Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 646

Wątek: 1/2 PGE Ekstraligi: Sparta Wrocław - Apator Toruń (27.08.2023 r./10.09.2023 r.)

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez levii Zobacz posta
    Ludzie, co za debil drze się tak na stadionie?? Przecież tego nie idzie wytrzymać! Chłop na jakiejś terapii jest??? Masakra
    To pewnie zabovsky

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    J-rules Włokniarz pokonał twoich Panów dwukrotnie w tym sezonie. Apator wygrał aż 5 spotkań na 17 w tym sezonie i jedzie w pólfinale. Co tu dodawać?
    Wystarczy dodac wczorajsze wyczyny Woryny, Drabika i Miskowiaka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Emilio pierwsza 18ka w lidze pl w karierze?
    Chyba tak - piękny stempel do statusu najlepszego żużlowca na świecie ad 2023.

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (27-08-2023), mszat (28-08-2023), orlosep (27-08-2023)

  5. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2005
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 14 w 13 postach
    A gdzie zniknął wielbiciel wibratorow - kołchoz? Haha

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Na dziś Sparta za cienka na Motor, ale ewentualny finał za miesiąc, dużo się może zmienić.
    Nie wiem co sie zmieni, ale Motor tylko silniejszy moze byc.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Na dziś Sparta za cienka na Motor, ale ewentualny finał za miesiąc, dużo się może zmienić.
    Sparta jest w dupie od jakiegoś miesiąca i meczu w Lesznie. Wcześniejsze zwycięstwa też jakieś bardzo wysokie nie były, a często mogło być znacznie wyżej. Motor za to jak już jeździ to jedzie na maksa i wyciąga z siebie wszystko. Tu się szykuje powtórka z 2019 roku.

  8. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Peper muszę cię zmartwić. Nie czekałem i nie oglądałem tych twoich pozorantów którzy zesrali się metr przed kiblem jak zawsze.

    Mam lepszą rozrywkę w niedzielny wieczór.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Peper muszę cię zmartwić. Nie czekałem i nie oglądałem tych twoich pozorantów którzy zesrali się metr przed kiblem jak zawsze.

    Mam lepszą rozrywkę w niedzielny wieczór.
    Zesrali się to prawda. Ale w meczu o brąz zesrasz się Ty. Ale będzie z Ciebie beka po meczach o 3 miejsce xDDDD

    P.S Czy nauczyłeś się już cytować ? bo 21 lat nic Cie nie nauczyło xDDD

  10. Powrót do góry    #189
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Chyba tak - piękny stempel do statusu najlepszego żużlowca na świecie ad 2023.
    Dzisiaj bylo pieknie.

    Ale Suma sumarum Zimny byl/jest lepszy calisciowo. I w bezposrednich pojedynkach, I srednia w lidze I potrafil Emila porobic po trasie... To bylby wspanialy rok w GP gdyby znalezli sie tam Emil z Artiomem.

  11. Powrót do góry    #190
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Peper muszę cię zmartwić. Nie czekałem i nie oglądałem tych twoich pozorantów którzy zesrali się metr przed kiblem jak zawsze.

    Mam lepszą rozrywkę w niedzielny wieczór.
    To dziwne, bo co drugie twoje wypociny dotycza wlasnie Torunia. Ciekawa ta twoja rozrywka...

  12. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Założ sobie jeszcze z 3 konta peterek kildemand i ktoś cię zacznie traktować powaznie i może nawet będzie z tobą dyskutować Spuszczam cię w kiblu tymczasem xD

    Peper o czym mam teraz rozmawiać jak znowu zesral8ście się metr przed kiblem?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #192
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Założ sobie jeszcze z 3 konta peterek kildemand i ktoś cię zacznie traktować powaznie i może nawet będzie z tobą dyskutować Spuszczam cię w kiblu tymczasem xD

    Peper o czym mam teraz rozmawiać jak znowu zesral8ście się metr przed kiblem?
    Ehh...poddaje sie.
    Powodzenia w zyciu

  14. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez levii Zobacz posta
    Ludzie, co za debil drze się tak na stadionie?? Przecież tego nie idzie wytrzymać! Chłop na jakiejś terapii jest??? Masakra

    to ja byłem pzdr
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  15. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cieszę się że wreszcie zrozumiałeś, że ludzie mają lepsze zajecia w życiu niż oglądanie toruńskich żużlowców którzy zesrali się znowu metr przed kiblem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Peper muszę cię zmartwić. Nie czekałem i nie oglądałem tych twoich pozorantów którzy zesrali się metr przed kiblem jak zawsze.

    Mam lepszą rozrywkę w niedzielny wieczór.
    a jaką miałeś rozrywkę?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Buszmen (27-08-2023)

  18. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Dzisiaj bylo pieknie.

    Ale Suma sumarum Zimny byl/jest lepszy calisciowo. I w bezposrednich pojedynkach, I srednia w lidze I potrafil Emila porobic po trasie... To bylby wspanialy rok w GP gdyby znalezli sie tam Emil z Artiomem.
    Od Artema też był lepszy w lidze w 2021, natomiast w SGP wtopił. Inny rodzaj zawodników. Zmarzlik w lidze musi mieć wszystko pod siebie - pola startowe, doparowych, dodatkowo wozi swoich po płotach. A jak nie idzie w 100% to "ucieka" do 14 biegów (jak we Wrocku czy wczoraj w Czewie). Emil jest bardziej elastyczny, więc jego biegopunktówka trochę na tym cierpi. Ale gdyby jeździł w SGP to imo byłby lepszy, bo Zmarzlik wielokrotnie ślizgał w tym sezonie głównie korzystając z tego, że nie miał tak naprawdę z kim przegrać. Gdyby miał za rywala kogoś kto ciągle wywierałby presję to twierdzę, że wyniki BZ wyglądałyby gorzej.

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (27-08-2023), antyprzemek (27-08-2023), orlosep (27-08-2023)

  20. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Nie linczujcie,ale .. ten przepis - ktoś dotyka taśmy i jechać może za niego junior do zmiany.Taśma= wykluczenie= 0pkt.Sparta 3 pkt zyskała.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wavergreen za jego przydatny post!

    mszat (28-08-2023)

  22. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Gdyby miał za rywala kogoś kto ciągle wywierałby presję to twierdzę, że wyniki BZ wyglądałyby gorzej.
    Albo wlasnie moze lepiej. Moze jak czuje, ze nie ma na niego bata, to nie robi wszystkiego zawsze na 120% jak do tego przyzwyczail.

    Natomiast dla mnie, zarowno ES jak i BZ zjadaja umiejetnosciami Lagute, ktory jest oczywiscie swietny, wybitny wrecz, ale na dokladnie takim samym sprzecie wg mnie nie lapalby sie na szpryce obu wymienionych.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Albo wlasnie moze lepiej. Moze jak czuje, ze nie ma na niego bata, to nie robi wszystkiego zawsze na 120% jak do tego przyzwyczail.
    Albo czując, że nie ma wszystkiego podanego na tacy (tak jak w 2022 czy w SGP 2023) i mając świadomość, że nie może sobie pozwolić na wtopy, wkradłby się u niego niepokój co odbiłoby się negatywnie na wynikach.

  24. Powrót do góry    #200
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Ale dokladnie tak bylo w 2021 gdy szli leb w leb z Artiomem. Wtedy I jeden I drugi nakrecali sie nawzajem, i obaj odjechali wybitny sezon GP (przypominam, ze powygrywali po piec turniejow co zdarzylo sie wczesniej TYLKO raz Rickardssonowi). Ja twierdze, ze Zmarzlik wychodzilby ze skory, jechal na 150% gdyby mial konkurenta takiego jak w Artiom wtedy (tak wlasnie bylo).

    Ja ogolnie zawsze stawiam procz wynikow skile ofensywne i skuteczne akcje. Oczywiscie mowimy TU o dwoch najlepszych wspolczesnych zuzlowcach jesli chodzi o czysto jezdzieckie umiejetnosci (jeszcze Janowski I Madsen). Tych statnich smiem twierdzic Zimny mial wiecej, dodatkowo objechal Emila bezposrednio. I w skali calego sezonu jest jednak nr.1. Emil chocby dwa poprzedniej mecze z wrockiem z najmocniejszymi rywalami zupelnie pokpil - liderzy objezdzali go wyjatkowo gladko na dystansie jak na ne.1 na swiecie.

    Z drugiej strony Emil pojechal Tez galaktyczny sezon w gb, slabsi rywale ale wyniki jakie wykrecil I w jaki sposob musza budzic szacunek.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    j-rules (27-08-2023)

  26. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Cieszę się że wreszcie zrozumiałeś, że ludzie mają lepsze zajecia w życiu niż oglądanie toruńskich żużlowców którzy zesrali się znowu metr przed kiblem.
    Na pewno lepszym zajęciem jest oglądanie meczy Włókniarza, który nawet u siebie nie potrafi nawiązać walki z rywalem xD

  27. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    meczów*
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Finał ligi zapowiada się całkiem nieźle.

  29. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Ale przecież o ile pamięć mnie nie myli Emil przez kilka sezonów przed rosyjską inwazją na Ukrainę rywalizował ze Zmarzlikiem w GP i zwycięsko z tej walki wychodził Polak. Ogólnie w GP to był zawodnik, który liczył się w stawce ale do sięgnięcia po tytuł sporo mu brakowało.
    Chyba po kontuzji powiedział, że już na zloto się nie napala, podczas gdy Zmarzlik w każdym sezonie bił się o mistrzostwo.
    Dlatego nie ma przesłanek twierdzenia że akurat w tym roku dorównałby Polakowi czy go wręcz przegonił.

    Zabovsky jednak upiera się, że Emil to najlepszy żużlowiec świata w 2023 choć twarde dane tego nie potwierdzają. Oczywiście brawa i gratulacje dla rosyjskiego zawodnika za popisy ligowe na Motoarenie, które jednak nie wyczerpują tematu.
    AZS-CKM the leading polish teams

  30. Powrót do góry    #205
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Albo wlasnie moze lepiej. Moze jak czuje, ze nie ma na niego bata, to nie robi wszystkiego zawsze na 120% jak do tego przyzwyczail.
    I to widać w tym roku, ma wywalone na ligę i jedyne co go łączy z Lublinem to faktury

  31. Powrót do góry    #206
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Zmarzlik podobno nie chce by Artiom i Emil wracali do GP. Taka dyskusja była w ostatnim KZ. I nie chodzi tu o względy moralne, tak apropo powyższej dyskusji.

    Mam nadzieję że w rewanżu powalczymy i zakrecimy się w okolicach 40 punktów, tak żeby nie było wstydu. Ale z takim Dudkiem, to niestety będzie niemożliwe.

  32. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wokie jednak Włókniarz wygrał znacznie więcej spotkań w tym dwukrotnie z Apatorem, a Lublin jest raczej nielapalny w tym sezonie po powrocie Kubery.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #208
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    ]

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wokie jednak Włókniarz wygrał znacznie więcej spotkań w tym dwukrotnie z Apatorem, a Lublin jest raczej nielapalny w tym sezonie po powrocie Kubery.
    Wyrwij się ze swojej strefy komfortu i zajrzyj na SF, gdzie drą.łacha z Włokniarza jako przybłędzie w półfinałach. Apator chociaż walczy czym zyskał szacunek kibiców, a Włókniarz to drużyna mem do pokazywania bajzlu.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  34. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Przestańcie płakać z tym zapisem regulaminu. Przecież gdyby Śledź wolał postawić na Bartka, to dałby go od razu za PPJ.

  35. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @Rif gdzie mam szukać tych plebiscytów popularności? Jestem bliższy stwierdzeniu, że w prawie każdym sporcie głównym celem jest zdobywanie punktów. Jeśli chcesz żeby was lubili i doceniali to wystartujcie w łyżwiarstwie figurowym tylko nie na pastwisku jakie robicie z torem.
    Co do sf to domyślam się że połączyliscie siły z płaczkami z gorzowa i tam zostaliście moralnymi mistrzami Polski. Jednak cały czas po stronie wygranych widnieje u was liczba 5 na 17 spotkań. Walczycie walczycie i dostajecie kary za preparowanie toru. Bardzo fair.

    Po raz kolejny tor nie nadawal się do jazdy. Krosno bylo caly czas za to surowo karane a wy smiejecie się i robicie dalej wykopki na torze. Parodia.
    Jak znajdę chwilę to napiszę jakie kary dostalo Krosno a jakie wy za to samo wykroczenie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #211
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Mysle, ze tam juz byly konsultacje z Baronem jaki tor przygotowac na Sparte.
    Caly czas tor w Toruniu byl g... ny a teraz okazuje sie, ze mozna go jeszcze bardziej lajnem obrzucic. Cel uswieca srodki i to nie tylko w Toruniu. Baron to przerabial jednosciezkowcem przy krawezniku we Wroclawiu, potem Lesznie, a widac, ze i pewnie juz w Toruniu zaczyna.

  37. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    blacktop, skąd wiesz, że tor się nie nadawał do jazdy, jak mówisz, że nie oglądałeś?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  38. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    młody nie trzeba być mistrzem intelektu, żeby zobaczyć z nagrania co tam się dzialo z torem. Mialem nadzieję, że jesteś trochę bardziej rozwinięty umysłowo. No offence.

    Więcej można też zobaczyć w mediach społecznościowych niż tutaj. Ciekaw jestem czy można tam jeszcze kogoś u was zawiesić za preparowanie toru Przecież to jest parodia.

    Cel uświęca środki, ale istnieją pewne granice absurdu. Przecież wy wygraliście może z 5 spotkań xD a dalej robicie pastwisko.

    @Rif co ma apator u kibiców innych klubów?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Gość ma ważniejsze rzeczy na głowie niż oglądanie meczu Apatora
    Ale nie ma ważniejszych rzeczy na głowie już w ci drugim poście w wątku meczu właśnie tego Apatora pisać ze wygraliśmy 5 na 17 spotkań na końcu jednaj ze chyba 5

    Idz do wątku wlokniarza udowadniać ze brąz jest już Wasz a nam daj się cieszyc występami w PO i półfinale które narazie są duzi ciekawsze niż patrzenie na świecika, Kedziore i Madsena. Bez odbioru

    Brawo Apator za walkę. Postawiliście się ładnie, mecz o 3 miejsce może być mocno wyrównany choć sama 4ka w tym roku to już chyba jednak sukces

  40. Powrót do góry    #215
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filon Zobacz posta
    Gość ma ważniejsze rzeczy na głowie niż oglądanie meczu Apatora
    Ale nie ma ważniejszych rzeczy na głowie już w ci drugim poście w wątku meczu właśnie tego Apatora pisać ze wygraliśmy 5 na 17 spotkań na końcu jednaj ze chyba 5

    Idz do wątku wlokniarza udowadniać ze brąz jest już Wasz a nam daj się cieszyc występami w PO i półfinale które narazie są duzi ciekawsze niż patrzenie na świecika, Kedziore i Madsena. Bez odbioru
    Gościa w Częstochowie traktują jako miejscowego głupka, a skoro jeszcze się chwalił, że w sobotę rozmawial w parkingu, to nie dziwota, że nagrania z parkingu Włókniarza są pośmiewiskiem w Canal+
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  41. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Ale dokladnie tak bylo w 2021 gdy szli leb w leb z Artiomem. Wtedy I jeden I drugi nakrecali sie nawzajem, i obaj odjechali wybitny sezon GP (przypominam, ze powygrywali po piec turniejow co zdarzylo sie wczesniej TYLKO raz Rickardssonowi). Ja twierdze, ze Zmarzlik wychodzilby ze skory, jechal na 150% gdyby mial konkurenta takiego jak w Artiom wtedy (tak wlasnie bylo).
    X-factorem tego pojedynku był finał drugiego turnieju w Lublinie, kiedy Laguta przeszedł z trzeciego miejsca na pierwsze, strzelając przy okazji Zmarzlika. Wtedy Artem uwierzył, że może i wszedł na kosmiczny poziom z kolei BZ zauważył, że Artem może i już tak nie błyszczał, a momentami jeździł wręcz desperacko vide wprasowanie w dechy Emila w Toruniu typowo w stylu Balińskiego z jego "najlepszych" lat.

    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Ja ogolnie zawsze stawiam procz wynikow skile ofensywne i skuteczne akcje. Oczywiscie mowimy TU o dwoch najlepszych wspolczesnych zuzlowcach jesli chodzi o czysto jezdzieckie umiejetnosci (jeszcze Janowski I Madsen). Tych statnich smiem twierdzic Zimny mial wiecej, dodatkowo objechal Emila bezposrednio.
    Ten bezpośredni objazd to błąd Emila, który chciał ubezpieczać Lamparta. Zmarlik by się władował WL pod łokieć, odprowadził go do bandy, a sam uciekł po 3. Ale ok - fakt pozostaje faktem, niemniej jednak to jest detal, mający marginalne znaczenie w przekroju całościowej oceny sezonu. Natomiast jeśli chodzi o udane akcje na dystansie to nie wiem czy Emil nie miał ich więcej, jeśli zsumujemy PL+GB, a Zmarzlikowi PL+SWE. Inna sprawa, że biorąc pod uwagę ten czynnik to np. 2003: Crump > Pedersen, 2007: Adams > Pedersen, 2009: Gollob/Sajfutdinov > Crump, 2019: Madsen > Zmarlik, 2021: Zmarlik > Laguta - a mistrzami zostawali ci po drugiej stronie

    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Z drugiej strony Emil pojechal Tez galaktyczny sezon w gb, slabsi rywale ale wyniki jakie wykrecil I w jaki sposob musza budzic szacunek.
    Generalnie, między BEL a Elitserien nie ma w tym sezonie aż tak dużej przepaści. Inna sprawa, że o ile jestem sobie w stanie wyobrazić, że Emil punktuje na poziomie Zmarzlika w Szwecji to jakoś w drugą stronę mam z tym problem.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (29-08-2023)

  43. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Rif zastanów się co ty piszesz niedorozwoju umyslowy. Z prawdziwymi kibicami i największymi wariatami z tego forum jeżdżę na mecze Włókniarza i Rakowa. Teraz przed Nami rozgrywki grupowe w Europie. Ze starymi potrafimy wynająć autobus. Czujesz to niedorozwoju? To forum jest tak slabe, że nawet właściciel nie chce tu pisać.
    Filon 5 wygranych spotkań na 17 apatora w tym sezonie. Gdyby szydera i sarkazm dala ci w pysk to byś nawet nie zauważył bo jesteś ograniczony umyslowo. Uciekam stąd.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Teraz przed Nami rozgrywki grupowe w Europie. Ze starymi potrafimy wynająć autobus. Czujesz to niedorozwoju?
    Tłuc się przez Europę autobusem zamiast wyczarterować samolot? I to z rodzicami? Co za nędzarz.

  45. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Bury (28-08-2023), Malin017 (30-08-2023), Piernik (28-08-2023), Rif (28-08-2023), j-rules (28-08-2023), młody_piernik2 (28-08-2023), spitt22 (28-08-2023), welna (28-08-2023)

  46. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jak wybudujecie lotnisko w Toruniu to przylecimy samolotem. Lecimy samilotem na LE albo LM. Możesz nas ogladać w telewizji. Wykupię ci pakiet waniusza.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  47. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    najlepsze było, jak blacktop deklarował, że ma w dupie mecz Torunia, bo ma lepsze rozrywki


    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Peper muszę cię zmartwić. Nie czekałem i nie oglądałem tych twoich pozorantów którzy zesrali się metr przed kiblem jak zawsze.

    Mam lepszą rozrywkę w niedzielny wieczór.



    a potem śledził na social media i tu na forum wchodził, że stan toru był tragiczny


    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    młody nie trzeba być mistrzem intelektu, żeby zobaczyć z nagrania co tam się dzialo z torem. Mialem nadzieję, że jesteś trochę bardziej rozwinięty umysłowo. No offence.

    Więcej można też zobaczyć w mediach społecznościowych niż tutaj.


    w coraz gorszej formie blacktop xd
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Że ktoś jeszcze wchodzi z nim w dyskusje xD

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    Buszmen (29-08-2023), Frank_Drebin (30-08-2023)

  50. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    no blacktop czasami łapie odklejki, ale w temacie np. podróży dobrze doradza
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  51. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @Młody nie oglądam spotkań innych drużyń, bo nie mam na to czasu. Oglądam je z odtworzenia, po magazynie. Co to za historia? Nie rozumiem waszej narracji.
    @Awkop z tobą wszyscy wchodzą w dyskusję, bo byleś jeden raz na GP w Warszawie. Masz ogromny kapitał wiedzy.
    @Zabovsky niektórzy z nas są już rodzicami, ale starzy tylko z nazwy. Nie mogę przestać się śmiać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zabovsky napisał:
    Tłuc się przez Europę autobusem zamiast wyczarterować samolot? I to z rodzicami? Co za nędzarz.
    Jezu jakim jestem nędzarzem. Specjalista od torebek w lidlu mnie podsumował. Jak żyć.
    Właśnie wróciłem z Grecji. Wcześniej Cypru i Turcji. Pochwal się gdzie byłeś sympatyku Putina.
    Co ty możesz wiedzieć o czarterowaniu samolotu?

    Jeszcze nie było losowania więc nie mam jeszcze rozwiązań logistycznych ale widać że większość tutaj boli dupa.
    Na Anfield pójdę nawet na nogach chociaż wolałbym Emirates Stadium tylko co wy możecie o tym wiedzieć?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 29-08-2023 o 15:02
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  53. Powrót do góry    #225
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Grecja, Cypr, Turcja . Mało masz się czym chwalić . Typowy polski buc z Turcji. Próbujesz imponować pieniędzmi których nie masz ale warto zdać sobie sprawę i serdecznie to polecam, ze brzmią jak wiesniak i buc

    Prawdziwy mężczyzna, biznesmen, przedsiębiorca raczej pieniędzmi i autami się nie chwali raczej robią to chłopcy BMW Z 2007go po all inclusive w Turcji

    Bez obrazy ale ignor za płytki jesteś do jakiejkolwiek dyskusji. Szkoda tyłki ze taki pozer wyrabia opinie o innych kibicach Wlokniarza których całe grono to świetni, normalni ludzie

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Filon za jego przydatny post!

    Mossberg (30-08-2023)

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •