Strona 10 z 137 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Kolejny, po Kuberze, wychowanek wyklęty przez środowisko? Patrząc na rozwój Dominika to raczej dobrze wróży Borowiakowi

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kolejny, po Kuberze, wychowanek wyklęty przez środowisko? Patrząc na rozwój Dominika to raczej dobrze wróży Borowiakowi

    Dla jasności, ja nie tyle atakuję młodego co chciałbym aby przejechali się na tej sprawie Zielonogórcy. To jest młody chłopak jeszcze i pewnie mu naobiecywali złote góry. Takie to nieco nie fair w stosunku do Unii się wydaje.

    Jednak gdyby Zielonogórzanie się na niego wykosztowali, a punktów by z tego nie mieli ... no cóż, trudno abym czuł się zmartwiony.

    A na razie nie pokazuje szczególnej formy...


    Młody niech robi co chce. Jak chce niech idzie do innego klubu. Chociaż szkoda, że nie podejmuje walki o skład w Unii.

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Za to bardzo fair jest z jednej strony proszenie o wypożyczenie a z drugiej mieszanie w głowie zawodnikowi drużyny, którą się wcześniej prosiło o pomoc....

    Ciekaw jestem także, jakby się zachowali ci wszyscy dziś zapraszający go do Zielonej, gdyby im tak ze trzy mecze zawalił...

    Ot, ciekawostka.
    Jaca nie pitol. On może i 5 meczy zawalić. Przecież to smark jeszcze jest. Może być tak, że FZG go kupi a on przycieniuje z 3 sezony. Przecież każdy sobie zdaje z tego sprawę. Kupowanie zawodnika w tym wieku to jedna wielka loteria jest. Za rok czy dwa gość powie, ze kończy z żużlem i kasa poszła w chuy.

    Ja bym powiedział nawet, że Unia dzisiaj jest wygrana na tym biznesie. Bo my chcąc go kupić wykładamy kasę. I wtedy to my ryzykujemy. A Unia zarabia.

    A jak Unia chce ryzykować i dalej w niego inwestować, to powiedzcie raz a konkretnie, że nie ma zgody na transfer i chuy. Wtedy przynajmniej młody będzie wiedział komu faktury wystawiać. Bo dzisiaj to on nie wie.

    Młody niech robi co chce. Jak chce niech idzie do innego klubu. Chociaż szkoda, że nie podejmuje walki o skład w Unii.
    Ale nie może iść gdzie chce bo jest zawodnikiem Unii. A ty masz żal do FZG, że złożył Unii ofertę ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-03-2023 o 20:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #409
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak Unia chce ryzykować i dalej w niego inwestować, to powiedzcie raz a konkretnie, że nie ma zgody na transfer i chuy. Wtedy przynajmniej młody będzie wiedział komu faktury wystawiać. Bo dzisiaj to on nie wie.
    Póki jest zawodnikiem Unii to raczej wie...

  5. Powrót do góry    #410
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    co za typ XD

    ustalił sobie projekcje w głowie, ze Falubaz zły, bo nagadał młodemu to i owo i teraz jak pies ogrodnika będzie życzył jednym i drugim zle xD nie do wiary
    samochod jak sprzedasz i kupujący za miesiac bedzie robił wiekszy remont to pewnie caly w skowronkach chodzisz co?

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    co za typ XD

    ustalił sobie projekcje w głowie, ze Falubaz zły, bo nagadał młodemu to i owo i teraz jak pies ogrodnika będzie życzył jednym i drugim zle xD nie do wiary
    samochod jak sprzedasz i kupujący za miesiac bedzie robił wiekszy remont to pewnie caly w skowronkach chodzisz co?

    No popatrz , jak ty mnie znasz. To ty kupiłeś tego rzęcha? Mówiłem, że ci się rozleci, no ale chciałeś zaoszczędzić...


  7. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Póki jest zawodnikiem Unii to raczej wie...
    No w tym rzecz, że nie wie nawet jak z amortyzacją sprzętu. Czy ma śmigać na klubowym czy jak sam kupi to klub mu zwróci ? Bo nie jest w szczegółach dogadany ani w Lesznie ani w FZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #413
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kolejny, po Kuberze, wychowanek wyklęty przez środowisko? Patrząc na rozwój Dominika to raczej dobrze wróży Borowiakowi

    Nawet fajnie by się spięło: z Dominikiem też był problem u progu kariery. Rafał D. mocno zabiegał by w ogóle w innych ( jakich? ) barwach zdawał licencje. Już wtedy było pod górkę. Cóż, życie
    Widać nie tylko Leszno to " taki klimat"
    Zresztą, kolego mój, nawet nie wiemy jak Dominik jeździłby dziś w Unii, po cóż spekulować?
    Może, nawet bez tych dodatkowych sum od Obajtków, byłby lepszy, niż dziś?
    Byli tacy, którym rozstanie wyszło na dobre, innym na złe. W każdym klubie, i w każdym środowisku dzieje się podobnie.
    W kwestii Maksyma, wybaczcie, akurat tutaj nie będę komentował ( cześć z Was wie dlaczego ), prosiłbym jedynie
    o umiar i spokój.

  9. Powrót do góry    #414
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No w tym rzecz, że nie wie nawet jak z amortyzacją sprzętu. Czy ma śmigać na klubowym czy jak sam kupi to klub mu zwróci ? Bo nie jest w szczegółach dogadany ani w Lesznie ani w FZG.

    To może zamiast (jak niektórzy pisali) "strajkować" powinien te kilka imprez (szczególnie dzisiaj Memoriał) pojechać bardziej bojowo. Może już miałby zapewnienie z Unii że jest podstawowym juniorem.
    A on sprawiał wrażenie, jakby koniecznie chciał aby Unia z niego zrezygnowała. I to jednak martwi.

    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    prosiłbym jedynie
    o umiar i spokój.
    Ok. Ja ze swej strony kończę temat. Poczekajmy co będzie.

  10. Powrót do góry    #415
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,559
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Ja jestem zdania że powinni jechać Ci co chcą podjąć walkę o skład i nie boją się ekstraligi .
    Jej Maks chce iść do Zielonej to nie ma co blokować , wypożyczyć za dobrą kasę i niech się rozwija.

    A w sytuacji Mencel Jabłoński , niech jeżdżą trenują i po prostu postawić na lepszego który będzie prezentował się szybciej i kręcił lepsze czasy na treningach.
    Jak w meczu zapunktuje to dostanie kolejną szansę , tak jak mówił Baron , do tego jest mnóstwo biegów w U24 do tego liga juniorów.

    Ani Mencel czy też Jabłoński nie stracą .

  11. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    To może zamiast (jak niektórzy pisali) "strajkować" powinien te kilka imprez (szczególnie dzisiaj Memoriał) pojechać bardziej bojowo. Może już miałby zapewnienie z Unii że jest podstawowym juniorem.
    A on sprawiał wrażenie, jakby koniecznie chciał aby Unia z niego zrezygnowała. I to jednak martwi.
    A skąd wiesz, ze strajkuje ? A może jechał na jakimś silniku rzęchu ze szkółki ?

    Największy błąd jaki robią działacze Unii to zbyt długie zwlekanie z decyzją. Tam u was żaden z trójki Jabłoński/Mencel/Borowiak chyba nie wie czym to się skończy. Bo każdy z nich jedzie niemrawo. I żaden z nich nie wie czy zostanie w Unii czy pójdzie w świat. Po prostu czekają na decyzję. A jak ta zapadnie to wtedy będą spinać poślady.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-03-2023 o 21:02
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #417
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,559
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Jabłoński rocznikowi rok młodszy , ale ciągle mam wrażenie że brak prędkości , dziś jazda nawet nie była zła , starty lepsze , ale brakowało prędkości .
    Może to kwestia regulacji , z zawodów na zawody powinno być lepiej , niech dużo trenuje i zobaczymy przed ligą.

    Po dzisiejszym Memoriale cieszy na pewno Smektala , stać go na 10 pkt na Smoku i oby tak było bo to klucz do utrzymania się.

    Wbrew pozorom dobrze pojechał Lidsey i oby to był prognostyk na to że nie będzie gorzej jak w zeszłym roku .

    Grzesiu Zengota to taki zawodnik co te 5-8 pkt na Smoku dorzuci i na to możemy liczyć , będzie sporo walki i serca na torze

    Janek....tutaj jestem spokojny

    Chris , tutaj nic nie wiadomo ,ale wierzę że to będzie drugi Lider po Janku

    Damian , oby bez kontuzji a będzie duzo radości

  13. Powrót do góry    #418
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cóż, w kwestii budowania/utrzymania składu popełniliśmy ( choć raczej należało napisać: popełnili ) błędy, które mszczą się teraz. Rozmawiałem nawet o tym z panem Wiesiem Dobruszkiem i widzi to podobnie: należało, nawet kosztem wyników, pogonić obco, i zostawić dzieciaki: Dominika i Bartka.
    Moim zdaniem, choć część z Was akurat uważa inaczej, błędem podwójnym było "pogonienie" Kacpra Pludry.
    Dlaczego podwójnym? Po raz: inwestowaliśmy w niego, punkty fajne był w stanie wozić ( co pokazał w GKM )
    oraz
    ( po dwa ) mentalnie podbudowalibyśmy następców: możesz rozwijać się, uczyć, popełniać błędy z nami, damy ci szansę. Juniorzy patrzą na Kacpra: musiał odejść, tam go doceniają, tam zdobywa punkty... i mają mentlik w głowie.
    To nie kasa, jak chcą niektórzy, determinuje ich postawy.

  14. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Co do pierwszej część to absolutnie można się tylko zgodzić, ale co do PLUDRY... Absolutnie nie...

    Chłopak nie jechał nic. Nie był lepszy do tych 16 na których postawiono. Na dodatek miał tylko dwa lata juniora. Słusznie go sprzedano i zrobiono miejsce w składzie dla bardziej przyszłościowych zawodników. I nie mów że niby oni są w jakieś kropce. JAKOŚ właśnie Kubera I Smektala mimo licznych błędów i mizerii szczególnie Smyk byli cały czas budowani konsekwetnie. A teraz to ja widzę że ktoś tu chce iść droga na skróty... Zamiast **********ć i pokazać że to ja tu jestem najlepszy i miejsce w skladzie mi się nalezy to nie wiem co to za gra z tym Falubazem? A niby czemu tam ma mieć łatwiej? Też tam kilku juniorów już jest. Ewidentnie widać i słychać zresztą też że naobiecywano Bóg wie co i ktoś tu się zachlysnal...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  15. Powrót do góry    #420
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    938
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 97 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Co do pierwszej część to absolutnie można się tylko zgodzić, ale co do PLUDRY... Absolutnie nie...

    Chłopak nie jechał nic. Nie był lepszy do tych 16 na których postawiono. Na dodatek miał tylko dwa lata juniora. Słusznie go sprzedano i zrobiono miejsce w składzie dla bardziej przyszłościowych zawodników. I nie mów że niby oni są w jakieś kropce. JAKOŚ właśnie Kubera I Smektala mimo licznych błędów i mizerii szczególnie Smyk byli cały czas budowani konsekwetnie. A teraz to ja widzę że ktoś tu chce iść droga na skróty... Zamiast **********ć i pokazać że to ja tu jestem najlepszy i miejsce w skladzie mi się nalezy to nie wiem co to za gra z tym Falubazem? A niby czemu tam ma mieć łatwiej? Też tam kilku juniorów już jest. Ewidentnie widać i słychać zresztą też że naobiecywano Bóg wie co i ktoś tu się zachlysnal...
    W FZG tak naprawdę nie ma żadnych juniorów w porównaniu do Leszna. Oprócz Curzytka, który coś powalczy to reszta nie potrafi płynnie przejechać okrążenia. A w 2023 Falubaz nie będzie miał żadnego juniora bo Curzytek i Rempała będą seniorami, a o Ragusie nie ma co wspominać bo sam pewnie nie wie czemu dalej "jeździ".

  16. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Nawet fajnie by się spięło: z Dominikiem też był problem u progu kariery. Rafał D. mocno zabiegał by w ogóle w innych ( jakich? ) barwach zdawał licencje. Już wtedy było pod górkę. Cóż, życie
    Widać nie tylko Leszno to " taki klimat"
    Zresztą, kolego mój, nawet nie wiemy jak Dominik jeździłby dziś w Unii, po cóż spekulować?
    Może, nawet bez tych dodatkowych sum od Obajtków, byłby lepszy, niż dziś?
    Byli tacy, którym rozstanie wyszło na dobre, innym na złe. W każdym klubie, i w każdym środowisku dzieje się podobnie.
    W kwestii Maksyma, wybaczcie, akurat tutaj nie będę komentował ( cześć z Was wie dlaczego ), prosiłbym jedynie
    o umiar i spokój.
    Niech jeździ, gdzie chce...z drugiej strony nasi włodarze niczego się nie nauczyli. Chłopak powinien być ostro dosprzetowiony i szykować się z Damianem do startu w lidze w barwach KSUL.

    Jeśli szukają kasy, to niech lepiej od razu zwijają zabawki...
    Potrzeba świeżej krwi w naszym klubie i to na każdym stanowisku...

  17. Powrót do góry    #422
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Jedynymi winnymi obecnej sytuacji są działacze Unii
    Wystarczy jasno się określić co i jak
    Jeśli mają z tym problem to mogę doradzić

    Opcja 1 Młody zostaje wypożyczony (sprzedany),Unia zgarnia $$$ i koniec pieśni
    Opcja 2 Rusiecki ściąga pas, przywołuje młodego do porządku a do Falubazu wysyła sms że mają sp..... ać na drzewo i żadnego interesu nie będzie

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Ali_G (26-03-2023), Mariusz (26-03-2023)

  19. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jedynymi winnymi obecnej sytuacji są działacze Unii
    Wystarczy jasno się określić co i jak
    Jeśli mają z tym problem to mogę doradzić

    Opcja 1 Młody zostaje wypożyczony (sprzedany),Unia zgarnia $$$ i koniec pieśni
    Opcja 2 Rusiecki ściąga pas, przywołuje młodego do porządku a do Falubazu wysyła sms że mają sp..... ać na drzewo i żadnego interesu nie będzie
    Dokładnie tak. Krótka piłka. I koniec zabawy. Każdy chce wiedzieć na czym stoi. Czy to Unia, czy FZG czy sami zawodnicy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #424
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,559
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Dobre pieniądze i niech idzie , Mencel wcale nie gorszy , chłopaki odjadą więcej wyścigów i treningów i będą co raz lepsi , to jednak młodzi chłopcy i potrzebują więcej czasu

  21. Powrót do góry    #425
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2023
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Na moje wygląda to tak

    Smyk fajnie oby te 10pkt na mecz robił

    Jaimon dzisiaj mega pozytyw może to jest oznaka jakiegoś progresu

    Koldi mam nadzieję że to tylko testy i ten beton w pierwszych 3 seriach

    Zengi Zawodnik druga linia na te 5 7 pkt i oby tak było

    Holder jestem o niego spokojny niech wygrywa te dwa biegi I zdobywa te 10pkt

    Ratajczak dzisiaj jakoś wolny przegrywa z Nazarem mam nadzieje ze to tylko wina toru

    Mencel pierwszy bieg fajny i oststni widać u niego jakiś progres

    Jablonski szkodę tego defektu przy walce z ballym bo by go łyknął ze spokojem też tu widzę progres i waleczność wkoncu

    Borowiak chłopa niech wypozycza bo szkoda nerwów na te protest

    Nazar talent czystej wody mam nadzieję że mają z nim kontrakt do końca u21 bo nie jeden się czai. Warto by go mieć na 8 bo jak tak dalej pójdzie to jaimona lub zengiego wygryzie.

    NZUL

  22. Powrót do góry    #426
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Przecież wszyscy juniorzy wiedzieli już w zeszłym roku jak wygląda sytuacja, zostawiamy całą czwórkę po sparingach przed sezonem zapadnie decyzja kto zostaje kto idzie na wypożyczenie. Co wy pier....e o jakieś nie jasnej sytuacji chłopaka, takie sytuacje to może u was w Zielonej się dzieją ale tu wszystko było jasne i klarowne. Walka o skład wszyscy traktowani równo, jak ktoś próbuje mieszać i wywierać presję to jest to sam Borowiak albo Falubazy nie widzę tu żadnego złego postępowania Unii

  23. Powrót do góry    #427
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    2023 rok
    Leszno
    ul. Strzelecka
    Stadion Alfreda Smoczyka
    Kasy Klubu Sportowego w najwyższej klasie rozgrywkowej

    Proszę bilet
    Pani wydaje papierek i mówi 10 zł
    Odpowiadam: zapłacę kartą
    Pani odpowiada : nie można, tylko gotówka

    Kurtyna.
    Kilka lat temu zaprosiłem znajomych na żużel. Podeszli do kasy i babka nie miała im wydać reszty. Pani przy kasie miłym głosem: "albo nie wydaje reszty albo możecie stanąć do kasy obok (w której stoi kilkadziesiąt osób). Więcej już ich nie dałem rady namówić. Ciągle zastanawiam się dlaczego

  24. Powrót do góry    #428
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Przecież wszyscy juniorzy wiedzieli już w zeszłym roku jak wygląda sytuacja, zostawiamy całą czwórkę po sparingach przed sezonem zapadnie decyzja kto zostaje kto idzie na wypożyczenie. Co wy pier....e o jakieś nie jasnej sytuacji chłopaka, takie sytuacje to może u was w Zielonej się dzieją ale tu wszystko było jasne i klarowne. Walka o skład wszyscy traktowani równo, jak ktoś próbuje mieszać i wywierać presję to jest to sam Borowiak albo Falubazy nie widzę tu żadnego złego postępowania Unii
    Takis pewny że Unia nie zmieniła zdania przez zimę? Twój kolega po szału pisał że trener chce mieć młodych w u24

  25. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Z niewolnika nie ma pracownika.

    Jak koleś w tak młodym wieku o.dp.ierdala takie motywy, że na złość jedzie do tyłu, bo woli startować w innym klubie , to autentycznie sprzedać smarkacza.

    Swoją drogą ….jak dla gówniarza już dziś kasa jest priorytetem , a do tego boi się rywalizacji o miejsce w składzie z upasionym Jabłońskim , to można przypuszczać, że wiele w tym sporcie raczej nie osiągnie.

    Skasować z 350/400 tys i wywieźć go do Szlichtyngowej, żeby mieć pewność , że przez pomyłkę nie wróci na Strzelecką…..

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    never_mind (27-03-2023)

  27. Powrót do góry    #430
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    nie no karta placic za sparing? ale jestescie.. narazacie klub na straty
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #431
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Z niewolnika nie ma pracownika.

    Jak koleś w tak młodym wieku o.dp.ierdala takie motywy, że na złość jedzie do tyłu, bo woli startować w innym klubie , to autentycznie sprzedać smarkacza.

    Swoją drogą ….jak dla gówniarza już dziś kasa jest priorytetem , a do tego boi się rywalizacji o miejsce w składzie z upasionym Jabłońskim , to można przypuszczać, że wiele w tym sporcie raczej nie osiągnie.

    Skasować z 350/400 tys i wywieźć go do Szlichtyngowej, żeby mieć pewność , że przez pomyłkę nie wróci na Strzelecką…..

    Z cała pewnością Hubert był wczoraj bardzo ambitnym zawodnikiem i walczył, Max jechał jakby "do tyłu" i raczej nie szarpał wyniku.

  29. Powrót do góry    #432
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Moim zdaniem przesadzacie i niepotrzebnie nakręcacie się na Borowiaka.
    Nie chce mi się wierzyć, że chłopak robi to specjalnie by wymusić transfer, nie ma to sensu.
    Czy w zeszłym sezonie przed wypożyczeniem wyglądał lepiej od Mencela?
    Poza tym o ile mnie pamięć nie myli to u nas jechał na silniku Protasa, dobrze mu szło na naszym torze, na wyjazdach było nieco słabiej.
    Być może był to zlepek kilku szczęśliwych dla niego chwil które pomogły mu w osiągnieciu dobrych wyników w Falubazie.
    Może jest to chłopak który potrzebuje trochę więcej czasu by wejść prawidłowo w sezon?

  30. Powrót do góry    #433
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Czy jutrzejszy sparing z Gorzowem został odwołany? Nigdzie nie widzę info o tym

  31. Powrót do góry    #434
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2005
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    Moim zdaniem przesadzacie i niepotrzebnie nakręcacie się na Borowiaka.
    Nie chce mi się wierzyć, że chłopak robi to specjalnie by wymusić transfer, nie ma to sensu.
    Czy w zeszłym sezonie przed wypożyczeniem wyglądał lepiej od Mencela?
    Poza tym o ile mnie pamięć nie myli to u nas jechał na silniku Protasa, dobrze mu szło na naszym torze, na wyjazdach było nieco słabiej.
    Być może był to zlepek kilku szczęśliwych dla niego chwil które pomogły mu w osiągnieciu dobrych wyników w Falubazie.
    Może jest to chłopak który potrzebuje trochę więcej czasu by wejść prawidłowo w sezon?

    A do tego mechanicy od Protasa mu pomagali w dopasowaniu sprzętu.

    Gdzie był Borowiak w u24?? Tam wyników nie było.
    Nagle poszedł do FZG i wyniki były?
    Dajcie silnik Hubertowi, czy Antkowi i też pojadą.

  32. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Czy jutrzejszy sparing z Gorzowem został odwołany? Nigdzie nie widzę info o tym
    Jutro o 16:30 sparing na Smoku.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  33. Powrót do góry    #436
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,190
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Mecze domowe:

    9). Bartosz Smektała
    10). Chris Holder
    11). Jaimon Lidsey
    12). Grzegorz Zengota
    13). Janusz Kołodziej


    Mecze wyjazdowe:


    1). Bartosz Smektała
    2). Jaimon Lidsey
    3). Chris Holder
    4). Grzegorz Zengota
    5). Janusz Kołodziej


    Młodzieżowców ustawiać pod rywala z numerami.

  34. Powrót do góry    #437
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Dzięki Noski za info

  35. Powrót do góry    #438
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,582
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Holder w Anglii nie startuje a kolejny sparing i go nie ma w składzie....a chodzi o to by jak najlepiej był spasowany z Smokiem

  36. Powrót do góry    #439
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Holder w Anglii nie startuje a kolejny sparing i go nie ma w składzie....a chodzi o to by jak najlepiej był spasowany z Smokiem

    Przeprowadza się , nie ma czasu na pierdoły

  37. Powrót do góry    #440
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,190
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Patrząc na ostatnie lata i spasowanie naszej drużyny do Smoczyka można ewidentnie wyciągnąć wnioski,że większa ilość treningów nie świadczy o lepszym spasowaniu z nawierzchnią

  38. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,827
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Nasi niech nie świrują pawiana tylko zrobić tor jak na Rzeszów gdzie się dzik osral
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  39. Powrót do góry    #442
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    większa ilość treningów nie świadczy o lepszym spasowaniu z nawierzchnią

    A mniejsza?


  40. Powrót do góry    #443
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Holder narazie to wygląda jak obce ciało w tej drużynie. Patrząc na zachowanie w parkingu bycie z drużyną, rozmowy jakoś taki obcy. Jeśli chodzi o obecność na sparingach to był w pt w Toruniu w parkingu

  41. Powrót do góry    #444
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,582
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Holder narazie to wygląda jak obce ciało w tej drużynie. Patrząc na zachowanie w parkingu bycie z drużyną, rozmowy jakoś taki obcy. Jeśli chodzi o obecność na sparingach to był w pt w Toruniu w parkingu
    Braciszek jechał w sparingu...a potem imprezy w Toruniu przecież weekend się zaczynał. Ważne by 7-8 pkt robił na mecz
    Byle by się Nazar dobrze rozwijał bo widać że może być z niego niezły rajder

  42. Powrót do góry    #445
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,190
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A mniejsza?

    No właśnie może się przekonamy.
    Z drugiej strony patrząc gorzej chyba w tym aspekcie być nie może. Zeszły rok pokazał to dobitnie. Wygraliśmy tylko z Ostrowem i Grudziądzem, a szczęście zadecydowało o wygranej w meczu z Gorzowem i błąd sędziego w meczu z Toruniem. Gdzie ta wygrana i tak była ledwo,ledwo.

    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Holder narazie to wygląda jak obce ciało w tej drużynie. Patrząc na zachowanie w parkingu bycie z drużyną, rozmowy jakoś taki obcy. Jeśli chodzi o obecność na sparingach to był w pt w Toruniu w parkingu
    To akurat też zauważyłem,że jest trochę odosobniony w parkingu. Na żadnym treningu nie widziałem go rozmawiającego z innym zawodnikiem, Baronem czy kimkolwiek. Wyjeżdża, zdejmuje kask i idzie na gniazdo, później wraca do mechaników. Może po prostu tak ma i już.

  43. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,827
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Jak wyżej ktoś zaznaczył Baron może i chce ale pora na zmiany. Tutaj już chyba nie ma pomysłu. Druga sprawa nie ma zamiennika
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  44. Powrót do góry    #447
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,559
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Niech tam nawet siedzi sam , jeśli będzie punktował na odpowiednim poziomie nie ma z tym problemu

  45. Powrót do góry    #448
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kolejny, po Kuberze, wychowanek wyklęty przez środowisko? Patrząc na rozwój Dominika to raczej dobrze wróży Borowiakowi
    Ja bym go bardziej do Kamila Adamczewskiego porównał.
    Ewentualnie do Kaczmarka który został wyklety żeby ten Kubera mógł jeździć.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Dominik (27-03-2023)

  47. Powrót do góry    #449
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,190
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Jak wyżej ktoś zaznaczył Baron może i chce ale pora na zmiany. Tutaj już chyba nie ma pomysłu. Druga sprawa nie ma zamiennika
    Zdecydowanie zgadzam się. Według mnie widać wypalenie i tutaj akurat także pomyślałbym nad zmianą. Więcej tej drużynie Baron dać nie może, a Unia potrzebuje kogoś z nowym spojrzeniem na ten aspekt.

    Ja akurat cenie prace Staszewskiego w Ostrowie. W podcaście „Mówi się Żużel” temat toru był poruszany z Walaskiem. Przyznał, że Mariusz potrafił przygotowywać bardzo powtarzalny tor , a w dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Swego czasu sam zajmował się przygotowywaniem nawierzchni mimo, że był trenerem.
    Cenie w nim także fajną prace z młodzieżą , bo obok Romana chyba jest najlepszy w tej dziedzinie. I moim zdaniem mógłby tez wnieść wiele pozytywnych pomysłów do szkolenia młodzieży i takie duo z Romkiem dla mnie idealne.
    Oczywiście za trenerem tez musi pójść odpowiedni toromistrz, bo o tym się nie mówi, ale to bardzo istotna osoba w całej tej układance. Postawa Pana Chorosia? Mam wrażenie facet przy całym szacunku tutaj do jego osoby podobnie jak Baron za wiele naszemu Smoczykowi dać już nie może. Tutaj również powinnismy zrobić mega research na rynku w Polsce i wybrać osobę bardzo kumatą w tym fachu która może znajdzie jakieś rozwiązanie i pomysł na to aby Smoczyk stał się naszym atutem w końcu. Obecny duet sprawia niestety przeciwne wrażenie, bo niemiłosiernie się mordujemy na swojej nawierzchni już bardzo długi czas.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Dominik (27-03-2023)

  49. Powrót do góry    #450
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,559
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Zdecydowanie zgadzam się. Według mnie widać wypalenie i tutaj akurat także pomyślałbym nad zmianą. Więcej tej drużynie Baron dać nie może, a Unia potrzebuje kogoś z nowym spojrzeniem na ten aspekt.

    Ja akurat cenie prace Staszewskiego w Ostrowie. W podcaście „Mówi się Żużel” temat toru był poruszany z Walaskiem. Przyznał, że Mariusz potrafił przygotowywać bardzo powtarzalny tor , a w dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Swego czasu sam zajmował się przygotowywaniem nawierzchni mimo, że był trenerem.
    Cenie w nim także fajną prace z młodzieżą , bo obok Romana chyba jest najlepszy w tej dziedzinie. I moim zdaniem mógłby tez wnieść wiele pozytywnych pomysłów do szkolenia młodzieży i takie duo z Romkiem dla mnie idealne.
    Oczywiście za trenerem tez musi pójść odpowiedni toromistrz, bo o tym się nie mówi, ale to bardzo istotna osoba w całej tej układance. Postawa Pana Chorosia? Mam wrażenie facet przy całym szacunku tutaj do jego osoby podobnie jak Baron za wiele naszemu Smoczykowi dać już nie może. Tutaj również powinnismy zrobić mega research na rynku w Polsce i wybrać osobę bardzo kumatą w tym fachu która może znajdzie jakieś rozwiązanie i pomysł na to aby Smoczyk stał się naszym atutem w końcu. Obecny duet sprawia niestety przeciwne wrażenie, bo niemiłosiernie się mordujemy na swojej nawierzchni już bardzo długi czas.
    Tak jak tam gdzieś wyżej stwierdziłeś , nie ma powtarzalności , nie może być tak że my trenujemy przyjeżdża zespół gości i od początku są spasowani

    Co do sparingu , super będzie jak uda się go jutro odjechać. To już nasz 3 test-mecz + memoriał. Gdzie wiele drużyn nie odjechali jeszcze nic albo prawie nic.

    Głównie chodzi o młodzież która będzie dobrze rozjechana przed sezonem

    Dziwna sytuacja z Holderem , ale to jednak bardzo doświadczony zawodnik , myślę że kilka treningów przed meczem ligowym wystarczy .
    Jeśli będzie miał możliwość porównać prędkość swoich motocykli do Janusza czy Smyka to będzie wiedział na ile jest szybki i dopasowany. A tak jak już tu wspomniano , na naszym torze nie raz lepiej trenować mniej , bo za każdym razem jest inny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •