Strona 64 z 137 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,836 do 2,880 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2836
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,818
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nawet słodko pierdzący Smektala już krytykuje Barona... Chcąc niechcac mimo że co niektórzy twierdzą że on na motorze nie jeździ i nic nie może to uważam że jest on pierwszy do odstrzału i to natychmiast.nie ma Przypadku w tym że jeździmy gorzej U siebie niż na wyjazdach. Dziejsze prowadzenie meczu to istny dramat... Nie pierwszy raz zresztą...

    Swoją drogą założę się że taki Grzelak na U24 dostanie Becki w każdym. Biegu od Ratajczak, Mencla I Jabłońskiego... To jest niewytlumaczalne...
    Niech ta wypowiedz bedzie ładnym do widzenia
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  2. Powrót do góry    #2837
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Ja jestem ciekawy tylko ilu z tych narzekających na frekwencję pojawia się w tym roku na stadionie? Bo podczas meczu aktywni, czyli prawdopodobnie sprzed kompa w domu. Mam nadzieję, że się mylę )))
    Ja nie narzekam, ale przyznaję, że na ostatnich zawodach na Smoku to byłem w 2010 na pożegnaniu Adamsa.

  3. Powrót do góry    #2838
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Tak wam powiem szczerze że bym dziś nie postawił złamanego gorsza że Ratajczak i Mencel wygrają juniorski z Pludrą i Łobodzińskim.
    Oby mecz z GKM nie był gwoździem do trumny ..

  4. Powrót do góry    #2839
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,818
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    OSobiście nie opuściłem zadnego domowego meczu w latach 2010-2018 jakoś tak 2019-2020 wiekoszośc byłem teraz to robota rzadko pozwala niestety

    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Tak wam powiem szczerze że bym dziś nie postawił złamanego gorsza że Ratajczak i Mencel wygrają juniorski z Pludrą i Łobodzińskim.
    Oby mecz z GKM nie był gwoździem do trumny ..
    Przestań już jęczeć naprawde
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  5. Powrót do góry    #2840
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Miedziński w czterech meczach pokonał bodajże dwóch rywali: Palucha (bo nie przystąpił do biegu) i jakimś cudem Miśkowiaka. Pewnie trochę kasy, energii w niego zainwestowaliście i moim zdaniem to był kompletnie niepotrzebny ruch. Jego zakontraktowanie to kryminał. Trzeba było uderzać wcześniej po Jeppesena (grzał ławę w Rzeszowie) lub w ostateczności po Miesiąca.

    A co gorsza pewnie Miedziński dostanie szansę w kolejnym meczu, bo na...Motoarenie. Tylko czy on będzie w stanie wygrać chociaż z Affeltem? Ustawcie go tak, by jechał w 4 biegu, jeśli przegra z juniorem miejscowych to go w ogóle nie wystawiajcie i zostawcie go w tym Toruniu już na stałe.

  6. Powrót do góry    #2841
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Miedziński w czterech meczach pokonał bodajże dwóch rywali: Palucha (bo nie przystąpił do biegu) i jakimś cudem Miśkowiaka. Pewnie trochę kasy, energii w niego zainwestowaliście i moim zdaniem to był kompletnie niepotrzebny ruch. Jego zakontraktowanie to kryminał. Trzeba było uderzać wcześniej po Jeppesena (grzał ławę w Rzeszowie) lub w ostateczności po Miesiąca.

    A co gorsza pewnie Miedziński dostanie szansę w kolejnym meczu, bo na...Motoarenie. Tylko czy on będzie w stanie wygrać chociaż z Affeltem? Ustawcie go tak, by jechał w 4 biegu, jeśli przegra z juniorem miejscowych to go w ogóle nie wystawiajcie i zostawcie go w tym Toruniu już na stałe.
    Tylko, że Miedziński nas nic nie kosztuje i zarabia tylko to co przywiezie, czyli prawie nic. Reszta zawodników negocjowałaby chorendalną stawkę za podpis i pkt, bo klub w potrzebie. Czaj to

  7. Powrót do góry    #2842
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    960
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Legenda jankesa upada na oczach tysięcy.
    Legenda, której w Tarnowie nie doczekasz...

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    JaacPoz (16-06-2023), never_mind (17-06-2023), zibly (16-06-2023)

  9. Powrót do góry    #2843
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,234
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Ja jestem na każdym na który pozwala mi praca zarówno u nas jak na wyjeździe. W tym roku w Lesznie byłem 2 razy. Ale ja mam co roku kupiony karnet choć dobrze wiem że na połowie meczy pewnie nie będę. Ale nie ma z tym problemu bo uważam że tak wspieram klub. Gdyby tak pomyślało choć z 5 tys ludzi to ten klub miałby się dużo lepiej. Karnet w ciągu roku to nawet nie jest 30 zł na miesiąc...mniej niż Netflix, I inne gówna...
    Najlepsi to wszyscy są w narzekaniu. Gorzej z dawaniem czegoś od siebie...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-06-2023), White_Blue_Bulls (16-06-2023), donvito (17-06-2023)

  11. Powrót do góry    #2844
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Również karnet kupuje od kilkunastu lat zawody w Lesznie odpuszczone pojedyncze od ponad 30 lat. Bardzo szanuję ludzi co byli dzisiaj na stadionie. Ciekawe gdzie są ci ludzie co po finałach narzekają że trzeba byc 3h przed otwarciem bram na stadionie i czekać po 1h za piwkiem czy kiełbaska. Dzisiaj możecie przyjść za 5 i znajdziecie najlepsze miejsca a kiełbaskę masz od ręki zapraszam.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-06-2023), White_Blue_Bulls (16-06-2023), donvito (17-06-2023)

  13. Powrót do góry    #2845
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Również karnet kupuje od kilkunastu lat zawody w Lesznie odpuszczone pojedyncze od ponad 30 lat. Bardzo szanuję ludzi co byli dzisiaj na stadionie. Ciekawe gdzie są ci ludzie co po finałach narzekają że trzeba byc 3h przed otwarciem bram na stadionie i czekać po 1h za piwkiem czy kiełbaska. Dzisiaj możecie przyjść za 5 i znajdziecie najlepsze miejsca a kiełbaskę masz od ręki zapraszam.
    Zobacz na trybuny. Przegrywają to wsiury już nie chodzą. Ten alkoholik Byczek/Dominik to typowy przykład leszczyńskiego kibica sukcesu. W dupie był/gówno widział ale do pisania głupot na tym forum zawsze jest chętny. Tak jak podpisanie Woffindena w Lesznie na 24 {hehehe} Ale iść i w ciężkich czasach kupić bilet to już nie.

    Unia zapłaci za to , że nie ma kasy. Rok w rok osłabianie składu i w tym roku to się skończy spadkiem. Zengi i Kołodziej są tak szklani , że każdy następny dzwon to będzie dla nich koniec sezonu.

  14. Powrót do góry    #2846
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    960
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ja jestem na każdym na który pozwala mi praca zarówno u nas jak na wyjeździe. W tym roku w Lesznie byłem 2 razy. Ale ja mam co roku kupiony karnet choć dobrze wiem że na połowie meczy pewnie nie będę. Ale nie ma z tym problemu bo uważam że tak wspieram klub. Gdyby tak pomyślało choć z 5 tys ludzi to ten klub miałby się dużo lepiej. Karnet w ciągu roku to nawet nie jest 30 zł na miesiąc...mniej niż Netflix, I inne gówna...
    Najlepsi to wszyscy są w narzekaniu. Gorzej z dawaniem czegoś od siebie...

    Dlatego pisanie, że wynik zbuduje frekwencję na Smoku to jest bajka...owszem.kilka tysięcy będzie więcej, ale...już ostatnie sezony mistrzowskie powinny być sygnałem ostrzegawczym dla działaczy klubu, o czym pisałem w tamtych latach, że trzeba zacząć działać!
    Ludzie zwyczajnie wyparowali, zostali fanatycy i miłośnicy tego sportu. Tak, to wygląda.

  15. Powrót do góry    #2847
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ostatnio jak przejeżdżałem przez Leszno to wybiegły mi dwie krowy na drogę. Na całe szczęście nic się nie zdarzyło ale czy to u Was jest na porządku dziennym?
    A koledze proponuje troche pokory lub zjedzenie batonika o wiadomej nazwie. Odezwał sie pan wielkomiastowy. Może takie głupie odzywki są efektem tego, że boli niektorych male miasto, ktore zjada we wszelakich klasyfikacjach medalowych inne wieksze miasta, istnieje na żużlowej mapie od poczatków DMP. Nie bawi sie w bankructwa i zakładanie nowych klubików jak to na lubelszczyznie sie uskutecznia (LPZ, Motor, LKŻ, TŻ, KMŻ, Speedway Lublin).
    Łatwo sie kozaczy jak ulubiony klub wykorzystuje okres prosperity finansowej. Przypomnę tylko , że po spadku w 95 praktycznie znikneliscie na ponad 20 lat by odrodzic sie (a jakze, pod innym tworem) i przy wsparciu zawodnkow wyłącznie z zewnątrz na kazdej mozliwej pozycji zdobyliscie DMP i o zgrozo nawet DMPJ.

    Jak to w sporcie bywa, karma może wrocić i to nawet szybciej niz sie wydaje.

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi David_99 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-06-2023), donvito (17-06-2023), never_mind (17-06-2023)

  17. Powrót do góry    #2848
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Legenda, której w Tarnowie nie doczekasz...
    Słaba pamięć, jankes był trenerem w Tarnowie, osiągnął nawet sukces wyciągając Kołodzieja do Leszna. Czyli prawdziwą legendę.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #2849
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,176
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 501 w 317 postach
    Co do meczu dzisiaj? Wszystko było do przewidzenia, in minus i to bardzo mocno Antek. Nic się nie zmienia dalej czekamy na dobre wieści w sprawie Janusza i Grzegorza, oby jak najszybciej.

    Co do Smyka? Może i pi#da na torze, ale na wywiadach potrafi mówić to co myśli. Mamy drużynę personalnie zdziesiątkowaną i na ten moment personalnie bardzo słabą , ale ewenementem jest to , że nawet w tak słabej drużynie najsłabszym jej elementem jest Baron. Tor znowu inny co powiedział sam Smyk w wywiadzie , Adrian później mówi, że na innym torze trenowali w środę . Totalnie nie kumam tego. I w Bartku mi się to podoba, że otwarcie o tym mówi , a nie udaje , że jest cacy.
    Na prawdę w klubie tego nie widzą? Dzisiaj te zmiany jego tez mam wrażenie były robione bez żadnego przemyślenia. Sabotowanie na każdym polu robi się jego specjalizacją. Nie mogę patrzeć na kolesia już serio.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 17-06-2023 o 01:01

  19. Powrót do góry    #2850
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,006
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 407 w 227 postach
    W Lesznie żeby zbudować frekwencję to trzeba wejść do finału. Wtedy to nawet najwięksi janusze wstaną ze swojej kanapy w domu i 3h przed meczem ustawiają się przed bramami stadionu

  20. Powrót do góry    #2851
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    960
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Słaba pamięć, jankes był trenerem w Tarnowie, osiągnął nawet sukces wyciągając Kołodzieja do Leszna. Czyli prawdziwą legendę.
    Pamięć dobra. Skoro podważasz sukces Jankesa w wychowywaniu juniorów, to jedno pstryknięcie i wiele drużyn pozostaje z problemami kadrowymi. Czyż nie?

    Chyba, że boli Cie to wyciągnięcie...przecież dostaliście Krzysia w zamian

  21. Powrót do góry    #2852
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Dlatego pisanie, że wynik zbuduje frekwencję na Smoku to jest bajka...owszem.kilka tysięcy będzie więcej, ale...już ostatnie sezony mistrzowskie powinny być sygnałem ostrzegawczym dla działaczy klubu, o czym pisałem w tamtych latach, że trzeba zacząć działać!
    Ludzie zwyczajnie wyparowali, zostali fanatycy i miłośnicy tego sportu. Tak, to wygląda.
    Nie wyparowali, po prostu mają do wyboru pierdyliard innych rzeczy na spędzanie czasu. Dlaczego mają wybrać akurat mecz żużlowy ? Na to pytanie klub powinien odpowiedzieć kibicom, i ta odpowiedź im bardzo szeroko przekazać. To się reklama nazywa.

    W Toruniu jest podobnie, coś tam drgnęło w ostatnich latach, ale ciężko nie śledząc mediów żużlowych, czy klubowych, znaleźć informacje że jest mecz, kiedy i o której. To jest problem.
    We Wrocławiu czy Lublinie, wystarczy wyjść z domu. I w drodze do pracy, czy na zakupy dowiesz się wszystkiego czego potrzeba.
    I reklama stacjonarna to jedno, ale w dobie internetu czy sociali, nie wykorzystywanie marketingu to konieczność.
    Przecież każdy z nas przeglądając internet trafi na reklame transmisji żużlowych (mamy sprofilowane treści, ale w dużym uproszczeniu). Prawda? A ilu z kibiców, którzy nie śledzą fb Unii Leszno czy Apatora dowie się przeglądając internet czegokolwiek o nadchodzącym meczu?
    By wejść w posiadanie konkretnych informacji, trzeba je szukać. A podczas szukania Netflix czy HBO skutecznie zachęci do wyboru siebie, zamiast wyjścia z domu na żużel.

    I to jest trochę przykre z perspektywy kibica żużla, ale takich klubów jak Leszno, czy do niedawna jeszcze Apator (ale tu jest efekt chwili raczej z tą frekwencja,ona się nie utrzyma) kompletnie mi nie żal, skoro im nie zależy, to czemu nam ma zależeć.

  22. Powrót do góry    #2853
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Miedziński w czterech meczach pokonał bodajże dwóch rywali: Palucha (bo nie przystąpił do biegu) i jakimś cudem Miśkowiaka. Pewnie trochę kasy, energii w niego zainwestowaliście i moim zdaniem to był kompletnie niepotrzebny ruch. Jego zakontraktowanie to kryminał. Trzeba było uderzać wcześniej po Jeppesena (grzał ławę w Rzeszowie) lub w ostateczności po Miesiąca.

    A co gorsza pewnie Miedziński dostanie szansę w kolejnym meczu, bo na...Motoarenie. Tylko czy on będzie w stanie wygrać chociaż z Affeltem? Ustawcie go tak, by jechał w 4 biegu, jeśli przegra z juniorem miejscowych to go w ogóle nie wystawiajcie i zostawcie go w tym Toruniu już na stałe.
    K****, jak Affelt zobaczy obok siebie Miedziaka to obsra zbroję i spi*****li ze stadionu!

  23. Powrót do góry    #2854
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Pamięć dobra. Skoro podważasz sukces Jankesa w wychowywaniu juniorów, to jedno pstryknięcie i wiele drużyn pozostaje z problemami kadrowymi. Czyż nie?

    Chyba, że boli Cie to wyciągnięcie...przecież dostaliście Krzysia w zamian
    nie, juz dawno nie boli.

    I nic nie musze podwazac, wszystko kazdy wczoraj widzial. Rozumiem, ze musisz sobie jakos "oslodzic" ten wczorajszy wystep jankesowych gwiazd, bo troche musialo meczyc jak robili ich Grzelaki czy Voulasy. Kolejny sezon bez zadnego postepu i to jest akurat fakt. Jankes slynal z trenowania startow. Gdzie te starty u mlodych? Ratajczak trzeci sezon startuje do tylu.
    Mencel jedzie jakby pierwszy raz smoka widzial. No, ale legenda jest legenda i Tarnow ma zazdroscic. Jak widac na ten moment nie ma czego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #2855
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    W Lesznie żeby zbudować frekwencję to trzeba wejść do finału. Wtedy to nawet najwięksi janusze wstaną ze swojej kanapy w domu i 3h przed meczem ustawiają się przed bramami stadionu
    I wtedy trzeba doYebac bilety po 200pln.

  25. Powrót do góry    #2856
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    I wtedy trzeba doYebac bilety po 200pln.
    trzeba zrobic po 500 juz od nastepnego meczu... odkurzyc jednego z Pulczyńskich...
    bo ci fanatycy co siedzieli wczoraj ponoc i tak pojda im nic nie przeszkodzi

    złomiarz na punktowke nie wyda nic.. a z biletow uzbiera na nowy sezon.

  26. Powrót do góry    #2857
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Moim zdaniem można by zrobić coś takiego, że każdy następny bilet kupiony na kolejny mecz przez tą samą osobę przy zachowaniu ciągłości, jest na przykład o 5 zł tańszy. W rezultacie ostatni mecz rundy zasadniczej przy zachowaniu ciągłości byłby o 30 zł tańszy. To oczywiście przykładowe rozwiązanie nie musi to być 5 zł może być trochę mniej może być trochę więcej w zależności od ceny biletu wyjściowego. Myślałem że taka polityka marketingowa spowodowałaby większą ilość kibiców na stadionie.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  27. Powrót do góry    #2858
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Moim zdaniem można by zrobić coś takiego, że każdy następny bilet kupiony na kolejny mecz przez tą samą osobę przy zachowaniu ciągłości, jest na przykład o 5 zł tańszy. W rezultacie ostatni mecz rundy zasadniczej przy zachowaniu ciągłości byłby o 30 zł tańszy. To oczywiście przykładowe rozwiązanie nie musi to być 5 zł może być trochę mniej może być trochę więcej w zależności od ceny biletu wyjściowego. Myślałem że taka polityka marketingowa spowodowałaby większą ilość kibiców na stadionie.
    klubom nie chodzi o to zeby bylo wiecej kibiców tylko zeby kasa sie zgadzała. Jak myslisz w klubie wolą 10 tys kibiców i 300 tyś wpływów czy 5 tys kibiców i 370 tyś wpływów ?

  28. Powrót do góry    #2859
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Dopiero teraz mi to przyszło na myśl ..
    Przecież Boro Borowiak jest lepszy od Mencela,dlaczego zatem on odszedł a Antoni został ?
    Powinno być na odwrót.

  29. Powrót do góry    #2860
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,176
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 501 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Dopiero teraz mi to przyszło na myśl ..
    Przecież Boro Borowiak jest lepszy od Mencela,dlaczego zatem on odszedł a Antoni został ?
    Powinno być na odwrót.
    Ale sinusoida emocjonalna, po Częstochowie zachwyt ogólny nad Antkiem, a po wczoraj już niektórzy zaczynaja tęsknić za Borowiakiem który totalnie niczym pozytywnym nie zaskoczył w Lesznie.
    Antek pojechał wczoraj dramat, ale to pewnie nie pierwszy i nie ostatni taki mecz. Gdyby Antek czy Hubert byli słabsi to by klub wypożyczył któregoś z nich, inna kwestia to chęci zawodnika. Skończymy już temat Borowiaka ,bo to bez sensu. Jeden i drugi 2005 rocznik i na dzisiaj Antek jest lepszym zawodnikiem i bardziej doświadczonym, szanse która teraz otrzymuje zaprocentują w przyszłości, a Maksym doświadczenie jakie ma z Ekstraligą to ewentualnie treningi na Smoku.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 17-06-2023 o 09:06

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    White_Blue_Bulls (17-06-2023)

  31. Powrót do góry    #2861
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    klubom nie chodzi o to zeby bylo wiecej kibiców tylko zeby kasa sie zgadzała. Jak myslisz w klubie wolą 10 tys kibiców i 300 tyś wpływów czy 5 tys kibiców i 370 tyś wpływów ?
    Zgoda ale każdy kij ma dwa końce. Trzeba też stosować jakieś chwyty aby przyciągnąć klienta. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
    Wiem że wszystko kosztuje ale lepiej mieć powiedzmy 3/4 jakiejś kwoty niż 1/4.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  32. Powrót do góry    #2862
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,234
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Jak Mencel woził Michelsena to taki słaby jednak nie był.

    Wczoraj powtórzę po raz kolejny 100 winy ponosi BARON który znów zafundował inny tor niż na treningu i meczu z Gorzowem. Poza tym jak można puszczać 17 Latka 3 razy w 4 pierwszych startach... A Jabłoński który był na próbie toru do swojego pierwszego biegu wyjeżdża w 9 czy tam 10...No ludzie... Przecież to jest istny sabotaż!
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Ali_G (17-06-2023), NeverGiveUp38 (17-06-2023), White_Blue_Bulls (17-06-2023)

  34. Powrót do góry    #2863
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    klubom nie chodzi o to zeby bylo wiecej kibiców tylko zeby kasa sie zgadzała. Jak myslisz w klubie wolą 10 tys kibiców i 300 tyś wpływów czy 5 tys kibiców i 370 tyś wpływów ?
    A zdajesz sobie sprawę, że dla lokalnych sponsorów 10tys, a 5tys to już jest gigantyczna różnica w wartości ewentualnej reklamy/sponsoringu?

  35. Powrót do góry    #2864
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Jak Mencel woził Michelsena to taki słaby jednak nie był.

    Wczoraj powtórzę po raz kolejny 100 winy ponosi BARON który znów zafundował inny tor niż na treningu i meczu z Gorzowem. Poza tym jak można puszczać 17 Latka 3 razy w 4 pierwszych startach... A Jabłoński który był na próbie toru do swojego pierwszego biegu wyjeżdża w 9 czy tam 10...No ludzie... Przecież to jest istny sabotaż!
    No i ja do tego tez pilem. To od czego jest ten jankes tam co sie juniorami zajmuje? Nie widzi legenda co sie dzieje? Czy ma w d...? Czy nic nie moze bo baron najwazniejszy?
    Powinien chyba dbac o swoich podopiecznych a nie tylko uczyc ich swietnych startow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #2865
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Chłopaki tacy juniorzy jak Kubera i Smektała trafiają się raz na 10 lat.Obecni w kadrze juniorzy nie mają nawet połowy takich umiejętności jak mieli w ich wieku poprzednicy.
    Dobrze by było zrobić krok do tyłu aby potem zrobić dwa do przodu,nie wiem czy nie dobre by było wpaść do pierwszej ligi na dwa sezony jak Falubaz a potem znów ruszyć z kopyta.

  37. Powrót do góry    #2866
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2022
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Problemem żużla w Lesznie jest to, że przestał być pozytywnie postrzegany. Aby to zauważyć wystarczy popytać mieszkańców Leszna, którzy nie są aż tak dużymi kibicami tego sportu.
    Przyczyn tego jest wiele, ale dwa wysuwają się na czoło:
    1. Dotowanie żużla w Lesznie i brak dotacji do innych sportów czy też innych dziedzin życia. Jako przykład można wziąć dowolnego rodzica który jest kibicem żużla mającego dziecko trenujące piłkę, kosza, kręgle, itp. Jakbyś był rodzicem dzieciaka który płaci na Polonię Leszno aby mieć trenera i jednocześnie słyszałbyś o dotacji na siedmiu milionerów w wysokości kilku milionów to perspektywa szybko sie zmienia.
    2. Przespany okres sukcesów o czym mówił sam Dworakowski.

    Zobaczcie co sie teraz dzieje kiedy rada miejska dotuje żużel. Wśród mieszkańców wrze, a to jest przepis na katastrofę.

    Aby kibice wrócili trzeba więc odwrócić ten trend. Oczywiście reklama to jedno i tutaj macie całkowitą rację, ale ludzie muszą też mówić pozytywnie o tym sporcie.
    Miasto daje dotacje? OK. Niech klub w zamian da np. 500 czy 1000 karnetów dla młodzieży będącej mieszkańcami Leszna i chodzącymi do szkół w mieście i zrobi dla nich sektor kibica z flagami, szalami, prowadzącym, itp. Dodatkowo parę pozytywnych artykułów i wywiadów na ten temat i ucinamy wtedy negatywny wydżwięk dotacji miejskich.
    Ściągnięcie młodego (nowego) kibica też nie jest takie proste i samymi rabatami (jak i samym meczem) tego nie zrobisz. Trzeba mieć na nich pomysł.
    Jakieś konkursy przed meczem stricte związane z żużlem (np, szybkość reakcji na starcie), możliwość zrobienia foty z dowolnym zawodnikiem po meczu (dzięki czemu wrzucą ją na media społecznościowe), itp.
    Aby kibic wrócił to ten sport w dniu meczu musi zacząć żyć, teraz to niestety jest odjechanie meczu i pójście do chaty. W taki sposób niestety nowy kibic na mecz nie dotrze, a starzy będą sie wykruszać z każdym rokiem.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jann za jego przydatny post!

    JaacPoz (17-06-2023), White_Blue_Bulls (17-06-2023)

  39. Powrót do góry    #2867
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,006
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 407 w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Chłopaki tacy juniorzy jak Kubera i Smektała trafiają się raz na 10 lat.Obecni w kadrze juniorzy nie mają nawet połowy takich umiejętności jak mieli w ich wieku poprzednicy.
    Dobrze by było zrobić krok do tyłu aby potem zrobić dwa do przodu,nie wiem czy nie dobre by było wpaść do pierwszej ligi na dwa sezony jak Falubaz a potem znów ruszyć z kopyta.
    Przecież taka para juniorska Musielak-Pawlicki się trafia raz na 10 lat. A tu nawet rok nie minął i pojawiła się kolejna para Smektala-Kubera która sie trafia raz na 10 lat.

    Btw w wieku 18 lat:
    Smyk - śr. 1,00 pkt/bieg
    Kubera - 1,32 pkt/bieg

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (17-06-2023)

  41. Powrót do góry    #2868
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Co do meczu, Baron kolejny raz robi Sabotaż. Czy nie możemy trenować na takim torze który będzie na meczu? O Jabłońskim już nie wspomnę, wstawia go w drugiej połowie meczu po tym jak jedzie na próbie toru. Co on jakiś survival stosuje? Myślę że nawet bez menago ten mecz byłby lepiej rozegrany. Poza tym czy nasi nie widzą jadąc przy kredzie że ktoś ********** środkiem toru i wyprzedza po zewnętrznej?
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Havel za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (17-06-2023)

  43. Powrót do góry    #2869
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,340
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jann Zobacz posta
    Problemem żużla w Lesznie jest to, że przestał być pozytywnie postrzegany. Aby to zauważyć wystarczy popytać mieszkańców Leszna, którzy nie są aż tak dużymi kibicami tego sportu.
    Przyczyn tego jest wiele, ale dwa wysuwają się na czoło:
    1. Dotowanie żużla w Lesznie i brak dotacji do innych sportów czy też innych dziedzin życia. Jako przykład można wziąć dowolnego rodzica który jest kibicem żużla mającego dziecko trenujące piłkę, kosza, kręgle, itp. Jakbyś był rodzicem dzieciaka który płaci na Polonię Leszno aby mieć trenera i jednocześnie słyszałbyś o dotacji na siedmiu milionerów w wysokości kilku milionów to perspektywa szybko sie zmienia.
    2. Przespany okres sukcesów o czym mówił sam Dworakowski.

    Zobaczcie co sie teraz dzieje kiedy rada miejska dotuje żużel. Wśród mieszkańców wrze, a to jest przepis na katastrofę.

    Aby kibice wrócili trzeba więc odwrócić ten trend. Oczywiście reklama to jedno i tutaj macie całkowitą rację, ale ludzie muszą też mówić pozytywnie o tym sporcie.
    Miasto daje dotacje? OK. Niech klub w zamian da np. 500 czy 1000 karnetów dla młodzieży będącej mieszkańcami Leszna i chodzącymi do szkół w mieście i zrobi dla nich sektor kibica z flagami, szalami, prowadzącym, itp. Dodatkowo parę pozytywnych artykułów i wywiadów na ten temat i ucinamy wtedy negatywny wydżwięk dotacji miejskich.
    Ściągnięcie młodego (nowego) kibica też nie jest takie proste i samymi rabatami (jak i samym meczem) tego nie zrobisz. Trzeba mieć na nich pomysł.
    Jakieś konkursy przed meczem stricte związane z żużlem (np, szybkość reakcji na starcie), możliwość zrobienia foty z dowolnym zawodnikiem po meczu (dzięki czemu wrzucą ją na media społecznościowe), itp.
    Aby kibic wrócił to ten sport w dniu meczu musi zacząć żyć, teraz to niestety jest odjechanie meczu i pójście do chaty. W taki sposób niestety nowy kibic na mecz nie dotrze, a starzy będą sie wykruszać z każdym rokiem.
    Dokładnie. Coś w tym duchu. Bo to co jest w Unii to żałosna stagnacja.

    Czyli na szybko dwa postulaty:
    a) Baron - żegnamy po sezonie (choć to miły człowiek) - zatrudniamy nowego trenera
    b) Marketing - natychmiast wywalamy osobę / osoby odpowiedzialną za marketing - zatrudniamy nową (z motywacyjnym wynagrodzenioem - sukcesy w pozyskiwaniu sponsorów, w zwiększeniu frekwencji na stadionie - równa się adekwatnym premiom).
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 17-06-2023 o 10:42

  44. Powrót do góry    #2870
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,885
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Dokładnie. Coś w tym duchu. Bo to co jest w Unii to żałosna stagnacja.

    Czyli na szybko dwa postulaty:
    a) Baron - żegnamy po sezonie (choć to miły człowiek) - zatrudniamy nowego trenera
    b) Marketing - natychmiast wywalamy osobę / osoby odpowiedzialną za marketing - zatrudniamy nową (z motywacyjnym wynagrodzenioem - sukcesy w pozyskiwaniu sponsorów, w zwiększeniu frekwencji na stadionie - równa się adekwatnym premiom).
    Hmm, to wszystko nie jest takie proste.

    a) Kogo zatrudnicie w miejsce Barona ? A jak już zatrudnicie kogoś to pewny jesteś, że będzie lepszy od Barona ? Że zrobi tor pod wszystkich zawodników Unii ? Że ustawi lepiej skład ? Że lepiej ogarnie zmiany taktyczne ? Zobacz jak to wygląda w FZG. W tamtym roku był Żyto jako menago i miał do pomocy Szymankiewicza i Mroza. Żyto podpadł, dostał wilczy bilet. W tym roku nie ma Żyty a drużyna póki co jedzie jak z nut. Bo zawodnicy jadą. Gdyby zawodnicy kaleczyli to Pepe, Szymankiewicz i Mróz, byliby jechani przez kibiców okrutnie.

    b) Cos mi się zdaje, że zbyt dużą rolę przykładacie do tego marketingu. Obszar leszczyński ma swoje ograniczenia, jak wszystko. I nawet najlepszy marketingowiec pewnego progu nie przeskoczy. Miejscowi fani, tak jak wszędzie, w większości to fani sukcesu. I tu żaden marketingowiec samej frekwencji znacznie nie zwiększy. Leszczyński kibic jest przeżarty medalami DMP. Jest przyzwyczajony do tego, że co roku ma być walka o medale DMP. A jeśli trafi się, z różnych powodów, sezon słabszy, to frekwencja leci na łeb. I to jest normalne.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-06-2023 o 10:56
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2871
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,397
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Marketing to trzeba było rozkręcać kiedy były sukcesy i dominacja ale tamten okres po prostu zmarnowano bo wyniki są to i „Janusz” przyjdzie na stadion.

  46. Powrót do góry    #2872
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,176
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 501 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A zdajesz sobie sprawę, że dla lokalnych sponsorów 10tys, a 5tys to już jest gigantyczna różnica w wartości ewentualnej reklamy/sponsoringu?
    W dobie transmisji telewizyjnych uważam,że jest to bez różnicy większej dla takiego sponsora. Lepsza reklama jest wtedy ogląda Cię kilkaset tysięcy kibiców przed TV niż te 8/10k na stadionie.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, to wszystko nie jest takie proste.

    a) Kogo zatrudnicie w miejsce Barona ? A jak już zatrudnicie kogoś to pewny jesteś, że będzie lepszy od Barona ? Że zrobi tor pod wszystkich zawodników Unii ? Że ustawi lepiej skład ? Że lepiej ogarnie zmiany taktyczne ? Zobacz jak to wygląda w FZG. W tamtym roku był Żyto jako menago i miał do pomocy Szymankiewicza i Mroza. Żyto podpadł, dostał wilczy bilet. W tym roku nie ma Żyty a drużyna póki co jedzie jak z nut. Bo zawodnicy jadą. Gdyby zawodnicy kaleczyli to Pepe, Szymankiewicz i Mróz, byliby jechani przez kibiców okrutnie.

    b) Cos mi się zdaje, że zbyt dużą rolę przykładacie do tego marketingu. Obszar leszczyński ma swoje ograniczenia, jak wszystko. I nawet najlepszy marketingowiec pewnego progu nie przeskoczy. Miejscowi fani, tak jak wszędzie, w większości to fani sukcesu. I tu żaden marketingowiec samej frekwencji znacznie nie zwiększy. Leszczyński kibic jest przeżarty medalami DMP. Jest przyzwyczajony do tego, że co roku ma być walka o medale DMP. A jeśli trafi się, z różnych powodów, sezon słabszy, to frekwencja leci na łeb. I to jest normalne.
    Co do zastępstwa Barona nie mam już totalnie żadnych wymagań, nikt nie będzie słabszy niż on. Co nam daje Baron za przewagę? Co robi dobrego dzisiaj dla tej drużyny? Nie potrafi od lat już zrobić powtarzalnego toru który może pomóc drużynie niezależnie od jej składu personalnego i nie kupuje argumentacji,że w Lesznie każdy lubi jeździć. Oczekuje by taki tor w większości spotkań domowych był naszym atutem chociaż w małym stopniu,a nie rozumiem sytuacji,że od 1 biegu szuka nasza drużyna ustawień. Baron nie pomaga ustawiając drużynę personalnie na spotkania i to niezależnie jakim składem dysponował , jest "zabetonowany" w tej materii. Zmianami ewentualnymi które często robi gdy już musi - nie pomaga drużynie totalnie. Dodatkowo w tym wszystkim ta współpraca już po prostu się wypaliła co widać gołym okiem. Kto za niego? Ktokolwiek - nikt toru gorzej przygotowywać nie będzie, nikt gorzej nie będzie ustawiał drużyny (no chyba,że Sawina) , nikt gorzej nie będzie dokonywał ewentualnych zmian w meczu, bo po prostu gorzej tego robić się nie będzie, bo się robić tego gorzej nie da.

    Chciałbyś go dzisiaj jako managera Falubazu jeżeli awansujecie?
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 17-06-2023 o 11:20

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    FANATICOS (18-06-2023)

  48. Powrót do góry    #2873
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Co do meczu, Baron kolejny raz robi Sabotaż. Czy nie możemy trenować na takim torze który będzie na meczu?
    w Toruniu tez ten argument często padał. Proste wytłumaczenie spasionych kotów. Przyjeżdża średniej klasy zawodnik i szybciej się dopasowuje, wina trenera, yhy.

    Co do frekwencji. Polityczne popychadło, które przyniesie kasę ze SSP witane jest na kolanach. A ta kasa jest najczęśniej niczym w porównaniu z tym, co można by wyciągnąc z biletów i pełnego stadionu. Ale tu trzeba roboty, argumentów, żeby kibica ściągnąć, do tego dużo ludzi to ochrona droższa, sprzatanie itd. Lepiej zrobić gałkę jakiemuś mejzie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (17-06-2023)

  50. Powrót do góry    #2874
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,176
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 501 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Co do meczu, Baron kolejny raz robi Sabotaż. Czy nie możemy trenować na takim torze który będzie na meczu? O Jabłońskim już nie wspomnę, wstawia go w drugiej połowie meczu po tym jak jedzie na próbie toru. Co on jakiś survival stosuje? Myślę że nawet bez menago ten mecz byłby lepiej rozegrany. Poza tym czy nasi nie widzą jadąc przy kredzie że ktoś ********** środkiem toru i wyprzedza po zewnętrznej?
    Tor w przeciągu całego roku nie mieści się w ramach powtarzalności i to jest problem, ale i tak usłyszysz,że każdy w Lesznie lubi jeździć i nie da nikogo się zaskoczyć dzisiaj torem. Inni mogą, Leszno nie. Ile to już spotkań szukamy ustawień od 1 biegu? To najlepsza wizytówka jak potrafimy odnaleźć się na torze przygotowywanym przez Barona.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Havel (18-06-2023)

  52. Powrót do góry    #2875
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,818
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie, juz dawno nie boli.

    I nic nie musze podwazac, wszystko kazdy wczoraj widzial. Rozumiem, ze musisz sobie jakos "oslodzic" ten wczorajszy wystep jankesowych gwiazd, bo troche musialo meczyc jak robili ich Grzelaki czy Voulasy. Kolejny sezon bez zadnego postepu i to jest akurat fakt. Jankes slynal z trenowania startow. Gdzie te starty u mlodych? Ratajczak trzeci sezon startuje do tylu.
    Mencel jedzie jakby pierwszy raz smoka widzial. No, ale legenda jest legenda i Tarnow ma zazdroscic. Jak widac na ten moment nie ma czego.
    Podważać robotę Jankesa bo Ratajczak słabo startuje. No jest to argument aby się przy*****. Smektała i Kubera też pamiętam cofali się w rozwoju. Jak się skończyło?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  53. Powrót do góry    #2876
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Weźcie Sawine i dajcie nam Barona to zobaczycie co to znaczy słaby trener.

  54. Powrót do góry    #2877
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Jak ktoś krytykuje naszych juniorów w wieku 18 lat i twierdzi że są bardzo słabi to ja nie wiem w jakim klubie potrafią szkolić lepiej. Ratajczak, Mencel, Jabłoński, Borowiak od następnego roku nie będzie imprezy młodzieżowej z której chodź jeden nie przywiezie Medalu. Obecnie Ratajczak 3 w generalce IMSJ, Mencel lider ZKJ, Mania lider 250. Średnie w u24 Mencel 4, Damian 5. Naprawdę warto spojrzeć szerzej na juniorów nie tylko na ligę. Przejść się na u24 na ZKJ na 250. I wtedy może oceniać ale czego tu od ludzi wymagać jak oni mają problem pójść na ligę Jakbym mógł porównać jakiś klub który obecnie podobnie szkoli do naszego to jest to Ostrów może Gorzów. Co do Barona to powinien być dyscyplinarnie wy****** zaczynając od jego wypowiedzi po decyzję w trakcie zawodów.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    spitt22 (17-06-2023)

  56. Powrót do góry    #2878
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Jarosław Hampel obrał kierunek zielonogórski, więc strasznie trudno będzie go namówić jednak na Leszno. Za to z Taiem otwarta droga, oby się nasi dogadali. Mówi się, że oferta poszła także do Andersa. Transfer raczej nierealny, ale fajnie, że zarząd próbuje i nauczył się trochę na błędach. Z Emilem stosunki koleżeńskie, ale na 2024 musimy go sobie odpuścić.

  57. Powrót do góry    #2879
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,818
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Jarosław Hampel obrał kierunek zielonogórski, więc strasznie trudno będzie go namówić jednak na Leszno. Za to z Taiem otwarta droga, oby się nasi dogadali. Mówi się, że oferta poszła także do Andersa. Transfer raczej nierealny, ale fajnie, że zarząd próbuje i nauczył się trochę na błędach. Z Emilem stosunki koleżeńskie, ale na 2024 musimy go sobie odpuścić.
    Thomsen nie wart swojej ceny. Absolutnie. Poza tym drugi Doylar.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  58. Powrót do góry    #2880
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Thomsen nie wart swojej ceny. Absolutnie. Poza tym drugi Doylar.
    Dokładnie, bo kluby od razu ro****ały całą kasę z kontraktu telewizyjnego i w*****y ją w kontrakty dla zawodników. Działacze to jednak ułomy i to w końcu pęknie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •