de.
    Taniej się już chyba nie da!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie jeżdżę na all inclusive w Turcji a mój szyberdach kosztuje więcej niż twój cały samochód zabawny tirowcu.
    Paweł kst. Milionerzy e 10 letniej skodzie? Zwyczajnie cię klamią ci "mikionerzy".

    P.s. W hyattach, marriotach, hiltonach czy sofitelach są karty lojalnościowe które zastępują popularny wśród cebulaków all incl.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #250
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie jeżdżę na all inclusive w Turcji a mój szyberdach kosztuje więcej niż twój cały samochód zabawny tirowcu.
    Paweł kst. Milionerzy e 10 letniej skodzie? Zwyczajnie cię klamią ci "mikionerzy".

    P.s. W hyattach, marriotach, hiltonach czy sofitelach są karty lojalnościowe które zastępują popularny wśród cebulaków all incl.
    A tak z innej beczki jak pogoda w Kopenhadze?

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jaceks1 za jego przydatny post!

    welna (30-08-2023)

  31. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie ma to jak pogadać z kibolami o produktach luksusowych i postrzeganiu rzeczywistości.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    A tak z innej beczki jak pogoda w Kopenhadze?
    Autokar nie spełniał standardów milionerów
    Obejrzą w warszawskim Bristolu
    Ostatnio edytowane przez welna ; 30-08-2023 o 17:36

  33. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Autokarem przecież nedzarze jeżdżą według was cudaki. Ogarnijcie się trochę.

    Boli dupa komuchu co?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dziekuje za lekcje.
    Nie wiedzialem a teraz juz wiem.
    I po co ta ironia?
    Jeśli to wiesz to po ch... wypisujesz bzdury
    i robisz zamieszanie dając pożywkę gamoniowi?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie jeżdżę na all inclusive w Turcji a mój szyberdach kosztuje więcej niż twój cały samochód zabawny tirowcu.
    Paweł kst. Milionerzy e 10 letniej skodzie? Zwyczajnie cię klamią ci "mikionerzy".

    P.s. W hyattach, marriotach, hiltonach czy sofitelach są karty lojalnościowe które zastępują popularny wśród cebulaków all incl.
    Twój szyberdach do dziś wszystkich bawi. Lata 70te.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #256
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    W takim razie masz problem ze znajomością słów. Człowiek żyjący na wyższym poziomie, podróżujący po świecie czy jeżdżący lepszym samochodem jest dla Was obiektem do drwin. Prawie się wszyscy zesraliście jak zabovsky nazwał mnie nędzarzem tacy jesteście prymitywni i zacofani. Mentalni gówniarze jak filon i wełna, bredzący coś o all inclusive czy starych bmw. Wieśniaki które boją się konfrontacji. Wstyd tutaj pisać.
    Nie, człowiek żyjący na wysokim poziomie to nie jest obiekt do drwin

    Obiektem do drwin jest osoba która za wszelka cenę próbuje się tym obnosić i chce udowodnić ze żyje dostaniej niz inni I czy tak jest czy w innym przypadku zupełnie nie bo pieniądze sa duże i małe w zależności z kim o nich rozmawiasz to właśnie ciagle odnoszenie się do nich, do pieniędzy ktorych dobrze wiemy ze nie masz ale bardzo chciałbyś miec powoduje ze jesteś bucem

  37. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Filon niektórzy mówią, że milczenie jest złotem, a jeszcze inni że jest szansą. Szansą, której nie wykorzystałeś. Jesteś totalnym prymitywem. Burakiem który ma niewielkie pojęcie o świecie i o życiu. Możesz kolegom na budowie opowiadać historie o hotelach w Turcji, bo masz tak ogromne pojęcie w tym temacie. Nie musisz pisać w każdym poście że wszyscy wiedzą, bo robili sobie niektórzy zdjęcia z moim samochodem. Dla was milionerem (sic) jest już ktoś kto jeździ nowym trochę lepszym samochodem z salonu, albo jeździ kilka razy na wakacje w roku. Nie mogę przestać się śmiać. Przypomnę, że właściciel wstydził się tutaj pisać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    I po co ta ironia?
    Jeśli to wiesz to po ch... wypisujesz bzdury
    i robisz zamieszanie dając pożywkę gamoniowi?
    Jakie bzdury, jakie zamieszanie?
    Napisałem dlaczego wolałbym roczny samochód z małym przebiegiem ale np lepszym wyposażeniem
    niż nówkę z salonu a ty wjechałeś z jakąś prawda objawiona.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 31-08-2023 o 12:00
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #259
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie mogę przestać się śmiać. Przypomnę, że właściciel wstydził się tutaj pisać.
    Ty zaś bezwstydnie obnażasz swoją głupotę, a do tego jak dzieciak z podwórka chwalisz się swoimi zabawkami, fantazjujesz i nikt ciebie nie lubi.
    Zacznij się wstydzić i będziemy mieli spokój.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    Mossberg (01-09-2023)

  41. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jakie bzdury, jakie zamieszanie?
    Napisałem dlaczego wolałbym roczny samochód z małym przebiegiem ale np lepszym wyposażeniem
    niż nówkę z salonu a ty wjechałeś z jakąś prawda objawiona.
    Spoko, żyj w swoim świecie i ciesz się, że pozornie zaoszczędziłeś kilka K.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  42. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ty zaś bezwstydnie obnażasz swoją głupotę, a do tego jak dzieciak z podwórka chwalisz się swoimi zabawkami, fantazjujesz i nikt ciebie nie lubi.
    Nie chce mi się z tobą dyskutować dziecko. Wracaj na sportowefakty, którymi tak się jarasz neandertalu.

    Nikt mnie nie lubi. Ja prdl nie dziwię się wlaścicielowi, że nie chce dyskutować z tymi niedorozwojami. Na tt każdy mój wpis śledzi od 300 do 1500 na instgramie. natomiast na sportsbordzie nie lubi mnie 15 psycholi z grzywką w nosie z torunia. Jak żyć? No jak?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #262
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,187
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Na tt każdy mój wpis śledzi od 300 do 1500 na instgramie.
    Lubie jezdzic na rowerze samochodem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zostawmy lepiej insta w spokoju. Przypomnę, że jak wrzuciłem tutaj zdjęcia.to zniknąłeś na jakiś czas , a twój przyjaciel wolał wrócić do więzienia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #264
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Toruń skład na mecz we Wrocławiu:
    1. Lampart
    2. Lambert
    3. Sajfutdinov
    4. Przedpełski
    5. Dudek
    6. Lewandowski
    7. Rumiński
    Stan meczu 45:45 czyli de dacto Wrocław wygrywa 1 pkt
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  46. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Toruń skład na mecz we Wrocławiu:
    1. Lampart
    2. Lambert
    3. Sajfutdinov
    4. Przedpełski
    5. Dudek
    6. Lewandowski
    7. Rumiński
    Sparta
    1. Pawlicki
    2. Bewley
    3. Wright
    4. Laguta
    5. Janowski
    6. Kowalski
    7. Małkiewicz

  47. Powrót do góry    #266
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Ustawienie Sparty tragicznie. Tradycyjne kopiuj-wklej Śledzia. E niedzielę mecz o srebro i o to kto chce dostać wciry od platiniumów.

  48. Powrót do góry    #267
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Ustawienie Sparty tragicznie. Tradycyjne kopiuj-wklej Śledzia.
    Nie mogę się z tym zgodzić.
    Łaguta pod 12 w tym sezonie jeszcze nie startował.
    Moim zdaniem to dobry ruch, który da nam trochę korzyści.

  49. Powrót do góry    #268
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Ustawienie Sparty tragicznie. Tradycyjne kopiuj-wklej Śledzia. E niedzielę mecz o srebro i o to kto chce dostać wciry od platiniumów.
    To się jeszcze okaże. Finał to dwumecz, dyspozycja dnia. Dopiero co Janowski sprał i zmielił Judasza, Kuberę i Hampela na ich terenie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #269
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,187
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    No nie wiem, Motor ma kosmiczna przewagę sprzetowa. Widac to po wynikach takiego Hampela, Banbora czy nawet Jaworskiego. Paradoksalnie najsłabiej sprzętowo wyglada Zmarzlik, ale on sobie zawsze poradzi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  51. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    kosmiczna przewaga w sprzecie Sasinow zbiega sie z glosami o kombinowaniu z gaznikami. Trzeba miec kumatych w parkingu, ktorzy beda mieli oczy dookola glowy. Zeby znowu o wygranej nie decydowaly machloje np. z metanolem (pozdrawiam aPoloniuszy)
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •