Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 93 z 93

Wątek: SGP Czech - Praga 2023

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Masz szklaną kulę, że wieszczysz zwycięstwo PiS?
    A Ty nie na marszu?

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A Ty nie na marszu?
    Nie rozumiem waszego przekonania, że przeciwnik przestępców z PiSu musi być zwolennikiem PO. Jestem ponad to, dla mnie jedni u drudzy to bandyci, przy czym ZH weszła na poziom nieosiągalny, póki co, dla innych.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Lafan (04-06-2023), toolowiec (04-06-2023)

  4. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Bewley niczym Darcy w 2014, w zasadniczej niemal nielapalny w 1/2 walczyl ale nie ulozylo sie to po jego mysli.

    Tak ogladam raz jeszcze przed workiem I byly to dosyc ciekawe zawody. Akcje Blueraya, Freddiego na Doylu, Madsena czy wreszcie Vacula - spektakularne.

    Na Woolffy'ego ciezko juz sie patrzy w cyklu. Oby odpoczal z rok, a jak nie znajdzie motywacji goodbye my friend I konczymy ta piekna historie.

    Piach jaki jedzie Magic w GP jest dla mnie zagadkowy - walka o medal praktycznie poza zasiegiem, o top6 Tez z taka nieregularnoscia moze pomarzyc. A wydawalo sie, ze braz odblokuje go i bedzie jednym z faworytow po pokonaniu wlasnych demonow. Tymczasem narazie jedzie najslabszy sezonu w karierze.

    Wydaje sie, ze wyklarowala sie osemka ktora rozstrzygnie walke o medale i szostke. Dla Zimnego jedyny rywali imo to bylby Bewley, ktory zaczalby wchodzic do finalow. Ma chlopak kosmiczne mozliwosci I duze szanse na pierwszym krazek w karierze.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •