Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 359 z 359

Wątek: Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 11 kolejka I ligi 25.06.2023 g.14.00

  1. Powrót do góry    #316
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Pięknie Basso. Wreszcie. Falubazu dziś nie ma.
    To jest czy nie ma?

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Znalazł?
    Wydaję się, że jeszcze nie.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    kingpin (25-06-2023)

  4. Powrót do góry    #318
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Przyjemski zrobił sobie znakomitą reklamę i jego cena po takiej akcji na pewno pójdzie w dół.
    Ewidentnie ma możliwości ale potrzeba nad nim wyraźnie jeszcze pracy a głównie obecności faktycznego trenera a nie dwójki pajaców liżących się po jajach.

  5. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Heh wielu czekało na ta porażke FZG i muszą podkulić ogonki.

    Niby mecz o nic, a tu tyle emocjonalnych wpisów.
    Wygrali lepsi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    To jest czy nie ma?
    Nie było.

    Mecz sezonu. Szkoda, że przegrany. Zabrakło Lyagera mimo wszystko. Jak wróci to poza składem powinien się znaleźć Bellego.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Przyjechali, podpuścili, włączyli drugi bieg i wytarli podłogę Polonią. Tylko Beckera szkoda, z nim byłoby +50
    Becker ugrałby coś więcej niż Tungate?

  7. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Nie było.

    Mecz sezonu. Szkoda, że przegrany. Zabrakło Lyagera mimo wszystko. Jak wróci to poza składem powinien się znaleźć Bellego.


    Becker ugrałby coś więcej niż Tungate?
    8-10pkt
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  8. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Peter Kildemand Zobacz posta
    No to ładnie się teraz Wiktor zesrał. Totalny amator w tym biegu.
    W takiej formie i z taką przewagą sprzętową wtopić taki bieg?
    Nie przystoi.


    Młody jest i jeszcze wiele przed nim. Wynik Polonii oparty jest głównie na tym młokosie.
    Dawać go do Eligi, niech tam si ściga z cwanymi lisami.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    8-10pkt
    Taaa, po pierwszym zerze. Z pewnością.

  10. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tyle pyerdolenia, że Polonia jechała w osłabieniu. Ale przecież Lygaera pkt woził dzisiaj Szczepaniak (aż dziw, ze tak dobrze pojechał) a Jelenia pkt przywiózł dzisiaj Basso. Bardziej tutaj osłabiony był FZG kontuzja Beckera. Potwierdza się, że Przyjemski pod presją i w biegach na styku nie trzyma ciśnienia. W tym 15 biegu gość wyglądał jak by dopiero co licencje zdobył. W ubiegłym roku podobną manniane odwalił w ZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    No ma 18 lat. I jeszcze czas.

  12. Powrót do góry    #326
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    8-10pkt
    Dość odważne stwierdzenie, że zawodnik, który w pierwszym biegu przyjechał ostatni, w czterech kolejnych strzeliłby praktycznie komplet.
    Szkoda, że to nie Tungate się rozwalił w tej drugiej serii. Też można byłoby pisać, że "gdyby był, to zakręciłby się w okolicach 8-10".

  13. Powrót do góry    #327
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No ma 18 lat. I jeszcze czas.
    Daj spokój, ten debil zaraz stwierdzi że To der super mecz dzisiaj odjechał

  14. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Zobaczyłem kilka razy powtórkę i ten Przyjemski to się jeszcze duuuuuużo musi uczyć.
    Wychodząc z 1 łuku spojrzał w lewo, potem w prawo i widział, że tam jedzie Pawlicki.
    Przyjemski lekko się wyniósł myśląc że Pawlickiego też ma pod kontrolą, a tu gong.
    On powinien zwyczajnie spierd_alać do przodu, a nie bawić się w taktyka i ustawiać mecz w 15 biegu.
    Dostał takiego liścia, że spetowany, drugi łuk kończył jako ostatni.

  15. Powrót do góry    #329
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Przyjemski zrobił sobie znakomitą reklamę i jego cena po takiej akcji na pewno pójdzie w dół.
    Ewidentnie ma możliwości ale potrzeba nad nim wyraźnie jeszcze pracy a głównie obecności faktycznego trenera a nie dwójki pajaców liżących się po jajach.
    Tak jest Rusko dzwoni i mówi "Słucha Wiktor te 2 biegi ostatnie... nie daje bańki za podpis tylko 700 tysiecy zgoda?"

    Ty wiesz o czym Ty piszesz ? 6 klubów go chce

  16. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Bawią mnie te wpisy z Falubazu deprecjonujące Wiktora. Faktycznie chłopak nadaje się tylko do tarcia chrzanu i powinien dać sobie spokój z żużlem.
    Można kogoś nie lubić, ale niektórych to ponosi subiektywne szukanie ch*ja do d*py byle tylko coś dopyerdolic.
    A jakby trafił do Was to już byłby możliwie najlepszym ruchem transferowym...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jap (26-06-2023)

  18. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie jestem jeszcze przyzwyczajony do tego, ze oglądam Polonię i Falubaz w pierwszej lidze, ale widzę że FZG się powoli podnosi to Polonia po odejściu Przyjemskiego będzie w jeszcze większej dupie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Mihalo (26-06-2023)

  20. Powrót do góry    #332
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bawią mnie te wpisy z Falubazu deprecjonujące Wiktora. Faktycznie chłopak nadaje się tylko do tarcia chrzanu i powinien dać sobie spokój z żużlem.
    Można kogoś nie lubić, ale niektórych to ponosi subiektywne szukanie ch*ja do d*py byle tylko coś dopyerdolic.
    A jakby trafił do Was to już byłby możliwie najlepszym ruchem transferowym...
    Oni by sie zesrali gdyby Przyjemski podpisał w Falubazie więc nie traktował bym tycv wpisów poważnie

  21. Powrót do góry    #333
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,707
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bawią mnie te wpisy z Falubazu deprecjonujące Wiktora. Faktycznie chłopak nadaje się tylko do tarcia chrzanu i powinien dać sobie spokój z żużlem.
    Można kogoś nie lubić, ale niektórych to ponosi subiektywne szukanie ch*ja do d*py byle tylko coś dopyerdolic.
    A jakby trafił do Was to już byłby możliwie najlepszym ruchem transferowym...
    A to nie działa przypadkiem w dwie strony? Już byliście w ogródku, już Falubaz był na klęczkach a tu kilka strzałów i po meczu. Bogiem a prawdą, powinniście dzisiaj dziękować Szczepaniakowi za tę jazdę, w przeciwnym razie wynik spotkania byłby już przesądzony gdzieś pod koniec trzeciej serii.

    Jechaliście z najlepszym zespołem zaplecza SE, który awans powinien mieć w kieszeni już po rundzie zasadniczej. Niestety, albo i stety, o wszystkim zadecydują plejofy.

    A Przyjemski niech idzie gdziekolwiek, byle do elity. Żeby coś z niego wyrosło musi regularnie być objeżdżany przez najlepszych, żeby widzieć ile mu jeszcze do nich brakuje i tę różnicę swoją pracą i zaangażowaniem niwelować.

  22. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Oni by sie zesrali gdyby Przyjemski podpisał w Falubazie więc nie traktował bym tycv wpisów poważnie
    Głupolu, ani nikt się nie posra w FZG bo Wiktora u nas nie będzie, ani nikt z nas nie deprecjonuje tego co potrafi młody w tym wieku. Jak bydgoszczanom powiedzieć prawdę to zaraz cos nawijają, że ktoś Przyjemskiego deprecjonuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Podobno menago Przyjemskiego dzwonił do Protasa i proponował przenosiny do Falubazu ale Protas odmówił argumentując to tym, że Wiktor musi się jeszcze duuuuuzo uczyć i nie trzyma ciśnienia w 15 biegu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #336
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupolu, ani nikt się nie posra w FZG bo Wiktora u nas nie będzie, ani nikt z nas nie deprecjonuje tego co potrafi młody w tym wieku. Jak bydgoszczanom powiedzieć prawdę to zaraz cos nawijają, że ktoś Przyjemskiego deprecjonuje.
    Pyerdolisz jak potłuczony widziałem dużo wpsiów z ZG wysmiewajacych Wiktora po gorszym biegu

  25. Powrót do góry    #337
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    A to nie działa przypadkiem w dwie strony? Już byliście w ogródku, już Falubaz był na klęczkach a tu kilka strzałów i po meczu. Bogiem a prawdą, powinniście dzisiaj dziękować Szczepaniakowi za tę jazdę, w przeciwnym razie wynik spotkania byłby już przesądzony gdzieś pod koniec trzeciej serii.

    Jechaliście z najlepszym zespołem zaplecza SE, który awans powinien mieć w kieszeni już po rundzie zasadniczej. Niestety, albo i stety, o wszystkim zadecydują plejofy.

    A Przyjemski niech idzie gdziekolwiek, byle do elity. Żeby coś z niego wyrosło musi regularnie być objeżdżany przez najlepszych, żeby widzieć ile mu jeszcze do nich brakuje i tę różnicę swoją pracą i zaangażowaniem niwelować.
    Gościu.. O czym ty piszesz???
    Jakby tak miało być to już teraz Polonia powinna jeździć w ekstra lidze bo wygrała rundę zasadniczą z kompletem bonusów i dużymi 30 pkt... Więc jaka to sprawiedliwość??
    Przyjdą play-off i będzie inaczej.
    Szczepaniak to jezdzieckoo o 2 klasy wyżej od Jelenia.
    Bellego jeszcze wczoraj miał zabiegi po treningu w szpitalu.. Jakby co, ok?

    Wiktor to Wiktor i jeszcze pokaże pawlickiemu i buczowi w p-o.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi realista27 za jego przydatny post!

    Jap (26-06-2023)

  27. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Pyerdolisz jak potłuczony widziałem dużo wpsiów z ZG wysmiewajacych Wiktora po gorszym biegu
    Pokaż te wpisy. Poza tym, wielu tutaj drze łacha z różnych zawodników. Nie znaczy to, że deprecjonują ich umiejętności.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #339
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pokaż te wpisy. Poza tym, wielu tutaj drze łacha z różnych zawodników. Nie znaczy to, że deprecjonują ich umiejętności.
    Nic nie bede pokazywał poszukasz to znajdziesz z chociażby dziś nawet Twoje. Poza tymi twierdziłeś też ze Przyjemski nie jest wart tych pieniedzy co mu oferują. Jest wart bo za rok będzie najlepszym polskim juniorem i będzie już punktował na seniorach. Wolisz Krawczyka za banke

  29. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nic nie bede pokazywał poszukasz to znajdziesz z chociażby dziś nawet Twoje. Poza tymi twierdziłeś też ze Przyjemski nie jest wart tych pieniedzy co mu oferują. Jest wart bo za rok będzie najlepszym polskim juniorem i będzie już punktował na seniorach. Wolisz Krawczyka za banke
    Bo dla mnie nie jest, dla innych może jest. Ale to nie jest deprecjonowanie jego umiejętności. Ochłoń chłopie bo robisz z siebie znowu głupka. Nie raz już pisałem, że jak na swój wiek to młody sporo potrafi. ALe też sporo jeszcze musi się nauczyć. I w SE to on nie będzie od razu tak kroił seniorów jak u siebie w Bydzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #341
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Co do Przyjemskiego w dwóch ostatnich biegach to raczej wyglądało, że "złoty" silnik się kończy. I stąd to jego oglądanie bo wyraźnie "nie ciągło" jak wcześniej.

  31. Powrót do góry    #342
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Panowie szkoda z Mariuszem polemizować, bo jak się uprze na coś to będzie tak kota obracał ogonem aby wychodziło na jego, a na końcu stwierdzi... ze on wcale tego nie twierdził tylko coś innego, podobnego ale innego.

    A co do Wiktora to chłopak był przed tym meczem najlepszym jezdzcem ligi, niepokonanym od kilku meczy, a każdy jego brak trójki w wyścigu jest odbierany jako sensacja.
    Samo to, ze jego dwojka w 14 biegu i zwyciestwo Jensena bylo tak fetowane i komentowane swiadczy o klasie Wiktora.
    Chlopak jest jeszcze bardzo mlody a zasuwa az milo.
    Nie ma watpliwosci, że ktorykolwiek klub go pozyska na przyszly sezon to moze byc bardzo zadowolony i kibice tego klubu rowniez.
    W Zielonej Gorze raczej mozemy tylko pomarzyc o takim juniorze czy konkretnie o Wiktorze.
    I słabsze biegi tego nie zmienią bo każdemu się zdarza, nawet IMS. Dodatkowo mowi sie przeciez, ze 15-sty bieg jest biegiem najlepszych tego dnia i tam wszystko moze sie zdarzyc.
    Gratulacje dla Wiktora za kolejny swietny mecz i super czasy biegow.

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    kitas (26-06-2023), marcool (25-06-2023), never_mind (25-06-2023)

  33. Powrót do góry    #343
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Gratulacje Falubazy, dobry meczyk, fajne widowisko.

    Mam nadzieję że do zobaczenia w finale!

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi LogTech za jego przydatny post!

    marcool (25-06-2023), never_mind (25-06-2023)

  35. Powrót do góry    #344
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Podobno menago Przyjemskiego dzwonił do Protasa i proponował przenosiny do Falubazu ale Protas odmówił argumentując to tym, że Wiktor musi się jeszcze duuuuuzo uczyć i nie trzyma ciśnienia w 15 biegu.
    Największym problemem Przyjemskiego jest jak widać to, że jego idolem jest Dudek i to od Patryka przejął drżenie rąk w 15-tych wyścigach. Dla nas taki zawodnik się nie nadaje, to znaczy dla twojego kolegi dziadzi, bo dla mnie jak najbardziej byłby hitem transferowym.

    Przyjemskiemu brak przebojowości Zmarzlika, ale kto powiedział że dobry żużlok musi być fighterem? Zostać drugim Hancockiem to byłoby coś...
    A na razie trzeba mu takich wyścigów jak dzisiejszy 14 i 15, by zobaczył ile mu brakuje i ile ma do nauki. A to dostanie tylko w ekstralidze w odpowiedniej dawce. Dzisiejsza męska walka w nominowanych to efemeryda w tej lidze, czas mu ucieka.
    I wart jest góry pieniędzy, czy milion nie wiem, ale blisko tego. W elidze po roku otrzaskania, będzie robił po 7-10 pkt, co na juniora jest warte wiele.

    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Gratulacje Falubazy, dobry meczyk, fajne widowisko.

    Mam nadzieję że do zobaczenia w finale!
    Mocno szarpany i zbyt nerwowy jak na mecz RZ, do tego ta cholerna kontuzja znowu Beckera. Ale fakt, zacięty do końca jakby to już było PO, warto było poświęcić niedzielę na obejrzenie tego meczu. Czas na ten wyjazd nie został zmarnowany.

  36. Powrót do góry    #345
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    704
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Trochę się obawiałem, że będzie trening punktowany z Przyjemskim i jazda gęsiego, a tu fajny meczyk. Polonia z obudzonym Szczepaniakiem i po powrocie Lyagera będzie groźna w finale. Przed meczem byłem pewien, że Pawlicki stanie na rzęsach żeby choć raz przewieźć Przyjemskiego i mnie nie zawiódł

  37. Powrót do góry    #346
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez marcool Zobacz posta
    Trochę się obawiałem, że będzie trening punktowany z Przyjemskim i jazda gęsiego, a tu fajny meczyk. Polonia z obudzonym Szczepaniakiem i po powrocie Lyagera będzie groźna w finale. Przed meczem byłem pewien, że Pawlicki stanie na rzęsach żeby choć raz przewieźć Przyjemskiego i mnie nie zawiódł
    Na Sportowej!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    marcool (25-06-2023)

  39. Powrót do góry    #347
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Z Falubazem mecz trzeba rozstrzygnąć przed nominowanymi, bo w końcówkach są za mocni.
    W 14 Wiktor spokojnie by to łyknął, tylko chciał pomóc Basso i Jensen go przechytrzył.
    W 15 Wiktor zaczął panikować, oglądać się za siebie, a takie lisy jak Pawlicki i Buczkowski tylko na to czekali.
    Swoją drogą pogratulować menadżerowi Polonii, żeby na plecy chłopaka włożyć taki ciężar.

    Co do Buczka zaczynam się bać 11 biegów z jego udziałem.
    Zrobił kopię tego samego numeru co w Zielonej i odwrócił losy meczu. Ale do trzech razy sztuka.

  40. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Z Falubazem mecz trzeba rozstrzygnąć przed nominowanymi, bo w końcówkach są za mocni.
    W 14 Wiktor spokojnie by to łyknął, tylko chciał pomóc Basso i Jensen go przechytrzył.
    W 15 Wiktor zaczął panikować, oglądać się za siebie, a takie lisy jak Pawlicki i Buczkowski tylko na to czekali.
    Swoją drogą pogratulować menadżerowi Polonii, żeby na plecy chłopaka włożyć taki ciężar.

    Co do Buczka zaczynam się bać 11 biegów z jego udziałem.
    Zrobił kopię tego samego numeru co w Zielonej i odwrócił losy meczu. Ale do trzech razy sztuka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Curzytek już nie mógł jechać w 14 czy Falubaz walnął taktycznego babola?

  42. Powrót do góry    #350
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Mógł jechać. Wcześniej jechał z taktyka, więc 6 razy maksymalnie by mógł dziś śmignąć.

  43. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    To nie kumam dlaczego puścili beznadziejnego Tungate'a. Curzytek wyglądał 100 razy lepiej.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    dominiktor (25-06-2023)

  45. Powrót do góry    #352
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    704
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    To nie kumam dlaczego puścili beznadziejnego Tungate'a. Curzytek wyglądał 100 razy lepiej.
    Moim zdaniem to była dobra decyzja. Bonus był już zdobyty, wynik w bez znaczenia dla pozycji Falubazu w tabeli i pewnie chcieli, żeby Tungate połapał jednak jakieś ustawienia na bydgoski tor przed finałem. Nie udało się wprawdzie, ale chyba warto było podjąć to ryzyko.

  46. Powrót do góry    #353
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Tez sie zdziwilem ,ze nie jechal Curzytek
    A co do Wiktora , takiego 18-latka nawet w 1 lidze dawno nie bylo zeby czekac nie wiem 4-5 meczow na przegrany bieg?
    Styl ,stylem ale wyniki mowia za siebie 20-cia kilka biegow wygrac pod rzad nawet na zapleczu ekstralipy nie czesto sie zdarza takich serii nie mieli hegemoni 1 ligi a on dopiero co piffo moze kupic oficjalnie w sklepie, jest poprostu swietny mimo zera w dzisiejszym 15 biegu

    Cytat Zamieszczone przez marcool Zobacz posta
    Moim zdaniem to była dobra decyzja. Bonus był już zdobyty, wynik w bez znaczenia dla pozycji Falubazu w tabeli i pewnie chcieli, żeby Tungate połapał jednak jakieś ustawienia na bydgoski tor przed finałem. Nie udało się wprawdzie, ale chyba warto było podjąć to ryzyko.
    Polapal ustawienia na final za 2-3 miesiace?
    o czym Ty mowisz jak zuzloki trenujac dzien wczesniej na WLASNYM torze na drugi dzien sa zagubieni a co dopiero w finale
    Powinni jechac najlepszymi na dany dzien bo to lapanie ustawien i katow to mit jakis zaczyna sie robic co roku tory przebudowuja? jak przez 10 meczy nie polapal to jeden bieg w meczu juz mu nie pomoze i nie tylko jemu

  47. Powrót do góry    #354
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    704
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta

    Powinni jechac najlepszymi na dany dzien(...)
    Będą jechać najlepszymi, ale dopiero w play-offach

  48. Powrót do góry    #355
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Falubaz "niestety" da sobie rade i w play-offach, dzis pozamiatali praktycznie w trojke Polonie...i jak piszesz w pojada najlepszymi bo jakby inaczej

  49. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Zakladajac final Falubaz - Polonia to ten rozstrzygnie sie nie tyle w dwumeczu co w Zielonej Gorze.
    Jak Polonia sie tam mocno postawi, moze byc roznie.
    Widac, ze na wlasnych smieciach sa w stanie z Falubazem wygrac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #357
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zakladajac final Falubaz - Polonia to ten rozstrzygnie sie nie tyle w dwumeczu co w Zielonej Gorze.
    Jak Polonia sie tam mocno postawi, moze byc roznie.
    Widac, ze na wlasnych smieciach sa w stanie z Falubazem wygrac.
    Polonia może wygrać u siebie, tylko niewiele to zmienia.
    Falubaz jest na tyle silną drużyną, że nawet taktykami mogą trzymać wynik około -4/-8, a w nominowanych jeśli nie zniweluje strat, to co najmniej utrzyma wynik w ryzach do -6. A przy obecności Beckera sądzę, że mogłoby nawet nie być okazji do RT.
    A później rewanż...gdzie ani Przyjemski nie zrobi blisko kompletu, ani inni zawodnicy nie poszaleją. Jeśli FZG poniesie minimalną stratę na wyjeździe, tak -2 a nawet -6, to mało prawdopodobne by rywal zdołał obronić tą przewagę. A nie wyobrażam sobie wygranej Bydgoszczy u siebie 12 punktami, przy zdrowym całym skłądzie Falubazu.

  51. Powrót do góry    #358
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Z Falubazem mecz trzeba rozstrzygnąć przed nominowanymi, bo w końcówkach są za mocni.
    W 14 Wiktor spokojnie by to łyknął, tylko chciał pomóc Basso i Jensen go przechytrzył.
    W 15 Wiktor zaczął panikować, oglądać się za siebie, a takie lisy jak Pawlicki i Buczkowski tylko na to czekali.
    Swoją drogą pogratulować menadżerowi Polonii, żeby na plecy chłopaka włożyć taki ciężar.

    Co do Buczka zaczynam się bać 11 biegów z jego udziałem.
    Zrobił kopię tego samego numeru co w Zielonej i odwrócił losy meczu. Ale do trzech razy sztuka.
    Buczek coraz bardziej irytujacy sie robi, te jego aktorzenie.

  52. Powrót do góry    #359
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Polonia może wygrać u siebie, tylko niewiele to zmienia.
    Falubaz jest na tyle silną drużyną, że nawet taktykami mogą trzymać wynik około -4/-8, a w nominowanych jeśli nie zniweluje strat, to co najmniej utrzyma wynik w ryzach do -6. A przy obecności Beckera sądzę, że mogłoby nawet nie być okazji do RT.
    A później rewanż...gdzie ani Przyjemski nie zrobi blisko kompletu, ani inni zawodnicy nie poszaleją. Jeśli FZG poniesie minimalną stratę na wyjeździe, tak -2 a nawet -6, to mało prawdopodobne by rywal zdołał obronić tą przewagę. A nie wyobrażam sobie wygranej Bydgoszczy u siebie 12 punktami, przy zdrowym całym skłądzie Falubazu.
    Jaki rewanż w Bydgoszczy?
    Zakładając taki finał i miejsca w tabeli to pierwszy mecz w Bydgoszczy a rewanż w Zielonej czyli na odwrót niż w zeszłym roku co jest nawet lepsze jak pokazują ostatnie lata.
    Do play-off duużo może się zmienić i sprzęt Falubazu może być gorszy i Polonia może jechać w pełnym składzie a play-off rządzą się swoimi prawami co choćby zeszłym sezon pokazał i że zdrowym Lyagerem i Bjerre oraz objezdzonym Szczepaniakiem wszystko możliwe a jeszcze jak Basso się ob jeździ i nabierze pewności siebie i dobrego spasowania z torem to w Play-off może być różnie i wyrównanie tym bardziej, że można pokonać i rRohana i Rasmusa nie wiadomo jak pod presją pojedzie Curzytek czy co z kontuzją Beckera!
    Na pewno będzie jeszcze ciekawie do samego końca play-off!

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •