Strona 119 z 137 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,311 do 5,355 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5311
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie prawda!!!

    Od poczatku wpychałeś do składu to ...Borowiaka... Są dowody tu na forum.


    Co do Zengoty to spokojnie. W Krosnie mówił ,że wszystko juz praktycznie dogadane. Jak mu mówilismy ,że jak Prezes ma jakiś problem to mu możemy pomóc w negocjacjach to się smiał, że nie ma potrzeby i jest wszystko oki.
    Teraz już po frytkach, bo po tym sezonie pójdzie transfer definitywny (Falubaz nie ma wyjścia)... a jestem przekonany, że Borowiak będzie jechał lepiej
    W przyszlym roku zapraszam do Zielonej, bo kilku leszczynian będzie można zobaczyć (trzech na pewno )

  2. Powrót do góry    #5312
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    A nikogo nie martwi cisza z nowym kontraktem Grzesia ???

    1. Kołodziej
    2. Lebiediew
    3. Smektała
    4. Lidsey
    5. Rew / Parnicki
    6. Ratajczak
    7. Mencel
    8. Jabłoński

    Żeby tak to się nie skończyło...

    Na miejscu Lidseya zacząłbym poważnie szukać nowego klubu ponieważ sporo się mówi o przyjściu za niego Lebiediewa...

    Raczej nie będzie czekał. Więc żebyś się nie zdziwił jak się zakręci około Falubazu lub GKMu... (może bardziej ten drugi klub). A może Toruń za "Pawełka"...? Byłby dużo lepszy.


    Szczerze mówiąc nie wymieniałbym go za Lebiedewa... Wielkiej korzyści nie widzę to po co zmieniać swojaka? No ale cóż. I pytanie czy jeszcze będzie dostępny, gdy Unia wreszcie zdecyduje co z nim

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Mam i Chętnei go komuś oddam. Od lat mam karnet, mimo ze na połowie meczy mnie nie ma bo praca, ale dla mnieto forma wsparcia dla klubu. Teraz też już bilet miałem kupiony przed tym miłym gestem ze strony klubu, więc moge go komuś oddać (oczywiscie komuś kogo naprawdę na ten bilet nie stać, jakiemuś dzieciakowi czy coś)

    Sparta mistrz czytał?

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 11-08-2023 o 11:54

  3. Powrót do góry    #5313
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Teraz już po frytkach, bo po tym sezonie pójdzie transfer definitywny (Falubaz nie ma wyjścia)... a jestem przekonany, że Borowiak będzie jechał lepiej
    W przyszlym roku zapraszam do Zielonej, bo kilku leszczynian będzie można zobaczyć (trzech na pewno )
    Nie był bym taki pewien... Nie mamy ŻADNEGO interesu we wzmacnianiu bezpośredniego rywala jeśli ZG awansuje. Więc i nawet 0,5 mln zł tu się nie kalkuluje gdy można stracić 6,5.(mam nadzieje ze w klubie dobrze to kumają) Falubaz jest w dupie z juniorami co jest dla nas na duży plus i niech tak zostanie. Juz teraz powinno pójść info do Borowiaka ,że jak znowu niehce podjąc się walki o skład w Lesznie to niech sobie szuka dowolnego klubu na wypożyczenie poza Ekstraligą.Cena 200 tys.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  4. Powrót do góry    #5314
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie był bym taki pewien... Nie mamy ŻADNEGO interesu we wzmacnianiu bezpośredniego rywala jeśli ZG awansuje. Więc i nawet 0,5 mln zł tu się nie kalkuluje gdy można stracić 6,5.(mam nadzieje ze w klubie dobrze to kumają) Falubaz jest w dupie z juniorami co jest dla nas na duży plus i niech tak zostanie. Juz teraz powinno pójść info do Borowiaka ,że jak znowu niehce podjąc się walki o skład w Lesznie to niech sobie szuka dowolnego klubu na wypożyczenie poza Ekstraligą.Cena 200 tys.

    Tutaj się zgadzam.

  5. Powrót do góry    #5315
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Nie jestem zwolennikiem robienia z pracownika niewolnika,ale powinniśmy się postarać, żeby Borowiak i Lidsey nie trafili do ZG i Grudziądza,czy kto tam jeszcze będzie w zasięgu choćby naszego wzroku.

    Z Borowiakami może się to skończyć wielką kłótnią,ale Jaimon z tatą Piotrem mogliby się dogadać w tym temacie. Czas żartów i pomagania innym się skończył. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik,żeby się spokojnie utrzymać. W najgorszym przypadku jakiś debil tytułujący się mianem dziennikarza, redaktora będzie miał temat do grzania na tych "pudelkach", że Unia Leszno blokuje i niszczy komuś karierę. Jest to koszt,który jesteśmy w stanie ponieść w zamian za spokojne utrzymanie/play offy.

  6. Powrót do góry    #5316
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Nie jestem zwolennikiem robienia z pracownika niewolnika,ale powinniśmy się postarać, żeby Borowiak i Lidsey nie trafili do ZG i Grudziądza,czy kto tam jeszcze będzie w zasięgu choćby naszego wzroku.

    Z Borowiakami może się to skończyć wielką kłótnią,ale Jaimon z tatą Piotrem mogliby się dogadać w tym temacie. Czas żartów i pomagania innym się skończył. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik,żeby się spokojnie utrzymać. W najgorszym przypadku jakiś debil tytułujący się mianem dziennikarza, redaktora będzie miał temat do grzania na tych "pudelkach", że Unia Leszno blokuje i niszczy komuś karierę. Jest to koszt,który jesteśmy w stanie ponieść w zamian za spokojne utrzymanie/play offy.
    Tutaj piszą , że Jaimon w GKM?

    Żużel. GKM Grudziądz zamknął skład na kolejny sezon. "Zostawili sporo prezentów dla Falubazu" - Sport WP SportoweFakty

    Przesądzone są już transfery Jasona Doyle'a i Jaimona Lidsey'a. Ten pierwszy wskoczy w miejsce Nickiego Pedersena, a drugi najprawdopodobniej zajmie miejsce Frederika Jakobsena
    ?

  7. Powrót do góry    #5317
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Puknięty grzeje temat od poniedziałku. Ja liczę, że jeszcze nie wszystko stracone. Jeśli ten Lebiediew to prawda to rozumiem, czym się kierowano,ale kompletnie mnie to nie przekonuje.

  8. Powrót do góry    #5318
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    W przypadku Borowiaka nie chodzi o Falubaz, a starty w Ekstralidze do których nie jest totalnie przygotowany i to dla niego za wysokie progi.
    Starty w 1 lidze dla chłopaka są najlepszym rozwiązaniem do rozwoju, a w Ekstralidze to może zostać drugim Affeltem.

    Nie wiem czy Falubaz w ogóle go rozważa, bo są na dziś ciekawsze opcje według mnie jak Majewski którym się interesuje Sparta. Zresztą Falubaz niby przebił ofertę Sparty za Krawczyka to też warte do odnotowania. Jak to się potoczy to zobaczymy.

  9. Powrót do góry    #5319
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Dobrowolski pisze że będzie komplet kibiców na stadionie w Niedzielę!!

    Ja myślę że jednak coś tam zostanie na wirażu 1 i 2 miejsc ale pewnie nie wiele...

    Więc to 15 tys pęknie bez problemu.

    Kibice z Wrocławia mają być wpuszczeni dodatkowo na strefę buforową.

    Będzie atmosfera

  10. Powrót do góry    #5320
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    I gdzie to napisał, jeśli można wiedzieć? Bo ja trochę mało soszjal mediowy jestem. Z góry dzięki.

  11. Powrót do góry    #5321
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Czy na dlugiej przerwie po 7 biegu przy akompaniamencie Eye of The Tiger jest przewidziana dogrywka miedzy DJ-em a leszczynskim tifosi skaczacym na jednej nozce?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #5322
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Tutaj piszą , że Jaimon w GKM?

    Żużel. GKM Grudziądz zamknął skład na kolejny sezon. "Zostawili sporo prezentów dla Falubazu" - Sport WP SportoweFakty

    Przesądzone są już transfery Jasona Doyle'a i Jaimona Lidsey'a. Ten pierwszy wskoczy w miejsce Nickiego Pedersena, a drugi najprawdopodobniej zajmie miejsce Frederika Jakobsena
    ?
    Tak, stety czy niestety dla fanów GKMu, Jaimon na 2024 w Grudziądzu. Nasi się chyba zapatrzyli w Waszego prezesa i robią nam tutaj takie małe "australijskie zagłębie" - Doyle,Fricke,Lidsey.

  13. Powrót do góry    #5323
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Tak, stety czy niestety dla fanów GKMu, Jaimon na 2024 w Grudziądzu. Nasi się chyba zapatrzyli w Waszego prezesa i robią nam tutaj takie małe "australijskie zagłębie" - Doyle,Fricke,Lidsey.
    Jaimon spoko opcja,ale mimo wszystko ja osobiście wybrałbym opcję dziadzi Pedersena do Doylara i Maxa. Na ten moment Falubazowi rzeczywiście zostaje fajne grono zawodników.

  14. Powrót do góry    #5324
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Ja Was bardzo proszę, powiedzcie, że transfer Andrzejsa do Unii to nieprawda

  15. Powrót do góry    #5325
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Puknięty grzeje temat od poniedziałku. Ja liczę, że jeszcze nie wszystko stracone. Jeśli ten Lebiediew to prawda to rozumiem, czym się kierowano,ale kompletnie mnie to nie przekonuje.
    Ja to się w ogóle dziwie ze nas nie pytają o zdanie jako duetu menago kogo chcemy rozpisywac w programie? A jeszcze bardziej nie kumam że Pan Janusz nic o tym nie wiedział bo nam nie powiedział. Andrzej Polecam no to niby walczak jest u nas na torze zaprezentował się dobrze, nie jest taką ciepła kluchą jakich u nas w skłądzie nie brakuje wiec to jakiś plus, ale w sumie Jaimon drugą połowe sezonu ma już naprawde dobra pozatym to nasz wychowanek można powiedzieć i jakos tak zamiana jego na goscia który nie jest specjalnei lepszy to troche dziwne. Choc moze dla samego Jaimona top ruch na plus bo wydaje mi się że potrzebuje on "odciąć pępowine" by jego kariera poszła do przodu. Najlepiej niech go podpiszą na kilka i wypożyczą za darmo gdzie tam chce.Choć z drugiej strony on jest w takiej relacji z Rusieckim że takie cyrografy mu raczej nie potrzebna i jak bedzie opcja na jego powró to wróci.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  16. Powrót do góry    #5326
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ja to się w ogóle dziwie ze nas nie pytają o zdanie jako duetu menago kogo chcemy rozpisywac w programie? A jeszcze bardziej nie kumam że Pan Janusz nic o tym nie wiedział bo nam nie powiedział.
    No i mamy pierwszy zgrzyt na lini menadżerowie - klub. Może ktoś podłapie i zrobią z tego 1673325 newsów.

    My jak my, na podpisywanie kontraktów i szachowanie giełdą transferową przyjdzie jeszcze czaa, ale czy Pan Janusz o tym wie i akceptuje? Tu się może pojawić realny problem.

  17. Powrót do góry    #5327
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    No i mamy pierwszy zgrzyt na lini menadżerowie - klub. Może ktoś podłapie i zrobią z tego 1673325 newsów.

    My jak my, na podpisywanie kontraktów i szachowanie giełdą transferową przyjdzie jeszcze czaa, ale czy Pan Janusz o tym wie i akceptuje? Tu się może pojawić realny problem.
    Widzę, że Was ładnie trzyma po Krośnie...noski nawet na pierwszym planie w klubowej TV
    A co będzie po niedzieli?

  18. Powrót do góry    #5328
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Nie wiem jak Noski,ale ja już dawno wróciłem do realnego świata na żużlowca to się żaden z Nas nie nadawał, to próbujemy spełnić młodzieńcze marzenia poprzez stanowisko menadżera. W tym wieku nie wypada już marzyć?

    Lepiej chyba tak , niż czytać Piernika i jego kolejna fachową analizę o naszej sytuacji ekonomicznej, geopolitycznej i mentalnej,albo pie.... o karle i pijanym durniu.

    Można tu wejść przeczytać coś ciekawego, zaśmiać się, a nawet napisać.

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #5329
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    I gdzie to napisał, jeśli można wiedzieć? Bo ja trochę mało soszjal mediowy jestem. Z góry dzięki.
    Elka.pl

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Kuba_88 (11-08-2023)

  21. Powrót do góry    #5330
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Z ciekawości sprawdziłem przed chwilą i na miejsca numerowane zostało wolnych ok. 2 600 miejsc. Tak więc można się spodziewać że faktycznie będzie pełen stadion.
    Normalnie "prawie" jak na finał ligi

  22. Powrót do góry    #5331
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Ja Was bardzo proszę, powiedzcie, że transfer Andrzejsa do Unii to nieprawda
    Oczywiście że nie prawda. Będa przecież Emil, Kubera i Pawlicki.

  23. Powrót do góry    #5332
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Oczywiście że nie prawda. Będa przecież Emil, Kubera i Pawlicki.
    I Patryk na rezerwie.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Piernik (12-08-2023)

  25. Powrót do góry    #5333
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Oczywiście że nie prawda. Będa przecież Emil, Kubera i Pawlicki.
    Że Tobie się to głupie pisanie nie nudzi

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomaszw1994 za jego przydatny post!

    Piernik (12-08-2023)

  27. Powrót do góry    #5334
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Z ciekawości sprawdziłem przed chwilą i na miejsca numerowane zostało wolnych ok. 2 600 miejsc. Tak więc można się spodziewać że faktycznie będzie pełen stadion.
    Normalnie "prawie" jak na finał ligi
    Ja nie jestem takim optymistą, patrząc że jednak sporo tych numerowanych jeszcze zostało. To jak będzie 14-15 tys będę miło zaskoczony.

  28. Powrót do góry    #5335
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ja nie jestem takim optymistą, patrząc że jednak sporo tych numerowanych jeszcze zostało. To jak będzie 14-15 tys będę miło zaskoczony.
    2 dni do meczu. O tym czasie na Grudziądz nie było tylu biletów sprzedanych. A przyszło 13 tys. Tak że myślę że 15 będzie , trochę do kompletu zabraknie jakieś 2 tys

  29. Powrót do góry    #5336
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    2 dni do meczu. O tym czasie na Grudziądz nie było tylu biletów sprzedanych. A przyszło 13 tys. Tak że myślę że 15 będzie , trochę do kompletu zabraknie jakieś 2 tys
    kuzwa zmien "plyte" bo cos ci sie zacina .ile mozna w kołko to samo .
    pyra

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    spiniaza1 (12-08-2023)

  31. Powrót do góry    #5337
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kuzwa zmien "plyte" bo cos ci sie zacina .ile mozna w kołko to samo .
    Lubię to . A Tobie gówno do tego

  32. Powrót do góry    #5338
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kuzwa zmien "plyte" bo cos ci sie zacina .ile mozna w kołko to samo .
    Meliskę sobie wypij...


  33. Powrót do góry    #5339
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Pawlicki Team 2036

    "W Niedziele na smoka ! wszyscy ! drugoligowe derby z Rawiczem to jest to. Walczymy ! aby nie być ostatnim w drugoligowej tabeli ! nasz lider 31 letni Damian Ratajczak poprowadzi nas do wygranej ! Mógłby jednak te starty poprawić ma jeszcze czas. Bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki"

  34. Powrót do góry    #5340
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Trochę się dziwię, że u Was takie parcie na Ążeja.

    Fajnie w Waszym składzie by wyglądał Hampel.

    Kołodziej, Smektała, Hampel, Zengota, Parnicki/Rew, Ratajczak, Mencel

    *****isty, polski, dla Leszna całkiem swojski skład

  35. Powrót do góry    #5341
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Trochę się dziwię, że u Was takie parcie na Ążeja.

    Fajnie w Waszym składzie by wyglądał Hampel.

    Kołodziej, Smektała, Hampel, Zengota, Parnicki/Rew, Ratajczak, Mencel

    *****isty, polski, dla Leszna całkiem swojski skład
    Andrzej po Polsku gada
    A tak poważnie to nawet Janek już się wypowiedział na ten temat i ocenia ten transfer pozytywnie.....kto wie czy tam nie ma czasem coś z tym wspólnego

    Jarek ok , ale pewnie cena zwala z nóg

  36. Powrót do góry    #5342
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Ja Was bardzo proszę, powiedzcie, że transfer Andrzejsa do Unii to nieprawda
    Najpierw żabojad teraz Andrzej "Polecam"... Zle sie dzieje w tym klubie. W I lidze to my chyba bulgarami pojedziemy.

  37. Powrót do góry    #5343
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Najpierw żabojad teraz Andrzej "Polecam"... Zle sie dzieje w tym klubie. W I lidze to my chyba bulgarami pojedziemy.
    Przecież według Ciebie już w tym roku mieli spaść z hukiem... Australijski zaciąg przecież też Ci się nie podoba wieczny malkontencie. Coś tam chyba wspominałeś że jak się obronimy to przeprosisz Rusieckiego i przestaniesz wypisywać tu swoje mądrości...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (12-08-2023)

  39. Powrót do góry    #5344
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Najpierw żabojad teraz Andrzej "Polecam"... Zle sie dzieje w tym klubie. W I lidze to my chyba bulgarami pojedziemy.
    Był też Łotysz wcześniej , mieliśmy też Fina czy Czechów. Easy.
    Nie ma co narzekać, a trzeba spojrzeć jaki w tym roku ten rynek jest ubogi. Pozostaje dyskusja czy warto rezygnować z Jaimona i postawić na Andrzeja? Różne opinie krążą, każdy ma prawo do swojego zdania.
    Jakby była informacja, że skład bez zmian i zostaje Jaimon też mielibyśmy narzekania i pewnie byś napisał podobny wpis teraz, ale inaczej „opakowany”.
    Jak okaże się to prawdą nie zdziwi mnie z czasem głos, że sam Jaimon chciał tej zmiany. Chłopaki z Grudziądza mówią , ze już jakiś czas temu u nich krążyła plotka o JL w GKMie. Może Grudziądz nawiązał wcześniej kontakt z Jaimonem i chce spróbować czegoś nowego, a jazda ze swoimi w jednym zespole raczej do takiego ruchu zachęca, a nie odwrotnie. (jak już chcesz coś zmienić)
    Sportowo podobny poziom, ale jednak patrząc starty AL czy w SECu, pojedynczych GP czy innych turniejach czy w lidze szwedzkiej dają nadzieje , że sportowo może ta decyzja spokojnie się obronić.
    Zobaczymy.

    PS.
    To Ty właśnie nie marudziłeś ciagle na AUS w Lesznie? Ze za dużo?
    Teraz marudzisz w drugą stronę
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-08-2023 o 10:17

  40. Powrót do góry    #5345
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2023
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    2 dni do meczu. O tym czasie na Grudziądz nie było tylu biletów sprzedanych. A przyszło 13 tys. Tak że myślę że 15 będzie , trochę do kompletu zabraknie jakieś 2 tys
    Pojemność stadionu 16 700 jął przy 15 tys zostanie Ci 2 tys biletow ? Ja wyczuwam komplet w pon ma wiele osób wolne 19:15 ciepełko słoneczko i przyjezdzs Spartak.

  41. Powrót do góry    #5346
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Bedzie jutro komplet na Smoku?
    Jak myslicie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Kuba_88 (12-08-2023), welna (12-08-2023)

  43. Powrót do góry    #5347
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bedzie jutro komplet na Smoku?
    Jak myslicie?

    ,,O tym czasie na Grudziądz nie było tylu biletów sprzedanych. A przyszło 13 tys. Tak że myślę że 15 będzie , trochę do kompletu zabraknie jakieś 2 tys''


    .......
    Ostatnio edytowane przez welna ; 12-08-2023 o 12:47

  44. Powrót do góry    #5348
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Drugi dzień co godzinę wszyscy w napięciu odświeżamy portal z biletami. Nie wiem nawet jakie składy są, ale ,za to wiem,że na sektor A zostało 117 biletów około godziny 9. Fantastyczna zabawa, polecam wszystkim.

  45. Powrót do góry    #5349
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Teraz sie rozstrzyga czy na koniec sezonu będziemy wyżej niż Apator jeśli chodzi o frekwencję. Emocje dużo większe niż na torze. Dawajcie znać jak tam w Galerii czy kolejki po bilety

  46. Powrót do góry    #5350
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ,,O tym czasie na Grudziądz nie było tylu biletów sprzedanych. A przyszło 13 tys. Tak że myślę że 15 będzie , trochę do kompletu zabraknie jakieś 2 tys''


    .......
    „Dobrowolski pisze że będzie komplet kibiców na stadionie w Niedzielę!!

    Ja myślę że jednak coś tam zostanie na wirażu 1 i 2 miejsc ale pewnie nie wiele...

    Więc to 15 tys pęknie bez problemu.

    Kibice z Wrocławia mają być wpuszczeni dodatkowo na strefę buforową.

    Będzie atmosfera”


    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-08-2023 o 16:49

  47. Powrót do góry    #5351
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dobrowolski pisze że będzie komplet kibiców na stadionie w Niedzielę!!

    Ja myślę że jednak coś tam zostanie na wirażu 1 i 2 miejsc ale pewnie nie wiele...

    Więc to 15 tys pęknie bez problemu.

    Kibice z Wrocławia mają być wpuszczeni dodatkowo na strefę buforową.

    Będzie atmosfera


    Ale to nie ja pisałem tylko cytowałem


    W życiu nie napisałbym ,,także” ………oddzielnie

  48. Powrót do góry    #5352
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dobrowolski pisze że będzie komplet kibiców na stadionie w Niedzielę!!

    Ja myślę że jednak coś tam zostanie na wirażu 1 i 2 miejsc ale pewnie nie wiele...

    Więc to 15 tys pęknie bez problemu.

    Kibice z Wrocławia mają być wpuszczeni dodatkowo na strefę buforową.

    Będzie atmosfera
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ale to nie ja pisałem tylko cytowałem


    W życiu nie napisałbym ,,także” ………oddzielnie
    Wiem, wiem. Poznaje tą pisownię i optymizm. U mnie również cytat od tego samego artysty

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    welna (12-08-2023)

  50. Powrót do góry    #5353
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Wiem, wiem. Poznaje tą pisownię i optymizm. U mnie również cytat od tego samego artysty

    Aaaaaa

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (12-08-2023)

  52. Powrót do góry    #5354
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    „Dobrowolski pisze że będzie komplet kibiców na stadionie w Niedzielę!!

    Ja myślę że jednak coś tam zostanie na wirażu 1 i 2 miejsc ale pewnie nie wiele...

    Więc to 15 tys pęknie bez problemu.

    Kibice z Wrocławia mają być wpuszczeni dodatkowo na strefę buforową.

    Będzie atmosfera”


    Gruby bedzie czy jescze lezy zabetonowany w sxpitalu?

  53. Powrót do góry    #5355
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Gruby bedzie czy jescze lezy zabetonowany w sxpitalu?
    Ja tam bym się grubym nie przejmował. Chodzą tylko słuchy po Lesznie że Leszczyńska Policja ma zatrzymać Taia przed meczem na przesłuchanie w sprawie grubego. Wcześniej go nie chcieli fatygować ale skoro już sam przyjedzie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •