Strona 130 z 137 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,806 do 5,850 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5806
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ty wszystko sprowadzasz do sprzetu. Pawlicki wolny Ratajczak wolny. Masz taki sprzet na jaki zaslugujesz i tyle.
    No bo na tym żużel polega. Gołym okiem widać kto jak jedzie. Nie trzeba być ekspertem. Dodaj starty Ratajczaka to chłopak jest wirtuozem chyba bo i tak ma niezłą Sr.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  2. Powrót do góry    #5807
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    No bo na tym żużel polega. Gołym okiem widać kto jak jedzie. Nie trzeba być ekspertem. Dodaj starty Ratajczaka to chłopak jest wirtuozem chyba bo i tak ma niezłą Sr.
    Palucha zrobil o brąz. A Oskar na sprzet nie narzeka. Po prostu kwestia ustawien,startów itp itd nie sądze ze Ratajczak na komarkach jezdzi

  3. Powrót do góry    #5808
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    No bo na tym żużel polega. Gołym okiem widać kto jak jedzie. Nie trzeba być ekspertem. Dodaj starty Ratajczaka to chłopak jest wirtuozem chyba bo i tak ma niezłą Sr.
    Też to gadanie o sprzęcie jest bez sensu… Nie sam sprzęt jest problemem Damiana ,a głowa. Sprzęt tez trzeba potrafić dopasować nawet jakby był ze złota.
    Ma tak fatalny najważniejszy element w tym sporcie, że żaden silnik galaktyczny nie pomoże chłopakowi jak sam nie ogarnie tego elementu.
    Te wiecznie gadanie o sprzęcie w jego przypadku jest nudne na prawdę. Ma dobry sprzęt i tutaj na fury nie ma co zwalać. Te teorie, że jedzie na Kowalskim i to złom w uj też są dobre.
    Przejechał pierwszy sezon bez żadnego urazu który wcześniej wybijał go z rytmu to jest optymistyczne.

  4. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Ali_G (01-09-2023), Kuba_88 (31-08-2023), Van Den Bull (05-09-2023), j-rules (31-08-2023)

  5. Powrót do góry    #5809
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Też to gadanie o sprzęcie jest bez sensu… Nie sam sprzęt jest problemem Damiana ,a głowa. Sprzęt tez trzeba potrafić dopasować nawet jakby był ze złota.
    Ma tak fatalny najważniejszy element w tym sporcie, że żaden silnik galaktyczny nie pomoże chłopakowi jak sam nie ogarnie tego elementu.
    Te wiecznie gadanie o sprzęcie w jego przypadku jest nudne na prawdę. Ma dobry sprzęt i tutaj na fury nie ma co zwalać. Te teorie, że jedzie na Kowalskim i to złom w uj też są dobre.
    Przejechał pierwszy sezon bez żadnego urazu który wcześniej wybijał go z rytmu to jest optymistyczne.
    Może i nudne, ale prawdziwe.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  6. Powrót do góry    #5810
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Uczepili się tego ,,chlania'' .....
    Niebywałe
    Mam wrażenie, że w temacie alko , macie ten sam tok rozumowania co w temacie Unii, czyli ,,zero-jedynkowy''

    Kieliszek dobrego wina ....chlejący alkoholik
    ,,Nasze'' leszczyńskie, nawet gówno - najlepsze bo ......nasze

    Zero obiektywizmu i merytorycznej rozmowy.
    Pisze o Ratajczaku i o tym co obecnie prezentuje (podaje fatalne starty, hamowanie, wyciąganie nogi) a w zamian ....... w zamian czytam o ,,chlaniu''

    Jak ktoś będzie mieć jakieś inne argumenty, które sprawią, że zmienię zdanie o tegorocznej dyspozycji Ratajczaka, beznadziejnej i nędznej dyspozycji, o jego średniej , która od 2021 rok w rok jest niższa to.....zapraszam.

    Póki co ....szkoda mojego czasu
    Na temat "chlania" się nie wypowiem,bo się nie znam. Na żużlu i jeździe na motocyklu też nie,ale spróbuję

    Prawdopodobnie koledzy, jak i ja nie są do końca obiektywni. Kibice tak już mają,że idą za swoim wbrew logice. Ale tutaj widzę postawę odwrotną. Jak ktoś spoza Leszna I okolic to od razu ma to "coś". Być może to przypadek. W sumie na pewno.

    Jonasson, Kildemand, Michelsen, Kurtz ... ktoś jeszcze? Czy to ,nie Ty wszystkich widziałeś latających pod balotami w Lesznie, czy ścieżkami Adamsa z najlepszych sezonów? Czy nie mieli koniecznie zastąpić miejscowych,czy zawodników, których wówczas posiadaliśmy, gdyż oni pewnego poziomu nie przeskoczą?

    Pierwsi dwaj bujają się na peryferiach żużla. Mikkel potrzebował chyba 4 sezonów w 1 lidze, żeby zadomowić się w ekstralidze. Tylko mi nie mów,że zostawiłbyś go kosztem kogoś z składu z lat 2015 i wyżej i budował te kilka sezonów Sytuację Brejdaka znamy.

    Na wiosnę po pierwszych jazdach przeczytałem,że odstawienie Borowiaka to niesamowity błąd,że był najlepszy. Bylem też, widziałem. Spytałem innych towarzyszy, nikt tego nie widział. Wyglądał mizernie, najsłabiej z całej czwórki juniorów. Kwestie pozasportowe zostawmy, bo nie o tym tu mowa.

    Po co to napisałem? Nie, żeby się ************ć, albo pokazać,że Wełna się nie zna na żużlu. Ja nie byłem przekonany do wymiany Kasprzaka na Kołodzieja Kurtzem też byłem oczarowany. Pierwszy lepszy przykład to Franek Karczewski. Przed licencja się o niego zabijali. Kłócili kogo jest wychowankiem. Sam Cieślak wpisywał go sobie w CV. Teraz jak tak dalej pójdzie to najchętniej odesłaliby go do klubu pod Kaliszem.

    To wszystko jest wróżenie z fusów. Obserwacja tak młodych, czy nowych żużlowców to fajna zabawa, ale trafianie i przewidywanie ich karier jest cholernie trudne. Dlatego bardzo to lubię

    Po pierwsze nie zgodzę się, że Damian jest kopią KK. Wydaje mi się, że dla wielu sprawia takie wrażenie ze względu na swoje posturę, budowę ciała podobną do Kaspera.
    Prawda jest,że jeśli chociaż trochę nie poprawi się na starcie to w najlepszym przypadku zostanie przyzwoitym zawodnikiem 1/2 ligi tak jak Kaczmarek, Nowak,czy Szyberdach. Oczywiście tacy zawodnicy są też potrzebni,ale Ratajczak na starcie wywołał poruszenie i prezentował cechy, które pozwoliły uwierzyć, że będzie kimś więcej.
    Nie nauczy się startu, jeśli nie ogarnął przez trzy lata A takich rzeczy to już nie wypada gadać. Może się ich nauczyć i za 10 lat. On i każdy inny zawodnik. Można ten element zatracić również. Podoba się jak startuje Dominik Kubera? Miał też spore problemy na starcie. Nie takie jak Damian,ale spore. Dziś jego start i dojazd do łuku to absolutny top.
    Tor w Gorzowie mu pasuje, myślę, że o czymś to świadczy. Niekoniecznie chodzi mi o to,że jest kopią Kasprzaka

    Uczciwie powiem,że Damian jako 15-16 latek robił świetne wrażenie. Myślę, że nie tylko na mnie. Nie popełnię też jakiejś Wielkiej zbrodni, jeśli powiem, że w analogicznym wieku Domin i Smyk nie prezentowali się tak okazale.

    Tyle od mnie.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Kuba_88 ; 31-08-2023 o 16:27

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    Dominik (31-08-2023), artur99 (31-08-2023)

  8. Powrót do góry    #5811
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Na temat "chlania" się nie wypowiem,bo się nie znam. Na żużlu i jeździe na motocyklu też nie,ale spróbuję

    Prawdopodobnie koledzy, jak i ja nie są do końca obiektywni. Kibice tak już mają,że idą za swoim wbrew logice. Ale tutaj widzę postawę odwrotną. Jak ktoś spoza Leszna I okolic to od razu ma to "coś". Być może to przypadek. W sumie na pewno.

    Jonasson, Kildemand, Michelsen, Kurtz ... ktoś jeszcze? Czy to ,nie Ty wszystkich widziałeś latających pod balotami w Lesznie, czy ścieżkami Adamsa z najlepszych sezonów? Czy nie mieli koniecznie zastąpić miejscowych,czy zawodników, których wówczas posiadaliśmy, gdyż oni pewnego poziomu nie przeskoczą?

    Pierwsi dwaj bujają się na peryferiach żużla. Mikkel potrzebował chyba 4 sezonów w 1 lidze, żeby zadomowić się w ekstralidze. Tylko mi nie mów,że zostawiłbyś go kosztem kogoś z składu z lat 2015 i wyżej i budował te kilka sezonów Sytuację Brejdaka znamy.

    Na wiosnę po pierwszych jazdach przeczytałem,że odstawienie Borowiaka to niesamowity błąd,że był najlepszy. Bylem też, widziałem. Spytałem innych towarzyszy, nikt tego nie widział. Wyglądał mizernie, najsłabiej z całej czwórki juniorów. Kwestie pozasportowe zostawmy, bo nie o tym tu mowa.

    Po co to napisałem? Nie, żeby się ************ć, albo pokazać,że Wełna się nie zna na żużlu. Ja nie byłem przekonany do wymiany Kasprzaka na Kołodzieja Kurtzem też byłem oczarowany. Pierwszy lepszy przykład to Franek Karczewski. Przed licencja się o niego zabijali. Kłócili kogo jest wychowankiem. Sam Cieślak wpisywał go sobie w CV. Teraz jak tak dalej pójdzie to najchętniej odesłaliby go do klubu pod Kaliszem.

    To wszystko jest wróżenie z fusów. Obserwacja tak młodych, czy nowych żużlowców to fajna zabawa, ale trafianie i przewidywanie ich karier jest cholernie trudne. Dlatego bardzo to lubię

    Po pierwsze nie zgodzę się, że Damian jest kopią KK. Wydaje mi się, że dla wielu sprawia takie wrażenie ze względu na swoje posturę, budowę ciała podobną do Kaspera.
    Prawda jest,że jeśli chociaż trochę nie poprawi się na starcie to w najlepszym przypadku zostanie przyzwoitym zawodnikiem 1/2 ligi tak jak Kaczmarek, Nowak,czy Szyberdach. Oczywiście tacy zawodnicy są też potrzebni,ale Ratajczak na starcie wywołał poruszenie i prezentował cechy, które pozwoliły uwierzyć, że będzie kimś więcej.
    Nie nauczy się startu, jeśli nie ogarnął przez trzy lata A takich rzeczy to już nie wypada gadać. Może się ich nauczyć i za 10 lat. On i każdy inny zawodnik. Można ten element zatracić również. Podoba się jak startuje Dominik Kubera? Miał też spore problemy na starcie. Nie takie jak Damian,ale spore. Dziś jego start i dojazd do łuku to absolutny top.
    Tor w Gorzowie mu pasuje, myślę, że o czymś to świadczy. Niekoniecznie chodzi mi o to,że jest kopią Kasprzaka

    Uczciwie powiem,że Damian jako 15-16 latek robił świetne wrażenie. Myślę, że nie tylko na mnie. Nie popełnię też jakiejś Wielkiej zbrodni, jeśli powiem, że w analogicznym wieku Domin i Smyk nie prezentowali się tak okazale.

    Tyle od mnie.

    Pozdrawiam
    Post trafiony w punkt. Mam podobne odczucia . I nie ma co skreślać Ratajczaka , bo on jak i Jabłoński czy Mencel jeszcze mogą sporo w żużlu osiągnąć

  9. Powrót do góry    #5812
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomi2311 Zobacz posta
    Porównanie kompletnie nietrafione, ponieważ zarówno Bartkowiak, a tym bardziej Szostak to typowi startowcy. Damian jednak mimo młodszego wieku od wspomnianej dwójki ma dużo większe sukcesy. Jeśli Damian poprawi starty to ma szanse być dobrym zawodnikiem, bo jeśli chodzi o umiejętności jeździeckie to bije wspomnianą dwójkę na głowę.
    Pozdrawiam
    Ale ja ich nie porównywałem, to już twoja nadinterpretacja. Pije do tego, że wszyscy się świetnie zapowiadali a zamiast się rozwijać to się albo zwijają albo stoją w miejscu (dla mnie to to samo)

    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Ja wiem że Kasprzak jest jaki jest i jego kariera gwałtownie się załamała ale z postu Wełny można wywnioskować że Wicemistrz Świata i przez wiele lat czołowy ligowiec to w sumie nikt przy wielkim talencie mistrza fachu żużlowego pana Bańbora za dużo chlejesz Wełna
    Przez ile lat Kasprzak był czołowym ligowcem?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #5813
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Z tym Kubera ciekawy przykład. Startował tak mizernie, że mimo bardzo dobrej trasy najwięksi znawcy od młodych żużlowców w Polsce w samej Unii skreślili go, oddali bez zalu i postawili na lepszego w tamtym okresie Smektale. I ciężko komukolwiek zarzucić, że ta decyzja była błędna na tamten moment. Domin w samym elemencie startowym zrobił chyba największy postęp sposród wszystkich żużlowców startujących w tym wieku. Czyli się da i nie ma co młodego Ratajczaka skreślać.
    Przykład Kubery jest swoją drogą bardzo ciekawy, bo mimo oblednych startów nie ma takiej trasy jak miał za juniora, zapewne z racji na jakieś specyficzne ustawienia motocykla.

  11. Powrót do góry    #5814
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Z tym Kubera ciekawy przykład. Startował tak mizernie, że mimo bardzo dobrej trasy najwięksi znawcy od młodych żużlowców w Polsce w samej Unii skreślili go, oddali bez zalu i postawili na lepszego w tamtym okresie Smektale. I ciężko komukolwiek zarzucić, że ta decyzja była błędna na tamten moment. Domin w samym elemencie startowym zrobił chyba największy postęp sposród wszystkich żużlowców startujących w tym wieku. Czyli się da i nie ma co młodego Ratajczaka skreślać.
    Przykład Kubery jest swoją drogą bardzo ciekawy, bo mimo oblednych startów nie ma takiej trasy jak miał za juniora, zapewne z racji na jakieś specyficzne ustawienia motocykla.
    Szkoła JHJ

  12. Powrót do góry    #5815
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Post trafiony w punkt. Mam podobne odczucia . I nie ma co skreślać Ratajczaka , bo on jak i Jabłoński czy Mencel jeszcze mogą sporo w żużlu osiągnąć
    Przecież nikt chłopaka nie skreśla. Mówienie, że jak startów nie poprawi chociażby do granicy przyzwoitości to za wiele nie ugra w tym sporcie to raczej ocena obiektywna po prostu.

  13. Powrót do góry    #5816
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przez ile lat Kasprzak był czołowym ligowcem?

    To zależy od tego jak ostre sobie przyjmiesz kryteria jak top 3 to ani razu jak top 15 ze średnią powyżej 2.0 na bieg to 6 razy w sezonach 05,07,08,14,16,18 dla mnie powyżej pięciu to wystarczająco aby mówić że to dużo oczywiście możesz mieć inne zdanie. Dlaczego mi top 15 wystarcza?. Dlatego że gdyby przyjąć ze siły drużyn są mniej więcej wyrównane i każda drużyna ma po dwóch ciągnących wynik liderów drużyn będących top 16 ligi to Kasprzak łapał by się do tego grona 6 razy

    Ps. Sorry ale mała pomyłka Kasprzak łapał się do top 3 raz w swoim życiowym sezonie 2014 był drugi
    Ostatnio edytowane przez slawek-unia ; 31-08-2023 o 17:33

  14. Powrót do góry    #5817
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    W takich kryteriach tak, ale ktoś będący na 15 miejscu wśród liderów jest jednak jednym z najsłabszych z tychże.
    Dla mnie realne jest to określenie dla top 10. Bo to znaczy, że zdarza mu się ogrywać tych z top 3
    Oczywiście to wszystko statystycznie.
    Średnia 2,01 to dla mnie nie bardzo lider czy czołowy żużlowiec.

    Np teraz tai ma średnia 1.9 z hakiem i jest na 15 miejscu wg statow.
    Nie spełnia więc obu twoich wymagań.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 31-08-2023 o 17:35
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #5818
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    W takich kryteriach tak, ale ktoś będący na 15 miejscu wśród liderów jest jednak jednym z najsłabszych z tychże.
    Dla mnie realne jest to określenie dla top 10. Bo to znaczy, że zdarza mu się ogrywać tych z top 3
    Oczywiście to wszystko statystycznie.
    Średnia 2,01 to dla mnie nie bardzo lider czy czołowy żużlowiec.
    Jeżeli top 10 to na pewno 4 (07,14,16,18) nigdzie nie mogę znalezć średniej za sezon 2005 ale zdobył wówczas więcej punktów niż w 2008 gdy był 12 ze średnią 2.010. A więc cztery na bank z piątym jako możliwością
    Ostatnio edytowane przez slawek-unia ; 31-08-2023 o 17:45

  16. Powrót do góry    #5819
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Post trafiony w punkt. Mam podobne odczucia . I nie ma co skreślać Ratajczaka , bo on jak i Jabłoński czy Mencel jeszcze mogą sporo w żużlu osiągnąć
    Chciałem tylko dodać, że ja ich nie bronię. Poprostu napisałem co widzę. Wcześniej też pisałem, że nie uważam,aby sprzęt był główna przyczyną kłopotów.
    Zakładając, że Damian z nami będzie w przyszłym sezonie i nie pójdzie do przodu to dałbym mu wolną rękę.I nie wierzę, ze on i jego otoczenie nie mają takich myśli .Dla jego dobra, może w innym miejscu mu pomogą. Wiem,że to nie popularna opinia, może i ostra, ale to sport zawodowy ,a nie kopanie szmacianki na orliku z kumplami.

  17. Powrót do góry    #5820
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    W takich kryteriach tak, ale ktoś będący na 15 miejscu wśród liderów jest jednak jednym z najsłabszych z tychże.
    Dla mnie realne jest to określenie dla top 10. Bo to znaczy, że zdarza mu się ogrywać tych z top 3
    Oczywiście to wszystko statystycznie.
    Średnia 2,01 to dla mnie nie bardzo lider czy czołowy żużlowiec.

    Np teraz tai ma średnia 1.9 z hakiem i jest na 15 miejscu wg statow.
    Nie spełnia więc obu twoich wymagań.
    Ciekawe ta twoja opinia że czolowy ligowiec to top 10 z tego wynika że mamy bardzo mało Polaków którzy potrafią być lub byli topowymi ligowcami. Gollob, Zmarzlik, Hampel, Kołodziej reszta rzadko się łapie albo jest na pograniczu tej top 10. Kk 4 razy (od 2007 wczesniej nie znalazłem) Janowski 4 razy Dudek 4 razy w tym 3x10 i raz 9, Protas 4 ( tak jak u Kasprzaka wcześniejszych nie znalazłem ale tu pewnie był jeszcze kilka razu w 10). Powiem ci wysoko stawiasz poprzeczkę żeby nazwać kogoś czolowym ligowcem.
    Ostatnio edytowane przez artur99 ; 31-08-2023 o 18:42

  18. Powrót do góry    #5821
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ciekawe ta twoja opinia że czolowy ligowiec to top 10 z tego wynika że mamy bardzo mało Polaków którzy potrafią być lub byli topowymi ligowcami. Gollob, Zmarzlik, Hampel, Kołodziej reszta rzadko się łapie albo jest na pograniczu tej top 10. Kk 4 razy (od 2007 wczesniej nie znalazłem) Janowski 4 razy Dudek 4 razy w tym 3x10 i raz 9, Protas 4 ( tak jak u Kasprzaka wcześniejszych nie znalazłem ale tu pewnie był jeszcze kilka razu w 10). Powiem ci wysoko stawiasz poprzeczkę żeby nazwać kogoś czolowym ligowcem.
    Jaguś miał chyba że dwa wybitne sezony w których chyba się łapał i jest jeszcze Drabik 04 do czasu kontuzji Kasper w 2005 ujechał 2,081 więc pewnie był gdzieś na styku top 10

    Ostatnio edytowane przez slawek-unia ; 31-08-2023 o 18:59

  19. Powrót do góry    #5822
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ciekawe ta twoja opinia że czolowy ligowiec to top 10 z tego wynika że mamy bardzo mało Polaków którzy potrafią być lub byli topowymi ligowcami. Gollob, Zmarzlik, Hampel, Kołodziej reszta rzadko się łapie albo jest na pograniczu tej top 10. Kk 4 razy (od 2007 wczesniej nie znalazłem) Janowski 4 razy Dudek 4 razy w tym 3x10 i raz 9, Protas 4 ( tak jak u Kasprzaka wcześniejszych nie znalazłem ale tu pewnie był jeszcze kilka razu w 10). Powiem ci wysoko stawiasz poprzeczkę żeby nazwać kogoś czolowym ligowcem.
    O matko.. a znasz genezę pojęcia czołowy? Ktoś jest na czele stawki. To nie bardzo 15 się kwalifikuje. 10 to i tak już podejście bardzo luźne bo tak realnie to powinno być z 5..

    I w ogóle skąd odjazd, by w tym kontekście rozpatrywać tylko Polaków?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #5823
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    To raczej pokazuje że patrząc na całokształt znaczy ultra wysoki poziom startów zarówno w lidze jak i IMŚ to poza Zmarzlikiem Gollobem i Hampelem to sumie nie mamy się czym chwalić co w sumie jest dość niespodziewane patrząc na to ilu tych utalentowanych juniorów z ''potencjałem'' się przez ten cały czas przewinęło

  21. Powrót do góry    #5824
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    O matko.. a znasz genezę pojęcia czołowy? Ktoś jest na czele stawki. To nie bardzo 15 się kwalifikuje. 10 to i tak już podejście bardzo luźne bo tak realnie to powinno być z 5..

    I w ogóle skąd odjazd, by w tym kontekście rozpatrywać tylko Polaków?
    Lekko śmieszny jesteś przed chwilą pisałeś o top10 że się do tego zalicza teraz top5 a jak chcesz być taki dokładny co do znaczenia czołowy to w następnym poście powinieneś zejść do top1.

  22. Powrót do góry    #5825
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Lekko śmieszny jesteś przed chwilą pisałeś o top10 że się do tego zalicza teraz top5 a jak chcesz być taki dokładny co do znaczenia czołowy to w następnym poście powinieneś zejść do top1.
    Czytać umiesz a nic nie rozumiesz.
    Na to nic nie poradzę

    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    To raczej pokazuje że patrząc na całokształt znaczy ultra wysoki poziom startów zarówno w lidze jak i IMŚ to poza Zmarzlikiem Gollobem i Hampelem to sumie nie mamy się czym chwalić co w sumie jest dość niespodziewane patrząc na to ilu tych utalentowanych juniorów z ''potencjałem'' się przez ten cały czas przewinęło
    No ale czy to cię jakoś zaskakuje? Bo mnie wcale. Nasi mistrzowie świata juniorów seryjnie ginęli w seniorskiej szarzyźnie.
    Ims w to nie mieszam, pisaliśmy tylko o lidze i jej czołowych zawodnikach.
    Kiedyś był Gollob, potem jhj, Kołodziej, zmarzlik. Janowski, Dudek czy Kasprzak - ligowo jest to podobna półka oczywiście nie na ten moment ale podsumowując. Kryteria można zaostrzyc, ale ten skład się nie zmieni.
    I tak dla mnie KK był niezłym ligowcem przez kilka sezonów, ale nic ponadto. Nie od niego się zaczynało budowanie składu, a kto tak zrobił to tego żałował (unia Tarnów)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #5826
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czytać umiesz a nic nie rozumiesz.
    Na to nic nie poradzę



    No ale czy to cię jakoś zaskakuje? Bo mnie wcale. Nasi mistrzowie świata juniorów seryjnie ginęli w seniorskiej szarzyźnie.
    Ims w to nie mieszam, pisaliśmy tylko o lidze i jej czołowych zawodnikach.
    Kiedyś był Gollob, potem jhj, Kołodziej, zmarzlik. Janowski, Dudek czy Kasprzak - ligowo jest to podobna półka oczywiście nie na ten moment ale podsumowując. Kryteria można zaostrzyc, ale ten skład się nie zmieni.
    I tak dla mnie KK był niezłym ligowcem przez kilka sezonów, ale nic ponadto. Nie od niego się zaczynało budowanie składu, a kto tak zrobił to tego żałował (unia Tarnów)
    *****ista odpowiedź przecież nie ja zmieniam zdanie co do czołowego żużlowca raz top 10 później top 5 a na koniec nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Haha niezły fikolek

  24. Powrót do góry    #5827
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Boże co za dekiel znowu, skąd wy ich w tym Lesznie bierzecie?
    Napisałem, że dla mnie top 10 i przyznałem, że już to jest naciągane bo sensowniejsze statystycznie byłoby top 5 .
    Ja pie... czego tu nie rozumiesz?
    Mam to k...a rozrysować? Nie chce mi się
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #5828
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Najbardziej mnie zaskoczyło to że Janowski z Dudkiem załapali się do top 10 tylko 8 razy łącznie co by nie mówić o Hampelu ale on to potrafił być ligowym terminatorem na poziomie Sajfu czy też Madsena i to nie jeden raz Janek zresztą też i to nawet w tym roku w wieku 39 lat jedzie na takim poziomie

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi slawek-unia za jego przydatny post!

    j-rules (31-08-2023)

  27. Powrót do góry    #5829
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Wróćmy do zarządzania...Prezes Rusiecki rzekł.
    IMG-20230901-WA0000.jpg

  28. Powrót do góry    #5830
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    "Kury Noski" dawaj, obroń swojego idola. Jak dla mnie kompromitująca wypowiedź i utwierdzająca mnie w mojej opinii o zarządzających tym klubem.

  29. Powrót do góry    #5831
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Nie muszę go bronić w tym temacie bo dawno już mówiłem że podejście marketingowe w klubie jest bardzo słabe i należy je zmienić. Z tym że nie ma tego robić osobiście prezes. Jego zadaniem było by zatrudnić takich ludzi którzy by to zadanie wykonywali dużo lepiej niż ci którzy są obecnie jak np Pan od wszystkiego i niczego CZYLI Igielski...
    I tutaj się w pełni zgadzam że wypowiedź jest słaba by nie powiedzieć że głupia i dawno należy zrobić zmiany żeby ten temat znacząco poprawić. Bez super wyników ale z dobrym marketingiem też można mieć dobra frekwencję.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  30. Powrót do góry    #5832
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    https://po-bandzie.com.pl/zuzel-spot...o-mi-z-nickim/

    Tutaj cały wywiad.

    Niby człowiek wiedział, ale się łudził. Jeśli nawet ostatnie trzy mecze nic nie dały do myślenia to już nic nie da. No i ściągnięcie Piotra Barona top transfer.

    Oczywiście Noski ma rację. Nie Pan Rusiecki ma się tym zajmować, on ma mieć od tego ekipę na etatach, którą się z tego rozlicza.

    Dla porównania wywiad z Rufinem w której poruszana jest ta kwestia.

    https://po-bandzie.com.pl/zuzel-spot...yczna-rodzina/

    Tylko mnie nie zjedzcie zaraz, bo nie odnoszę się do całokształtu jego prezesury.

    Budowanie wszystkiego na sukcesach to droga donikąd. Jeden kibic, który będzie stał na tym stadionie niezależnie od ligi, wyników, czy podczas takiej sytuacji jak mieliśmy w tym sezonie z kontuzjami jest wart więcej niż 10, którzy lecą pierwsi po bilet na play offy. U nas od nastu lat zniechęca się takich,a traktuje jak złoto, tych którzy przyjdą na finał.

  31. Powrót do góry    #5833
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Dlatego potrzebne są zmiany na samej górze, bo obecnego zarządu nie przekona nikt. Są przekonani o swojej *****istości i nic do nich nie dociera...brakuje człowieka z pasją i z decyzyjnością.

    O czym należy przypominać...swoje 3 grosze dokłada Pan Igielski.

  32. Powrót do góry    #5834
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Dlatego potrzebne są zmiany na samej górze, bo obecnego zarządu nie przekona nikt. Są przekonani o swojej *****istości i nic do nich nie dociera...brakuje człowieka z pasją i z decyzyjnością.

    O czym należy przypominać...swoje 3 grosze dokłada Pan Igielski.
    Wysuwam kandydaturę PawlickiTeam, na prezesa.
    Dominik na vice.
    I Wełna na mocna opozycje jako drugi vice.

  33. Powrót do góry    #5835
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Marketing i przyciągnięcie nim na stadion czy do hal jest w całej Polsce na tragicznym poziomie. Oczywiście u nas go praktycznie nie ma albo jest śladowy i wszystko jest oparte na walce o mistrzostwo albo o utrzymanie jak w tym sezonie. Ale patrząc na żużel to Marketingowo fajnie wygląda Sparta ale czy gdyby jechali na nszym obecnym poziomie to też by mieli pełen stadion? Motor to wiadomo jest boom ekstraliga, gwiazdy w zespole jazda o mistrzostwo ale czy nadarza się słabsze sezony też będzie pełen stadion. Patrząc na sportu halowe to też wielkiego szału nie ma oprócz wyjątków i to też wszystko zależy od pozycji w tabeli wyników. Taki Śląsk Wrocław zdobył mistrzostwo a w pucharach nie mógł zapełnić Hali 3 tysięcznej. W piłce nożnej też Marketing niby bardzo fajny mają zatrudnianych po 50 osób w klubach 10 od marketingu a na Lecha przy takim potencjale kibicowskim jak nie grają o mistrzostwo albo w pucharach to ciężko 15 tys uzbierać. Uważam że ten zarząd nie traktuje poważnie marketingu i dbania o kibiców i przyciągania nowych i nie zanosi się aby to się zmieniło.

  34. Powrót do góry    #5836
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Wysuwam kandydaturę PawlickiTeam, na prezesa.
    Dominik na vice.
    I Wełna na mocna opozycje jako drugi vice.
    I masz na każdym meczu komplet

  35. Powrót do góry    #5837
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Można, gdzieś na ten skład zagłosować?

  36. Powrót do góry    #5838
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Można, gdzieś na ten skład zagłosować?
    Ty z noskim niestety tylko wirazowi
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  37. Powrót do góry    #5839
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Wirażowy to nie jest bezpieczna robota

    Możemy Ratajczakowi silniki robić,żebyś w końcu mógł powiedzieć, że jest szybki

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    Dominik (02-09-2023)

  39. Powrót do góry    #5840
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Wirażowy to nie jest bezpieczna robota

    Możemy Ratajczakowi silniki robić,żebyś w końcu mógł powiedzieć, że jest szybki
    Tutaj widzę sporą kreatywność. Brawo ty
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  40. Powrót do góry    #5841
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Ktokolwiek by nie przyszedł żeby ruszyć marketing to i tak nic nie zdziała bo Igielski mu zablokuje większość pomysłów.

    Można by wykorzystać to że na ostatnich trzech mecze tyle ludzi było i zrobić na nowy sezon atrakcyjne karnety a nie kolejny raz najmniej opłacalne w Polsce.

  41. Powrót do góry    #5842
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Na kogo zatem ma haki igła, że ciągle tam siedzi.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  42. Powrót do góry    #5843
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Ratajczak do swojej bogatej kolekcji z tego sezonu dorzuca kolejny medal w MEP u19 zdobyl14pkt w 5 startach

  43. Powrót do góry    #5844
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Młodzież bez błysku w DMPJ. Martwi mnie trochę postawa Antka, gdyz powinien już w takich zawodach wozić solidne punkty.

  44. Powrót do góry    #5845
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Według mnie sprzętowo znacznie podupadli w tym etapie sezonu zarówno Mencel jak i Jabłoński. Co do reszty to dopiero raczkuje aczkolwiek też że sprzętem tam nie jest kolorowo stąd nie robią punktów.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  45. Powrót do góry    #5846
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Według mnie sprzętowo znacznie podupadli w tym etapie sezonu zarówno Mencel jak i Jabłoński. Co do reszty to dopiero raczkuje aczkolwiek też że sprzętem tam nie jest kolorowo stąd nie robią punktów.
    Kubera i Smektała chyba nie mieli problemu ze sprzętem w trakcie kariery. Coś mi tu nie gra...szczególnie w PO było widać u Antka braki. Przy gwiazdach Sparty wyglądał, jakby jechał na rowerze...

    Cofnijmy się troszkę wstecz..."W 20 tysięcznym Lesznie, 18 tysięcy na trybunach"

    https://www.tiktok.com/@piotrpiotr05...P1Rs7Mbom&_r=1

  46. Powrót do góry    #5847
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Cofnijmy się troszkę wstecz..."W 20 tysięcznym Lesznie, 18 tysięcy na trybunach"

    https://www.tiktok.com/@piotrpiotr05...P1Rs7Mbom&_r=1

    Niezłe klimaty...


  47. Powrót do góry    #5848
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Muszę Wam zwrócić honor...
    Jednak Piotr Pawlicki to był prawdziwy kapitan: Patrzcie jakim autorytem okazał się dla Janosia, jak szybko pomógł koledze doszusować do swojego poziomu [mimo iż opaski nie nosi]
    Janoś jak widzę w tym sezonie prezentuje wszystko to, co Pjoter ma w sobie najlepszego
    KAPITAN! KAPITAN! KAPITAN!

    Taki wpływać na innych potrafią tylko wielcy ludzie.
    KAPITAN! KAPITAN! KAPITAN!

  48. Powrót do góry    #5849
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Ktoś coś o nowym trenerze?
    Ucichł temat ostatnio. Na serio chcą zrobić z Balona pierwszego trenera?

  49. Powrót do góry    #5850
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez honer Zobacz posta
    Ktoś coś o nowym trenerze?
    Ucichł temat ostatnio. Na serio chcą zrobić z Balona pierwszego trenera?
    Na przeglądzie wlasnie czytałem, że może to być Rafał Okoniewski ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •