Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 554

Wątek: Transfery w E-lidze 2024. Spekulacje, prekontrakty, umowy

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A nie wiem może Ty mi powiesz skoro gdzieś to wyczytałeś
    Przecież napisałeś:
    "U was problemem jest nie to ze ktoś dysponuje wlasnymi pieniedzmi tylko to ze jest z PO. Czasy Dowhanowskie już mineły i teraz PiS rozdaje kase."
    Czyli jednak nie potwierdzasz, że w czasach Dowhanowskich klub z Torunia był finansowany przez SSP?

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przecież napisałeś:
    "U was problemem jest nie to ze ktoś dysponuje wlasnymi pieniedzmi tylko to ze jest z PO. Czasy Dowhanowskie już mineły i teraz PiS rozdaje kase."
    Czyli jednak nie potwierdzasz, że w czasach Dowhanowskich klub z Torunia był finansowany przez SSP?
    Nie potwierdzam bo w czasach Po to chyba jeszcze Karkosik był a nie ten z PO co dziś jest
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 07-08-2023 o 23:10

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    sfp (07-08-2023)

  4. Powrót do góry    #273
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Znowu robisz z siebie debila, rżniesz głupa, a później będziesz beczał, że ktoś słusznie nazywa ciebie pisowskim baranem.
    Latasz po wszystkich wątkach jak pisowski funkcjonariusz partyjny i gdy tylko pojawi się temat sponsoringu SSP to jak wytresowany pies zaczynasz rżnąć głupa, że nie wiesz o co chodzi, pomimo tego głupku, że każdy widzi jak nierówny jest ten sponsoring.
    Nawet twój kolega Jacek to widzi.
    To swoje rżnięcie głupa typu "pokażcie umowy" to wsadź sobie w dup.. Z pisowskimi debilami tutaj nie prowadzisz dyskusji.
    Śmiem twierdzić, że gdyby Falubaz jeździł w ekstralidze i dostawał 0 PLN z SSP, a Lublin by dostawał 10 mln, tp ty byś pajacował z tekstem "pokażcie umowy". Tak jesteś dobrze wytresowany.
    Kingpin ci uzasadnił swoje zdanie, pozostało ci palenie głupa, że ci nie pokazał umów.
    Ośmieszasz się pisząc, że akcje Orlenu mają też prywatni inwestorzy. Tak durniu, ja też mam jakieś akcje Orlenu. Co nie zmienia faktu, że Orlen jest pod kontrolą rządu, czyli pod kontrolą PiS. Uprawiasz w tym temacie zwykła tępą propagandę, bo nawet statut spółki wskazuje dominującą rolę państwa.

    Masz pisowski baranie specjalnie porównanie dla ciebie:

    1. Motor Lublin
    a) Wyciągnięcie Zmarzlika. Zmarzlik odszedł tylko i wyłącznie dla kasy. I nie odszedł bo ktoś mu dał 1mln więcej. Jego indywudualnym sponsorem jest Orlen. Czyli Orlen posmarował Zmarzlikowi, aby ten zmienił barwy
    b) Orlen sponsor tytularny klubu. Minimum 1mln PLN, ja obstawiam 1,5-2 mln PLN za tytularnego. Dlaczego tak obstawiam? Bo to mistrz Polski, a mówi się że enea wydala na Falubaz 800k
    c) Główna tablica sponsorska Motoru Lublin to: Orlen, PKO BP, Bogdanka, Azoty
    d) to samo na kevlarach: Orlen, PKO BP, Bogdanka, Azoty

    Skład Motoru Lublin uważany jest za drogi skład. Skład zdecydowanie droższy od składu Stali Gorzów, czy Unii Leszno. Główni sponsorzy klubu z Lublina to SSP, czyli pisowski baranie łączymy kropeczki... kto to sponsoruje? Ufoludki? czy może dalej będziesz robił z siebie debila? Masz problemy z podstawowym myśleniem i logiką?

    A teraz mówię sprawdzam:
    Napisz w jaki sposób sponsoring SSP objawia się w takich klubach jak Unia Leszno, czy Stal Gorzów, dodaj jeszcze Apator Toruń. Proszę bardzo, zrób to w taki sposób jak ja zrobiłem to powyżej w przypadku Lublina. Lecisz z tematem.

    Z każdym PiSiorem wchodzę w zakład o minimum 1000zł, że Lublin w tym sezonie dostał minimum 3x więcej od SSP niż dostała np. Unia Leszno.

    Kolejny pisowski baran na tym forum. Unia dostała 250 tysięcy, Lublin dostanie kilka MLN, ale Unia ma zamknąć ryje i nie komentować, bo inaczej jesteście hipokryci
    Karwa a kogo Bogdanka i Azoty mają wspierać? Bogdanka to lokalny sponsor to mają wspierać coś innego? SSP wspierają sport od dawna, czy to w piłce ręcznej, czy nożnej, a ten się czepia, że i w żużlu wspierają.

    PS. Samorząd daje więcej niż Orlen i PKO razem wzięte. To PO-wski klub już nie jest? Skoro w mieście panuje PO?

    A i co do Stali to KGHM nowym sponsorem tytularnym będzie od przyszłego roku i w klub walną prawie 3 bańki, tak dla ścisłości. Jedynymi klubami bez pomocy politycznej są… no właśnie żaden w Elidze. Bo mimo ze Apator nie ma sponsorów państwowych to Termos wykorzystuje znajomości polityczne co do finansowania klubu, podobnie Rusko, w związku z kręceniem się Czarneckeigo.
    Ostatnio edytowane przez speedwayfzg ; 07-08-2023 o 23:13

  5. Powrót do góry    #274
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Nawet jak PO czy inna partia niż PiS dojdzie do władzy to Apatorowi to nie pomoże, bo mają taki zyebany zarząd w klubie. Ile byś nie pompował w ten klub to i tak wszystko spyerdola.

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Karwa a kogo Bogdanka i Azoty mają wspierać? Bogdanka to lokalny sponsor to mają wspierać coś innego? SSP wspierają sport od dawna, czy to w piłce ręcznej, czy nożnej, a ten się czepia, że i w żużlu wspierają.

    PS. Samorząd daje więcej niż Orlen i PKO razem wzięte. To PO-wski klub już nie jest? Skoro w mieście panuje PO?

    A i co do Stali to KGHM nowym sponsorem tytularnym będzie od przyszłego roku i w klub walną prawie 3 bańki, tak dla ścisłości. Jedynymi klubami bez pomocy politycznej są… no właśnie żaden w Elidze. Bo mimo ze Apator nie ma sponsorów państwowych to Termos wykorzystuje znajomości polityczne co do finansowania klubu, podobnie Rusko, w związku z kręceniem się Czarneckeigo.
    Posłuchaj śmieszny kryptopisiorku. Wypowiadałem się na temat tego w jakim zakresie SSP sponsorują obecnie różne kluby żużlowe. Czytaj ze zrozumieniem. I nie pisz mi bzdur kryptopisorku co będzie za rok w Stali, bo twoje informacje z reguły się nie sprawdzają.

  7. Powrót do góry    #276
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Posłuchaj śmieszny kryptopisiorku. Wypowiadałem się na temat tego w jakim zakresie SSP sponsorują obecnie różne kluby żużlowe. Czytaj ze zrozumieniem. I nie pisz mi bzdur kryptopisorku co będzie za rok w Stali, bo twoje informacje z reguły się nie sprawdzają.
    No to się przekonasz KGHM zaklepane w Stali. A z PiS nie mam nic wspólnego i mieć nie chce. A ja Ci odpowiedziałem o sytuacji obecnej. Dlatego dziwią mnie jakieś problemy w aspekcie Bogdanki czy Azotów, jak wspierają przecież swoich lokalsów. Azoty są dalej ale nic dziwnego, że zamiast burdelu Tarnowskiego wybrali Lublin, gdzie samorząd gra główne skrzypce. I nadal się pytam, czemu pisowski, a nie poowski, skoro miasto jest największym darodawcą dla budżetu klubu?

  8. Powrót do góry    #277
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Szkoda by było, ten Dzik daje jednak jakieś marginalne nadzieje beniaminkowi by walczyć z Lesznem.



    Ten Lebedev mnie ciekawi, bo od razu jak było info ze się dogadał u was pojawiły się absurdalne plotki że będzie w Apatorze. To raczej od was to wyszło by odwrócić uwagę. A że od nas nikt nie dementuje nigdy transferów to łatwo pewnym Apatorem w mediach podbić kontrakt(thomsen) czy odwrócić uwagę.
    Dla mnie Nicki to tykająca bomba czy zostanie czy gdziekolwiek trafi indziej. On może zrobic niestety duży zjazd w każdej chwili i być takim "obecnym Holtą". Może przesadzam, ale ciężko o duży optymizm. On przy Fricku i Doylu, może nie dojechać 2,0 w ogólnym rozrachunku czy nawet w domowych spotkaniach, o wyjazdach nie mówiac. No i chyba dalej asfalt na torze, bo wątpię, ze by się zgodził na tor lekko pod koło.

  9. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No to się przekonasz KGHM zaklepane w Stali. A z PiS nie mam nic wspólnego i mieć nie chce. A ja Ci odpowiedziałem o sytuacji obecnej. Dlatego dziwią mnie jakieś problemy w aspekcie Bogdanki czy Azotów, jak wspierają przecież swoich lokalsów. Azoty są dalej ale nic dziwnego, że zamiast burdelu Tarnowskiego wybrali Lublin, gdzie samorząd gra główne skrzypce. I nadal się pytam, czemu pisowski, a nie poowski, skoro miasto jest największym darodawcą dla budżetu klubu?
    Nie interesują mnie Twoje plotki co będzie w przyszłości.
    I nie ośmieszaj się z tym, że miasto sponsoruje żużel. Wiele miast sponsoruje speedway, ale to są pieniądze ich, lokalne. Zaś sponsoring SSP jest w dużym zakresie upolityczniony i o tym pisałem. Masz jakieś wytłumaczenie dlaczego Orlen wyłożył full kasy na Lublin? Widziałeś jak Sasin dyktował co mają robić SSP?
    Jesteś takim samym Pisiorem jak Mariusz, tylko lepiej się ukrywasz.

  10. Powrót do góry    #279
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nawet jak PO czy inna partia niż PiS dojdzie do władzy to Apatorowi to nie pomoże, bo mają taki zyebany zarząd w klubie. Ile byś nie pompował w ten klub to i tak wszystko spyerdola.
    Taki zarząd, że bez pieniędzy państwowych klub daje radę w elidze. PiSMotor bez kasy państwowej byłby w 2 lidze, gdzie zresztą wróci.

    Żebym nie był gołosłowny: na 6 sponsorów widocznych na kombinezonach tylko jeden jest prywatny - Perła. Poza tym mamy: Orlen, Grupa Azoty, Bogdanka, PKO, Lotto, oraz miasto Lublin.
    Prywatnych sponsorów w ch.olerę.
    Niech tylko ktoś powie, że ten klub nie istnieje dzięki państwowym piniędzom.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 07-08-2023 o 23:55

  11. Powrót do góry    #280
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie interesują mnie Twoje plotki co będzie w przyszłości.
    I nie ośmieszaj się z tym, że miasto sponsoruje żużel. Wiele miast sponsoruje speedway, ale to są pieniądze ich, lokalne. Zaś sponsoring SSP jest w dużym zakresie upolityczniony i o tym pisałem. Masz jakieś wytłumaczenie dlaczego Orlen wyłożył full kasy na Lublin? Widziałeś jak Sasin dyktował co mają robić SSP?
    Jesteś takim samym Pisiorem jak Mariusz, tylko lepiej się ukrywasz.
    Z czym się ukrywam? Ja mam w doopie politykę, nie piszę na jej temat nigdzie, poza moim lokalnym ośrodkiem. Co to znaczy full kasy? Przecież oni wyłożyli coś koło 2 baniek. To większe pieniądze kładą w lekkoatletykę, skoki, czy piłkę. Nie wiem, czemu Orlen akurat tam się skupił. Pewnie ma to związek właśnie z tym co wyżej pisałem, że duże skupisko SSP wokół miasta + łeb Kępy do załatwiania tego. Bo on dobrze żyje i z peowcami i pisowcami. Zresztą dla mnie to jeden „uj”, bo tamci kradli i roztrwaniali kasę i ci robią to samo. A czy zmieni sie wladza czy nie to i tak to wiele nie zmieni. Przyjda inni to utrzymaja kase w danym miejscu, albo rozlokują gdzieś indziej, wiec i tak będzie finansowanie z naszej kasy. Nic się nie zrobi, taka mentalność i przyzwolenie narodu.

  12. Powrót do góry    #281
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Taki zarząd, że bez pieniędzy państwowych klub daje radę w elidze. PiSMotor bez kasy państwowej byłby w 2 lidze, gdzie zresztą wróci.

    Żebym nie był gołosłowny: na 6 sponsorów widocznych na kombinezonach tylko jeden jest prywatny - Perła. Poza tym mamy: Orlen, Grupa Azoty, Bogdanka, PKO, Lotto, oraz miasto Lublin.
    Prywatnych sponsorów w ch.olerę.
    Niech tylko ktoś powie, że ten klub nie istnieje dzięki państwowym piniędzom.
    I dlatego macie taki chajowy zarząd bo nie mozecie znaleźć konkretnego sponsora. A w tej 2 lidze to szybciej Toruń wyląduje niż Lublin.

  13. Powrót do góry    #282
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Jakiś ty głupi. Szkoda słów.

  14. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Wątek transferowy stał się polityczną przepychanką. To już kolejny.

    Ktoś rzucił się Unii, że to ma być zestawienie
    Kołodziej
    Smyk
    Lidsey
    Zengota
    Rew
    Juniorzy

    Jeśli tak, to będzie to chyba jeszcze większa słabsza drużyna niż obecnie. Wygląda jakby beniaminek jednak miał z kim walczyć o utrzymanie. Myślałem, że Janek dał się przekonać jakimś zapewnieniem, że drużyna będzie wzmocniona, a tu taka "niespodzianka"? Jeden pewniak w drużynie i grupa zawodników z którzy mogą pojechać dobrze jak i fatalnie.
    Ciekawe czy Holder ponownie utrzyma miejsce w ELidze i capnie go Falubaz, czy zdecydują się walczyć o kogoś mocniejszego. Chociaż Chris może sobie poczekać do końca sezonu. W I lidze w razie czego i tak nawet w listopadzie miejsce znajdzie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha.
    Ci ci sie nie spina?
    Masz zdolnosc wyciagania wnioskow z tego co widzisz czy moze cie to przerasta?

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nawet jak PO czy inna partia niż PiS dojdzie do władzy to Apatorowi to nie pomoże, bo mają taki zyebany zarząd w klubie. Ile byś nie pompował w ten klub to i tak wszystko spyerdola.
    Jasne,moze i jest zyebany zarzad, ale przynajmniej nie musza kolaborowac ze ZH aby utrzymac ekstraligowy klub.

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No to się przekonasz KGHM zaklepane w Stali. A z PiS nie mam nic wspólnego i mieć nie chce. A ja Ci odpowiedziałem o sytuacji obecnej. Dlatego dziwią mnie jakieś problemy w aspekcie Bogdanki czy Azotów, jak wspierają przecież swoich lokalsów. Azoty są dalej ale nic dziwnego, że zamiast burdelu Tarnowskiego wybrali Lublin, gdzie samorząd gra główne skrzypce. I nadal się pytam, czemu pisowski, a nie poowski, skoro miasto jest największym darodawcą dla budżetu klubu?
    Przeciez Azoty nadal wspieraja Unie Tarnow.Bez nich klubu by juz nie bylo.

    W innych klubach tez sa wieksze lub mniejsze pieniadze SSP,nie we wszystkich ale w wiekszosci SE.
    Jednak podwazanie tego, ze skala finasowania Motoru jest kilkukrotnie wyzsza jest
    niepowazne.
    I szczerze mowiac mi to zwisa, ale takie miraze,obojetnie kto by rzadzil, najczesciej zle sie koncza.
    Im mniej polityki w sporcie tym lepiej.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    I dlatego macie taki chajowy zarząd bo nie mozecie znaleźć konkretnego sponsora. A w tej 2 lidze to szybciej Toruń wyląduje niż Lublin.
    Mamy tak ujowy zarzad, ze ty nie musisz sie dokladac do utrzymania Apatora.
    Szkoda.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-08-2023 o 06:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #285
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Ciekawie się czyta tutaj dyskusje i spory głównie między kibicami z Torunia i Lublina. Przypomnę tylko tym kibicom że wasze kluby kiedyś bardzo blisko współpracowały a zwieńczeniem tej współpracy był mecz w 1994 roku i sprzedanie tego meczu przez Apator dzięki czemu zespół z Lublina utrzymał się w lidze więc bądźcie dla siebie bardziej wyrozumiali, macie w końcu wspaniale wspólne wspomnienia.

  17. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    To coś na podobieństwo współpracy na linii Unia Leszno - Stal Rzeszów?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #287
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To coś na podobieństwo współpracy na linii Unia Leszno - Stal Rzeszów?
    Można tak powiedzieć tylko Unia została ukarana Apator nie i niestety zawodnicy z Leszna nie dostali pieniędzy za odpuszczenie spotkania

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    okano1 (08-08-2023), welna (08-08-2023)

  20. Powrót do góry    #288
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wątek transferowy stał się polityczną przepychanką. To już kolejny.

    Ktoś rzucił się Unii, że to ma być zestawienie
    Kołodziej
    Smyk
    Lidsey
    Zengota
    Rew
    Juniorzy

    Jeśli tak, to będzie to chyba jeszcze większa słabsza drużyna niż obecnie. Wygląda jakby beniaminek jednak miał z kim walczyć o utrzymanie. Myślałem, że Janek dał się przekonać jakimś zapewnieniem, że drużyna będzie wzmocniona, a tu taka "niespodzianka"? Jeden pewniak w drużynie i grupa zawodników z którzy mogą pojechać dobrze jak i fatalnie.
    Ciekawe czy Holder ponownie utrzyma miejsce w ELidze i capnie go Falubaz, czy zdecydują się walczyć o kogoś mocniejszego. Chociaż Chris może sobie poczekać do końca sezonu. W I lidze w razie czego i tak nawet w listopadzie miejsce znajdzie.

    Jest to dziwne, zwłaszcza pod kątem tego że bank rozbity w Lesznie i na 2025 ruszają po Emila, Kubere i jeszcze kilku innych. Przecież część tej kwoty można byłoby przeznaczyć na wzmocnienie 2024 by zapewnić sobie utrzymanie. Skoro są te miliony by przebijać Termosa, Kępę to przecież można część tego największego budżetu w lidze wydać już w 2024 roku zamiast jechać takim składem który może spaść z hukiem. Ile by to kosztowało, z 3 miliony? Co to dla takiego Leszna które na 2025 przeznaczy pewnie kilkanaście milionów na wzmocnienia mając zdecydowanie najwyższy budżet w lidze a o Lublinie będą się wypowiadać per biedacy.

  21. Powrót do góry    #289
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ciekawie się czyta tutaj dyskusje i spory głównie między kibicami z Torunia i Lublina. Przypomnę tylko tym kibicom że wasze kluby kiedyś bardzo blisko współpracowały a zwieńczeniem tej współpracy był mecz w 1994 roku i sprzedanie tego meczu przez Apator dzięki czemu zespół z Lublina utrzymał się w lidze więc bądźcie dla siebie bardziej wyrozumiali, macie w końcu wspaniale wspólne wspomnienia.
    Chcę tylko przypomnieć, że tutaj kibice z Lublina siedzą spokojnie tylko kibice z Torunia mają jakieś żale i prowokują. Może to jakieś nie wyleczone kompleksy, nie wiem.

  22. Powrót do góry    #290
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wątek transferowy stał się polityczną przepychanką. To już kolejny.

    Ktoś rzucił się Unii, że to ma być zestawienie
    Kołodziej
    Smyk
    Lidsey
    Zengota
    Rew
    Juniorzy

    Jeśli tak, to będzie to chyba jeszcze większa słabsza drużyna niż obecnie. Wygląda jakby beniaminek jednak miał z kim walczyć o utrzymanie. Myślałem, że Janek dał się przekonać jakimś zapewnieniem, że drużyna będzie wzmocniona, a tu taka "niespodzianka"? Jeden pewniak w drużynie i grupa zawodników z którzy mogą pojechać dobrze jak i fatalnie.
    Ciekawe czy Holder ponownie utrzyma miejsce w ELidze i capnie go Falubaz, czy zdecydują się walczyć o kogoś mocniejszego. Chociaż Chris może sobie poczekać do końca sezonu. W I lidze w razie czego i tak nawet w listopadzie miejsce znajdzie.
    Buhaha. Taki skład byłby turbo ryzykowny, ale sądzę, że w Grudziądzu znowu by wygrali i Falubaz też do pokonania także jeśli chodzi o spadek byłbym spokojny mimo, że Piter tam wyląduje.
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  23. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Można tak powiedzieć tylko Unia została ukarana Apator nie i niestety zawodnicy z Leszna nie dostali pieniędzy za odpuszczenie spotkania
    Walki trzeba robić z głową a ten w Toruniu jeśli był, to właśnie taki.
    To co się odwaliło w Rzeszowie ciężko racjonalnie wytłumaczyć.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #292
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jakiś ty głupi. Szkoda słów.
    Jak poczytasz swoje wypociny to samo będziesz mógł napisać o sobie

  25. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Walki trzeba robić z głową a ten w Toruniu jeśli był, to właśnie taki.
    To co się odwaliło w Rzeszowie ciężko racjonalnie wytłumaczyć.
    Toć zabialowicz jawnie mówił o walku, u nas tylko domysły
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  26. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ciekawie się czyta tutaj dyskusje i spory głównie między kibicami z Torunia i Lublina. Przypomnę tylko tym kibicom że wasze kluby kiedyś bardzo blisko współpracowały a zwieńczeniem tej współpracy był mecz w 1994 roku i sprzedanie tego meczu przez Apator dzięki czemu zespół z Lublina utrzymał się w lidze więc bądźcie dla siebie bardziej wyrozumiali, macie w końcu wspaniale wspólne wspomnienia.
    ale ty piszesz o tym poprzednim Motorze, zibki ipokraka z kolegami nie mają pojęcia, co to za historia. Dla nich żużel zaczął się od wizyty Sasina. No może od koczowania na lotnisku w oczekiwaniu na Taia. Poza tym, nie było dowodów, nikt nikogo za rękę nie złapał, nikt nikogo nei ukarał
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (08-08-2023)

  28. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Unia od Enea dostała 250 tys. Przy budżecie klubu w granicy 14mln to kropla w morzu. Tak na marginesie mówiąc Wilki budżet parę mln większy od Unii a i tak lecą. Kasa to nie wszystko.
    Krosno bylo pierwszy raz w najwyzszej lidze, robili co mogli.
    Fajnie jest napisac kasa to nie wszystko bedac kibicem druzyny, ktora seryjnie zdobywala zloto majac jeden z najdrozszych skladow i co roku sie oslabiajac prawie spadla
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #296
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ale ty piszesz o tym poprzednim Motorze, zibki ipokraka z kolegami nie mają pojęcia, co to za historia. Dla nich żużel zaczął się od wizyty Sasina. No może od koczowania na lotnisku w oczekiwaniu na Taia. Poza tym, nie było dowodów, nikt nikogo za rękę nie złapał, nikt nikogo nei ukarał
    Kolego jak ja chodziłem na żużel to ty jeszcze cycka matce ssales.

  30. Powrót do góry    #297
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    No widać ...

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spes za jego przydatny post!

    j-rules (08-08-2023)

  32. Powrót do góry    #298
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jest to dziwne, zwłaszcza pod kątem tego że bank rozbity w Lesznie i na 2025 ruszają po Emila, Kubere i jeszcze kilku innych. Przecież część tej kwoty można byłoby przeznaczyć na wzmocnienie 2024 by zapewnić sobie utrzymanie. Skoro są te miliony by przebijać Termosa, Kępę to przecież można część tego największego budżetu w lidze wydać już w 2024 roku zamiast jechać takim składem który może spaść z hukiem. Ile by to kosztowało, z 3 miliony? Co to dla takiego Leszna które na 2025 przeznaczy pewnie kilkanaście milionów na wzmocnienia mając zdecydowanie najwyższy budżet w lidze a o Lublinie będą się wypowiadać per biedacy.
    Spokojnie ten skład co ma spaść z hukiem w 2024 na Apator wystarczy w tym roku też mieliśmy spaść. Więc się o nas nie martw pomysł lepiej żebyście w końcu jakieś złoto zdobyli bo wstyd żeby cały klub miał miej złotych medali niż ten Rusiecki co nie wie że lepiej teraz wydać kasę niż w 2025.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Krosno bylo pierwszy raz w najwyzszej lidze, robili co mogli.
    Fajnie jest napisac kasa to nie wszystko bedac kibicem druzyny, ktora seryjnie zdobywala zloto majac jeden z najdrozszych skladow i co roku sie oslabiajac prawie spadla
    Oczywiście że lepiej być kibicem Najbardziej utytułowanego klubu żużlowego w Polsce niż jakiś przeciętniaków.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Walki trzeba robić z głową a ten w Toruniu jeśli był, to właśnie taki.
    To co się odwaliło w Rzeszowie ciężko racjonalnie wytłumaczyć.
    Oczywiście lepiej przytulić srebrniki i zrezygnować z szansy na złoto niż odpuścić mecz za darmo żeby spuścić milicyjny klub.

  33. Powrót do góry    #299
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Krosno bylo pierwszy raz w najwyzszej lidze, robili co mogli.
    Fajnie jest napisac kasa to nie wszystko bedac kibicem druzyny, ktora seryjnie zdobywala zloto majac jeden z najdrozszych skladow i co roku sie oslabiajac prawie spadla
    No bo kasa to nie wszystko. Po złocie w 2015 roku też się wzmocnili na 2016 i prawie co spadli.

    Co z tego ze Krosno ma dobry budżet jak te miliony wydaje na Kasprzaka....

  34. Powrót do góry    #300
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    A na kogo mieli wydać jak taki Kasprzak był jednym z wolnych? beniaminek 2024 też do wzięcia będzie miał tych co są wolni choć trochę lepszy wybór bo wolny Hampel czy chyba jeszcze Piter Pawlicki ale zaraz i oni znajda albo już znaleźli pracodawcę.

  35. Powrót do góry    #301
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jakby wzięli Shamka i innego U24 to kto wie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jakby wzięli Shamka i innego U24 to kto wie.
    Dokładnie, Przemo gdyby trafił do Krosna to znaczy, ze GKM bujałby się dalej z KK. A wtedy to dzisiaj GKM byłby spadkowiczem a nie Krosno.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #303
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Pawlicki po ostatnich sezonach był tak samo gwarantem punktów jak Kasprzak. Ciekawe czy jakiś jeleń jeszcze na KejKeja się da nabrać w elidze?

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BeKs za jego przydatny post!

    j-rules (09-08-2023)

  39. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Jedynie beniaminek chyba mógłby się pokusić o KKa, bo reszta nie będzie już miała miejsca. Falubaz nie wydaje się być zainteresowany. Ewentualnie chyba tylko jakby jakaś inna drużyna weszła do ELigi mogłaby sfrajerzyć i uwierzyć w niewykorzystany potencjał vice mistrza, bo on przecież "nie zapomniał jak się jeździ na żużlu".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #305
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dokładnie, Przemo gdyby trafił do Krosna to znaczy, ze GKM bujałby się dalej z KK. A wtedy to dzisiaj GKM byłby spadkowiczem a nie Krosno.
    Zwykłe gadanie na zasadzie co by bylo gdyby. Pamiętajmy, ze w trakcie sezonu doszedł Wadim, więc jeśli KK by dawal ciała w GKMie na początu sezonu, to by zwyczajnie stracił miejsce w składzie.

  41. Powrót do góry    #306
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    @MateuszPuka
    Falubaz Zielona Góra intensywnie negocjuje z Piotrem Pawlickim, Nickim Pedersenem, Jarosławem Hampelem oraz Andrzejem Lebiediewem. Nikt w PGE Ekstralidze nie oferuje takich pieniędzy jak właśnie Falubaz. Jeden zawodnik jest kuszony kwotą 1,6 mln złotych za podpis na kontrakcie

  42. Powrót do góry    #307
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    @MateuszPuka
    Falubaz Zielona Góra intensywnie negocjuje z Piotrem Pawlickim, Nickim Pedersenem, Jarosławem Hampelem oraz Andrzejem Lebiediewem. Nikt w PGE Ekstralidze nie oferuje takich pieniędzy jak właśnie Falubaz. Jeden zawodnik jest kuszony kwotą 1,6 mln złotych za podpis na kontrakcie
    Te 1,6 to Przyjemski.

  43. Powrót do góry    #308
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Te 1,6 to Przyjemski.
    Ja ********. 1,6 miliona za podpis!? Juniorowi!?

  44. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    To się skończy piękna katastrofa.

    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Ja ********. 1,6 miliona za podpis!? Juniorowi!?
    Jego info się jeszcze nigdy nie sprawdziło. Bredzi.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  45. Powrót do góry    #310
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    To się skończy piękna katastrofa.



    Jego info się jeszcze nigdy nie sprawdziło. Bredzi.
    Mogę bredzić. Ja tylko przypomnę, że Stal miesiąc temu zrezygnowała z Wiktora, a stanęło wtedy na bance + 10k. Dalej Motor z Falubazem się tną. Nas stać, ich też. Ale oczywiscie Rasser, Boro, Przemo się nie sprawdzili. Ja zdania nie zmieniam. Pawlicki, Przyjemski będą w FZG. Weryfikacja październik

  46. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Mogę bredzić. Ja tylko przypomnę, że Stal miesiąc temu zrezygnowała z Wiktora, a stanęło wtedy na bance + 10k. Dalej Motor z Falubazem się tną. Nas stać, ich też.
    U którego prezesa na kolanie siedzisz ?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  47. Powrót do góry    #312
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    U którego prezesa na kolanie siedzisz ?
    Na rusieckiego i jego zadłużonej po szyi firmie

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    Buszmen (08-08-2023)

  49. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Na rusieckiego i jego zadłużonej po szyi firmie
    Ile to zadłużenie wynosi. Konkretnie ?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  50. Powrót do góry    #314
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    To się skończy piękna katastrofa.



    Jego info się jeszcze nigdy nie sprawdziło. Bredzi.

    Pierwszy chyba w Polsce podał info o kontuzji Kubery. Coś tam wie. Wtedy leszczynskie piekarnie się zbytnio nie sprawdziły
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 08-08-2023 o 18:00

  51. Powrót do góry    #315
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ile to zadłużenie wynosi. Konkretnie ?
    A tego to konkretnie nie wiem. Bilans firmy jest na minusie. I to od kilku lat, zawsze za opłatą w rejestrze możesz takie rzeczy zobaczyć. Niemniej, w wierzytelności możesz fakturki polcoppera wykupić za kilka tysięcy, redukując ich dług. Chociaż lekka poprawa jest, bo jeszcze kilkanaście miesięcy temu było po kilkadziesiąt

Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •