Strona 135 z 137 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135136137 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,031 do 6,075 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6031
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jesteś tak dobry jak twój ostatni sezon.
    Sprawdza się to w szczególności w odniesieniu do Rowu niby drudzy w tabeli medalowej ale ostatnie mistrzostwo zdobyte 50 lat temu i wszystkie te złote medale zdobyte w ciągu kilkunastoletniego szczytu jak ktoś mi powie że Row to całościowo lepszy klub od Apatora to ciężko mi to przyjąć bez grymasu na twarzy chociaż sucha klasyfikacja sugeruje inaczej

  2. Powrót do góry    #6032
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mieliśmy większe sukcesy ale co ty ignorancie możesz o tym wiedzieć.
    Czy ja gdzieś napisałem że nie mieliście większych (,, jeden z największych") troche czytanie ze zrozumieniem się kłania

  3. Powrót do góry    #6033
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    A klub to co jak nie zawodnicy i działacze? Może Doyle'a ściągnijmy w takim razie, co z tego że dopiero co wszystkim w Lesznie pokazywał faka, ale przynajmniej dobrze jeździ. Dokładnie to samo zrobił Kryjom, a nawet dużo więcej. Jak mu na czymś zależy to na kasie a nie na Lesznie, co już udowodnił. Do tego wywinął taki numer że stracił licencje managera. Co następne, zgoda z Falubazem? Ludzie szanujmy się...

    100 % zgoda.

    Szczególnie co do kasy.

    Swoją drogą ciekawy jestem, jak pracuje jako dyrektor MOSiR w Lesznie, prowadząc jednocześnie klub ligowy z Niemiec...? Przecież dyrektor powinien być dyspozycyjny. Czy on jest dyspozycyjny dla leszczyńskiego pracodawcy, czy pracę zrzuca na kogoś innego? Nie wiem. Może tak , może nie. Wystarczy jednak poczytać komentarze Leszczynian np. na stronie elka.pl przy dowolnych tematach związanych z obiektami zarządzanymi przez MOSiR... Cóż, nie szczędzą krytyki temu panu.

    Gdy ogłosił, że chce startować na senatora z Leszna, też mało przychylne komentarze w znacznej ilości się pokazały...

    vide poniżej:

    https://elka.pl/content/view/116102/80/

    Wniosek oczywisty - to mało popularna i lubiana persona w Lesznie... Posiada duży tzw. "elektorat negatywny". I o to mi idzie.

    Unia potrzebuje sponsorów, Unia potrzebuje kibiców na trybunach. Czy ten pan na pewno ich przyciągnie do Klubu i na trybuny?

    Moim zdaniem bardzo ryzykowne posunięcie. Mnie nieco odrzuca i nie zaryzykowałbym zatrudnienia tego pana w Unii . Ale zobaczymy jak będzie. Ja jestem przeciw. Jednak nie ja decyduję i nie zamierzam protestować. Poczekam na efekt.

    Unii oczywiście życzę sukcesów, nawet jeżeli z panem SK na pokładzie.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 24-09-2023 o 20:39

  4. Powrót do góry    #6034
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    No bo Igielski to ma elektorat pozytywny i przyciąga sponsorów i kibiców na pęczki...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Ali_G (24-09-2023)

  6. Powrót do góry    #6035
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Czy ja gdzieś napisałem że nie mieliście większych (,, jeden z największych") troche czytanie ze zrozumieniem się kłania
    Akurat kpine potrafie wyłapać więc po co głupio się tłumaczysz.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #6036
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    No bo Igielski to ma elektorat pozytywny i przyciąga sponsorów i kibiców na pęczki...
    Chyba jest mniej rozpoznawalny. No i nie zalazł tak leszczyńskim kibicom i Unii za skórę. Wątpię by budził takie emocje. Ale ok, przekonamy się.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 24-09-2023 o 20:44

  8. Powrót do góry    #6037
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    A klub to co jak nie zawodnicy i działacze? Może Doyle'a ściągnijmy w takim razie, co z tego że dopiero co wszystkim w Lesznie pokazywał faka, ale przynajmniej dobrze jeździ. Dokładnie to samo zrobił Kryjom, a nawet dużo więcej. Jak mu na czymś zależy to na kasie a nie na Lesznie, co już udowodnił. Do tego wywinął taki numer że stracił licencje managera. Co następne, zgoda z Falubazem? Ludzie szanujmy się...
    Zawodnicy przychodzą i odchodzą. Działacze ,czy pracownicy też. Klub był i będzie. Choć czasem niektórym zawodnikom,czy pracownikom wydaje się, że są więksi niż klub Czasem w przypływie złości na jedną, czy drugą osobę atakują całe środowisko.

    To są moje odczucia. Hampela powrotu nie akceptowałem. Smektała mnie irytuje cały czas. On i kibice, którzy go uwielbiają i zachowują jakby Bartek był nieskazitelny.Kubera jak się odzywa to często bawi, on i te próby wbicia szpilek, szpileczek w naszą stronę.

    Ja zaakceptuje Kryjoma i Okoniewskiego, a Hampela np nie. Ledwie akceptuje SmektałęTy możesz mieć inaczej. Każdy z nich to tylko malutki element klubu.

    Nigdy bym nie pomyślał, że będę adwokatem Kryjoma

    Z tym Doylem i Falubazem to przesadziłeś

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Chyba jest mniej rozpoznawalny. No i nie zalazł tak leszczyńskim kibicom i Unii za skórę. Wątpię by budził takie emocje. Ale ok, przekonamy się.
    Sorry za post pod postem. Lista osób, którym podpadł jest spora. Jednym z nich jest jeden z naszych najlepszych, jeśli nie najlepszy wychowanek w 21 wieku, który właśnie świętuje kolejne złoto DMP I to nie jest żadna wiedza tajemna,ani insajderskie info. Wiele osób tutaj o tym pisało i pewnie większość z Was to wie

    A jeszcze jeśli chodzi o Kryjoma, jak już mówiłem nie jestem jego fanem,ale też bądźmy poważni. Pisanie w jego przypadku o kasie Jeden skandal po transferze z Leszna, drugi w finale w Zg. Minęło kilka lat, MOSiR, telewizja, Landshut. Raczej na brak pracy nie narzeka,a zaglądać w kieszeń nie mam zamiaru nikomu.

  9. Powrót do góry    #6038
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Kryjom przez 10 lat w żużlu sensownej pracy nie dostał, mimo że to spory fachowiec. Śmiechom z Apatora po finale 2013 roku nie było końca, a twarzą tej decyzji jest jednak Kryjom, "który nigdy już roboty w żużlu nie dostanie".

    Ruch dobry, bardzo dobry. Bo on ogarnia jak mało kto, ale nie dość że jest twarzą największego żużlowego skandalu XXI wieku, to jeszcze są głosy że swego czasu napluł kibicom Unii w twarz.

    Oceniając z zewnątrz ruch sensowny, ale biorąc pod uwagę historię Kryjoma jest to jednak dość kontrowersyjne.
    Zaraz zostanę zjechany, ale rozumiem, nie macie wyjścia. Jakby Jason wracał też byście się cieszyli, mimo że uważacie że absolutnie nie ma takiej opcji. Pół roku temu, opcji na powrót Kryjoma też zdecydowana większość kibiców nie widziała.

  10. Powrót do góry    #6039
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Nie pyerdol Night, Kryjom był pionkiem, Kark decydował
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Powrót do góry    #6040
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Prawda jest taka,że środowisko/światek żużlowy jest mały, a do tego wyjątkowo niehonorowy i ************ najzwyczajniej. Tutaj nie ma świętości.

    Możemy udawać ostatnich sprawiedliwych, honorowych itd. A potem będziecie klnąć pod nosem,że Nas wszyscy robią jak chcą przy każdej możliwej okazji.

  12. Powrót do góry    #6041
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Nie pyerdol Night, Kryjom był pionkiem, Kark decydował

    Z tym nightem mógłbyś sobie darować. Chcesz mnie obrażać, śmiało ale nie w taki sposób.

    Wiem ze nie Kryjom decydował, ale on firmował to swoim nazwiskiem. Podpisał się pod tym, zebrał cięgi, na pewno dostał za to fajną sumkę,ale jednak . Nie rozumiem, dlaczego trzeba takie rzeczy tłumaczyć. Środowisko w którym fachowców brakuje, zrezygnowało z jednego z największych fachowców nie z powodu jego kompetencji.

  13. Powrót do góry    #6042
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wpadłem tylko na chwilę rzucić mojemu koledze Van Den Bullowi medalem w twarz.Zgodnie z obietnicą.

    Teraz już możecie gratulować.Nie krępujcie sie
    niby dziewczyny lubią brąz... więc dla was to jak złoto na kilka lat wystarczy , a tak całkiem poważnie to mecz mieliście całkiem spoko, gdyby nie wasza juniorka...
    Lewandowskiego powinni wyciepać na zbity bo raczej nie ma już przyszłości.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Kryjom przez 10 lat w żużlu sensownej pracy nie dostał, mimo że to spory fachowiec. Śmiechom z Apatora po finale 2013 roku nie było końca, a twarzą tej decyzji jest jednak Kryjom, "który nigdy już roboty w żużlu nie dostanie".

    Ruch dobry, bardzo dobry. Bo on ogarnia jak mało kto, ale nie dość że jest twarzą największego żużlowego skandalu XXI wieku, to jeszcze są głosy że swego czasu napluł kibicom Unii w twarz.

    Oceniając z zewnątrz ruch sensowny, ale biorąc pod uwagę historię Kryjoma jest to jednak dość kontrowersyjne.
    Zaraz zostanę zjechany, ale rozumiem, nie macie wyjścia. Jakby Jason wracał też byście się cieszyli, mimo że uważacie że absolutnie nie ma takiej opcji. Pół roku temu, opcji na powrót Kryjoma też zdecydowana większość kibiców nie widziała.
    Jeżeli chodzi o głowę pod względem taktyki i regulaminu to może nam to wyjść na + i to dość spory, obawiam się całkiem czegoś innego. Kryjom w Lesznie ma bardzo złą opinię (lekko mówiąc), a co za tym idzie ciągnie się za nim dość mocny smród w postaci wizerunkowej, może się to odbić na kontaktach z aktualnymi sponsorami i potencjalnie nowymi.

  14. Powrót do góry    #6043
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    niby dziewczyny lubią brąz... więc dla was to jak złoto na kilka lat wystarczy , a tak całkiem poważnie to mecz mieliście całkiem spoko, gdyby nie wasza juniorka...
    Lewandowskiego powinni wyciepać na zbity bo raczej nie ma już przyszłości.



    Jeżeli chodzi o głowę pod względem taktyki i regulaminu to może nam to wyjść na + i to dość spory, obawiam się całkiem czegoś innego. Kryjom w Lesznie ma bardzo złą opinię (lekko mówiąc), a co za tym idzie ciągnie się za nim dość mocny smród w postaci wizerunkowej, może się to odbić na kontaktach z aktualnymi sponsorami i potencjalnie nowymi.
    Nie ma złej opinii Sławek, a bardziej tutaj musimy mówić o czasie przeszłym. Swoją świetną robotę wykonywał jako dyrektor MOSiRu od 2016 roku i relacje między nim , a klubem są dziś bardzo dobre, a on często gdy mógł sam kręcił się w parkingu przy treningach . Nie było problemu z Rusieckim, a duże kwasy były z Józefem swego czasu po tym wszystkim. Dziś jest już wszystko dobrze.
    Wizerunkowo nic się nie może odbić zle skoro z klubu odchodzi największy pasożyt czyli Igielski.

  15. Powrót do góry    #6044
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Nie ma złej opinii Sławek, a bardziej tutaj musimy mówić o czasie przeszłym. Swoją świetną robotę wykonywał jako dyrektor MOSiRu od 2016 roku i relacje między nim , a klubem są dziś bardzo dobre, a on często gdy mógł sam kręcił się w parkingu przy treningach . Nie było problemu z Rusieckim, a duże kwasy były z Józefem swego czasu po tym wszystkim. Dziś jest już wszystko dobrze.
    Wizerunkowo nic się nie może odbić zle skoro z klubu odchodzi największy pasożyt czyli Igielski.
    Nie mówię tutaj stosunkach na linii klub Kryjom i na odwrót. Bardziej chodzi mi o jego wizerunek w Lesznie i okolicach, przez jego "aferki" mało kto go traktuje serio.
    Jedno jest pewne gorzej od Igły być nie może (chociaż z tego co wiem to skubany miał smykałkę do głaskania sponsorów), ale Sławek będzie miał baaaardzo duże wyzwanie.

  16. Powrót do góry    #6045
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    Nie mówię tutaj stosunkach na linii klub Kryjom i na odwrót. Bardziej chodzi mi o jego wizerunek w Lesznie i okolicach, przez jego "aferki" mało kto go traktuje serio.
    Jedno jest pewne gorzej od Igły być nie może (chociaż z tego co wiem to skubany miał smykałkę do głaskania sponsorów), ale Sławek będzie miał baaaardzo duże wyzwanie.
    Serio Igielski miał smykałkę do głaskania sponsorów może do tych największych ale na tych co my byliśmy przez lata budowani czyli tych mniejszych lokalnych miał głęboko gdzieś do tego sprawa marketingu to jego pole. Podziękować za te lata dać pamiątkowy puchar i nie płakać że odchodzi. Jeśli chodzi o szukanie nowych sponsorów w jego wykonaniu to wyglądało w taki sposób że wysyłał maile do firm jeszcze z błędami, sam miałem okazję taki mail widzieć więc w tej kwestii jakoś się nie przemęczał ani za bardzo przykładał.

  17. Powrót do góry    #6046
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    My się po jego stracie nie otrząśniemy. 85 lat historii pójdzie w pi... Chyba nawet GKSŻ nie jest gotowy na takiego fachowca.

  18. Powrót do góry    #6047
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Serio Igielski miał smykałkę do głaskania sponsorów może do tych największych ale na tych co my byliśmy przez lata budowani czyli tych mniejszych lokalnych miał głęboko gdzieś do tego sprawa marketingu to jego pole. Podziękować za te lata dać pamiątkowy puchar i nie płakać że odchodzi. Jeśli chodzi o szukanie nowych sponsorów w jego wykonaniu to wyglądało w taki sposób że wysyłał maile do firm jeszcze z błędami, sam miałem okazję taki mail widzieć więc w tej kwestii jakoś się nie przemęczał ani za bardzo przykładał.
    Tych "ważnych" wiedział jak urobić i łechtać ego

    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Podziękować za te lata dać pamiątkowy puchar i nie płakać że odchodzi.
    Ale puchar plastikowy, na inny szkoda kasy.


    Jestem ciekaw czy to wszystko zmierza w stronę "nowego rozdania", czy bardziej "zderzenia z górą lodową"

  19. Powrót do góry    #6048
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    niby dziewczyny lubią brąz... więc dla was to jak złoto na kilka lat wystarczy , a tak całkiem poważnie to mecz mieliście całkiem spoko, gdyby nie wasza juniorka...
    Lewandowskiego powinni wyciepać na zbity bo raczej nie ma już przyszłości.

    Na bezrybiu i rak ryba a tym bardziej cieszy jak klub mem okazuje sie w ogolnym rozrachunku lepszy od tych powaznych.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #6049
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Rusiecki rzekomo kupuje Metalike.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  21. Powrót do góry    #6050
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Rusiecki rzekomo kupuje Metalike.
    Grubo w końcu jakiś dobry ruch marketingowy mam nadzieję że będą dawać koncerty przed meczami żeby przyciągnąć trochę więcej kibiców

  22. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    JaacPoz (26-09-2023), Kuba_88 (02-10-2023), Super Pro Peter kildemand (26-09-2023), Van Den Bull (26-09-2023), kingpin (26-09-2023), mszat (26-09-2023), stone_gossard (26-09-2023)

  23. Powrót do góry    #6051
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Z tym nightem mógłbyś sobie darować. Chcesz mnie obrażać, śmiało ale nie w taki sposób.

    Wiem ze nie Kryjom decydował, ale on firmował to swoim nazwiskiem. Podpisał się pod tym, zebrał cięgi, na pewno dostał za to fajną sumkę,ale jednak . Nie rozumiem, dlaczego trzeba takie rzeczy tłumaczyć. Środowisko w którym fachowców brakuje, zrezygnowało z jednego z największych fachowców nie z powodu jego kompetencji.
    oj na prawdę trzeba mieć bardzo silnę psychę żeby nie ulec Karkowi i kazać jechać skoro właściciel mówi inaczej (nie oceniam), ale z boku łatwo się mówi a tu masz na uchu jednego z najbogatszych ludzi w Polsce i co. powiesz nie... no nie wiem czy byś miał tak twardy kark.

  24. Powrót do góry    #6052
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Myslisz, ze karku powiedzial kryjomowi, ze jak przystapia do meczu to upindoli im wszystkie premie medalowe? Albo nalozy inna kare finansowa za niesubordynacje?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #6053
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Serio Igielski miał smykałkę do głaskania sponsorów może do tych największych ale na tych co my byliśmy przez lata budowani czyli tych mniejszych lokalnych miał głęboko gdzieś do tego sprawa marketingu to jego pole. Podziękować za te lata dać pamiątkowy puchar i nie płakać że odchodzi. Jeśli chodzi o szukanie nowych sponsorów w jego wykonaniu to wyglądało w taki sposób że wysyłał maile do firm jeszcze z błędami, sam miałem okazję taki mail widzieć więc w tej kwestii jakoś się nie przemęczał ani za bardzo przykładał.
    Gość odcinał kupony przy aprobacie zarządu. Zegnamy bez żalu Ireneuszu....

  26. Powrót do góry    #6054
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Jestem ciekaw jaki plan na nasz nasz klub mają na najbliższe klika lat włodarze. Stawki u żużlowców co roku ostro w górę. Pytanie czy w przyszłym roku będzie nas stać (jak się utrzymamy) na sprowadzenie zawodnika z TOP, żeby realnie włączyć się o walki o medale.

    Finansowo ze Lublinem i Wrocławiem to chyba nikt nie ma szans w najbliższym czasie.

  27. Powrót do góry    #6055
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Jestem ciekaw jaki plan na nasz nasz klub mają na najbliższe klika lat włodarze. Stawki u żużlowców co roku ostro w górę. Pytanie czy w przyszłym roku będzie nas stać (jak się utrzymamy) na sprowadzenie zawodnika z TOP, żeby realnie włączyć się o walki o medale.

    Finansowo ze Lublinem i Wrocławiem to chyba nikt nie ma szans w najbliższym czasie.
    Myślę że w tym sezonie sporo gotówki zostało zaoszczędzone. Pytanie jakie stawki mamy podpisane na sezon 2024.
    I uważam żeby w przyszłym sezonie dobrze wyjść i zakończyć go na + to trzeba zrobić wszystko żeby utrzymać frekwencję z końcówki sezonu , w jak największej liczbie meczów.
    Awans Falubazu na pewno nam w tym pomoże

    Średnia liczba na stadionie gdyby się spięła na poziomie 8-10 tys to będzie super.
    Jak to zrobi nasz Marketing...nie mam pojęcia

    Wiadomo też że musi być wynik , przede wszystkim na stadionie w Lesznie i , tutaj trzeba zrobić wszystko żeby mieć atut toru

  28. Powrót do góry    #6056
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Jestem ciekaw jaki plan na nasz nasz klub mają na najbliższe klika lat włodarze. Stawki u żużlowców co roku ostro w górę. Pytanie czy w przyszłym roku będzie nas stać (jak się utrzymamy) na sprowadzenie zawodnika z TOP, żeby realnie włączyć się o walki o medale.

    Finansowo ze Lublinem i Wrocławiem to chyba nikt nie ma szans w najbliższym czasie.
    Odnoszę wrażenie że czekamy na wprowadzenie KSM

  29. Powrót do góry    #6057
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Proszę nasz nowy ziomek u Tobiasza na memoriale pojedzie

  30. Powrót do góry    #6058
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez honer Zobacz posta
    Odnoszę wrażenie że czekamy na wprowadzenie KSM
    Ja niestety też. Ewentualnie czasem prezes wspomni coś o wyborach,że po nich może się coś zmienić. Średni to pomysł moim zdaniem, żeby się nie zakończył ligę niżej.
    KSM to głupota, a poza tym nawet gdy mieliśmy go w naszych ligach to i tak bogaci byli mocni,a biedni byli słabi

    Nie wiem na ile to możliwe, ale chyba przydałoby się konkretne pospolite ruszenie,a także zakopanie toporów wojennych wśród sponsorów. Od Nas kibiców też dużo zależy. Nikt nie liczy na frekwencję jak na ostatnich meczach z Wrocławiem, ale tą średnią ekstraligową. Klub powinien stanąć na rzęsach,żeby zachęcić i wzbudzić poczucie wśród kibiców, że są ważni i,że to ich klub. Mecz z GKM pokazał, że żużel i Unia mają się dobrze w tym mieście, a te gadki,że się przejadło, że nikomu nie zależy to zwykłe ***********. I w te tony moim zdaniem powinni uderzać konsekwentnie do wiosny,a potem przed każdym meczem.

    Powiedzmy sobie uczciwie,że nawet konkretne podreperowanie budżetu nie daje Nam żadnej gwarancji wzmocnienia składu. Raz,że zawsze może Nas ktoś przebić,a dwa,że może najzwyczajniej nie być wolnych ,ciekawych zawodników. Wrocław ma kasę, a póki co chyba ma biedę na pozycjach juniorskich w sezonie 2024.

    PawlickiTeam już widzę tą sporą górkę. Z czego, jak i na czym zaoszczędziliśmy?

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Proszę nasz nowy ziomek u Tobiasza na memoriale pojedzie
    Kolego Memoriale to nie bardzo, jubileusz, benefis

  31. Powrót do góry    #6059
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Ja niestety też. Ewentualnie czasem prezes wspomni coś o wyborach,że po nich może się coś zmienić. Średni to pomysł moim zdaniem, żeby się nie zakończył ligę niżej.
    KSM to głupota, a poza tym nawet gdy mieliśmy go w naszych ligach to i tak bogaci byli mocni,a biedni byli słabi

    Nie wiem na ile to możliwe, ale chyba przydałoby się konkretne pospolite ruszenie,a także zakopanie toporów wojennych wśród sponsorów. Od Nas kibiców też dużo zależy. Nikt nie liczy na frekwencję jak na ostatnich meczach z Wrocławiem, ale tą średnią ekstraligową. Klub powinien stanąć na rzęsach,żeby zachęcić i wzbudzić poczucie wśród kibiców, że są ważni i,że to ich klub. Mecz z GKM pokazał, że żużel i Unia mają się dobrze w tym mieście, a te gadki,że się przejadło, że nikomu nie zależy to zwykłe ***********. I w te tony moim zdaniem powinni uderzać konsekwentnie do wiosny,a potem przed każdym meczem.

    Powiedzmy sobie uczciwie,że nawet konkretne podreperowanie budżetu nie daje Nam żadnej gwarancji wzmocnienia składu. Raz,że zawsze może Nas ktoś przebić,a dwa,że może najzwyczajniej nie być wolnych ,ciekawych zawodników. Wrocław ma kasę, a póki co chyba ma biedę na pozycjach juniorskich w sezonie 2024.

    PawlickiTeam już widzę tą sporą górkę. Z czego, jak i na czym zaoszczędziliśmy?



    Kolego Memoriale to nie bardzo, jubileusz, benefis
    Wiemy o co chodzi.

  32. Powrót do góry    #6060
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Robisz sobie badania u lekarza medycyny pracy , a tu jakiś facet również na posadę trenera w Unii. Najdłużej mu zeszło na badaniach psychologicznych - chyba ciężka ta robota

  33. Powrót do góry    #6061
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Zanosi się na dzikusa dla Andrzej Polecam. Postrzegam to jako złą dla nas wiadomość. Podtrzymuje jednak ze zamiana Jaimona na Andrzeja in plus bardzo.

  34. Powrót do góry    #6062
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Zanosi się na dzikusa dla Andrzej Polecam. Postrzegam to jako złą dla nas wiadomość. Podtrzymuje jednak ze zamiana Jaimona na Andrzeja in plus bardzo.
    Andrzej przychodzi za C. Holdera. Za Jaimona będzie Rew/Parnicki.

  35. Powrót do góry    #6063
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Kołodziej/Zengota/Rew/Andrzejek/Smektała

    To jest najgorszy zestaw seniorski w Ekstralidze. Jak juniorzy nie będą robić razem po 10 punktów na mecz to Leszno leci.

  36. Powrót do góry    #6064
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Kołodziej/Zengota/Rew/Andrzejek/Smektała

    To jest najgorszy zestaw seniorski w Ekstralidze. Jak juniorzy nie będą robić razem po 10 punktów na mecz to Leszno leci.
    To już drugi spadek z ekstraligi w przeciągu 2 lat. Nieźle
    Czy ktoś pamięta by ktoś rok po roku spadł z tej samej ligi dwukrotnie?

  37. Powrót do góry    #6065
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    To już drugi spadek z ekstraligi w przeciągu 2 lat. Nieźle
    Czy ktoś pamięta by ktoś rok po roku spadł z tej samej ligi dwukrotnie?
    No w tym roku już było blisko za rok już się uda spokojnie.

  38. Powrót do góry    #6066
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    To już drugi spadek z ekstraligi w przeciągu 2 lat. Nieźle
    Czy ktoś pamięta by ktoś rok po roku spadł z tej samej ligi dwukrotnie?
    ja nie pamietam ale pamietam ze Falubaz jechał w PO dwa razy z Orłem

  39. Powrót do góry    #6067
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    To już drugi spadek z ekstraligi w przeciągu 2 lat. Nieźle
    Czy ktoś pamięta by ktoś rok po roku spadł z tej samej ligi dwukrotnie?
    Ostatnio w związku z wyczynem Falubazu zastanawiano się, kto wcześniej był niepokonany w lidze, ale tego chyba nikt nie przebije.

    W 2015 spadł GKM, ale został w lidze,bo ligę niżej wygrało Loko,a nie było chętnych, żeby przyjąć zaproszenie? "Niestety" rok później poszło im o niebo lepiej,ale jakby znów zajęli 8 miejsce to można byłoby to podpiąć pod dwa spadki rok po roku z tej samej ligi

    Nawet jak wozimy ogony i spadamy to bijemy kolejne rekordy. Jesteśmy niepodrabialni poprostu

  40. Powrót do góry    #6068
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No w tym roku już było blisko za rok już się uda spokojnie.
    Ty się już nie baw w takie typy bo już wiele razy się skompromitowales i później jak masz to wytknięte to zamiast się przyznać honorowo to się chowasz do nory jak szczur.

    Także zamilcz człowieku.

  41. Powrót do góry    #6069
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Ostatnio w związku z wyczynem Falubazu zastanawiano się, kto wcześniej był niepokonany w lidze, ale tego chyba nikt nie przebije.

    W 2015 spadł GKM, ale został w lidze,bo ligę niżej wygrało Loko,a nie było chętnych, żeby przyjąć zaproszenie? "Niestety" rok później poszło im o niebo lepiej,ale jakby znów zajęli 8 miejsce to można byłoby to podpiąć pod dwa spadki rok po roku z tej samej ligi

    Nawet jak wozimy ogony i spadamy to bijemy kolejne rekordy. Jesteśmy niepodrabialni poprostu
    Co do szczegółu
    Na niedopuszczeniu Loko wowczas skorzystal ROW Rybnik. GKM "wrocil" korzystajac z klopotow Stali Rzeszów.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    Kuba_88 (02-10-2023)

  43. Powrót do góry    #6070
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Może i spadniemy ale nie wiem czy ma papierze skład seniorski Falubazu i GKM jest mocniejszy od nas mam spore wątpliwości.

    Ja to widzę tak:
    1. Kołodziej/Fricke/Hampel
    2. Doyle/Zengota/Pitera
    3.Przemek/Lebiediew/Tarasenko
    4. Smyk/Lidsey/Rasmus
    5. Kvech/Rew/Pludra

    Według mnie bardzo wyrównane zestawienia seniorskie, juniorów nawet patrząc na jazdę w tym sezonie będziemy mieć lepszych.

  44. Powrót do góry    #6071
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Andrzej przychodzi za C. Holdera. Za Jaimona będzie Rew/Parnicki.
    Niby tak, ale jednak Andrzej jest tylko dlatego, że Jaimon chciał zmiany, więc w praktyce przyszedł on za niego.

    Dlatego nie patrzę na to z perspektywy U24 czy innego wymysłu.

  45. Powrót do góry    #6072
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    A Lidsey dokąd się wybiera? On by do Orła pasował.

  46. Powrót do góry    #6073
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    W GKM podpisany.

  47. Powrót do góry    #6074
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ja to widzę tak:
    1. Kołodziej/Fricke/Hampel
    2. Doyle/Zengota/Pitera
    3.Przemek/Lebiediew/Tarasenko
    4. Smyk/Lidsey/Rasmus
    5. Kvech/Rew/Pludra

    Według mnie bardzo wyrównane zestawienia seniorskie, juniorów nawet patrząc na jazdę w tym sezonie będziemy mieć lepszych.
    W tych tercetach Unia ma przewagę tylko na 1. Zengota najgorszy spośród 2, Lebioda najgorszy spośród 3, Rew najgorszy spośród 5. Nr 4 to z kolei największe niewiadome i tu może iść w każdą stronę.

  48. Powrót do góry    #6075
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    3 też mogą iść różnie i na 5 chyba najsłabszy Pludra. Ale Unia ma raczej mimo wszystko najlepszych juniorów. Jest jeszcze kwestia różnic w tych grupach.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •