Strona 48 z 95 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,116 do 2,160 z 4270

Wątek: Mecze ligowe, turnieje - sezon 2023

  1. Powrót do góry    #2116
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xoltro Zobacz posta
    Wiem, że się powtórzę ale różnica w wyniku to 8 oczek.

    6 oczek to całkowite wypaczenie regulaminu tej ligi w zasadzie, które nie powinno być dozwolone i od razu skorygowane bo tylko jest przyczyną niesprawiedliwych rozwiązań.
    Oj życie. Regulamin jest jaki jest....Walczymy
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  2. Powrót do góry    #2117
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Kompletnie wypaczony wynik.

  3. Powrót do góry    #2118
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Bardzo ostro na całe zdarzenie zareagował Chris Holder. Przypomnijmy, że Australijczyk nie mógł wystąpić w tym spotkaniu z powodu leczenia kontuzji, którą odniósł kilka tygodni temu. Wówczas upadł on na tor, po dość odważnym i agresywnym ataku Kacpra Pludry. Teraz za pomocą portali społecznościowych odniósł się do sytuacji pomiędzy Paluchem i Kołodziejem. "Niektórym z tych polskich juniorów trzeba odebrać licencję!" - napisał były indywidualny mistrz świata.
    Chris jak ochłonie to zmieni zdanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #2119
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2020
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Oj życie. Regulamin jest jaki jest....Walczymy
    Ja akurat nie z Leszna i mówiąc szczerze Lesznu zupełnie nie kibicuje, ale uważam jednak, że jakieś zasady powinny w tym wszystkim być i jak ktoś jest lepszy to niech to udowodni na torze a nie po powtarzanych biegach, gdzie z 1-5 robi się 2-4 alb 3-3 mimo, że powtórka biegu jest z wyłącznej winy drużyny przegrywającej i po wykluczeniu ich zawodnika.

    Wpływu kontuzji JK na wynik meczu to nawet nie będę wspominał bo temu żaden regulamin pomóc nie może w sporcie, w którym nawet niegroźny upadek może skończyć się ciężką kontuzją, tym bardziej, że żadnej ewidentnej premedytacji w zdarzeniu nie było, a co najwyżej brak umiejętności, do czego sprawca jeszcze ze skruchą się przyznał.

  5. Powrót do góry    #2120
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Oj życie. Regulamin jest jaki jest....Walczymy
    Szkoda tej sytuacji. Brawura, brak doświadczenia, żużel... Nie ma co się mazać. My w ubiegłym roku bez dwóch zawodników sklepaliśmy Toruń w playoff. Jeszcze sporo kolejek do odjechania. Jak będzie determinacja to spokojnie się utrzymacie.

  6. Powrót do góry    #2121
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2020
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A tak z ciekawości mógłby mi ktoś wytłumaczyć racjonalny powód dlaczego jeden z punktów regulaminu nie określa rozwiązania takich sytuacji, że w przypadku gdy sprawcą wypadku jest zawodnik drużyny, która w chwili zdarzenia przegrywa bieg 1-5 to wynik taki jest zatwierdzany, sprawca wykluczony bez względu na to na jakim etapu wyścigu do tego wypadku dojdzie.

    Pytam serio i bez sarkazmu. Jaka jest racjonalna przyczyna, że taki zapis w regulaminie nie istnieje?

  7. Powrót do góry    #2122
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Tak jak powiedział Jabol jakby jechał Kołdi to Unia by mecz wygrała. Punktów nie ma ale utrzymanie powinno być. Powodzenia

  8. Powrót do góry    #2123
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Potworny błąd Unii , to angaż Miedzińskiego. Nie rozumiem. Wolę oglądać chłopców ze szkółki Jankesa. Jazda Miedziaka w Lesznie to ... nie przeklnę.
    Propaganda nie ogłupia. Ona jest z góry obliczona na durni.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    Ali_G (04-06-2023)

  10. Powrót do góry    #2124
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xoltro Zobacz posta
    A tak z ciekawości mógłby mi ktoś wytłumaczyć racjonalny powód dlaczego jeden z punktów regulaminu nie określa rozwiązania takich sytuacji, że w przypadku gdy sprawcą wypadku jest zawodnik drużyny, która w chwili zdarzenia przegrywa bieg 1-5 to wynik taki jest zatwierdzany, sprawca wykluczony bez względu na to na jakim etapu wyścigu do tego wypadku dojdzie.

    Pytam serio i bez sarkazmu. Jaka jest racjonalna przyczyna, że taki zapis w regulaminie nie istnieje?
    Nie ma takiego powodu. Jest zapis, że zaliczenie może nastąpić po rozpoczęciu ostatniego okrążenia i tyle.

  11. Powrót do góry    #2125
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xoltro Zobacz posta
    A tak z ciekawości mógłby mi ktoś wytłumaczyć racjonalny powód dlaczego jeden z punktów regulaminu nie określa rozwiązania takich sytuacji, że w przypadku gdy sprawcą wypadku jest zawodnik drużyny, która w chwili zdarzenia przegrywa bieg 1-5 to wynik taki jest zatwierdzany, sprawca wykluczony bez względu na to na jakim etapu wyścigu do tego wypadku dojdzie.

    Pytam serio i bez sarkazmu. Jaka jest racjonalna przyczyna, że taki zapis w regulaminie nie istnieje?
    Ponieważ byłby to najgłupszy przepis w historii. Bieg nie polega na tym aby zaliczać bieg na 2 łuku 1 okrązenia po tym jak zawodnicy wystartowali ale na tym kto dojedzie do mety po 4 okrązeniach.Już i tak wprowadzono zapis ze można to robic jesli zaczeło się 4 okrązenie

  12. Powrót do góry    #2126
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2020
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie ma takiego powodu. Jest zapis, że zaliczenie może nastąpić po rozpoczęciu ostatniego okrążenia i tyle.

    Rozumiem, że taki zapis jest. Ja po prostu pytam dlaczego nie ma zapisu takiego jaki ja wskazałem i czy jest na to jakakolwiek logiczna przyczyna. Dla mnie nie ma absolutnie żadnej. Nie rozumiem dlaczego drużyna przegrywająca 1-5 i powodująca wypadek może w efekcie tylko na tym zyskać. Taka możliwość jest antysportowa.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ponieważ byłby to najgłupszy przepis w historii. Bieg nie polega na tym aby zaliczać bieg na 2 łuku 1 okrązenia po tym jak zawodnicy wystartowali ale na tym kto dojedzie do mety po 4 okrązeniach.Już i tak wprowadzono zapis ze można to robic jesli zaczeło się 4 okrązenie

    Ale dlaczego ten zapis byłby głupi? Wydaje mi się że mecz żużlowy polega na tym żeby lepsza drużyna wygrała bieg, a potem cały mecz. Jeżeli jakaś drużyna nawet na drugim łuku pierwszego okrążenia wygrywa 5-1, a jeden z zawodników drużyny przeciwnej, która podwójnie przegrywa powoduje wypadek to CAŁKOWICIE nie rozumiem dlaczego taki bieg ma być powtórzony w trzyosobowym składzie skoro w zasadzie w najgorszym razie wynik będzie taki sam czyli 1-5, a w najlepszym nawet 3-3. Taka sytuacja promuje jedynie drużynę która przegrywa a do tego jest winna wypadkowy. Genialne .

  13. Powrót do góry    #2127
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xoltro Zobacz posta
    Rozumiem, że taki zapis jest. Ja po prostu pytam dlaczego nie ma zapisu takiego jaki ja wskazałem i czy jest na to jakakolwiek logiczna przyczyna. Dla mnie nie ma absolutnie żadnej. Nie rozumiem dlaczego drużyna przegrywająca 1-5 i powodująca wypadek może w efekcie tylko na tym zyskać. Taka możliwość jest antysportowa.
    Ale nie możesz zaliczać biegu w połowie bo to zaprzeczenie istoty rozgrywania biegu. Bieg się składa ze startu, łuków, może walki ale też defektów i wykluczeń z powodu np braku koncentracji. Swego czasu bodaj głupszy Pawlicki potrafił się bez powodu wywalić na prowadzeniu.

    Bieg zalicza się po rozpoczęciu ostatniego kółka bo jest to racjonalne. W tym meczu w biegu juniorów Unia miała pecha bo się Paluch wywalił zybciej ale sposób w jaki to zrobił nie swiadczyl o celowości. Równie dobrze mógł skończyć w szpitalu.

    W biegu z Kołodziejem wszyscy jechali w kontakcie i nie ma mowy żeby zaliczać bieg nawet wtedy gdyby trwało już ostatnie kółko. Znaczy sędzia mógłby to zrobić no ale musiałby się z tego nieźle tłumaczyć.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 04-06-2023 o 21:51

  14. Powrót do góry    #2128
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xoltro Zobacz posta
    Rozumiem, że taki zapis jest. Ja po prostu pytam dlaczego nie ma zapisu takiego jaki ja wskazałem i czy jest na to jakakolwiek logiczna przyczyna. Dla mnie nie ma absolutnie żadnej. Nie rozumiem dlaczego drużyna przegrywająca 1-5 i powodująca wypadek może w efekcie tylko na tym zyskać. Taka możliwość jest antysportowa.
    Nie ma żadnej bo nie przemyślałeś tematu do końca.

    Na II łuku I okrążenia będzie ścisk, w kontakcie jedzie 4 zawodników, nieznacznie prowadzi para tej samej drużyny, jednemu z przeciwników pęknie np. łańcuch na skutek czego się przewróci i spowoduje przerwanie biegu. I co, ty w takiej czy podobnej sytuacji chcesz zaliczać wynik całego biegu na 5-1 ? A skąd pewność, ze pozostała trójka dojechałaby do mety w takiej kolejności ? A skąd pewność, ze nikt z tej trójki nie załapał by również jakiegoś defektu w dalszej części biegu ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-06-2023 o 21:53
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #2129
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2020
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ale nie możesz zaliczać biegu w połowie bo to zaprzeczenie istoty rozgrywania biegu. Bieg się składa ze startu, łuków, może walki ale też defektów i wykluczeń z powodu np braku koncentracji. Swego czasu bodaj głupszy Pawlicki potrafił się bez powodu wywalić na prowadzeniu.

    Bieg zalicza się po rozpoczęciu ostatniego kółka bo jest to racjonalne. W tym meczu w biegu juniorów Unia miała pecha bo się Paluch wywalił zybciej ale sposób w jaki to zrobił nienawiqdczyl o celowości. Równie dobrze mógł skończyć w szpitalu.

    W biegu z Kołodziejem wszyscy jechali wnkontakcieni nie ma mowy żeby zaliczać bieg nawet wtedy gdyby trwało już ostatnie kółko. Znaczy sędzia mógłby to zrobić no ale musiałby się z tego nieźle tłumaczyć.
    Pewnie się nie przekonamy do żadnego stanowiska ale w moim przekonaniu Twoje stanowisku (jak i regulamin) jest całkowicie nieuzasadnione. Ja rozumie, że wynik 1-5 może się nawet obrócić w 5-1. Prawie co kolejkę takie sytuacje się zdarzają, no ale przecież to nie jest istota problemu. Skoro drużyna przegrywa najwyżej dany bieg jak może a więc 1-5, a mimo tego powoduje wypadek, to dlaczego mamy jej dawać jakąkolwiek szanse na lepszy wynik w powtórce. Przypominam - to zawodnik TEJ drużyny spowodował wypadek, dlaczego za to ma odpowiadać drużyna będąca na prowadzeniu? Tak, mógł wynik się skończyć z 1-5 na 5-1, bo takie sytuacje się zdarzają, ale to niech przegrywający starają się jechać skutecznie ale bezpiecznie, a nie na zasadzie - a w poważaniu to mam najwyżej się wywalę to sobie pojadą w trójkę - gorzej nie będzie. Całkowicie antysportowe podejście. Mnie każdy sport do tej pory uczy, że jeżeli faulujesz to Twoja drużyna ponosi karę. Żużel jest chyba jedynym sportem gdzie można sfaulować i dostać nagrodę. Genialne.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie ma żadnej bo nie przemyślałeś tematu do końca.

    Na II łuku I okrążenia będzie ścisk, w kontakcie jedzie 4 zawodników, nieznacznie prowadzi para tej samej drużyny, jednemu z przeciwników pęknie np. łańcuch na skutek czego się przewróci i spowoduje przerwanie biegu. I co, ty w takiej czy podobnej sytuacji chcesz zaliczać wynik całego biegu na 5-1 ?
    No akurat taka zmiana regulaminu jest projektowana by pozwolić powtórzyć jechać bieg w 4 w innej sytuacji niż upadek na 1 łuku. Mimo to ile było sytuacji o takich jak piszesz? BO o takich co ja piszę były dwie i to w pierwszych 6 (?) biegach drugiego meczu. Oczywiście, że niekiedy może to być minus, ale przecież to nie musi być przepis ius cogens, można dać przecież TAKĄ MOŻLIWOŚĆ a nie przymus sędziemu. W takiej sytuacji mógłby od takiej sytuacji odstąpić.

    Mógłby być zapis dotyczący tego, że jeżeli wynik zmierza w sposób wysoce prawdopodobny do wyniku 5-1 to go sędzia zalicza i tyle, jeżeli nie to może powtórzyć we 3.

  16. Powrót do góry    #2130
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak Ramos pozbył się Salaha w finale ligi mistrzów to znacznie osłabił Liverpool, może dostał za to żółta, nie pamiętam ale Salaha zszedł i mecz toczył się dalej. Co mieli zrobić, sklonowac kontuzjowanego?

  17. Powrót do góry    #2131
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xoltro Zobacz posta
    Pewnie się nie przekonamy do żadnego stanowiska ale w moim przekonaniu Twoje stanowisku (jak i regulamin) jest całkowicie nieuzasadnione. Ja rozumie, że wynik 1-5 może się nawet obrócić w 5-1. Prawie co kolejkę takie sytuacje się zdarzają, no ale przecież to nie jest istota problemu. Skoro drużyna przegrywa najwyżej dany bieg jak może a więc 1-5, a mimo tego powoduje wypadek, to dlaczego mamy jej dawać jakąkolwiek szanse na lepszy wynik w powtórce. Przypominam - to zawodnik TEJ drużyny spowodował wypadek, dlaczego za to ma odpowiadać drużyna będąca na prowadzeniu? Tak, mógł wynik się skończyć z 1-5 na 5-1, bo takie sytuacje się zdarzają, ale to niech przegrywający starają się jechać skutecznie ale bezpiecznie, a nie na zasadzie - a w poważaniu to mam najwyżej się wywalę to sobie pojadą w trójkę - gorzej nie będzie. Całkowicie antysportowe podejście. Mnie każdy sport do tej pory uczy, że jeżeli faulujesz to Twoja drużyna ponosi karę. Żużel jest chyba jedynym sportem gdzie można sfaulować i dostać nagrodę. Genialne.



    No akurat taka zmiana regulaminu jest projektowana by pozwolić powtórzyć jechać bieg w 4 w innej sytuacji niż upadek na 1 łuku. Mimo to ile było sytuacji o takich jak piszesz? BO o takich co ja piszę były dwie i to w pierwszych 6 (?) biegach drugiego meczu.
    Sorry ale jak druzyna przegrywa 1:5 i gosc powoduje upadek i zostaje wykluczony to jak jego kolega z pary robi sam 5:1 ?

  18. Powrót do góry    #2132
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2020
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak Ramos pozbył się Salaha w finale ligi mistrzów to znacznie osłabił Liverpool, może dostał za to żółta, nie pamiętam ale Salaha zszedł i mecz toczył się dalej. Co mieli zrobić, sklonowac kontuzjowanego?
    Czy ja mówię, że mają klonować Janusza Kołodzieja? Chyba jasno napisałem że na takie sytuacje nic się nie da zrobić i nie ma co kombinować. Ja mówię jedynie o biegach gdzie jest wynik 5-1 a sprawcami wypadku jest zawodnik z drużyny przegrywającej 1-5.

    Jużchyba dwukrotnie zaznaczyłem, że na kontuzje takie jak dzisiaj JK nic się nie da zrobić w regulaminie bo jakakolwiek próba rozwiązania tego byłaby absurdalna.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Sorry ale jak druzyna przegrywa 1:5 i gosc powoduje upadek i zostaje wykluczony to jak jego kolega z pary robi sam 5:1 ?

    Chodziło mi o argument kolegi, że jak jest wynik 1-5 to nie oznacza, że sytuacja nie ulegnie zmianie. Oczywiście że zmianie może ulec i może się skończyć 5-1, o to mi w tym poście chodziło. Oczywiście że w powtórce najkorzystniej to będzie 3-3.

  19. Powrót do góry    #2133
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i za chwile matołku Kołdi dojedzie do Mencla i wpadnie na ta jaśniejsza, twardszą część nawierzchni. A Paluch w tym czasie jedzie jeszcze po tym nasypanym. Wrzuć jeszcze z 20 klatek to może ogarniesz temat.
    Matołku, najpierw wymyśliłeś jakieś bzdury, że Paluch jechał ściężką metr obok. Tłumaczymy ci, że Paluch jechał ścieżką Kołodzieja i jadąc tą samą ścieżką szybko się do niego zbliżył. A wynika to z tego, że Kołodziej zwolnił.
    A torem Kołodzieja Paluch jechał od wyjścia z łuku, a na pewno od linii startowej. I jadąc torem Kołodzieja się do niego zbliżył. Kup sobie okulary i odpal powtórkę w Canal Plus online.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No bekę mam z ciebie i tych twoich fotorelacji które dumnie Nazywasz argumentami. W dyskusji z fredka było to samo, coś ci się zdawało i ma dowód rzuciłeś dwie fotki, które akurat pokazywały coś co można podpiąć pod twoja teorie.
    Twoje fotorelację przypominają wykresy w tvp info.
    Powtórzę tylko że paluch nic a nic nie powiedział by jk nagle zwolnił i to się przyczyniło do tej sytuacji.
    Jak nie widziałeś to mogę ci wrzucić fotkę z tego wywiadu...
    Po pierwsze: Po co to kolejne twoje pajacowanie z "wrzucaniem z fotki z wywiadu"? Tylko mi teraz nie odpisuj idiotyzmów, że ja wrzucam fotkę z biegu, bo zaraz pewnie z tym wyskoczysz. Co innego jest screen z wydarzenia na torze, co innego pajacowanie z fotką z wywiadu.
    Po drugie: Po cholerę znowu manipulujesz? Z czego masz bekę? Przecież screena wrzuciłem dla Mariusza, a nie dla ciebie i nie prosiłem ciebie o zdanie. Żeby jeszcze twoja odpowiedź była merytoryczna, to ok, ale twoja odpowiedź oczywiście merytoryczna nie była. Wrzuciłem screena w konkretnym temacie, aby zobrazować kto jakim torem jechał. Z tego masz bekę? Co ciebie tak boli, że pokazałem, że Paluch jechał torem Kołodzieja? Jeśli nie zgadzasz się z tym co ja napisałem, a chcesz wziąć udział jako trzeci w mojej dyskusji z Mariuszem, to wysil mózg i napisz swoja wersję. Podaj argumenty, uzasadnij. Ty nie masz żadnej beki, tylko coś ciebie ewidentnie boli
    Po co teraz wyskakujesz z jakimś Lindgrenem? Skoro miałeś inne zdanie to było się odzywać w tamtym wątku, ale z tego co pamiętam to oprócz negowania też nie miałeś wiele do napisania.
    Paluch przyznał się, że to jego wina, a my od początku nie rozmawiamy o tym, kto powinien być wykluczony, tylko o tym, że Kołodziej zwolnił i to miało wpływ na reakcję juniora z małymi umiejętnościami na szybkim sprzęcie. Ja kompletnie nie rozumiem czego Ty się czepiasz
    Wypowiedź Palucha nie wyklucza tego o czym ja mówię, rav_gorzow, albo komentatorzy w C+.

    Co do argumentów to już dawno opisałem jak widzę tę sytuację. Specjalnie dla ciebie wrzucam jeszcze raz mój wpis.

    "Może w końcu zaczniecie oglądać powtórki i analizować sytuację od wyjścia z drugiego łuku.
    Z drugiego łuku Mencel wychodzi po wewnętrznej, Kołodziej i Paluch wychodzą po zewnętrznej z dużo większą prędkością.
    Kołodziej pomimo, że i tak zdjął gaz na prostej, bardzo szybko dogonił Mencela i na kresce startowej już go wyprzedził. Czyli Kołodziej miał dużo większą prędkość. Normalnie mając taką różnicę prędkości po przejechaniu kolejnych 50 metrów powinien być grubo z przodu przed Mencelem, a tymczasem był obok. Dlaczego był obok? bo widać jak wchodząc w łuk Kołodziej mocno redukuje gaz i prędkość i dlatego Paluch tak szybko go dogonił. Doświadczony zawodnik by to ogarnął, junior nie. Paluch jechał torem Kołodzieja."


    Tylko, że wtedy nie byłeś za bardzo rozmowny, za to pierwszy do czepiania się Wystarczyło słowami uzasadnić jak ty to widzisz i dlaczego (argumenty), ale lepiej w pięciu kolejnych postach się czepiać.
    Już ci poprzednio pisałem "Na przyszłość, albo masz argumenty w dyskusji, albo nie zawracaj gitary" Teraz to już serio mam prośbę, abyś wziął sobie to do serca. Nie obraź się, ale jesteś upierdliwy

  20. Powrót do góry    #2134
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Prujecie się jak stare kalesony mojej babci. Oczywiście, że wina Palucha jest nie do podważenia, tak samo jak fakt, że Janek wszedł w ten łuk ujmując lekko gaz, aby zostać jak najbliżej Mencela. Trzeba być totalnym laikiem albo oglądać to na 10cio calowym tv, żeby tego nie wychwycić.

  21. Powrót do góry    #2135
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Prujecie się jak stare kalesony mojej babci. Oczywiście, że wina Palucha jest nie do podważenia, tak samo jak fakt, że Janek wszedł w ten łuk ujmując lekko gaz, aby zostać jak najbliżej Mencela. Trzeba być totalnym laikiem albo oglądać to na 10cio calowym tv, żeby tego nie wychwycić.
    Zgadza się i to się nazywa jazda parą....fakt, rzadko spotykana w obecnym żużlu.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    JaacPoz (05-06-2023)

  23. Powrót do góry    #2136
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak Ramos pozbył się Salaha w finale ligi mistrzów to znacznie osłabił Liverpool, może dostał za to żółta, nie pamiętam ale Salaha zszedł i mecz toczył się dalej. Co mieli zrobić, sklonowac kontuzjowanego?
    moze w takim przypadku powinno byc np zoltko dla Palucha i 5;1 dla Leszczynian ,czyli zaliczenie tego biegu do feralnego upadku (faulu),ale tylko wtedy gdy zawodnik poszkodowany nie jest zdolny do dalszej jazdy , gdy faul bylby bardzo brutalny czerwo i koniec jazdy od taki nowy przepis
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 05-06-2023 o 00:52

  24. Powrót do góry    #2137
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Prujecie się jak stare kalesony mojej babci. Oczywiście, że wina Palucha jest nie do podważenia, tak samo jak fakt, że Janek wszedł w ten łuk ujmując lekko gaz, aby zostać jak najbliżej Mencela. Trzeba być totalnym laikiem albo oglądać to na 10cio calowym tv, żeby tego nie wychwycić.
    Clue - wina Palucha bezsporna, ale Kołodziej zasiał wiatr i wyszło jak wyszło. Najlepsze, że Mencel jadąc przy kredzie pewnie sam by dowiózł 5:1, bez tych niepotrzebnych pokazówek.

  25. Powrót do góry    #2138
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Od 17 leci dzisiaj liga szwedzka na Eleven.

    Pokazują mecz z Halsatvik. Tor jest tak przygotowany, że przy kredzie i jakieś 2-3 metry od kredy jest równo i bezpiecznie. A każdy kto jedzie szerzej ćwiczy motocros i walczy o przeżycie. Włącznie z miejscowymi.

    Oby odjechali cało ten mecz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2139
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Od 17 leci dzisiaj liga szwedzka na Eleven.

    Pokazują mecz z Halsatvik. Tor jest tak przygotowany, że przy kredzie i jakieś 2-3 metry od kredy jest równo i bezpiecznie. A każdy kto jedzie szerzej ćwiczy motocros i walczy o przeżycie. Włącznie z miejscowymi.

    Oby odjechali cało ten mecz.
    Piotrek Żyto i wszystko jasne

  27. Powrót do góry    #2140
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2021
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 27 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Piotrek Żyto i wszystko jasne
    Ten sam ktory rok temu po porazce w Gdansku byl przez kogos planowany na ternera Wybrzeza ?

  28. Powrót do góry    #2141
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Koszmarnie się to oglądało. Walka z torem a nie z rywalami. Jeden Doyle nie miał problemów.

  29. Powrót do góry    #2142
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Ostatnie normalne IMP i nawet nie ma wątku meczowego? Jeżeli nie zmieni się regulamin to za rok w tym turnieju będą jechać Artiom z Emilem.

  30. Powrót do góry    #2143
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Pasjonujace zawody sie szykują. Baron kolejny tor ogarniał?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #2144
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Może z czasem coś się zacznie dziać, na razie zawodnik 1 pole pach z startu, krawężnik i do mety.

  32. Powrót do góry    #2145
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pasjonujace zawody sie szykują. Baron kolejny tor ogarniał?
    W Lesznie zawodnicy zaczęli tor szykować to Baron poszedł do Rzeszowa

  33. Powrót do góry    #2146
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Woźniak bez Zimnego w drużynie nauczył się wyprzedzać.

  34. Powrót do góry    #2147
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Buczek to zawsze był kawał ch..ja
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  35. Powrót do góry    #2148
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2018
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 89 w 53 postach
    Buczkowski to jest solidny kootas. Sam sie przewraca byle powiew wiatru a innych to na prostej a plot wrzuca. Karma wróci w koncu.

  36. Powrót do góry    #2149
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ned Zobacz posta
    Buczkowski to jest solidny kootas. Sam sie przewraca byle powiew wiatru a innych to na prostej a plot wrzuca. Karma wróci w koncu.
    Jak by nie zablokował tego ataku to tacy jak ty pisali by, że Buczek to panienka. I taka z wami gadka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #2150
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Świdnicki umiejętności niewielkie, ale i też przeogromny kabel. Nie wiem czy z niego będzie chociaż solidny 1 ligowiec. Szkoda. Coś tam w życiu osobistym musi nie grać.

  38. Powrót do góry    #2151
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Lampart jest absolutnie denny
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #2152
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Kołdi wciąż zapewne odczuwa skutki niedzielnego upadku. Nie wygląda to dobrze.

  40. Powrót do góry    #2153
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Kolodziej jedzie mocno zabandazowany i widać że go.boli.
    Szkoda, w formie byłoby zapewne nieźle.show
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #2154
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Tragiczne zawody a patrzac na kolejne tory to będzie tylko gorzej.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #2155
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Takie zawody o imp nie maja sensu. Po chujaaa to jeździć jak i tak wiadomo już przed zawodami że wygra zmarzlika i to z kompletem ?

  43. Powrót do góry    #2156
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kolodziej jedzie mocno zabandazowany i widać że go.boli.
    Szkoda, w formie byłoby zapewne nieźle.show
    W parku maszyn nie wygladal na szczególnie obolałego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #2157
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Te zawody pokazują ile jest wart Przyjemski na tle Ekstraligi

  45. Powrót do góry    #2158
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Nie wygląda jakoś bardzo źle. Przecież on ma wozić juniorów, nie będzie nawiązywał walki z seniorami w pierwszym sezonie w e lidze. Prxyjemski dzisiaj akurat pokazuje, że jakieś tam postępy robi.

  46. Powrót do góry    #2159
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Dobra ściema z problemy sprzętowe hehe

  47. Powrót do góry    #2160
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 390 w 216 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nie wygląda jakoś bardzo źle. Przecież on ma wozić juniorów, nie będzie nawiązywał walki z seniorami w pierwszym sezonie w e lidze. Prxyjemski dzisiaj akurat pokazuje, że jakieś tam postępy robi.
    Znaczy, że jest wart wiele?
    Biegi z pól D i przede wszystkim A jeszcze przed nim.
    Ostatnio edytowane przez Daniello ; 08-06-2023 o 19:53

Strona 48 z 95 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •