Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 631 do 647 z 647

Wątek: IMŚJ / SGP 2 2023

  1. Powrót do góry    #631
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie walczy a jedynie dostrzega to czego twoj maly rozumiek dostrzec nie moze.
    Zero zaskoczenia.

    Nie zapluj się. Jak zawsze zero racji,ale za to tona agresji.


  2. Powrót do góry    #632
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Gdzie tu widzisz agresje?
    Stwierdzam fakty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #633
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gdzie tu widzisz agresje?
    Stwierdzam fakty.

    Komik.


  4. Powrót do góry    #634
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Chodziło mi o to, że rzucając hasło "większość" opierasz się już na jakiś konkretnych wynikach badań, a nie na swojej tezie.
    A znasz jakieś badania, które odnoszą się wprost do mentalności danych narodów/kultur i byłyby robione w formie ilościowej? Bo ja nie bardzo. Więc albo moja wiedza w tym zagadnieniu jest zbyt mała albo ty oczekujesz przedstawienia danych, które nie istnieją.

    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Ja tam nie wiem z kim gadałeś, moi znajomi w zdecydowanej większości, uważali, że źle się stało, ale "dura lex, sed lex".
    Miedzy innymi z ludźmi ze środowiska żużlowego - rownież takimi którzy, niestety, obecnie mają wpływ na tę dyscyplinę. Niestety, bo właśnie dzięki takiemu nastawieniu prowadzą ją na skraj przepaści.

    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    A co ma fragment hymnu narodowego, do powyższej sytuacji? Myślisz, że Wybicki miał na myśli odbieranie jakichś nagród za oszukiwanie, czy raczej odzyskanie utraconej Ojczyzny?
    Ten fragment po prostu w luźny sposób symobolizuje postawę polskich kibiców w sprawie dsq Zmarzlika. Obca przemoc - spisek promotora cyklu przeciwko dumnemu rodakowi. Machanie szabelką - nie organizować zawodów SGP w Polsce etc.

    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Badania antropologiczne, żeby określić mentalność narodu... Już jeden gościu tak robił i słabo to się skończyło.
    Nie uwierzysz, ale między innymi tym zajmuje się dziedzina nauki zwana antropologią kulturową. Nie rozwiązywaniem matematycznych problemów milenijnych, nie pracami nad silnikami elektrycznymi w pojazdach mechanicznych, ale właśnie badaniem rozmaitych kultur i społeczeństw w oparciu o szereg aspektów, między innymi ich mentalność.


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl co za nieuk.

    Hasło Owsiaka "róbta co chceta" dało radę wyprać mózgi takim lemingom. A najgorsze jest to, że ta dewastacja dalej postępuje.
    Niewykształcony pasożyt, którego podstawą egzystencji jest żerowanie na socjalu innym zarzuca nieuctwo - paradne

  5. Powrót do góry    #635
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Komik.

    Ale co nie jest faktem?
    To, ze ruskie sobie graja w tenisa i swiat sie przez to nie zawalil czy moze
    to, ze kontestując ten fakt wykazujesz sie malym rozumkiem?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #636
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    j-rules - ale przecież to nie wina Zmarzlika. Sport to składowa wielu czynników. Talentu, ciężkiej pracy, sprzętu, ale również szczęścia, nieuczciwych decyzji sędziów, pecha rywali, ostatnio niestety również w wielu dyscyplinach polityki. Ta składowa zadziałała korzyść Bartka, a on ją wykorzystał. Nie zrobił nic nieuczciwego. Nie chce mi się analizować historii, ale pewnie sytuacji kiedy ktoś zostawał mistrzem, bo rywal miał defekt, bo sędzia go nieuczciwie wykluczył, bo spadł deszcz i Polska przegrała na wodzie z Niemcami, było równie dużo, jak sytuacji czystych. Rozumiem, że Tobie chodzi o brak radzieckich w SGP (bo chyba nie będziemy tu wyciągać kontuzji Warda, który pewnie dzisiaj by walczył z Bartasem o złoto). Zmarzlik wygrywał SGP, również w czasach kiedy oni jeździli w cyklu.
    Na serio spodziewałem się po tobie więcej niż stawianie znaku równości między banem politycznym a kontuzja, defektem,.albo decyzja sędziego.
    Sprowadzanie też całego problemu słabej stawki w GP to konkluzji, że to nie wina Bartka to zwykle kierowanie rozmowy na inne tory. To nie jego wina i co z tego? Jakby wygrał lindgren to miałbym takie same odczucia.
    Ty by się pewnie cieszył ze złota Małysza na IO gdyby wykluczono hanawalda i Ammana? Smakowałoby tak samo?
    Bo dla mnie oczywiste jest, że lepiej smakuje brąz w pełnej stawce niż złoto w kadlubowej.

    No ale pewnie mam ruska mentalność?

    Posty na tym forum są. Cieszyłem się jak poyeb gdy zmarzlik zdobywał tytuł mistrza świata za pierwszym razem. Potem też. Jak na GP we wrocku skroił lagute na ostatnim metrze gdy spiker już krzyczał że wygrywa artiom to miałem takiego banana na ryju że hej.
    Bo widzisz, ja lubię rywalizację sportową a ta jest najbardziej emocjonująca gdy walczą ze sobą wszyscy najlepsi. A nie tylko jeden
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #637
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,102
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Na serio spodziewałem się po tobie więcej niż stawianie znaku równości między banem politycznym a kontuzja, defektem,.albo decyzja sędziego.
    Sprowadzanie też całego problemu słabej stawki w GP to konkluzji, że to nie wina Bartka to zwykle kierowanie rozmowy na inne tory. To nie jego wina i co z tego? Jakby wygrał lindgren to miałbym takie same odczucia.
    Ty by się pewnie cieszył ze złota Małysza na IO gdyby wykluczono hanawalda i Ammana? Smakowałoby tak samo?
    Bo dla mnie oczywiste jest, że lepiej smakuje brąz w pełnej stawce niż złoto w kadlubowej.

    No ale pewnie mam ruska mentalność?

    Posty na tym forum są. Cieszyłem się jak poyeb gdy zmarzlik zdobywał tytuł mistrza świata za pierwszym razem. Potem też. Jak na GP we wrocku skroił lagute na ostatnim metrze gdy spiker już krzyczał że wygrywa artiom to miałem takiego banana na ryju że hej.
    Bo widzisz, ja lubię rywalizację sportową a ta jest najbardziej emocjonująca gdy walczą ze sobą wszyscy najlepsi. A nie tylko jeden
    Nie stawiam równości, mówię tylko, że droga do sukcesu prowadzi przez różne sytuacje, a sportach motorowych szczególnie. Też lubię sportową rywalizację, gdy walczą ze sobą najlepsi. Tylko nie umniejszam sukcesu Bartka, tak jakbym nie umniejszał sukcesu Freda, nawet pomimo sytuacji z Vojens.

    Widzę, że krążymy wokół tego samego tematu. Zapraszam na wódkę, będzie łatwiej dojść do sedna. Mam też jakąś ruską w barku jakby co

  8. Powrót do góry    #638
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Wolę szkocką albo piwo.
    No jak można nieumniejszac, skoro są wyraźne ku temu powody?
    Czy jakby w cyklu jechał zmarzlik i sami zawodnicy z pierwszej ligi to byłaby to podstawa do umniejszania czy nie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #639
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,102
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wolę szkocką albo piwo.
    No jak można nieumniejszac, skoro są wyraźne ku temu powody?
    Czy jakby w cyklu jechał zmarzlik i sami zawodnicy z pierwszej ligi to byłaby to podstawa do umniejszania czy nie?
    Mam też Taliskera. Prosto ze Skye, jeszcze ciepły.

    No ja nie umniejszam, a tekst o zawodnikach z pierwszej ligi to już demagogią zajeżdża. Zabrakło w cyklu teoretycznie dwóch zawodników klasowych (choć z drugiej strony co niby jest wyznacznikiem siły zawodnika w danym sezonie, liga? Która?

  10. Powrót do góry    #640
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Żadna demagogia.
    Po prostu możemy wyznaczyć dla każdego z nas granicę, po której przekroczeniu mistrzowi świata będzie można z pełną powagą umniejszać. Tylko musisz sam się przyznać, co dla ciebie taka granicę stanowi. Moja już znasz.
    Jak widać masz na to większą tolerancję niż ja i tylko tyle.
    Wyroby dymne natomiast bardzo, bardzo chętnie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #641
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Moim zdaniem zdecydowana większość medalistów IMŚ na żużlu do połowy lat 90tych zdobyła medale niesłusznie i dzięki niesprawiedliwym realiom. Blok wschodni nie miał dostępu do najlepszego sprzętu i miał znikomy wpływ na zasady, które rządziły ówczesnym żużlem.
    Cała masa żużlowych harpaganów ze wschodu była skazana na nierówną walkę.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    Szczecin (01-10-2023), zibly (01-10-2023)

  13. Powrót do góry    #642
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No, to nie zostało nam nic innego jak zbanować też zachodnich żużlowców i odbić sobie te niesprawiedliwe czasy.
    Nie możemy przecież umniejszać mistrzom z tamtych lat, co nie Szczecin?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #643
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,102
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No, to nie zostało nam nic innego jak zbanować też zachodnich żużlowców i odbić sobie te niesprawiedliwe czasy.
    Nie możemy przecież umniejszać mistrzom z tamtych lat, co nie Szczecin?
    Jasne. I SGP rozgrywać w ramach IMP.

  15. Powrót do góry    #644
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach

    Jakby ktoś nie zauważył ironii w moim poprzednim wpisie to generalnie chodzi o to że historia i statystyka ma w doopie politykę, mechaników i to kto miał więcej kasy, lepsze plecy czy PR.

  16. Powrót do góry    #645
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Moim zdaniem zdecydowana większość medalistów IMŚ na żużlu do połowy lat 90tych zdobyła medale niesłusznie i dzięki niesprawiedliwym realiom. Blok wschodni nie miał dostępu do najlepszego sprzętu i miał znikomy wpływ na zasady, które rządziły ówczesnym żużlem.
    Cała masa żużlowych harpaganów ze wschodu była skazana na nierówną walkę.
    Tak jak Afrykanie przez brak dostępu do lodu nie mogli grać w hokeja na lodzie.

  17. Powrót do góry    #646
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Tak jak Afrykanie przez brak dostępu do lodu nie mogli grać w hokeja na lodzie.
    Tylko że afrykanie z tego powodu nie płaczą na forum sportsboard.

  18. Powrót do góry    #647
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Moim zdaniem zdecydowana większość medalistów IMŚ na żużlu do połowy lat 90tych zdobyła medale niesłusznie i dzięki niesprawiedliwym realiom. Blok wschodni nie miał dostępu do najlepszego sprzętu i miał znikomy wpływ na zasady, które rządziły ówczesnym żużlem.
    Cała masa żużlowych harpaganów ze wschodu była skazana na nierówną walkę.
    Tak jak Afrykanie przez brak dostępu do lodu nie mogli grać w hokeja na lodzie.

    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Moim zdaniem zdecydowana większość medalistów IMŚ na żużlu do połowy lat 90tych zdobyła medale niesłusznie i dzięki niesprawiedliwym realiom. Blok wschodni nie miał dostępu do najlepszego sprzętu i miał znikomy wpływ na zasady, które rządziły ówczesnym żużlem.
    Cała masa żużlowych harpaganów ze wschodu była skazana na nierówną walkę.
    Tak jak Afrykanie przez brak dostępu do lodu nie mogli grać w hokeja na lodzie.

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •