Strona 77 z 137 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,421 do 3,465 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3421
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    A ja zaczynam się zastanawiać , czy naszym, nie jest po prostu łatwiej i lepiej spaść z ligi.
    Wówczas będą mieć przynajmniej wytłumaczenie, że Kołodziej opuścił klub.

    A po tym co wczoraj usłyszałem w tv, odnoszę wrażenie, że Janusz ma już chyba dość tej ,,leszczyńskiej przygody''.
    Przecież z dwa lata temu Kołodziejowi nawet z jedną nogą, nie przeszłoby przez gardło, że jeździ dla siebie, a punkty i drużyna nie jest ważna.....

    Do tego zero zaangażowania, sportowej złości w całej ekipie.
    Wszyscy jadą jak.......Smektała.
    Dziwnie to wszystko wygląda z boku

  2. Powrót do góry    #3422
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale ja Barona nie bronię, tylko nie zgadzam się z teza, że to on dał 4 razy Kołodzieja na Emila.
    4 razy może nie, ale czwarty raz z całą pewnością.

  3. Powrót do góry    #3423
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A ja zaczynam się zastanawiać , czy naszym, nie jest po prostu łatwiej i lepiej spaść z ligi.
    Wówczas będą mieć przynajmniej wytłumaczenie, że Kołodziej opuścił klub.

    A po tym co wczoraj usłyszałem w tv, odnoszę wrażenie, że Janusz ma już chyba dość tej ,,leszczyńskiej przygody''.
    Przecież z dwa lata temu Kołodziejowi nawet z jedną nogą, nie przeszłoby przez gardło, że jeździ dla siebie, a punkty i drużyna nie jest ważna.....

    Do tego zero zaangażowania, sportowej złości w całej ekipie.
    Wszyscy jadą jak.......Smektała.
    Dziwnie to wszystko wygląda z boku
    Bardzo dziwnie wygląda w parkingu wczoraj zero rozmów juniorzy siedzą sami zero podpowiedzi z jakiejkolwiek strony. Janusz kapitan ciało obce bez kontaktu z drużyna. Baron chodzi z programem w ręku patrzy na niego i nic nie widzi. Zero podpowiedzi chłopakom. Po meczu Kapitan, Smyk. Lidsay uśmiech od ucha do ucha. Tam chyba wszyscy są zadowoleni tylko my kibice się przejmujemy. Tak jak cały sezon staram się ich bronić i jakoś usprawiedliwiać tak po wczorajszym meczu zaczynam się irytować ich stosunkiem do wyników drużyny. Najważniejsze moje 100tys na koncie po meczu.

  4. Powrót do góry    #3424
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    To nie lepiej wziąć Miesiąca?
    Asie Miesiać już dawno w Tarnowie. Nawet w meczu jechał

  5. Powrót do góry    #3425
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Jankowi nie ma się co dziwić. Kolejnego takiego sezonu przezywać na pewni nie chce, a kończenie sezonu w sierpniu to także dla Janka ogromna strata finansowa. Może spokojnie pokusić się o miejsce w drużynach które mają szansę odjechać 20 spotkań w sezonie, a nie tylko 14. Ja na taki luz wrzuciłem jak nigdy kiedykolwiek. Oczywiście chce by Unia się utrzymała, ale jak za rok ma być to samo to nie wiem czy chce to przeżywać czy po prostu nie lepiej każdemu zrobi krok wstecz. Janek swoje dla Unii zrobił zasługuje by jeździć w drużynach walczących o medale , a nie o utrzymanie. Jeżeli Unia nikogo nie ściągnie w miejsce Jaimona to ma kolejny rok męczarni tylko za rok będzie to męczarnia dużo większa niż teraz, czy to ma sens? Noł.

  6. Powrót do góry    #3426
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Nie dam się wciągnąć w takie podstawy.

    Jeśli w taki sposób rozumujesz to po pierwsze nie zrozumiesz, a po drugie Kryjomy i Frątczaki powinny do Ciebie chodzić na szkolenia, a managerowie powinni awizowane składy losować, bo to i tak nie ma większego znaczenia


    .
    No w sumie mogliby losować.
    Wtedy byśmy się przekonali czy mecz skończyłby się innym wynikiem.

    Nie wiem też w co nie mam cie wciągać.
    Zadałem moim zdaniem kluczowe pytanie.
    Jesli Kołodzieja nie byłoby w tych biegach w których był, kto miałby wtedy spod nr. 2 zrobić jego punkty?
    No chyba, że zakładasz Kołodzieja startującego z innym numerem, robiącego 2-3 pkt więcej a np. Lidsey lub Smyk startując 4 razy z Emilem robi tyle samo co Kołodziej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #3427
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jankowi nie ma się co dziwić. Kolejnego takiego sezonu przezywać na pewni nie chce, a kończenie sezonu w sierpniu to także dla Janka ogromna strata finansowa. Może spokojnie pokusić się o miejsce w drużynach które mają szansę odjechać 20 spotkań w sezonie, a nie tylko 14. Ja na taki luz wrzuciłem jak nigdy kiedykolwiek. Oczywiście chce by Unia się utrzymała, ale jak za rok ma być to samo to nie wiem czy chce to przeżywać czy po prostu nie lepiej każdemu zrobi krok wstecz. Janek swoje dla Unii zrobił zasługuje by jeździć w drużynach walczących o medale , a nie o utrzymanie. Jeżeli Unia nikogo nie ściągnie w miejsce Jaimona to ma kolejny rok męczarni tylko za rok będzie to męczarnia dużo większa niż teraz, czy to ma sens? Noł.


    Ma bo Ratajczak już na pewno nauczy się startować. Info z dupy ale pewne

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A ja zaczynam się zastanawiać , czy naszym, nie jest po prostu łatwiej i lepiej spaść z ligi.
    Wówczas będą mieć przynajmniej wytłumaczenie, że Kołodziej opuścił klub.

    A po tym co wczoraj usłyszałem w tv, odnoszę wrażenie, że Janusz ma już chyba dość tej ,,leszczyńskiej przygody''.
    Przecież z dwa lata temu Kołodziejowi nawet z jedną nogą, nie przeszłoby przez gardło, że jeździ dla siebie, a punkty i drużyna nie jest ważna.....

    Do tego zero zaangażowania, sportowej złości w całej ekipie.
    Wszyscy jadą jak.......Smektała.
    Dziwnie to wszystko wygląda z boku
    Tyle, że wyraźnie dodał, że się cieszy, że jest tutaj z drużyną bo po treningu nie było pewne, że wystartuje. Być może dość ryzykowne ale postawiono wszystko na jedno kartę czytaj3cz z Grudziądzem o elige. Jeśli przegramy podejrzewam zapadną kluczowe decyzje.
    Cały czas zapominamy wqrwiwjac się na nich że jedziemy u 24 tak naprawde.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  8. Powrót do góry    #3428
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,542
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Trochę to wszystko można podsumować tak.
    Nie ma wyników nie ma atmosfery , nastroje kiepskie.
    Oby tylko nie zabrakło woli walki z Grudziądzem , utrzymajmy tą Elige.
    A co będzie za rok to będziemy się martwić za rok .

  9. Powrót do góry    #3429
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Nie wiem jakie tam Welna i reszta odnieśliście wrażenie z przed TV bo nie oglądałem , ale ja wiem że wczoraj po meczu zawodnicy mówili, że walczą dalej i się nie poddają. Będą w tym tygodniu treningi, Zengi ma wrócić w Środę( to słowa Kołodzieja) i chociaż jest ciężko to nikt głowy nie spuszcza...

    Także zobaczymy. Ja nie mam zbyt dobrego przeczucia na Grudziadz bo jak się stawia wszystko na jeden mecz to nie trudno by się coś *********ło. Ciśnienie będzie ogromne, wystarczy jedna taśma na początku, przegrany Junorski lub wozi płot Pludra i może być pozamiatane po 1 serii...

    Swoją drogą wielu zarzuca tutaj że zawodnicy nie walczą.... A kibice walczą? Trzeba najpierw może spojrzeć na siebie... Jak zawodnicy wyjeżdżają do prezentacji i widzą to co widzą to pewnie się zastanawiają że w sumie dla kogo oni niby się tak mają starać i walczyć jak Leszczyński kibic tez w sumie ma to w dupie....
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  10. Powrót do góry    #3430
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Po meczu Kapitan, Smyk. Lidsay uśmiech od ucha do ucha. Tam chyba wszyscy są zadowoleni tylko my kibice się przejmujemy. Tak jak cały sezon staram się ich bronić i jakoś usprawiedliwiać tak po wczorajszym meczu zaczynam się irytować ich stosunkiem do wyników drużyny. Najważniejsze moje 100tys na koncie po meczu.
    A czym się oni mają przejmować? My tu mieszkamy, kibicujemy, żyjemy. Oni jak im coś nie pasuje to po roku zmienia klub.

    Dzisiaj byłem turystycznie w Rawiczu i powiem tyle że poza ekstraliga też jest żużel. Również 4 staje pod taśma, fajne emocje i piknik. Zero spiny.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    welna (01-07-2023)

  12. Powrót do góry    #3431
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Ejj Noski
    Ale dla nich to jest robota, za którą mają konkretne siano
    Dla Nas odskocznia

    Co ja mam jako kibic więcej zrobić poza trzymaniem kciuków i w.k.u.r.w.e.m?
    Wbić na tor i spuścić w.pie.r.dol np takiemu Pludrze czy Paluchowi…. .????

    Uwierz Noski
    Kibic bardziej to przeżywa i bardziej go obchodzi , aniżeli tych kolarzy !

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (01-07-2023)

  14. Powrót do góry    #3432
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ejj Noski
    Ale dla nich to jest robota, za którą mają konkretne siano
    Dla Nas odskocznia

    Co ja mam jako kibic więcej zrobić poza trzymaniem kciuków i w.k.u.r.w.e.m?
    Wbić na tor i spuścić w.pie.r.dol np takiemu Pludrze czy Paluchowi…. .????

    Uwierz Noski
    Kibic bardziej to przeżywa i bardziej go obchodzi , aniżeli tych kolarzy !
    Oczywiście, że tak jest i oni mogliby jeździć przy pustych trybunach, bo idą po prostu na szychtę. Im szybciej kibic się z tym pogodzi, tym łatwiej będzie przełykać porażki.

  15. Powrót do góry    #3433
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ejj Noski
    Ale dla nich to jest robota, za którą mają konkretne siano
    Dla Nas odskocznia

    Co ja mam jako kibic więcej zrobić poza trzymaniem kciuków i w.k.u.r.w.e.m?
    Wbić na tor i spuścić w.pie.r.dol np takiemu Pludrze czy Paluchowi…. .????

    Uwierz Noski
    Kibic bardziej to przeżywa i bardziej go obchodzi , aniżeli tych kolarzy !
    Nie pije do Ciebie personalnie ani do nikogo konkretnie. Ale obraz kibica Leszczyńskiego jest jaki jest. Wiecznie w tyłku źle. Tak wiem że to przeżywamy dużo bardziej, dla nich to tylko praca. Dzisiaj tu, jutro tam(pewnie nie dla każdego ale dla wiekszosci) ale jednak trybuny też niosą. Niestety nie u nas... Klub ma swoje za uszami w podejściu do kibica wiem, ale jednak przykre jest to że teraz dla tak wielu którzy to przeżywają(w Lesznie i okolicy mimo wszytko dalej 7 na 10 śledzi wynik, gada o tym w pracy, interesuje się), stadion jest obojętny i mało kto chodzi z tych ludzi na mecz na żywo...

    Dla mnie nie ma problemu, w 1 lidze i tak kupię karnet, zwiedzę parę stadionów na których nie byłem albo byłem dawno, ale jednak myślę że dużo łatwiej jest spaść niż potem awansować. A lepiej by się było nie zasiedzieć za długo w tej 1 lidze.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  16. Powrót do góry    #3434
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,542
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie pije do Ciebie personalnie ani do nikogo konkretnie. Ale obraz kibica Leszczyńskiego jest jaki jest. Wiecznie w tyłku źle. Tak wiem że to przeżywamy dużo bardziej, dla nich to tylko praca. Dzisiaj tu, jutro tam(pewnie nie dla każdego ale dla wiekszosci) ale jednak trybuny też niosą. Niestety nie u nas... Klub ma swoje za uszami w podejściu do kibica wiem, ale jednak przykre jest to że teraz dla tak wielu którzy to przeżywają(w Lesznie i okolicy mimo wszytko dalej 7 na 10 śledzi wynik, gada o tym w pracy, interesuje się), stadion jest obojętny i mało kto chodzi z tych ludzi na mecz na żywo...

    Dla mnie nie ma problemu, w 1 lidze i tak kupię karnet, zwiedzę parę stadionów na których nie byłem albo byłem dawno, ale jednak myślę że dużo łatwiej jest spaść niż potem awansować. A lepiej by się było nie zasiedzieć za długo w tej 1 lidze.
    Zgadzam się zdecydowanie z Tobą. Mniej naruszenia więcej wiary. I dania coś od siebie . Niż tylko przyjścia na stadion i narzekania....

  17. Powrót do góry    #3435
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Dla nas spadek to bedzie katastrofa juz całkiem nikt nie przyjdzie.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  18. Powrót do góry    #3436
    Początkujący Awatar Aniak38
    Dołączył
    04-06-2023
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Obawiam się, że jeśli spadniemy to zostaniemy w niższej lidze na nieco dłużej... "Kibica" na stadionie zabraknie już całkowicie, wpływów z TV nie będzie, skład się rozleci, a na juniorów zaraz się paru chętnych z ekstraligi znajdzie. Mocno pesymistyczny scenariusz, lecz przy spadku: jak najbardziej możliwy. Dlatego tym bardziej istotne jest, żeby to utrzymanie wywalczyć i zrobić wszystko co tylko możliwe, aby ściągnąć kogoś, kto będzie na poziomie Janka. Emil z powrotem w Unii to marzenie, jednak wątpię, że uda się je zrealizować (przynajmniej na 2024).

  19. Powrót do góry    #3437
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Dla nas spadek to bedzie katastrofa juz całkiem nikt nie przyjdzie.
    Ja przyjdę

  20. Powrót do góry    #3438
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja przyjdę
    Ja też

  21. Powrót do góry    #3439
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Dla nas spadek to bedzie katastrofa juz całkiem nikt nie przyjdzie.

    Smektała, Zengi, Chris, oddajemy wam Pawła w zamian za Kołodzieja, Affelt za Ratajczaka i wracacie w rok. A potem weźmiecie Kołodzieja znowu. Brzmi rozsądnie.

  22. Powrót do góry    #3440
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja przyjdę
    I tez bedziesz marudził
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  23. Powrót do góry    #3441
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie wiem jakie tam Welna i reszta odnieśliście wrażenie z przed TV bo nie oglądałem , ale ja wiem że wczoraj po meczu zawodnicy mówili, że walczą dalej i się nie poddają. Będą w tym tygodniu treningi, Zengi ma wrócić w Środę( to słowa Kołodzieja) i chociaż jest ciężko to nikt głowy nie spuszcza...

    Także zobaczymy. Ja nie mam zbyt dobrego przeczucia na Grudziadz bo jak się stawia wszystko na jeden mecz to nie trudno by się coś *********ło. Ciśnienie będzie ogromne, wystarczy jedna taśma na początku, przegrany Junorski lub wozi płot Pludra i może być pozamiatane po 1 serii...

    Swoją drogą wielu zarzuca tutaj że zawodnicy nie walczą.... A kibice walczą? Trzeba najpierw może spojrzeć na siebie... Jak zawodnicy wyjeżdżają do prezentacji i widzą to co widzą to pewnie się zastanawiają że w sumie dla kogo oni niby się tak mają starać i walczyć jak Leszczyński kibic tez w sumie ma to w dupie....
    Odniosę się tylko do drugiej części Twojej wypowiedzi. W zasadzie nie mają dla kogo jeździć...w ostatnim czasie rozmawiałem z kilkoma kibicami, tymi wolę przy piwku w TV, zapytałem ich dlaczego nie chodzą na Smoka i jakoś nie potrafili uargumentowane swojej decyzji. Dodam, że Ci sami głośno krzyczeli, jak brakowało biletów na finał

    Obecnie na stadion uczęszczają Ci najbardziej zagorzali fani i chwała im za to. Piłka jest po stronie klubu...chyba, że uważają, że sprawę załatwia filmiki na social media...nie Panowie, trzeba ruszyć tyłki, zacznijcie działać!

  24. Powrót do góry    #3442
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    I tez bedziesz marudził
    A wiesz dlaczego?
    Bo dobro tego klubu leży mi na sercu

    A dla przykładowego Filipa ze Szlichtyngowej jeden choooo.j co się dzieje wewnątrz.
    Byleby skręcali w lewo.

    Tyle tylko, że ów Filip nie pojedzie do Landshut za Unią.
    A Wełnę tam zastaniesz z uśmiechem na pysku

  25. Powrót do góry    #3443
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    A czym się oni mają przejmować? My tu mieszkamy, kibicujemy, żyjemy. Oni jak im coś nie pasuje to po roku zmienia klub.

    Dzisiaj byłem turystycznie w Rawiczu i powiem tyle że poza ekstraliga też jest żużel. Również 4 staje pod taśma, fajne emocje i piknik. Zero spiny.
    Polecam częściej odwiedzać takie obiekty
    Piwko, gięta, siedzisz czasami na trawce czy innym wale i cieszysz się prawdziwym speedwayem
    Gdy jeszcze w Rawiczu podczas biegu zobaczysz przejeżdżający pociąg to nic więcej do szczęścia nie potrzeba

  26. Powrót do góry    #3444
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Smektała, Zengi, Chris, oddajemy wam Pawła w zamian za Kołodzieja, Affelt za Ratajczaka i wracacie w rok. A potem weźmiecie Kołodzieja znowu. Brzmi rozsądnie.
    Chyba cię bozia opuściła! Raz zdobytego Kołodzieja nie oddamy nigdy! (podobnie jak Vaculika xD)

  27. Powrót do góry    #3445
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Tyle tylko, że ów Filip nie pojedzie do Landshut za Unią.
    A Wełnę tam zastaniesz z uśmiechem na pysku
    Musisz brać jedną mniej. Albo jedną więcej.
    UNSCARED

  28. Powrót do góry    #3446
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Landshut fajna ciekawostka ale jest tam okropne piwo i gięta do tego tor gówniany. Mam nadzieje, że ostatni rok my tam zawitaliśmy, a wam tego nie życzę.

  29. Powrót do góry    #3447
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    "43 minuty temu — W nocy natomiast miało dojść do skandalicznego zachowania żużlowca Cellfast Wilków Krosno, który znęcał się nad starszym mężczyzną. Podczas ..."




    Artykuł ukazał się na stronie " po bandzie" ale już został usunięty, kurde, ciekawe, komu z Krosna chciało sie specjalnie tyle kilometrów jechać do Boszkowa ...


    Ale o kim mowa ? Skoro artykuł usunięty, to mało kto wie o co w nim chodziło

  30. Powrót do góry    #3448
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    "43 minuty temu — W nocy natomiast miało dojść do skandalicznego zachowania żużlowca Cellfast Wilków Krosno, który znęcał się nad starszym mężczyzną. Podczas ..."




    Artykuł ukazał się na stronie " po bandzie" ale już został usunięty, kurde, ciekawe, komu z Krosna chciało sie specjalnie tyle kilometrów jechać do Boszkowa ...
    Jak nie umisz w internety, to nie zaczynaj...
    https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:EbsrUlvIW7QJ:https://po-bandzie.com.pl/zuzel-skandaliczne-zachowanie-zuzlowca-w-boszkowie-mial-znecac-sie-nad-spiacym-mezczyzna/&cd=8&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

  31. Powrót do góry    #3449
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edziol Zobacz posta
    Wychowanków Unii w Krośnie jest dwóch, jeden ma kontuzje ,a drugi w relacjena ig z Boszkowa. Co nie znaczy, że jest winny.

    Tu przecież nie ma żadnej informacji o tym, że jest to wychowanek Unii

  32. Powrót do góry    #3450
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  33. Powrót do góry    #3451
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    Tu przecież nie ma żadnej informacji o tym, że jest to wychowanek Unii
    Boszkowo koło Leszna ,zawodnik Wilków Krosno z Leszna.
    Hmm może to był jakiś wychowanek Wilków.
    Ostatnio edytowane przez Edziol ; 02-07-2023 o 13:56

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Edziol za jego przydatny post!

    Dominik (02-07-2023)

  35. Powrót do góry    #3452
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edziol Zobacz posta
    Boszkowo koło Leszna ,zawodnik Wilków Krosno z Leszna.
    Hmm może to był jakiś wychowanek Wilków.
    Potężny Sadurator nawet relacje na IG wrzucal oczywiście nie z tego konkretnego wydarzenia. Pięknie pięknie
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  36. Powrót do góry    #3453
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Potężny Sadurator nawet relacje na IG wrzucal oczywiście nie z tego konkretnego wydarzenia. Pięknie pięknie
    Czytałem o tym na fb. Odpisuje tylko koledze, który myśli, że jak ktoś jeździ w Krośnie to znaczy ,że tam mieszka.

  37. Powrót do góry    #3454
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Potężny Sadurator nawet relacje na IG wrzucal oczywiście nie z tego konkretnego wydarzenia. Pięknie pięknie
    No to już wiecie
    Z mojej strony dochodzenie uważam za zamknięte

  38. Powrót do góry    #3455
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Pobicie i próba oddania moczu na jakiegoś starszego pana to przecież nic, problem by się zaczął jakby się okazało ze ma rosyjskie korzenie. Wtedy go trzeba zawiesić.

  39. Powrót do góry    #3456
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Kuchnia meczu z Torunia w magazynie, wybitnie ośmieszyła wasze teorie o oddaniu meczu
    It's time to ride
    ***** ***

  40. Powrót do góry    #3457
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Kuchnia meczu z Torunia w magazynie, wybitnie ośmieszyła wasze teorie o oddaniu meczu

    Unia zrobi wszystko, żeby wygrać mecz z GKM i sie utrzymać, tym bardziej, że wraca Zengota. Pytanie, jaka nawierzchnia będzie. Pewno kopa, żeby wyeliminować Pedersena
    Ostatnio edytowane przez Fan Wilków Krosno ; 02-07-2023 o 23:15

  41. Powrót do góry    #3458
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cegła w magazynie w tych pytaniach na koniec powiedział że Kołodziej nie odejdzie z Unii Leszno, powiedział też że uważa że do Leszna nie trafi Tai.

  42. Powrót do góry    #3459
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Dwa dni minęły od Torunia, nerw na żużlowców minął teraz w piątek wygrywamy, zapewniamy sobie utrzymanie. Janusz ogłasza że przedłuża kontrakt i później już z górki po kolejne mistrzostwa.

  43. Powrót do góry    #3460
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Ale utrzymanie i co dalej? Wiele wskazuje na to, ze jedynym sensownym zawodnikiem na rynku będzie Jason. Który waszym celem nie będzie. A wzmocnić się musicie, chociażby przez sam fakt u24. Lebedev was nie zbawi.

  44. Powrót do góry    #3461
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Unia zrobi wszystko, żeby wygrać mecz z GKM i sie utrzymać, tym bardziej, że wraca Zengota. Pytanie, jaka nawierzchnia będzie. Pewno kopa, żeby wyeliminować Pedersena
    Przecież zdania, pierwsze i ostatnie sobie przeczą.

  45. Powrót do góry    #3462
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Przecież zdania, pierwsze i ostatnie sobie przeczą.
    Co sie wyklucza,że bedzie kopa i Zengota sobie nie poradzi?

  46. Powrót do góry    #3463
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Co sie wyklucza,że bedzie kopa i Zengota sobie nie poradzi?
    Skoro kopa miałaby wyeliminować Pedersena, to tym bardziej Zengotę, który niewiadomo czy w tym spotkaniu pojedzie. Poza tym, lepiej tor zrobić taki jaki pasuje gospodarzom, a nie przeciwko rywalowi, bo to zazwyczaj dobrze się nie kończy.

  47. Powrót do góry    #3464
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Skoro kopa miałaby wyeliminować Pedersena, to tym bardziej Zengotę, który niewiadomo czy w tym spotkaniu pojedzie. Poza tym, lepiej tor zrobić taki jaki pasuje gospodarzom, a nie przeciwko rywalowi, bo to zazwyczaj dobrze się nie kończy.
    Zengota na pewno pojedzie, tak waznego meczu dla Leszna nie opusci!

  48. Powrót do góry    #3465
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale utrzymanie i co dalej? Wiele wskazuje na to, ze jedynym sensownym zawodnikiem na rynku będzie Jason. Który waszym celem nie będzie. A wzmocnić się musicie, chociażby przez sam fakt u24. Lebedev was nie zbawi.
    Przecież Lebedev się niczym nie różni od Smektaly, Zengoty czy Lidseya. Kontraktowanie go nie ma żadnego sensu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •