Strona 129 z 137 PierwszyPierwszy ... 2979119127128129130131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,761 do 5,805 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5761
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Niespodziankę by zrobił jakby to podium osiągnął w pełnej obsadzie. Doszło do tego, że stawiamy znak równości między nim , a Grzelakiem, Sadurskim , Pludrą czy Kupcem.
    Znak równości między nim , a Grzelakiem, Sadurskim , Pludrą czy Kupcem
    Radość z utrzymania Smektały i pozyskania Andrzeja

    Czyżby to już równia pochyła.........

  2. Powrót do góry    #5762
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Niespodziankę by zrobił jakby to podium osiągnął w pełnej obsadzie. Doszło do tego, że stawiamy znak równości między nim , a Grzelakiem, Sadurskim , Pludrą czy Kupcem.
    Kto stawia ? Zjada ich wszystkich na śniadanie. A, że zostaje 18 motocykli z tyłu na starcie. Legenda głosi, że kiedyś się nauczy
    Ostatnio edytowane przez Dominik ; 30-08-2023 o 19:27
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  3. Powrót do góry    #5763
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Przez te swoje tragiczne starty straci medal bo spokojnie mógł być drugi, a tak w biegu dodatkowym nie da rady

  4. Powrót do góry    #5764
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Start standard, ale na trasie swoje zrobił i zgarnia brąz, gratulacje. Nie zwracałem na to uwagi wcześniej, ale w tym ostatnim biegu, sylwetka KejKeja

  5. Powrót do góry    #5765
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Znak równości między nim , a Grzelakiem, Sadurskim , Pludrą czy Kupcem
    Radość z utrzymania Smektały i pozyskania Andrzeja

    Czyżby to już równia pochyła.........
    Porównanie na wyrost , wiesz takie z przymrużeniem oka. Potencjał chłopak ma, ale chociaż przyzwoite te starty blokują chłopaka strasznie. Udało się brąz ugrać na ostatnim łuku - super. Gratulacje i życzyć tylko chociaż tych przyzwoitych startów ,bo papiery są (o tym mówimy dawno).

    Lepiej mieć taki „problem” z Damianem niż nie mieć w ogóle takiego problemu przy braku juniorów jak to mają w Toruniu… Baron to zmieni co Piernik?

    P.S
    Wełna… nadchodzący rok będzie rokiem Smyka który będzie pokazywał finezje i odwagę na trasie jak w pamiętnym biegu którego byłeś świadkiem widząc to na swoje własne trzeźwiutkie oczy

    Andrzejek również. Wjeżdża i rozjeżdża , a co
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 30-08-2023 o 20:45

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    welna (30-08-2023)

  7. Powrót do góry    #5766
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Ja wiem że na tym forum jak ktoś chwali to jest dziwny a lepiej narzekać jeszcze jak na swojego wychowanka to już wogole jest się *****istym ale jak ktoś porównuje Ratajczaka do tych wymienionych wyżej to chyba tylko ekstraligę ogląda i jest tak zwanym niedzielnym kibicem. Damian Ratajczak chłopak 18 lat w tym roku. Sukcesy tegoroczne 3msc w brązowym kasku, 2 MSC srebrny kask, 2msc IMEJ, 3msc w jednej z rund MSJ obecnie 5 w generalce traci 5pkt i teraz 3msc MMPJ no nie wiem może ja jestem jakiś dziwny ale dla mnie wygląda to nieźle nie wiem czy jest ktoś obok Kowalskiego i Cierniaka co osiągnęli więcej w tym sezonie. Starty ma tragiczne najgorsze z całej stawki jak ich nie poprawi będzie miał olbrzymie problemy w dalszej karierze ale jest to zawodnik o nie przeciętnych możliwościach

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    Dominik (30-08-2023)

  9. Powrót do góry    #5767
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Sławek niby dostał telefon, ale wątpię by odpuścił Landshut, chociaż kto wie?
    Skoro dostał telefon to miło. Byle na ten telefon nikt z Unii nie dzwonił...

  10. Powrót do góry    #5768
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Gratulacje dla Damiana, ale nie ukrywajmy duży prezent mu zrobił Paluch dobrze że się udało wykorzystać ten błąd. Jeśli Damian poprawi starty to może powalczyć za rok Przyjemskim o IMŚJ który na chwilę obecną wygląda na mega faworyta w każdych zawodach juniorskich

  11. Powrót do góry    #5769
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ja wiem że na tym forum jak ktoś chwali to jest dziwny a lepiej narzekać jeszcze jak na swojego wychowanka to już wogole jest się *****istym ale jak ktoś porównuje Ratajczaka do tych wymienionych wyżej to chyba tylko ekstraligę ogląda i jest tak zwanym niedzielnym kibicem. Damian Ratajczak chłopak 18 lat w tym roku. Sukcesy tegoroczne 3msc w brązowym kasku, 2 MSC srebrny kask, 2msc IMEJ, 3msc w jednej z rund MSJ obecnie 5 w generalce traci 5pkt i teraz 3msc MMPJ no nie wiem może ja jestem jakiś dziwny ale dla mnie wygląda to nieźle nie wiem czy jest ktoś obok Kowalskiego i Cierniaka co osiągnęli więcej w tym sezonie. Starty ma tragiczne najgorsze z całej stawki jak ich nie poprawi będzie miał olbrzymie problemy w dalszej karierze ale jest to zawodnik o nie przeciętnych możliwościach
    Dystans chłopie.

  12. Powrót do góry    #5770
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cóż za kurtuazja. Urzędują przez ścianę i dzwonili. Nie spodziewałem się tego po naszych prezesach. Mogli krzyknąć, zapukać w ścianę, albo spotkać się na parkingu

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    artur99 (30-08-2023)

  14. Powrót do góry    #5771
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dystans chłopie.
    Do czego? Nie którym tu dystansu do żużlowców brakuje i chłodnej oceny.

  15. Powrót do góry    #5772
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Skoro dostał telefon to miło. Byle na ten telefon nikt z Unii nie dzwonił...
    No właśnie tu jest problem…

    Zobaczymy. Sensownych opcji jest mniej niż więcej, a najlepsza opcja chyba jest już nierealna. Tak czy siak jak ma być Damian kogoś do pomocy potrzebuje, a Roman jest od szkółki i niech tak zostanie. Zaraz wszystkich będziemy chcieli zrobić od wszystkiego i będą do niczego.

  16. Powrót do góry    #5773
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Cóż za kurtuazja. Urzędują przez ścianę i dzwonili. Nie spodziewałem się tego po naszych prezesach. Mogli krzyknąć, zapukać w ścianę, albo spotkać się na parkingu
    Brakuje tylko żeby jeszcze bus Dj507 był widziany w Lesznie...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  17. Powrót do góry    #5774
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Do czego? Nie którym tu dystansu do żużlowców brakuje i chłodnej oceny.
    Dystansu do tego porównania i dziel przez 2 to co napisałem. Oczywiście, że Damian ma wielkie możliwości niż wymieniani zawodnicy w moim wpisie. Jest lepszym „żużlokiem” , ale najważniejszy element w tym sporcie ma wybitnie słaby i niestety od długiego czasu nawet drobnego progresu w tym aspekcie nie widać i to porównanie może ma sens, ale odnośnie całej procedury startowej i samych startów. Także wiesz to z przymrużeniem oka bierz co napisałem w tym porównaniu.

  18. Powrót do góry    #5775
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Brawo Damian Ratajczak !! Indywidualnie świetny sezon !! Kolejny medal jak na 18 latka to świetnie wygląda . Gratulacje i oby tak dalej

  19. Powrót do góry    #5776
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Cóż za kurtuazja. Urzędują przez ścianę i dzwonili. Nie spodziewałem się tego po naszych prezesach. Mogli krzyknąć, zapukać w ścianę, albo spotkać się na parkingu
    Jakby SK był codziennie w Lesznie to pewnie mogłoby tak się wydarzyć jak mówisz.

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Brakuje tylko żeby jeszcze bus Dj507 był widziany w Lesznie...
    Jakby widok busa w Lesznie był wyznacznikiem to byśmy chyba w składzie mieli pewnego Brytyjczyka i jednego AUS.

  20. Powrót do góry    #5777
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Powiem tak, już bez podśmiechujek o ścianach. Czasy są ciężkie i wymagają trudnych decyzji. Na rynku trenersko menadżerskim jest bieda nie mniejsza niż na rynku zawodniczym.

    Możemy żyć tym co było w 2011,albo jak w przypadku Okoniewskiego w 2002. Możemy też zadzwonić do Kędziory,bo zdaje się, że będzie bez pracy,albo faktycznie dajcie to mi i Noskiemu, czy innemu kibicowi,który ogarnia program lepiej niż Baron. Jak to fajnie, ktoś powiedział po meczu z Wrocławiem - na stadionie było ich z 10 tysięcy

    Ilu znacie lepszych, dostępnych, którzy są na wyciągnięcie ręki?

  21. Powrót do góry    #5778
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Powiem tak, już bez podśmiechujek o ścianach. Czasy są ciężkie i wymagają trudnych decyzji. Na rynku trenersko menadżerskim jest bieda nie mniejsza niż na rynku zawodniczym.

    Możemy żyć tym co było w 2011,albo jak w przypadku Okoniewskiego w 2002. Możemy też zadzwonić do Kędziory,bo zdaje się, że będzie bez pracy,albo faktycznie dajcie to mi i Noskiemu, czy innemu kibicowi,który ogarnia program lepiej niż Baron. Jak to fajnie, ktoś powiedział po meczu z Wrocławiem - na stadionie było ich z 10 tysięcy

    Ilu znacie lepszych, dostępnych, którzy są na wyciągnięcie ręki?
    Niż Sławek?

    Patrząc czysto na sprawy regulaminowo/taktyczne lepszej opcji nie ma. Trzeba akurat oddać Sławkowi, że potrafi wyciągnąć coś z niczego i świeży przykład w Landshut z Polonią temu dowodzi. Przegrywać po 5 biegu 8:21 , tracąc lidera , 3 zawodnikami wyciąga wynik na 44:45.
    Czy to dobry wybór? Ile ludzi tyle opinii, ja jakieś zadry nie mam do tego człowieka nie mam. Zawodnicy przychodzili do klubów którym jest nie po drodze i trenerzy również jak w Gorzowie protesty i wzięcie do pracy w klubie Śwista.

  22. Powrót do góry    #5779
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Gratulacje dla Ratajczaka, bo porobił go banbor? Serio?
    Nisko ma ustawiona poprzeczkę a i tak ja straca
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #5780
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Niż Sławek?

    Patrząc czysto na sprawy regulaminowo/taktyczne lepszej opcji nie ma. Trzeba akurat oddać Sławkowi, że potrafi wyciągnąć coś z niczego i świeży przykład w Landshut z Polonią temu dowodzi. Przegrywać po 5 biegu 8:21 , tracąc lidera , 3 zawodnikami wyciąga wynik na 44:45.
    Czy to dobry wybór? Ile ludzi tyle opinii, ja jakieś zadry nie mam do tego człowieka nie mam. Zawodnicy przychodzili do klubów którym jest nie po drodze i trenerzy również jak w Gorzowie protesty i wzięcie do pracy w klubie Śwista.
    No i moim zdaniem potrzebujemy kogoś takiego. Kogoś kto nie da też sobie wejść na głowę komisarzowi. Kogoś kto nie będzie tępo patrzył w program dwie godziny, po czym przed nominowanymi okaże się, że nie ma kogo wystawić w 14 biegu. Do tego ktoś nowy, świeży do juniorów, żeby tchnąć w nich życie. I pchamy ten wózek z Andrzejem kolejny sezon

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (30-08-2023)

  25. Powrót do góry    #5781
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Gratulacje dla Ratajczaka, bo porobił go banbor? Serio?
    Nisko ma ustawiona poprzeczkę a i tak ja straca
    Tak, gość startując jak paralityk+ niezbyt szybki sprzęt robi maxa wynikowo.
    Dwa, nie porównuje broń boże , ale Gollob startował w jego wieku jeszcze gorzej.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  26. Powrót do góry    #5782
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ale to nie jest gość co się żużla dopiero uczy pierwszy sezon.
    Przy banborze to doświadczony ligowiec. Rozumiem, że na tle eligi można nie ogarniać startów, ale na tle innych rówieśników?
    Nie było cierniaka nie było przyjemskiego a chłopczyna wygrał jeden bieg.
    Glaszczcie dalej..

    Na razie idzie ścieżka bartkowiaka szostaka itp.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    welna (30-08-2023)

  28. Powrót do góry    #5783
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2023
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Niż Sławek?

    Patrząc czysto na sprawy regulaminowo/taktyczne lepszej opcji nie ma. Trzeba akurat oddać Sławkowi, że potrafi wyciągnąć coś z niczego i świeży przykład w Landshut z Polonią temu dowodzi. Przegrywać po 5 biegu 8:21 , tracąc lidera , 3 zawodnikami wyciąga wynik na 44:45.
    Czy to dobry wybór? Ile ludzi tyle opinii, ja jakieś zadry nie mam do tego człowieka nie mam. Zawodnicy przychodzili do klubów którym jest nie po drodze i trenerzy również jak w Gorzowie protesty i wzięcie do pracy w klubie Śwista.
    Nie ma co drążyć tematu menadżera na przyszły sezon, bo sztab szkoleniowy w tym tygodniu został skompletowany na przyszły sezon. Witamy na pokładzie Tomasza Bajerskiego.

  29. Powrót do góry    #5784
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale to nie jest gość co się żużla dopiero uczy pierwszy sezon.
    Przy banborze to doświadczony ligowiec. Rozumiem, że na tle eligi można nie ogarniać startów, ale na tle innych rówieśników?
    Nie było cierniaka nie było przyjemskiego a chłopczyna wygrał jeden bieg.
    Glaszczcie dalej..

    Na razie idzie ścieżka bartkowiaka szostaka itp.
    Pierwszy raz oglądasz, że nie wiesz że nawet w młodzieżówkach startuje 18 motocykli z tyłu ? Wyników miałem na myśli ogół. Nie tylko dzisiejsze zawody.

    Cytat Zamieszczone przez AgRoMiX333 Zobacz posta
    Nie ma co drążyć tematu menadżera na przyszły sezon, bo sztab szkoleniowy w tym tygodniu został skompletowany na przyszły sezon. Witamy na pokładzie Tomasza Bajerskiego.
    Mam podobne info.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  30. Powrót do góry    #5785
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez AgRoMiX333 Zobacz posta
    Nie ma co drążyć tematu menadżera na przyszły sezon, bo sztab szkoleniowy w tym tygodniu został skompletowany na przyszły sezon. Witamy na pokładzie Tomasza Bajerskiego.
    Jak tak będzie to mimo wszystko opcja git na to co jest dostępne. Ma swoje za uszami, ale raczej to facet który potrafi postawić na swoim i nie pierdzieli się w tańcu. Poza tym duo po latach Jankes/Bajer może być ciekawe dla młodych , a sama osoba Tomka dość ofensywna może takiemu Damianowi pomóc. Zobaczymy.

  31. Powrót do góry    #5786
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale to nie jest gość co się żużla dopiero uczy pierwszy sezon.
    Przy banborze to doświadczony ligowiec. Rozumiem, że na tle eligi można nie ogarniać startów, ale na tle innych rówieśników?
    Nie było cierniaka nie było przyjemskiego a chłopczyna wygrał jeden bieg.
    Glaszczcie dalej..

    Na razie idzie ścieżka bartkowiaka szostaka itp.
    To co jedzie jest lepsze od Smektały w jego wieku ale zgoda jak to całe doświadczenie które zdobył przez te 3 lata nie zostanie jakoś przyswojone zimą i nie będzie przełomu tak jak to było u Smyka w tym samym momencie kariery u którego śr biegowa skoczyła z 1.0 punktu na bieg do 1.8 to nie liczył bym na jakieś fajerwerki z jego strony w dalszej karierze to by oznaczało że jest aż takim beztalenciem startowym że jest to nie do przeskoczenia jak on ma się nauczyć poważnej jazdy na dystansie to musi szarpać o każdy punkt z konkretnymi seniorami a nie zostawać na każdym starcie o 5 motocykli z tyłu
    Ostatnio edytowane przez slawek-unia ; 30-08-2023 o 23:45

  32. Powrót do góry    #5787
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Gratulacje dla Ratajczaka, bo porobił go banbor? Serio?
    Nisko ma ustawiona poprzeczkę a i tak ja straca
    Różnica między nimi to 1,5 roku. Przepaść po prostu.
    A Banbora nie byłoby w biegu dodatkowym gdyby nie Grzelak. 3,5 okrążenia jechał dobrze ale na ostatnim luku coś szeroko mu się wyjechało...

  33. Powrót do góry    #5788
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 26 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Na razie idzie ścieżka bartkowiaka szostaka itp.
    Porównanie kompletnie nietrafione, ponieważ zarówno Bartkowiak, a tym bardziej Szostak to typowi startowcy. Damian jednak mimo młodszego wieku od wspomnianej dwójki ma dużo większe sukcesy. Jeśli Damian poprawi starty to ma szanse być dobrym zawodnikiem, bo jeśli chodzi o umiejętności jeździeckie to bije wspomnianą dwójkę na głowę.
    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #5789
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Szostak przypomina mi Kaczmarka.
    Jazda poprawna ale taka bezplciowa.
    Kaczmarek mial przynajmniej jakies mlodziezowe sukcesy,
    u Szostaka sie na takowe nie zanosi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #5790
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Brąz MIMP to sukces Damiana, ale od 3 lat nawet na milimetr nie zrobił postępu w startach i to nie rokuje dobrze, tym bardziej w e-lidze. Gdyby był ten element to byłby na poziomie Kowalskiego. Praca tak jak pisałem nie może się zacząć zimą albo wiosną a już teraz! Co trzeba zrobić pisałem już wcześniej.

  36. Powrót do góry    #5791
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Brąz MIMP to sukces Damiana, ale od 3 lat nawet na milimetr nie zrobił postępu w startach i to nie rokuje dobrze, tym bardziej w e-lidze. Gdyby był ten element to byłby na poziomie Kowalskiego. Praca tak jak pisałem nie może się zacząć zimą albo wiosną a już teraz! Co trzeba zrobić pisałem już wcześniej.
    Zgłoś się do Damiana skoro wiesz co zrobić
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  37. Powrót do góry    #5792
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Powtórzę to co już pisałem
    Ratajczak to ,,kopiuj/wklej” Kasprzak.
    Jak jedzie pierwszy to nawet się ,,wygina” i jakoś to jeszcze wygląda.
    Ale jak jedzie z tyłu to w połowie prostej już noga wystawiona i nie wiedzieć czemu hamuje.
    Identycznie jak KK.
    Nawet Jego zachowanie w parkingu jest takie trochę ,,Kasprzakowe”.
    Wywiady podobnie.

    I żeby nie było, że narzekam ( choć to nie narzekanie , tylko moja opinia podparta obserwacją), to dla mnie Przyjemski to też żaden wirtuoz i nowe cudowne dziecko polskiego speedwaya.
    Gość ma fenomenalne starty, szafy pod dupą i fruwa.
    Ale ogólnie jest równie sztywny co Damian.
    Ani jeden , ani drugi nie mają tego czegoś co ma np taki właśnie Bańbor, czy nasz Nazar( nie podaje tu za przykład Cierniaka, bo to zupełnie inny level).
    Tej walki, agresji , pomysłu na torze, tego charakteru ,,walczaka”
    Biegi Pawła i Damiana się ogląda i o nich zapomina. Bo są nudne.
    Natomiast kiedy na torze jest Bartek czy Nazar, to wiadomo, że nawet jak nie wygrają , to będą gryźć tor , a nie hamować 27 metrów przed wejściem w łuk.

    Ot taka różnica.

    I wracając jeszcze do Damiana ….
    Jak się przez 3 lata nie nauczył startować , to już się nie nauczy.
    Takie rzeczy się ma , albo się ich nie ma.
    Oczywiście można ciężką pracą , poprawić się , ale tu nie chodzi o setne sekundy . Tu jest mowa o sekundzie, czasami dwóch, jak taśma jest w górze , a Ratajczak dopiero orientuje się , że czas puścić sprzęgło.
    Ale oczywiście życzę mu jak najlepiej.
    I pewnie raz , dwa razy uda mu się wystrzelić spod taśmy…
    No, ale przecież i Smektale zdarza się minąć kogoś po walce, ale chyba nikt go od razu po jednym razie nie nazwie …..leszczyńskim Loramem ….

  38. Powrót do góry    #5793
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Powtórzę to co już pisałem
    Ratajczak to ,,kopiuj/wklej” Kasprzak.
    Jak jedzie pierwszy to nawet się ,,wygina” i jakoś to jeszcze wygląda.
    Ale jak jedzie z tyłu to w połowie prostej już noga wystawiona i nie wiedzieć czemu hamuje.
    Identycznie jak KK.
    Nawet Jego zachowanie w parkingu jest takie trochę ,,Kasprzakowe”.
    Wywiady podobnie.

    I żeby nie było, że narzekam ( choć to nie narzekanie , tylko moja opinia podparta obserwacją), to dla mnie Przyjemski to też żaden wirtuoz i nowe cudowne dziecko polskiego speedwaya.
    Gość ma fenomenalne starty, szafy pod dupą i fruwa.
    Ale ogólnie jest równie sztywny co Damian.
    Ani jeden , ani drugi nie mają tego czegoś co ma np taki właśnie Bańbor, czy nasz Nazar( nie podaje tu za przykład Cierniaka, bo to zupełnie inny level).
    Tej walki, agresji , pomysłu na torze, tego charakteru ,,walczaka”
    Biegi Pawła i Damiana się ogląda i o nich zapomina. Bo są nudne.
    Natomiast kiedy na torze jest Bartek czy Nazar, to wiadomo, że nawet jak nie wygrają , to będą gryźć tor , a nie hamować 27 metrów przed wejściem w łuk.

    Ot taka różnica.

    I wracając jeszcze do Damiana ….
    Jak się przez 3 lata nie nauczył startować , to już się nie nauczy.
    Takie rzeczy się ma , albo się ich nie ma.
    Oczywiście można ciężką pracą , poprawić się , ale tu nie chodzi o setne sekundy . Tu jest mowa o sekundzie, czasami dwóch, jak taśma jest w górze , a Ratajczak dopiero orientuje się , że czas puścić sprzęgło.
    Ale oczywiście życzę mu jak najlepiej.
    I pewnie raz , dwa razy uda mu się wystrzelić spod taśmy…
    No, ale przecież i Smektale zdarza się minąć kogoś po walce, ale chyba nikt go od razu po jednym razie nie nazwie …..leszczyńskim Loramem ….
    Żeby w południe już pijanym być. No wiesz co co do Przyjemskiego pełna zgoda. A i z Banborem bym poczekał, póki co na Sasinowym sprzęcie zasuwa. Byle nie zapomniał tego talentu wykorzystać jak nasz PPj. Póki co jest fajny bo wyluzowany. Zobaczymy.
    Damian jest wolny jak gnój z węglem dlatego jego optyka jest zaklamana.
    Ostatnio edytowane przez Dominik ; 31-08-2023 o 12:16
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  39. Powrót do góry    #5794
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Powtórzę to co już pisałem
    Ratajczak to ,,kopiuj/wklej” Kasprzak.
    Jak jedzie pierwszy to nawet się ,,wygina” i jakoś to jeszcze wygląda.
    Ale jak jedzie z tyłu to w połowie prostej już noga wystawiona i nie wiedzieć czemu hamuje.
    Identycznie jak KK.
    Nawet Jego zachowanie w parkingu jest takie trochę ,,Kasprzakowe”.
    Wywiady podobnie.

    I żeby nie było, że narzekam ( choć to nie narzekanie , tylko moja opinia podparta obserwacją), to dla mnie Przyjemski to też żaden wirtuoz i nowe cudowne dziecko polskiego speedwaya.
    Gość ma fenomenalne starty, szafy pod dupą i fruwa.
    Ale ogólnie jest równie sztywny co Damian.
    Ani jeden , ani drugi nie mają tego czegoś co ma np taki właśnie Bańbor, czy nasz Nazar( nie podaje tu za przykład Cierniaka, bo to zupełnie inny level).
    Tej walki, agresji , pomysłu na torze, tego charakteru ,,walczaka”
    Biegi Pawła i Damiana się ogląda i o nich zapomina. Bo są nudne.
    Natomiast kiedy na torze jest Bartek czy Nazar, to wiadomo, że nawet jak nie wygrają , to będą gryźć tor , a nie hamować 27 metrów przed wejściem w łuk.

    Ot taka różnica.

    I wracając jeszcze do Damiana ….
    Jak się przez 3 lata nie nauczył startować , to już się nie nauczy.
    Takie rzeczy się ma , albo się ich nie ma.
    Oczywiście można ciężką pracą , poprawić się , ale tu nie chodzi o setne sekundy . Tu jest mowa o sekundzie, czasami dwóch, jak taśma jest w górze , a Ratajczak dopiero orientuje się , że czas puścić sprzęgło.
    Ale oczywiście życzę mu jak najlepiej.
    I pewnie raz , dwa razy uda mu się wystrzelić spod taśmy…
    No, ale przecież i Smektale zdarza się minąć kogoś po walce, ale chyba nikt go od razu po jednym razie nie nazwie …..leszczyńskim Loramem ….
    Nie wiem ile zawodów/biegów widziałeś Nazara czy też Bańbora ale jeśli już teraz wiesz że oni mają ta zadziorność co nie ma Ratajczak to gratuluję wiedzy i znania się na speedwayu. Ciekawa kwestia z tymi startami bo Cegielski i Jabłoński poruszając ta kwestię w kolegium żużlowym uważają ze element startu jest możliwie najłatwiej do nauczenia i idzie to zrobić w każdym wieku. Więc trochę chyba mają inne zdanie niż ty.na ten temat ale oni raczej słabymi ekspertami są.

  40. Powrót do góry    #5795
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Ja wiem że Kasprzak jest jaki jest i jego kariera gwałtownie się załamała ale z postu Wełny można wywnioskować że Wicemistrz Świata i przez wiele lat czołowy ligowiec to w sumie nikt przy wielkim talencie mistrza fachu żużlowego pana Bańbora za dużo chlejesz Wełna

  41. Powrót do góry    #5796
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Uczepili się tego ,,chlania'' .....
    Niebywałe
    Mam wrażenie, że w temacie alko , macie ten sam tok rozumowania co w temacie Unii, czyli ,,zero-jedynkowy''

    Kieliszek dobrego wina ....chlejący alkoholik
    ,,Nasze'' leszczyńskie, nawet gówno - najlepsze bo ......nasze

    Zero obiektywizmu i merytorycznej rozmowy.
    Pisze o Ratajczaku i o tym co obecnie prezentuje (podaje fatalne starty, hamowanie, wyciąganie nogi) a w zamian ....... w zamian czytam o ,,chlaniu''

    Jak ktoś będzie mieć jakieś inne argumenty, które sprawią, że zmienię zdanie o tegorocznej dyspozycji Ratajczaka, beznadziejnej i nędznej dyspozycji, o jego średniej , która od 2021 rok w rok jest niższa to.....zapraszam.

    Póki co ....szkoda mojego czasu
    Ostatnio edytowane przez welna ; 31-08-2023 o 12:55

  42. Powrót do góry    #5797
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Uczepili się tego ,,chlania'' .....
    Niebywałe
    Mam wrażenie, że w temacie alko , macie ten sam tok rozumowania co w temacie Unii, czyli ,,zero-jedynkowy''

    Kieliszek dobrego wina ....chlejący alkoholik
    ,,Nasze'' leszczyńskie, nawet gówno - najlepsze bo ......nasze

    Zero obiektywizmu i merytorycznej rozmowy.
    Pisze o Ratajczaku i o tym co obecnie prezentuje (podaje fatalne starty, hamowanie, wyciąganie nogi) a w zamian ....... w zamian czytam o ,,chlaniu''

    Jak ktoś będzie mieć jakieś inne argumenty, które sprawią, że zmienię zdanie o tegorocznej dyspozycji Ratajczaka, beznadziejnej i nędznej dyspozycji, o jego średniej , która od 2021 rok w rok jest niższa to.....zapraszam.

    Póki co ....szkoda mojego czasu
    Nie, Ty już go skresliles panie obiektywny.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  43. Powrót do góry    #5798
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Nie, Ty już go skresliles panie obiektywny.
    No właśnie …
    Ja Go ,,skreśliłem”
    Tak to właśnie rozumiecie ….

    Ja Go nie skreśliłem, ja Go tylko oceniłem !
    Jako obserwator i kibic mam do tego pełne prawo , oceniać Jego sportowe ,,poczynania”

    Wszystko

  44. Powrót do góry    #5799
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Powtórzę to co już pisałem
    Ratajczak to ,,kopiuj/wklej” Kasprzak.
    Jak jedzie pierwszy to nawet się ,,wygina” i jakoś to jeszcze wygląda.
    Ale jak jedzie z tyłu to w połowie prostej już noga wystawiona i nie wiedzieć czemu hamuje.
    Identycznie jak KK.
    Nawet Jego zachowanie w parkingu jest takie trochę ,,Kasprzakowe”.
    Wywiady podobnie.

    I żeby nie było, że narzekam ( choć to nie narzekanie , tylko moja opinia podparta obserwacją), to dla mnie Przyjemski to też żaden wirtuoz i nowe cudowne dziecko polskiego speedwaya.
    Gość ma fenomenalne starty, szafy pod dupą i fruwa.
    Ale ogólnie jest równie sztywny co Damian.
    Ani jeden , ani drugi nie mają tego czegoś co ma np taki właśnie Bańbor, czy nasz Nazar( nie podaje tu za przykład Cierniaka, bo to zupełnie inny level).
    Tej walki, agresji , pomysłu na torze, tego charakteru ,,walczaka”
    Biegi Pawła i Damiana się ogląda i o nich zapomina. Bo są nudne.
    Natomiast kiedy na torze jest Bartek czy Nazar, to wiadomo, że nawet jak nie wygrają , to będą gryźć tor , a nie hamować 27 metrów przed wejściem w łuk.

    Ot taka różnica.

    I wracając jeszcze do Damiana ….
    Jak się przez 3 lata nie nauczył startować , to już się nie nauczy.
    Takie rzeczy się ma , albo się ich nie ma.
    Oczywiście można ciężką pracą , poprawić się , ale tu nie chodzi o setne sekundy . Tu jest mowa o sekundzie, czasami dwóch, jak taśma jest w górze , a Ratajczak dopiero orientuje się , że czas puścić sprzęgło.
    Ale oczywiście życzę mu jak najlepiej.
    I pewnie raz , dwa razy uda mu się wystrzelić spod taśmy…
    No, ale przecież i Smektale zdarza się minąć kogoś po walce, ale chyba nikt go od razu po jednym razie nie nazwie …..leszczyńskim Loramem ….
    Jak Ratajczak zrobi taką karierę jak Kasprzak i będzie takim młodzieżowcem jak Kasprzak to ja będę zadowolony

  45. Powrót do góry    #5800
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No właśnie …
    Ja Go ,,skreśliłem”
    Tak to właśnie rozumiecie ….

    Ja Go nie skreśliłem, ja Go tylko oceniłem !
    Jako obserwator i kibic mam do tego pełne prawo , oceniać Jego sportowe ,,poczynania”

    Wszystko
    Screenshot_2023-08-31-13-59-02-601_com.android.chrome-edit.jpg


    Skoro się już nie nauczy tam nic z niego nie będzie. Czy inaczej to rozumiesz. Tylko mi tu nie lawiruj jak strażak
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  46. Powrót do góry    #5801
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Jak na razie to Ratajczak sporo już zdobył jak na swój wiek. I nie zgodzę się z teza że wyciąga nogę i hamuje jak Kasprzak. Akurat woli walki mu nie brakuje. Na pewno i przede wszystkim brakuje mu dobrego lub choćby przyzwoitego startu. I jest to mega w****iające że przez tyle czasu jest problem z tym żeby to poprawić. Można by powiedzieć że w tej chwili Ratajczak dysponuje chyba najsłabszym startem w całej Ekstralidze... A mimo to potrafi przywieźć jakieś punkty(daleko im do takich jakie chcemy i on sam chce przywozić ale jednak...) dodatkowo jak już pisałem osiągnął już wiele jak na swój wiek zdobył już kilka medali, jest w Kadrze, awansował do Finałów MŚJ gdzie próżno szukać wielu z którymi go zrównałeś Wełna.. To chyba pokazuje że coś tam w sobie ten chłopak ma i Mam nadzieję że klub ogarnie mu kogoś (np Okonia) kto by z nim popracował nad tą technika startu i zobaczymY. Bez tego na pewno wielkim zuzlowcem nie będzie tu chyba każdy się zgadza...

    Natomiast zachwyty na dziś nad Parnickim czy Banborem to juz śmiech... Na razie to oni w przeciwieństwie do Damiana nie osiągnęli kompletnie NIC w tym sporcie... Po za tym poczekamy może aż pojadą te 2-3 sezony jak Ratajczak i gdzie wtedy będą. Jak zaczną rosnąć, zalicza kilka gleb itd itp...

    Ty Wełna zarzucasz, że tu wielu zerojedynkowych jest i niby nie obiektywnych bo zapatrzonych w swój klub i jego zawodników w przeciwieństwie do wielkiego kibica Welny... Ale to Ty przyczepiłeś się jak rzep do Smektaly i Ratajczaka i na każdym kroku ich krytykujesz w wielu przypadkach bez podstawnie, a często gęsto po prostu obrażasz przy okazji chyba próbując tutaj zgrywać jedynego obiektywnego i twierdząc że to dlatego bo ci tak na nich zależy... Już co to napisałem kiedyś dupa z ciebie nie kibic. W niczym nie jesteś lepszy Tu od innych (nie mówię o jakich wydziwach na multikontach i odklejencach totalnych) chociaż na takiego pozujesz..
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    artur99 (31-08-2023)

  48. Powrót do góry    #5802
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Odbiegając od dyskusji o Damianie to pewnie już wiecie że 7.10 czeka nas jeszcze impreza na Smoku. Jeśli wyjdzie jak na imprezie Sqry to szykuje się fajna sobota oby pogoda dopisała. Ciekawe kto jeszcze się pojawi na tej imprezie ze "starej gwardii" oprócz Jankesa?

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    Kuba_88 (31-08-2023)

  50. Powrót do góry    #5803
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Macie rację
    Dupa ze mnie
    Nie kibic

  51. Powrót do góry    #5804
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Macie rację
    Dupa ze mnie
    Nie kibic
    Merytoryczna i obiektywna odpowiedź wełna. Nie ma co.

    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Odbiegając od dyskusji o Damianie to pewnie już wiecie że 7.10 czeka nas jeszcze impreza na Smoku. Jeśli wyjdzie jak na imprezie Sqry to szykuje się fajna sobota oby pogoda dopisała. Ciekawe kto jeszcze się pojawi na tej imprezie ze "starej gwardii" oprócz Jankesa?
    Milion % Bałon
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  52. Powrót do góry    #5805
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Żeby w południe już pijanym być. No wiesz co co do Przyjemskiego pełna zgoda. A i z Banborem bym poczekał, póki co na Sasinowym sprzęcie zasuwa. Byle nie zapomniał tego talentu wykorzystać jak nasz PPj. Póki co jest fajny bo wyluzowany. Zobaczymy.
    Damian jest wolny jak gnój z węglem dlatego jego optyka jest zaklamana.
    Ty wszystko sprowadzasz do sprzetu. Pawlicki wolny Ratajczak wolny. Masz taki sprzet na jaki zaslugujesz i tyle.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •