Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 267

Wątek: 2023 Orlen Warsaw FIM Speedway Grand Prix Of Poland

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2023
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    2023 Orlen Warsaw FIM Speedway Grand Prix Of Poland

    Z powodu siły wyższej sprzedam bilet na żużel na stadionie narodowym „2023 Orlen Warsaw FIM Speedway Grand Prix Of Poland” 13 maja 2023 r. Miejsce tuż przy samej linii start meta.

    Bilet Gold Vip w cenie 1500 zł. Sprzedam za 299 zł .
    Trybuna Czerwona
    Wejście Tunel VIP
    Sektor V03
    Rząd 14
    Miejsce 442

    Preferuję odbiór osobisty Kraków i okolice. Mogę także wysłać pocztą polską za pobraniem.
    Lub po wpłacie na konto. Kurierem.

    Zainteresowanych prosze o kontakt; jaro45@onet.eu lub telefon 509 196 212

    Ostatnio edytowane przez jaro ; 08-05-2023 o 10:40

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,215
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Nie to, że nie mam kasy bo stać mnie na taki bilet ale za huyja bym w tej cenie go nie kupił.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Za chu*a nikogo nie obchodzi czy byś kupił czy nie.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BeKs za jego przydatny post!

    j-rules (04-05-2023)

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,215
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Za chu*a nikogo nie obchodzi czy byś kupił czy nie.
    To po huya się wypowiadasz?

  6. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    To po huya się wypowiadasz?
    Zadaj sobie to pytanie.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BeKs za jego przydatny post!

    JaacPoz (04-05-2023)

  8. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    To po huya się wypowiadasz?

    Chyba się zakręciłeś...


  9. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,650
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    piekne spetowanie przez ziomka z Motoru
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Na typa plują już wszyscy, którym nie szkoda śliny - i prawidłowo

  11. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bilety na SGP

    Ktoś kupował bilety na platformie alebilet.pl? Niby pośrednik w sprzedaży kupionych już biletów.

  12. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,794
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Zmiany w otoczce zawodów;
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...lo-mowy-o-prze

    Komu przeszkadzały dziewczyny? Przecież nikt ich nie przymuszał, same chcą występować przed kamerami i zarobić trochę grosza na tym,. Ich "zawód" to ciało, którym zarabiają, tak zdecydowały i występują w wielu imprezach.
    I tak już ograniczyli dostępność transmisji, to jeszcze otoczkę zubażają. A później będą się dziwić, że oglądalność spada... .

  13. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Nie żeby coś, bo sama inicjatywa mega głupia, tak samo jak jej podłoże, ale jeśli z powodu braku lalek na starcie oglądalność spadłaby choćby o 0,1% to byłby to jeszcze większy mem niż ta decyzja Dicovery.

  14. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Jak zwykle najwięcej do powiedzenia ma jakaś feministka która lepiej wie co dana dziewczyna chce robić

  15. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,803
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Za SF:

    Zupełnie inne zdanie na ten temat ma polskie środowisko sportowe. Przedstawiciele Polskiego Związku Motorowego w nieoficjalnych rozmowach kpią, że wycofanie tak zwanych podprowadzających to najlepsze podsumowanie dwuletnich rządów Discovery Sports Events w światowym żużlu i jedyny "sukces” tej organizacji. Polacy mają im za złe, że zamiast zajmować się prawdziwymi problemami dyscypliny, usuwają hostessy.
    Ot całe lewactwo z Discovery.

    W każdym razie, gdy pytamy, czy w ogóle zastanawiają się, czy w polskiej lidze mogłoby stać się podobnie, zapewniają, że "u nas nie ma na to szans".

    W najlepszej lidze świata, czym szczyci się PGE Ekstraliga, nawet w regulaminie jest zapis o hostessach. Jest wymóg, że w zespole podprowadzających ma być co najmniej pięć dziewczyn. Przepisy regulują nawet, jakie mają mieć stroje, rekwizyty i jak mają zachowywać się pod taśmą startową.
    Jak Zandberg z Biedroniem dorwą się do władzy to szybko zmienia wam te regulaminy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kobra102 (12-05-2023)

  17. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie żeby coś, bo sama inicjatywa mega głupia, tak samo jak jej podłoże, ale jeśli z powodu braku lalek na starcie oglądalność spadłaby choćby o 0,1% to byłby to jeszcze większy mem niż ta decyzja Dicovery.
    No nie wiem, wkrotce GP w Pradze a tam czesto te lale byly jedyna atrakcja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (11-05-2023)

  19. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Memem jest to, że z tego robi się w ogóle temat. Są to są, nie ma to nie ma. Żadnego wpływu na żużel to nie ma, więc ich obecność jest mi totalnie obojętna.
    A PZMot może sobie uważać co chce, jak im FIM powie, że mają zniknąć hostessy, to się nawet nie zająkną, żeby "bronić" tej funkcji.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,626
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Tyle że decyzje musi popierać PZM, albo co najmniej się jej nie sprzeciwić. Dokładnie tak samo jak silniki spalinowe, tu też PZM musiał przecież pomysł elektrykow w żużlu zaaprobować.

    PZM to organizacja która posiada wiodące zdanie w zakresie rozwoju dyscypliny i jej wszelkich mechanizmów. A jeżeli go nie posiada to znaczy że pracują tam idioci. 90% pieniędzy w żużlu pochodzi z Polski.

    Nie walił bym tu w discovery, bo ktoś musi ich popierać. Pytanie tylko za co sprzedał nas PZM w takich kwestiach i w kwestii silników elektrycznych. Oby się nie okazało ze za te kilka miesięcy bez ruskow w żużlu.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Memem jest to, że z tego robi się w ogóle temat. Są to są, nie ma to nie ma. Żadnego wpływu na żużel to nie ma, więc ich obecność jest mi totalnie obojętna.
    A PZMot może sobie uważać co chce, jak im FIM powie, że mają zniknąć hostessy, to się nawet nie zająkną, żeby "bronić" tej funkcji.
    No zdaniem Cegielskiego PZM się też nawet nie zająknął jak FIM powiedział o klepniętych elektrykach żużlowych od 2035. Nie deprecjonowalbym tego tematu, tych dziewczyn. My powinniśmy o tym decydować, nikt inny. Wkurzają mnie puste lale które się na tym lansuja pod taśma, ale jednak decyzja w takich kwestiach musi być nasza. Bo utrzymujemy cała dyscyplinę. I tu PZM należy krytykować, za brak reakcji, czy za siedzenie cicho.
    Sikora dostał stanowisko w strukturach w zeszłym roku. I niestety wszystko wskazuje na to że tym stanowiskiem skutecznie zamknięto mu usta. A to pogrzebie żużel na amen.
    A Sikora kupił sobie neutralność kibiców zachowaniem ws ruskow. Tak to się kręci, polityka.

  21. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zmiany w otoczce zawodów;
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...lo-mowy-o-prze

    Komu przeszkadzały dziewczyny? Przecież nikt ich nie przymuszał, same chcą występować przed kamerami i zarobić trochę grosza na tym,. Ich "zawód" to ciało, którym zarabiają, tak zdecydowały i występują w wielu imprezach.
    I tak już ograniczyli dostępność transmisji, to jeszcze otoczkę zubażają. A później będą się dziwić, że oglądalność spada... .
    Fani żużla z lat 80-tych zacierają ręce. Znów będą mogli koncentrować się tylko na zawodnikach, a jedyną atrakcję stanowić będzie kierownik startu w kombinezonie BHP-owca.

    Monsterki to są fajne, inteligentne dziewczyny, zajmujące się modelingiem. No ale zakompleksione pasztety, którym natura poskąpiła urody, wiedzą lepią, a pewnie zazdroszczą ładnym kobietom powodzenia.
    Niech Discovery w TVN wymieni swoje prezenterki na jakieś raszple, to zobaczymy jak będzie z oglądalnością. Ja sam przełączam prognozę pogody, gdy widzę Kreta albo tego emeryta z wąsem.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  22. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tyle że decyzje musi popierać PZM, albo co najmniej się jej nie sprzeciwić. Dokładnie tak samo jak silniki spalinowe, tu też PZM musiał przecież pomysł elektrykow w żużlu zaaprobować.

    PZM to organizacja która posiada wiodące zdanie w zakresie rozwoju dyscypliny i jej wszelkich mechanizmów. A jeżeli go nie posiada to znaczy że pracują tam idioci. 90% pieniędzy w żużlu pochodzi z Polski.

    Nie walił bym tu w discovery, bo ktoś musi ich popierać. Pytanie tylko za co sprzedał nas PZM w takich kwestiach i w kwestii silników elektrycznych. Oby się nie okazało ze za te kilka miesięcy bez ruskow w żużlu.



    No zdaniem Cegielskiego PZM się też nawet nie zająknął jak FIM powiedział o klepniętych elektrykach żużlowych od 2035. Nie deprecjonowalbym tego tematu, tych dziewczyn. My powinniśmy o tym decydować, nikt inny. Wkurzają mnie puste lale które się na tym lansuja pod taśma, ale jednak decyzja w takich kwestiach musi być nasza. Bo utrzymujemy cała dyscyplinę. I tu PZM należy krytykować, za brak reakcji, czy za siedzenie cicho.
    Sikora dostał stanowisko w strukturach w zeszłym roku. I niestety wszystko wskazuje na to że tym stanowiskiem skutecznie zamknięto mu usta. A to pogrzebie żużel na amen.
    A Sikora kupił sobie neutralność kibiców zachowaniem ws ruskow. Tak to się kręci, polityka.
    I myślisz, że PZM się sprzeciwi decyzji, jeśli FIM im powie "koniec z lalami na starcie"? Nawet im brewka nie tyknie, tylko to poprą, albo przynajmniej milcząco przyzwolą.
    No jak mówiłem - mi obecność lal jest kompletnie obojętna. Jak są to niech są, nie przeszkadzają mi, ale tez jakoś poczucia straty z ich nieobecności bym nie odczuł. Nawet zapomniałem o tym fakcie oglądając Gorican, zupełnie nie zwróciłem uwagi, że ich nie ma.

    Cegielski to też taka chorągiewka. Najpierw biegał z miernikiem twardości do opon, a jak już Koldi się do Anlasów dorwał, to temat z jego ust kompletnie zniknął. Więc wiesz...on też gada tak, jak pasuje jemu i jego podopiecznemu. Zresztą jego komentarze nie raz i nie dwa kuły mnie w uszy, więc nie jestem w stanie go brać w pełni na poważnie.

    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Fani żużla z lat 80-tych zacierają ręce. Znów będą mogli koncentrować się tylko na zawodnikach, a jedyną atrakcję stanowić będzie kierownik startu w kombinezonie BHP-owca.

    Monsterki to są fajne, inteligentne dziewczyny, zajmujące się modelingiem. No ale zakompleksione pasztety, którym natura poskąpiła urody, wiedzą lepią, a pewnie zazdroszczą ładnym kobietom powodzenia.
    Niech Discovery w TVN wymieni swoje prezenterki na jakieś raszple, to zobaczymy jak będzie z oglądalnością. Ja sam przełączam prognozę pogody, gdy widzę Kreta albo tego emeryta z wąsem.
    Ja się zastanawiam, czy są ludzie oglądający żużel, którzy oglądają go dla lasek na starcie. W sensie...kto się koncentruje na dziewczynach trzymających baner czy parasolkę, skoro ma oglądać ten żużel?
    Ile tych monsterek poznałeś, że wiesz, że to inteligentne dziewczyny? Może i ładne (kwestia gustu, chociaż ilość szpachli też robi swoje), ale to, że ktoś jest modelką/modelem nie robi z osoby ani fajnej, ani inteligentnej (co nie znaczy, że taką osobą być nie może).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Jak zwykle najwięcej do powiedzenia ma jakaś feministka która lepiej wie co dana dziewczyna chce robić
    zaraz zaraz, czy ta feministka ośmieliła się określić płeć tych czterech bytów podprowadzających? Oj nieładnie, mało postępowo. Do tego, co z hasłem Moje ciało, moja sprawa?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  24. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,650
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    szybka ankieta: dziewuchy byly fajna ozdoba zawodow czy nie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,794
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I myślisz, że PZM się sprzeciwi decyzji, jeśli FIM im powie "koniec z lalami na starcie"? Nawet im brewka nie tyknie, tylko to poprą, albo przynajmniej milcząco przyzwolą.
    No jak mówiłem - mi obecność lal jest kompletnie obojętna. Jak są to niech są, nie przeszkadzają mi, ale tez jakoś poczucia straty z ich nieobecności bym nie odczuł. Nawet zapomniałem o tym fakcie oglądając Gorican, zupełnie nie zwróciłem uwagi, że ich nie ma.

    Cegielski to też taka chorągiewka. Najpierw biegał z miernikiem twardości do opon, a jak już Koldi się do Anlasów dorwał, to temat z jego ust kompletnie zniknął. Więc wiesz...on też gada tak, jak pasuje jemu i jego podopiecznemu. Zresztą jego komentarze nie raz i nie dwa kuły mnie w uszy, więc nie jestem w stanie go brać w pełni na poważnie.



    Ja się zastanawiam, czy są ludzie oglądający żużel, którzy oglądają go dla lasek na starcie. W sensie...kto się koncentruje na dziewczynach trzymających baner czy parasolkę, skoro ma oglądać ten żużel?
    Ile tych monsterek poznałeś, że wiesz, że to inteligentne dziewczyny? Może i ładne (kwestia gustu, chociaż ilość szpachli też robi swoje), ale to, że ktoś jest modelką/modelem nie robi z osoby ani fajnej, ani inteligentnej (co nie znaczy, że taką osobą być nie może).
    Nikt nie ogląda SGP dla tych dziewczyn, ale też i przeciętnemi widzowi one nie przeszkadzają. Jak sam piszesz, nawet nie zauważyłęś ich obecności.
    Idąc tym tropem, można zaniechać prezentacji, przejażdżki zawodników po torze, podium z winem musującym, fajerwerkó itd. To przecież nie wpływa w żaden sposób na widowisko na torze, na walkę, na ściganie, na wyniki. Ale jak będzie wyglądać impreza rangi Mistrzostw Świata, jeśli pozbawimy jej wszelkich dodatków? Te smaczki są potrzebne na takiej imprezie.
    Tym bardziej, że dziewczyny pod taśmą doskonale wiedzą, jaka jest ich rola.

  26. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    szybka ankieta: dziewuchy byly fajna ozdoba zawodow czy nie?
    Oczywiście, że tak.
    Bylo na kim oko zawiesić.
    Kruca fuks, w końcu ile się można gapić na Zmarzlika.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-05-2023 o 12:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nikt nie ogląda SGP dla tych dziewczyn, ale też i przeciętnemi widzowi one nie przeszkadzają. Jak sam piszesz, nawet nie zauważyłęś ich obecności.
    Idąc tym tropem, można zaniechać prezentacji, przejażdżki zawodników po torze, podium z winem musującym, fajerwerkó itd. To przecież nie wpływa w żaden sposób na widowisko na torze, na walkę, na ściganie, na wyniki. Ale jak będzie wyglądać impreza rangi Mistrzostw Świata, jeśli pozbawimy jej wszelkich dodatków? Te smaczki są potrzebne na takiej imprezie.
    Tym bardziej, że dziewczyny pod taśmą doskonale wiedzą, jaka jest ich rola.
    Nie, no tutaj przesadziłeś i albo celowo zniekształcasz moją wypowiedź, albo się nie rozumiemy.
    Prezentacja zawodników, podium czy ukoronowanie najlepszych to element zabawy żużlowej. Po pierwsze to w tym przedsięwzięciu biorą sami zawodnicy, a to dla nich kibice przychodzą na stadion. Oczywiście części to nie interesuje i wychodzi ze stadionu po ostatnim biegu, i mają do tego święte prawo. Ale sporo osób zostaje na stadionie żeby obejrzeć wręczenie nagród, pucharów, medali. Czy też czeka aż zawodnicy zrobią rundkę honorową wokół toru, żeby podziękować kibicom.
    Ale nie powiesz mi, że na stadion przychodzi więcej ludzi dla podprowadzających, albo stawia na szali ich obecność w kontekście podjęcia decyzji o udziale w zawodach?
    Po drugie - jaką wartością dodaną są te dziewczyny? Sprawiają, że impreza jest lepsza? Że widowisko zyskuje? Jak już mają być na stadionie to może w innej formie? Niech przejdą się po trybunach, spiker w tym czasie może prowadzić konkurs i one losują uczestników. Albo po prostu niech są w kombinezonach imitujących kombinezon żużlowca (oczywiście odpowiednio dopasowany do jej zgrabnej figury) żeby kibice mogli sobie zrobić z nimi zdjęcie. Niech losowo rozdają jakieś gadżety klubowe - głupia smycz, koszulka czy czapeczka z logo klubu. Można ja zagospodarować lepiej niż trzymanie pompona/parasola przed zawodnikiem.
    Przypomnę - one mi nie przeszkadzają tym, że tam są. Ale też jak ich nie ma, to nie widzę żadnej straty w meczu/zawodach, czy to na stadionie, czy przed tv.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,650
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oczywiście, że tak.
    Bylo na kim oko zawiesić.
    Kruca fuks, w końcu ile się można gapić na Zmarzlika.
    dla kilku z tego forum cos czuje ze DK dla Czugunowa zalatwilaby sprawe.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (11-05-2023)

  30. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja się zastanawiam, czy są ludzie oglądający żużel, którzy oglądają go dla lasek na starcie. W sensie...kto się koncentruje na dziewczynach trzymających baner czy parasolkę, skoro ma oglądać ten żużel?
    Ile tych monsterek poznałeś, że wiesz, że to inteligentne dziewczyny? Może i ładne (kwestia gustu, chociaż ilość szpachli też robi swoje), ale to, że ktoś jest modelką/modelem nie robi z osoby ani fajnej, ani inteligentnej (co nie znaczy, że taką osobą być nie może).
    Poznałem dwie, o reszcie słyszałem. Z nieładnymi i niefajnymi raczej mało kto chciałby współpracować.
    Dziewczyny są częścią oprawy widowiska, tak jak np. fajerwerki po zawodach. Ich rolą jest też marketing. Sam wiesz jaki pseudonim ta grupa nosi, więc sponsor na pewno jest zadowolony, co jest wartością dodaną. Na pewno dodają uroku podczas ceremonii wręczania nagród. Kto ma teraz podawać notablom puchary/medale do wręczenia?
    Mi kręcące się przed startem zgrabne dziewczyny nie przeszkadzają. Ich brak w pewien sposób odczuję, jakość widowisko będzie niższa. To ma być show, a nie odbębnienie 23 wyścigów.
    Zrzędzisz i tyle.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    mszat (12-05-2023)

  32. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    szybka ankieta: dziewuchy byly fajna ozdoba zawodow czy nie?

    Ozdobą na pewno były.


    Ja bym zostawił. Jest to typowy element sportów motorowych, tradycja, a i one wyglądają na zadowolone. Więc komu to tak naprawdę szkodzi?

  33. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,803
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ozdobą na pewno były.


    Ja bym zostawił. Jest to typowy element sportów motorowych, tradycja, a i one wyglądają na zadowolone. Więc komu to tak naprawdę szkodzi?
    Jak to komu, feministkom. Teraz jest moda na "strajk kobiet". Czyli bunt, nie chcą rodzić dzieci, nie chcą gotować i prać. Chcą zajmować kierownicze stanowiska i dostawać kasy tyle co prezesi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    szybka ankieta: dziewuchy byly fajna ozdoba zawodow czy nie?

    Zalezy, bo np w Landshut to niebardzo.

  35. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Zalezy, bo np w Landshut to niebardzo.
    Za mało piwa wypiłeś
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    t_zg (12-05-2023)

  37. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,699
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 914 w 462 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ozdobą na pewno były.


    Ja bym zostawił. Jest to typowy element sportów motorowych, tradycja, a i one wyglądają na zadowolone. Więc komu to tak naprawdę szkodzi?

    w motogp najpierw zniknęły, teraz wróciły. są teamy w których trzymają parasolki na starcie, a są takie gdzie nie. ja tego generalnie nie rozumiem i nie ogarniam. kobiece ciało jest używane do promocji tak samo na żużlu jak i w trakcie pokazu mody. można oczywiście przesadzić, jak Adaś, no ale jprdle... mam nadzieje że Magdalena Środa wrzuci coś do puszki dziewczynom, które sobie taką drogę życiową obrały (monsterkach).

    i wyjaśniam: to jest pierdololo do cięcia kosztów. słabo, że niektórzy to łykają, jeszcze gorzej- jak się promują.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  38. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,803
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    w motogp najpierw zniknęły, teraz wróciły. są teamy w których trzymają parasolki na starcie, a są takie gdzie nie. ja tego generalnie nie rozumiem i nie ogarniam. kobiece ciało jest używane do promocji tak samo na żużlu jak i w trakcie pokazu mody. można oczywiście przesadzić, jak Adaś, no ale jprdle... mam nadzieje że Magdalena Środa wrzuci coś do puszki dziewczynom, które sobie taką drogę życiową obrały (monsterkach).

    i wyjaśniam: to jest pierdololo do cięcia kosztów. słabo, że niektórzy to łykają, jeszcze gorzej- jak się promują.
    To jest totalna bzdura, że chodzi o ciecie kosztów. Bo tych kosztów praktycznie nie ma. Zważywszy na fakt, że koszt tych dziewczyn w całości pokrywają sponsorzy którzy za ich pomocą się reklamują. Jak nie ma dziewczyn, to nie ma też "słupów" reklamowych. Więc tutaj bardziej możemy mówić o stratach finansowych a nie o kosztach organizatora.

    Jedynym powodem tego stanu rzeczy jest lewacka ideologia i tzw. "poprawność polityczna" której ton nadają feministki. Nic więcej.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-05-2023 o 14:16
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    mszat (12-05-2023)

  40. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jest totalna bzdura, że chodzi o ciecie kosztów. Bo tych kosztów praktycznie nie ma. Zważywszy na fakt, że koszt tych dziewczyn w całości pokrywają sponsorzy którzy za ich pomocą się reklamują. Jak nie ma dziewczyn, to nie ma też "słupów" reklamowych. Więc tutaj bardziej możemy mówić o stratach finansowych a nie o kosztach organizatora.

    Jedynym powodem tego stanu rzeczy jest lewacka ideologia i tzw. "poprawność polityczna" której ton nadają feministki. Nic więcej.

    Freministki lubią innym ustawiać świat za pomocą nakazów i zakazów. Chora ideologia. Im mniej tego tym lepiej.

  41. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    To tak jak pisowskie pieski wraz z Ordo Luris.
    Nic lepsze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,650
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    dziewczyny chca sie pokazywac w tv z logo sponsora.
    sponsor chce za to placic.

    Po ch... ktos trzeci sie w to wpie...la? Lapy precz komuchy!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Za PO byly podprowadzajace

  44. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To tak jak pisowskie pieski wraz z Ordo Luris.
    Nic lepsze.

    Nie wydaje mi się aby PiS czy Ordo Iuris mieszały w tej sprawie rączki. A lewactwo spod sztandarów feminizmu raczej tak.

  45. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Za PO byly podprowadzajace
    Dokladnie, ale Jackowi i Mariuszowi nie wytlumaczysz.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    t_zg (12-05-2023)

  47. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Freministki lubią innym ustawiać świat za pomocą nakazów i zakazów. Chora ideologia. Im mniej tego tym lepiej.
    Tak jak wszyscy inni ekstremiści i aktywiści. Mózgi przeorane i za wszystkich chcą określać co jest słuszne. Lewaki, prawaki, chrześcijanie, muslimy, rowerzyści, feministki, nacjonaliści czy LGBT....wszyscy widzą jednym wąskim strumykiem i tylko oni uważają, że ich prawda jest jedyną słuszną prawdą objawioną.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dokladnie, ale Jackowi i Mariuszowi nie wytlumaczysz.

    No jasne, PiS ci zlikwidował podprawadzające ... Ja pier..le co za ...


  49. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Tobie ewidentnie zlikwidowal poczucie humoru a moze nawet mozg.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,335
    Kliknij i podziękuj
    1,096
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    https://twitter.com/DrLoupis/status/1656030532604506112 moze nie bedzie az tak zle ,dziadek(joe) podobno ma podeslac swoje rakiety ,,, potancza,.yebna w ryj jak bedzie trzeba no i zawsze moga pomoc w utwarszaniu toru ,same korzysci nie to co te chude vegetarianskie szkapy
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 12-05-2023 o 07:11

  51. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Blekgej z blachowni też chętnie wystąpi
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  52. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tobie ewidentnie zlikwidowal poczucie humoru a moze nawet mozg.

    Raczej wygląda, że tobie to zlikwidowali. Może stąd takie wpisy...

    Najgorzej z tym mózgiem, bo raczej nie odrośnie... Ale biorąc pod uwagę jaki miałeś, to dużo nie straciłeś. Może przy okazji, organizm czymś lepszym ten organ zastąpi? Np. dodatkowe uszy?

    Trzymam kciuki za owocną rehabilitację!

  53. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,626
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie wydaje mi się aby PiS czy Ordo Iuris mieszały w tej sprawie rączki. A lewactwo spod sztandarów feminizmu raczej tak.

    Jasne że nie mieszali, ale i PZM i umiłowany obrońca rosjan dzięki któremu zapewne jadą w lidze, jego ekscelencja dobrodziej Minister Sportu musieli decyzję klepnąć, więc po części ironiczne wpisy odległe od prawdy nie są.

  54. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tobie ewidentnie zlikwidowal poczucie humoru a moze nawet mozg.
    Zapominasz o jednym - u ziobrystów brak umiejętności czytania ze zrozumieniem czy wyłapywania ironii w tekście postrzegany jest jako komplement, a nie zarzut

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    lego (12-05-2023)

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •