Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 348 z 348

Wątek: II runda 2023 04 27 godz. 18.00. Wilki kontra Aniołki czyli Krosno podejmuje Toruń

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Cieślak i Sawina od razu widać z gadki kto nie powinien nigdy brać się za trenerkę. Mając takiego trenera z takim podejściem to ciężko się zmotywować

  2. Powrót do góry    #317
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    A w miejsce Sawiny papuga Cieślaka. Mam przeczucie graniczące z pewnością, że ma więcej charyzmy. Kuwa mać!

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Gratulacje dla Krosna. Gkm ma duuuzy problem. Bezcenna dwa punkty.
    W wyniku tego meczu w GKMie pojawił się największy strach. Czyżby to ten rok, gdy wiecznie ślizgający się spadną?

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cieślak dzisiaj chyba znowu nayebany.

  5. Powrót do góry    #320
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wiaterek vel bee3 nie mogę przestać się śmiać, ale hamuj trochę bajerę, bo jak na tirowca to wydawałeś się porządniejszy od tych ruskich skoorwysynów.
    Szczerze...ujawnij się 2 maja i jesteś skończony. Już ja Ciebie wypatrze razem z grupą NS. Bądż w stresie w tym dniu.

  6. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Pięknie się ogląda te blamaże toruńskiej ekipy.
    Chyba już czas zacząć rozkminiać skład na kolejny sezon.

    Wilczkom należą się gratulacje za oklep tej bezjajecznej ekipy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #322
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marucha Zobacz posta
    Zwycięstwo partii rządzącej nr 1. Zobaczymy wieczorem.
    Podaj jedną spółkę skarbu państwa, która sponsoruje pierwszy zespół Wilków (nie szkółkę) a potem jeszcze napisz kogo sponsoruje Enea, Orlen, PKO, Tauron, KGHM, PGE?
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  8. Powrót do góry    #323
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    W wyniku tego meczu w GKMie pojawił się największy strach. Czyżby to ten rok, gdy wiecznie ślizgający się spadną?
    To już jest pewnie po meczu GKM - Leszno.

  9. Powrót do góry    #324
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Pięknie się ogląda te blamaże toruńskiej ekipy.
    Chyba już czas zacząć rozkminiać skład na kolejny sezon.

    Wilczkom należą się gratulacje za oklep tej bezjajecznej ekipy.
    Wracajcie do ekstra, przynajmniej będzie się można z was pośmiać. Moja drużyna budzi we mnie już tylko irytację.

    A nie, czekaj, jest jeszcze Czewa xD

  10. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wiaterek możesz sobie zrobić zdjęcie z moim samochodem. Zawsze jako pierwszy jako mój największy fan.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #326
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Wiesz. Cale zuzlowe zycie w dupie. Najgorsza druzyna w najnizszej lidze. Teksty typu "Nie nadaje sie, niech idzie do Krosna". A teraz, na starosc odrobinka satysfakcji. Warto bylo kibicowac tyle lat zeby to zobaczyc. Wzruszylem sie troszke

    trgo zazdroszczę !

    gratulacje!!!!

  12. Powrót do góry    #327
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Gratulacje dla Krosna.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Havel za jego przydatny post!

    orlosep (27-04-2023)

  14. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zasłużone gratulacje dla Krosna. Jeszcze raz brawo.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #329
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Niektórzy koledzy z Torunia jeszcze w szoku. Nie dziwię się. Skład na galowo, transfery, wzmocnienia i znów lipa. Skrzywienie obrazu rzeczywistości a propos tego z kim Krosno jeszcze może wygrać. Nie zapominajcie o bonusie w Toruniu! Spokojnie do ujechania Lebiediew dziś zdecydowanie poniżej możliwości, a Wasz o ile się nie mylę Zieliński zjada juniorów Apatora na śniadanie
    AZS-CKM the leading polish teams

  16. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Gratulacje dla Krosna i pewnie jeszcze nie ostatnie.Na następny meczyk się już wybiorę

  17. Powrót do góry    #331
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wiaterek możesz sobie zrobić zdjęcie z moim samochodem. Zawsze jako pierwszy jako mój największy fan.
    Chętnie, zapraszam do żródełka. I przedstaw się, nie bój się....
    Wtedy zrobie sobie zdjęcie.
    I przedstawie je tutaj. Publicznie
    Tworzysz alternatywną rzeczywistoś. Ale zapraszam grubasie. Jak Ci będzie szkoda auta ,zapraszam linia 185, nick znasz

  18. Powrót do góry    #332
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Wiesz. Cale zuzlowe zycie w dupie. Najgorsza druzyna w najnizszej lidze. Teksty typu "Nie nadaje sie, niech idzie do Krosna". A teraz, na starosc odrobinka satysfakcji. Warto bylo kibicowac tyle lat zeby to zobaczyc. Wzruszylem sie troszke
    Miałem to samo z GKM. Zresztą to są te same czasy, walka nas z wami kto zajmie przedostatnia pozycję w 2 lidze. Teraz czas na zmianę. My się ewidentnie zasiedzielismy i nie mamy pomysłu na klub.

  19. Powrót do góry    #333
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Miałem to samo z GKM. Zresztą to są te same czasy, walka nas z wami kto zajmie przedostatnia pozycję w 2 lidze. Teraz czas na zmianę. My się ewidentnie zasiedzielismy i nie mamy pomysłu na klub.
    Pomysły są, tylko brak głębokiego zaplecza finansowego.

  20. Powrót do góry    #334
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Wydawałoby się, że Czewa to też jakaś ekipa, której trudno kibicować "na całego". Ale rzeczywiście jest różnica między Apatorem a Włókniarzem, Czewa przegrywa albo remisuje zawsze po jakiejś walce do końca, widać u wielu chęć wygrywania, a w Toruniu...jakoś tak bez wyrazu, wygrali to wygrali, a jesli przegrają to też im jakoś wszystko jedno się wydaje. Jak pracownik, który kończy nielubianą dniówkę w robocie, rzuca narzędzia i ma w doopie tą całą swoją firmę.
    Po niedzielnym meczu Torunia z Wrocławiem dzwoniłem do ojca, długo gadaliśmy i doszliśmy zgodnie do wspólnego wniosku - ostatni sezon, który fajnie wspominamy to 2020. Co prawda I liga, ale wygrywali i to wysoko a Bajer fajnie reprezentował zespół. A tak to ostatni sezon w Ekstralidze za którym łezka mi się kręci i kibicowałem naprawdę na całego i który wspominam z nostalgią, to 2016, czyli Holder reaktywacja + Hancock + Paweł w formie i finał na kartoflisku w Gorzowie. To po tym - 2017, 2018, 2019, 2021, 2022 i teraz 2023, czyli łącznie 6 sezonów - przez tyle zniechęciłem się do naszego klubu i na ten moment on mi naprawdę lata. Mam już po prostu dość. A kibicem jestem od małego.
    W zeszłym roku niby były PO, ale jak spojrzę na cały sezon to mam tylko obraz chimerycznego Dudka, Holdera i Pawła, a szansa w PO z Lublinem moim zdaniem też została zaprzepaszczona.
    A Paweł to osobna historia. Zrobił się tak bezjajeczny że żal oglądać. Nie blokuje, nie wywozi, wszystkich przepuszcza. Masakra.
    Na szkolenie młodzieży też rzygać się chce, Krzysztof może niech zda sprzęt i zrobi jakieś studia. Lub zmieni klub.

  21. Powrót do góry    #335
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2014
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Thomaso za jego przydatny post!

    atrock92 (28-04-2023)

  23. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Niektórzy koledzy z Torunia jeszcze w szoku. Nie dziwię się. Skład na galowo, transfery, wzmocnienia i znów lipa. Skrzywienie obrazu rzeczywistości a propos tego z kim Krosno jeszcze może wygrać. Nie zapominajcie o bonusie w Toruniu! Spokojnie do ujechania Lebiediew dziś zdecydowanie poniżej możliwości, a Wasz o ile się nie mylę Zieliński zjada juniorów Apatora na śniadanie
    Wzmocnienia? Lampart za Holdera to wzmocnienie?

    Gdybyśmy jechali w Krosnie poxniej to byłoby łatwiej ale pierwszy mecz to zawsze loteria. Dla mnie przegrana nie jest zaskoczeniem brałem to pod uwagę. Postawa Lamberta to jest ogromne zaskoczenie, ale to nie transfer.

  24. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wiaterek już lecę, żeby kierowca tira zrobił mi zdjęcie. Nie zrozumialeś. Możesz sobie zrobić zdjęcie z moim samochodem biedaku.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Miałem to samo z GKM. Zresztą to są te same czasy, walka nas z wami kto zajmie przedostatnia pozycję w 2 lidze. Teraz czas na zmianę. My się ewidentnie zasiedzielismy i nie mamy pomysłu na klub.
    Przebudowa toru na uniwersalny i wychowanie własnych wychowanków to recepta. Niestety Grudziądz traci czas. Wychowankow brak i tor dziwny. Tak jak juniorzy Apatora w Krośnie niczym slepcy we mgle. Lata jazdy na Motoarenie zupełnie nieprzydatna a wręcz szkodliwa na tor w Krosnie. Taki Affelt powinien odbyc 100 treningów na torze w Rzeszowie. Inaczej nic nie osiągnie.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    polewaczka (28-04-2023)

  27. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Na gorąco po powrocie z Krosna:

    Niespodzianki nie było, beniaminek wygrał.
    Po raz drugi w tym sezonie okazałem się optymistą, bo obstawiałem47-43 dla krośnian.

    Nie wiem co dzieje się z Lambo, ale żal było patrzeć na jego poczynania.
    Czyżby kolejny zawodnik, który dostrzegł, że można zgarnąc kasę i odwalać popelinę
    w KST czyli w fikcyjnym klubie, który istnieje tylko po to żeby Pan Właściciel kręcił lody w mieście.
    a lokalni politycy nie musieli się tłumaczyć z tego, że MA stoi odłogiem?

    a tak konkretnie o wydarzeniu:
    1) Tor do dupy.
    2) klimat na trybunach jak na takie wydarzenie - historyczny pierwszy mecz w pierwszej dywizji prawie żaden.
    3) Ludzie w koszulkach z klubowego sklepiku, którzy kompletnie ni zjarzyli,
    że po XIII biegu ich(?) drużyna zdobyła pierwszy historyczny duży punkt w elicie.
    4) Wisienka na torcie - nasz forumowy kolega drozd w roli zapiewajły czyli taki Dryła w mniejszym wydaniu.

    Wniosek:

    W Krośnie skończył się żużel zaczęła się era modern speedwaya.


    ...i tylko piwo za drugim łukiem, nad Wisłokiem smakuje tak jak te trzydzieści kilka lat temu.

    EDIT: Cóż, tak dola kibica, a za dobre kilka godzin znowu w drogę,,, do Leszna.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 28-04-2023 o 05:44
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Przebudowa toru na uniwersalny i wychowanie własnych wychowanków to recepta. Niestety Grudziądz traci czas. Wychowankow brak i tor dziwny. Tak jak juniorzy Apatora w Krośnie niczym slepcy we mgle. Lata jazdy na Motoarenie zupełnie nieprzydatna a wręcz szkodliwa na tor w Krosnie. Taki Affelt powinien odbyc 100 treningów na torze w Rzeszowie. Inaczej nic nie osiągnie.
    Raczej tam gdzie przeniosl sie Stachyra, wiec w Krosnie.
    Widac jego reke w przygotowaniu toru.
    Rzeszow oprocz toru dlugosci i szerokosci pasa startowego nie
    jest juz tak wymagajacy jak kiedys.
    Zachowujac propocje talentu, Wiktor Przyjemski podobnie jak Affelt
    powinien poprosic Wilki o mozliwosc treningu. On tez ginie na takich
    torach.

    Wracajac do wczorajszego meczu, po raz kolejny uswiadomilem sobie jak
    ciezka robota jest prowadzenie druzyny czy prezesowanie.
    Mowa oczywiscie o nas.
    Zeby to wytrzymac chyba trzeba miec na to wszystko wyebane.
    Nie wyobrazam sobie innego podejscia.
    Po takim meczu Lambert pierwsze pieniadze powinien zobaczyc
    pod koniec wrzesnia a Dudek juz od lipca zeszlego roku jechalby na kredytach.
    Przy tym jestem oczywiscie swiadom, ze przy pierwszej lepszej okazji ptaszki
    wyfrunelyby z gniazda szybko znajdujac sobie kolejnego frajera i to pewnie za
    jeszcze wieksze pieniadze, ale takiej postawy i plucia w pysk sponsorom i kibicom
    nie powinno sie tolerowac.
    To juz lepiej przekazac ta kase Rydzykowi na termalne wody ktore potem trzeba grzalka podgrzewac, ale on przynajmniej nie udaje,
    ze jest przyzwoity. Dudek i Pawel to juz od jakiegos czasu udaja sportowcow.
    Kazda zlotowka zainwestowana w tych olewatorow i ludzi bez ambicji jest zlotowka wyrzucona w bloto.
    Za chwile Lambert zrobi 11 pkt w Lesznie, Dudek tez zakreci sie pewnie kolo dychy, moze dzieki Emilowi nawet tam
    wygramy, ale osobiscie mam juz tego dosc. Jak dlugo mozna wierzyc w ta druzyne i ciagle dostawac po pysku?
    Masochizm jest dobry jak sie czerpie z niego przyjemnosc a wiara i kibicowanie tej druzynie przynosi tylko bol.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-04-2023 o 07:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Arczi (28-04-2023)

  30. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Patryk Dudek - średnia 1,56. Ostrzegałem, że zniszczą go w tym Toruniu, to nie słuchał.
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  31. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    semen, z czego jeszcze sie nie smiejesz? Bo ten "mem" w ogole nie jest obrazliwy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Właśnie usunąłem post, obudziłem się po dwóch godzinach snu.
    Dopiero po krótkim czasie doszedłem do siebie...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    j-rules (28-04-2023)

  34. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Semen, ale ty dbaj o swoje zdrowie, bo masz już swoje lata. Po dwóch godzinach snu człowiek w twoim wieku jest jak zombie. A jakby cię coś walnęło?

    Żużel, żużlem, życie, życiem. Musiałeś jechać do tego Krosna w środku tygodnia?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Dzięki za troskę.
    Masz rację, lata nie te, ale są mecze których się nie odpuszcza,
    o ile jest się kibicem rzecz jasna.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #346
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Wiesz. Cale zuzlowe zycie w dupie. Najgorsza druzyna w najnizszej lidze. Teksty typu "Nie nadaje sie, niech idzie do Krosna". A teraz, na starosc odrobinka satysfakcji. Warto bylo kibicowac tyle lat zeby to zobaczyc. Wzruszylem sie troszke
    To są piękne chwile, podobnie jak wasz mecz o awans z Falubazem w ub. roku. Nasz pierwszy mecz ze Stalą Gorzów w 2015r, też jest niezapomniany, po 17 latach niebytu w Elidze. Motor wyrwał się z dna, po 25 latach, a dziś jest na szczycie.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  37. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dzięki za troskę.
    Masz rację, lata nie te, ale są mecze których się nie odpuszcza,
    o ile jest się kibicem rzecz jasna.
    Z jedne strony szacun, ale powiedz szczerze: Warto? Za ta druzyne i klub na ktory ciagle narzekasz?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co w tym dziwnego? Jako kibic starszej daty pojechał na wydarzenie bądź co bądź historyczne. Podejrzewam, że dla Semena występ Apatora to tylko połowa wczorajszej motywacji.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Semen (28-04-2023)

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •