Strona 73 z 137 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,285 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3241
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Swoją drogą ciężko mi zawsze zrozumieć jak żużlowcy nie potrafią się wyuczyć solidnego startu.

    W tak skomplikowanej dyscyplinie to wydaje się najprostszą rzeczą do opanowania. Coś jak rzuty osobiste w koszykówce.
    Jak się tak przypatrzeć to refleks nie zawodzi a bardziej sam dojazd.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  2. Powrót do góry    #3242
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,699
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Swoją drogą ciężko mi zawsze zrozumieć jak żużlowcy nie potrafią się wyuczyć solidnego startu.

    W tak skomplikowanej dyscyplinie to wydaje się najprostszą rzeczą do opanowania. Coś jak rzuty osobiste w koszykówce.

    0.1 sekundy decyduje o tym że wyjeżdżasz jak ostatnia łajza ze startu. To może być kwestia jakiegoś minimalnego problemu z koncentracja, stresu przed zawodami ligowymi i gorzej przespanej nocy. Nie zawsze to wynika z czystych umiejętności.

  3. Powrót do góry    #3243
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jestem ciekaw ilu byłoby tych kibiców w Krośnie gdyby nie jechało powiedzy trzech liderów i to już kolejny mecz...

    Naprawdę przyszłoby tylu kibiców? Raczej wątpię.
    A to coś zmienia w sytuacji Leszna, która z roku na rok jest coraz gorsza jesli chodzi o frekwencje. 35 procent zajetosci stadionu w tym sezonie, Krosno 100%-oficjalne stanowisko ekstraligi.

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    MAło tego 3 tys wyciąga sobie z air show
    Zgodnie ze statystykami ekstraligi, najgorsza frekwencje ma Unia Leszno, 35 procent zajętości stadionu. Ludzie widzą co się dzieje z Unią już od kilku lat, ten zjazd.

  4. Powrót do góry    #3244
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Swoją drogą ciężko mi zawsze zrozumieć jak żużlowcy nie potrafią się wyuczyć solidnego startu.

    W tak skomplikowanej dyscyplinie to wydaje się najprostszą rzeczą do opanowania. Coś jak rzuty osobiste w koszykówce.
    LeBron James całą karierę rzuty wolne mial na srednim poziomie jak na jego status.

  5. Powrót do góry    #3245
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    A to coś zmienia w sytuacji Leszna, która z roku na rok jest coraz gorsza jesli chodzi o frekwencje. 35 procent zajetosci stadionu w tym sezonie, Krosno 100%-oficjalne stanowisko ekstraligi.

    Porównywałeś do Krosna, a w opisanej przeze mnie sytuacji, byłoby tam podobnie.

    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta


    Zgodnie ze statystykami ekstraligi, najgorsza frekwencje ma Unia Leszno, 35 procent zajętości stadionu. Ludzie widzą co się dzieje z Unią już od kilku lat, ten zjazd.

    Podaj inny klub ekstraligi jadący bez trzech liderów, porównamy frekwencję...

  6. Powrót do góry    #3246
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Porównywałeś do Krosna, a w opisanej przeze mnie sytuacji, byłoby tam podobnie.






    Podaj inny klub ekstraligi jadący bez trzech liderów, porównamy frekwencję...
    Cały sezon jezdza bez liderów??? W tamtym roku (2022) również frekwencja najgorsza w całej ekstralidze 5,5 tys ludzi srednio 32 procent zajetosci stadionu! Wtedy też jezdzili bez liderów??? Ludzie widza ze z roku na rok jest coraz gorzej z klubem i po prostu nie chodzą. Takie fakty.

    Także nie ma co sie zasłaniać, że bez liderów, ze jakies air show, tylko trzeba spojrzec prawdzie w oczy- ludziom w Lesznie żużel się przejadł albo widzą co sie z klubem dzieje.
    Ostatnio edytowane przez Fan Wilków Krosno ; 27-06-2023 o 22:06

  7. Powrót do góry    #3247
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Cały sezon jezdza bez liderów??? W tamtym roku (2022) również frekwencja najgorsza w całej ekstralidze 5,5 tys ludzi srednio 32 procent zajetosci stadionu! Wtedy też jezdzili bez liderów??? Ludzie widza ze z roku na rok jest coraz gorzej z klubem i po prostu nie chodzą. Takie fakty.

    Także nie ma co sie zasłaniać, że bez liderów, ze jakies air show, tylko trzeba spojrzec prawdzie w oczy- ludziom w Lesznie żużel się przejadł albo widzą co sie z klubem dzieje.
    Ale spiąłeś się na wątek Unii, masz naprawdę sraczke o utrzymanie.

  8. Powrót do góry    #3248
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Ale Unia dostaje manto od Krosna.

    Ratajczak (3, w, 1, 1) to ma byc ta młodziezowa gwiazda?
    No i potezne Krosno zlało Unię 45:42. Po takiej porażce i upokorzeniu chyba się nie pozbierają.

    Na kolejnym meczu z Grudziądzem 15% pojemności stadionu będzie

  9. Powrót do góry    #3249
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Cały sezon jezdza bez liderów??? W tamtym roku (2022) również frekwencja najgorsza w całej ekstralidze 5,5 tys ludzi srednio 32 procent zajetosci stadionu! Wtedy też jezdzili bez liderów??? Ludzie widza ze z roku na rok jest coraz gorzej z klubem i po prostu nie chodzą. Takie fakty.

    Także nie ma co sie zasłaniać, że bez liderów, ze jakies air show, tylko trzeba spojrzec prawdzie w oczy- ludziom w Lesznie żużel się przejadł albo widzą co sie z klubem dzieje.
    Taaaak, Ty wiesz też co się w klubie dzieje
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  10. Powrót do góry    #3250
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Cały sezon jezdza bez liderów??? W tamtym roku (2022) również frekwencja najgorsza w całej ekstralidze 5,5 tys ludzi srednio 32 procent zajetosci stadionu! Wtedy też jezdzili bez liderów??? Ludzie widza ze z roku na rok jest coraz gorzej z klubem i po prostu nie chodzą. Takie fakty.

    Także nie ma co sie zasłaniać, że bez liderów, ze jakies air show, tylko trzeba spojrzec prawdzie w oczy- ludziom w Lesznie żużel się przejadł albo widzą co sie z klubem dzieje.
    Masz rację że frekwencja jest ostatnimi latami słaba ale my już to przerabialiśmy paro krotnie. Spadaliśmy z ligi awansowaliśmy. Było 3 tys ludzi na meczu jak i 20 tys. Teraz może też spadniemy ale sobie poradzimy bo jesteśmy bez przerwy 85 lat na żużlowej mapie Polski a wy tak jak mówisz jesteście dopiero 4 lata za kolejne 4 pewnie frekwencja spadnie a po następnych 4 pewnie klubu znowu nie będzie a my będziemy świętować pewnie wtedy coś koło 25 mistrzostwa. Trochę więcej pokory by się przydało kibicom z Krosna i Lublina bo trochę się wypowiadają jakby pozjadali wszelkie rozumy a za 5 lat nikt z tych miast nie będzie tu zaglądał jak było przez poprzednie 20 lat

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    Dominik (27-06-2023)

  12. Powrót do góry    #3251
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Zgodnie ze statystykami ekstraligi, najgorsza frekwencje ma Unia Leszno, 35 procent zajętości stadionu. Ludzie widzą co się dzieje z Unią już od kilku lat, ten zjazd.
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    W tamtym roku (2022) również frekwencja najgorsza w całej ekstralidze 5,5 tys ludzi srednio 32 procent zajetosci stadionu
    No to niezły ten zjazd z 32% na 35%. Frekwencyjnie wręcz pikują w dół.

  13. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Dominik (27-06-2023), JaacPoz (27-06-2023), herbie13 (27-06-2023), spiniaza1 (28-06-2023)

  14. Powrót do góry    #3252
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Taaaak, Ty wiesz też co się w klubie dzieje
    Chyba kazdy srednio rozgarniety widzi, ze klub ma coraz gorsze wyniki sportowe z roku na rok i ogromny zjazd, az do walki o utrzymanie, że frekwencja z roku na rok jest coraz gorsza, ze skład jest coraz słabszy, widzi to nawet Kołodziej, dlatego nie chce jezdzic o utrzymanie tylko o wyzsze cele. Kazdy srednio rozgarniety to widzi i długo nie trzeba sie zastanawiac, ale skoro uwazasz ze jest wszystko ok i nie ma zadnych problemów to ok- twoja sprawa.

  15. Powrót do góry    #3253
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    975
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 128 w 96 postach
    Fan Wilków Krosno, ale męczysz bułe. Daj żyć fajnie i super, że wypełniacie po brzegi stadion o pojemności siedmiu tysięcy, szacun. Nikogo nie dziwi ten boom na żużel z okazji debiutu w Ekstralidze, serio. Wierze i wiem, że nawet bez waszych liderów byłby full na stadionie, bo ludzie przychodzą zobaczyć najlepszych, zdając sobie sprawę, że prędko taki rarytas może się nie powtórzyć.
    Nie wiem tylko co chcesz przekazać tym wszystkim? Kryzys w klubie, spadek frekwencji to lepiej dla Leszna sobie odpuścić i spaść do 1 ligi? Przyjadą do Was w optymalnym składzie i Wasza minimalna porażka w Lesznie nie będzie miała żadnego przełożenia na to co się stanie, będzie smutno, ale przeżycia pozostaną .

  16. Powrót do góry    #3254
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Fan Wilków Krosno, ale męczysz bułe. Daj żyć fajnie i super, że wypełniacie po brzegi stadion o pojemności siedmiu tysięcy, szacun. Nikogo nie dziwi ten boom na żużel z okazji debiutu w Ekstralidze, serio. Wierze i wiem, że nawet bez waszych liderów byłby full na stadionie, bo ludzie przychodzą zobaczyć najlepszych, zdając sobie sprawę, że prędko taki rarytas może się nie powtórzyć.
    Nie wiem tylko co chcesz przekazać tym wszystkim? Kryzys w klubie, spadek frekwencji to lepiej dla Leszna sobie odpuścić i spaść do 1 ligi? Przyjadą do Was w optymalnym składzie i Wasza minimalna porażka w Lesznie nie będzie miała żadnego przełożenia na to co się stanie, będzie smutno, ale przeżycia pozostaną .
    Pogadamy 6 sierpnia komu bedzie przykro. Tak jak napisałem mi na pewno nie, bo 1 liga tez jest dobra i nawet ciekawsza niz ekstraliga. Gdyby nie defekt Lebiediewa na prowadzeniu, już dzis Krosno byłoby bardzo blisko utrzymania.

  17. Powrót do góry    #3255
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    975
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 128 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Pogadamy 6 sierpnia komu bedzie przykro. Tak jak napisałem mi na pewno nie, bo 1 liga tez jest dobra i nawet ciekawsza niz ekstraliga. Gdyby nie defekt Lebiediewa na prowadzeniu, już dzis Krosno byłoby bardzo blisko utrzymania.
    Pogadać możemy, żaden problem. Mecz być może oględne na żywo z bliska jak czas pozwoli. Masz rację z tą 1 ligą, a co by było gdyby, tego się już nie dowiemy. Powodzenia w walce o utrzymanie.

  18. Powrót do góry    #3256
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach

  19. Powrót do góry    #3257
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,009
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Pogadamy 6 sierpnia komu bedzie przykro. Tak jak napisałem mi na pewno nie, bo 1 liga tez jest dobra i nawet ciekawsza niz ekstraliga. Gdyby nie defekt Lebiediewa na prowadzeniu, już dzis Krosno byłoby bardzo blisko utrzymania.

    Gdyby nie nasze kontuzje....dalej chcesz gdybać?

  20. Powrót do góry    #3258
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Co do frekwencji ….
    Spojrzałem sobie szybciutko na ceny w innych klubach i ……..nie dziwię się już teraz dlaczego tylu ludzi odpuściło sobie mecze live

    65 zł płace za oglądanie Smektały i Miedzińskiego , kiedy np w Lublinie czy Czewie bilety są po 50 zł .
    I nie mówcie mi, że mogę iść na przeciwległą prostą
    Całe życie siedzę między parkingiem a wieżą i tak zostanie
    I dla mnie to 65zl to nie problem
    Ale niech w klubie przestaną narzekać na frekwencję
    Bo jak się okazuje , cenią się tak , jakby stadion mieli toruński a skład lubelski
    Niebywałe…..

  21. Powrót do góry    #3259
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Ja do leszna nic nie mam, w ekstralidze przez lata wam kibicowałem. Pamiętam mecze pełne niespodzianek jak np mecz o 3 miejsce 2 lata temu z Gorzowem, kiedy Karczmarz niespodziewanie okazał sie bohaterem Gorzowa. Zuzel jest nieprzewidywalny, kto by pomyślał, że swidnicki przez 2 okrązenia bedzie przed Łaguta, a był w niedziele. Wszystko sie rozstrzygnie w ostatnim meczu Wilki-Leszno 6 sierpnia. Utrzyma sie lepszy.

  22. Powrót do góry    #3260
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,699
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Ja do leszna nic nie mam, w ekstralidze przez lata wam kibicowałem. Pamiętam mecze pełne niespodzianek jak np mecz o 3 miejsce 2 lata temu z Gorzowem, kiedy Karczmarz niespodziewanie okazał sie bohaterem Gorzowa. Zuzel jest nieprzewidywalny, kto by pomyślał, że swidnicki przez 2 okrązenia bedzie przed Łaguta, a był w niedziele. Wszystko sie rozstrzygnie w ostatnim meczu Wilki-Leszno 6 sierpnia. Utrzyma sie lepszy.

    Jak lepszy się utrzyma to spadniecie bez dwóch zdań. Utrzyma się mniej kontuzjowany /bardziej cwany. Taką powinniście przyjąć retorykę.

  23. Powrót do góry    #3261
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Co do frekwencji ….
    Spojrzałem sobie szybciutko na ceny w innych klubach i ……..nie dziwię się już teraz dlaczego tylu ludzi odpuściło sobie mecze live

    65 zł płace za oglądanie Smektały i Miedzińskiego , kiedy np w Lublinie czy Czewie bilety są po 50 zł .
    I nie mówcie mi, że mogę iść na przeciwległą prostą
    Całe życie siedzę między parkingiem a wieżą i tak zostanie
    I dla mnie to 65zl to nie problem
    Ale niech w klubie przestaną narzekać na frekwencję
    Bo jak się okazuje , cenią się tak , jakby stadion mieli toruński a skład lubelski
    Niebywałe…..
    Jeszcze może giętą byś chciał za 5zł i spójrz dokładnie na ceny u innych a nie wybiórczo
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  24. Powrót do góry    #3262
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Co do frekwencji ….
    Spojrzałem sobie szybciutko na ceny w innych klubach i ……..nie dziwię się już teraz dlaczego tylu ludzi odpuściło sobie mecze live

    65 zł płace za oglądanie Smektały i Miedzińskiego , kiedy np w Lublinie czy Czewie bilety są po 50 zł .
    I nie mówcie mi, że mogę iść na przeciwległą prostą
    Całe życie siedzę między parkingiem a wieżą i tak zostanie
    I dla mnie to 65zl to nie problem
    Ale niech w klubie przestaną narzekać na frekwencję
    Bo jak się okazuje , cenią się tak , jakby stadion mieli toruński a skład lubelski
    Niebywałe…..
    Nie, wszystkie twoje narzekania na klub, zawodników nawet na tego sympatycznego użytkownika Pawlickiteam można było zrozumieć ale do******* się o ceny biletów jak mamy tańsze niż cała ekstraliga, połowa 1 ligi i część 2 ligi to mocno odleciałeś

  25. Powrót do góry    #3263
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Co do frekwencji ….
    Spojrzałem sobie szybciutko na ceny w innych klubach i ……..nie dziwię się już teraz dlaczego tylu ludzi odpuściło sobie mecze live

    65 zł płace za oglądanie Smektały i Miedzińskiego , kiedy np w Lublinie czy Czewie bilety są po 50 zł .
    I nie mówcie mi, że mogę iść na przeciwległą prostą
    Całe życie siedzę między parkingiem a wieżą i tak zostanie
    I dla mnie to 65zl to nie problem
    Ale niech w klubie przestaną narzekać na frekwencję
    Bo jak się okazuje , cenią się tak , jakby stadion mieli toruński a skład lubelski
    Niebywałe…..



    W mojej ocenie ceny w Lesznie są ok. Nie ma co narzekać. Rozpiętość cenowa na stadionie jest bardzo duża. Kazdy coś dla siebie wybierze.

    Ja zwykle oglądam mecze na sektorze "0" lub na "A" i ... póki co ceny mnie do tego nie zniechęciły.

  26. Powrót do góry    #3264
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    o , kiedy np w Lublinie czy Czewie bilety są po 50 zł .
    W Lublinie 60zł. Po 50zł były w zeszłym sezonie, natomiast DMPJ czy U24 wejścia za darmo.
    Ostatnio edytowane przez Kaman ; 28-06-2023 o 06:37

  27. Powrót do góry    #3265
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Gdyby nie defekt Lebiediewa na prowadzeniu, już dzis Krosno byłoby bardzo blisko utrzymania.
    Ja myślałem że jedziecie o Play off, jesteście żeby silni aby walczyć o utrzymanie, tak powiedział wasz Prezes
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  28. Powrót do góry    #3266
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Nie, wszystkie twoje narzekania na klub, zawodników nawet na tego sympatycznego użytkownika Pawlickiteam można było zrozumieć ale do******* się o ceny biletów jak mamy tańsze niż cała ekstraliga, połowa 1 ligi i część 2 ligi to mocno odleciałeś
    no to dawaj mi te tańsze ceny
    Bo ja sprawdziłem GRU, WRO, CZEWE, LUB
    i żaden klub nie ma 65 zł za wejściówki!



    JaacPoz
    Mnie też nie zniechęciły.
    Ale chyba nie powinniśmy ,,problemu” rozpatrywać w kategoriach jednostek
    Patrząc na frekwencję na Smoku to chyba wielu tak
    I jest to też w jakimś stopniu składowa , oprócz jakości drużyny i jej wyników , która ma wpływ na ilość odwiedzających Strzelecką.
    I powtarzam !
    Nie interesuje mnie cena 45 zł za bilet.
    Rozmawiamy o kwocie 65 zł która obowiązuje praktycznie na połowie stadionu.
    W ogóle to miejsca numerowane w obecnej sytuacji kompletnie pozbawione są sensu.
    Broniło się to wówczas , kiedy mieliśmy frekwencję na poziomie 11-13 tys , ale nie dziś , gdzie sektor A i B świeci w każdym spotkaniu pustkami i wybór ,,swojego krzesełka'' mija się z celem, bo na 99% i tak ,,swoje krzesełko'' będzie wolne, nawet bez rezerwacji ….

    Uważam, że klub powinien być elastyczny i reagować na sytuację.
    Cena 45 zł na wszystkie sektory (poza ,,0'') , przy obecnym składzie i panującej ,,biedzie'' byłby rozsądnym rozwiązaniem.
    Ale to oczywiście tylko moja opinia , oparta na spostrzeżeniach.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 28-06-2023 o 07:57

  29. Powrót do góry    #3267
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    no to dawaj mi te tańsze ceny
    Bo ja sprawdziłem GRU, WRO, CZEWE, LUB
    i żaden klub nie ma 65 zł za wejściówki!



    JaacPoz
    Mnie też nie zniechęciły.
    Ale chyba nie powinniśmy ,,problemu” rozpatrywać w kategoriach jednostek
    Patrząc na frekwencję na Smoku to chyba wielu tak
    I jest to też w jakimś stopniu składowa , oprócz jakości drużyny i jej wyników , która ma wpływ na ilość odwiedzających Strzelecką.
    I powtarzam !
    Nie interesuje mnie cena 45 zł za bilet.
    Rozmawiamy o kwocie 65 zł która obowiązuje praktycznie na połowie stadionu.
    W ogóle to miejsca numerowane w obecnej sytuacji kompletnie pozbawione są sensu.
    Broniło się to wówczas , kiedy mieliśmy frekwencję na poziomie 11-13 tys , ale nie dziś , gdzie sektor A i B świeci w każdym spotkaniu pustkami i wybór ,,swojego krzesełka'' mija się z celem, bo na 99% i tak ,,swoje krzesełko'' będzie wolne, nawet bez rezerwacji ….

    Uważam, że klub powinien być elastyczny i reagować na sytuację.
    Cena 45 zł na wszystkie sektory (poza ,,0'') , przy obecnym składzie i panującej ,,biedzie'' byłby rozsądnym rozwiązaniem.
    Ale to oczywiście tylko moja opinia , oparta na spostrzeżeniach.

    Nie rozumiem czemu jako za cenę biletu przyjaleś 65zl i starasz się nam wmówić że przez taka cenę frekwencja jest niska . Jeśli na całym stadionie bilet kosztował by 65zl ok zgodziłbym się że to jest powód niskiej frekwencji. Ale tak jak pisałeś sprawdziłem i na żadnym stadionie w ekstralidze biletu normalnego nie dostaniesz za 30zl. Jeśli ktoś mówi że nie idzie na żużel bo bilety za drogie i woli sobie kupić 4-pak albo połówkę i oglądnąć w tv. To sorry ale mamy tańszy bilet niż ta połówka. Robiąc bilet za 40 zł na całym stadionie nie sądzę żeby podniosło frekwencję. To jest głębszy problem niż cena biletów.

  30. Powrót do góry    #3268
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Nie rozumiem czemu jako za cenę biletu przyjaleś 65zl i starasz się nam wmówić że przez taka cenę frekwencja jest niska . Jeśli na całym stadionie bilet kosztował by 65zl ok zgodziłbym się że to jest powód niskiej frekwencji. Ale tak jak pisałeś sprawdziłem i na żadnym stadionie w ekstralidze biletu normalnego nie dostaniesz za 30zl. Jeśli ktoś mówi że nie idzie na żużel bo bilety za drogie i woli sobie kupić 4-pak albo połówkę i oglądnąć w tv. To sorry ale mamy tańszy bilet niż ta połówka. Robiąc bilet za 40 zł na całym stadionie nie sądzę żeby podniosło frekwencję. To jest głębszy problem niż cena biletów.
    Bo tyle płacę.
    Od 40 lat siedzę/stoję zawsze w tym samym miejscu.
    I nie wyobrażam sobie oglądać żużel na Smoku z innej perspektywy.
    Mnie stać na ten droższy bilet, ale jest grono ludzi, którym już średnio się uśmiecha tyle wydać na miejsce , które i tak i tak dziś jest wolne.
    A innego miejsca nie chcą, i w tym momencie wybierają tv.
    Po prostu się dziwię osobom pracującym w klubie, że nie szukają rozwiązania problemu i trzymają się sztywno schematu, który się nie sprawdza i nie daje żadnych efektów i korzyści....

  31. Powrót do góry    #3269
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Bo tyle płacę.
    Od 40 lat siedzę/stoję zawsze w tym samym miejscu.
    I nie wyobrażam sobie oglądać żużel na Smoku z innej perspektywy.
    Mnie stać na ten droższy bilet, ale jest grono ludzi, którym już średnio się uśmiecha tyle wydać na miejsce , które i tak i tak dziś jest wolne.
    A innego miejsca nie chcą, i w tym momencie wybierają tv.
    Po prostu się dziwię osobom pracującym w klubie, że nie szukają rozwiązania problemu i trzymają się sztywno schematu, który się nie sprawdza i nie daje żadnych efektów i korzyści....
    To "podziwiam" takie osoby które wolą oglądać żużel w telewizji niż na stadionie z innej perspektywy za mniejszą kasę. To tylko jest podsumowanie "jakości" kibica tej drużyny.

  32. Powrót do góry    #3270
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    To "podziwiam" takie osoby które wolą oglądać żużel w telewizji niż na stadionie z innej perspektywy za mniejszą kasę. To tylko jest podsumowanie "jakości" kibica tej drużyny.
    Absolutnie się z Tobą nie zgodzę.
    Przede wszystkim należy rozgraniczyć wiek kibica i cel wizyty na stadionie.

    Oczywiście dla 8-16 latka stadion to dom, świątynia, miejsce kultu.
    Idzie tam z szalikiem w ręku, spocony, nerwowy.
    Na każde zwycięstwo Janusza reaguje machaniem wspomnianym szalikiem i głośnym krzykiem.
    Każdą porażkę Smyka dusi w sobie zaciskając zęby i ściskając głowę oburącz.
    Takich jak Ci młodzi , jest pewnie i jakiś procent wśród starszych kibiców.

    Ale wśród tych starszych stadion to na ogół miejsce towarzyskie.
    Miejsce gdzie od lat spotykają się ze znajomymi zawsze w tym samym miejscu, piją piwko, gadają o wszystkim.
    O pracy, żonach, żużlu, polityce.
    Oni zwycięstwa Janusza i porażki Smektały przyjmują na chłodno.
    Oczywiście są i u nich emocje.
    Ale one są w danym momencie.
    Bo żużel to dodatek, a stadion to miejsce gdzie odpoczywają po całym tygodniu ze swoimi kumplami, przyjaciółmi.
    I dla Nich dane miejsce na stadionie to rzecz święta.
    Bo taki Jegomość idzie w konkretne miejsce do konkretnych ludzi.
    A żużel ogląda bo się tym od małego interesuje.
    I ktoś taki nie pójdzie tam gdzie ,,taniej'', ,,drożej'', bo tam zostanie ,,sam''.


    Jest też i taka grupa, która stadion traktuje jako miejsce do interesów.
    Trzeba być, trzeba się pokazać.
    Bo w trakcie meczu można dużo załatwić.

    No i są rzecz jasna kibice sukcesu, których w całej Polsce mamy niestety najwięcej.
    Ale o nich nie ma co pisać, bo wszystko wskazuje na to, że długo takich nie ujrzymy na Smoczyku.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 28-06-2023 o 12:41

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    dominiktor (29-06-2023)

  34. Powrót do góry    #3271
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Absolutnie się z Tobą nie zgodzę.
    Przede wszystkim należy rozgraniczyć wiek kibica i cel wizyty na stadionie.

    Oczywiście dla 8-16 latka stadion to dom, świątynia, miejsce kultu.
    Idzie tam z szalikiem w ręku, spocony, nerwowy.
    Na każde zwycięstwo Janusza reaguje machaniem wspomnianym szalikiem i głośnym krzykiem.
    Każdą porażkę Smyka dusi w sobie zaciskając zęby i ściskając głowę oburącz.
    Takich jak Ci młodzi , jest pewnie i jakiś procent wśród starszych kibiców.

    Ale wśród tych starszych stadion to na ogół miejsce towarzyskie.
    Miejsce gdzie od lat spotykają się ze znajomymi zawsze w tym samym miejscu, piją piwko, gadają o wszystkim.
    O pracy, żonach, żużlu, polityce.
    Oni zwycięstwa Janusza i porażki Smektały przyjmują na chłodno.
    Oczywiście są i u nich emocje.
    Ale one są w danym momencie.
    Bo żużel to dodatek, a stadion to miejsce gdzie odpoczywają po całym tygodniu ze swoimi kumplami, przyjaciółmi.
    I dla Nich dane miejsce na stadionie to rzecz święta.
    Bo taki Jegomość idzie w konkretne miejsce do konkretnych ludzi.
    A żużel ogląda bo się tym od małego interesuje.
    I ktoś taki nie pójdzie tam gdzie ,,taniej'', ,,drożej'', bo tam zostanie ,,sam''.


    Jest też i taka grupa, która stadion traktuje jako miejsce do interesów.
    Trzeba być, trzeba się pokazać.
    Bo w trakcie meczu można dużo załatwić.

    No i są rzecz jasna kibice sukcesu, których w całej Polsce mamy niestety najwięcej.
    Ale o nich nie ma co pisać, bo wszystko wskazuje na to, że długo takich nie ujrzymy na Smoczyku.
    Super wszystko ładnie, pięknie. Dalej nie zrozumiem osób które wolą oglądać mecz przed telewizorem niż z innego miejsca na stadionie i tutaj o takich osobach mowa o specyficznej "jakości" takiego kibica . (na szczęście takich osób nie znam)

  35. Powrót do góry    #3272
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Jedno trzeba jednak Wełnie oddać, że bilety są chyba za drogie...

    Patrząc na Wrocław, gdzie przez lata była mizeria i pustki na stadionie, teraz to prawdziwy wzór do naśladowania jeśli chodzi o frekwencję.
    Można powiedzieć, że to efekt stadionu, ale to byłaby chyba błędna logika, bo raz że już taki nowy nie jest, a dwa że ładny stadion w Toruniu tłumów już nie ściąga. Na pewno wyniki drużyny przyciągają na stadion, ale szacun się należy za pełen stadion z kiepskim przeciwnikiem. Może to kibice sukcesu, którzy kalkulują żeby tylko wygrać nieważne z kim. Mi się jednak wydaję, że po prostu Wrocławianie jako społeczeństwo lepiej zarabiają (w końcu większe miasto) a porównywanie cen nominalnych w różnych ośrodkach nie jest właściwe.

    Zgadzam się też z Wełną, że trzeba coś zmienić, bo nie można oczekiwać że coś się zmieni skoro będziemy robić cały czas to samo. Albo obniżamy ceny biletów albo trzeba montować pakę i liczyć na kibiców sukcesu.

  36. Powrót do góry    #3273
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Musi być paka na medal to oczywiste. I nie ma co porównywać do innych bo wiele stadionów pełnych " wkładasz" na smoka i masz obraz pustki.
    Najważniejsze, że oprócz Holdera reszta ma się zameldować na treningu a to dobry znak. Wszystkie ręce na pokład.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  37. Powrót do góry    #3274
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2023
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Wiadomo co z DMPJ?

  38. Powrót do góry    #3275
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczekk Zobacz posta
    Wiadomo co z DMPJ?
    Jechali bardzo fajne zawody 20 biegów bez równania, miło mnie zaskoczył Jakub Żurek swoją postawą.

  39. Powrót do góry    #3276
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Rusiecki przekazał info na Twitterze.
    Cała trójka Janek , Grzechu i Nazar będą trenować w czwartek w Lesznie.
    Jest pewnie szansa na występ Grzegorza również w Toruniu.

    Agromix Polcopper Unia Leszno: 43
    1. Tobiasz Jakub Musielak (U,2,2,2) 6
    2. Jakub Żurek (2,1,2,3,2) 10
    3. Hubert Jabłoński (3,3,3,3,1) 13
    4. Antoni Mencel (3,2,3,3,3) 14
    17. Kuba Wojtyńka (W) 0

    Dzisiejsze DMPJ.
    Jakub Żurek , fajny występ

  40. Powrót do góry    #3277
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Jest jedna rzecz o której nie wspominacie biorąc pod uwagę frekwencje - ludność danego miasta. Jeśli w Lesznie mamy 60 tys a przychodzi nawet 6 to mamy 10 % a Wrocław ma 16 tys na 670 tys mieszkańców co daje 2% tak więc łatwo zauważyc skąd taka frekwencja we Wrocławiu. NIe zmienia to jednak faktu że reklama u nas a we Wrocławiu to przepaść i to też ma oczywiście wpływ na ilość kibiców.

  41. Powrót do góry    #3278
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    O której będzie ten jutrzejszy trening bo mam wolne i bym się przeszedł zobaczyć jak spisują się rekonwalescenci

  42. Powrót do góry    #3279
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Rusiecki przekazał info na Twitterze.
    Cała trójka Janek , Grzechu i Nazar będą trenować w czwartek w Lesznie.
    Jest pewnie szansa na występ Grzegorza również w Toruniu.

    Agromix Polcopper Unia Leszno: 43
    1. Tobiasz Jakub Musielak (U,2,2,2) 6
    2. Jakub Żurek (2,1,2,3,2) 10
    3. Hubert Jabłoński (3,3,3,3,1) 13
    4. Antoni Mencel (3,2,3,3,3) 14
    17. Kuba Wojtyńka (W) 0

    Dzisiejsze DMPJ.
    Jakub Żurek , fajny występ
    Zobacz na jakich żurków to on jechał. Ja bym potrenował tydzień to bym tez coś ugrał w takiej obsadzie.

  43. Powrót do góry    #3280
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Zobacz na jakich żurków to on jechał. Ja bym potrenował tydzień to bym tez coś ugrał w takiej obsadzie.
    Ja bardziej myślę tu o fajnym występie na trudnym torze. To w sumie jego pierwsze zawody i w dodatku przy padającym deszczu

  44. Powrót do góry    #3281
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Jest jedna rzecz o której nie wspominacie biorąc pod uwagę frekwencje - ludność danego miasta. Jeśli w Lesznie mamy 60 tys a przychodzi nawet 6 to mamy 10 % a Wrocław ma 16 tys na 670 tys mieszkańców co daje 2% tak więc łatwo zauważyc skąd taka frekwencja we Wrocławiu. NIe zmienia to jednak faktu że reklama u nas a we Wrocławiu to przepaść i to też ma oczywiście wpływ na ilość kibiców.
    Racja.
    Choć ja pamiętam jak za dzieciaka tata brał mnie na mecz, patrzył na trybuny i mówił: "... mało ludzi, może ze 12 tys. będzie"

  45. Powrót do góry    #3282
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez honer Zobacz posta
    Racja.
    Choć ja pamiętam jak za dzieciaka tata brał mnie na mecz, patrzył na trybuny i mówił: "... mało ludzi, może ze 12 tys. będzie"
    Dokładnie tak. Ale ja zjazd frekwencji widzę w tym roku w kontuzjach , bo zaczęło się nieźle , potem wiadomo piątki i kontuzje.
    Jak pojedziemy do Torunia z Zengim i Kołodziejem i daj Boże zrobimy bonusa , to na GKM będzie widoczny wzrost frekwencji .

    Myślę że jak utrzymamy ta ekstraligę i wzmocnimy się chociaż jednym porządnym zawodnikiem . To za rok włączymy się do walki o medale , przy ciągłym i systematycznym rozwoju juniorki.
    Powoli to idzie ale idzie u Mencela duży skok jakościowy.
    U Ratajczaka widać też progres w stosunku do początku sezonu.... Chociaż te starty...

    Smektala pod względem jazdy jest fatalny , ale po zmianie tunera i i silników to na Smoku zaczął punktować tak jak by się od niego oczekiwało. Wyjazdy też delikatnie lepiej. Zobaczymy czy tak będzie do końca sezonu.

    Ciekawi mnie sytuacja Jaimona czy nadal będzie kręcił dwucyfrowki. Jeśli tak to może jednak będzie trzeba się zastanowić co do niego po sezonie?

  46. Powrót do góry    #3283
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez honer Zobacz posta
    Racja.
    Choć ja pamiętam jak za dzieciaka tata brał mnie na mecz, patrzył na trybuny i mówił: "... mało ludzi, może ze 12 tys. będzie"

    To były czasy, gdzie mecze nie były nigdzie transmitowane. Rozrywek było mniej.

    Te czasy to historia. Teraz o kibica a stadionie trudniej.

    Ale jeżeli skład wróci a nasi pokażą walkę w Toruniu, to jestem spokojny o frekwencję na meczu z Grudziądzem.

  47. Powrót do góry    #3284
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Zobacz na jakich żurków to on jechał. Ja bym potrenował tydzień to bym tez coś ugrał w takiej obsadzie.
    Nie chodzi o punktacje czy nawet kogo pokonał ale o samą jazdę , jeździ dużo płynniej i z większym zacięciem niż Tobiasz Musielak nikt nie mówi że to wspaniały zawodnik. Piszę że jeździ płynnie przy tym trzyma gaz. Czesi też fajnie się prezentowali dodam tylko. Ale możliwe że nikt z nich nie wystąpi nawet w 2 lidze takie luźno odczucia po zawodach. Jeszcze jedno spostrzeżenie dosyć mocno Bałon był dzisiaj zaangażowany wiem że jeździ z 250

  48. Powrót do góry    #3285
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    To były czasy, gdzie mecze nie były nigdzie transmitowane. Rozrywek było mniej.

    Te czasy to historia. Teraz o kibica a stadionie trudniej.

    Ale jeżeli skład wróci a nasi pokażą walkę w Toruniu, to jestem spokojny o frekwencję na meczu z Grudziądzem.

    To jest chyba klucz do niskiej frekwencji w Lesznie. Wg mnie zjazd zaczął się jak zaczęły być masowo transmitowane mecze w TV, a nie jak kiedyś w Wizja Tv jeden mecz z całej kolejki.
    Ten sam ojciec który zabierał mnie na mecze, zaczał później mówić że w TV wszystko lepiej widać, że wywiady są i jest taniej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •