Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 554

Wątek: Transfery w E-lidze 2024. Spekulacje, prekontrakty, umowy

  1. Powrót do góry    #316
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Ja ********. 1,6 miliona za podpis!? Juniorowi!?
    panem et circenses

    Czego tu nie rozumiesz?

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jeśli Falubaz faktycznie był by w stanie wyciągnąć Przyjemskiego i załóżmy Hampela. To w Lesznie faktycznie zrobi się z jednej strony gorąco....

    Bo jednak odejście Lindseya czy Holdera nas osłabi...w ich miejsce wskoczy Rew , który przywiezie 2-5 pkt ....oby tyle.

    GKM może być mocny. Ciekawie się robi, warto by było powalczyć jeszcze o Piotra .

    A w ostateczności będzie trzeba liczyć na sezon bez kontuzji. Wtedy powinniśmy się utrzymać bez problemu.
    Ja bym zagrał vaBank i postawił na Holdera . Jego stać na coś więcej niż Lidsey.
    Chyba że Lidsey pokaże klasę i załóżmy wygra nam mecz z Wrocławiem , pokonując takie nazwiska jak Dan , Tak , Piter

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Znając naszych dzbannikarzy mogło być tak:
    Przyjemski zaśpiewał 1,6 za podpis
    Protas: chyba cię gówniarzu poyebao!!!
    Puka: oferty sięgają 1,6 za podpis
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Znając naszych dzbannikarzy mogło być tak:
    Przyjemski zaśpiewał 1,6 za podpis
    Protas: chyba cię gówniarzu poyebao!!!
    Puka: oferty sięgają 1,6 za podpis
    Za 2 godziny Protas dzwoni ....mogę dać 1.4 i ani grosza więcej !!

  5. Powrót do góry    #320
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Za 2 godziny Protas dzwoni ....mogę dać 1.4 i ani grosza więcej !!
    Jeśli rzeczywiście klub zapłaci obiecaną kwotę, to niech się umawia i na 1.6 melona, albo i 2, byle się wywiązął.

  6. Powrót do góry    #321
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Jeżeli speedwayfzg to ta osoba o której myślę, to 10 lipca 2021 mi pisał że Dudek w Toruniu

  7. Powrót do góry    #322
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Jeżeli speedwayfzg to ta osoba o której myślę, to 10 lipca 2021 mi pisał że Dudek w Toruniu
    MNie się wydaje, że to był @Kibic123, ale oczywiście ty możesz mieć rację. Ten @speedwayfzg uwielbia snuć niepotwierdzone niczym domysły jako prawdopodobne wieści. Ogólnie kocopoli i nie warto brac za dobrą monetę ani jednego jego słowa. Dużo wiatru robi, z którego nie ma punktów.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Dominik (08-08-2023)

  9. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Ty to moze twoj kuzyn jakis ?

  10. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Ja ********. 1,6 miliona za podpis!? Juniorowi!?
    Niby szalone ale z miejsca Falubaz kupuje sobie parę pkt przy marazmie wielu zespolow na juniorce. A kupujac takiego Pawlickiego nie masz pewnosci. Przyjemski? JA jestem pewny ze bedzie robil punkty.

  11. Powrót do góry    #325
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Niby szalone ale z miejsca Falubaz kupuje sobie parę pkt przy marazmie wielu zespolow na juniorce. A kupujac takiego Pawlickiego nie masz pewnosci. Przyjemski? JA jestem pewny ze bedzie robil punkty.
    Będzie robił ale 4-5 inny junior słabszy pewnie 1-2 pkt. Pawlicki pewnie zrobi 9-10 zamiast Buczka który robi 3-4 ja bym wolęal Pawlickiego

  12. Powrót do góry    #326
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Przyjemski w ekstralidze to gwarancja sr 1,5+ spokojnie sobie poradzi. A to ze jest przepłacony to inna para kaloszy.Jak sie jest w potrzebie to sie tyle płaci

  13. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przyjemski w ekstralidze to gwarancja sr 1,5+ spokojnie sobie poradzi. A to ze jest przepłacony to inna para kaloszy.Jak sie jest w potrzebie to sie tyle płaci
    Przestańcie pisać głupoty. Nikt nie da Przyjemskiemu 1,6 mln za podpis i 10K za pkt. Bo to by oznaczało blisko 3 mln zarobki na sezon. Przecież takiej kasy nie zarabia wielu seniorów w SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #328
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Syfy trochę potwierdzają to co ostatnio tu pisałem.

    Przy czym według mojego info tematu Pedersena już nie ma, bo Pawliccy będą we dwójkę w ZG w 2024.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...jeczne-warunki
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  15. Powrót do góry    #329
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Będzie robił ale 4-5 inny junior słabszy pewnie 1-2 pkt. Pawlicki pewnie zrobi 9-10 zamiast Buczka który robi 3-4 ja bym wolęal Pawlickiego
    Serio?
    A jakich równorzędnych rywali wśród juniorów, będzie miał Przyjemski w przyszłym roku? On będzie najlepszym, a to już z automatu oznacza prawdopodobne 4-5 pkt w obowiązkowych 3 startach. Do tego nie wątpię, jest w stanie regularnie pokonywać niektórych seniorów i połowę U24, a gdy to będzie 4-5 startów, co jest niewykluczone, to dorobek może oscylować 5-6pkt/3 lub 8-9pkt/5, a to już niebagatelna liczba, która w paru meczach może decydować o wygranej, a w konsekwencji utrzymaniu.
    FZG ma niezłą nauczkę z całkiem świeżej historii, gdy spadł o włos i nie awansował o włos. Warto za ten włos decydujący o być albo nie być, położyć kilka setek tysięcy PLN. Mimo że seniorzy mogą górowac nad nim, to z powodu regulaminu i tabeli biegów, warto dać za juniora horrendalne pieniądze. Tym bardziej, że przeciętnych seniorów będzie nadmiar po tym sezonie i nie trzeba się z nikim bić na wysokość kontraktów.

  16. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przestańcie pisać głupoty. Nikt nie da Przyjemskiemu 1,6 mln za podpis i 10K za pkt. Bo to by oznaczało blisko 3 mln zarobki na sezon. Przecież takiej kasy nie zarabia wielu seniorów w SE.
    Z tego wychodzi 130-140 pkt.

    Na te chwile Cierniak ma 106 a Kowalski 85 pkt

  17. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Z tego wychodzi 130-140 pkt.

    Na te chwile Cierniak ma 106 a Kowalski 85 pkt
    Ale w jak mocnych drużynach ? No i nie istotne czy zrobi 100 pkt czy 130. Przy takich stawkach musisz liczyć na takiego zawodnika jakieś 2,5 - 3 mln w budżecie. Wierzysz w to ? Przecież tyle to w Gorzowie nie ma ani Vacul ani Thomsen. A Cierniak czy Kowalski to tylko pomarzyć mogą o takich stawkach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #332
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale w jak mocnych drużynach ? No i nie istotne czy zrobi 100 pkt czy 130. Przy takich stawkach musisz liczyć na takiego zawodnika jakieś 2,5 - 3 mln w budżecie. Wierzysz w to ? Przecież tyle to w Gorzowie nie ma ani Vacul ani Thomsen. A Cierniak czy Kowalski to tylko pomarzyć mogą o takich stawkach.
    Jak nie ma? Nawet przy obecnych stawkach Vacul ma 10 + 1,0. To z samego toru wyciagnal juz 1,6 banki + banka za podpis. To 2,5 przekroczył. A skończy z 200+ zapewne, więc 3 banki lekka reka

  19. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    A propos Przyjemskiego. Wiadomo, że każdy klub chciałby mieć takiego juniora, ale nie jestem pewien czy to jest gamechanger, dla którego trzeba wywalać miliony złotych. Bardziej go widzę w roli jaką obecnie spełnia np. Kowalski, czy Cierniak, czyli dorzucacze punktów, a nie liderzy drużyny.

    W przyszłym roku na juniorce będą jeździć:
    Ratajczak, Paluch, Krawczyk, Jabłoński, Łobodziński, Szostak, Mencel itd i pewnie pojawią się nowe nazwiska. Już ciekawie zapowiadają się Bańdur i Hurysz. Są jeszcze takie Borowiaki.
    Tak więc to nie jest tak, że Przyjemski będzie z założenia klepał jak leci wszystkich juniorów.
    Tegoroczny Srebrny Kask. Przyjemski 8pkt.

    Przyjemski jako juniorów ma 3 starty, z czego połowa jego przeciwników to inni juniorzy, dodatkowo taki junior bardzo często dostaje najsłabsze seniorskie ogniwo przeciwnika.
    To nie jest wybór: albo bierzemy Przyjemskiego, który wszystko wygrywa, albo wszystko przegrywamy.
    Są inni juniorzy, którzy w tych słabo obsadzonych biegach zrobią 60-80% roboty tej, którą zrobi Przyjemski.

    Przyjemski ma urzędowo trzy starty. W słabej ekipie np. Falubazie może liczyć na RT za drugiego juniora. Strzelam, że 8 razy w rundzie zasadniczej. W mocnej ekipie tych startów może mieć mniej, chyba, że będą mu oddawać biegi, albo będą kontuzje.
    Tu trzeba oddać, że w przypadku kontuzji dobry junior to jest mega plus.
    Dochodzą zmiany za wjechanie taśmę, ale ile tego będzie? Cały czas brakuje biegów. Musi zmieniać seniora. W takim Falubazie mógłby zmienić Kvecha i kogo jeszcze? Czy on pojedzie lepiej od Pawlickiego, Jensena, Buczkowskiego?

    Żeby taki Przyjemski bardzo dużo wniósł do takiego Falubazu to musi pokonywać seniorów przeciwnika. Nie juniorów, czy U24, ale seniorów. Wtedy będzie dobrym wzmocnieniem.

    Oczywiście życzyłbym go sobie w Falubazie, ale nie wierzę w te bajki o 1,6 mln za podpis. To są jakieś bzdury. Zwłaszcza, że jeśli chodzi o talent to Przyjemski to nie jest ani Emil, ani Ward, ani Zmarzlik, ani Gollob, ani Dudek, ani PPJ, ani Janowski itd.

    Za mało widziałem Przyjemskiego z mocnymi przeciwnikami, aby wyrokować, ale np. wg mnie Kowalski robił więcej wiatru.
    Może być tak, że ekstraliga Przyjemskiego brutalnie zweryfikuje. No chyba, że rośnie nam drugi Hampel, który długi okres swoje skille opierał na dobrym starcie i szybkich maszynach. Taki Kurman zjadał Hampela umiejętnościami, ale młody Hampel był skuteczny.

    EDIT:
    No i najważniejsze. A propos absurdalnych kwot za Przyjemskiego. Kłania się idiotyczny przepis o braku zagranicznych juniorów na poziomie ekstraligi.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 08-08-2023 o 22:19

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    artur99 (09-08-2023), j-rules (09-08-2023)

  21. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Jak nie ma? Nawet przy obecnych stawkach Vacul ma 10 + 1,0. To z samego toru wyciagnal juz 1,6 banki + banka za podpis. To 2,5 przekroczył. A skończy z 200+ zapewne, więc 3 banki lekka reka
    No to 1 mln za podpis i 10K za pkt to nie to samo co 1,6 mln za podpis i 10K za pkt. W tym roku taki Vacul dostanie te 1,2 mln za podpis i te 10 może 11K za pkt. Ale ile znaczy Vacul a ile Przyjemski w SE ?

    Ludzie wy sami nakręcacie te kosmiczne bzdury o tych zarobkach zawodników. Nikt takiej kasy nie da Przyjemskiemu. Dostanie góra te 800 tys za podpis i góra te 8K za pkt. A i to już jest przegięcie. Bo jest to bardzo wysoki kontrakt jak na juniora.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    A propos Przyjemskiego. Wiadomo, że każdy klub chciałby mieć takiego juniora, ale nie jestem pewien czy to jest gamechanger, dla którego trzeba wywalać miliony złotych. Bardziej go widzę w roli jaką obecnie spełnia np. Kowalski, czy Cierniak, czyli dorzucacze punktów, a nie liderzy drużyny.

    W przyszłym roku na juniorce będą jeździć:
    Ratajczak, Paluch, Krawczyk, Jabłoński, Łobodziński, Szostak, Mencel itd i pewnie pojawią się nowe nazwiska. Już ciekawie zapowiadają się Bańdur i Hurysz. Są jeszcze takie Borowiaki.
    Tak więc to nie jest tak, że Przyjemski będzie z założenia klepał jak leci wszystkich juniorów.
    Tegoroczny Srebrny Kask. Przyjemski 8pkt.

    Przyjemski jako juniorów ma 3 starty, z czego połowa jego przeciwników to inni juniorzy, dodatkowo taki junior bardzo często dostaje najsłabsze seniorskie ogniwo przeciwnika.
    To nie jest wybór: albo bierzemy Przyjemskiego, który wszystko wygrywa, albo wszystko przegrywamy.
    Są inni juniorzy, którzy w tych słabo obsadzonych biegach zrobią 60-80% roboty tej, którą zrobi Przyjemski.

    Przyjemski ma urzędowo trzy starty. W słabej ekipie np. Falubazie może liczyć na RT za drugiego juniora. Strzelam, że 8 razy w rundzie zasadniczej. W mocnej ekipie tych startów może mieć mniej, chyba, że będą mu oddawać biegi, albo będą kontuzje.
    Tu trzeba oddać, że w przypadku kontuzji dobry junior to jest mega plus.
    Dochodzą zmiany za wjechanie taśmę, ale ile tego będzie? Cały czas brakuje biegów. Musi zmieniać seniora. W takim Falubazie mógłby zmienić Kvecha i kogo jeszcze? Czy on pojedzie lepiej od Pawlickiego, Jensena, Buczkowskiego?

    Żeby taki Przyjemski bardzo dużo wniósł do takiego Falubazu to musi pokonywać seniorów przeciwnika. Nie juniorów, czy U24, ale seniorów. Wtedy będzie dobrym wzmocnieniem.

    Oczywiście życzyłbym go sobie w Falubazie, ale nie wierzę w te bajki o 1,6 mln za podpis. To są jakieś bzdury. Zwłaszcza, że jeśli chodzi o talent to Przyjemski to nie jest ani Emil, ani Ward, ani Zmarzlik, ani Gollob, ani Dudek, ani PPJ, ani Janowski itd.

    Za mało widziałem Przyjemskiego z mocnymi przeciwnikami, aby wyrokować, ale np. wg mnie Kowalski robił więcej wiatru.
    Może być tak, że ekstraliga Przyjemskiego brutalnie zweryfikuje. No chyba, że rośnie nam drugi Hampel, który długi okres swoje skille opierał na dobrym starcie i szybkich maszynach. Taki Kurman zjadał Hampela umiejętnościami, ale młody Hampel był skuteczny.

    EDIT:
    No i najważniejsze. A propos absurdalnych kwot za Przyjemskiego. Kłania się idiotyczny przepis o braku zagranicznych juniorów na poziomie ekstraligi.
    Kto normalny zakłada, że junior ma być liderem drużyny? To oczywiste, że ma być dorzucaczem punktów. Ale taki junior ma większe szanse te punkty dorzucać pokonując właśnie innych juniorów i U24. Jest pokonany senior to w zasadzie bonus.

    Nie ważne kto ile ma talentu, skilla czy potencjału, ważne kto ile finalnie dostarcza punktów. Można robić dużo wiatru, a można być nudnym do potęgi, ale robić więcej punktów. To się finalnie będzie liczyć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Kto normalny zakłada, że junior ma być liderem drużyny? To oczywiste, że ma być dorzucaczem punktów. Ale taki junior ma większe szanse te punkty dorzucać pokonując właśnie innych juniorów i U24. Jest pokonany senior to w zasadzie bonus.
    Nie ważne kto ile ma talentu, skilla czy potencjału, ważne kto ile finalnie dostarcza punktów. Można robić dużo wiatru, a można być nudnym do potęgi, ale robić więcej punktów. To się finalnie będzie liczyć.
    Dlaczego uważasz, że junior nie może być gamechangerem, liderem drużyny? Zmarzlik, Kurman, Hampel i wielu ich kolegów takimi byli, albo bywali. Pisałem to pod kątem tego jaką rolę zawodnik może spełniać w drużynie.
    A pisałem to w kontekście wartości takiego zawodnika. Jeżeli nie będzie spełniał roli lidera to nie jest wart milionów, reszta powyżej do poczytania.

  24. Powrót do góry    #337
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    A propos Przyjemskiego. Wiadomo, że każdy klub chciałby mieć takiego juniora, ale nie jestem pewien czy to jest gamechanger, dla którego trzeba wywalać miliony złotych. Bardziej go widzę w roli jaką obecnie spełnia np. Kowalski, czy Cierniak, czyli dorzucacze punktów, a nie liderzy drużyny.

    W przyszłym roku na juniorce będą jeździć:
    Ratajczak, Paluch, Krawczyk, Jabłoński, Łobodziński, Szostak, Mencel itd i pewnie pojawią się nowe nazwiska. Już ciekawie zapowiadają się Bańdur i Hurysz. Są jeszcze takie Borowiaki.
    Tak więc to nie jest tak, że Przyjemski będzie z założenia klepał jak leci wszystkich juniorów.
    Tegoroczny Srebrny Kask. Przyjemski 8pkt.

    Przyjemski jako juniorów ma 3 starty, z czego połowa jego przeciwników to inni juniorzy, dodatkowo taki junior bardzo często dostaje najsłabsze seniorskie ogniwo przeciwnika.
    To nie jest wybór: albo bierzemy Przyjemskiego, który wszystko wygrywa, albo wszystko przegrywamy.
    Są inni juniorzy, którzy w tych słabo obsadzonych biegach zrobią 60-80% roboty tej, którą zrobi Przyjemski.

    Przyjemski ma urzędowo trzy starty. W słabej ekipie np. Falubazie może liczyć na RT za drugiego juniora. Strzelam, że 8 razy w rundzie zasadniczej. W mocnej ekipie tych startów może mieć mniej, chyba, że będą mu oddawać biegi, albo będą kontuzje.
    Tu trzeba oddać, że w przypadku kontuzji dobry junior to jest mega plus.
    Dochodzą zmiany za wjechanie taśmę, ale ile tego będzie? Cały czas brakuje biegów. Musi zmieniać seniora. W takim Falubazie mógłby zmienić Kvecha i kogo jeszcze? Czy on pojedzie lepiej od Pawlickiego, Jensena, Buczkowskiego?

    Żeby taki Przyjemski bardzo dużo wniósł do takiego Falubazu to musi pokonywać seniorów przeciwnika. Nie juniorów, czy U24, ale seniorów. Wtedy będzie dobrym wzmocnieniem.

    Oczywiście życzyłbym go sobie w Falubazie, ale nie wierzę w te bajki o 1,6 mln za podpis. To są jakieś bzdury. Zwłaszcza, że jeśli chodzi o talent to Przyjemski to nie jest ani Emil, ani Ward, ani Zmarzlik, ani Gollob, ani Dudek, ani PPJ, ani Janowski itd.

    Za mało widziałem Przyjemskiego z mocnymi przeciwnikami, aby wyrokować, ale np. wg mnie Kowalski robił więcej wiatru.
    Może być tak, że ekstraliga Przyjemskiego brutalnie zweryfikuje. No chyba, że rośnie nam drugi Hampel, który długi okres swoje skille opierał na dobrym starcie i szybkich maszynach. Taki Kurman zjadał Hampela umiejętnościami, ale młody Hampel był skuteczny.

    EDIT:
    No i najważniejsze. A propos absurdalnych kwot za Przyjemskiego. Kłania się idiotyczny przepis o braku zagranicznych juniorów na poziomie ekstraligi.
    Widziałeś Wiktora w rywalizacji z seniorami, np w IMP? On jest w stanie pokonać połowę seniorów eligi, nie znaczy zawsze ale fifty fifty. Do tego większość przyszłorocznych U24, a będzie najlepszym z juniorów. Pojedzie swoje 3 biegi, taktyk za drugiego juniora, RZ albo taktyk za U24 lub seniora, jakaś taśma i masz między 4 a 5 wyścigów w każdym meczu.
    A to jest taki młody Hampel czy bardziej Mariusz Okoniwwski. Emocji nam nie da, ale pewne punkty tak. I kwota wynika oczywiście zregulaminu, a nie poziomu. Trzeba się z tym pogodzić, bo na zmianę się nie zanosi.

  25. Powrót do góry    #338
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,006
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 407 w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    A tego to konkretnie nie wiem. Bilans firmy jest na minusie. I to od kilku lat, zawsze za opłatą w rejestrze możesz takie rzeczy zobaczyć. Niemniej, w wierzytelności możesz fakturki polcoppera wykupić za kilka tysięcy, redukując ich dług. Chociaż lekka poprawa jest, bo jeszcze kilkanaście miesięcy temu było po kilkadziesiąt
    Takie głupoty gadasz ze głowa mała.

    Po pierwsze bilans firmy nie może być na minusie. Co to w ogóle jest za stwierdzenie? W bilansie ZAWSZE aktywa muszą być równe pasywom i nie ma innej opcji.

    W rachunku zysku i strat firma Rusieckiego wykazala:
    2019 - strata 4,4 mln zł
    2020 - strata 2,2 mln zł
    2021 - zysk 3,1 mln zł

    Zysk wypracowany w roku 2021 był dużo większy, ale wcześniejszymi uchwałami zdecydowano ze starty będą pokryte z przyszłych zysków.

    Także jakby Unia miała upasc przez problemy Rusieckiego to już dawno by upadła, a oni w 2019 i 2020 klepneli dwa złota.

  26. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,818
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Takie głupoty gadasz ze głowa mała.

    Po pierwsze bilans firmy nie może być na minusie. Co to w ogóle jest za stwierdzenie? W bilansie ZAWSZE aktywa muszą być równe pasywom i nie ma innej opcji.

    W rachunku zysku i strat firma Rusieckiego wykazala:
    2019 - strata 4,4 mln zł
    2020 - strata 2,2 mln zł
    2021 - zysk 3,1 mln zł

    Zysk wypracowany w roku 2021 był dużo większy, ale wcześniejszymi uchwałami zdecydowano ze starty będą pokryte z przyszłych zysków.

    Także jakby Unia miała upasc przez problemy Rusieckiego to już dawno by upadła, a oni w 2019 i 2020 klepneli dwa złota.
    Mało tego, w tym roku w 3 miesiące mieli zysk jaki wypracowali przez cały 2022. Typ bredzi.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  27. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Dlaczego uważasz, że junior nie może być gamechangerem, liderem drużyny? Zmarzlik, Kurman, Hampel i wielu ich kolegów takimi byli, albo bywali. Pisałem to pod kątem tego jaką rolę zawodnik może spełniać w drużynie.
    A pisałem to w kontekście wartości takiego zawodnika. Jeżeli nie będzie spełniał roli lidera to nie jest wart milionów, reszta powyżej do poczytania.
    I każdy z nich w pierwszym sezonie juniorki na najwyższym szczeblu było liderem swojej drużyny?
    Wartość zawodnika jest taka, jaką za niego zapłacą. Przy Kowalskim też mówili, że to za dużo za juniora. 5 lat temu tylko najlepsi w lidze mieli kontrakty na takim poziomie, jak dziś jest standardem. Ceny idą w górę. A skoro Wiktor zarabia bańkę (z małym hakiem) w I lidze, to chyba nie pójdzie wyżej żeby zarabiać mniej?
    Jeśli Wiktor będzie dawał te 5-6 pkt (licząc 3 starty w meczu) przy 2 punktach rywali na tej pozycji to nie robi różnicy? A start za U24 takiego jak Kvech czy Lampart tez jak najbardziej możliwy i szansa na dodatkowe punkty.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #341
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Takie głupoty gadasz ze głowa mała.

    Po pierwsze bilans firmy nie może być na minusie. Co to w ogóle jest za stwierdzenie? W bilansie ZAWSZE aktywa muszą być równe pasywom i nie ma innej opcji.

    W rachunku zysku i strat firma Rusieckiego wykazala:
    2019 - strata 4,4 mln zł
    2020 - strata 2,2 mln zł
    2021 - zysk 3,1 mln zł

    Zysk wypracowany w roku 2021 był dużo większy, ale wcześniejszymi uchwałami zdecydowano ze starty będą pokryte z przyszłych zysków.

    Także jakby Unia miała upasc przez problemy Rusieckiego to już dawno by upadła, a oni w 2019 i 2020 klepneli dwa złota.

    Oczywiście, dlatego przykładowo możesz na giełdzie kupić jeden z kilku długów rusieckiego na ponad 20 kafli https://www.lista-dlugow.pl/karta-dl...p-z-oo,M-17824

    Dodatkowo nie mówiąc o zaległościach wobec pracowników, gdzie płatności są realizowane z dużym opóźnieniem, a niektórzy gotówki nie zobaczyli, odeszli i jej nie zobaczą.

    A no i długi wobec zawodników, które ma Unia to oczywiście mit, a wszystko wokół każdy wymyśla, a Leszno to kraina mlekiem i miodem płynącą. Przecież wy od 2020 roku macie pełno pieniędzy, składacie oferty, ale nikt nie przychodzi, tak o bez powodu, a skład z roku na rok się pogarsza.

  29. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to 1 mln za podpis i 10K za pkt to nie to samo co 1,6 mln za podpis i 10K za pkt. W tym roku taki Vacul dostanie te 1,2 mln za podpis i te 10 może 11K za pkt. Ale ile znaczy Vacul a ile Przyjemski w SE ?

    Ludzie wy sami nakręcacie te kosmiczne bzdury o tych zarobkach zawodników. Nikt takiej kasy nie da Przyjemskiemu. Dostanie góra te 800 tys za podpis i góra te 8K za pkt. A i to już jest przegięcie. Bo jest to bardzo wysoki kontrakt jak na juniora.
    Oferta Stali Gorzów to było 1 mln + 10 tys za punt + dzika karta na GP w Gorzowie. Mimo tego, inny klub (Motor) przebił tą ofertę. To sobie pomyśl ile musielibyście dać, żeby taką ofertę Lublina przebić. Stawiam, że minimum 1.4-1.6 mln i 14-16 k za punkt.

    I nie będzie żadnych 800 tysięcy za podpis. Bo przez te zainteresowanie i walkę klubów o Przyjemskiego, młody wynegocjuje rekordowy kontrakt, jeden z najwyższych w całej E-lidze.

    W Stali doszli do wniosku, że postawią na Stojanowskiego i Hurysza jako drugich/trzecich juniorów do Palucha + wybrano "tańszego" Miśkowiaka o 200-300 k za podpis i 2-3 k za punkt (bo nie wiem ostatecznie czy stanęło na początkowych 700 tys czy na 800 tys, które chciał zawodnik) i zrezygnowano z tej chorej licytacji. Stawka bańki za punkt wydawać się mogła, że jest sufitem jeśli chodzi o wysokość oferty, ale jednak nie była...

    I ogólnie w tym okienku transferowym znów kontrakty poszły o 20-30 % w górę.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 09-08-2023 o 00:15

  30. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    1,6 miliona to ne abstrakcja, zobaczcie, ile Falubazów Borowiak sumarycznie kosztował.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #344
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Jasne że nie. Przecież odpuściła Stal, Apator i zwłaszcza Wrocław, kluby które nie są biedakami i stać ich na solidne kontrakty. Tu muszą pójść naprawdę absurdalne pieniądze.

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Oczywiście, dlatego przykładowo możesz na giełdzie kupić jeden z kilku długów rusieckiego na ponad 20 kafli https://www.lista-dlugow.pl/karta-dl...p-z-oo,M-17824

    Dodatkowo nie mówiąc o zaległościach wobec pracowników, gdzie płatności są realizowane z dużym opóźnieniem, a niektórzy gotówki nie zobaczyli, odeszli i jej nie zobaczą.

    A no i długi wobec zawodników, które ma Unia to oczywiście mit, a wszystko wokół każdy wymyśla, a Leszno to kraina mlekiem i miodem płynącą. Przecież wy od 2020 roku macie pełno pieniędzy, składacie oferty, ale nikt nie przychodzi, tak o bez powodu, a skład z roku na rok się pogarsza.

    Bzdury. Przecież i Emil i Kubera już klepnieci na 2025 podobno na rekordowych kontraktach. Leszno zaraz wraca na tron z rekordowym budżetem.

  32. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,818
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jasne że nie. Przecież odpuściła Stal, Apator i zwłaszcza Wrocław, kluby które nie są biedakami i stać ich na solidne kontrakty. Tu muszą pójść naprawdę absurdalne pieniądze.




    Bzdury. Przecież i Emil i Kubera już klepnieci na 2025 podobno na rekordowych kontraktach. Leszno zaraz wraca na tron z rekordowym budżetem.
    Spokojnie, masz załatwiona pocztówkę od Emila. Dupka piecze. Życie.

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Oczywiście, dlatego przykładowo możesz na giełdzie kupić jeden z kilku długów rusieckiego na ponad 20 kafli https://www.lista-dlugow.pl/karta-dl...p-z-oo,M-17824

    Dodatkowo nie mówiąc o zaległościach wobec pracowników, gdzie płatności są realizowane z dużym opóźnieniem, a niektórzy gotówki nie zobaczyli, odeszli i jej nie zobaczą.

    A no i długi wobec zawodników, które ma Unia to oczywiście mit, a wszystko wokół każdy wymyśla, a Leszno to kraina mlekiem i miodem płynącą. Przecież wy od 2020 roku macie pełno pieniędzy, składacie oferty, ale nikt nie przychodzi, tak o bez powodu, a skład z roku na rok się pogarsza.
    Sprzątaczki i kasjerki też nie mają płacone od 2 lat. Co za thebil
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  33. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta



    Oczywiście że lepiej być kibicem Najbardziej utytułowanego klubu żużlowego w Polsce niż jakiś przeciętniaków.


    Nie wiem czy lepiej, ale z cala pewnoscia latwiej
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #347
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Spokojnie, masz załatwiona pocztówkę od Emila. Dupka piecze. Życie.



    Sprzątaczki i kasjerki też nie mają płacone od 2 lat. Co za thebil

    No właśnie o tym mówię. W jakiej absurdalnej rzeczywistości trzeba się obracać, żeby przyjmować za pewnik nagle, gwałtowne zwiększenie budżetu klubu. Od 2 lat, macie najmniejszy budżet w lidze, czy jeden z najmniejszym. Zakładanie że za 1.5 roku nagle będziecie mieli topowy budżet nie wydaje się jakkolwiek uzasadnione. Pewnie ten Szejk od Cegły co ma sponsorować Kołodzieja obiecał że i klubowi coś sypnie, ale naprawdę nie ma co tego przyjmować jako pewnik, to co się dzieje wokół Unii, działania na rynku w ostatnich latach, każą wątpić w cudowne, gwałtowne zwiększenie budżetu za 1.5 roku.

    Co do Emila już pisałem, absurd i nie przyjdzie. Ale żaden lider do was nie przyjdzie jeżeli się jeszcze mocno nie wzmocnicie. Potrzebujecie dwóch mocnych zawodników do składu, nie jednego.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 09-08-2023 o 09:12

  35. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Mnie z kolei zastanawia co innego - jaki zjazd w 2024 musiałby zanotować Emil żeby w 2025 pójść do klubu jeżdżącego w I lidze.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Piernik (09-08-2023)

  37. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,818
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    No właśnie o tym mówię. W jakiej absurdalnej rzeczywistości trzeba się obracać, żeby przyjmować za pewnik nagle, gwałtowne zwiększenie budżetu klubu. Od 2 lat, macie najmniejszy budżet w lidze, czy jeden z najmniejszym. Zakładanie że za 1.5 roku nagle będziecie mieli topowy budżet nie wydaje się jakkolwiek uzasadnione. Pewnie ten Szejk od Cegły co ma sponsorować Kołodzieja obiecał że i klubowi coś sypnie, ale naprawdę nie ma co tego przyjmować jako pewnik, to co się dzieje wokół Unii, działania na rynku w ostatnich latach, każą wątpić w cudowne, gwałtowne zwiększenie budżetu za 1.5 roku.

    Co do Emila już pisałem, absurd i nie przyjdzie. Ale żaden lider do was nie przyjdzie jeżeli się jeszcze mocno nie wzmocnicie. Potrzebujecie dwóch mocnych zawodników do składu, nie jednego.
    Zapomniałeś dodać, że Emil ma 200 umów zabezpieczających no tak pisałeś. Ja ci wierzę. A Unia nie od 2 lat a nawet w latach dominacji miała mniejszy budżet od kilku klubow. Wiem, że ciężko ci to pojąć. Trudno.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  38. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie wiem czy lepiej, ale z cala pewnoscia latwiej
    No nie wiem.
    To prawdziwy rollercoaster.
    W sobote wyrzucaja polowe skladu do 2 ligi a w niedzielny wieczor stawiaja im pomniki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #351
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Mnie z kolei zastanawia co innego - jaki zjazd w 2024 musiałby zanotować Emil żeby w 2025 pójść do klubu jeżdżącego w I lidze.
    Jak chodzi Tobie o Leszno, to twoje niedoczekanie, że Unia spadnie

  40. Powrót do góry    #352
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Spokojnie, masz załatwiona pocztówkę od Emila. Dupka piecze. Życie.



    Sprzątaczki i kasjerki też nie mają płacone od 2 lat. Co za thebil
    Nie mierz wszystkich swoją miarą

  41. Powrót do góry    #353
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Oczywiście, dlatego przykładowo możesz na giełdzie kupić jeden z kilku długów rusieckiego na ponad 20 kafli https://www.lista-dlugow.pl/karta-dl...p-z-oo,M-17824

    Dodatkowo nie mówiąc o zaległościach wobec pracowników, gdzie płatności są realizowane z dużym opóźnieniem, a niektórzy gotówki nie zobaczyli, odeszli i jej nie zobaczą.

    A no i długi wobec zawodników, które ma Unia to oczywiście mit, a wszystko wokół każdy wymyśla, a Leszno to kraina mlekiem i miodem płynącą. Przecież wy od 2020 roku macie pełno pieniędzy, składacie oferty, ale nikt nie przychodzi, tak o bez powodu, a skład z roku na rok się pogarsza.
    Problemy finansowe to pewnie mamy od sezonu 2020 tak jak piszesz, problemy z płatnościami na czas również. Ale wszystko jest spłacone z Emilem również rozliczone. Mamy najmniejszy budżet w lidze i pewnie tak będzie przez następne lata a mimo to potrafimy wejść do play-off. Piernik tak się przejął tym Emilem w Unii że w każdym poście o tym piszę że Emil w Unii 2025 do tego co chwilę dodaje że Unia 2024 główny kandydat do spadku. Bądź spokojny Emila w 2025 nie ma jeszcze w Unii ale bądź też pewny że 2024 nie spadniemy i widzę że wielu kibiców z innych miast lubi pisać co powinniśmy zrobić ż naszym składem żeby go poprawić ale my nie mamy obecnie funduszy żeby przepłacać zawodników i płacić im milion za podpis. W przyszłym sezonie u24 i juniorów będziemy mieć za grosze a pewnie będą w pierwszej trójce w ekstralidze w swojej kategorii. Zrozumcie że Unia od lat inaczej buduje skład i opiera się na swoich wychowankach czy też młodych kangurach. Oczywiście były złote lata z gwiazdami pokroju Emila, Nickiego ale zawsze podstawy budowy drużyny to nasi chłopacy ale skąd wy to macie zrozumieć jak wy nie macie wychowanków.

  42. Powrót do góry    #354
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Pisze o Emilu bo mam z tego bekę. Jak będą plotki o Janowskim w Falubazie to również będę o tym ciągle pisał. Dwa transfery tak samo prawdopodobne, chociaż ten Janowski pewnie ciut bardziej. 1% szansy, zamiast 0. Falubaz zawsze może rzucić z kapelusza jakąś absurdalną ofertą. A plotki że Unia nie miała największego budżetu, mając tak absurdalnie drogich żużlowców jak Hampel, Emil Pawlicki i tak mocnych juniorów to też dobre żarty. Mieliście kasę to mieliście skład jaki chcieliście. Nie macie kasy, to macie skład na jaki wystarcza pieniędzy.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 09-08-2023 o 11:23

  43. Powrót do góry    #355
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Pisze o Emilu bo mam z tego bekę. Jak będą plotki o Janowskim w Falubazie to również będę o tym ciągle pisał. Dwa transfery tak samo prawdopodobne, chociaż ten Janowski pewnie ciut bardziej. 1% szansy, zamiast 0. Falubaz zawsze może rzucić z kapelusza jakąś absurdalną ofertą. A plotki że Unia nie miała największego budżetu, mając tak absurdalnie drogich żużlowców jak Hampel, Emil Pawlicki i tak mocnych juniorów to też dobre żarty. Mieliście kasę to mieliście skład jaki chcieliście. Nie macie kasy, to macie skład na jaki wystarcza pieniędzy.
    Dokładnie na Janowskiego 1% szans na Emila 0% szams że odejdzie tak sobie mów łatwiej ci będzie się żyło przez rok. My nie mamy kasy teraz, mamy najniższy budżet w lidze i się utrzymujemy wy mieliście, macie jeden z największych budżetów w lidze a potraficie spaść z ligi albo nie zdobyć nawet medalu.

  44. Powrót do góry    #356
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,006
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 407 w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Oczywiście, dlatego przykładowo możesz na giełdzie kupić jeden z kilku długów rusieckiego na ponad 20 kafli https://www.lista-dlugow.pl/karta-dl...p-z-oo,M-17824
    Jeden z kilku długów

    A te kilka długów to dokładnie ... dwa długi.
    Jeden na 20 252,33 zł a drugi na 703,03 zł.

    Myślę że byt firmy Rusieckiego jak i Unii Leszno staje pod dużym znakiem zapytania.

  45. Powrót do góry    #357
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Dokładnie na Janowskiego 1% szans na Emila 0% szams że odejdzie tak sobie mów łatwiej ci będzie się żyło przez rok. My nie mamy kasy teraz, mamy najniższy budżet w lidze i się utrzymujemy wy mieliście, macie jeden z największych budżetów w lidze a potraficie spaść z ligi albo nie zdobyć nawet medalu.
    Kiedy mieliśmy jeden z najwyższych budżetów w lidze? Walasek taki drogi był, Holta? Może juniorzy? Od 2016 do 2022 Unia zawsze miała sporo większy budżet niż Apator. Zmieniło to się dopiero od 2022 roku. I naprawdę nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Będziecie mieli większy znowu, będzie to widać po składach i weźmiecie sobie kogo tam będziecie sobie chcieli. Na razie tych waszych pieniędzy naprawdę nie widać i nie widać by coś się miało zmienić.
    Płaciliście najwięcej w lidze, był Emil. Nie placicie najwięcej w lidze, nie ma Emila. To jest proste jak 2+2
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 09-08-2023 o 14:20

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    kian (09-08-2023)

  47. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Czyli klub który ma Emila płaci najwięcej w lidze?
    Dobrze kombinuje?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    "Choć do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze starcia w fazie play-off, to już dużo mówi się o tym, jak skład torunian będzie wyglądał w przyszłorocznych rozgrywkach. W kręgu zainteresowań toruńskiego klubu ma być przede wszystkim Piotr Pawlicki. Jak na te informacje reaguje sternik FNS KS Apatora?

    – To są wszystko doniesienia medialne. Nie mamy żadnych celów transferowych. Paweł Przedpełski ma ważny kontrakt na sezon 2024, podobnie jak inni seniorzy. Skład seniorski jest więc złożony. Mamy wakat na pozycji U-24, ale w pierwszej kolejności porozmawiamy z Wiktorem Lampartem. Umówiliśmy się, że usiądziemy do tych rozmów po sezonie. Jest jeszcze kilka spotkań do końca sezonu i zobaczymy, co się w nich wydarzy. Jak pojawi się okazja, aby wzmocnić zespół, to o tym pomyślimy. Na ten moment takich planów nie ma – skomentował szef klubu z Motoareny."

    Tekst w "PO BANDZIE"

    Myślałem, że Lampart podpisał na dwa lata

  49. Powrót do góry    #360
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Nie pojadą w Krośnie

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •