Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 541 do 554 z 554

Wątek: Transfery w E-lidze 2024. Spekulacje, prekontrakty, umowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Za krytykę świętego PiSMotoru.

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Najlepiej niech sam o tym napisze za co dostał bana.
    Ciebie nie pytałem bo sasinowcy to kłamcy

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Za krytykę świętego PiSMotoru.
    To fajne forum.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #543
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nowy lubelak na forum od razu przywitał się merytoryka?
    A swoją drogą, to za co piernik dostał bana na forum motoru?

    Ja tam kilka postów dosłownie napisałem, ale na tyle się wrylem w pamięć że czasem tam o mnie wspominają.

    Bana dostałem bodajże za Sasina i to że zdobyli DMP na wykluczeniu Artioma. Coś w ten deseń.

  4. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ja tam kilka postów dosłownie napisałem, ale na tyle się wrylem w pamięć że czasem tam o mnie wspominają.

    Bana dostałem bodajże za Sasina i to że zdobyli DMP na wykluczeniu Artioma. Coś w ten deseń.
    Najt dali Ci bana ale dalej wchodzisz i czytasz ? xDDDD na nowym koncie ahahaha

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Jest jednak różnica między robieniem trzody tutaj, na ogólnopolskim forum gdzie są ludzie z calej Polski, a wbijaniem na forum gdzie 99% użytkowników to lubelacy i wypisywanie tam bzdur typu sasinowo etc.



    Wsparcie klubów przez SSP jest zgodne z prawem, powinno więc się odbywać bez ograniczeń.

    Widzisz, tu jest cały pies pogrzebany.

    Nie widzisz nic kontrowersyjnego w tym, że Emil jedzie jako Polak, że zaraz będziemy na niego głosować bo dostał nominację do szczakiela. Podczas gdy Emil dostał polski paszport tylko i wyłącznie dla wygodniejszej logistyki, do wybuchu wojny czuł się w 100% Rosjaninem i jeździł wyłącznie pod rosyjską flagą.

    Dlaczego?

    Bo dzięki tym polskim paszportom twoja drużyna odnosi korzyść. Dlatego będziesz bronił takiego rozwiązania, choć obiektywnie mówiąc jest ono po prostu złe. Albo powinno się przedłużyć dla nich bana, albo pokazać jaja i dopuścić jako Rosjan, bo oni po prostu nie są Polakami.

    Jednocześnie wylewasz w każdym poście wiadro pomyj na wszystkich lubelskich kibiców, którzy nie przyznają, że ich własny klub to rak żużla i patologia, tylko dlatego że jest beneficjentem w pełni legalnego i zgodnego z prawem wsparcie SSP.

    Cóż za dualizm moralny.
    Nie pisałem Sasinowo, poza użyciem określenia Polska B nie używałem obraźliwych zwrotów, mniejsza z tym, nie chce się rozwijać.
    Którys komentarz mieszający Emila z gównem który tam zobaczyłem, skłonił mnie do rejestracji i tyle, cała historia.

    No i ten dualizm moralny to jest to, co powtarzam co jakiś czas.
    Bo jeżeli Dryla, kibice Leszna, Stali, Motoru decydują się na umoralnianie środowiska, wskazywanie kto powinien jechać, kto nie, to znaczy że te osoby są kryształowe i moralnie nienaganne na tyle że mogą z czystym sumieniem wskazać palcem - on jest zły, nie może jeździć na żużlu.
    Ja nie oceniam Emila, Artioma. A wam wytykam, jak słusznie zauważyłeś podejście, nie sasinowo. Bo nie macie żadnego wpływu na finansowanie klubu i to jest fakt. Ale jeżeli jedna ręką wskazujecie palcem że Emila trzeba wywieźć za granicę do putina, a drugą klaszczecie jak Kępa bierze pieniądze od Orlenu to coś tu jest jednak nie tak i pewien dualizm moralny się wytwarza ewidentnie.
    Bo te pieniądze zarobione przez Orlen też są częściowo zarobione na wojnie. I słyszę kontrę, ale Tusk umowy podpisał trzeba je respektować. No i fajne podejście, mógłbym tu przyklasnąć,umow należy dotrzymywać Tyle że Emil z Termosem też umowę podpisał przed wojną, a tutaj jakoś nikt nie mówi że umowy należy dotrzymać.

    I co to jest jak nie dualizm? Naprawdę nie widzisz nieścisłości w podejściu?

    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Najt dali Ci bana ale dalej wchodzisz i czytasz ? xDDDD na nowym koncie ahahaha

    Widzę że cię to rozbawiło. To może zaskoczę, nie trzeba mieć konta żeby gdzieś zajrzec i przeczytać. A skoro od czasu do czasu o mnie tam wspominają, to tak, pobieżnie przeglądam bez żadnego konta.

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ciebie nie pytałem bo sasinowcy to kłamcy



    To fajne forum.
    Pajacu z Tarnowa wciąż nie możesz się odnaleźć. Osmieszyli cię na forum toruńskim oraz wrocławskim a ty im nadal w tylek włazisz. Ty w ogóle nie masz honoru ani ambicji no ale czego tu wymagać. P. S. Bastion Sasinowa jest min w Tarnowie.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ja tam kilka postów dosłownie napisałem, ale na tyle się wrylem w pamięć że czasem tam o mnie wspominają.

    Bana dostałem bodajże za Sasina i to że zdobyli DMP na wykluczeniu Artioma. Coś w ten deseń.
    Nie kłam bo napisałeś tam kilkadziesiąt jak nie kilkaset postów i w sposób obrazliwy traktowałes klub Motor Lubliin, miasto, kibiców oraz mieszkańców Lublina. Naprawdę idź jak najszybciej do specjalisty bo może być za późno. Wali ci na łeb już konkretnie. Teraz zacząłeś się czepiać forum Gorzowa bo też ci coś nie pasuje. Żal. Pl

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nie pisałem Sasinowo, poza użyciem określenia Polska B nie używałem obraźliwych zwrotów, mniejsza z tym, nie chce się rozwijać.
    Którys komentarz mieszający Emila z gównem który tam zobaczyłem, skłonił mnie do rejestracji i tyle, cała historia.

    No i ten dualizm moralny to jest to, co powtarzam co jakiś czas.
    Bo jeżeli Dryla, kibice Leszna, Stali, Motoru decydują się na umoralnianie środowiska, wskazywanie kto powinien jechać, kto nie, to znaczy że te osoby są kryształowe i moralnie nienaganne na tyle że mogą z czystym sumieniem wskazać palcem - on jest zły, nie może jeździć na żużlu.
    Ja nie oceniam Emila, Artioma. A wam wytykam, jak słusznie zauważyłeś podejście, nie sasinowo. Bo nie macie żadnego wpływu na finansowanie klubu i to jest fakt. Ale jeżeli jedna ręką wskazujecie palcem że Emila trzeba wywieźć za granicę do putina, a drugą klaszczecie jak Kępa bierze pieniądze od Orlenu to coś tu jest jednak nie tak i pewien dualizm moralny się wytwarza ewidentnie.
    Bo te pieniądze zarobione przez Orlen też są częściowo zarobione na wojnie. I słyszę kontrę, ale Tusk umowy podpisał trzeba je respektować. No i fajne podejście, mógłbym tu przyklasnąć,umow należy dotrzymywać Tyle że Emil z Termosem też umowę podpisał przed wojną, a tutaj jakoś nikt nie mówi że umowy należy dotrzymać.

    I co to jest jak nie dualizm? Naprawdę nie widzisz nieścisłości w podejściu?




    Widzę że cię to rozbawiło. To może zaskoczę, nie trzeba mieć konta żeby gdzieś zajrzec i przeczytać. A skoro od czasu do czasu o mnie tam wspominają, to tak, pobieżnie przeglądam bez żadnego konta.
    Kłamiesz po raz kolejny bo ażeby zajrzeć i przeczytać na forum lubelskiim nie trzeba mieć żadnego konta. Rozszyfrowałem cie cwaniaku tak jak Stanowski Janoszek, Myślałem, że będziesz bardziej inteligentniejszy ale się myliłem. To samo dotyczy tego kreatyna zabovskiego, możecie podać sobie ręce.

  7. Powrót do góry    #547
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta

    Ale jeżeli jedna ręką wskazujecie palcem że Emila trzeba wywieźć za granicę do putina, a drugą klaszczecie jak Kępa bierze pieniądze od Orlenu to coś tu jest jednak nie tak i pewien dualizm moralny się wytwarza ewidentnie.
    Ale to ty dzwonisz Piernik.

    W którym to temacie już z kolei zacząłeś krucjatę przeciw SSP w Motorze?

    Jakoś nie widzę, żeby kibice z Lublina jechali tutaj po Emilu czy Artiomie z podobną częstotliwością, a ostatnio przeglądam sporo wątków.

    I nie klaszczemy jak Kępa bierze pieniądze, klaszczemy jak je wydaje.

  8. Powrót do góry    #548
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Ale to ty dzwonisz Piernik.

    W którym to temacie już z kolei zacząłeś krucjatę przeciw SSP w Motorze?

    Jakoś nie widzę, żeby kibice z Lublina jechali tutaj po Emilu czy Artiomie z podobną częstotliwością, a ostatnio przeglądam sporo wątków.

    I nie klaszczemy jak Kępa bierze pieniądze, klaszczemy jak je wydaje.

    Ja zacząłem krucjatę ? Krucjata na Motor trwa ile lat? Nie pamiętam, ale trochę trwa. Wczoraj faktycznie wyraziłem swoje zdanie w tym temacie, ale gdzie ja rozpocząłem krucjate? Czy ja pisze coś innego o tych SSP niż większość żużlowych kibiców od długiego czasu? Gdzie tu pisałem coś wcześniej na ten temat?Jeszcze któryś z kolei. Wskaż mi inne tematy tutaj, w których rozpoczynalem krucjate przeciw Motorowi. Bo aż jestem ciekawy tych tematów.

    Zresztą podobno, tak usłyszałem, wasze podejście bronienia klubu i wszystkiego co z nim związane jest spowodowane wszechobecną krytyka Motoru. Rozumiem że ona nie rozpoczęła się wczoraj, więc nie rozumiem czemu mnie z tym laczysz w tym momencie, jeszcze sugerując że coś zaczynam. Jest stary, walkowany temat ktory walkowany będzie bo idą wybory. Nic nowego nie zacząłem, to trwa, dzieje się, działo bez mojego udziału i bez względu na mój udział trwać będzie.

    A nie zaczynaj tematów z Emilem, bo przypominam że na waszym forum pojawiały się głosy/głos (dla odświeżenia pamięci porównanie do nazistów,mam nadzieję że to nie był twój komentarz) sugerujący że najlepszym wyjściem dla niego będzie publiczna egzekucja przez szubienicę. Stosunkowo niedawno. I bany jakoś wtedy nie leciały. Co innego jak ktoś obrazi Dryle. Wtedy nastepuje naruszenie lubelskiego sakrum

  9. Powrót do góry    #549
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Kłamiesz po raz kolejny bo ażeby zajrzeć i przeczytać na forum lubelskiim nie trzeba mieć żadnego konta. Rozszyfrowałem cie cwaniaku tak jak Stanowski Janoszek, Myślałem, że będziesz bardziej inteligentniejszy ale się myliłem. To samo dotyczy tego kreatyna zabovskiego, możecie podać sobie ręce.
    No akurat Zabovski to ma wszystkie kluby jednakowo w dupie nieważne czy z Los Angeles czy z Hongkongu

  10. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Pajacu z Tarnowa wciąż nie możesz się odnaleźć. Osmieszyli cię na forum toruńskim oraz wrocławskim a ty im nadal w tylek włazisz. Ty w ogóle nie masz honoru ani ambicji no ale czego tu wymagać. P. S. Bastion Sasinowa jest min w Tarnowie.

    Nie wg.lubelskiej logiki, bo prezydentem Tarnowa jest typ z PO.
    Trzeba mieć tupet, wejść na takie forum i sapać się do starych userow co już niejednego takiego szczawika co nic nie kuma jak ty przemielili,
    Honor i ambicja haha. No tak, na forum na którym anonimowo dyskutuje się o różnych aspektach niszowego sportu. Jak ty nic nie kumasz, dokładnie jak wyborcy pis. W ogóle rozpatrywanie cię jako kogoś kto ma prawa wyborcze wydaje się błędne.
    I żebyś się czasem nie zasapal to mam w głębokim poważaniu co tam o mnie piszesz bo dla mnie jesteś nikim i przylazles tu nic nie wnosząc i tak samo stąd znikniesz jak i motor Lublin znikał już wielokrotnie. Znikniesz i nic się nie stanie, forum dalej bedzie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 759 w 497 postach
    Ciekawy ten wątek o transferach można dowiedzieć się z niego o wszystkim oprócz o transferach

  12. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    I żebyś się czasem nie zasapal to mam w głębokim poważaniu co tam o mnie piszesz bo dla mnie jesteś nikim i przylazles tu nic nie wnosząc i tak samo stąd znikniesz jak i motor Lublin znikał już wielokrotnie. Znikniesz i nic się nie stanie, forum dalej bedzie
    Ale on przynajmniej ma honor.
    Honorowo wynosil sie z tego forum juz kilka razy,
    ale tez kilka razy musial po ten honor wracac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #553
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale on przynajmniej ma honor.
    Honorowo wynosil sie z tego forum juz kilka razy,
    ale tez kilka razy musial po ten honor wracac.
    Uwierz mi, że nie odpisywał bym tak agresywnie gdybyśmy się nawzajem wszyscy szanowali. Jak tu można rozmawiać normalnie o żużlu jeżeli jesteś od razu obrażany prywatnie i wyzywany od Sasinów. Na Sasina mam straszną alergie jak większość lubelskich kibiców i wstydzę się z tego, że promuje się na naszym klubie no ale co mam z tym zrobić, oblać się benzyną i podpalić w centrum Warszawy, ażeby udowodnić, że nie trawię tego typa? Nic nie zrobię a jest jak jest i osobiście też nie popieram całkowitego finansowania ze SSP. Motor wszedł do SE ze sponsorem strategicznym Speed-Car i jakoś sobie radził, była też Bogdanka (ale ona jest już kilkanaście lat w Motorze) i Grupa Azoty w mniejszym sponsoringu, była też duża grupa lokalnych sponsorów. Każdy może tutaj wypisywać bzdury bo nikt się pod tym nie podpisuje ale są pewne granice na które sobie nie pozwolę. Jeżeli kogoś obraziłem to sorry ale ja oczekuję normalnej kulturalnej dyskusji bez zaczepek i docinek a jeżeli ktoś mi naciska na piętę to nie chowam głowy w piasek.

  14. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie wg.lubelskiej logiki, bo prezydentem Tarnowa jest typ z PO.
    Trzeba mieć tupet, wejść na takie forum i sapać się do starych userow co już niejednego takiego szczawika co nic nie kuma jak ty przemielili
    Najśmieszniejsze, że ten przygłup bredzi coś o wchodzeniu w tyłek innym - on, który na każdym kroku próbuje podlizać się... sierściuchowi. Chyba nie można upaść niżej

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •