Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 153 z 153

Wątek: I Runda 1 ligi ROW Rybnik-Enea Falubaz Zielona Góra 20.04.2023 r.

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    SFP już w naszym wątku walnął elaborat jak to Zagar nie zawodził wcale ostatnie sezony, po czym był mecz w Ostrowie ale spoko, każdy może miec idola jakiego chce.
    Kvech > Zagar
    I to są fakty
    Nie no, trochę odleciałeś. Póki co Kvech musi się jeszcze sporo uczyć aby być lepszym od komandosa. No chyba, że za styl i ładniejsza sylwetkę na torze premiujesz Kvecha, to owszem. Mogęs ię zgodzić. Kvech zawsze robi dużo wiatru na torze. Ale rzadko kiedy idzie to w parze z wynikami. Dzisiaj Kvech pokonał ze znaczących zawodników tylko Rohana któremu zdaje się defektował motor. Resztę punktów zrobił na juniorach a w sumie zrobił 7+1. Ale jak 8 podzielisz na 4 to średnia wychodzi 2.0 Zagar póki co może tylko o takiej pomarzyć. Ale to nie znaczy, że jest gorszym zawodnikiem od Kvecha. Tylko, że miał mocniejszych przeciwników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Z pewnością Kvech pojechałby w pierwszych biegach jeszcze gorzej od zagara, gdyż jest od niego słabszy. Słabszy nazwiskiem ale to wystarczy
    Ale po co to pajacowanie? Tylko zadałem pytanie co by pojechał Kvech w dwóch pierwszych biegach Zagara Bo to co Kvech zrobił w biegach z juniorami to by zrobił każdy senior Rowu.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Na jakiej podstawie ty to stwierdziłeś ?
    Przecież każdy zawodnik ROW wygrałby bieg nr 12. I zrobił 2 pkt w biegu nr 10
    A teraz napisz ile Kvech zrobiłby w miejscu Zagara w biegu nr 1 i 5.
    I czy Pieszczek nie zrobiłby więcej w biegach, w których został zmieniony?
    Tak jak się spodziewałem, obecna tabela punktowa powoduje, że przeciwnicy są skrajnie różni, a wy tu próbujecie tworzyć jakieś teorie o świetności zawodnika, bo dostał ogórków w biegach .
    Możesz mieć inne zdanie, ja się trzymam swojego.
    Wcale nie gloryfikuję Kvecha, jak pisałem to zawodnik na 6-9 pkt/mecz, fajerwerków u niego nie będzie, ale można na niego liczyć. Jest najsolidniejszym, najstabilniejszym U24 w I lidze, to lepsze (wg mnie oczywiście) niż taki Wojdyło czy Becker, który raz pojedzie na 12-13 pokt, a dwa trzy razy na 2-3pkt.
    Co do Zagara, już i tak za dużo się pastwiłem nad nim, na więcej nie mam ochoty. Zrehabilitował się u mnie dzisiaj swoją postawą, nie obwiniał nikogo za swoją jazdę (nie tylko dzisiaj, to samo było we wczesniejszym meczu), a po męsku wziął na siebie swoją bezradność.
    Tu nie ma co porównywac, w składzie powinien być Kvech bezdyskusyjnie, a rozpatrywać można Zagar-Pieszczek-Wojdyło.
    I nie pisz do mnie "WY", ja mam swoje zdanie i nigdzie nie pisałem "teorii o świetności zawodnika", n ie przypisuj mi tego, czego nie pisałem.

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ale po co to pajacowanie? Tylko zadałem pytanie co by pojechał Kvech w dwóch pierwszych biegach Zagara Bo to co Kvech zrobił w biegach z juniorami to by zrobił każdy senior Rowu.
    Ale co to za pajacowanie z tak postawionym pytaniem? Gdybym to ja spytał cię o podobną sytuację, uznałbyś że to wirtualne gdybanie i nie ma co rozpatrywa . A teraz wymagasz odpowiedzi na coś nierealnego, fair Play. To więc sobie napisałem z doopy, że Zagar jest lepszy z nazwy więc pewnie Kvech pojechałby gorzej. Powinieneś być zadowolony.

    W ogóle porównywać zawodników i takich nazwiskach to jak porównywać Zmarzlina i jakiegoś Oskara Fajfera. Z definicji powinna być to potwarz dla tego pierwszego ale jednak w naszej dyskusji to twoja gwiazdka kolejny mecz jedzie dno dna.

    Nie uczestniczyłem w dyskusji w wątku Falubazu, gdzie spytałes, kto może być zawiedziony Zagarem w klubach, w których występował. Uznałes, że Bydgoszcz wystarczy i koniec tematu a ja doskonale pamiętam, że rzygali nim w Częstochowie i w Toruniu. Tu na forum.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 21-04-2023 o 00:30

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ale co to za pajacowanie z tak postawionym pytaniem? Gdybym to ja spytał cię o podobną sytuację, uznałbyś że to wirtualne gdybanie i nie ma co rozpatrywa . A teraz wymagasz odpowiedzi na coś nierealnego, fair Play. To więc sobie napisałem z doopy, że Zagar jest lepszy z nazwy więc pewnie Kvech pojechałby gorzej. Powinieneś być zadowolony.

    W ogóle porównywać zawodników i takich nazwiskach to jak porównywać Zmarzlina i jakiegoś Oskara Fajfera. Z definicji powinna być to potwarz dla tego pierwszego ale jednak w naszej dyskusji to twoja gwiazdka kolejny mecz jedzie dno dna.

    Nie uczestniczyłem w dyskusji w wątku Falubazu, gdzie spytałes, kto może być zawiedziony Zagarem w klubach, w których występował. Uznałes, że Bydgoszcz wystarczy i koniec tematu a ja doskonale pamiętam, że rzygali nim w Częstochowie i w Toruniu. Tu na forum.
    W Częstochowie tak nim rzygali, że przedłużali z nim kontrakt a w Toruniu to on jeździł w roku 2007

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Nie pozostaje nic innego, jak zaczekać na odjechanie następnych kilku kolejek ligowych i powrót do dyskusji w temacie.
    Ostatni sezon pokazał ile ujedzie Kvech, a ten nie powinien byc gorszym, bo on robi powolne postępy i może być nawet lepiej. Co jechał Zagar w Bydgoszczy to wiemy, a wiemy też co pojechał w dwóch tegorocznych meczach. Zagar przegrał mecz Rybnikowi w Ostrowie, a dzisiaj niczego lepszego nie pokazał, zwykły piach.

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2023
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    To dzisiaj zaeczelismy tym meczem sezon na pełnej... zabrakło tylko mordobicia... chcę więcej ????

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    W Częstochowie tak nim rzygali, że przedłużali z nim kontrakt a w Toruniu to on jeździł w roku 2007
    Przedłużali bo kto miał jechać w tym szemranym nieplacacymbklubie? Kibice jawnie go nie chcieli.

    Możesz sobie dyskredytować na potrzeby tezy, nie przeszkadza mi to. Z Toruniem trochę poleciałem, tak mi się kojarzyło ale rzeczywiście dawne dzieje. Z tym że w tym roku zaczynaliśmy ekstraligę na nowo, więc może nie tak dawno?

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przedłużali bo kto miał jechać w tym szemranym nieplacacymbklubie? Kibice jawnie go nie chcieli.
    Kurtyna

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czyli że nagle Kvech już nieistotny, choć od niego się zaczęło. Nara.

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Spokojnie, podobnie do Zagara w sezon wchodził Rasmus 2022.
    d,1,1,1,0
    1*,2,1*,1,0
    Dzisiejszy caly Rybnik był słaby. Ok poza Trzesniewskim.

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Zupełnie mi jest o obejetny wynik Falubazu w tum sezonie. Awansują, spoko - w końcu miejsce Zg jest w ekstralidze. Nie awansują też spoko, Kubicki i Mejza, którzy próbują sie wypromować na Falubazie dostaną po uchu. Kubickiemu to akurat nie przeszkodzi bo czy Falubaz wansuje czy nie to i tak wygra te wybory w mieście z 70% poparciem. Wracając. Pierwszy mecz jeszcze niewiele mówi, ale widać ze ktoś ( Protas?) poszedł po rozum do głowy. W 1 lidze nie jeżdżą nazwiska tylko sprzęt. Jasne, że nie wygrasz ligi samym sprzętem, ale na pewno nic nie zwojujesz podstarzałym emerytami typu Zagar, Iversen i obiecującymi juniorami sprzed 7 lat jak Pieszczek. Widać było ze sprzęt, ktory ma Pawlicki, ktory w EL zawodził od paru lat to nie furmanki z przed kilku lat tylko solidnie zainwestowane pieniądze. Na 1 ligę najlepszy skład to tacy kolesie, którzy albo chcą jesze udowodnić ze się nadają na ekstraligę (Pawlicki, Buczkowski) albo chcą udowodnić ze już sa gotowi (Jensen). Najgorsze są Zagaropodbne typy, którzy jeszcze chcą wycisnąć jakiś naiwniaków na magii nazwiska z GP. Oczywiście są tez wyrobnicy typu Bjerre ( w mniejszym stopniu Thungate bo nie ma takiego talentu), którzy juz nie chcą do EL albo wolą 1 ligę, ale podchodzą do tego profesjonalnie i inwestują w sprzęt i swoją formę. Wyglada, ze FZG chce wejść z buta do Ekstraligi. Dodając jeszcze Beckera czy Borowiaka to będzie moc, ale awans to tez duża loteria. Dwumecz. Ciężkie warunki na wyjeździe w 1 meczu i po 2-3 kolejach może już być pozamiatane. Zobaczymy

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Snejk79 za jego przydatny post!

    noc (21-04-2023)

  14. Powrót do góry    #148
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Zobaczymy czy Pieszczek podzieli los Szczepaniaka, który za podobne słowa w wywiadzie został odsunięty od drużyny przez Mrozka i więcej już nie pojeździł

  15. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Na miejscu Zagara mnie osobiście byłoby wstyd odwalać taką popelinę. Gość myślał, że sobie w pierwszej lidze pojeździ na szrocie a tu strzał na pysk. Nie wiem ile skasował na podpis ale z punktówki to już sobie nie zarobi.

    Na takiego dziada musiałby być kontrakt motywujący. Zarabiasz jak zdobywasz 10+.

    Śmiać mi się chce z Mrozka. "Za jakość się płaci" to cytat roku. Masz "jakość" panie Mrozek.

  16. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Gdyby ROW od początku stawiał na Kvecha zamiast ściągać Zagara, miałby dziś na koncie 2 duże punkty.
    Ale nie od dziś wiadomo, że Mrożek jest zwykłym narcyzem i bucem jednocześnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #151
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Spokojnie, podobnie do Zagara w sezon wchodził Rasmus 2022.
    d,1,1,1,0
    1*,2,1*,1,0
    Dzisiejszy caly Rybnik był słaby. Ok poza Trzesniewskim.
    Zagar może się poprawić, jeśli weźmie się na poważnie za swój sprzęt. Na tym co ma, będzie woził to co obecnie, czyli piach- on nie nadaje się do 1 ligi z taką jazdą. A czy wystarczy mu kasa za podpis i oleje inwestycje, czy uniesie się ambicją, to się pokaże. Na tle Ostrovii wyglądał tragicznie, a wczoraj było jeszcze gorzej.
    Nie tylko Trześniewski pojechał dobrze, całkiem nieźle wyglądał Hansen i Kvech, którzy nawet jak przegrywali, to siedzieli na plecach rywali i w każdej chwili, pojakimś błędzie mogli ich wyprzedzić. Reszta niestety odbiegała wyraźnie od seniorów Falubazu, nawet osławiony Kurtz.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 21-04-2023 o 10:18

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Falubaz813 (11-05-2023)

  19. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Hansen to jest w ogóle ciekawy zawodnik. Widać, że profesjonalista, że mu zależy, choć jednak trochę za słaby na eligę. W pierwszej lidze jednak daje radę. Ale że tak ogarnął język polski to już w ogóle szok. Zagar, Milik, Lebiediew mieli łatwiej ale Duńczyk... no petarda.

  20. Powrót do góry    #153
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Na miejscu Zagara mnie osobiście byłoby wstyd odwalać taką popelinę. Gość myślał, że sobie w pierwszej lidze pojeździ na szrocie a tu strzał na pysk. Nie wiem ile skasował na podpis ale z punktówki to już sobie nie zarobi.
    Czy sobie nie zarobi to się okaże w najbliższej kolejce. Zagara mają już wszyscy dość i chłop wie że nastepna kolejka to będzie jego ostatnia szansa. Może odpalić

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •