Strona 80 z 137 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,556 do 3,600 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3556
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Chris ma zielone światło od lekarzy co do powrotu. Niestety sam zawodnik nie chce wracać i boi się powrotu na tor. Możliwa praca z psychologiem.
    Co do Grzesia jutro możliwe, że otrzymam jakieś informacje jeżeli tak to dam znać.
    Sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądać, mecz w piątek , a człowiek już żyje meczem. Czuje się jak przed rewanżowym spotkaniem barażowym o Ekstraligę z Rybnikiem w 2001 roku.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 03-07-2023 o 19:40

  2. Powrót do góry    #3557
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Chris ma zielone światło od lekarzy co do powrotu. Niestety sam zawodnik nie chce wracać i boi się powrotu na tor. Możliwa praca z psychologiem.
    Co do Grzesia jutro możliwe, że otrzymam jakieś informacje jeżeli tak to dam znać.
    Sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądać, mecz w piątek , a człowiek już żyje meczem. Czuje się jak przed rewanżowym spotkaniem barażowym o Ekstraligę z Rybnikiem w 2001 roku.
    Jeśli jeszcze nie jest pewne i dopiero jutro się coś wyjaśni to troche mało czasu będzie miał na treningi. Never a możesz wyjaśnić dlaczego tak długo trwała przerwa u Grzegorza? Czy lekarz coś spartolił i nikt nie chce tego podać publicznie czy to jednak organizm wolno się goi? Bo widzę że masz tam dojścia w klubie

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (03-07-2023)

  4. Powrót do góry    #3558
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Chris ma zielone światło od lekarzy co do powrotu. Niestety sam zawodnik nie chce wracać i boi się powrotu na tor. Możliwa praca z psychologiem.
    Co do Grzesia jutro możliwe, że otrzymam jakieś informacje jeżeli tak to dam znać.
    Sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądać, mecz w piątek , a człowiek już żyje meczem. Czuje się jak przed rewanżowym spotkaniem barażowym o Ekstraligę z Rybnikiem w 2001 roku.
    Holder jak nie chce jechać do niech oddaje kasę za przygotowanie i wypad. To nie sport dla mięczaków

  5. Powrót do góry    #3559
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Czuje się jak przed rewanżowym spotkaniem barażowym o Ekstraligę z Rybnikiem w 2001 roku.
    Pamiętam ten mecz a najbardziej 15 bieg i Adams z Drymlem przywieźli 5:1. Z tego co kojarzę to Rybniczanie złożyli protest w celu sprawdzenia motocykla Adamsa , w rezultacie sprawdzili i nic nie znaleźli.
    Taki kontrast w 2001 broniliśmy się przed spadkiem a w 2002 wzmocnieni Ułamkiem i Okoniem walczyliśmy o medale zdobywając srebro.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  6. Powrót do góry    #3560
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Holder jak nie chce jechać do niech oddaje kasę za przygotowanie i wypad. To nie sport dla mięczaków

    A jak pojedzie jak Miedzinski ? Może lepiej dać Nazara.

    Chris od 10 lat wygląda jakby się bal jeździć. A teraz naprawdę się boi, tu może być różnie.

  7. Powrót do góry    #3561
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Jeśli jeszcze nie jest pewne i dopiero jutro się coś wyjaśni to troche mało czasu będzie miał na treningi. Never a możesz wyjaśnić dlaczego tak długo trwała przerwa u Grzegorza? Czy lekarz coś spartolił i nikt nie chce tego podać publicznie czy to jednak organizm wolno się goi? Bo widzę że masz tam dojścia w klubie
    Wiesz co nie mam pojęcia. Znam osobę z samego centrum tego klubu, ale od długiego czasu wszyscy nabrali wody w usta i to mnie niepokoi.
    Dzisiaj wylałem swoje żale tej osobie i jutro powinna mi dać informacje co do Grzesia, ale widać stresik nie tylko u mnie. Tam w klubie chyba są pełne gacie i stresik już przy poniedziałku. My możemy się domyślać wielu rzeczy. Jak tylko czegoś się dowiem, o ile się dowiem to dam znać.

    Z Grzesiem i tym jego obojczykiem na prawdę coś śmierdzi na kilometr. Domin wraca po 6 tygodniach gdzie miał pauzować 3 miesiące , przy dużo cięższym urazie i nawet nie ma co gadać. Tutaj wątpię by było coś więcej jeśli chodzi o urazy niż obojczyk chociaż w pierwszej chwili tak głośno sobie myślałem. Możliwe, że coś przy operacji mogło pójść nie tak. Chyba, że doszło do jakiegoś skomplikowanego złamania.
    Tobiasz startował po miesiącu po złamaniu obojczyka , tutaj jakby Grzesiu zapadł się pod ziemię. Dziwne i niepokojące jest to.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    chris8 (03-07-2023)

  9. Powrót do góry    #3562
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Lublin nam w niczym nie pomoże, pisałem ze to mało realne, nawet bez Kubery. Ale faktem jest ze pomogli GKM. Zadnego innego spotkania tak słabego nie pojechali. Jesli ostatnia drużyna w tabeli osłabiona w dodatku robi lepszy wynik niż MP z gwiazdami GP to wygląda to co najmniej bardzo podejrzanie. Nagle 4 zawodników z podstawowego składu w tym gwiazdy gp, nie potrafi 4 pkt w meczu zrobic, a wynik meczu 56:34, dokładnie taki jaki miał byc zeby gkm zgarnął bonusa. Nikt mi nie wmówi ze to nie był umowiony mecz.
    Przypomnę dwumecz o awans Bydgoszczy i Poznania. Nikt Ci nie wmówi , że czarne jest czarne... Mamy w naszym kraju już dość teorii spiskowych. Daj spok.
    Propaganda nie ogłupia. Ona jest z góry obliczona na durni.

  10. Powrót do góry    #3563
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Pamiętam ten mecz a najbardziej 15 bieg i Adams z Drymlem przywieźli 5:1. Z tego co kojarzę to Rybniczanie złożyli protest w celu sprawdzenia motocykla Adamsa , w rezultacie sprawdzili i nic nie znaleźli.
    Taki kontrast w 2001 broniliśmy się przed spadkiem a w 2002 wzmocnieni Ułamkiem i Okoniem walczyliśmy o medale zdobywając srebro.
    Oby tym razem było podobnie Dokładnie tak było kolego. Dużo emocji i ciężko szło to odrabianie strat z Rybnika.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Holder jak nie chce jechać do niech oddaje kasę za przygotowanie i wypad. To nie sport dla mięczaków
    Drugi taki uraz w tym fragmencie i może podzielić los Darcy’ego. To się tak mówi, ale Dobrucki przy 3 urazie kręgosłupa powiedział „stop”. Tutaj Chris po narodzinach dziecka i mając świeżo w głowie co zadziało się z Darcym ma obawy i nie ma co się dziwić.
    Ciężki temat. Nauczka na przyszłość, że po raz kolejny zawodnik i ewentualne narodziny dziecka powodują, że chłop jest gdzie indziej myślami niż przy żużlu co zrozumiałe. I Jaimon zrobił się bojaźliwy , a Chris to samo i do tego ten paskudny uraz.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A jak pojedzie jak Miedzinski ? Może lepiej dać Nazara.

    Chris od 10 lat wygląda jakby się bal jeździć. A teraz naprawdę się boi, tu może być różnie.
    Nawet Chris który się boi te 6/7/8 pkt jest w stanie zdobyć. Tu mówimy o czymś innym facet ma barierę psychiczną co do powrotu. Może w jego przypadku wydarzyć sie wszystko: może nie wrócić w ogóle, może wrócić pod koniec sezonu, albo może i jakimś cudem pojechać z GKM. Mało prawdopodobne, ale tak może sie zdarzyć , tutaj praca z psychologiem jest grana. Najważniejsze, że fizycznie jest gotowy, ale bariera jest w głowie. Chociaż ja totalnie nie wierzę w jego powrót.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 03-07-2023 o 20:25

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Havel (04-07-2023)

  12. Powrót do góry    #3564
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Wiesz co nie mam pojęcia. Znam osobę z samego centrum tego klubu, ale od długiego czasu wszyscy nabrali wody w usta i to mnie niepokoi.
    Dzisiaj wylałem swoje żale tej osobie i jutro powinna mi dać informacje co do Grzesia, ale widać stresik nie tylko u mnie. Tam w klubie chyba są pełne gacie i stresik już przy poniedziałku. My możemy się domyślać wielu rzeczy. Jak tylko czegoś się dowiem, o ile się dowiem to dam znać.

    Z Grzesiem i tym jego obojczykiem na prawdę coś śmierdzi na kilometr. Domin wraca po 6 tygodniach gdzie miał pauzować 3 miesiące , przy dużo cięższym urazie i nawet nie ma co gadać. Tutaj wątpię by było coś więcej jeśli chodzi o urazy niż obojczyk chociaż w pierwszej chwili tak głośno sobie myślałem. Możliwe, że coś przy operacji mogło pójść nie tak. Chyba, że doszło do jakiegoś skomplikowanego złamania.
    Tobiasz startował po miesiącu po złamaniu obojczyka , tutaj jakby Grzesiu zapadł się pod ziemię. Dziwne i niepokojące jest to.
    Czyli ktoś coś spartaczył a Grzegorz pewnie ma zakaz udzielania informacji. Jak miał nogę kontuzjowaną to sam wysyłał zdjęcia co się stało i były jakieś informacje a teraz cisza!! Ciewake czy jak padnie takie pytanie podczas meczu czy się nie wygada Trzymam kciuki by wrócił i kilka cennych punktów zdobył.
    Co do Adriana to mam nadzieję że nasi sobie odpuszczą od początku meczu i pojedzie Nazar lub juniorzy.
    Never jeśli masz jakies możliwości to przekaż by Baron zmienił ustawienie zawodników!!!!!!!! Bo to jest kpina by Miedziński był w parze z juniorem a Smyk z Kołdim
    Ostatnio edytowane przez chris8 ; 03-07-2023 o 20:35

  13. Powrót do góry    #3565
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Janusz w piątek mówił że Zengi w środę ma trenować ale prezes też pisał w zeszłym tygodniu że w czwartek ma być na treningu a go nie było.

  14. Powrót do góry    #3566
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Klub ma zaległości finansowe względem połowy zawodników. Podobno nie jest płacone od meczu domowego z Toruniem. Dziwnym trafem nagle Zengi przestał solidnie punktować, a teraz leczy złamanie obojczyka ponad miesiąc...

  15. Powrót do góry    #3567
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Never a możesz wyjaśnić dlaczego tak długo trwała przerwa u Grzegorza?
    Obojczyk, żebro, więzadła.

  16. Powrót do góry    #3568
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Jeśli jutro będzie w awizowanym składzie Smyk z Koldim w parze a co gorsze Miedziński z juniorami to jest istny sabotaż ze strony Barona. Wolę za Miedzińskiego Nazara który na Smoku może jakieś punkty przywieźć.

  17. Powrót do góry    #3569
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Obojczyk, żebro, więzadła.
    Jeśli to prawda to poważne kontuzje, szczególnie więzadła, to i tak szybko wraca Zengota. Ostatnio nawet Baron mówił, że wróci dopiero wtedy jak bedzie pewny, ze nie zrobi sobie i innym krzywdy na torze. Strasznie ostrożny był w pytaniach o powrót Zengoty.

  18. Powrót do góry    #3570
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Przypomnę dwumecz o awans Bydgoszczy i Poznania. Nikt Ci nie wmówi , że czarne jest czarne... Mamy w naszym kraju już dość teorii spiskowych. Daj spok.
    Zwłaszcza, że ten bonus w obecnej sytuacji nie ma już praktycznie żadnego znaczenia. Krosno musiałoby zdobyć 5 punktów by miał
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  19. Powrót do góry    #3571
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Janusz w piątek mówił że Zengi w środę ma trenować ale prezes też pisał w zeszłym tygodniu że w czwartek ma być na treningu a go nie było.
    Teraz to trochę „operacja na żywym organiźmie”. Wiemy, że nic nie wiemy i to najgorsze.

    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Jeśli jutro będzie w awizowanym składzie Smyk z Koldim w parze a co gorsze Miedziński z juniorami to jest istny sabotaż ze strony Barona. Wolę za Miedzińskiego Nazara który na Smoku może jakieś punkty przywieźć.
    Baron to beton. Nie rozumiem jak mogą być z niego zadowoleni…
    Fajny funfel jest i lubi steki starczy.

  20. Powrót do góry    #3572
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Jesli Zengi nie pojedzie w piatek to bedzie to juz totalna kompromitacja zarzadu, ze przez tyle czasu nie zdecydowali sie na sensowne wzmocnienie druzyny, nawet nie sprobowali jej kimkolwiek wzmocnic. Bylo tyle czasu i meczow by kogos zbudowac. To nie kontuzje beda winne w razie spadku. To biernosc i tumiwsizm zarzadu beda jego glowna przyczyna.

  21. Powrót do góry    #3573
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Jesli Zengi nie pojedzie w piatek to bedzie to juz totalna kompromitacja zarzadu, ze przez tyle czasu nie zdecydowali sie na sensowne wzmocnienie druzyny, nawet nie sprobowali jej kimkolwiek wzmocnic. Bylo tyle czasu i meczow by kogos zbudowac. To nie kontuzje beda winne w razie spadku. To biernosc i tumiwsizm zarzadu beda jego glowna przyczyna.
    Jak nie ma pieniędzy w klubie to też nie było szans na kogoś przyzwoitego do ściągnięcia chyba że masz sporo gotówkę to mogłeś się zgłosić pewnie by nie pogardzili

  22. Powrót do góry    #3574
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Na pewno kosztowaloby to wielokrotnie mniej niz straty finansowe w przypadku ewentualnego spadku.

  23. Powrót do góry    #3575
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Na pewno kosztowaloby to wielokrotnie mniej niz straty finansowe w przypadku ewentualnego spadku.
    A co w momencie jakby nie dało utrzymania to wtedy pokrywasz te straty?

  24. Powrót do góry    #3576
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Co do Miedzińskiego? Ja nie byłem świadomy, że koleś totalnie zero jazd spod taśmy. To w ogóle abstrakcja. Osobiście na prawdę żałuje , że nie poszliśmy w opcje tego Wrighta który jest wjeżdżony, jeździ z dobrym skutkiem w Anglii, gdyby podstawić mu sprzęt Janka jak Nazarowi to jestem przekonany, że facet pare punktów w meczu by był w stanie zdobyć. Nawet ten Toruń. Zabrakło nam 4 pkt do bonusa. Oby to ryzyko i najtańsza opcja nie zemściła się. Owszem liczyli na powrót Grzegorza i Chrisa, ale się przeliczyli. A mogliśmy przez ten okres zabrać zawodnika jakiegoś który potrafi szarpać na torze który spokojnie mógłby odbierać teraz jakże ważne punkty 2 linii rywali.

    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    A co w momencie jakby nie dało utrzymania to wtedy pokrywasz te straty?
    Nie mówmy tu o stratach, bo przed sezonem oszczędzili dzięki osobie Doylara, a dodatkowo zarobili ładne siano za Borowiaka.

    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Jak nie ma pieniędzy w klubie to też nie było szans na kogoś przyzwoitego do ściągnięcia chyba że masz sporo gotówkę to mogłeś się zgłosić pewnie by nie pogardzili
    Siano jest,ale wybrali opcje za darmo i zakładali powrót kontuzjowanych w czasie.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 03-07-2023 o 22:14

  25. Powrót do góry    #3577
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Podaj konkretna kwote. Bo jesli te 200 czy 300 tys to jest jakis ogromny wydatak to faktycznie dajmy sobje spokoj z ekstraliga. Zreszta Rusiecki w jednym z wywiadow napisal, ze jakby ten zawodnik byl gwarantem 6-7 punktow to on od razu by te pieniadze znalazl. Wiec nie wiem z czym masz problem. Pieniadze by byly, tylko zbytnia pewnosc siebie i waz w kieszeni zarzadu zaraz moga nas pogrzebac.

  26. Powrót do góry    #3578
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Podaj konkretna kwote. Bo jesli te 200 czy 300 tys to jest jakis ogromny wydatak to faktycznie dajmy sobje spokoj z ekstraliga. Zreszta Rusiecki w jednym z wywiadow napisal, ze jakby ten zawodnik byl gwarantem 6-7 punktow to on od razu by te pieniadze znalazl. Wiec nie wiem z czym masz problem. Pieniadze by byly, tylko zbytnia pewnosc siebie i waz w kieszeni zarzadu zaraz moga nas pogrzebac.
    Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć tą decyzje jeżeli Adrian byłby jakoś objeżdżony i chociaż dawał nadzieje na jakieś pojedyncze punkty, a tu zagrali w ciemno.
    To środowisko się zna, Kryjom myślał nad Adrianem, ale szybko z niego zrezygnował wziął Jeppesena. I nasi zobaczyli terminarz i po prostu założyli, że z Adrianem jakoś przepękają , a wróci Grzegorz z Chris „zaraz”. No i mamy teraz.

  27. Powrót do góry    #3579
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Nie zgodze sie. Te 2,00 na Smoku zrobione głównie po starcie w 1 biegu z 1 pola i jazda przy krawężniku, poza tym w takim składzie jakim jedziemy trudno nie być lepszym od juniorów. Na wyjazdach śr. 1,20. Pomijając już to że Lebedev ogólnie ma lepszą średnią, to w meczu z Krosnem Smyk 7, Lebedev 9, Smyk nie wygrał żadnego wyścigu, Lebedev wygrał dwa, a byłyby trzy gdyby nie pamiętny defekt i 12 pkt. Takie są fakty.
    Dobra zagiełeś mnie teraz tymi faktami:
    Lebiedew 1,678 pkt/bieg
    Smektala 1,632 pkt/bieg

    Wymieńmy Smyka na Lebiedewa, odmieni oblicze tej drużyny.

    PS: Lebiedew nie jeździ we Wrocławiu a w Krośnie. A Smektala tak jeździ z juniorami że do czasu kontuzji Kołodzieja to zawsze w meczu miał min. 2 biegi z Jaśkiem.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ale jak Wy to liczycie na rany Chrystusa ……???
    W pełnym składzie mielibyśmy ewentualnie dwa oczka więcej ( na Gorzowie u siebie ) i dalej 7 miejsce w tabeli……

    3 miejsce w tabeli …..
    Trochę z tyłu za Spartą , ale łokieć w łokieć z Lublinem ….
    Uważam że z Gorzowem i Czewa mecze były spokojnie do powalczenia i wygrania. Bonus w Toruniu też do odrobienia. No i logiczne że jak się dodaje jednym punkty to trzeba zabrać innym. Ale teraz to już tylko gdybanie.

  28. Powrót do góry    #3580
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Z tym składem bez 3 zawodników nie dałoby się zrobić punktów. Zwłaszcza w Toruniu, gdzie zawodnicy jechali na alibi byle tylko broń boże nie zrobić sobie krzywdy co było widać.

  29. Powrót do góry    #3581
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Zengota nie jedzie w piątek

  30. Powrót do góry    #3582
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Pamiętam ten mecz a najbardziej 15 bieg i Adams z Drymlem przywieźli 5:1. Z tego co kojarzę to Rybniczanie złożyli protest w celu sprawdzenia motocykla Adamsa , w rezultacie sprawdzili i nic nie znaleźli.
    Taki kontrast w 2001 broniliśmy się przed spadkiem a w 2002 wzmocnieni Ułamkiem i Okoniem walczyliśmy o medale zdobywając srebro.
    Eeee lepszy był bieg 13 i cenna trójeczka Jacka Jackiego Rempały

  31. Powrót do góry    #3583
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Zengota nie jedzie w piątek

    No to raczej prawdopodobne skoro nie było go na sparingu z Apatorem. Chris raczej też nie pojedzie.
    Jak juniorzy nie zaskoczą, to nie będzie spacerek dla Unii.

    Bardzo dziwna jest historia z Zengim. Bo to że Chris najlepiej by w tym sezonie już nie wsiadał na motocykl to raczej oczywiste.
    Zengi ze szpitala wrzuca jakieś fotki uśmiechnięte, są prognozy ze szybki powrót, i nagle zapada się pod ziemię. Nie wiem, wygląda to trochę absurdalnie. Oczywiście kwestie jakiś zaległości można pominąć, to są raczej bzdury.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 03-07-2023 o 22:55

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (03-07-2023)

  33. Powrót do góry    #3584
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Zengota nie jedzie w piątek
    W tak waznym meczu na pewno pojedzie. Nawet Gollob jest o tym przekonany.

  34. Powrót do góry    #3585
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    W tak waznym meczu na pewno pojedzie. Nawet Gollob jest o tym przekonany.
    A to jak Gollob jest przekonany, to nie wiem w ogóle o czym dyskusja
    Ostatnio edytowane przez Spes ; 03-07-2023 o 23:03

  35. Powrót do góry    #3586
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Teraz Baron musi zdecydować na kogo postawić...jeśli Nazar będzie się dobrze prezentował, to trzeba na Niego postawić od początku. W Toruniu wyglądał bardzo słabo , ale pamiętajmy...po kontuzji i nowy tor. Chyba, że odplamay bombę i do składu wskakuje Tate?

    Byle nie Adrian, błagam

  36. Powrót do góry    #3587
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Teraz Baron musi zdecydować na kogo postawić...jeśli Nazar będzie się dobrze prezentował, to trzeba na Niego postawić od początku. W Toruniu wyglądał bardzo słabo , ale pamiętajmy...po kontuzji i nowy tor. Chyba, że odplamay bombę i do składu wskakuje Tate?

    Byle nie Adrian, błagam
    Tate na treningu ledwo co wyciągnięty z samolotu prezentował się mega fajnie. Mimo,ze wraca po długiej przerwie i praktycznie zaczyna sezon to wyglądało to fajnie. Nie było widać takiej bojaźliwości w jeździe jak u Nazara. Tylko były to pojedyncze jazdy i Zischke wyjeżdżał z Pearsonem.
    Treningi w tym tygodniu duzo powiedzą, na pewno spod taśmy pojeżdżą. Tez uważam nie ma sensu dawać Adriana już. Dajmy spokój.

  37. Powrót do góry    #3588
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Tate na treningu ledwo co wyciągnięty z samolotu prezentował się mega fajnie. Mimo,ze wraca po długiej przerwie i praktycznie zaczyna sezon to wyglądało to fajnie. Nie było widać takiej bojaźliwości w jeździe jak u Nazara. Tylko były to pojedyncze jazdy i Zischke wyjeżdżał z Pearsonem.
    Treningi w tym tygodniu duzo powiedzą, na pewno spod taśmy pojeżdżą. Tez uważam nie ma sensu dawać Adriana już. Dajmy spokój.
    Dajmy tego Tate może zaskoczyć jak Nazar z Toruniem

  38. Powrót do góry    #3589
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Teraz Baron musi zdecydować na kogo postawić...jeśli Nazar będzie się dobrze prezentował, to trzeba na Niego postawić od początku. W Toruniu wyglądał bardzo słabo , ale pamiętajmy...po kontuzji i nowy tor. Chyba, że odplamay bombę i do składu wskakuje Tate?

    Byle nie Adrian, błagam
    Znając Barona jeszcze pod 13 go zobaczymy

  39. Powrót do góry    #3590
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Obojczyk, żebro, więzadła.
    Zerwane ścięgno jak dobrze pamiętam

    Jutro ważne zawody U24. Oby cało zdrowo i patrzymy na Nazara oraz Zischke

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi robbertinho za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (03-07-2023)

  41. Powrót do góry    #3591
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Dajmy obu. Niczym nie ryzykujemy. ADRIANOWI PODZIĘKOWAĆ. Próbował, na pewno chciał pomoc ale nie wyszło. Trzeba postawić na ludzi którzy przy dobrym dopasowaniu sprzętu mogą powalczyć i przywieźć punkty. Nazar już to pokazał. Miedziak i na maszynach Zmarzlika nie przywiózł by punktów więc nie ma sensu go wystawiać.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  42. Powrót do góry    #3592
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    Zerwane ścięgno jak dobrze pamiętam

    Jutro ważne zawody U24. Oby cało zdrowo i patrzymy na Nazara oraz Zischke
    No dokładnie. Miejmy nadzieje, że Darcy ma nosa do młodych. Szkoda tylko, ze tyle czasu młody stracił w tym sezonie.

  43. Powrót do góry    #3593
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Widzę, że wstawiacie Tate do składu i on ma nam wygrać mecz. Robi się zabawnie. Liczę na uzupełnienie punktacji.
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Optymistycznie, bardzo:
    Kołodziej 13
    Smektała 12
    Lidsey 12
    37pkt.
    Kto zrobi pozostałe 9pkt.?

  44. Powrót do góry    #3594
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Nie no bez przesady, żeby się bać GKMu na wyjeździe. Zengi na moje wróci i to wystarczy, żeby Leszno wygrało ten mecz.

    Tak czy siak, trzymam kciuki za wasze utrzymanie kosztem Krosna. Leszno za to, że uczciwie szkoli ma u mnie szacun.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZszywaczGKM za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (03-07-2023)

  46. Powrót do góry    #3595
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Widzę, że wstawiacie Tate do składu i on ma nam wygrać mecz. Robi się zabawnie. Liczę na uzupełnienie punktacji.
    Gorzej niż Adrian nie pojedzie.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Ali_G (03-07-2023)

  48. Powrót do góry    #3596
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Nie no bez przesady, żeby się bać GKMu na wyjeździe. Zengi na moje wróci i to wystarczy, żeby Leszno wygrało ten mecz.

    Tak czy siak, trzymam kciuki za wasze utrzymanie kosztem Krosna. Leszno za to, że uczciwie szkoli ma u mnie szacun.
    Rozumiem, że play offy was nie interesują, bo wygrywając z Lesznem macie je pewne, a przegrywajac z nich wypadacie. Ależ wiara w swoją drużynę. Grudziadz teraz na wyjezdzie to inna drużyna niz na poczatku sezonu. Z Wrocławiem do 9 wyscigu kiedy mecz został przerwany było 31:23 czyli bardzo przyzwoicie. Ale i tak Unia jest faworytem, jak Zengota pojedzie.

  49. Powrót do góry    #3597
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Gorzej niż Adrian nie pojedzie.
    Ja biorę pod uwagę tylko skład jaki jechał z Toruniem u nas, czyli z Zengotą i Parnickim na sprzęcie Kołodzieja (chyba, że Kołodziej już sprzętu nie pożycza) Każdy inny skład powoduje, że mecz będzie w plecy. Tate, Miedziński nam meczu na pewno nie wygrają.

  50. Powrót do góry    #3598
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Tate na treningu ledwo co wyciągnięty z samolotu prezentował się mega fajnie. Mimo,ze wraca po długiej przerwie i praktycznie zaczyna sezon to wyglądało to fajnie. Nie było widać takiej bojaźliwości w jeździe jak u Nazara. Tylko były to pojedyncze jazdy i Zischke wyjeżdżał z Pearsonem.
    Treningi w tym tygodniu duzo powiedzą, na pewno spod taśmy pojeżdżą. Tez uważam nie ma sensu dawać Adriana już. Dajmy spokój.
    Zobaczymy co pokaze w U24, bo to może być strzał w 10....rozgrywki u24 mogą dać jakaś podpowiedź Baronowi, tylko czy gość na to wpadnie?
    Adrianowi należy grzecznie podziękować...BTW chyba już wolałem oglądać dzika w Unii, niż Miedzinskiego...

  51. Powrót do góry    #3599
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Jeżeli rzeczywiście jedziecie bez Zengoty i Holdera z GKM to obstawiam waszą porażkę i wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce

  52. Powrót do góry    #3600
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Jeżeli rzeczywiście jedziecie bez Zengoty i Holdera z GKM to obstawiam waszą porażkę i wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce
    Tez jestem tego zdania. Będzie decydował mecz w Krośnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •