Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 451 do 482 z 482

Wątek: XV runda czyli 4/6 2023.08.13, godz. 14.00, niedziela - Aniołki Skrzydlate kontra Koziołki Rogate

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mysle ze Motor nie chcial trafić na Sparte poki jeszcze Holdera nie ma.
    Sparcie czy im groził LL?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Ja sprawę do prokuratury daje.
    Nie ma oszukiwania. Każdy zespół kalkulowal na kogo trafic.

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Ja sprawę do prokuratury daje.
    Nie ma oszukiwania. Każdy zespół kalkulowal na kogo trafic.
    OK, daj znać jak ci poszło.
    #GetWellDarky

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    kian (20-08-2023)

  5. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Teraz wszystko w rękach Jocka - jeśli złoży wniosek do sądu o unieważnienie wyników tego meczu z uwagi na Zmarzlika robiącego wszystko, aby nie wyprzedzić Przedpełskiego to w półfinale pojedzie Gorzów. I na miejscu kibiców Apatora nie lekceważyłbym sytuacji - mówimy o człowieku, który unieważnił starty Sajfutdinova i A.Laguty w rozgrywkach ligowych ad 2023, nie dopuścił do przyznania polskiego obywatelstwa Tarasence oraz wtrącił do więzienia Taia W. za zamach smoleszczyński.

  6. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Awkop (21-08-2023), Oracle (20-08-2023), Taisto (20-08-2023), j-rules (21-08-2023), kingpin (20-08-2023), lego (21-08-2023)

  7. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    No to teraz 4 razy oklep od Sparty i Wloknarza i Amator zasluzone 4 miejsce.
    4 miejsce dla tych partaczy i tak będzie sukcesem.
    Termos chyba wstrzyma sprzedaż klubu. Za rok pójdą po złoto jak zawsze.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    W aplikacji ekstraligi jest komunikat dot. zasad i tam jest mowa o sumie, nie o różnicy, ale to bez znaczenia
    Dlatego przy 5-0 w 15 Gorzow i Torun mialiby po 81 pkt a ze Gorzow wyzej w tabeli to on jako LL. Wiec... to strasznie pokrecone

  9. Powrót do góry    #457
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cieślak mówi, że tor w Lublinie perfekcyjnie przygotowany i stąd takie prędkości hehe

  10. Powrót do góry    #458
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Motor to już powinien dać sobie spokój z Grzelakiem. Koleś z każdym meczem jest coraz gorszy i lepiej dać bieg nawet młodemu Jaworskiemu, a Grzelak niech wraca do Ostrowa.

  11. Powrót do góry    #459
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    4 miejsce dla tych partaczy i tak będzie sukcesem.
    Termos chyba wstrzyma sprzedaż klubu. Za rok pójdą po złoto jak zawsze.
    Piękny strzał w pysk dla takich pajaców jak.ty czy Jocek.
    Doopa piecze zasłużenie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (21-08-2023)

  13. Powrót do góry    #460
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Motor to już powinien dać sobie spokój z Grzelakiem. Koleś z każdym meczem jest coraz gorszy i lepiej dać bieg nawet młodemu Jaworskiemu, a Grzelak niech wraca do Ostrowa.
    Właśnie nie wiem czy on ma karwa gwarancje startów? I jak można dawać Fredke po równaniu. Czekamy na normalny tor i powrót Jacka.

  14. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    4 miejsce dla tych partaczy i tak będzie sukcesem.
    Termos chyba wstrzyma sprzedaż klubu. Za rok pójdą po złoto jak zawsze.
    Oho - odezwał się przegryw, który leczy swoje kompleksy za pośrednictwem klubu żużlowego z miasta z drugiego końca Polski. Idź spać

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mszat (21-08-2023)

  16. Powrót do góry    #462
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    To w koncu ROZNICA czy suma m.punktow? Bo Kuzbicki w transmisji mowil o sumie m.pkt
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Jak może być suma punktów? Co by było przy przerwanym meczu, bez szans dla drużyny przegranej.
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    W aplikacji ekstraligi jest komunikat dot. zasad i tam jest mowa o sumie, nie o różnicy, ale to bez znaczenia
    SF w swoim artykule z tabela po 1/4 też podają sumę. To aż niewiarygodne do czego mogłoby to doprowadzic przy meczach przerywanych po ilus biegach np z powodu pogody czy stanu toru, ale szczęśliwie do tego nie doszło. To potencjalnie chyba absurd sezonu, mam nadzieję że za rok ktoś to w końcu zauważy.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    mszat (21-08-2023)

  18. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Przestańcie pisać bzdury, liczy się stosunek punktów biegowych a nie suma.
    #GetWellDarky

  19. Powrót do góry    #464
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Ja sprawę podaje na policję. Z podejrzeniem w ekstralidze o falszerstwach i ustawianiu meczów.

    Koniec tego dobrego. Fryzjer poszedł siedzieć w piłce. Mam nadzieję, że za zuzel też się wezmą, bo to nienormalne.

  20. Powrót do góry    #465
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,513
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Ja sprawę podaje na policję. Z podejrzeniem w ekstralidze o falszerstwach i ustawianiu meczów.

    Koniec tego dobrego. Fryzjer poszedł siedzieć w piłce. Mam nadzieję, że za zuzel też się wezmą, bo to nienormalne.
    Może za sto lat, jeśli będziesz chodził na żużel, trochę poznasz ten sport.

  21. Powrót do góry    #466
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    SF w swoim artykule z tabela po 1/4 też podają sumę. To aż niewiarygodne do czego mogłoby to doprowadzic przy meczach przerywanych po ilus biegach np z powodu pogody czy stanu toru, ale szczęśliwie do tego nie doszło. To potencjalnie chyba absurd sezonu, mam nadzieję że za rok ktoś to w końcu zauważy.
    SF to amatorski portal i tam częśto zajedza amatorszczyzną w artykułach.
    Gdyby nie sportsboard to by ci amatorzy nie mieli skąd czerpać wiedzy.

    Trzeba brać na to poprawke.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #467
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Przestańcie pisać bzdury, liczy się stosunek punktów biegowych a nie suma.

    Ale oficjalna tabela podaje sumę. Skąd wziąłeś różnice to jest dobre pytanie.

    Przeciez ekstealiga się w ostatnich dniach dwukrotnie wypowiadała na ten temat w związku z zamieszaniem medialnym. I w obu razach podali że decyduje suma.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mszat (21-08-2023)

  24. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    SF to amatorski portal i tam częśto zajedza amatorszczyzną w artykułach.
    Gdyby nie sportsboard to by ci amatorzy nie mieli skąd czerpać wiedzy.

    Trzeba brać na to poprawke.
    Ale oficjalna apkka Ekstraligi tez podaje sume pkt

  25. Powrót do góry    #469
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale oficjalna tabela podaje sumę. Skąd wziąłeś różnice to jest dobre pytanie.
    Z regulaminu.
    #GetWellDarky

  26. Powrót do góry    #470
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale oficjalna tabela podaje sumę. Skąd wziąłeś różnice to jest dobre pytanie.

    Przeciez ekstealiga się w ostatnich dniach dwukrotnie wypowiadała na ten temat w związku z zamieszaniem medialnym. I w obu razach podali że decyduje suma.
    Sami sie zakiwali bo art. 703 definiuje co to sa punkty biegowe - jako roznica.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    apator_uk (20-08-2023)

  28. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ale oficjalna apkka Ekstraligi tez podaje sume pkt
    Pamiętaj Robi, tylko sportsboard, tylko tu i wyłącznie tu dostaniesz pewne info 100%.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #472
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Z regulaminu.

    Który ekstraliga interpretuje prezentując tabele. W postaci sumy punktów

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Sami sie zakiwali bo art. 703 definiuje co to sa punkty biegowe - jako roznica.
    Ale ja to wiem. Tyle że ekstraliga świadomie interpretuje to inaczej, obszernie tłumacząc dlaczego. I ja się z tym nie zgadzam, bo to jest kuriozalne.

  30. Powrót do góry    #473
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Ja sprawę podaje na policję. Z podejrzeniem w ekstralidze o falszerstwach i ustawianiu meczów.

    Koniec tego dobrego. Fryzjer poszedł siedzieć w piłce. Mam nadzieję, że za zuzel też się wezmą, bo to nienormalne.

    xD chyba łatwa kaska nie weszła z kuponu
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    mszat (21-08-2023)

  32. Powrót do góry    #474
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Który ekstraliga interpretuje prezentując tabele. W postaci sumy punktów

    .
    Nie wiem co tam prezentują, regulamin jest jasny, nie wiem w ogóle skąd te wątpliwości.
    #GetWellDarky

  33. Powrót do góry    #475
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,513
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie wiem co tam prezentują, regulamin jest jasny, nie wiem w ogóle skąd te wątpliwości.
    2013, regulamin był jasny a wyszło jak zwykle.
    Regulamin, kiedy trzeba, wyrzucają marynarkowi do kosza. Bo kto im zabroni.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    mszat (21-08-2023)

  35. Powrót do góry    #476
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie wiem co tam prezentują, regulamin jest jasny, nie wiem w ogóle skąd te wątpliwości.

    A ja nie rozumiem tej dyskusji.

    O wynikach decyduje tabela, prezentowana przez ekstraligę. Z której jasno coś wynika. I to jest oficjalna tabela ligi, na podstawie rozgrywanych meczów.

    Twoim zdaniem tabela jest niezgodna z regulaminem, i to może być temat na dyskusje. Ale przecież tabela jest na stronie, jest ona oficjalna, na podstawie tabeli są prezentowane wyniki poszczególnych meczów, rozstawiane pary, rozdawane medale. Na podstawie tej tabeli. A ona prezentuje sumę punktów w rundzie play off, i różnice punktów w rundzie zasadniczej.

    Taką mamy tabelę używana w rozgrywkach ekstraligi. W ostatnim czasie zaprezentowano nawet wyjaśnienie.

    I ja uważam podobnie, tabela prezentowana na stronie nie jest zgodna z regulaminem. Ale przecież to oficjalna tabela rozgrywek. Kolejności na koniec sezonu nie ma w regulaminie, tylko prezentuje to tabela ekstraligi.

    Apropo meczu.


    Emil dzisiaj był kosmicznie szybki. Telemetria zmierzyła mu 128 km/h w jednym z biegów, w pozostałych niewiele mniej. Prędkość kosmiczna, nigdy w historii pomiarów nie było takiej prędkości żużlowca.

    Jakim cudem zawodnik piekielnie szybki, dysponujący sporym arsenałem ataków i sporymi umiejętnościami jazdy na motocyklu nie jest w stanie wyprzedzić. Takie tory jak dzisiaj, mimo że nam sprzyjał powinny być niedopuszczalne. To zabija widowisko.

  36. Powrót do góry    #477
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A ja nie rozumiem tej dyskusji.

    O wynikach decyduje tabela, prezentowana przez ekstraligę. Z której jasno coś wynika. I to jest oficjalna tabela ligi, na podstawie rozgrywanych meczów.

    Twoim zdaniem tabela jest niezgodna z regulaminem, i to może być temat na dyskusje. Ale przecież tabela jest na stronie, jest ona oficjalna, na podstawie tabeli są prezentowane wyniki poszczególnych meczów, rozstawiane pary, rozdawane medale. Na podstawie tej tabeli. A ona prezentuje sumę punktów w rundzie play off, i różnice punktów w rundzie zasadniczej.

    Taką mamy tabelę używana w rozgrywkach ekstraligi. W ostatnim czasie zaprezentowano nawet wyjaśnienie.

    I ja uważam podobnie, tabela prezentowana na stronie nie jest zgodna z regulaminem. Ale przecież to oficjalna tabela rozgrywek. Kolejności na koniec sezonu nie ma w regulaminie, tylko prezentuje to tabela ekstraligi.
    Tabela jest prawidłowa jeżeli chodzi o kolejność. Tylko źle interpretują punkty biegowe. Akurat wcale mnie nie dziwi że nie rozumieją własnego regulaminu.
    #GetWellDarky

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    orlosep (20-08-2023)

  38. Powrót do góry    #478
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta

    Jakim cudem zawodnik piekielnie szybki, dysponujący sporym arsenałem ataków i sporymi umiejętnościami jazdy na motocyklu nie jest w stanie wyprzedzić. Takie tory jak dzisiaj, mimo że nam sprzyjał powinny być niedopuszczalne. To zabija widowisko.
    Powinny być. Powinno nie być wojen i złodziejstwa.. Powinno nie być takiego rządu jaki jest i miliona innych rzeczy.

    Jak sobie wyobrażasz zrobienie w takich warunkach pogodowych toru, który nie byłby ultrabetonem? U was w Toruniu też zawsze robi się tor do walki niezależnie od warunków pogodowych?

  39. Powrót do góry    #479
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Powinny być. Powinno nie być wojen i złodziejstwa.. Powinno nie być takiego rządu jaki jest i miliona innych rzeczy.

    Jak sobie wyobrażasz zrobienie w takich warunkach pogodowych toru, który nie byłby ultrabetonem? U was w Toruniu też zawsze robi się tor do walki niezależnie od warunków pogodowych?

    Nie robi się, co ultraobiektywny ekspert Dryla często przytacza. I jest to patologia. A tor do walki da się zrobić. We Wrocławiu warunki były porównywalne jak w Lublinie. We Wrocławiu dało się wyprzedzac, w Lublinie nie.

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Tabela jest prawidłowa jeżeli chodzi o kolejność. Tylko źle interpretują punkty biegowe. Akurat wcale mnie nie dziwi że nie rozumieją własnego regulaminu.
    No ale tak to interpretuja. A jak ich zalano pierdyliardem wiadomości że idiotycznie interpretuja, to zamiast się przyznać to wyjaśnili dlaczego tak interpretuja. I to tłumaczenie, jest chyba gorsze niż sama intepretacja.

    Taka jest tabela, prezentują to jako sumę punktów biegowych, no i jest to oficjalne. Mówienie o różnicy to jednak wprowadzenie w błąd, skoro jest to sprzeczne z oficjalna tabela ekstraligi. Nawet jeżeli sama tabela wynika z niewłaściwej interpretacji.

  40. Powrót do góry    #480
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Gdyby więc przerwano mecz w Lublinie po 13 biegach ze względu na urwanie chmury w momencie, gdy Toruń przegrywał dwoma punktami, to nie byłoby awansu? Dajcie spokój.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    mszat (21-08-2023)

  42. Powrót do góry    #481
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta

    Apropo meczu.


    Emil dzisiaj był kosmicznie szybki. Telemetria zmierzyła mu 128 km/h w jednym z biegów, w pozostałych niewiele mniej. Prędkość kosmiczna, nigdy w historii pomiarów nie było takiej prędkości żużlowca.

    Jakim cudem zawodnik piekielnie szybki, dysponujący sporym arsenałem ataków i sporymi umiejętnościami jazdy na motocyklu nie jest w stanie wyprzedzić. Takie tory jak dzisiaj, mimo że nam sprzyjał powinny być niedopuszczalne. To zabija widowisko.

    Emil pomimo prędkości jechał kwadratowo, bez głowy.
    Zmarzlik na takim sprzęcie opędzlowałby Lamparta dwa razy
    i kto wie czy nie Pawla.
    Jedynie zwyciestwa ze Zmarzlikiem Lamberta i Emila nie bylyby zagrozone,
    bo w tych biegach byli bardzo szybcy.
    Ogolnie to tylek uratowal nam Pawel i lepsze spasowanie z torem do polowy zawodow.
    Potem zaczely sie problemy z predkoscia calej trojki , oprocz Pawla.
    Emil od poczatku problemy ale na dwa ostatnie biegi tez byl szybki.W 14 nieco sobie z Dudkiem poprzeszkadzali
    z czego wyniknela sytuacja z Dominem.
    Nadal uwazam, ze Emil nie powinien byc wykluczony, bo jedyne co zrobil to musna noge Kubery
    ale sedziowie na ogol boja sie podejmowac ciezkie gatunkowo decyzje i jak bylo widac po Magazynie,
    wcale im sie nie dziwie.Zostal jeszcze pochwalony.Tym bardziej, ze kontakt minimalny ale jednak byl wiec
    sa rozgrzeszeni.
    Jednak nie ma co jednych wyrozniac innych ganic.
    Kazdy przyczynil sie do slabego miejsca po RZ ale tez do awansu do polfinalu.
    Bieg Dudka z Lindgrenem na poczatku meczu genialny.
    Chyba najleszy Patryka w calym sezonie.
    Lampart nie przestraszyl sie Zmarzlika, Lambert w niektorych momentach
    meczu nielapalny, Emil swoje tez dolozyl.
    Oprocz tych sierot na juniorce kazdy zasluzyl swoja postawa na ten awans ktory
    co by nie pisac o kontuzji Thomsena, jednak po pierwszym meczu byl bardzo watpliwy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-08-2023 o 06:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (21-08-2023)

  44. Powrót do góry    #482
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta


    Emil dzisiaj był kosmicznie szybki. Telemetria zmierzyła mu 128 km/h w jednym z biegów, w pozostałych niewiele mniej. Prędkość kosmiczna, nigdy w historii pomiarów nie było takiej prędkości żużlowca.

    Jakim cudem zawodnik piekielnie szybki, dysponujący sporym arsenałem ataków i sporymi umiejętnościami jazdy na motocyklu nie jest w stanie wyprzedzić. Takie tory jak dzisiaj, mimo że nam sprzyjał powinny być niedopuszczalne. To zabija widowisko.
    Nie był w stanie wyprzedzić bo podobno rozłożono plandekę bo coś tam sobie symbolicznie padało ale przy takich temperaturach 30+ w dzień i tak wszystko by wyschło i dzięki temu była aż jedna ścieżka na torze o dziwo nie przy krawężniku.

    Z drugiej strony sztab Motoru podał dużo tlenu Apatorowi wysyłając na próbę toru juniorów przez co goście mieli dobre wejście w mecz i nawet prowadzenie +6.
    Ostatnio edytowane przez BeKs ; 21-08-2023 o 07:35

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •