Strona 70 z 95 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,106 do 3,150 z 4270

Wątek: Mecze ligowe, turnieje - sezon 2023

  1. Powrót do góry    #3106
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No toś mnie bardzo inteligentnie pojechał.

    Pewnie jesteś dumny z siebie.
    Z pewnością nie tak, jak Ty z siebie, ale przeżyję
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #3107
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Mentlik, nie dyskutuj z dziadkiem tyko odeślij go do Wikipedii.
    Ciekawe rzeczy tam piszą o Saszce, swego czasu bohaterze falubazowych tifosi ze Strazakiem na czele.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-07-2023 o 11:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #3108
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mentlik, nie dyskutuj z dziadkiem tyko odeślij go do Wikipedii.
    Ciekawe rzeczy tam piszą o Saszce, swego czasu bohaterze falubazowych tifosi ze Strazakiem na czele.
    Niech ma coś chłop z życia
    Znaczy wiesz...ja się specjalnie nie przejmę jego paplaniną, ale też może niech inni na forum widzą, że jest też inny pogląd na rzeczywistość niż pisowska prawilność podszyta nacjonalizmem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    lemur6666 (20-07-2023)

  5. Powrót do góry    #3109
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Niech ma coś chłop z życia
    Znaczy wiesz...ja się specjalnie nie przejmę jego paplaniną, ale też może niech inni na forum widzą, że jest też inny pogląd na rzeczywistość niż pisowska prawilność podszyta nacjonalizmem.
    A co ma do tego jakaś pisowska prawilność i jakiś wymyślony przez ciebie nacjonalizm, to tylko taki "inteligent" jak ty wie.

    To mi zaczyna przypominać rozmowę z Żydem, jak się z nim nie zgadzasz w jakimś temacie to z urzędu jesteś żydożercą i antysemitą. Jak sie spytasz potencjalnego Rosjanina w Rosji, czemu Polacy blokują ich sportowców na arenach międzynarodowych to oni z reguły odpowiadają, ze Polacy ich nie lubią a tak w ogóle to faszyści są. Wychodzi na to, że jak się ktoś z takim mentikkiem nie zgadza to jest nacjonalistą.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-07-2023 o 12:42
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #3110
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co ma do tego jakaś pisowska prawilność i jakiś wymyślony przez ciebie nacjonalizm, to tylko taki "inteligent" jak ty wie.

    To mi zaczyna przypominać rozmowę z Żydem, jak się z nim nie zgadzasz w jakimś temacie to z urzędu jesteś żydożercą i antysemitą. Jak sie spytasz potencjalnego Rosjanina w Rosji, czemu Polacy blokują ich sportowców na arenach międzynarodowych to oni z reguły odpowiadają, ze Polacy ich nie lubią a tak w ogóle to faszyści są. Wychodzi na to, że jak się ktoś z takim mentikkiem nie zgadza to jest nacjonalistą.
    "Ty" piszemy z wielkiej litery. Albo masz brak w edukacji, albo jesteś chamem. Chociaż jedno z drugim się nie wyklucza.

    Ale Twój nacjonalizm płynie tutaj nie z tego, że się ze mną nie zgadzasz, a z Twoich wypowiedzi wprost. Poczytaj sobie swoje wypowiedzi. Tak na chłodno. Tak obiektywnie.
    Pewnie będzie Ci trudno...co mnie kompletnie nie zdziwi, bo u Ciebie refleksji nigdy nie da się uświadczyć. Bo Ty dajesz wybór raz. Bo Ty sobie nie wyobrażasz. Bo Ty sobie nie życzysz.... itp, itd.
    Miłej lektury
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #3111
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    "Ty" piszemy z wielkiej litery. Albo masz brak w edukacji, albo jesteś chamem. Chociaż jedno z drugim się nie wyklucza.

    Ale Twój nacjonalizm płynie tutaj nie z tego, że się ze mną nie zgadzasz, a z Twoich wypowiedzi wprost. Poczytaj sobie swoje wypowiedzi. Tak na chłodno. Tak obiektywnie.
    Pewnie będzie Ci trudno...co mnie kompletnie nie zdziwi, bo u Ciebie refleksji nigdy nie da się uświadczyć. Bo Ty dajesz wybór raz. Bo Ty sobie nie wyobrażasz. Bo Ty sobie nie życzysz.... itp, itd.
    Miłej lektury
    Mariusz dokonujący autorefleksji, to już prędzej Kaczynski żonę znajdzie.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (20-07-2023)

  9. Powrót do góry    #3112
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    "Ty" piszemy z wielkiej litery. Albo masz brak w edukacji, albo jesteś chamem. Chociaż jedno z drugim się nie wyklucza.

    Ale Twój nacjonalizm płynie tutaj nie z tego, że się ze mną nie zgadzasz, a z Twoich wypowiedzi wprost. Poczytaj sobie swoje wypowiedzi. Tak na chłodno. Tak obiektywnie.
    Pewnie będzie Ci trudno...co mnie kompletnie nie zdziwi, bo u Ciebie refleksji nigdy nie da się uświadczyć. Bo Ty dajesz wybór raz. Bo Ty sobie nie wyobrażasz. Bo Ty sobie nie życzysz.... itp, itd.
    Miłej lektury
    Cyrkuśniku, ja nie musze czytać swoich wypowiedzi bo je dobrze znam. Pokaż mi choćby jedną moją wypowiedź z której mogłoby wynikać, że jestem nacjonalistą ? Obu kacapów skreślam z kadry Polski nie dlatego, że sa Rosjanami ale dlatego, że w swoim czasie wybrali kraj który chcą reprezentować. Nie przypominam sobie abym wtedy czynił im jakiekolwiek uwagi z tego tytułu. I dlatego sobie "nie życzę" i "nie wyobrażam" aby ta dwójka reprezentowała mój kraj. I gdzie tu inteligencie masz jakikolwiek nacjonalizm ? A może ty po prostu nie wiesz co oznacza nacjonalizm ? I używasz wyrazów których znaczenia nie znasz ? Ale to z kolei by znaczyło, że z ta twoja inteligencją jest coś nie tak.

    No dawaj te moje wpisy z których wyciągnąłes wniosek, że jestem nacjonalistą. Albo uznam, że jesteś zwykły pieniacz w krótkich spodenkach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #3113
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    "Ty" piszemy z wielkiej litery. Albo masz brak w edukacji, albo jesteś chamem. Chociaż jedno z drugim się nie wyklucza.

    Ale Twój nacjonalizm płynie tutaj nie z tego, że się ze mną nie zgadzasz, a z Twoich wypowiedzi wprost. Poczytaj sobie swoje wypowiedzi. Tak na chłodno. Tak obiektywnie.
    Pewnie będzie Ci trudno...co mnie kompletnie nie zdziwi, bo u Ciebie refleksji nigdy nie da się uświadczyć. Bo Ty dajesz wybór raz. Bo Ty sobie nie wyobrażasz. Bo Ty sobie nie życzysz.... itp, itd.
    Miłej lektury
    na tym forum juz dawno sie przyjelo pisanie "ty" od malej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #3114
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    na tym forum juz dawno sie przyjelo pisanie "ty" od malej.
    Przyjęło się również zarzucanie epitetami, wyzwiskami.
    Ogólnie przyjęło się, że jest tu więcej gówna, aniżeli rzeczowej i merytorycznej wymiany zdań, opinii.

    Pytanie tylko czy wszyscy musimy się tym ,,normom'' tu przyjętym podporządkowywać......???
    Ja osobiście nie wyobrażam sobie żebym mógł do kogokolwiek zwrócić się z małej litery.
    To kompletny brak poszanowania drugiej osoby.
    Ale to tylko moja opinia.
    I wbrew temu co się przyjęło ,,tu'', odpowiadając Tobie zwracam się zaimkiem osobowym używając dużej litery.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    AlterEgo (21-07-2023)

  13. Powrót do góry    #3115
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cyrkuśniku, ja nie musze czytać swoich wypowiedzi bo je dobrze znam. Pokaż mi choćby jedną moją wypowiedź z której mogłoby wynikać, że jestem nacjonalistą ? Obu kacapów skreślam z kadry Polski nie dlatego, że sa Rosjanami ale dlatego, że w swoim czasie wybrali kraj który chcą reprezentować. Nie przypominam sobie abym wtedy czynił im jakiekolwiek uwagi z tego tytułu. I dlatego sobie "nie życzę" i "nie wyobrażam" aby ta dwójka reprezentowała mój kraj. I gdzie tu inteligencie masz jakikolwiek nacjonalizm ? A może ty po prostu nie wiesz co oznacza nacjonalizm ? I używasz wyrazów których znaczenia nie znasz ? Ale to z kolei by znaczyło, że z ta twoja inteligencją jest coś nie tak.

    No dawaj te moje wpisy z których wyciągnąłes wniosek, że jestem nacjonalistą. Albo uznam, że jesteś zwykły pieniacz w krótkich spodenkach.
    Skoro Ty tego nie widzisz, to ja tego Tobie wskazywać nie będę. Bo i tak się wyprzesz. A ja sobie znajdę ciekawsze zajęcia niż czytanie Twoich treści więcej niż jeden raz.
    Ale co do uwag to pamiętam, że takowe im czyniłeś kiedy ich "pierwszym wyborem" było dalsze reprezentowanie Rosji. Coś w stylu "traktują polski paszport jak bilet do Europy". Wybacz, że nie będę tego przeszukiwał, co nie zmienia faktu, że tego typu wypowiedzi się tutaj znalazły.
    Chyba, że dla Ciebie to nie jest czynienie uwag co do podjętej wówczas decyzji, co mnie kompletnie nie zaskoczy.

    A uznawać sobie możesz co chcesz. Standardowo nikt się Twoją opinią nie przejmie, do czego też już powinieneś być przyzwyczajony.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    na tym forum juz dawno sie przyjelo pisanie "ty" od malej.
    Raczej nie zauważyłem, aby ktoś poza Mariuszem robił to nagminnie. Oczywiście zdarzyć się błąd może każdemu, ale na taką masową skalę to już wygląda albo na brak wiedzy o tym, że Ty, Tobie, Ciebie itp. piszemy wielką literą, albo celowe zagranie rozmówcy mające za zadanie okazać brak szacunku drugiej stronie. Która wersja jest bliższa prawdy pozostawiam osobistej ocenie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #3116
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    ja tez tak czesto pisze, glownie na lenia. Pierdolami sie nie ma co przejmowac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #3117
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ja tez tak czesto pisze, glownie na lenia. Pierdolami sie nie ma co przejmowac.
    <joke>No jeszcze tego tylko brakuje, żebym się Mariuszem przejmował xD
    </joke>
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    j-rules (20-07-2023)

  17. Powrót do góry    #3118
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja powiedziałem m.in. że zawodnik posiadający polskie obywatelstwo i polską licencję ma prawo startować jako Polak we wszelkich rozgrywkach i jedynym co go blokuje jest tutaj subiektywne "widzi mi się" trenera kadry, bo kogoś nie akceptuje.
    Ale to przecież było zawsze.
    Ile razy w latach 80-tych do trenera kadry Mariana Spychały leciały pytania, czemu pomija w nominacjach np. Jana Krzystyniaka?
    Takie było, jest i będzie prawo trenera. On wybiera, on za to odpowiada.

    Teraz też trener ma wybór - czy chce zgarnąć w sezonie jeden medal SGP czy też dwa lub trzy?
    Skoro PZM nie rozlicza go z ilości a tylko z jakości (mamy Mistrza!), to po co ma się narażać kibicom z innych miast niż Toruń i Wrocław?

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dlatego uważam, że zawody międzynarodowe (indywidualne, bo oczywiście reprezentacja to co innego) powinny być oderwane od narodowości, tak samo jak nie powinno być żadnego "klucza geograficznego" dla tychże nominacji.
    Sam sobie zaprzeczasz - międzynarodowe, ale bez narodowości.
    Międzywojewódzkie, ale bez przypisywania jednego zawodnika do woj. Lubuskiego a drugiego do woj. Dolnośląskiego.
    Interkontynentalne, ale nie mamy np. Azjatów przeciw Europejczykom.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi AlterEgo za jego przydatny post!

    Jap (20-07-2023)

  19. Powrót do góry    #3119
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta


    Sam sobie zaprzeczasz - międzynarodowe, ale bez narodowości.
    Międzywojewódzkie, ale bez przypisywania jednego zawodnika do woj. Lubuskiego a drugiego do woj. Dolnośląskiego.
    Interkontynentalne, ale nie mamy np. Azjatów przeciw Europejczykom.
    Ogólnoświatowe brzmi lepiej?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #3120
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Te pod punktem 10 są krajowe. A te, w których startowali w maju to już były międzynarodowe.
    Kto więc nie czyta uważnie i się mota?




    A gdzie jest zapisane, że takiego wyboru dokonuje się tylko raz?
    Jak dla mnie zawody typu INDYWIDUALNE mistrzostwa świata nie powinny mieć nic wspólnego z narodowością, a tym bardziej powoływaniem do kadry. Więc dla mnie mogą startować pod flagą polską, rosyjską (jeśli sytuacja polityczna się ułoży, zakończy się wojna i wróci normalność), czy chińską.
    I czemu innymi argumentami mam to tłumaczyć? Przecież mi cały czas chodzi o to (co kilkukrotnie przypominałem, ale nadal tego nie rejestrujesz), że mi chodzi o jazdę tych zawodników w cyklu, aby faktycznie Bartek miał się z kim ścigać i udowadniał swoją dominację (lub nie) wygrywając (lub przegrywając) z najlepszymi rywalami dostępnymi w walce o złoto, a nie z tymi, którzy nie mają do niego podjazdu. Co z tego, że chłopak seryjnie wygrywa, skoro dwaj zawodnicy, którzy mają jakąkolwiek szansę mu zagrozić nie jeżdżą w imprezie o najwyższej randze?
    To nie ja tutaj jestem nacjonalistą, który wyciąga hasełko "flaga, orzełek, duma, honor, ojczyzna" itp. Dla mnie to tylko plakietka, której używają zawodnicy (nie tylko ci dwa, ale tak samo nasi obnoszący się z tą "jazdą dla Polski, z orzełkiem na piersi") żeby mamić naiwniaków. A w takim samym stopniu dla pieniędzy robi to Bartek, Artiom, Madsen, Holder czy Fricke. Przypomnij sobie jak kadłubową imprezą był IME przemianowane na SEC póki nie dawały przepustki do SGP. Jeden czy dwóch zawodników z poziomu SGP było tam wielką sensacją i sukcesem organizatorów. Teraz jest Madsen, Michelsen i Dudek. Jest Lebedev, jest Kołodziej, Kubera, Woryna, Zengota czy Milik - ponad połowa to zawodnicy ELigi, którzy liczą na walkę o awans do SGP.
    Dość nieprawdziwy kierunek myślenia wybrałeś.
    Barwy Państwa kiedyś i obecnie odgrywaja ogromną rolę w każdym kraju.
    Reprezentantów naszych wystawia POLSKI Związek Motorowy. Mimo, że to IMS, to zwycięzca zdejmuje czapkę, publiczność wstaje i śpiewa hymn. Jak sobie wyobrażasz podium na Igrzyskach? Phi... W dyscyplinach indywidualnych pod flagą ONZ? Daj spok. utopii.
    To, że żużlowcy, jak wszyscy myślą o pieniądzach nie znaczy, że są bezpaństwowcami. Nie wszystko jest cyniczne.
    Można flagę, godło nazwać plakietką, można okazuje się nazwać, jak pewna szmata szmatą.
    Nienawidzę głupiej, otumanionej Kacapii. Nie mamy mechanizmów do bezwzględnego ich wyeliminowania ze sportu. Kacapy też kalkulują i kierują się wyłącznie własnym interesem. Siedzą okrakiem na płocie i chcą po 1-sze, 2-gie i 3-cie zarabiać. Emil ma górkę formy, podobnie Artem. Poprzednio różnie bywało, dołowali, zawodzili. Nigdy nie byli dominatorami w stylu Bartka. I nie będą.
    Popieram uwagę Alter ego w tych rozmowach.
    Propaganda nie ogłupia. Ona jest z góry obliczona na durni.

  21. Powrót do góry    #3121
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Selekcjonerzy ośmiu reprezentacji biorących udział w Żużlowym Mundialu – czyli finałach Drużynowego Pucharu Świata FIM, odkryli karty. Poznaliśmy pięcioosobowe składy, w których uczestnicy Monster Energy FIM Speedway World Cup powalczą o awans do Wielkiego Finału.

    Najciekawsze dla wielu kibiców były decyzje, jakie stały przed nowym menadżerem zespołu Danii. Duńczycy są jednym z faworytów do zwycięstwa w turnieju i to właśnie od decyzji debiutującego w nowej roli Niskiego Pedersena zależeć może sukces bardzo mocnej kadry. Przed Żużlowym Mundialem jednym z najbardziej nurtujących kibiców pytań było to, czy Pedersen postawi na… samego siebie. Ostatecznie Nicki Pedersen znalazł się w podstawowej czwórce prowadzonego przez siebie zespołu.
    Dobry trolling

    https://wts.pl/znamy-sklady-uczestni...AiRYrlE_eA5ZCQ

  22. Powrót do góry    #3122
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Chyba Kurtz byłby obecnie lepszy od Lidseya.

  23. Powrót do góry    #3123
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Ale co tam jest trollingiem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #3124
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Że będąc menago kadry i jeżdżąc tak, a nie inaczej w meczach poza Grudziądzem, wstawił się do podstawowego składu? Co tu tłumaczyć.

  25. Powrót do góry    #3125
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Że będąc menago kadry i jeżdżąc tak, a nie inaczej w meczach poza Grudziądzem, wstawił się do podstawowego składu? Co tu tłumaczyć.
    Myślałem, ze chodzi ci o autora tekstu. A co do reszty to zgoda.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #3126
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Że będąc menago kadry i jeżdżąc tak, a nie inaczej w meczach poza Grudziądzem, wstawił się do podstawowego składu? Co tu tłumaczyć.
    A kogo byś wstawił ? Lyagera któregoś z hansenów czy basso ? Nicki sie wystawił ale jest rezerwowy w postaci Jensena który może go zmieniać na zawodach

  27. Powrót do góry    #3127
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A kogo byś wstawił ? Lyagera któregoś z hansenów czy basso ? Nicki sie wystawił ale jest rezerwowy w postaci Jensena który może go zmieniać na zawodach
    Rasmusa do podstawowego składu a którykolwiek z wymienionych na rezerwę. W tym układzie co jest teraz Nicki niepotrzebnie blokuje miejsce w składzie. Wystarczy, że na początku turnieju któryś z Dunów zaliczy kontuzję. A jak tor będzie choć troszkę przyczepny to Nicki się osra. I pojad w trójkę. Tym to sie może skończyć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #3128
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Może chce poczuć tor żeby lepiej dawać wskazówki reszcie? Chociaż faktycznie, jest to strata jednego miejsca w składzie. Na razie to półfinał, być może na kolejne występy już zmieni skład i da sobie spokój.
    Ale może to być też jego zadufanie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #3129
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,592
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    jaki meczyk o 14:00 najbardziej warto obejrzeć?

    Rybnik Ostrów jest o jakąś stawkę? utrzymanie/PO?

    nie wiem, jak tam sytuacja w tabeli
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  30. Powrót do góry    #3130
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Jeśli Polonia wygra w Łodzi to jest to mecz o 3-4 miejsce, jeśli przegra o 2 miejsce.

    Osobiście wydaje mi się, że może być dzisiaj niespodzianka w Poznaniu i Zielona Góra pomoże w utrzymaniu Skorpionów.
    Polonia Bydgoszcz

  31. Powrót do góry    #3131
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,592
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    dziękuję sąsiedzie
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  32. Powrót do góry    #3132
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ogólnoświatowe brzmi lepiej?
    Możliwe, że brzmi lepiej, ale tylko dla Ciebie.
    Właściciel praw do organizowania mistrzostw świata nie ma w swojej nazwie słowa Ogólnoświatowa, lecz Międzynarodowa:
    Fédération Internationale de Motocyclisme


  33. Powrót do góry    #3133
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 179 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Osobiście wydaje mi się, że może być dzisiaj niespodzianka w Poznaniu i Zielona Góra pomoże w utrzymaniu Skorpionów.

    Wydaje mi się, że tak w praktyce to to spotkanie jest spotkaniem o pietruchę. Skorpiony aby się utrzymać muszą zapunktować w Landshut, bez tego nawet 3 punkty z myszami nic im nie dadzą.

  34. Powrót do góry    #3134
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gkskubik Zobacz posta
    Wydaje mi się, że tak w praktyce to to spotkanie jest spotkaniem o pietruchę. Skorpiony aby się utrzymać muszą zapunktować w Landshut, bez tego nawet 3 punkty z myszami nic im nie dadzą.
    Prawie tak jest. Prawie, bo jeśli dzisiaj Poznań by wygrał z FZG za 3 pkt to w Landshut już nie musza wygrywać tylko wystarczy im remis. A jeśli dzisiaj Poznań przegra z FZG to w Landshut musza wygrac za 3 pkt aby się utrzymać, czyli zrobić te 49 pkt. Naturalnie warunkiem jest dzisiejsza przegrana Landshut w Bydzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #3135
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Jeśli Polonia wygra w Łodzi to Orzeł może jeszcze polecieć, wtedy wystarczy im bonus w Landstud, a jeśli by tam wygrali to i Niemcy mogą polecieć jeśli dzisiaj nie dowiaza bonusa. Teoretycznie jeszcze 3 drużyny walczą o uniknięcie spadku chociaż najbardziej prawdopodbe wydaje się, że leci Poznań.
    Polonia Bydgoszcz

  36. Powrót do góry    #3136
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Krawczyk to technicznie wcale nie jest lepszy od Przyjemskiego. Ta jego sylwetka to dramat

  37. Powrót do góry    #3137
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Chciałem się pożalić, że jestem konsekwentnie zażenowany realizacjami transmisji w 1 lidze. Trwa walka na pozycjach 1-2? To na pewno odpowiedni moment, żeby pokazać wąski kadr na zawodnika jadącego sobie spokojnie na czwartym miejscu. Nawet ślepy by zobaczył, że szykuje się atak na wejściu w łuk? Aaa, no to może sobie jeszcze pokażemy przez sekundę już pustą prostą startową. Obie pary wymieniają się pozycjami? W takim przypadku najlepszym pomysłem będzie pokazanie tylko jednej! Masakra, chyba szympans za konsoletą wciskałby te guziki z lepszym skutkiem. Czuję się jak za najlepszych czasów transmisji w TVP Sport

    Dziękuję za uwagę xd

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mr_theo za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (23-07-2023), marcool (23-07-2023)

  39. Powrót do góry    #3138
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Ależ Rybnik spaprał tor. Niemiłosiernie są gnojeni na starcie. Na dystansie coś tam wyszarpią ale to za mało
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  40. Powrót do góry    #3139
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    47
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez mr_theo Zobacz posta
    Chciałem się pożalić, że jestem konsekwentnie zażenowany realizacjami transmisji w 1 lidze. Trwa walka na pozycjach 1-2? To na pewno odpowiedni moment, żeby pokazać wąski kadr na zawodnika jadącego sobie spokojnie na czwartym miejscu. Nawet ślepy by zobaczył, że szykuje się atak na wejściu w łuk? Aaa, no to może sobie jeszcze pokażemy przez sekundę już pustą prostą startową. Obie pary wymieniają się pozycjami? W takim przypadku najlepszym pomysłem będzie pokazanie tylko jednej! Masakra, chyba szympans za konsoletą wciskałby te guziki z lepszym skutkiem. Czuję się jak za najlepszych czasów transmisji w TVP Sport

    Dziękuję za uwagę xd
    Tak. I jeszcze bełkot Sitnickiego.

  41. Powrót do góry    #3140
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez mr_theo Zobacz posta
    Chciałem się pożalić, że jestem konsekwentnie zażenowany realizacjami transmisji w 1 lidze. Trwa walka na pozycjach 1-2? To na pewno odpowiedni moment, żeby pokazać wąski kadr na zawodnika jadącego sobie spokojnie na czwartym miejscu. Nawet ślepy by zobaczył, że szykuje się atak na wejściu w łuk? Aaa, no to może sobie jeszcze pokażemy przez sekundę już pustą prostą startową. Obie pary wymieniają się pozycjami? W takim przypadku najlepszym pomysłem będzie pokazanie tylko jednej! Masakra, chyba szympans za konsoletą wciskałby te guziki z lepszym skutkiem. Czuję się jak za najlepszych czasów transmisji w TVP Sport

    Dziękuję za uwagę xd
    + bardzo słabi komentatorzy. Siedzą tam chyba za kare...

    Sitnicki: Loktaev atakowany przez Rasmusena...
    Durda zamiast okrążeń gada coś o jakiś rundach...
    Ostatnio edytowane przez kibic123 ; 23-07-2023 o 15:10

  42. Powrót do góry    #3141
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Kurtz sie czolga, bieg idzie na 3:3 - sedzia debil przerywa i w powtorcr 5:1dla Rybnika
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #3142
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-09-2019
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 150 w 77 postach
    No i Łoktajew dostaje drugą szansę, mimo, że ten start nie miał tak naprawdę żadnego wpływu na bieg.

  44. Powrót do góry    #3143
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Co oni tam odpyerdalayą w tym Poznaniu ? Przecież Loktajew i Rasmus przy starcie patrzyli się na zamek po lewej stronie. Fory jak już to miał Hurysz. A oni bieg powtarzają.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #3144
    Użytkownik Awatar mani3q
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    365
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co oni tam odpyerdalayą w tym Poznaniu ? Przecież Loktajew i Rasmus przy starcie patrzyli się na zamek po lewej stronie. Fory jak już to miał Hurysz. A oni bieg powtarzają.
    Nie będzie pkt Loktajewa - przekroczył białą linię.

  46. Powrót do góry    #3145
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Sitnicki hahahaha co on gada...

  47. Powrót do góry    #3146
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ha, ha, ale debile w tym Poznaniu.

    Łoktajew już nie może jechać po punkty bo ściągnął motor poza tor. A komentator się podnieca, ze ten pojechał po 1 pkt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #3147
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Skąd oni tego Sitnickiego wyjęli? Loktajev stoi na murawie, a Sitnicki się nagle wydziera że jak dojedzie to będzie 1 pkt.

  49. Powrót do góry    #3148
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Alkomat w ruch. Tego nie da się słuchać

  50. Powrót do góry    #3149
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Durda: Dawid Bejego...

  51. Powrót do góry    #3150
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    704
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    O cholera, takiego kretyna na komentatorce to jeszcze nie słyszałem, mimo olbrzymiej konkurencji. W pewnym sensie "szacun" dał niego XD

    PS. Muszę przyznać, że "Rasmusen" brzmi lepiej niż Rasmus Jensen, a na pewno szybciej się wymawia XD
    Ostatnio edytowane przez marcool ; 23-07-2023 o 15:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •