Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: III runda SGP Czech Praga 03.06.2023, typujemy do godz. 19:00!

  1. Powrót do góry    #1
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 37 w 26 postach

    III runda SGP Czech Praga 03.06.2023, typujemy do godz. 19:00!

    SGP 2023, III runda SGP Czech, PRAGA 03.06.2023, typujemy do godz. 19:00!!!!

    PUNKTACJA: (bez zmian w porównaniu z poprzednim sezonem)
    za każdego z czołowej ósemki - po 1 punkcie
    za dokładne miejsce - 1 trafienie - 3 punkty, 2 trafienia - 6 punktów, 3 trafienia - 10 punktów, 4 trafienia - 15 punktów, 5 trafień - 20 punktów, 6 trafień - 25 punktów, 7 trafień - 30 punktów, 8 trafień - 50 punktów
    dodatkowe punkty za każdego dokładnie wytypowanego zawodnika z pierwszej czwórki - po 2 punkty
    za trafienie zwycięzcy turnieju - 5 punktów
    za dokładne trafienie miejsca i punktów Polaka - po 2 punkty
    za dokładne trafienie miejsca i punktów zawodnika z dziką kartą - po 2 punkty
    za dokładne wytypowanie pierwszej trójki - 15 punktów.
    cała ósemka najlepszych trafiona, w pomylonej kolejności - dodatkowe 10 punktów

    LISTA - uczestnicy 2023

    1.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2.Maciej Janowski (Polska)
    3.Patryk Dudek (Polska)
    4.Leon Madsen (Dania)
    5.Mikkel Michelsen (Dania)
    6.Anders Thomsen (Dania)
    7.Jason Doyle (Australia)
    8.Jack Holder (Australia)
    9.Max Fricke (Australia)
    10.Robert Lambert (Wlk. Brytania)
    11.Dan Bewley (Wlk. Brytania)
    12.Tai Woffinden (Wlk. Brytania)
    13.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    14. Kim Nilsson (Szwecja)
    15. Martin Vaculik (Słowacja)
    16. Vaclav Milik (Czechy)

    Rezerwowi
    17. Krcmar (Czechy)
    18. Kvech (Czechy)


    TURNIEJE 2023
    29.04 – GP Chorwacji (Donji Krajlevec, Gorican)
    13.05 – GP Polski I (Warszawa)
    03.06 – GP Czech (Praga)
    10.06 – GP Niemiec (Teterow)
    24.06 – GP Polski II (Gorzów)
    15.07 – GP Szwecji (Malilla)
    12.08 – GP Łotwy (Ryga)
    02.09 – GP Wlk. Brytanii (Cardiff)
    16.09 – GP Danii (Vojens)
    30.09 – GP Polski III (Toruń)

    Podobne wątki:
      Start Gniezno Fan
      Supporters de L'OM

    • Powrót do góry    #2
      Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
      Dołączył
      23-08-2003
      Postów
      1,129
      Kliknij i podziękuj
      101
      Podziękowania: 565 w 270 postach
      1. Janowski 14 pkt
      2. Lindgren
      3. Zmarzlik 13 pkt
      4. Bewley
      5. Madsen
      6. Michelsen
      7. Woffinden
      8. Dudek 8 pkt
      13. Milik 4 pkt

    • Powrót do góry    #3
      Ekspert
      Dołączył
      21-01-2016
      Postów
      14,194
      Kliknij i podziękuj
      545
      Podziękowania: 2,196 w 1,530 postach
      1. Doyle
      2. Zmarzlik 14 pkt
      3. Lindgren
      4. Bewley
      5. Vaculik
      6. Michelsen
      7. Lambert
      8. Dudek 8 pkt
      10. Janowski 5 pkt
      15. Milik 2 pkt

    • Powrót do góry    #4
      Super Typer Grand Prix Awatar woojo
      Dołączył
      12-05-2004
      Postów
      3,924
      Kliknij i podziękuj
      477
      Podziękowania: 175 w 111 postach
      1. Bartosz Zmarzlik (Polska) 18pkt
      2. Leon Madsen (Dania)
      3. Maciej Janowski (Polska) - 13pkt
      4. Tai Woffinden (Wlk. Brytania)
      5. Fredrik Lindgren (Szwecja)
      6. Jason Doyle (Australia)
      7. Dan Bewley (Wlk. Brytania)
      8. Patryk Dudek (Polska) 8pkt

      dzika karta:
      14. Vaclav Milik (Czechy) 4pkt

    • Powrót do góry    #5
      Moderator Grand Prix Awatar maciek33
      Dołączył
      10-07-2003
      Postów
      830
      Kliknij i podziękuj
      11
      Podziękowania: 37 w 26 postach
      1. Zmarzlik 17pkt
      2. Bewley
      3. Lindgren
      4. Janowski 13 pkt
      5. Madsen
      6. Doyle
      7. Fricke
      8. Lambert

      10. Dudek 7 pkt
      13. Milik (Czechy) 4 pkt DK
      Start Gniezno Fan
      Supporters de L'OM

    • Powrót do góry    #6
      Ekspert Awatar j-rules
      Dołączył
      27-04-2008
      Postów
      25,323
      Kliknij i podziękuj
      8,063
      Podziękowania: 7,576 w 4,468 postach
      1. Madsen
      2. Doyle
      3. Vaculik
      4. Fricke
      5. Zmarzlik (12pkt)
      6. Janowski (10pkt)
      7. Dudek (9pkt)
      8. Lambert
      12. Milik - DK (5pkt)
      ihpon

    • Powrót do góry    #7
      Typer Bęc 2012
      Super Typer Grand Prix 2014

      Dołączył
      27-03-2010
      Postów
      1,259
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 3 w 3 postach
      1. Zmarzlik
      2. Holder
      3. Doyle
      4. Vaculik
      5. Lindgren
      6. Janowski
      7. Fricke
      8. Lambert

      Dudek
      9 miejsce
      7 punktów

      Zmarzlik
      1 miejsce
      17 punktów

      Janowski
      6 miejsce
      10 punktów

      Milik
      14 miejsce
      3 punktów
      Ostatnio edytowane przez Karlito ; 03-06-2023 o 18:53

    • Powrót do góry    #8
      Użytkownik
      Dołączył
      27-02-2016
      Postów
      93
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      1. Bartosz Zmarzlik
      2. Jason Doyle
      3. Fredrik Lindgren
      4. Mikkel Michelsen
      5. Tai Woffinden
      6. Robert Lambert
      7. Maciej Janowski
      8. Leon Madsen

      Dzika karta: Vaclav Milik
      14 miejsce, 3 punkty

      Bartosz Zmarzlik
      1 miejsce, 18 punktów

      Maciej Janowski
      7 miejsce, 9 punktów

      Patryk Dudek
      12 miejsce, 5 punktów

    • Powrót do góry    #9
      Ekspert Awatar kingpin
      Dołączył
      02-03-2002
      Postów
      34,652
      Kliknij i podziękuj
      6,599
      Podziękowania: 9,006 w 4,974 postach
      1.Jason Doyle
      2.Maciek Janowski 16 pkt
      3.Bartosz Zmarzlik 15 pkt
      4.Martin Vaculik
      5.Friderik Lindgren
      6.Michel Michelsen
      7.Patryk Dudek 8 pkt
      8.Max Fricke

      DK Milik 3 pkt. 12m
      "Z Leninem żyj,
      z Leninem śpij,
      z Leninem zbieraj kwiatki...
      życzenia to od Matki"



      Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

    • Powrót do góry    #10
      Super Typer FTSL Awatar Tomek 2000
      Dołączył
      30-03-2012
      Postów
      211
      Kliknij i podziękuj
      4
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      1. Fredrik Lindgren
      2. Martin Vaculik
      3. Bartosz Zmarzlik
      4. Jason Doyle
      5. Leon Madsen
      6. Robert Lambert
      7. Daniel Bewley
      8. Maciej Janowski

      Dzika karta: Vaclav Milik
      15 miejsce 2 punkty

      Bartosz Zmarzlik
      3 miejsce 14 punktów

      Maciej Janowski
      8 miejsce 9 punktów

      Patryk Dudek
      10 miejsce 7 punktów
      Mistrz jest jeden

    • Powrót do góry    #11
      Ekspert
      eksModerator FTSL

      Dołączył
      28-07-2003
      Postów
      3,935
      Kliknij i podziękuj
      149
      Podziękowania: 99 w 53 postach
      1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt
      2.Leon Madsen
      3.Maciej Janowski 14 pkt
      4.Robert Lambert
      5. Martin Vaculik
      6.Fredrik Lindgren
      7.Tai Woffinden
      8.Jason Doyle

      11.Patryk Dudek 6 pkt

      14. Vaclav Milik DK 3 pkt
      Ostatnio edytowane przez gulas ; 03-06-2023 o 15:58 Powód: tajemnica
      #MistrzJestJeden

    • Powrót do góry    #12
      Super Typer Grand Prix
      Dołączył
      26-04-2008
      Postów
      303
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 5 w 5 postach
      1. Zmarzlik 17 punktów
      2. Madsen
      3. Janowski 13 punktów
      4. Bewley
      5. Doyle
      6. Lindgren
      7. Lambert
      8. Fricke

      Patryk Dudek
      11 miejsce 5 punktów

      Vaclav Milik
      14 miejsce 3 punkty

    • Powrót do góry    #13
      Zaawansowany Awatar Waldzior
      Dołączył
      30-06-2002
      Postów
      1,700
      Kliknij i podziękuj
      89
      Podziękowania: 16 w 15 postach
      1.Bartosz Zmarzlik (Polska) 18 pkt
      2.Jack Holder (Australia)
      3.Fredrik Lindgren (Szwecja)
      4.Max Fricke (Australia)


      5.Martin Vaculik (Słowacja)
      6.Jason Doyle (Australia)
      7.Dan Bewley (Wlk. Brytania)
      8.Patryk Dudek (Polska) 8 pkt


      12.Maciej Janowski (Polska) 6 pkt


      14.DK. Vaclav Milik (Czechy) 4 pkt

    Uprawnienia umieszczania postów

    • Nie możesz zakładać nowych tematów
    • Nie możesz pisać wiadomości
    • Nie możesz dodawać załączników
    • Nie możesz edytować swoich postów
    •