Strona 104 z 137 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,636 do 4,680 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4636
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Zwolnili kolesia który przychodził od dłuższego czasu nap%zgany do roboty, albo wcale nie przychodził bo nie dawał rady, a tutaj psychomariusze kręcą największą aferę od czasu Błażejczaka i Molki.
    Ostatnio edytowane przez donvito ; 19-07-2023 o 21:45

  2. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Dominik (19-07-2023), Van Den Bull (19-07-2023), lemur6666 (20-07-2023), spiniaza1 (20-07-2023), welna (19-07-2023)

  3. Powrót do góry    #4637
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Ale ja nie twierdzę, że to wszystko w rękach 60kg chłopa. Ja sugeruję, że my teraz tak wyglądamy....
    I weź teraz wytłumacz opinii publicznej, skoro czarno na biały napisane i dowodami z prasy poparte... no wytłumacz... Wiesz jak ciężko wytłumaczyć, że czegoś się nie ma?
    Stąd moja opinia, że styl i czas... no niefortunny.
    Czy ta opinia publiczna ważna? Nie wiem...ale wiem, że nie przykro mi patrzeć jak klub w takim gównie się tytła...

    pozdrawiam
    już nie z Leszna
    Spójrz na to z innej strony.
    Był sobie toromistrz.
    W większości czasu na gazie.
    Był sobie i traktował tor jak swoją własność.
    W dupie miał opinie, prośby żużlowców.
    Zbliżał się dzień meczowy.
    Ważniejszy niż te o złoto.
    Mecz o byt w ekstralidze.
    I Józef, prosty chłop, któremu zależy na Unii , jak nikomu innemu, wydał zgodę (być może wbrew Baronowi), żeby tor zrobić tak jak chcą żużlowcy.
    I zrobił to Kołodziej.
    Facet skromny i bezkonfliktowy jak żaden inny kolarz w tej lidze.
    I mecz został wygrany.
    Pijany toromistrz się oburzył.
    Baron, dramatyczny taktyk, postawił się za kolegą z traktora i odchodzi.
    A my mamy na 99% uratowaną ekstraligę i lidera na przyszły sezon.
    Gościa, któremu zależy.
    Baronowi gdyby zależało na Unii to swój honor schowałby do kieszeni.
    Traktorzyście gdyby zależało na Unii, przyznałby się do błędu i zaczął robić tor pod swoich.
    Ale Oni wybrali inaczej.
    A został Janusz.

    Robicie z Gościa potwora, a facet nam dupę uratował.
    Nie po raz pierwszy
    I oby nie po raz ostatni.

    Kończę ten temat.
    Ci co choć trochę mają pojęcie co na Strzeleckiej rozumieją wszystko.
    Inni niech wierzą w potwora , którego dwa dni temu stworzył we własnej głowie......Mariusz.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 19-07-2023 o 21:47

  4. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Aniak38 (19-07-2023), Van Den Bull (19-07-2023), White_Blue_Bulls (19-07-2023), artur99 (19-07-2023), darsen (20-07-2023), donvito (19-07-2023), persona (19-07-2023), spiniaza1 (20-07-2023)

  5. Powrót do góry    #4638
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Ale ja nie twierdzę, że to wszystko w rękach 60kg chłopa. Ja sugeruję, że my teraz tak wyglądamy....
    I weź teraz wytłumacz opinii publicznej, skoro czarno na białym napisane i dowodami z prasy poparte... no wytłumacz... Wiesz jak ciężko wytłumaczyć, że czegoś się nie ma?
    Stąd moja opinia, że styl i czas... no niefortunny.
    Czy ta opinia publiczna ważna? Nie wiem...ale wiem, że przykro mi patrzeć jak klub w takim gównie się tytła...

    pozdrawiam
    już nie z Leszna

    EDIT: literówki...ot nerwica natręctw.
    Ostatnio mieli fajny cytat na oprawie "wystarczająco silna by przetrwać burzę" i jest to idealne odniesienie do tego co się dzieje teraz
    Może ktoś w końcu przejrzał na oczy co się dzieje, do czego to wszystko prowadzi i robi porządki szybciej niż później... Sezon raczej i tak już spisany na straty i nie ma ciśnienia na PO, byle bezpiecznie utrzymać się w lidze.
    Ludzie/mediaki swoje p********* przez najbliższy miesiąc, znajdą inny temat nad którym będą się pastwić, a klub będzie miał możliwość budowy czegoś nowego na kolejny sezon.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Van Den Bull za jego przydatny post!

    elgato (19-07-2023)

  7. Powrót do góry    #4639
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Spójrz na to z innej strony.
    Był sobie toromistrz.
    W większości czasu na gazie.
    Był sobie i traktował tor jak swoją własność.
    W dupie miał opinie, prośby żużlowców.
    Zbliżał się dzień meczowy.
    Ważniejszy niż te o złoto.
    Mecz o byt w ekstralidze.
    I Józef, prosty chłop, któremu zależy na Unii , jak nikomu innemu, wydał zgodę (być może wbrew Baronowi), żeby tor zrobić tak jak chcą żużlowcy.
    I zrobił to Kołodziej.
    Facet skromny i bezkonfliktowy jak żaden inny kolarz w tej lidze.
    I mecz został wygrany.
    Pijany toromistrz się oburzył.
    Baron, dramatyczny taktyk, postawił się za kolegą z traktora i odchodzi.
    A my mamy na 99% uratowaną ekstraligę i lidera na przyszły sezon.
    Gościa, któremu zależy.
    Baronowi gdyby zależało na Unii to swój honor schowałby do kieszeni.
    Traktorzyście gdyby zależało na Unii, przyznałby się do błędu i zaczął robić tor pod swoich.
    Ale Oni wybrali inaczej.
    A został Janusz.

    Robicie z Gościa potwora, a facet nam dupę uratował.
    Nie po raz pierwszy
    I oby nie po raz ostatni.

    Kończę ten temat.
    Ci co choć trochę mają pojęcia co na Strzeleckiej rozumieją wszystko.
    Inni niech wierzą w potwora , którego dwa dni temu stworzył we własnej głowie......Mariusz.
    Czasami się zastanawiam, na cholerę ja w ogóle pysk otwieram...Ja też ten wątek zakończę, bo za chwile spędzę resztę wieczoru na tłumaczeniu nieswojego zdania, albo na wyjaśnianiu co miałem na myśli...
    ****a, ja się tam tyle naprzeklinałem i nabłaźniłem, że naprawdę sądziłem, że tą ironię czuć..no nic.... za kilka miesięcy znowu spróbuję.

    pozdrawiam
    już nie z Leszna

  8. Powrót do góry    #4640
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Był sobie toromistrz.
    W większości czasu na gazie.
    Wiesz, że za pomówienia, nawet na takim forum można beknąć?

    A wspominam o tym dlatego, że nie ma chyba żadnych dowodów na to, że toromistrz był pijany?
    Nie twierdzę, że nie był - tego nie wiem.
    Ale jeśli u Was to widzieli, to trzeba było wezwać Policje, a nie dawać mu siadać na traktor, którym mógł kogoś rozjechać.
    No chyba, że teraz temat pijaństwa to dorabianie ideologii, co jest zresztą równie głupie jak dawanie pijanemu prowadzić pojazd maszynowy.
    Tak czy owak... Zaczyna to powoli wyglądać równie źle, jak wycieczka Stasiaka na mecz z Mołdawią.

  9. Powrót do góry    #4641
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Czasami się zastanawiam, na cholerę ja w ogóle pysk otwieram...Ja też ten wątek zakończę, bo za chwile spędzę resztę wieczoru na tłumaczeniu nieswojego zdania, albo na wyjaśnianiu co miałem na myśli...
    ****a, ja się tam tyle naprzeklinałem i nabłaźniłem, że naprawdę sądziłem, że tą ironię czuć..no nic.... za kilka miesięcy znowu spróbuję.

    pozdrawiam
    już nie z Leszna
    Jeśli to ironia.... to przyznaje. Nie dostrzegłem.
    Być może za dużo we mnie emocji.
    Bo naprawdę próbuje się robić z Kołodzieja największego su.ki.nsyna i kanalię w tym klubie

  10. Powrót do góry    #4642
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Spójrz na to z innej strony.
    Był sobie toromistrz.
    W większości czasu na gazie.
    Był sobie i traktował tor jak swoją własność.
    W dupie miał opinie, prośby żużlowców.
    Zbliżał się dzień meczowy.
    Ważniejszy niż te o złoto.
    Mecz o byt w ekstralidze.
    I Józef, prosty chłop, któremu zależy na Unii , jak nikomu innemu, wydał zgodę (być może wbrew Baronowi), żeby tor zrobić tak jak chcą żużlowcy.
    I zrobił to Kołodziej.
    Facet skromny i bezkonfliktowy jak żaden inny kolarz w tej lidze.
    I mecz został wygrany.
    Pijany toromistrz się oburzył.
    Baron, dramatyczny taktyk, postawił się za kolegą z traktora i odchodzi.
    A my mamy na 99% uratowaną ekstraligę i lidera na przyszły sezon.
    Gościa, któremu zależy.
    Baronowi gdyby zależało na Unii to swój honor schowałby do kieszeni.
    Traktorzyście gdyby zależało na Unii, przyznałby się do błędu i zaczął robić tor pod swoich.
    Ale Oni wybrali inaczej.
    A został Janusz.

    Robicie z Gościa potwora, a facet nam dupę uratował.
    Nie po raz pierwszy
    I oby nie po raz ostatni.

    Kończę ten temat.
    Ci co choć trochę mają pojęcie co na Strzeleckiej rozumieją wszystko.
    Inni niech wierzą w potwora , którego dwa dni temu stworzył we własnej głowie......Mariusz.

    Ja prdl tego jeszcze nie grali. Teraz wszystko na Mariusza. Tak najłatwiej.

    Jestem podobnego zdania co elgato. Tak to wygląda z zewnątrz. Choćby wchodząc do tego wątku i czytając uważnie to co piszą kibice z Leszna widać wyraźnie, ze wielu tutaj jara się tym, że Kołodziej do spółki z Józefem posprzątali w Unii. Przecież nawet ty Welna, pośrednio to potwierdzasz pisząc to co zacytowałem. I nawijasz coś o korzyściach. I podstawowa kwestia to ta, że tu w kwestii tych korzyści, mocno różnimy się w ocenie. To się dopiero okaże, czy to było korzystne rozwiązanie. Ty opierasz się na jednym, meczu z Grudziądzem i twierdzisz, że gość uratował wam doopsko robotą z torem. A ja twierdze, że to nieprawda, bo mecz z Grudziądzem niczego nie udowodnił. A akcja z Kołodziejem w roli toromistrza może wam bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ale to akurat czas pokaże. Moim zdaniem za bardzo też mitologizujesz role Józefa. Przecież to już było w Lesznie, Józef już rządził samodzielnie Unią. Poobrażał dookoła większość zawodników, uciekali od niego Pawliccy, Dobrucki czy JHJ. A ty potem, wierząc bezgranicznie w nieskazitelność Józefa, budowałes barykady na rogatkach miasta aby JHJ nie wpuścic do Leszna. Pamiętasz jeszcze ? Potem Józef doszedł do wniosku, że zawodnicy za dużo wołają więc zażądał od SE aby ta uchwaliła limit budżetów dla klubów na poziomie bodajże 6 mln. I sam autorytatywnie stwierdził, że jeśli to nie nastąpi to Leszna nie będzie stać na SE. A potem doszedł Rusiecki właśnie i było 5 tytułów DMP dla Leszna. I śmiechu było co niemiara bo jak wyrywaliście zawodników do Unii to szła gadka "a kto bogatemu zabroni" A ten twój Józef siedział już cicho i nic nie gadał.

    A teraz weź powiedz temu 60 kg chłopu, aby jak narozrabiał to niech bierze to na klatę. A nie wszystko zwalasz na Mariusza. Jak ci nie wstyd.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-07-2023 o 22:11
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #4643
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Po tych słowach na dzisiejszej konferencji Baron nie ma prawa prowadzić zespołu podczas meczu w piątek. Tyle ode mnie w tym temacie.
    Marzy mi się powrót duetu Kryjom-Jankowski.
    Jeśli prezesi dowiedzieli się o informacji Barona na konferencji to chłop ich zlekceważył, to pełna amatorka rozstania po 7 latach.
    Zachowanie mega ala BUC TOP LEVEL.
    Po meczu co mają go klepać po plecach jak jest cudowny?
    Jeśli sprzątamy na S7 to idźmy dalej...

    Welna brawo Janusz nam dupe uratował w tym sezonie.

  12. Powrót do góry    #4644
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Czasami się zastanawiam, na cholerę ja w ogóle pysk otwieram...Ja też ten wątek zakończę, bo za chwile spędzę resztę wieczoru na tłumaczeniu nieswojego zdania, albo na wyjaśnianiu co miałem na myśli...
    ****a, ja się tam tyle naprzeklinałem i nabłaźniłem, że naprawdę sądziłem, że tą ironię czuć..no nic.... za kilka miesięcy znowu spróbuję.

    pozdrawiam
    już nie z Leszna
    Ja wyczułem. Serio!

    Pozdrawiam też nie z Leszna. ????
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  13. Powrót do góry    #4645
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Dodam jeszcze od siebie odnośnie przygotowywania toru że nie tylko zawodnicy narzekali na współpracę z panem który wszystko wiedział najlepiej ale równiez sędziowie i komisarze więc ciężko było dotrzeć do tego uparciucha

    Baron liczył się ze zwolnieniem kolegi więc sensacji nie ma zresztą już raz za chłopa podjęli ważną decyzję wywalając Hampela do Lublina i jedna noga był poza klubem ale czy tym razem zawodnicy przekonają Barona by zmienił swoją decyzję?

    Pewnie może i nastąpiło zmęczenie materiału ale...nie polujmy na czarownice i za wcześnie nie otwierajmy szampanów
    Ja na przekór wszystkim wolę Barona od jakiś wynalazków na szybko szczególnie że zawodnicy mają z nim b.dobry kontakt i jak widzę propozycje z Kryjomem na czele to az się w głowie nie mieści. Serio ktoś tego chce???

    Zresztą na siłę narzekania były kiedyś na kierownika drużyny a później mieliśmy o zgrozo Jądera z "super" znajomością regulaminu meczowego więc oby tym razem bez takich komedii

  14. Powrót do góry    #4646
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    A to ciekawe co piszesz. Bo przynajmniej połowę startów zawodnicy Unii przegrywali. I dopiero na trasie ostro kroili rywala. A już szczególnie Nickiego i Jacobsena. Tarasenko czy Fricke też na trasie dopiero tracili pozycje. To o jakich efektach ty piszesz ?
    Tak sobie odwinąłem ten mecz i wiadomo, że kwestia wyniku po starcie jest subiektywna, bo można mieć różną interpretację, do którego momentu to jeszcze kwestia startu, a nie już manewrów po nim, ale mi wyszło tak:
    3:3, 5:1, 5:1, 5:1, 3:3, 3:3, 5:1, 4:2, 1:5, 2:4, 3:3, 3:3, 1:5, 4:2, 3:3
    Czyli 6 wygranych startów Unii, 3 wygrane starty GKM i 6 remisowych.

  15. Powrót do góry    #4647
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jeśli Kołodziej dołożył mała cegiełkę do tych zmian co nastąpiły , to chwała mu za to !!! Naprawdę w końcu coś się ruszyło , i zacząłem wierzyć w to że za 2 , 3 sezony wrócimy do walki o najwyższe cele !

    Trzeba to odświeżyć i to właśnie wprowadzić zmiany od podszewki od toru , trenera ....

    Świetna decyzja , jeszcze było by pięknie powalczyć w tym sezonie i wyciągnąć z niego maksa , żeby dało to potwierdzenie w tym że te zmiany dały pozytywnego kopa

  16. Powrót do góry    #4648
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ja wyczułem. Serio!

    Pozdrawiam też nie z Leszna. ????
    Serio ? Wyczułeś, ze to ironia ?

    Jak na moje było tak, elgato się ulało i napisał co mu leży na wątrobie. Nawet go podlajkowałem. Potem zakukał tu Welna i skomentował post elgato, pewnie mu tam w międzyczasie jeszcze jakąś PW puścił. I zaraz potem elgato obrócił swoją twórczość w rzekomą ironię.

    Wychodzi na to, że Welna jest w spisku z Józefem i Kołodziejem. Tupnął noga i elgato zaraz odpuścił.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4649
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Serio ? Wyczułeś, ze to ironia ?

    Jak na moje było tak, elgato się ulało i napisał co mu leży na wątrobie. Nawet go podlajkowałem. Potem zakukał tu Welna i skomentował post elgato, pewnie mu tam w międzyczasie jeszcze jakąś PW puścił. I zaraz potem elgato obrócił swoją twórczość w rzekomą ironię.

    Wychodzi na to, że Welna jest w spisku z Józefem i Kołodziejem. Tupnął noga i elgato zaraz odpuścił.
    Zaraz się okaże , że Wełna jest jeszcze gorszy od Kołodzieja , bo On tylko Unią rządzi, a Wełna całym Lesznem …..
    I elgato , który już nie jest z Leszna

  18. Powrót do góry    #4650
    Początkujący Awatar Aniak38
    Dołączył
    04-06-2023
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Pozwolę sobie przypomnieć, że w ubiegłym roku jak przyjechał do nas "słaby na wyjazdach GKM" w składzie:
    1. Kasprzak
    2. Rafalski
    3. Jakobsen
    4. Pawlicki
    5. ZZ
    6. Pludra
    7. Łobodziński
    To na dzień dobry dostaliśmy dwa razy z liścia, na tablicy było 2:10, a końcowo wygraliśmy zaledwie 47:43. Mając w składzie Doyle'a i ZZtkę za Pitera. Przenosząc to na obecny rok: my osłabieni, GKM wzmocniony, a mecz od początku był pod naszą, całkowitą kontrolą. Dlatego, oczywiście, nie należy po tym meczu popadać w hurraoptymizm, prawdziwą weryfikacją tego, gdzie jesteśmy zarówno z przygotowaniem toru, jak i formą chłopaków będzie mecz ze Spartą. Ale porównując do ostatnich sezonów, było po prostu widać, że w tym meczu tor zagrał: jeśli nie wyśmienicie, to po prostu dobrze.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aniak38 za jego przydatny post!

    j-rules (20-07-2023)

  20. Powrót do góry    #4651
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Tak sobie odwinąłem ten mecz i wiadomo, że kwestia wyniku po starcie jest subiektywna, bo można mieć różną interpretację, do którego momentu to jeszcze kwestia startu, a nie już manewrów po nim, ale mi wyszło tak:
    3:3, 5:1, 5:1, 5:1, 3:3, 3:3, 5:1, 4:2, 1:5, 2:4, 3:3, 3:3, 1:5, 4:2, 3:3
    Czyli 6 wygranych startów Unii, 3 wygrane starty GKM i 6 remisowych.
    Czyli na 15 biegów 6 było dla Unii. To gdzie ta zayebista przewaga gospodarzy na starcie którą to rzekomo wypracował Kołdi ?

    W wolnej chwili, jak będziesz się nudził, zrób jeszcze taką statystykę z innych meczy Unii na Smoku. Wtedy zobaczymy jak było za Chorosia.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zaraz się okaże , że Wełna jest jeszcze gorszy od Kołodzieja , bo On tylko Unią rządzi, a Wełna całym Lesznem …..
    I elgato , który już nie jest z Leszna
    A któż to wie Panie, kto wie. Co ty tam za role grasz.

    Cytat Zamieszczone przez Aniak38 Zobacz posta
    Pozwolę sobie przypomnieć, że w ubiegłym roku jak przyjechał do nas "słaby na wyjazdach GKM" w składzie:
    1. Kasprzak
    2. Rafalski
    3. Jakobsen
    4. Pawlicki
    5. ZZ
    6. Pludra
    7. Łobodziński
    To na dzień dobry dostaliśmy dwa razy z liścia, na tablicy było 2:10, a końcowo wygraliśmy zaledwie 47:43. Mając w składzie Doyle'a i ZZtkę za Pitera. Przenosząc to na obecny rok: my osłabieni, GKM wzmocniony, a mecz od początku był pod naszą, całkowitą kontrolą. Dlatego, oczywiście, nie należy po tym meczu popadać w hurraoptymizm, prawdziwą weryfikacją tego, gdzie jesteśmy zarówno z przygotowaniem toru, jak i formą chłopaków będzie mecz ze Spartą. Ale porównując do ostatnich sezonów, było po prostu widać, że w tym meczu tor zagrał: jeśli nie wyśmienicie, to po prostu dobrze.
    Nie no, GKM wzmocniony to by był gdyby za Pedersena zrobili ZZ a za Jacobsena jechał Pludra z Łobodzińskim na zmianę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    jan kowalski (19-07-2023)

  22. Powrót do góry    #4652
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Po tych słowach na dzisiejszej konferencji Baron nie ma prawa prowadzić zespołu podczas meczu w piątek. Tyle ode mnie w tym temacie.
    Marzy mi się powrót duetu Kryjom-Jankowski.
    Jeśli prezesi dowiedzieli się o informacji Barona na konferencji to chłop ich zlekceważył, to pełna amatorka rozstania po 7 latach.
    Zachowanie mega ala BUC TOP LEVEL.
    Po meczu co mają go klepać po plecach jak jest cudowny?
    Jeśli sprzątamy na S7 to idźmy dalej...

    Welna brawo Janusz nam dupe uratował w tym sezonie.
    Żadnych Kryjomów. Wyjątkowo kontrowersyjna postać

    Chyba nie muszę przypominać jak się swego czasu odwdzwięczył Unii za lata współpracy...

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    spiniaza1 (20-07-2023)

  24. Powrót do góry    #4653
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach
    Nie ma gościa co nie umiał toru zrobić pod swoich zawodników, nie ma manago co nie ogarniał prowadzenia zespołu, do całkowitego uzdrowienia sytuacji brakuje tylko pozbycie się długopisa, co nie ogarnia regulaminu i nie ma pojęcia o taktycznym prowadzeniu meczu a jest tam tylko dlatego bo tata jest klubowym lekarzem.
    Roman im tam coś sypie! - Piotr Baron

  25. Powrót do góry    #4654
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Elgato, Ty mieszczuchu spod wawelu, dobrze zamieszałeś w wątku

    Chyba większość oczekiwała odejścia Barona, ale moment chyba mocno sredni na takie informacje. Czy leci z nami pilot? To juz kolejna historia do kolekcji pt. Jak nie prowadzić klubu sportowego...chyba, że to była bomba ze strony Barona, bo poleciał toromistrz, wtedy cofam moje słowa
    Mina Zengiego na konfie była wymowna i raczej nic nie wiedział o decyzji Barona. Można powiedzieć, że sezon dla nas raczej zakończony i tak, jak byłem zwolennikiem zmiany menedżera, tak w decydującym momencie sezonu taka informacja szokuje.

    W profesjonalnym klubie, w takiej sytuacji, pojawia się oświadczenie, bo kibic oprócz tego, że płaci za bilet, chciałby wiedzieć co się dzieje w jego ukochanym klubie...

  26. Powrót do góry    #4655
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli na 15 biegów 6 było dla Unii. To gdzie ta zayebista przewaga gospodarzy na starcie którą to rzekomo wypracował Kołdi ?

    W wolnej chwili, jak będziesz się nudził, zrób jeszcze taką statystykę z innych meczy Unii na Smoku. Wtedy zobaczymy jak było za Chorosia.
    Nie wiem, ja twierdziłem, że ogólnie tor pasował Bykom, czyli zarówno na starcie, jak i na trasie. Ty później, postawiłeś tezę, że "przynajmniej połowę startów zawodnicy Unii przegrywali", więc jak chcesz, sam w wolnej chwili ogarnij statystyki z tego czy innych MECZÓW
    Sama ocena, czy 6 to dużo wygranych startów czy mało to też dość subiektywne. Wedlug mnie całkiem ok, a wychodząc z założenia, że tylko 3 starty były przegrane drużynowo, określiłbym, że Unia miała dzięki temu spoko pozycje wyjściowe do wygrania poszczególnych biegów i koniec końców całego meczu. Jednak jak wspomniałem,tutaj już to kwestia indywidualnej oceny każdego z nas.
    Ostatnio edytowane przez alan1990 ; 20-07-2023 o 00:44

  27. Powrót do góry    #4656
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Konkretnie to 1.8 ma na wyjazdach. Na 12 meczy tylko 4 razy miał ponad 10 pkt. W tym 10 pkt przekroczył w Grudziądzu, Lublinie i Toruniu.

    W ostatnich 5 meczach (czyli najbardziej aktualna forma) najlepszy wynik to 8 pkt.

    Więc ogólnie solidna druga linia nic więcej.

    Z tych jego średnich 7-8pkt na wyjazdach to Kowalski zrobi w 2 biegach za niego 4pkt więc jesteśmy do przodu 3-4 pkt także marne to osłabienie i jak nie wygracie to wymówka słaba
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Elgato, Ty mieszczuchu spod wawelu, dobrze zamieszałeś w wątku

    Chyba większość oczekiwała odejścia Barona, ale moment chyba mocno sredni na takie informacje. Czy leci z nami pilot? To juz kolejna historia do kolekcji pt. Jak nie prowadzić klubu sportowego...chyba, że to była bomba ze strony Barona, bo poleciał toromistrz, wtedy cofam moje słowa
    Mina Zengiego na konfie była wymowna i raczej nic nie wiedział o decyzji Barona. Można powiedzieć, że sezon dla nas raczej zakończony i tak, jak byłem zwolennikiem zmiany menedżera, tak w decydującym momencie sezonu taka informacja szokuje.

    W profesjonalnym klubie, w takiej sytuacji, pojawia się oświadczenie, bo kibic oprócz tego, że płaci za bilet, chciałby wiedzieć co się dzieje w jego ukochanym klubie...
    Prezes dzisiaj był w Gdańsku i o tej informacji która przekazał Baron na konferencji dowiedział się z SMS taką informację podał Puka w kolegium żużlowym. Wydaje mi się że byli świadomi w klubie że zwalniając Chorosia Baron też odchodzi ale myśleli że ogłosi to po sezonie.

  28. Powrót do góry    #4657
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Tak sobie odwinąłem ten mecz i wiadomo, że kwestia wyniku po starcie jest subiektywna, bo można mieć różną interpretację, do którego momentu to jeszcze kwestia startu, a nie już manewrów po nim, ale mi wyszło tak:
    3:3, 5:1, 5:1, 5:1, 3:3, 3:3, 5:1, 4:2, 1:5, 2:4, 3:3, 3:3, 1:5, 4:2, 3:3
    Czyli 6 wygranych startów Unii, 3 wygrane starty GKM i 6 remisowych.
    Czy można lepiej zacząć mecz? To dowód na to, że Unia była spasowana od samego początku, ze tor drużynie odpowiadał. Później natomiast wchodziły w grę rezerwy taktyczne , a Unia z biegiem meczu dobrze odnajdywała się na tym torze nie tracąc ani na chwile czujności.
    Właśnie tak objawia się atut toru, a wcześniej ile to my spotkań zaczynaliśmy „w plecy” po pierwszych seriach, a później marazm. Dlatego właśnie tak chce by te spotkania się zaczynały dla nas, a sama osoba Antka i jego początek spotkania również jest na to świetnym dowodem, że ten tor był jaki być powinien.

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Elgato, Ty mieszczuchu spod wawelu, dobrze zamieszałeś w wątku

    Chyba większość oczekiwała odejścia Barona, ale moment chyba mocno sredni na takie informacje. Czy leci z nami pilot? To juz kolejna historia do kolekcji pt. Jak nie prowadzić klubu sportowego...chyba, że to była bomba ze strony Barona, bo poleciał toromistrz, wtedy cofam moje słowa
    Mina Zengiego na konfie była wymowna i raczej nic nie wiedział o decyzji Barona. Można powiedzieć, że sezon dla nas raczej zakończony i tak, jak byłem zwolennikiem zmiany menedżera, tak w decydującym momencie sezonu taka informacja szokuje.

    W profesjonalnym klubie, w takiej sytuacji, pojawia się oświadczenie, bo kibic oprócz tego, że płaci za bilet, chciałby wiedzieć co się dzieje w jego ukochanym klubie...
    Zgoda. Tylko raczej tutaj Baron sam z tym wyleciał na konfie. Pewnie był świadomy, że może dojść do rozstania po sezonie , ale wolał to zrobić na swoich warunkach niż „być zwolnionym”. Stało jak się stało tyle.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 20-07-2023 o 01:35

  29. Powrót do góry    #4658
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Serio ? Wyczułeś, ze to ironia ?

    Jak na moje było tak, elgato się ulało i napisał co mu leży na wątrobie. Nawet go podlajkowałem. Potem zakukał tu Welna i skomentował post elgato, pewnie mu tam w międzyczasie jeszcze jakąś PW puścił. I zaraz potem elgato obrócił swoją twórczość w rzekomą ironię.

    Wychodzi na to, że Welna jest w spisku z Józefem i Kołodziejem. Tupnął noga i elgato zaraz odpuścił.
    Nie było zadnego PW- nawet bym odczytać nie umiał.
    Napisałem co mi leży na wayrobie ironicznie zdzierając łacha ze wszystkiego co tu na forum leży.
    W tej ironii JAK WÓŁ NAPISAŁEM ZE JA TĄ DECYZJE POPIERAM!.
    Później w odpowiedzi na słowa Wełny zaznaczyłem ze ja nie sugeruję iż Jaśko całym klubem trzęsie a jedynie tak wyglądamy.
    W miedzyczasie Dominik na whatsappie pyta czy ja bronie klubu czy oskarźam....
    Jezus ****a ****** mać- naprawdę to wszystko takie skomplikowane?
    Z niczego sie nie wycofuję ale tłumaczyć chyba nie mam ochoty ze jedyne co mi siw nie podoba to fakt iż wizerunkowo wyglądamy jak stado gnojarzy ze złamanymi wydłami.
    Piszę z autobusu, rzuca tą budą jak szatan podczas egzorcyzmów.
    Sory za literówki.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Ali_G (20-07-2023), Mariusz (20-07-2023)

  31. Powrót do góry    #4659
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Żadnych Kryjomów. Wyjątkowo kontrowersyjna postać

    Chyba nie muszę przypominać jak się swego czasu odwdzwięczył Unii za lata współpracy...
    Jeżeli zrobiliście gnojowisko, na którym nie dało się jechac i które wyeliminowało mu pół drużyny w 1/2 DMP to co miał robić, dziękować?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #4660
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Dobrze że w klubie zdecydowano się na porządki, w końcu. Szkoda tylko że w trakcie sezonu, a nie po ostatnim meczu, bo nie tak to powinno się odbywać. Toromistrz jest pracownikiem i powinien przygotowywać tor tak jak mu każą, a nie jak jemu się podoba bo on wszystko wie najlepiej. To zawodnicy jeżdżą i oni powinni mieć decydujące zdanie. Skoro od dwóch lat wszyscy mówią że Unia nie ma atutu własnego toru, goście przyjeżdżają do nas jak do siebie, to coś tu jest mocno nie tak. Przychodzi Janek, robi tor na dwa mecze po swojemu i w obu meczach łoimy przeciwników aż miło. Więc moim zdaniem decyzja o zwolnieniu toromistrza jak najbardziej słuszna, szkoda że tak późno. A Baron? Wydaje mi się że już od dawna miał zamiar pożegnać się z klubem, wiedział że jest na wylocie, bardzo dużo krytyki na niego spadło, moim zdaniem nie zawsze słusznej bo to naprawdę jeden z najlepszych trenerów w Polsce. Chciał się zwolnić zanim jego zwolnią i szukał tylko pretekstu, a zwolnienie toromistrza było właśnie tym pretekstem. Szacun za wszystko co zrobił dla Unii, ale ewidentnie coś się wypaliło, a w Unii potrzeba świeżości, to normalna kolej rzeczy bo nic nie trwa wiecznie, rozstanie będzie z korzyścią dla obu stron.
    1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1958 1962 1975 1976 1977 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 2002 2007 2008 2010 2011 2014 2015 2017 2018 2019 2020

  33. Powrót do góry    #4661
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Ale ja nie twierdzę, że to wszystko w rękach 60kg chłopa. Ja sugeruję, że my teraz tak wyglądamy....
    I weź teraz wytłumacz opinii publicznej, skoro czarno na białym napisane i dowodami z prasy poparte... no wytłumacz... Wiesz jak ciężko wytłumaczyć, że czegoś się nie ma?
    Stąd moja opinia, że styl i czas... no niefortunny.
    Czy ta opinia publiczna ważna? Nie wiem...ale wiem, że przykro mi patrzeć jak klub w takim gównie się tytła...

    pozdrawiam
    już nie z Leszna

    EDIT: literówki...ot nerwica natręctw.
    Teraz tak wygladacie?
    Elgato, a jak wygladaliscie przed sezonem? Albo jak mieliscie szpital i nie mieliscie ANI JEDNEGO zawodnika, tylko kilku grzecznych chlopakow-cieplakow, co zamykali gaz na widok szprycy.
    Gdyby Baron byl cos warty to nie bylibyscie w takich tarapatach.
    Jesli nie umial zapanowac nad >swoim< toromistrzem no to o czym my tu mowimy? Wypierdzielasz pijanego pracownika a co z jego kierownikiem, ktory sobie z nim nie radzil? Zostawiasz? Przeciez to kpina.

    Jesli toromistrz robil druzynie pod gorke bo mial takie klapki na oczach a baron jako trener/manager nic z tym nie robil to wzial sie za to ten, ktoremu zalezalo (a raczej kilku ktorym zalezalo) ustanowili taka a nie inna taktyke.
    Uratowano ekstralige - jedni powiedza slabosc GKM a inni, ze tor Kolodzieja - no i prawda jest taka, ze pewnie to byla slabosc GKMu, ale tor zdaje sie pasowal WSZYSTKIM w Unii Leszno. W koncu.

    Najwyrazniej w klubie doszli do wniosku, ze skoro utrzymanie jest juz pewne a w sumie to i runda PO to nie chca oddac resztki sezonu bez walki - co dobrze o tych ludziach swiadczy. Dodatkowo uwazam, ze chociaz jest to oprarte na ogromnej wierze (przejscie dalej w PO) to jest to jedyne sluszne podejscie sportowe. Bezjajeczne podejscie zle sie konczylo juz w Toruniu, wczesniej w Tarnowie, gdzie tez wywalono lage na rywalizacje sportowa i jechano byle jechac.

    Wolalbys, zeby takie porzadki robic po sezonie? A co to zmienia? Uwazasz, ze bylo kilku sponsorow, ktorzy rozwazali wejscie z kasa do Unii, ale teraz sie rozmysla, bo baron ich oczarowal swoja charyzma lub przygotowaniem toru i druzyny?
    Bez jaj.
    Chwasta sie wyrywa przy pierwszej mozliwej okazji. U was wyrwano dwa i slusznie.
    Lepiej pozno, niz pozniej.

    Pomijam juz to, ze JK na pewno byl zdegustowany tym, ze druzyna sobie srednio radzi, ale akurat na tor on narzekac nie musial, bo z tego co mi wiadomo, wymiatal na smoku niezaleznie od tego czy robil go ktos trzezwy czy pijany.
    To od kogo wymagac pewnych dzialan jak nie od najbardziej ogarnietego w druzynie? Od Smektaly? A moze to Lidsey powinien zareagowac?
    Macie sklad tak cieplych klusek, ze najbardziej charakterny okazal sie ten, ktorego sie juz dawno posadza o brak jaj i postawe hobbystyczna - tzn tu na forum

    PS. Swoja droga, jak ogladalem mecz UL-GKM to po pierwszej serii (mniej wiecej) kamera pokazala barona, ktory wygladal na zdziwionego i rozczarowanego tym, ze druzyna sobie radzi na takim torze a nie na jego goownie. Jak ktos ma mozliwosc, niech sobie obczai powtorke, bo na jego owalnej facjacie emocje sie czyta jak u dziecka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Aniak38 (20-07-2023), Havel (20-07-2023), Van Den Bull (20-07-2023), darsen (20-07-2023), spiniaza1 (20-07-2023), welna (20-07-2023)

  35. Powrót do góry    #4662
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, GKM wzmocniony to by był gdyby za Pedersena zrobili ZZ a za Jacobsena jechał Pludra z Łobodzińskim na zmianę.
    No pacz Pan jaki mądrala po meczu....

    Mariusz nie wiem czym "zasłużyli się " Kołodziej i prezesi Unii, że tak leżą ci na wątrobie. Kołodziej odmówił przyjścia do Falubazu czy co? Prezesi targowali się długo z Borowiakiem?

    Nie wiem o co tu tyle bicia piany. Co Choroś był pierwszym zwolnionym w trybie nagłym? Zwolnili i koniec tematu. I nieważne kto za tym stoi. Tak stwierdzili sternicy klubu, którzy sa odpowiedzialni za klub i ich rozliczamy.

    Ponadto od zawsze wiadomo, że trener i jego świta są winni porażek, nie tylko w żużlu.


    pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #4663
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli na 15 biegów 6 było dla Unii. To gdzie ta zayebista przewaga gospodarzy na starcie którą to rzekomo wypracował Kołdi ?

    W wolnej chwili, jak będziesz się nudził, zrób jeszcze taką statystykę z innych meczy Unii na Smoku. Wtedy zobaczymy jak było za Chorosia.
    Ty gamoniu sobie uwaliles, ze chodzilo o wygrywanie startow. Ty masz tak samo zyebane spojrzenie na zuzel jak barony i inne "gwiazdy" trenerskie w PL.
    Nie chodzilo o wygrywanie startow, bo setup na start to nie jest tajemnica dla chlopakow co dlugie lata uprawiaja ten zawod.
    Chodzilo o zrobienie takiego startu, zeby mieszal w glowie w kontekscie ustawien na trasie. I to jest dokladnie to co Kolodziej zna z Tarnowa. I na takim torze mozesz przegrac start, ale chodzi o to by przegrac go nieznacznie, za to na dojezdzie/1luku miec takie sklejenie, ze osiagasz wielka przewage predkosci. Pierdzielenie o specyfice w Tarnowie blablabla, nawierzchnia, geometria itd. Wszystko g..o prawda, bo tor w Tarnowie sie nie rozni ani mieszanka, ani nie jest zwydziwiany geometrycznie - zwykle twarde lotnisko.
    Szczegol twki w przygotowaniu. Teraz w drugiej lidzie do Moscic przyjezdzaja jacys amatorzy i nie maja problemu ograc swoich rywali - a przeciez taka trudna geometria i specyfika!!!!

    Przestan sie osmieszac w kwestii torow. Wal zielonogorski lata temu cie zweryfikowal medrco z kosmosu.

    Mariusz na trenera Falubazu. Pepe by cie wysmial za te twoje rewelacje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Dominik (20-07-2023)

  38. Powrót do góry    #4664
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ty gamoniu sobie uwaliles, ze chodzilo o wygrywanie startow. Ty masz tak samo zyebane spojrzenie na zuzel jak barony i inne "gwiazdy" trenerskie w PL.
    Nie chodzilo o wygrywanie startow, bo setup na start to nie jest tajemnica dla chlopakow co dlugie lata uprawiaja ten zawod.
    Chodzilo o zrobienie takiego startu, zeby mieszal w glowie w kontekscie ustawien na trasie. I to jest dokladnie to co Kolodziej zna z Tarnowa. I na takim torze mozesz przegrac start, ale chodzi o to by przegrac go nieznacznie, za to na dojezdzie/1luku miec takie sklejenie, ze osiagasz wielka przewage predkosci. Pierdzielenie o specyfice w Tarnowie blablabla, nawierzchnia, geometria itd. Wszystko g..o prawda, bo tor w Tarnowie sie nie rozni ani mieszanka, ani nie jest zwydziwiany geometrycznie - zwykle twarde lotnisko.
    Szczegol twki w przygotowaniu. Teraz w drugiej lidzie do Moscic przyjezdzaja jacys amatorzy i nie maja problemu ograc swoich rywali - a przeciez taka trudna geometria i specyfika!!!!

    Przestan sie osmieszac w kwestii torow. Wal zielonogorski lata temu cie zweryfikowal medrco z kosmosu.

    Mariusz na trenera Falubazu. Pepe by cie wysmial za te twoje rewelacje.
    To ja już nie rozumiem tych zawodników, którzy mówią, że najlepiej wygrać start i jechać swoją ścieżka. Bo tak najłatwiej. Pewnie ściemniają

    PS. Swoja droga, jak ogladalem mecz UL-GKM to po pierwszej serii (mniej wiecej) kamera pokazala barona, ktory wygladal na zdziwionego i rozczarowanego tym, ze druzyna sobie radzi na takim torze a nie na jego goownie. Jak ktos ma mozliwosc, niech sobie obczai powtorke, bo na jego owalnej facjacie emocje sie czyta jak u dziecka.
    No Pacz Pan, ty to pewnie nawet w myślach człowiekowi czytasz. Ciebie trzeba się bać. Ty niebezpieczny jesteś skoro czytasz z twarzy Barona jak z książki.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-07-2023 o 09:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #4665
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no tak najlatwiej - ale pod tasma staje 4 i nie zawsze sie uda wygrac start - osmieszaj sie dalej dziadku smerfie.
    A potem policz ile startow w zyciu wygral w Tarnowie Pepe Protasiewicz i spytaj go dlaczego tam mu tor w Tarnowie ZAWSZE pasowal.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #4666
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Jak tak czytam ten wątek to mam małe deja vu bo u nas w Sparcie było niemalże...dokładnie to samo ale nie aż na taką skalę. Co by nie mówić i pisać to Barona sporo te 4 DMP pod rząd rozpasły jeszcze bardziej. Wychodzi na to, że to jest typ, który iście nie docenia tego co ma i w czym bierze udział a przez lata trenerki pracował w topowych klubach o stabilnej sytuacji finansowej i z czołówką rajderów na Świecie. Widać nie nauczyło go to nic. Ktokolwiek będzie chciał się nabrać na projekt jego osoby, będzie musiał się liczyć z taką a nie inną postawą.
    Jakby nie patrzeć to spory szacun dla ludzi, którzy postanowili utemperować tego "gonzo" bo u nas AR znosił rok w rok takie gierki i manipulacje emocjonalne gdzie finalnie Baron zespół zostawił z dnia na dzień bez ani jednego słowa.

  41. Powrót do góry    #4667
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 41 w 21 postach
    Najbardziej mierzi mnie aktualna postawa klubu wobec kibiców. Mina Barona jakby był tu za karę, normalnie kot srający na pustyni. Przecież tych wywiadów z nim czy nawet z Rusieckim nie da się oglądać. Sygnał jaki wysyłają wygląda mniej więcej tak: "kupujcie bilety i to wszystko czego od Was oczekujemy i co Wam oferujemy, a tak poza tym chooj Wam w dupę, nie interesujcie się za bardzo, powiemy jeśli zechcemy".
    Najgorzej, że teraz po jakimś tam powiewie optymizmu i powrocie kibiców na stadion odwalają krzywe akcje w środku tygodnia! Marketingowe dno...

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MJ_Bull za jego przydatny post!

    Ali_G (20-07-2023), lemur6666 (20-07-2023)

  43. Powrót do góry    #4668
    Początkujący Awatar Aniak38
    Dołączył
    04-06-2023
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, GKM wzmocniony to by był gdyby za Pedersena zrobili ZZ a za Jacobsena jechał Pludra z Łobodzińskim na zmianę.
    GKM 2022 w Lesznie:
    1. Kasprzak
    2. Rafalski
    3. Jakobsen
    4. Pawlicki
    5. ZZ
    6. Pludra
    7. Łobodziński
    8. Krakowiak (którego pominęłam w poprzednim wpisie)
    GKM 2023 w Lesznie:
    1. Fricke
    2. Chugunov
    3. Tarasienko
    4. Jakobsen
    5. Pedersen
    6. Pludra
    7. Łobodziński
    Faktycznie, zero zmian na plus w GKMie Nie wspominając o tym, że w 2022 taki Pludra machnął u nas 8+1 w czterech startach, w ostatnim ogrywając Doyle'a. W tym roku? Też w czterech startach, 4+1.

  44. Powrót do góry    #4669
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aniak38 Zobacz posta
    GKM 2022 w Lesznie:
    1. Kasprzak
    2. Rafalski
    3. Jakobsen
    4. Pawlicki
    5. ZZ
    6. Pludra
    7. Łobodziński
    8. Krakowiak (którego pominęłam w poprzednim wpisie)
    GKM 2023 w Lesznie:
    1. Fricke
    2. Chugunov
    3. Tarasienko
    4. Jakobsen
    5. Pedersen
    6. Pludra
    7. Łobodziński
    Faktycznie, zero zmian na plus w GKMie Nie wspominając o tym, że w 2022 taki Pludra machnął u nas 8+1 w czterech startach, w ostatnim ogrywając Doyle'a. W tym roku? Też w czterech startach, 4+1.
    To zdecydowanie GKM oslabiony w stosunku do sezonu poprzedniego. W 2022 mieli Przemka Pawlickiego, ktory jak wiadomo w przyszlym roku bedzie w top 10 ekstraligy, gdyby jeszcze mieli Tondera to juz w ogole bylaby paka.

  45. Powrót do góry    #4670
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aniak38 Zobacz posta
    GKM 2022 w Lesznie:
    1. Kasprzak
    2. Rafalski
    3. Jakobsen
    4. Pawlicki
    5. ZZ
    6. Pludra
    7. Łobodziński
    8. Krakowiak (którego pominęłam w poprzednim wpisie)
    GKM 2023 w Lesznie:
    1. Fricke
    2. Chugunov
    3. Tarasienko
    4. Jakobsen
    5. Pedersen
    6. Pludra
    7. Łobodziński
    Faktycznie, zero zmian na plus w GKMie Nie wspominając o tym, że w 2022 taki Pludra machnął u nas 8+1 w czterech startach, w ostatnim ogrywając Doyle'a. W tym roku? Też w czterech startach, 4+1.
    Ale kto twierdzi, że nie było zmian personalnych w GKM ? Nikt tak nie twierdzi.

    Pisze tylko, że gdyby GKM zrobił ZZ za Nickiego a za Jacobsena Ślączka desygnowałby do boju Pludrę i Łobodzińskiego to w tym meczu GKM byłby mocniejszy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #4671
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Mariusz to toxic

  47. Powrót do góry    #4672
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale kto twierdzi, że nie było zmian personalnych w GKM ? Nikt tak nie twierdzi.

    Pisze tylko, że gdyby GKM zrobił ZZ za Nickiego a za Jacobsena Ślączka desygnowałby do boju Pludrę i Łobodzińskiego to w tym meczu GKM byłby mocniejszy.
    A gdyby Baron w Toruniu nie puszczał 3 razy Kołodzieja na Emila to byśmy wygrali
    Już nie popadaj w skrajności... Jutrzejszy mecz baaardzo dużo może wyjaśnić.

    z innej beczki, coś wiadomo na temat rzekomego dzisiejszego treningu??
    123.png

  48. Powrót do góry    #4673
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    pewnie ten sam co pozakladal ostatnio te banowane multikonta. Super pro itd.
    Dostal banana, to odzyskal haslo do konta sprzed 3 lat i jazda.
    Chyba Ty

  49. Powrót do góry    #4674
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Dostałem dziś info , ale nie potwierdzone , że na dziś na godzinę 15 zostało sprzedanych ponad 9 tys biletów. , może ktoś potwierdzić?
    Jeśli tak jest to szykuje nam się rekord frekwencji na Smoku.

    Adekwatnie z Grudziądzem o tym czasie było o około 1 tys mniej sprzedanych wejściówek

  50. Powrót do góry    #4675
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dostałem dziś info , ale nie potwierdzone , że na dziś na godzinę 15 zostało sprzedanych ponad 9 tys biletów. , może ktoś potwierdzić?
    Jeśli tak jest to szykuje nam się rekord frekwencji na Smoku.

    Adekwatnie z Grudziądzem o tym czasie było o około 1 tys mniej sprzedanych wejściówek
    Tylko Welna albo elgato, ale ten nie z Leszna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #4676
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Ja potwierdzam.
    Kupowałem dziś.
    I wiecie co .....
    Nie uwierzycie !!!!!!

    Za kasą siedział ......Kołodziej.......
    Przejął już wszystkie funkcje w klubie s.q.rwiel

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (20-07-2023)

  53. Powrót do góry    #4677
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Jutro chyba pojedziemy z Fienhage, bo dzisiaj na treningu wspomagała go ekipa Pitera
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  54. Powrót do góry    #4678
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja potwierdzam.
    Kupowałem dziś.
    I wiecie co .....
    Nie uwierzycie !!!!!!

    Za kasą siedział ......Kołodziej.......
    Przejął już wszystkie funkcje w klubie s.q.rwiel
    Chodza słuchy że będzie jeszcze jutro bilety odbijał , ale to chyba przesada...

  55. Powrót do góry    #4679
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja potwierdzam.
    Kupowałem dziś.
    I wiecie co .....
    Nie uwierzycie !!!!!!

    Za kasą siedział ......Kołodziej.......
    Przejął już wszystkie funkcje w klubie s.q.rwiel
    Jak to siedział za kasa ?

    A kto karwa tor na jutro przygotuje ? No tak, dzisiaj siedzi sobie za kasą a jutro, jak Spartanie zleją wam doopska, to powie, ze tor był nie taki i znowu zwolni toromistrza.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #4680
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dostałem dziś info , ale nie potwierdzone , że na dziś na godzinę 15 zostało sprzedanych ponad 9 tys biletów. , może ktoś potwierdzić?
    Jeśli tak jest to szykuje nam się rekord frekwencji na Smoku.

    Adekwatnie z Grudziądzem o tym czasie było o około 1 tys mniej sprzedanych wejściówek
    Na tą chwilę napewno można stwierdzić że miejsca numerowane są lepiej wyprzedane niż na dzień przed meczem z GKM. Ale nie powiedziane ze przełoży się to na lepszą frekwencję. Może po prostu ludzie kupują szybciej. Ostatnio dużo ludzi kupowało w kasach pod stadionem przed meczem.. Dla mnie to jest chore... Ile lat można kupić bilet przez neta? 6-7 sezon? A ci dalej na ostatnią chwilę i zdziwienie że pierwszego biegu nie widzą...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    gronek (20-07-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •