Strona 100 z 137 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,456 do 4,500 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4456
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Żeby przebić obecne kontrakty Kubery czy Emila Rusiecki musi się wykrawic. I daje prezesom Motoru i Apatora przeszło rok by utrzymali tych zawodników? Takie gadanie to jakby z Rawicza miał kogoś wyjąć, albo z Opola. Przecież nie trafiło na biednych. Tylko na takich co bez problemu oferty Unii przebiją. Dla mnie takie gadanie jest dziwne.
    Jak Termos wyciągał Emila to nie gadał 1.5 roku że go będzie próbował wyciągnąć tylko po cichu dał tyle żeby się Emil nawet nie zastanawial. A jak Kępa wyciągał Kubere to do ostatniej chwili w Lesznie nie dowierzano.
    Bardzo pozorowany ten wywiad.
    Tak gadać to można o Oskarze Fajferze, czy innym Buczku. Ale gadanie 1.5 roku wcześniej że się próbuje wyciągnąć liderów bogatszych klubów wydaje się bardzo dziwne.

  2. Powrót do góry    #4457
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Żeby przebić obecne kontrakty Kubery czy Emila Rusiecki musi się wykrawic. I daje prezesom Motoru i Apatora przeszło rok by utrzymali tych zawodników? Takie gadanie to jakby z Rawicza miał kogoś wyjąć, albo z Opola. Przecież nie trafiło na biednych. Tylko na takich co bez problemu oferty Unii przebiją. Dla mnie takie gadanie jest dziwne.
    Jak Termos wyciągał Emila to nie gadał 1.5 roku że go będzie próbował wyciągnąć tylko po cichu dał tyle żeby się Emil nawet nie zastanawial. A jak Kępa wyciągał Kubere to do ostatniej chwili w Lesznie nie dowierzano.
    Bardzo pozorowany ten wywiad.
    Tak gadać to można o Oskarze Fajferze, czy innym Buczku. Ale gadanie 1.5 roku wcześniej że się próbuje wyciągnąć liderów bogatszych klubów wydaje się bardzo dziwne.
    Człowieku on krócej się wypowiedział na temat Emila i Kubery niż ty ten post pisałeś a mówisz jakby opowiadał jakieś poematy na ten temat. Na pytanie o powrót Kubery albo Emila odpowiedział. Że szansa najczęściej będzie po sezonie 2024. A ty dorabiasz jakieś teorie do tego audycja trwała z nim około godziny a sprawa Emila poruszono przez 10 sekund.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    White_Blue_Bulls (17-07-2023)

  4. Powrót do góry    #4458
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Człowieku on krócej się wypowiedział na temat Emila i Kubery niż ty ten post pisałeś a mówisz jakby opowiadał jakieś poematy na ten temat. Na pytanie o powrót Kubery albo Emila odpowiedział. Że szansa najczęściej będzie po sezonie 2024. A ty dorabiasz jakieś teorie do tego audycja trwała z nim około godziny a sprawa Emila poruszono przez 10 sekund.
    Ten piernik to Karol Bierzynski. Dupka go boli ze nie poinformowal o niczym szczegolnym na swoim twiterku

  5. Powrót do góry    #4459
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Ten piernik to Karol Bierzynski. Dupka go boli ze nie poinformowal o niczym szczegolnym na swoim twiterku
    Nie obrażaj Karola. To zupełnie ktoś inny. W sensie piernik.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (18-07-2023)

  7. Powrót do góry    #4460
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    https://po-bandzie.com.pl/zuzel-unia...otowanie-toru/

    Choroś w natarciu. Normalna sprawa i reakcja po nagłym zwolnieniu. Inaczej, gdyby wszystko grała to Janek by nie interweniował, skoro zainterweniował z polami startowymi i przygotowanie ich doglądał i właśnie to dało efekt w spotkaniu to jest to najlepsze podsumowanie tej wypowiedzi. Najlepszą wizytówką właśnie było spotkanie z Grudziądzem.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    White_Blue_Bulls (18-07-2023)

  9. Powrót do góry    #4461
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Czyli że słów prezesa łatwo odczytać że pojedziemy składem.

    9 Smyk
    10 Janek
    11 Holder / Lidsey
    12 Rew/Parnicki
    13 Zengota
    14 Mencel
    15 Rataj.

    I duża wiara w juniorów , no nic , zobaczymy co z tego wyjdzie , jak nie będzie kontuzji to spadek nam nie grozi.
    Bo Falubaz nie ma nikogo konkretnego do zabrania.... A GKM totalnie leży jak pozbędą się Dzika i kogo wezmą? Skoro Doyle 1 noga w Toruniu....

  10. Powrót do góry    #4462
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta

    I duża wiara w juniorów , no nic , zobaczymy co z tego wyjdzie , jak nie będzie kontuzji to spadek nam nie grozi.
    Bo Falubaz nie ma nikogo konkretnego do zabrania.... A GKM totalnie leży jak pozbędą się Dzika i kogo wezmą? Skoro Doyle 1 noga w Toruniu....
    GKM bierze Lebiediewa w miejsce Jakobsena. I wciąż jest w grze o Doyla (wraz z Toruniem. Tutaj Apator ma wieksze szanse). Temat rozstrzygnie się na dniach.

  11. Powrót do góry    #4463
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    GKM bierze Lebiediewa w miejsce Jakobsena. I wciąż jest w grze o Doyla (wraz z Toruniem. Tutaj Apator ma wieksze szanse). Temat rozstrzygnie się na dniach.
    chcą jeszcze Pitera za Dzika. Z Doylem nie mają już złudzeń.

    Natomiast proponuję nie irytować się tym składem, bo wiele wskazuje na to, że w 2024 nikt nie spadnie.

  12. Powrót do góry    #4464
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    chcą jeszcze Pitera za Dzika. Z Doylem nie mają już złudzeń.

    Natomiast proponuję nie irytować się tym składem, bo wiele wskazuje na to, że w 2024 nikt nie spadnie.
    Piter to chyba tylko 2 opcje , Falubaz , i ewentualnie Leszno

  13. Powrót do góry    #4465
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,565
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Czyli że słów prezesa łatwo odczytać że pojedziemy składem.

    9 Smyk
    10 Janek
    11 Holder / Lidsey
    12 Rew/Parnicki
    13 Zengota
    14 Mencel
    15 Rataj.

    I duża wiara w juniorów , no nic , zobaczymy co z tego wyjdzie , jak nie będzie kontuzji to spadek nam nie grozi.
    Bo Falubaz nie ma nikogo konkretnego do zabrania.... A GKM totalnie leży jak pozbędą się Dzika i kogo wezmą? Skoro Doyle 1 noga w Toruniu....
    Pewnie znow Unia zakręciłaby sie w okolicach 5/6 miejsca z takim składem (byle bez kontuzji).

    Zobaczymy jak pojadą w najbliższych meczach, jeżeli dobrze to pozostałnbym przy takim składzie na przyszły rok. Spadek raczej nam nie grozi, medal chyba też nie. I tak nie ma kogo brać, ew. PP raczej dużej różnicy nie zrobi.

  14. Powrót do góry    #4466
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szkoda Pawlickiego ale skoro ma go nie być, to wygrajcie z tym Wrocławiem, bo przecież każdy doskonale wie, że całościowo jako drużyna jesteście o dwa stopnie wyżej od Gkmu. Nawet mimo tego, że część tutejszych kibiców na to nie zasługuje.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    lemur6666 (18-07-2023)

  16. Powrót do góry    #4467
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Szkoda Pawlickiego ale skoro ma go nie być, to wygrajcie z tym Wrocławiem, bo przecież każdy doskonale wie, że całościowo jako drużyna jesteście o dwa stopnie wyżej od Gkmu. Nawet mimo tego, że część tutejszych kibiców na to nie zasługuje.
    ***** kurewska

  17. Powrót do góry    #4468
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2023
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jest jeszcze jedna opcja Fredrik Lindgren

  18. Powrót do góry    #4469
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczekk Zobacz posta
    Jest jeszcze jedna opcja Fredrik Lindgren
    przeciez hampel odchodzi

  19. Powrót do góry    #4470
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczekk Zobacz posta
    Jest jeszcze jedna opcja Fredrik Lindgren
    Żadnych Lindgrenow , ja myślę że najlepsze rozwiązanie będzie takie.

    9 Smyk/Holder/
    10 Janek
    11 Holder / Piter jak była by szansa to nie ma co się zastanawiać.
    12 Rew
    13 Zengi.

    Jak jest opcja Piotra za Holdera to nie ma nad czym myśleć tylko brać go , Piter pojedzie z jajem i na pewno nie gorzej niż Chris , a może być jednak lepiej.
    Jeden taki charakterny się przyda w drużynie.

    Rozwój juniorów był by tu idealny , ale tu to może być różnie i nikt nie jest w stanie przewidzieć jaki postęp zrobią w przyszłym sezonie.
    Ratajczak może da sobie spokój z Kowalskim i na innych silnikach odzyje...?

  20. Powrót do góry    #4471
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Żadnych Lindgrenow , ja myślę że najlepsze rozwiązanie będzie takie.

    9 Smyk/Holder/
    10 Janek
    11 Holder / Piter jak była by szansa to nie ma co się zastanawiać.
    12 Rew
    13 Zengi.

    Jak jest opcja Piotra za Holdera to nie ma nad czym myśleć tylko brać go , Piter pojedzie z jajem i na pewno nie gorzej niż Chris , a może być jednak lepiej.
    Jeden taki charakterny się przyda w drużynie.

    Rozwój juniorów był by tu idealny , ale tu to może być różnie i nikt nie jest w stanie przewidzieć jaki postęp zrobią w przyszłym sezonie.
    Ratajczak może da sobie spokój z Kowalskim i na innych silnikach odzyje...?
    Wy Leszczynianie jesteście tacy naiwni że aż mi Was szkoda co Wam do głowy strzeliło że myślicie że Piter wróci do Was ? Może kiedyś na pewno, ale jeszcze nie teraz. Nie życzę Wam źle bo sam jestem z Wlkp. Ale na powrót Pitera jest za szybko

    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Wy Leszczynianie jesteście tacy naiwni że aż mi Was szkoda co Wam do głowy strzeliło że myślicie że Piter wróci do Was ? Może kiedyś na pewno, ale jeszcze nie teraz. Nie życzę Wam źle bo sam jestem z Wlkp. Ale na powrót Pitera jest za szybko

    Bardziej bym obstawiał że Jarek do Was wróci

    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Wy Leszczynianie jesteście tacy naiwni że aż mi Was szkoda co Wam do głowy strzeliło że myślicie że Piter wróci do Was ? Może kiedyś na pewno, ale jeszcze nie teraz. Nie życzę Wam źle bo sam jestem z Wlkp. Ale na powrót Pitera jest za szybko

    Bardziej bym obstawiał że Jarek do Was wróci i i tak będziecie mieli ciekawy skład

  21. Powrót do góry    #4472
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Piter pojedzie z jajem i na pewno nie gorzej niż Chris , a może być jednak lepiej.
    Jeden taki charakterny się przyda w drużynie.
    Już nie przesadzaj, to właśnie piter był wielokrotnie zapalnikiem do różnego rodzaju spięć w parkingu, czy w samym klubie (zarząd).
    Cały czas się go próbuje kreować na "młodego, charakternego który jeszcze udowodni" (niczym Zieliński w piłce nożnej). Oczywiście żebym się mylił, ale coś czuję że pójdzie w ślady brata, Grudziądz, a dalej 1 liga.


    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ratajczak może da sobie spokój z Kowalskim i na innych silnikach odzyje...?
    Tutaj raczej dobry psycholog potrzebny, bo wszyscy na nim wywołują za dużą presję (klub, kibice, tata), dobrym przykładem jest tutaj Pludra i jego współpraca z Norikiem Koczarianem, który pchnął w niego trochę życia

  22. Powrót do góry    #4473
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Nie no, Holder a Pawlicki to jak gówno vs czekolada, o czym w ogóle ta dyskusja.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #4474
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Wy Leszczynianie jesteście tacy naiwni że aż mi Was szkoda co Wam do głowy strzeliło że myślicie że Piter wróci do Was ? Może kiedyś na pewno, ale jeszcze nie teraz. Nie życzę Wam źle bo sam jestem z Wlkp. Ale na powrót Pitera jest za szybko
    Czekaj,czekaj pomału. Nie wkładaj wszystkich do jednego worka, nie każdy jest "chętny" na powrót Piotra. Z mojego otoczenia jak się rozmawia w świecie realny czy internetowym z osobami które znam odnośnie powrotu ewentualnego Piotra 1/10 osób jest za taką opcją, większość osób tego powrotu nie chce. Ja osobiście też jestem tego zdania,że to nie czas na jego powrót. Sportowo jego powrót nie gwarantuje nic więcej niż poziom Jaimona czy Chrisa z meczu z Grudziądzem. Może tej drużynie brakuje trochę zawodników typu kamikadze i jest to dość delikatny twór,ale charakterologicznie mi ta drużyna odpowiada i według mnie jak nie ma innych opcji ciekawszych niż to co mamy po prostu zrezygnujmy z najsłabszego z obecnej drużyny i już.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie no, Holder a Pawlicki to jak gówno vs czekolada, o czym w ogóle ta dyskusja.
    Przesadzasz. Piter potrafi na Smoczyku wykręcić 1,333 średnią i to rzeczywiście jest *****ista czekolada. Kot w worku po prostu, nic pewnego. Co do Chrisa totalnie nie mamy obrazu jak może wyglądać po tym sezonie,ale miał wrócić na mecz i mieć hamulec totalny w meczu z Grudziądzem,a wyglądał jak stary dobry Chris. Inaczej jak to ta sama półka cenowa biorę Piotra, jak to dużo większy wydatek dla mnie nie ma to sensu.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 18-07-2023 o 15:14

  24. Powrót do góry    #4475
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    chcą jeszcze Pitera za Dzika. Z Doylem nie mają już złudzeń.

    Natomiast proponuję nie irytować się tym składem, bo wiele wskazuje na to, że w 2024 nikt nie spadnie.
    Nie słyszałem, aby były plany powiększenia eligi od 2025. Kiedy ma się kończyć obecny kontrakt telewizyjny? Nie jakoś własnie po 2025 ?

    Co do GKMu. Jeżeli nie uda nam się nikogo sensownego wyrwać za Dzika typu: Doyle, Piter, Madsen czy np. Lindgren(tutaj nie pisze, ze faktycznie sa jakieś rozmowy) to Dzik zostanie.
    Doyle faktycznie wydaje się, ze jest klepnięty w Toruniu, chociaż po jego zachowaniu w ubiegłym roku czy kiedyś w ZG, słowa klepnięty wydaje się adekwatne dopiero jak podpisze kontrakt w oficjalnym okienku

  25. Powrót do góry    #4476
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Dla mnie z trójki Smektała, Holder, Lidsey, ten ostatni jest w pierwszej kolejności do wypi.rdolenia. Choć oczywiście gdyby się dało, pozbyłbym się każdego z nich. Smektała u mnie wygrywa tylko z racji narodowości, bo jednak dobrze mieć jakąś nadwyżkę Polaków przy tej "szklankowatości" naszej drużyny.
    Tu jednak wychodzą te genialne ruchy kadrowe po 2020 roku, spowodowane jak to prezes mówił niewystarczającą ilością "pieniążków". Wtedy zatrzymanie Kubery powinno być priorytetem. A i Smektałę na tamten moment niejeden z nas by widział w składzie. Później zastąpienie Emila Francuzem i bryndza gotowa, z której wbrew wcześniejszym zapowiedziom o powrocie do czołówki w 2024, jak widać trudno wyjść skoro wczoraj Rusiecki już przebąkiwał o zachowaniu tegorocznego składu. W takim przypadku czeka nas powtórka z rozrywki w przyszłym roku. Z tą różnicą, że tym razem beniaminek może być silniejszy niż tegoroczne Krosno.

  26. Powrót do góry    #4477
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    "Choroś twierdzi, że jeden z prezesów miał się wysłużyć liderem drużyny. – Kołodziej zaczął się wtykać w sprawy przygotowania toru. A ja z kolei mam swoje zdanie na temat czegoś, czym zajmuję się od lat. Nagle Kołodziej bierze się za przygotowanie toru, oczywiście za przyzwoleniem trenera. A później na treningu okazało się, że coś jest źle. To on powiedział, że to wszystko przeze mnie i że ja to źle zrobiłem. A jak było? Kołodziej wsiadł na quada, założył do tego siatkę i ten panel, który waży 10 kilogramów i tym chce przygotowywać tor żużlowy? Przecież to jest jakaś komedia. Ja maszynę ważącą ze 350 kilogramów miałem i wydawało mi się, że i to już jest za lekka, bo już się to wytarło, to proszę mi wybaczyć. To jest śmiech na sali – tłumaczy."


    Niezłe jaja Kolodziej toromistrzem

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Leonidas (18-07-2023)

  28. Powrót do góry    #4478
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    "Choroś twierdzi, że jeden z prezesów miał się wysłużyć liderem drużyny. – Kołodziej zaczął się wtykać w sprawy przygotowania toru. A ja z kolei mam swoje zdanie na temat czegoś, czym zajmuję się od lat. Nagle Kołodziej bierze się za przygotowanie toru, oczywiście za przyzwoleniem trenera. A później na treningu okazało się, że coś jest źle. To on powiedział, że to wszystko przeze mnie i że ja to źle zrobiłem. A jak było? Kołodziej wsiadł na quada, założył do tego siatkę i ten panel, który waży 10 kilogramów i tym chce przygotowywać tor żużlowy? Przecież to jest jakaś komedia. Ja maszynę ważącą ze 350 kilogramów miałem i wydawało mi się, że i to już jest za lekka, bo już się to wytarło, to proszę mi wybaczyć. To jest śmiech na sali – tłumaczy."


    Niezłe jaja Kolodziej toromistrzem
    Jeśli to wszystko prawda, że Koldi żądał głowy toromistrza bo ten nie szykował toru tak jak Koldi chciał to źle świadczy o Kołodzieju. Toromistrz ma robić tor taki jak mu menago każe. A nie któryś z zawodników. A jeszcze gorzej świadczy o Kołodzieju fakt, że działał na zlecenie jednego z prezesów (to ilu ich tam w Unii jest ? ). Prezes jak ma zastrzeżenia do toromistrza czy menago to go sam dyscyplinuje a nie wysługuje się zawodnikiem. Dziwnie to w Lesznie wygląda. Miałem lepsze zdanie o Kołodzieju akurat. A tutaj wychodzi na to, że on chce grać role jakiegoś samozwańczego szeryfa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4479
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    579
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 41 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeśli to wszystko prawda, że Koldi żądał głowy toromistrza bo ten nie szykował toru tak jak Koldi chciał to źle świadczy o Kołodzieju. Toromistrz ma robić tor taki jak mu menago każe. A nie któryś z zawodników. A jeszcze gorzej świadczy o Kołodzieju fakt, że działał na zlecenie jednego z prezesów (to ilu ich tam w Unii jest ? ). Prezes jak ma zastrzeżenia do toromistrza czy menago to go sam dyscyplinuje a nie wysługuje się zawodnikiem. Dziwnie to w Lesznie wygląda. Miałem lepsze zdanie o Kołodzieju akurat. A tutaj wychodzi na to, że on chce grać role jakiegoś samozwańczego szeryfa.
    Jprd, nie mogę z Ciebie. Skąd się takie dzbany biorą.

  30. Powrót do góry    #4480
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Mariusz .... Ty tak na serio???

    Ponoć masz wiedzę z każdego prezesowego biura, a tu wierzysz traktorzyście, który rzadko kiedy bywa trzeźwy...
    I ten tekst:,,Miałem lepsze zdanie o Kołodzieju''....
    Niebywałe

    Mariusz .....bo stracisz ostatniego usera, który Cię toleruje i czasami nawet broni

  31. Powrót do góry    #4481
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Wydaje mi się że Januszowi nie podobał się przygotowanie toru do tego etyka pracy pana toromistrza mogła nie pasować. Mam nadzieję że po sezonie z Baronem też się pożegnamy. Jedynie mam nadzieję że jeśli Janusz stawia jakieś warunki i one zostają spełnione to żeby w pewnym momencie nie stał się większy od klubu bo to już może być niebezpieczne.

  32. Powrót do góry    #4482
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Jeśli to Kołodziej przygotował tor na mecz z GKM, drużyna bez problemu wygrała i można założyć, że każdemu ta nawierzchnia pasowała to jak najlepiej świadczy o Kołodzieju. Wówczas Choroś powinien siedzieć ze wstydu cicho za to bumelanctwo, które odwalał. Przy okazji wina oczywiście też leżała po stronie Barona.

  33. Powrót do góry    #4483
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Trzy lata bez jakiegokolwiek atutu toru, a tu Kołodziej quadem ogarnął jak zajrzało widmo spadku. Jeśli, to jest linia obrony Chorosia to cokolwiek nie działoby się z tym torem do końca sezonu to ta decyzja się broni.

    Jak dla mnie, jeśli Janusz ma taką moc to niech z prezesem, którego jest pupilem usunie, jeszcze tego gościa,który przyciągnął tu z sobą tego toromistrza.

    Trzeba być wybitnie niedomyślnym,żeby zastanawiać się kim jest ten prezes

    Janusz stracił w oczach głosu zielonogórskiego żużla. To przynajmniej jeden chętny mniej na jego usługi.

  34. Powrót do góry    #4484
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariusz .... Ty tak na serio???
    Ano na serio.

    Ponoć masz wiedzę z każdego prezesowego biura, a tu wierzysz traktorzyście, który rzadko kiedy bywa trzeźwy...
    Setki razy już dementowałem, nie posiadam i nigdy nie posiadałem wiedzy z jakiegokolwiek klubowego biura. I nie dociera.

    Odnośnie traktorzysty, nie znam chłopa, nie wiem czy w pracy jest trzeźwy. Ale widzę, że od jakiegoś czasu jaracie sie tu między sobą, że Kołdi robi za toromistrza, że Kołdi zażądał jego głowy i ją dostał. Więc napisałem, jeśli to prawda to źle świadczy o Januszu. Mam wam nie wierzyć ?

    I ten tekst:,,Miałem lepsze zdanie o Kołodzieju''....
    Niebywałe
    No nie wiem czy niebywałe. Ale przynajmniej szczere.

    Mariusz .....bo stracisz ostatniego usera, który Cię toleruje i czasami nawet broni
    Fakt, to będzie strata nie do odrobienia.

    Ale wracając do tematu, jaracie się teraz, że koldi zrobił tor i Unia rozjechała GKM. A co będzie za chwilę, jak zrobią tor według recepty kołdiego a po meczu ze Spartą czy innym Lublinem lub Czewą, taki Holder, Zen czy Smyku powiedzą, że tor był nie ten co zawsze ? I co wtedy Kołdiego zwolnicie ? Czy może jednego z prezesów ? Wierz mi nie ma nic gorszego jak wpływ jednego zawodnika na przygotowanie toru. Bo tor jest zawsze dyżurną wymówką jak drużyna przegrywa mecz. A wtedy pozostali zawodnicy kierują pretensje do tego własnie zawodnika. Od tego jest menago, który robi narade przed meczem, słucha wniosków zawodników, omawia z nimi różne aspekty i na końcu podejmuje decyzję jaka nawierzchnię ma przygotować toromistrz. A jeśli toromistrz jest nayebany i nie robi tego jak mu kazali to prezes go dyscyplinuje. Toromistzra i menago, który powinien go nadzorować. I tyle. Co w tej historii robi Kołodziej ? Zachodzę w głowę. On akurat może tylko stracić na takim zachowaniu, nic zyskać.

    A tak w ogóle to po co wam jakikolwiek toromistrz skoro Janek na quadzie tor daje rade przygotować ? Zróbcie odpowiedni grafik, niech co mecz inny zawodnik dosiądzie quada i będzie gites.

    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Jeśli to Kołodziej przygotował tor na mecz z GKM, drużyna bez problemu wygrała i można założyć, że każdemu ta nawierzchnia pasowała to jak najlepiej świadczy o Kołodzieju. Wówczas Choroś powinien siedzieć ze wstydu cicho za to bumelanctwo, które odwalał. Przy okazji wina oczywiście też leżała po stronie Barona.
    Teza kogoś kto nie ma pojęcia żadnego o przygotowaniu toru. A to są godziny pracy.

    To, że kołdi podrapał quadem i siatka pola startowe, nie znaczy jeszcze że przygotowywał cały tor. Bo tor to przygotowuje się od samego rana. Tak samo radziłbym się nie sugerować wysoką wygraną nad GKM-em. Bo przyjedzie zaraz mocniejsza ekipa, spuści wam manto i okaże się, ze Kołdi jest nagi. Czego oczywiście nie życze.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-07-2023 o 18:00
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #4485
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ano na serio.



    Setki razy już dementowałem, nie posiadam i nigdy nie posiadałem wiedzy z jakiegokolwiek klubowego biura. I nie dociera.

    Odnośnie traktorzysty, nie znam chłopa, nie wiem czy w pracy jest trzeźwy. Ale widzę, że od jakiegoś czasu jaracie sie tu między sobą, że Kołdi robi za toromistrza, że Kołdi zażądał jego głowy i ją dostał. Więc napisałem, jeśli to prawda to źle świadczy o Januszu. Mam wam nie wierzyć ?



    No nie wiem czy niebywałe. Ale przynajmniej szczere.



    Fakt, to będzie strata nie do odrobienia.

    Ale wracając do tematu, jaracie się teraz, że koldi zrobił tor i Unia rozjechała GKM. A co będzie za chwilę, jak zrobią tor według recepty kołdiego a po meczu ze Spartą czy innym Lublinem lub Czewą, taki Holder, Zen czy Smyku powiedzą, że tor był nie ten co zawsze ? I co wtedy Kołdiego zwolnicie ? Czy może jednego z prezesów ? Wierz mi nie ma nic gorszego jak wpływ jednego zawodnika na przygotowanie toru. Bo tor jest zawsze dyżurną wymówką jak drużyna przegrywa mecz. A wtedy pozostali zawodnicy kierują pretensje do tego własnie zawodnika. Od tego jest menago, który robi narade przed meczem, słucha wniosków zawodników, omawia z nimi różne aspekty i na końcu podejmuje decyzję jaka nawierzchnię ma przygotować toromistrz. A jeśli toromistrz jest nayebany i nie robi tego jak mu kazali to prezes go dyscyplinuje. Toromistzra i menago, który powinien go nadzorować. I tyle. Co w tej historii robi Kołodziej ? Zachodzę w głowę. On akurat może tylko stracić na takim zachowaniu, nic zyskać.

    A tak w ogóle to po co wam jakikolwiek toromistrz skoro Janek na quadzie tor daje rade przygotować ? Zróbcie odpowiedni grafik, niech co mecz inny zawodnik dosiądzie quada i będzie gites.

    A jak była narada przed meczem zawodnicy mówią że chcą taki i taki start i żeby Janusz taki przygotował bo mu ufają to kto w tedy traci Janusz? Wszyscy zawodnicy? Czy toromistrza z trenerem?

  36. Powrót do góry    #4486
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Tormistrz to trudna rasa. Nie da sobie w kasze dmuchać. Tu wypowiedź naszego:
    - Ze wszystkimi staram się żyć dobrze. Chociaż wkurza mnie, jak ktoś mi w trakcie meczu biega, coś tam wymachuje, pokazuje na palcach, ile okrążeń, którą ścieżką. Niektórzy są szybsi od grzechotnika, a ja znam swoją robotę i rozumiem, co mi mówią. Zwykle jest tak, jak chcą i na czas - mówił Warecki dla nieregularnika "Tylko Falubaz" w 2011 roku
    Pod koniec lat '90 przed jakimś treningiem szkółki poprosiłem Kurmanka żeby mi załatwił programy, które przed meczem się nie sprzedały i zalegaly nie wiedzieć czemu w kanciapie u tormistrzow. On na to: idziemy. Wbijamy, tam Jaskólski wali z jakimś typem flaszkę, a Kurman przedstawia cel wizyty. Pada odpowiedź: spyerdyalaĆ!!!

    Dopiero na jakimś następnym treningu udało się ogarnąć te programy przez Pana Leszka, ale on nie był głównym tormistrzem. Całkiem inny człowiek.

    Jaskolskiego i jego meline zdaje się dopiero Czernicki zlikwidował.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez falubaziak ; 18-07-2023 o 18:13

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi falubaziak za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-07-2023)

  38. Powrót do góry    #4487
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    A jak była narada przed meczem zawodnicy mówią że chcą taki i taki start i żeby Janusz taki przygotował bo mu ufają to kto w tedy traci Janusz? Wszyscy zawodnicy? Czy toromistrza z trenerem?
    Jeśli tak było to pierwszy do wyyebania jest menago czyli baron. Bo to by znaczyło, że on nie ogarnia całości, czyli drużyny, nawierzchni i źle nadzoruje toromistrza.

    Ale nie wierzę, ze tak było. Z prostego powodu, bo nie narodziła się jeszcze taka drużyna gdzie wszystkim zawodnikom pasowałby start i trasa. Tor i jego przygotowanie jest zawsze wypadkową kilku czynników, takich jak preferencje samych zawodników (wszystkich nie tylko jednego) pogody, obecności komisarza oraz siły drużyny gości i preferencji ich zawodników. To wszystko bierze pod uwagę menago, tłumaczy wtedy zawodnikom, że ze względu na to i na tamto robi taką a nie inna nawierzchnie. A oni mają się dostosować.

    Hipotetycznie, co zrobisz jak wróci do was Piter i powie, że on nie chce takiego startu czy trasy jaka robi Janusz i sam wsiądzie na quada i zrobi po swojemu. Albo przed następnym meczem Smyk lub Holder zrobia po swojemu ? Albo znowu Koldi przygotuje nawierzchnie i dostaniecie manto od Sparty. A zawodnicy po meczu powiedzą, że tor był inny niż na meczu z GKM-em ? A Koldi powie, że był taki sam. I co wtedy ? Kołdi do odstrzału ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #4488
    Początkujący
    Dołączył
    14-07-2023
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ano na serio.



    Setki razy już dementowałem, nie posiadam i nigdy nie posiadałem wiedzy z jakiegokolwiek klubowego biura. I nie dociera.

    Odnośnie traktorzysty, nie znam chłopa, nie wiem czy w pracy jest trzeźwy. Ale widzę, że od jakiegoś czasu jaracie sie tu między sobą, że Kołdi robi za toromistrza, że Kołdi zażądał jego głowy i ją dostał. Więc napisałem, jeśli to prawda to źle świadczy o Januszu. Mam wam nie wierzyć ?



    No nie wiem czy niebywałe. Ale przynajmniej szczere.



    Fakt, to będzie strata nie do odrobienia.

    Ale wracając do tematu, jaracie się teraz, że koldi zrobił tor i Unia rozjechała GKM. A co będzie za chwilę, jak zrobią tor według recepty kołdiego a po meczu ze Spartą czy innym Lublinem lub Czewą, taki Holder, Zen czy Smyku powiedzą, że tor był nie ten co zawsze ? I co wtedy Kołdiego zwolnicie ? Czy może jednego z prezesów ? Wierz mi nie ma nic gorszego jak wpływ jednego zawodnika na przygotowanie toru. Bo tor jest zawsze dyżurną wymówką jak drużyna przegrywa mecz. A wtedy pozostali zawodnicy kierują pretensje do tego własnie zawodnika. Od tego jest menago, który robi narade przed meczem, słucha wniosków zawodników, omawia z nimi różne aspekty i na końcu podejmuje decyzję jaka nawierzchnię ma przygotować toromistrz. A jeśli toromistrz jest nayebany i nie robi tego jak mu kazali to prezes go dyscyplinuje. Toromistzra i menago, który powinien go nadzorować. I tyle. Co w tej historii robi Kołodziej ? Zachodzę w głowę. On akurat może tylko stracić na takim zachowaniu, nic zyskać.

    A tak w ogóle to po co wam jakikolwiek toromistrz skoro Janek na quadzie tor daje rade przygotować ? Zróbcie odpowiedni grafik, niech co mecz inny zawodnik dosiądzie quada i będzie gites.



    Teza kogoś kto nie ma pojęcia żadnego o przygotowaniu toru. A to są godziny pracy.

    To, że kołdi podrapał quadem i siatka pola startowe, nie znaczy jeszcze że przygotowywał cały tor. Bo tor to przygotowuje się od samego rana. Tak samo radziłbym się nie sugerować wysoką wygraną nad GKM-em. Bo przyjedzie zaraz mocniejsza ekipa, spuści wam manto i okaże się, ze Kołdi jest nagi. Czego oczywiście nie życze.
    Zgadzam się z Tobą w 100%. Aż miło czytać Twoje komentarze. Szkoda że nie wszyscy potrafią chociaż w małym stopniu spojrzeć na sprawę tak jak Ty.

  40. Powrót do góry    #4489
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Kołodziej się po prostu wkerwil bo ile razy można robić tor na którym nasi nie ogarniają?

    Kołodziej miał tego dosyć i zrobił tor po swojemu i wygrali 20 punktami i każdy był spasowany. Kiedy ostatnio była taka wygrana? Ja nie pamiętam.

    Nie wina Kołodzieja że Rusiecki i Baron to totalne pierdoły i nic z tym nie robili.

    Następni do wywalenia to Baron i Rusiecki. Oni nas w końcu spuszczą do 1 ligi bo teraz uratował ich Kołodziej ale wiecznie nie będzie za nich roboty robił i już widać jego cierpliwość się kończy bo stawia warunki.

    Dla to widać że Kołodziejowi zależy i próbuje coś zrobić z tym syfem bo inaczej mógł wszystko olać i po sezonie po prostu odejść. Mi się taka postawa podoba.

    Mariusz takiego zachowania nie rozumie bo ich lider Dudek po prostu spuścił ich z ligi i później poszedł do innej drużyny. Tutaj mamy kompletnie inne zachowanie i Mariusz tego nie ogarnia i pewnie nigdy tego nie ogarnie.

    Dla mnie to Kołodziej działał z Józefem ale to tylko moje przypuszczenia.

  41. Powrót do góry    #4490
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Kołodziej się po prostu wkerwil bo ile razy można robić tor na którym nasi nie ogarniają?

    Kołodziej miał tego dosyć i zrobił tor po swojemu i wygrali 20 punktami i każdy był spasowany. Kiedy ostatnio była taka wygrana? Ja nie pamiętam.

    Nie wina Kołodzieja że Rusiecki i Baron to totalne pierdoły i nic z tym nie robili.

    Następni do wywalenia to Baron i Rusiecki. Oni nas w końcu spuszczą do 1 ligi bo teraz uratował ich Kołodziej ale wiecznie nie będzie za nich roboty robił i już widać jego cierpliwość się kończy bo stawia warunki.

    Dla to widać że Kołodziejowi zależy i próbuje coś zrobić z tym syfem bo inaczej mógł wszystko olać i po sezonie po prostu odejść. Mi się taka postawa podoba.

    Mariusz takiego zachowania nie rozumie bo ich lider Dudek po prostu spuścił ich z ligi i później poszedł do innej drużyny. Tutaj mamy kompletnie inne zachowanie i Mariusz tego nie ogarnia i pewnie nigdy tego nie ogarnie.

    Dla mnie to Kołodziej działał z Józefem ale to tylko moje przypuszczenia.
    Ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Toromistrz nie robi sobie toru na widzimisie tylko taki jaki zyczy sobie trener. Wiec jesli ktoś miał polecieć to Baron a nie ktoś kto robi co mu każą

  42. Powrót do góry    #4491
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Kołodziej się po prostu wkerwil bo ile razy można robić tor na którym nasi nie ogarniają?

    Kołodziej miał tego dosyć i zrobił tor po swojemu i wygrali 20 punktami i każdy był spasowany. Kiedy ostatnio była taka wygrana? Ja nie pamiętam.

    Nie wina Kołodzieja że Rusiecki i Baron to totalne pierdoły i nic z tym nie robili.

    Następni do wywalenia to Baron i Rusiecki. Oni nas w końcu spuszczą do 1 ligi bo teraz uratował ich Kołodziej ale wiecznie nie będzie za nich roboty robił i już widać jego cierpliwość się kończy bo stawia warunki.

    Dla to widać że Kołodziejowi zależy i próbuje coś zrobić z tym syfem bo inaczej mógł wszystko olać i po sezonie po prostu odejść. Mi się taka postawa podoba.

    Mariusz takiego zachowania nie rozumie bo ich lider Dudek po prostu spuścił ich z ligi i później poszedł do innej drużyny. Tutaj mamy kompletnie inne zachowanie i Mariusz tego nie ogarnia i pewnie nigdy tego nie ogarnie.

    Dla mnie to Kołodziej działał z Józefem ale to tylko moje przypuszczenia.
    O mój Boże
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #4492
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Teza kogoś kto nie ma pojęcia żadnego o przygotowaniu toru. A to są godziny pracy.

    To, że kołdi podrapał quadem i siatka pola startowe, nie znaczy jeszcze że przygotowywał cały tor. Bo tor to przygotowuje się od samego rana. Tak samo radziłbym się nie sugerować wysoką wygraną nad GKM-em. Bo przyjedzie zaraz mocniejsza ekipa, spuści wam manto i okaże się, ze Kołdi jest nagi. Czego oczywiście nie życze.
    Oczywiście, że nie mam pojęcia o przygotowaniu toru, podobnie jak Ty. Podobnie też jak Ty i większość forum wiem, że to kwestia wielu godzin pracy - myślałem tylko, że nie muszę podkreślać takiego banału żebyś się nie przy.ebał
    A to, ile czasu poświęcił Koldi i w jaki sposób wiemy tylko z relacji sfrustrowanego, zwolnionego byłego toromistrza, więc podchodzę do jego wersji z dystansem -chyba mogę. Sparta na każdym torze jest z nami faworytem i może spuścić nam manto, a przewiduję, że żaden inny zespół już do Leszna w tym roku nie zawita, więc mecz z GKM był dla mnie kluczowy i cieszę się, że (być może częściowo dzięki Kołodziejowi) tor chyba wszystkim pasował, zrobili dobry wynik na tle przeciętnego rywala i uratowali ligowy byt Przed tym meczem przy tylu rekonwalcescentach nie było to takie dla mnie pewne.
    Na koniec. Oczywiście, że nam życzysz. Najczęściej wyebujesz się do tego wątku, gdy w Unii dzieje się coś potencjalnie złego
    Ostatnio edytowane przez alan1990 ; 18-07-2023 o 20:17

  44. Powrót do góry    #4493
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Oczywiście, że nie mam pojęcia o przygotowaniu toru, podobnie jak Ty. Podobnie też jak Ty i większość forum wiem, że to kwestia wielu godzin pracy - myślałem tylko, że nie muszę podkreślać takiego banału żebyś się nie przy.ebał ????
    A to, ile czasu poświęcił Koldi i w jaki sposób wiemy tylko z relacji sfrustrowanego, zwolnionego byłego toromistrza, więc podchodzę do jego wersji z dystansem -chyba mogę. Sparta na każdym torze jest z nami faworytem i może spuścić nam mango, a przewiduję, że żaden inny zespół już do Leszna w tym roku nie zawita, więc mecz GKM był dla mnie kluczowy i cieszę się, że (być może częściowo dzięki Kołodziejowi) tor chyba wszystkim pasował, zrobili dobry wynik na tle przeciętnego rywala i uratowali ligowy byt???? Przed tym meczem przy tylu rekonwalcescentach nie było to takie dla mnie pewne.
    Na koniec,.Oczywiście, że nam życzysz. Najczęściej wyebujesz się do tego wątku, gdy w Unii dzieje się coś potencjalnie złego ????
    Aha, ale jak wygraliście mecz i praktycznie obroniliście SE, to też byłem i nawet biłem brawo. To też źle ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #4494
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Najpierw wymyślił bajkę z dziewczyną Kołodzieja inile to milionów mu zalegamy ( wcześniej słowem nie pisnal no pojecia nie ma co się dzieje ale zgrywa tego który wie najwięcej. Teraz dorabia swoje wyimaginowane fakty. Szkoda zwyczajnie klawiatury.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  46. Powrót do góry    #4495
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Za bardzo sie zafiksowaliscie na tym torze i toromistrzu.
    Zwyciestwo z GKM nie bylo spowodowane torem a jazda w pelnym skladzie
    oraz wyjazdowa klasa przeciwnika a wlasciwie to kolejnym sabotazem Nickusia.
    Porownalem sobie czasy wyscigow z meczu z GKM gladko wygranego i z meczu
    z Czewa gladko przegranego.Byly bardzo podobne co wskazuje na podobne przygotowanie toru.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #4496
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariusz .... Ty tak na serio???

    Ponoć masz wiedzę z każdego prezesowego biura, a tu wierzysz traktorzyście, który rzadko kiedy bywa trzeźwy...
    I ten tekst:,,Miałem lepsze zdanie o Kołodzieju''....
    Niebywałe

    Mariusz .....bo stracisz ostatniego usera, który Cię toleruje i czasami nawet broni
    Haha, tej wiskoza, kumpli szukasz ?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Za bardzo sie zafiksowaliscie na tym torze i toromistrzu.
    Zwyciestwo z GKM nie bylo spowodowane torem a jazda w pelnym skladzie
    Oczywiście że tak . Ale w Lesznie lubią takich bohaterów. Bez tego sezon by się nie udał. Tym razem jest to Kołodziej i jego Toromistrz. Kiedyś to był Adams i jego Silniki. Albo Bali i jego jazda parą . A wcześniej Czesiu Szprycha i jego brona.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 18-07-2023 o 19:47
    UNSCARED

  48. Powrót do góry    #4497
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Za bardzo sie zafiksowaliscie na tym torze i toromistrzu.
    Zwyciestwo z GKM nie bylo spowodowane torem a jazda w pelnym skladzie
    oraz wyjazdowa klasa przeciwnika a wlasciwie to kolejnym sabotazem Nickusia.

    Porownalem sobie czasy wyscigow z meczu z GKM gladko wygranego i z meczu
    z Czewa gladko przegranego.Byly bardzo podobne co wskazuje na podobne przygotowanie toru.
    Dokładnie, 8-9 pkt Nikodema i mecz byłby na styku a o wygranej decydowałyby nominowane. Poza tym nie widziałem tam jakiejś dominacji Leszczynian na starcie. Widziałem za to jak po przegranym starcie, Holder, Zen czy Koldi kroili przeciwnika na trasie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #4498
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Za bardzo sie zafiksowaliscie na tym torze i toromistrzu.
    Zwyciestwo z GKM nie bylo spowodowane torem a jazda w pelnym skladzie
    oraz wyjazdowa klasa przeciwnika a wlasciwie to kolejnym sabotazem Nickusia.
    Porownalem sobie czasy wyscigow z meczu z GKM gladko wygranego i z meczu
    z Czewa gladko przegranego.Byly bardzo podobne co wskazuje na podobne przygotowanie toru.
    Nie torem?

    To dlaczego nie wygraliśmy tak pewnie z Krosnem? On jest lepszy wyjazdowo od GKM? Bez taki że to pierwszy mecz itp..

    GkM beznadziejny? To dlaczego w zeszłym roku mecz był kompletnie inny? Wielu przed meczem z GKM wyciągało ten mecz.

    Kiedy ostatnio Unia wygrała tak pewnie u siebie?????

    Nicki jechał beznadziejnie? Bo tor był tak zrobiony że Mistrzu nie potrafił się spasować i o to właśnie chodzi aby przeciwnik nie potrafił się spasować!
    Tor był równy i nie był trudny więc tym Nickiego nie załatwiliśmy ci innego Wy w Toruniu.

    Także przestań opowiadać głupoty chłopaku...

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chezik za jego przydatny post!

    PiotrHa (22-07-2023)

  51. Powrót do góry    #4499
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, ale jak wygraliście mecz i praktycznie obroniliście SE, to też byłem i nawet biłem brawo. To też źle ?
    Jakieś zdjęcia, dowody? Nie no jak tak, to bardzo miło, doceniam i pozdrawiam

  52. Powrót do góry    #4500
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Nie torem?

    To dlaczego nie wygraliśmy tak pewnie z Krosnem? On jest lepszy wyjazdowo od GKM? Bez taki że to pierwszy mecz itp..

    GkM beznadziejny? To dlaczego w zeszłym roku mecz był kompletnie inny? Wielu przed meczem z GKM wyciągało ten mecz.

    Kiedy ostatnio Unia wygrała tak pewnie u siebie?????

    Nicki jechał beznadziejnie? Bo tor był tak zrobiony że Mistrzu nie potrafił się spasować i o to właśnie chodzi aby przeciwnik nie potrafił się spasować!
    Tor był równy i nie był trudny więc tym Nickiego nie załatwiliśmy ci innego Wy w Toruniu.

    Także przestań opowiadać głupoty chłopaku...
    Ano dlatego, że w drużynie z Krosna punktowało 5 seniorów w meczu u was, włącznie ze Świdnickim a w drużynie GKM-u punktowało 3 seniorów. Nikdoem i Jacobsen pojechali w tym meczu kompletnie do tyłu.

    Krosno

    1 Vaclav Milik 3 2* 0 2* 0 7 +2
    2 Mateusz Świdnicki 0 3 1 1* 5 +1
    3 Jason Doyle 1 2 3 1 3 10
    4 Krzysztof Kasprzak 1* 1* 1 3 0 6 +2
    5 Andrzej Lebiediew 2 3 0 3 1 9
    6 Krzysztof Sadurski 2 2 1 5
    7 Denis Zieliński 0 0 2 2
    8 Marko Lewiszyn 0
    Grudziądz

    1 Max Fricke 1* 3 2 0 0 2 8 +1
    2 Gleb Czugunow 1 1 1* 2 2 7 +1
    3 Wadim Tarasienko 2 3 2 3 2 1* 13 +1
    4 Frederik Jakobsen 1 0 0 - 1
    5 Nicki Pedersen d 1 d - d 1

    6 Kacper Pludra 0 0 3 1* 4 +1
    7 Kacper Łobodziński 1 0 - 1
    8 Wiktor Rafalski
    I żadnym torem Nickiego nie załatwiliście. Nicki czym dalej w sezon tym jedzie większy piach. Jakim cudem Czugunow robi te 7 pkt a Fricke 8 pkt ? Oni umieli się jakoś doregulować a Nicki nie ? Nicki jako lider GKM powinien w tym meczu zrobic te 9 pkt. I też szału by ni było. Ale wynik meczu miałbyś na styku.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-07-2023 o 20:35
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •