Strona 38 z 137 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,710 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1666
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    I tu Cię zaskoczę. Michał dobrze wie że kibicuje Uni , i nie jestem kibicem Motoru .
    I aktualnie nie kibicuje też Dominikowi, mimo wszystko się szanujemy . Dominika doceniam jako zawodnika ale jak jeździ w Lublinie to mi jest obojętny. Ale w sytuacji tej strasznej informacji trzymam kciuki za jego zdrowie.

    Wiesz coś, czy ban informacyjny?

  2. Powrót do góry    #1667
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A Ty powiedz Arturowi Pawlakowi,Andrzejowi Zarzeckiemu.Rifowi Saitgarierewowi,Lee Richardssonowi,Krystianowi Rempale,Rinatowi Mardanszinowi.Dasz rade ? Albo Beckerowi co ma kontuzje

    Co chwile słyszymy o kontuzjowanych zuzlowcach taka Ostrovia miała szpital na początku sezonu (Musielak,Palovaara,Szostak)
    Karwa, tłuczku, i jaki to ma wpływ na to aby zarabiali dużo ? Żaden. A jeżeli ktoś mówi, że powinno mieć wpływ to ja się pytam, to ile taki zawodnik żużlowy powinien zarabiać minimum a ile maksimum ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1668
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    plus porównanie żużla do rajdów gdzie zawodnicy siedzą w kabinach są abstrakcyjne
    Kabina nie robi z nich nieśmiertelnych(prędkości rozwijają większe)co pokazał ostatni wypadek ŚP. Breena.

  4. Powrót do góry    #1669
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    W rajdach najlepi zarabiają po 2 miliony dolców za rok. Nie muszą też inwestować w sprzęt, logistykę ani cały team ludzi, plus porównanie żużla do rajdów gdzie zawodnicy siedzą w kabinach są abstrakcyjne
    I co z tego ? Że ci najlepsi w światowych stajniach producenckich zarabiają po 2 mln $ ? Na pewno tyle nie zarabiają ze względu na ryzyko uprawiania tego sportu. Jak w Anglii czy Szwecji, żużloki zarabiają 1/3 tego co w Polsce to co ? Ryzyko mają mniejsze o 2/3 ? Czemu tam nikt nie mówi, że powinni zarabiać tyle co w Polsce bo ryzyko jest to samo ?

    Zarabiają proporcjonalnie do tego jak uda się sprzedać ich popisy na torze w danym kraju. Nikt tutaj nie będzie dodatkowo im płacił za ponoszone ryzyko. Każdy sport motorowy, w jakimś stopniu jest sportem ekstremalnym. Pytanie tylko czy uda się go sprzedać widzom i za ile ? Wiedzą o tym zawodnicy. I proporcjonalnie do tego zainteresowania i ich umiejętności, zarabiają.

    I na chuy wyjeżdżasz tutaj z jakąś ochroną w kabinach samochodowych ? Tylko rozmydlasz temat. Nie o to w tym chodzi. Eneasz stwierdził, że ze względu na ryzyko jakie zawodnicy ponoszą, powinni zarabiać jak najwięcej. No nic bardziej głupszego, bo co to znaczy jak najwięcej ? A jeśli tak miałoby być to jak zmierzyć ryzyko zawodnika żużlowego z np. policjantem na służbie i jak skorelować na podstawie tego ryzyka ich zarobki ? No przecież to jest bzdura kompletna. Zmarzlik nie zarabia dzisiaj ok 4-5 mln za sezon dlatego, że ponosi największe ryzyko. Tylko dlatego, że posiada spore umiejętności na które w takiej Polsce jest spore zapotrzebowanie. Ludzie chcą go oglądać, kluby chcą go mieć. Więc zarabia sporo. W Szwecji zarabia sporo mniej, a ryzyko ponosi podobne.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-05-2023 o 20:36
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1670
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Dominiku- dużo zdrowia. I jeśli kiedyś to przeczytasz, albo ktoś z Twojego otoczenia, to zwróć proszę uwagę na to, kto jest tym przejęty. Sorry za taki wtręt, ale wszedłem na wątek motoru jak zobaczyłem, że są nowe posty. Naiwnie pomyślałem, że będzie tam jakaś pozytywna informacja i kamień z serca spadnie. a tam curva dyskusja kto Cię może zastąpić, a słowo "nadzieja", bo się pojawia, tylko w kontekście "że fin".
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Eneasz (15-05-2023), j-rules (15-05-2023)

  7. Powrót do góry    #1671
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Dominiku- dużo zdrowia. I jeśli kiedyś to przeczytasz, albo ktoś z Twojego otoczenia, to zwróć proszę uwagę na to, kto jest tym przejęty. Sorry za taki wtręt, ale wszedłem na wątek motoru jak zobaczyłem, że są nowe posty. Naiwnie pomyślałem, że będzie tam jakaś pozytywna informacja i kamień z serca spadnie. a tam curva dyskusja kto Cię może zastąpić, a słowo "nadzieja", bo się pojawia, tylko w kontekście "że fin".
    Nie ma to jak robić sobie dobrze, ekstrahując z lubelskiego wątku forum praktycznie pozbawionego lubelaków, to co pasuje pod tezę.

    Obrzydliwe.

  8. Powrót do góry    #1672
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No może niepotrzebnie zwraca sie w tym poscie do Dominika, ale w sumie jest to trafna obserwacja. Ktos wszedl w watek Lublina i przeczytal posty, z czaego wyciagnal taki a nie inny obraz. A czy tam sa fani Lublina z samego miasta czy tacy, ktorzy wyjechali do innych miast, skad ktos ma to wiedziec?

  9. Powrót do góry    #1673
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Dominiku- dużo zdrowia. I jeśli kiedyś to przeczytasz, albo ktoś z Twojego otoczenia, to zwróć proszę uwagę na to, kto jest tym przejęty. Sorry za taki wtręt, ale wszedłem na wątek motoru jak zobaczyłem, że są nowe posty. Naiwnie pomyślałem, że będzie tam jakaś pozytywna informacja i kamień z serca spadnie. a tam curva dyskusja kto Cię może zastąpić, a słowo "nadzieja", bo się pojawia, tylko w kontekście "że fin".
    Kubera i osoby z jego otoczenia to już się z tego wątku wystarczająco dużo naczytali na swój temat dwa lata temu kiedy Dominik odchodził z Leszna.

  10. Powrót do góry    #1674
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Dominiku- dużo zdrowia. I jeśli kiedyś to przeczytasz, albo ktoś z Twojego otoczenia, to zwróć proszę uwagę na to, kto jest tym przejęty. Sorry za taki wtręt, ale wszedłem na wątek motoru jak zobaczyłem, że są nowe posty. Naiwnie pomyślałem, że będzie tam jakaś pozytywna informacja i kamień z serca spadnie. a tam curva dyskusja kto Cię może zastąpić, a słowo "nadzieja", bo się pojawia, tylko w kontekście "że fin".
    Nie no, na siłę robisz z siebie dobrego samarytanina. Nie ma oficjalnych, dokładnych informacji, co dolega konkretnie Kuberze. Ktoś w tym wątku dał info nieoficjalne, że uraz jest poważny który kończy jego karierę. Inne nieoficjalne informacje mówią o tym, że Kuberę czeka dłuższy rozbrat z żużlem. Nie widzę jednak oficjalnego info ze stronu zawodnika czy nawet ze strony klubu, że jest tak czy siak. Więc kibice mają prawo być zdezorientowani. Ale też mają prawo dyskutować o tym, kto ewentualnie zastąpi Kuberę w drużynie. Nie widzę w tym nic zdrożnego. A ty masz pretensje do kibiców, że w wątku klubowym Motoru nie dyskutują o stanie zdrowia Kubery tylko zastanawiają się kto go zastąpi. Jak mają dyskutować o jego stanie zdrowia, jak mało co o nim wiedzą ? A wiedzą tylko tyle, że ich drużyna będzie przez jakiś czas osłabiona. Więc dlaczego nie mają rozważać kto zastąpi Kuberę ? Przecież rozgrywek nikt z tego powodu nie zawiesi. Liga jedzie dalej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Buszmen (15-05-2023)

  12. Powrót do góry    #1675
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kubera i osoby z jego otoczenia to już się z tego wątku wystarczająco dużo naczytali na swój temat dwa lata temu kiedy Dominik odchodził z Leszna.
    No ale mimo wszystko swój, na własnej Leszczyńskiej piersi wychowany...
    Tamto zachowanie też świadczy o emocjach.
    Kibice Motoru nigdy czegoś takiego nie doświadczą, dla nich obojętne czy jeździ Kubera, G.Łaguta, Lambert.. Ważne dla nich, ze jest pompa obecnie.

    Janowski tez kiedyś odchodził ze Sparty i... Jego kosa z kibicami była legendarna. Wiele w tym było niedomówień, półprawd, ale koniec końców wrócił gdzie jego miejsce i wierzę, że to samo czeka Dominika.


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Więc dlaczego nie mają rozważać kto zastąpi Kuberę ? Przecież rozgrywek nikt z tego powodu nie zawiesi. Liga jedzie dalej.
    Oczywiście, że mogą rozważać i nawet jest to uzasadnione, niemniej tu chodziło o coś innego... O wsparcie, troskę, a nie tylko nastawienie się na to kim Motor pojedzie.
    To trochę jak z wypadkiem Warda, gdzie część troglodytów krzyczała "koniec kariery", a najwięcej słów wsparcia od razu przyszło z Torunia.
    W przypadku Dominika, postawa kibiców Motoru, jasno i dobitnie pokazuje, ze mają go tylko jako najemnika, brak jest jakiejś emocjonalnej więzi z zawodnikiem.
    Dla niektórych ta więź jest ważna, dla innych zupełnie nieistotna.
    Ostatnio edytowane przez Taisto ; 15-05-2023 o 11:00

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Havel (15-05-2023)

  14. Powrót do góry    #1676
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Najwidoczniej powinni klepać posty typu: wracaj do zdrowia itp choć okazać wsparcie dla swojego zawodnika mogą dzisiaj podczas meczu i może wreszcie pojawi się jakieś oficjalne info o stanie Kubery.

  15. Powrót do góry    #1677
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A coś cicho o Chrisie Holderze. Juz cos wiadomo ile konkretnie ma potrawac jego leczenie?

  16. Powrót do góry    #1678
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,679
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Prezes Motoru zajmuje jasne stanowisko...Bez zgody zawodnika - klub nie będzie informował o stanie zdrowia danej osoby. I pewnie tego się teraz trzymają, stąd taka cisza.

  17. Powrót do góry    #1679
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Dziwi tylko że Domin chce ukryć swój stan zdrowia, w sumie to już kolejny raz? Ale przecież ma do tego pełne prawo. Z palcami od nóg było podobnie, też żadne info nie poszło z tego co pamiętam. Więc to kwestia samego Dominika, a nie klubu który coś ukrywa przed światem. PawlickiTeam też miał info niby zdobyć i się podzielić, ale tak samo cicho. Musi być ban informacyjny, ale od strony samego zawodnika czy otoczenia po prostu. Niemniej jednak jest to bardzo dziwne, bo to już kolejny raz u tego zawodnika jest ukrywany stan zdrowia.

  18. Powrót do góry    #1680
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Plotkuje się że Dominik przeszedł zabieg i być może czekają jaki będzie efekt, co lekarze powiedzą na temat leczenia i ile to będzie trwać no i wtedy może pojawi się jakieś info.

  19. Powrót do góry    #1681
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Napisałem to co się dowiedziałem i wyraźnie napisałem, że jest to NIEOFICJALNE i NA TEN MOMENT!!!!
    po upadku Adriana tez czytalem nieoficjalne info, sprawdzone 100%, od osób bezpośrednio w karetce, szpitalu, teamie. Dobrze, ze lekarze i sam Adrian mieli inne plany.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  20. Powrót do góry    #1682
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Najlepiej poczekać na oficjalne info i nie siać plotek.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    BeKs (15-05-2023)

  22. Powrót do góry    #1683
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Może to zasłona dymna przed Milikiem i Kasprzakiem i wieczorem ujrzymy Go na torze .......

  23. Powrót do góry    #1684
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Niestety dokładnie tak . Jest wielka cisza. Tylko mowimy o urazie kręgosłupa.
    Po za tym jest czucie w nogach.
    Nie udało mi się nic więcej dowiedzieć. Sytuacja zrozumiała i ciężka więc oczywiście nic nie wypytywałem.
    Ale tak jak Wełna pisał ten sezon z głowy , no chyba że jakiś tam cud i uda się pod koniec roku chociaż potrenować.
    Ale mam wrażenie że na dziś nawet lekarze nie wiedzą ile potrwa przerwa w startach

  24. Powrót do góry    #1685
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Najważniejsze aby Domin wrócił do pełni zdrowia. Ile czasu to zajmie pewnie dowiemy się jak pojawią się oficjalne informacje. Uraz kręgosłupa to poważna rzecz w tym przypadku lepiej dłużej odpocząć.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  25. Powrót do góry    #1686
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Może to zasłona dymna przed Milikiem i Kasprzakiem i wieczorem ujrzymy Go na torze .......
    żart nie najwyższych lotów, takie 4/10.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    lemur6666 (19-05-2023)

  27. Powrót do góry    #1687
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    żart nie najwyższych lotów, takie 4/10.
    żart poziomem dostosowany do niektórych odbiorców.

    zażartuje 10/10 i tylko Ty i 15 innych go zrozumie....

    Dlatego bądź wyrozumiały

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    j-rules (15-05-2023)

  29. Powrót do góry    #1688
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Niestety dokładnie tak . Jest wielka cisza. Tylko mowimy o urazie kręgosłupa.
    Po za tym jest czucie w nogach.
    Nie udało mi się nic więcej dowiedzieć. Sytuacja zrozumiała i ciężka więc oczywiście nic nie wypytywałem.
    Ale tak jak Wełna pisał ten sezon z głowy , no chyba że jakiś tam cud i uda się pod koniec roku chociaż potrenować.
    Ale mam wrażenie że na dziś nawet lekarze nie wiedzą ile potrwa przerwa w startach
    W dupie byłeś, gówno widziałeś, jeszcze mniej wiesz, więc po prostu zamilcz w tym temacie. Wystarczająco już się skompromitowałeś w sobotę, strzelając co 15 minut wpisami jakie to ty insajderskie info lada moment uzyskasz. Jedynie tyle dobrego, że takie osoby nie są dopuszczane nawet do strzępków informacji.

  30. Powrót do góry    #1689
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Nie ma to jak robić sobie dobrze, ekstrahując z lubelskiego wątku forum praktycznie pozbawionego lubelaków, to co pasuje pod tezę.

    Obrzydliwe.
    to prawda. niestety tych zidentyfikowanych mam w większości zignorowanych, więc się może mylę.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kubera i osoby z jego otoczenia to już się z tego wątku wystarczająco dużo naczytali na swój temat dwa lata temu kiedy Dominik odchodził z Leszna.
    też prawda, ale pamiętaj że łobuz kocha bardziej

    edit:
    z innej beczki: w sumie to czekam na dyskusje nad zasadnością używania kołnierzy. bez info o stanie zdrowia to w sumie nie ma sensu, ale będę śledził, bo na pierwszy rzut oka wydaje się, że mógł się przyczynić do skutków.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 15-05-2023 o 12:46
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  31. Powrót do góry    #1690
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    żart poziomem dostosowany do niektórych odbiorców.

    zażartuje 10/10 i tylko Ty i 15 innych go zrozumie....

    Dlatego bądź wyrozumiały
    myslalem, ze po prostu spadl ci poziom schabowego we krwi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #1691
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,679
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Może to zasłona dymna przed Milikiem i Kasprzakiem i wieczorem ujrzymy Go na torze .......
    Domin dzis rano przechodził operację, ma uraz kręgosłupa a Ty piszesz o zasłonie dymnej i zobaczeniu go na torze. Super wpis, dużo wnoszący.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 15-05-2023 o 13:10

  33. Powrót do góry    #1692
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Dominiku- dużo zdrowia. I jeśli kiedyś to przeczytasz, albo ktoś z Twojego otoczenia, to zwróć proszę uwagę na to, kto jest tym przejęty. Sorry za taki wtręt, ale wszedłem na wątek motoru jak zobaczyłem, że są nowe posty. Naiwnie pomyślałem, że będzie tam jakaś pozytywna informacja i kamień z serca spadnie. a tam curva dyskusja kto Cię może zastąpić, a słowo "nadzieja", bo się pojawia, tylko w kontekście "że fin".
    Tym się różni najemnik od wychowanka. I z drugiej strony, zawodnik też nie ma sentymentu jak nie ma kasy pod kontraktem.
    Wychowanka się bardziej kocha i 'nienawidzi' (jak odejdzie).

  34. Powrót do góry    #1693
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    edit:
    z innej beczki: w sumie to czekam na dyskusje nad zasadnością używania kołnierzy. bez info o stanie zdrowia to w sumie nie ma sensu, ale będę śledził, bo na pierwszy rzut oka wydaje się, że mógł się przyczynić do skutków.
    Co Ty wypisujesz? Widziałeś upadek? Kubera spadł na całe plecy. Gdyby Ward miał wtedy śliniaka,to może inaczej by się skończyło. Od piersiowego w górę może odciąć ręce, albo i podstawowe funkcje życiowe

    Metoda wieszania na szubienicy nie polegała na duszeniu, tylko na łamaniu karku

  35. Powrót do góry    #1694
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dajcie spokój, teraz to jest takie gdybanie jak nie ma żadnych informacji, szczegółów. Nie ma co snuć teorii na niepotwierdzonych domysłach.

  36. Powrót do góry    #1695
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Co Ty wypisujesz? Widziałeś upadek? Kubera spadł na całe plecy. Gdyby Ward miał wtedy śliniaka,to może inaczej by się skończyło. Od piersiowego w górę może odciąć ręce, albo i podstawowe funkcje życiowe

    Metoda wieszania na szubienicy nie polegała na duszeniu, tylko na łamaniu karku
    no wlasnie dlatego, że widziałem to to piszę. walnął plecami na twardy tor. imho jest różnica czy spadniesz na płaski twardy tor, czy na taki tor ale ktoś kij od szczotki jeszcze na nim położy. śliniak chyba ma jakiś support z tyłu? dlatego też wspomniałem, że dumanie bez info o urazie na razie nie ma sensu, bo jak szyjny to chyba nie ma tematu, ale jak niżej to bym się zastanowił. śliniaki przyszły z crossu, a tam raczej miękko jak walisz płasko na plecy.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  37. Powrót do góry    #1696
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Patrzac na wypadek Domina trochę przypomina się wypadek Sławka Musielaka, po którym zakończył karierę. Wtedy tez doszlo do uszkodzenia kregoslupa. Aczkolwiek zbieglo sie to tez z ostatnim rokiem juniora Sławka. Miejmy nadzieje, ze w przypadku Domina konsekwencje nie beda az tak powazne.

  38. Powrót do góry    #1697
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    no wlasnie dlatego, że widziałem to to piszę. walnął plecami na twardy tor. imho jest różnica czy spadniesz na płaski twardy tor, czy na taki tor ale ktoś kij od szczotki jeszcze na nim położy. śliniak chyba ma jakiś support z tyłu? dlatego też wspomniałem, że dumanie bez info o urazie na razie nie ma sensu, bo jak szyjny to chyba nie ma tematu, ale jak niżej to bym się zastanowił. śliniaki przyszły z crossu, a tam raczej miękko jak walisz płasko na plecy.
    Ok, ale śliniaki są po to by nie łamać karków

    Też widziałem wypadek, na samym początku myślałem, że obił sobie bardziej d.upę bo przecież siedział do czasu aż go nie włożyli na nosze
    Ostatnio edytowane przez Chrostowicz ; 15-05-2023 o 13:57

  39. Powrót do góry    #1698
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Patrzac na wypadek Domina trochę przypomina się wypadek Sławka Musielaka, po którym zakończył karierę. Wtedy tez doszlo do uszkodzenia kregoslupa. Aczkolwiek zbieglo sie to tez z ostatnim rokiem juniora Sławka. Miejmy nadzieje, ze w przypadku Domina konsekwencje nie beda az tak powazne.
    Na decyzję Sławka wpływ raczej miała dyspozycja wynikająca z kontuzji wcześniejszych, które go wyhamowały, zanim jeszcze karierę w rzeczywistości zaczął.

    Po kontuzji z 2011, Sławek jako senior pojechał pełen sezon w Rawiczu



    Sławomir Musielak 16 77 22 18 18 11 5 0 1 2 1,727 7,50

    i dopiero po nim odstawił motory.

  40. Powrót do góry    #1699
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Ok, ale śliniaki są po to by nie łamać karków

    Też widziałem wypadek, na samym początku myślałem, że obił sobie bardziej d.upę bo przecież siedział do czasu aż go nie włożyli na nosze
    po tym jak post napisałem to sobie to kołnierze dokładniej obejrzałem, i w zasadzie wygląda bardziej na szyjny niż niżej. o łamaniu karków wiem, tu jeszcze pewnie o kompresyjne chodzi. natomiast warto się nad tym pochylić, w tym sporcie 2 uratowane zdrowia kosztem jednego to i tak plus. idealnego rozwiązania nie będzie, ale warto jakąś refleksję wyciągnąć. może się okazać że rozwiązanie ma pewne wady. a może by trzeba jakiś dodatkowy ochraniacz z d3o na tym odcinku? luźne myśli...
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  41. Powrót do góry    #1700
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    To ja dodam, że mam mieć cementowanie kręgosłupa.

    Tam miało być "mam" czy "ma"? Bo info jak widać trafne, a lubelacy już nabrali podejrzeń do tego " Mam mieć".

  42. Powrót do góry    #1701
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tam miało być "mam" czy "ma"? Bo info jak widać trafne, a lubelacy już nabrali podejrzeń do tego " Mam mieć".
    Chyba oczywiste że pisałem o Kubsonie
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  43. Powrót do góry    #1702
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tam miało być "mam" czy "ma"? Bo info jak widać trafne, a lubelacy już nabrali podejrzeń do tego " Mam mieć".
    Po co wchodzisz do nas na forum i tutaj sprzedajesz ploty? Zarejestrował się po to na lubelskim forum, ażeby robić gownoburze. Jak nie masz co robić to mogę Ci znaleźć zajęcie.
    Ostatnio edytowane przez Szczecin ; 15-05-2023 o 16:38

  44. Powrót do góry    #1703
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Nie wiem czy w porządku do Lubelaków jest ocena ich zachowania w stosunku do Dominika bazując ją na ich aktywności na tym forum w zasadzie jest ich chyba tylko dwóch Sasyl i zibly w wersji w miare na poważnie reszta to konta trollingowe ziblyego robiące sobie z tego forum beke

    Głównie udzielają się oni na swoim forum klubowym http://www.motorlublin.com/forum2/in...OLnvptNp21aQMs na które nie chce mi się rejestrować więc nie wiem co oni tam piszą i na socjal mediach

  45. Powrót do góry    #1704
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No i mamy jakies info o stanie zdrowia Kubery.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...sie-obiecujaco

    Krąg TH12, czyli dolny krąg odcinka piersiowego. Czyli kołnierz nic by tu nie zmienił.

    https://www.facebook.com/40745297940...6900778792727/

    Lublinianie poinformowali również, że że operacja przebiegła pomyślnie. "Rokowania Dominika przedstawiają się obiecująco. Najbliższe tygodnie będą dla niego czasem, który poświęci na rehabilitację i powrót do zdrowia." - dodali.
    Mówiąc krótko nie jest tak źle jak to tutaj niektórzy przedstawiali. Jakieś 3-4 miesiace i Domin wróci do treningów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1705
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i mamy jakies info o stanie zdrowia Kubery.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...sie-obiecujaco

    Krąg TH12, czyli dolny krąg odcinka piersiowego. Czyli kołnierz nic by tu nie zmienił.

    https://www.facebook.com/40745297940...6900778792727/



    Mówiąc krótko nie jest tak źle jak to tutaj niektórzy przedstawiali. Jakieś 3-4 miesiace i Domin wróci do treningów.
    Nie jest źle z Dominikiem, tylko najgorsze jest w tym wszystkim, że klub nie udziela informacji na bieżąco a kibic jak to kibic też jest ciekawy i chce być na bieżąco. Będzie dobrze

  47. Powrót do góry    #1706
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Najgorsze nie jest to, ze klub nie udziela informacji, bo właśnie to zrobili. Czasem na info trzeba dzień-dwa poczekać, szczególnie w przypadku urazów kręgosłupa.

    Najgorsze jest to, że wydumani eksperci sieją ferment o końcu kariery nie mając pojęcia co się dzieje.

  48. Powrót do góry    #1707
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Domin wróci jeszcze mocniejszy.

  49. Powrót do góry    #1708
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Domin wróci jeszcze mocniejszy.
    Tego nie wiesz. Takie urazy pozostają w głowie

  50. Powrót do góry    #1709
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tego nie wiesz. Takie urazy pozostają w głowie
    Gdzie Twój wrodzony ,,optymizm” …….?

  51. Powrót do góry    #1710
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Gdzie Twój wrodzony ,,optymizm” …….?
    Po prostu nie widzę miejsca na jazdę lepszą niż do tej pory.
    Już teraz był bardzo dobry , do tego jeździł bardzo ostro. To trudno będzie żeby był mocniejszy.
    Uważam że ciężko będzie mu wrócić do tak kontaktowej jazdy po tak ciężkiej kontuzji.
    Mimo że wypadek nie miał akurat nic wspólnego z ostrą jazda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •