Strona 53 z 137 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2341
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Poświęć lepiej ten czas na czytanie ze zrozumieniem o czym ja pisałem i udzielanie merytorycznych odpowiedzi. Czyli idioto cytujesz mój wpis i podajesz swoje merytoryczne kontrargumenty jak ci coś nie pasuje. Za trudne dla ciebie?
    no coz... moge ci jedynie zyczyc zeby ze 3 szare komorki "odpalily"... latwiej ci bedzie w zyciu. eot.

  2. Powrót do góry    #2342
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Witam, mam dobre wieści.

    Na szczęście Janek jest tylko potłuczony, badania i prześwietlenia nic nie pokazały gorszego.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 05-06-2023 o 08:32

  3. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Ali_G (05-06-2023), Dominik (05-06-2023), Havel (05-06-2023), JaacPoz (05-06-2023), Tomi2311 (05-06-2023), swistak (05-06-2023)

  4. Powrót do góry    #2343
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Nie no, ja myślę że byście mogli wygrać wszystkie mecze gdybyście jechali w pełnym składzie
    Nie dzieciaku. Problem w tym że Ty w ogóle nie myślisz.

  5. Powrót do góry    #2344
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Witam, mam dobre wieści.

    Na szczęście Janek jest tylko potłuczony, badania i prześwietlenia nic nie pokazały gorszego.
    I to jest wiadomość dnia! Był Leigh Adams, jest Janek...co my byśmy bez Niego zrobili...

  6. Powrót do góry    #2345
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Z tego co widzę, teraz 16 czerwca macie mecz u siebie z Lublinem. Ten mecz powinniście już jechać z Zenem i Kołodziejem w składzie. Czyli Baron powinien zrobić tor beton, wzorem tego z Grudziądza, równy jak stół. A Byki powinny się spasować do tego toru przez te kilkanaście dni. I będzie spora szansa, że wygracie z Motorem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #2346
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z tego co widzę, teraz 16 czerwca macie mecz u siebie z Lublinem. Ten mecz powinniście już jechać z Zenem i Kołodziejem w składzie. Czyli Baron powinien zrobić tor beton, wzorem tego z Grudziądza, równy jak stół. A Byki powinny się spasować do tego toru przez te kilkanaście dni. I będzie spora szansa, że wygracie z Motorem.
    Na naszym torze Hampel, Holder, Lindgren zrobią min. 30 pkt. Do tego w relacji z Grudziądza była mowa o jakimś powrocie Kubery.

  8. Powrót do góry    #2347
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Na naszym torze Hampel, Holder, Lindgren zrobią min. 30 pkt. Do tego w relacji z Grudziądza była mowa o jakimś powrocie Kubery.
    Zrobią albo nie zrobią... Walczyc i próbować trzeba. Kubera nie pojedzie na pewno. Była mowa ,że ma mieć jakieś badanie po ktorym będzie może dokłądniej wiadomo ile jeszcze potrwa przerwa. On nie wróci wcześniej jak na Play-off. Za poważna kontuzja.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  9. Powrót do góry    #2348
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Na naszym torze Hampel, Holder, Lindgren zrobią min. 30 pkt. Do tego w relacji z Grudziądza była mowa o jakimś powrocie Kubery.
    Akurat ta trójka ma bardzo mocne silniki, które ciężko jest dopasować na betonowe tory. Wczoraj w Grudziądzu to nie było tak, że oni nie mieli na czym jechać. Oni po prostu nie potrafili się odpowiednio spasować, przez co na tym betonie nie mogli się skleić z nawierzchnią. Jak Baron zrobi tor na Smoku chociaż lekko przyczepny czy przyczepny, to was ta trójka zmiecie. Plus Zimny do tego. Baron musi zrobić tak twardy tor aby oni się nie połapali co i jak chociaż do 10 biegu. Wtedy wygracie. Właśnie to samo wczoraj zrobił Grudziądz. Ultra beton na torze, i przez tydzień dopasowywali sprzęt do tego toru. I Lublin nie istniał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #2349
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Mariusz tor ma pasować naszym i w mojej ocenie muszą spróbować uszykowac coś podobnego, jak wczoraj. Przegramy, to przegramy...niech po prostu powalczą.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Eneasz (05-06-2023)

  12. Powrót do góry    #2350
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mariusz tor ma pasować naszym i w mojej ocenie muszą spróbować uszykowac coś podobnego, jak wczoraj. Przegramy, to przegramy...niech powalczą, jak wczoraj.
    Oczywiście, że tak. Dlatego macie odp. dużo czasu aby do niego się spasować. Ale tor ma być też waszym atutem i zaskoczeniem dla przeciwnika.

    Masz prosty przyklad z GKM i takim Fricke. Nie od dzisiaj wiadomo, że chłop preferuje tory przyczepne. Czyli biorąc jego preferencje, tor w Grudziądzu powinni zrobić jaki ? Ale chłop miął odp. dużo czasu aby się spasować do tego ichniego betonu. I wczoraj czuł się na nim jak ryba w wodzie. Na tym to właśnie polega. Baron ma zrobić taki tor aby wasi czuli się na nim jak ryby w wodzie a przeciwnik miał problemu ogarnąć ustawienia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #2351
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Pechowy ten sezon. Najważniejsze że Kołodziej cały i Zengi wraca. Trzeba wygrać z Lublinem i GKM i w Krośnie też nie jesteśmy bez szans.

    Tor na Lublin powinnien być taki jak wczoraj. Taki sam tor był na Toruń i widać że naszym taki pasuje i widać że po Toruniu udało się go powtórzyć więc coś tam chyba Baron ogarnął z tym torem.

    Dla mnie to Lublin jest do objechania. Tam pewniak to Zmarzlik i Cierniak. Reszta to wielka zagadka. Kontuzja Kubery bardzo skomplikowała im skład. Mecz jest do wygrania.

    Z GKM-em uważam że będzie ciężej niż z Lublinem bo są na fali wznoszącej ale trzeba to wygrać nawet 1 punktem.

    Ciekawie będzie z Krosnem bo atut toru stracili i został im tylko beton robić co raczej im pasować nie będzie. Zobaczymy jak pojadą w najbliższym meczu u siebie i wtedy będziemy wiedzieć więcej w jakim miejscu oni są.

    Wcale bym się nie zdziwił jakby po tych cyrkach z nimi chcieliby się ich pozbyć z eligi bo jakby nie patrzeć to ośmieszyli elige tym kombinowaniem a ośmieszenia nikt nie lubi.

    Sytuacja nie jest łatwa ale spokojnie do ogarnięcia

  14. Powrót do góry    #2352
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście, że tak. Dlatego macie odp. dużo czasu aby do niego się spasować. Ale tor ma być też waszym atutem i zaskoczeniem dla przeciwnika.

    Masz prosty przyklad z GKM i takim Fricke. Nie od dzisiaj wiadomo, że chłop preferuje tory przyczepne. Czyli biorąc jego preferencje, tor w Grudziądzu powinni zrobić jaki ? Ale chłop miął odp. dużo czasu aby się spasować do tego ichniego betonu. I wczoraj czuł się na nim jak ryba w wodzie. Na tym to właśnie polega. Baron ma zrobić taki tor aby wasi czuli się na nim jak ryby w wodzie a przeciwnik miał problemu ogarnąć ustawienia.
    Oczywiście, czasu jest mnóstwo i mam nadzieję, że go wykorzystają. Z torem w Lesznie od lat jest problem...wszystkim pasuje, tylko nie naszym
    Janek na pewno jest obolały i te dwa tygodnie wcale nie będą dla Niego długie...

    Mecz z Grudziądza z oczywistych względów przemilczę

    BTW. Widzę, że nikt nie napisal słowa o Mencelu...wielkie brawa dla tego chłopaka. Dużo nauki przed nimi, jednak daje nadzieję na dobrą przyszłość naszej juniorki. Wczoraj Paluch odebrał mu trochę punktów.

  15. Powrót do góry    #2353
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Oczywiście, czasu jest mnóstwo i mam nadzieję, że go wykorzystają. Z torem w Lesznie od lat jest problem...wszystkim pasuje, tylko nie naszym
    Janek na pewno jest obolały i te dwa tygodnie wcale nie będą dla Niego długie...

    Mecz z Grudziądza z oczywistych względów przemilczę

    BTW. Widzę, że nikt nie napisal słowa o Mencelu...wielkie brawa dla tego chłopaka. Dużo nauki przed nimi, jednak daje nadzieję na dobrą przyszłość naszej juniorki. Wczoraj Paluch odebrał mu trochę punktów.
    Mencel zaczał dobrze, ale niestety słabo psychicznie i w powtórkach już nie dał rady. Szkoda bo mógł mieć lepszy wynik gdyby nie bezmyślny Paluch!! Zawodnik upada na 1-5, kasuje lidera i nie dostaje kartki a Ratajczak nie dotyka i kartka. Wg mnie sędziowie powinni być karani bo to jest kpina jeśli chodzi o sędziowanie. Zdrowia dla naszej drużyny a do Czewy niech jadą drużyną U24 bo mecze u siebie będą kluczem do utrzymania.

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Oczywiście, czasu jest mnóstwo i mam nadzieję, że go wykorzystają. Z torem w Lesznie od lat jest problem...wszystkim pasuje, tylko nie naszym
    Janek na pewno jest obolały i te dwa tygodnie wcale nie będą dla Niego długie...

    Mecz z Grudziądza z oczywistych względów przemilczę

    BTW. Widzę, że nikt nie napisal słowa o Mencelu...wielkie brawa dla tego chłopaka. Dużo nauki przed nimi, jednak daje nadzieję na dobrą przyszłość naszej juniorki. Wczoraj Paluch odebrał mu trochę punktów.
    Mencel zaczał dobrze, ale niestety słabo psychicznie i w powtórkach już nie dał rady. Szkoda bo mógł mieć lepszy wynik gdyby nie bezmyślny Paluch!! Zawodnik upada na 1-5, kasuje lidera i nie dostaje kartki a Ratajczak nie dotyka i kartka. Wg mnie sędziowie powinni być karani bo to jest kpina jeśli chodzi o sędziowanie. Zdrowia dla naszej drużyny a do Czewy niech jadą drużyną U24 bo mecze u siebie będą kluczem do utrzymania.

  16. Powrót do góry    #2354
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Chłopak dostał szansę i na pewno ją wykorzystał. Z meczu na mecz pojedzie lepiej, tzn. pewniej. Nie wiem, jak z perpsketywy TV, ale na stadionie wyglądało, że w 14 biegu atak Woźniaka nie był czysty i kolejne punkty uciekły młodemu.

  17. Powrót do góry    #2355
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Chłopak dostał szansę i na pewno ją wykorzystał. Z meczu na mecz pojedzie lepiej, tzn. pewniej. Nie wiem, jak z perpsketywy TV, ale na stadionie wyglądało, że w 14 biegu atak Woźniaka nie był czysty i kolejne punkty uciekły młodemu.
    Bo nie był. Gdyby młody się przewrócił to Woźniak byłby do wykluczenia. A że się nie przewrócił to sędzia potraktował to jako twardą walkę na torze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #2356
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Tor ma być taki jak wczoraj. Szybki Smyk, solidny Damian i waleczny Jaimon, skoro ta 3 na takim torze wyglądała bardzo dobrze, bądź dobrze na tle szybkiej Stali to o szybkość Zengiego czy Janka jestem spokojny.
    Dodatkowo Antek również wyglądał przyzwoicie i to tez temu dowodzi.

    Mimo, że Jarek czy Holder praktycznie zawsze wyglądają w Lesznie solidnie , to jest Lublin do zrobienia. Jeżeli wyżej wymieniona 3 będzie dysponowała podobną prędkością co wczoraj. Było wczoraj bardziej twardo niż zawsze i uważam ten tor nam odpowiada i trzeba zrobić taki ponownie.

    Będą do końca emocje, może decydować ostatnia kolejka o utrzymaniu więc będziemy mieli pasjonująca walkę do końca. Wszystko mamy w swoich rękach, oby tylko zdrowie dopisało. Z na prawdę solidną Stałą na torze który uwielbiają wczoraj praktycznie w 3 zawodników trzymaliśmy wynik gdzie jechaliśmy bez swoich 3 najlepszych zawodników.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Eneasz (05-06-2023)

  20. Powrót do góry    #2357
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Wie ktoś może na jakich silnikach startował Smektała? W relacji TV na zbliżeniach jakby nie było RK na silnikach

  21. Powrót do góry    #2358
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    oj, bede wam kibicowac bardzo mocno w starciu z Motorem, po tym jak sie ulozyli w Grudziadzu.

    Kolodziej powinien teraz tydzien spedzic w ogrodku pijac herbate a Zengi krecic kolka na smoku do porzygu.
    Smektala z kolei powinien ogladac swoj wczorajszy wystep 3 razy dziennie, po kazdym posilku i tuz przed snem zeby zapamietac sciezki.

    Obawiam sie jednak, ze baron zrobi gowno-tor ktory bedzie wam srednio pasowal a nikomu z Motoru specjalnie nie zaszkodzi tym "pokerowym" zagraniem
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #2359
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dla mnie Leszno to jest Mistrzostwo Świata.
    To, ze ta druzyna miala wynik 34:38 a ostatecznie 41:49 ze Stalą Gorzów, bez Kołodzieja, Zengoty i Holdera to jest szok.

    Naprawdę, chyba Byki im ciężej mają, tym bardziej się mobilizują i walczą niesamowicie.

    Szacunek.
    W pełnym składzie byście walczyli w PO o medal.

  23. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Ali_G (05-06-2023), Dominik (05-06-2023), Edziol (05-06-2023), Havel (05-06-2023)

  24. Powrót do góry    #2360
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Chłopak dostał szansę i na pewno ją wykorzystał. Z meczu na mecz pojedzie lepiej, tzn. pewniej. Nie wiem, jak z perpsketywy TV, ale na stadionie wyglądało, że w 14 biegu atak Woźniaka nie był czysty i kolejne punkty uciekły młodemu.
    Jesli Ratajczak dostal zolta kartke za atak na Jasinskiego, to idac tym tropem surowosci sędziego, 14 bieg powinien byc spokojnie przerwany i Wozniak wykluczony z biegu, kontakt byl ewidentny. Wozniak na pewno by sie polozyl w takiej sytuacji. Ale wiadomo Antek jeszcze młody i nieotrzaskany w takich sytuacjach.

    Co do meczu, to chyba wycisnelismy maxa. Na nic wiecej bez Janka nas stac nie bylo. Dalej bede sie upieral, ze zakontraktowanie Miedzinskiego, to jakieś nieporozumienie. Już chyba Miesiąc byłby lepszym wyborem, nie mówiąc o kimś objeżdżonym z Anglii. Druga sprawa, w przyszłym roku trzeba koniecznie wypożyczyć do I lub II ligi Jabłońskiego i stawiać na Mencla. Ten ma o wiele większy potencjał niż poruszający się jak betonowy kloc Jabłoński. Antek o wiele mniej odjechanych meczów, a zostawia po sobie o wiele lepsze wrażenie. Super startowiec, a trasa przyjdzie coraz lepsza z każdym meczem. Myślę, że w przyszłym roku może być lepszy niż Ratajczak, o ile ten jeszcze w Lesznie będzie jeździł.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dla mnie Leszno to jest Mistrzostwo Świata.
    To, ze ta druzyna miala wynik 34:38 a ostatecznie 41:49 ze Stalą Gorzów, bez Kołodzieja, Zengoty i Holdera to jest szok.

    Naprawdę, chyba Byki im ciężej mają, tym bardziej się mobilizują i walczą niesamowicie.

    Szacunek.
    W pełnym składzie byście walczyli w PO o medal.
    Wg mnie nic nadzwyczajnego nie pokazalismy. Gorzów ma po prostu taki skład. Punkty natrzaskane na Jasińskim/Pollestadzie i juniorach +pojedyncze wyskoki Smektały i Lidseya na seniorach. Jedynie w pięciu biegach byliśmy w stanie urwać punkty gorzowskim seniorom. Nie nazwałbym tego mistrzostwem.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 05-06-2023 o 12:14

  25. Powrót do góry    #2361
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dla mnie Leszno to jest Mistrzostwo Świata.
    To, ze ta druzyna miala wynik 34:38 a ostatecznie 41:49 ze Stalą Gorzów, bez Kołodzieja, Zengoty i Holdera to jest szok.

    Naprawdę, chyba Byki im ciężej mają, tym bardziej się mobilizują i walczą niesamowicie.

    Szacunek.
    W pełnym składzie byście walczyli w PO o medal.
    Chyba dla większości na stadionie ten wynik był wręcz sensacyjny...szkoda, że początek meczu tak się dla nas ułożył. Taki zuzel, to ja rozumiem

    Niestety na stadionie świeci pustkami i już nie ma wytłumaczenia, że jest piątek...ciekawe czy ktoś się w tym klubie ocknie i zacznie walczyć o kibica?

  26. Powrót do góry    #2362
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez honer Zobacz posta
    Wie ktoś może na jakich silnikach startował Smektała? W relacji TV na zbliżeniach jakby nie było RK na silnikach
    Chyba Ash.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  27. Powrót do góry    #2363
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Antek jak najbardziej na plus pisałem to już w zeszłym tygodniu że bije obecnie Borowiaka i Jabłońskiego na głowę. Toru nie można robić przeciwko rywalowi bo to się źle kończy. Mariusza bajki o za mocnych silnikach wiadomo gdzie można włożyć. Tor przygotować trzeba taki jak był wczoraj i na Toruń. Nie rozumiem dlaczego taki sam nie był z Częstochowa.

  28. Powrót do góry    #2364
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Po wczorajszym meczu stwierdzam, że wasz klub powinien władować w Lidseya ile się da. Ten człowiek doskonale jeździ na żużlu, w 13 biegu tylko on wie, jak dowiózł Ratajczaka na 3:3 no i w 15 też powalczył będąc na straconej pozycji. Wydaje się, że typek za długo się rozkręca na początku meczu, może to wynika ze słabszego spasowania albo braku prędkości. Co do umiejętności to niedługo będzie TOP 10 ligi.

  29. Powrót do góry    #2365
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    ciekawa teoria biorac pod uwage, ze Lidsey jeszcze zandego meczu nie uratowal w tym sezonie i generalnie jedzie totalny piach, ze go Fajfery na jego torze robia.
    Jest podwojnie ciekawa, biorac pod uwage, ze Leszno nie ma absoltunie zadnego wyjscia, bo przeciez nie odstawia go na lawke.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #2366
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To moja własna teoria, nie muszę jej argumentować bo to dla wielu bez znaczenia.

  31. Powrót do góry    #2367
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To moja własna teoria, nie muszę jej argumentować bo to dla wielu bez znaczenia.
    No tak, zgadza się. Teorię innych to można obśmiewać do woli. Swojej nie trzeba nawet argumentować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    JaacPoz (05-06-2023)

  33. Powrót do góry    #2368
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, zgadza się. Teorię innych to można obśmiewać do woli. Swojej nie trzeba nawet argumentować.
    Zależy komu. Tobie nawet mógłbym, bo (pomijając politykę) w tematach żużlowych dyskutujesz rozlegle i nawet konstruktywnie mimo wielu bzdurnych teorii. Wczoraj na przykład sfp stworzył elaborat, który po koledze wyżej spłynął jak po kaczce, ot co.

  34. Powrót do góry    #2369
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no splynal, bo to byla powtorka z dyskusji sprzed tygodnia, czy tam dwoch. I nie mialem wcale ochoty na elaboraty zawierajace jakies fikcyjne argumenty, co tez, wydawalo mi sie, dobitnie sprecyzowalem.

    Twoja teoria sobotch brzmi tak: No, Leszno musi koniecznie inwestowac w JL.
    Czyli robic to co robia od kilku lat i nie maja w tym momencie innego wyjscia wlasnie przez to, ze tak robili
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #2370
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,801
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Wełna tas tas gdzie jesteś. No nie wstydź się na pisz coś o heroizmie byków
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    JaacPoz (05-06-2023), sobotch (05-06-2023)

  37. Powrót do góry    #2371
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przecież napisałem więcej niż jedno zdanie popierające tezę, że to może być nieprzeciętny zawodnik. Nie wiem, kuwra, dac mu motór Janusza i patrzeć czy tylko mi sie coś wydaje, czy by bardziej wystrzelił.

  38. Powrót do góry    #2372
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    z tym dawaniem motorow to wiesz, ze jest generalna bujda. Zwlaszcza, ze nikt nie chce tych kolodziejowych, specyficznych wynalazkow.

    Leszno nie ma wyjscia, musi cos wyczarowac dla Lidseya, bo beda im byc moze potrzebne punkty z kategorii tych nieoczekiwanych.
    Zakladajac, ze Zengi cos tam bedzie jechal jak wroci, Kolodziej zrobi swoje, ale na Smyka wczoraj ja bym patrzyl jednak przez pryzmat wyskoku poki co.

    Tylko caly problem w tym, ze Lidsey jest juz inwestowany od lat i sie to nie przeklada na nic wiecej niz jeden mecz w sezonie na dobrym poziomie.

    Ja mam poczucie, ze on nie jest gotowy na to by klasc na nim ciezar liderowania, nie ten mental. Zupelnie inne podejscie niz Ratajczak, ktory wczoraj wiedzial co ma robic by zdobywac punkty, wiedzial ze musi dac cos extra (w tym wypadku ryzykowna jazda)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #2373
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Lidsey to żużlowy brat bliźniak Smektały.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #2374
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Antek jak najbardziej na plus pisałem to już w zeszłym tygodniu że bije obecnie Borowiaka i Jabłońskiego na głowę.
    Wbrew opiniom niektórych, nasi juniorzy cały czas się rozwijają, a są wciąż bardzo młodzi. A Antek zrobił największy progres w porównaniu z zeszłym rokiem. Porównanie średnich z U24 EL:

    Mencel 1.345 -> 2.600
    Ratajczak 2.092 -> 2.520
    Jabłoński 1.627 -> 2.290

    Za rok, góra dwa, mamy najlepszych juniorów w lidze.
    1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1958 1962 1975 1976 1977 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 2002 2007 2008 2010 2011 2014 2015 2017 2018 2019 2020

  41. Powrót do góry    #2375
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Unia odpuszcza totalnie mecz z Czewą, możliwa jazda nawet bez Janka. Natomiast na Lublin mamy być w pełnym składzie z Jankiem, Chrisem i Zengim.

  42. Powrót do góry    #2376
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A coś wiadomo, czy Kołodziej planuje pojechać w IMP?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #2377
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Lidsey to żużlowy brat bliźniak Smektały.
    A dla mnie Smektała to bliźniak Woźniaka. Podobna jazda i efekty w tym wieku, potem degrengolada we Wrocławiu i odbudowa w Gorzowie. Cięzko sobie wyobrazić, żeby Smektała został IMP ale porządnym zawodnikiem za 5-6 lat już owszem.

  44. Powrót do góry    #2378
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A coś wiadomo, czy Kołodziej planuje pojechać w IMP?
    Oj tego nie wiem.

  45. Powrót do góry    #2379
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Unia odpuszcza totalnie mecz z Czewą, możliwa jazda nawet bez Janka. Natomiast na Lublin mamy być w pełnym składzie z Jankiem, Chrisem i Zengim.
    Bardzo dobry ruch, choć kibice z Czewy nie będą zadowoleni...
    W każdym razie mecz będzie bardzo ciężki, nawet w pełnym składzie. Trójka Hampel, Holder, Lindgren będzie języczkiem u wagi...każdy z tych zawodników lubi Smoka i to bardzo.

  46. Powrót do góry    #2380
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,801
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    z tym dawaniem motorow to wiesz, ze jest generalna bujda. Zwlaszcza, ze nikt nie chce tych kolodziejowych, specyficznych wynalazkow.

    Leszno nie ma wyjscia, musi cos wyczarowac dla Lidseya, bo beda im byc moze potrzebne punkty z kategorii tych nieoczekiwanych.
    Zakladajac, ze Zengi cos tam bedzie jechal jak wroci, Kolodziej zrobi swoje, ale na Smyka wczoraj ja bym patrzyl jednak przez pryzmat wyskoku poki co.

    Tylko caly problem w tym, ze Lidsey jest juz inwestowany od lat i sie to nie przeklada na nic wiecej niz jeden mecz w sezonie na dobrym poziomie.

    Ja mam poczucie, ze on nie jest gotowy na to by klasc na nim ciezar liderowania, nie ten mental. Zupelnie inne podejscie niz Ratajczak, ktory wczoraj wiedzial co ma robic by zdobywac punkty, wiedzial ze musi dac cos extra (w tym wypadku ryzykowna jazda)
    No i kierwa w końcu pojechał z jajem. W końcu na miarę okrzykniętego talentu. I oby to był pkt zwrotny i już tak do końca. W sensie zwyzkowo.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  47. Powrót do góry    #2381
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,680
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Unia odpuszcza totalnie mecz z Czewą, możliwa jazda nawet bez Janka. Natomiast na Lublin mamy być w pełnym składzie z Jankiem, Chrisem i Zengim.
    W sumie to jest logiczne posunięcie. Mecz w Czewie nie ma dla Was żadnego znaczenia. Tylko co Janek zrobi w kwestii startu w pierwszej rundzie IMP? Pojedzie w czwartek w Rzeszowie a dzień później odpuści ligę?

    Strasznie wczoraj to wyszło niefartownie. Jednak niektórzy zbyt ostro zaatakowali niespełna 17-letniego Palucha. On w lidze w Lesznie jechał 1 raz, zimą sporo urósł i ma problem z sylwetką, dociążaniem przedniego koła na łukach. Przy tych mankamentach, przy zatkanych rurach w jeździe na "styk" niestety takie błędy się zdarzają. 99 % winy za tą sytuację z 4 biegu ponosi młody "Bolo" (sam przy kamerach przepraszał Janusza łąmiącym się głosem). Ten ułamek procenta to fakt, że Kołodziej jakby nie jechał na full gazu i nieco zwolnił na wejści w łuk i zacieśnił parę z Menclem. Oczywiście, można tak robić, chcąc nieco podholować juniora. Niestety brak doświadczenia młodego Bola, jazda na tych zatkanych rurach i po prostu młody nie ogarnął i wpakował się w Janusza. Szkoda, że to miało takie konsekwencje, bo Janusz wycofał się z meczu. Ale ta sytuacja jest zupełnie inna aniżeli to co zrobił Pludra na Chrisie Holderze.

    Wczoraj też się załapałem za głowę co ten Baron wyczynia. Mogliście o 2-3 punkty z tego meczu wyciagnąć więcej. Po co przy -8 był RT Smektały na Bartkowiaka i Pollestada? Tam należało dać pojechać Miedzińskiemu lub puścić z RT Kupca. Mielibyście zupełnie inny układ na bieg 13 i 14 i dużo większą szansę na powalczenie. A ten sam Baron co nie dał MEncla i Miedzińskiego na słabiaków z Gorzowa - musiał ten sam duet dać dwa biegi później na...Woźniaka i Thomsena. Gdzie tu logika?

    Po Waszych problemach kadrowych sytuacja na dole tabeli się nieco zakontłowała. Jednak nie jest beznadziejna. Kluczowe będzie to, w jakiej formie będą po powrocie do zdrowia Wasi zawodnicy. Równie dobrze możecie powalczyć u siebie z Lublinem, wygrać u siebie z Grudziądzem, czy powalczyć w Toruniu (minimum o bonus) czy o pełną pulę w Krośnie.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 05-06-2023 o 14:54

  48. Powrót do góry    #2382
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Bardzo dobry ruch, choć kibice z Czewy nie będą zadowoleni...
    W każdym razie mecz będzie bardzo ciężki, nawet w pełnym składzie. Trójka Hampel, Holder, Lindgren będzie języczkiem u wagi...każdy z tych zawodników lubi Smoka i to bardzo.
    Lindgren w barwach Unii szału nie robił

  49. Powrót do góry    #2383
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jednak niektórzy zbyt ostro zaatakowali niespełna 17-letniego Palucha. On w lidze w Lesznie jechał 1 raz, zimą sporo urósł i ma problem z sylwetką, dociążaniem przedniego koła na łukach. Przy tych mankamentach, przy zatkanych rurach w jeździe na "styk" niestety takie błędy się zdarzają.
    Paluch od początku jeździ niebezpiecznie, a w tym roku jest jeszcze gorzej i nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia. Jeździ bez wyobraźni i tyle.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  50. Powrót do góry    #2384
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Może Janek pojedzie, ale nie będą go eksploatować specjalnie. Zobaczymy jak będzie dochodził do siebie po upadku. Złamań nie ma, ale jest obity strasznie.
    Pamiętamy jak wyglądał Janek jak po wypadku na GP w Lesznie gdzie były tez problemy z żebrami wyglądał nie robiąc przerwy w startach. Męczył sie cały sezon.

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    W sumie to jest logiczne posunięcie. Mecz w Czewie nie ma dla Was żadnego znaczenia. Tylko co Janek zrobi w kwestii startu w pierwszej rundzie IMP? Pojedzie w czwartek w Rzeszowie a dzień później odpuści ligę?

    Strasznie wczoraj to wyszło niefartownie. Jednak niektórzy zbyt ostro zaatakowali niespełna 17-letniego Palucha. On w lidze w Lesznie jechał 1 raz, zimą sporo urósł i ma problem z sylwetką, dociążaniem przedniego koła na łukach. Przy tych mankamentach, przy zatkanych rurach w jeździe na "styk" niestety takie błędy się zdarzają. 99 % winy za tą sytuację z 4 biegu ponosi młody "Bolo" (sam przy kamerach przepraszał Janusza łąmiącym się głosem). Ten ułamek procenta to fakt, że Kołodziej jakby nie jechał na full gazu i nieco zwolnił na wejści w łuk i zacieśnił parę z Menclem. Oczywiście, można tak robić, chcąc nieco podholować juniora. Niestety brak doświadczenia młodego Bola, jazda na tych zatkanych rurach i po prostu młody nie ogarnął i wpakował się w Janusza. Szkoda, że to miało takie konsekwencje, bo Janusz wycofał się z meczu. Ale ta sytuacja jest zupełnie inna aniżeli to co zrobił Pludra na Chrisie Holderze.

    Wczoraj też się załapałem za głowę co ten Baron wyczynia. Mogliście o 2-3 punkty z tego meczu wyciagnąć więcej. Po co przy -8 był RT Smektały na Bartkowiaka i Pollestada? Tam należało dać pojechać Miedzińskiemu lub puścić z RT Kupca. Mielibyście zupełnie inny układ na bieg 13 i 14 i dużo większą szansę na powalczenie. A ten sam Baron co nie dał MEncla i Miedzińskiego na słabiaków z Gorzowa - musiał ten sam duet dać dwa biegi później na...Woźniaka i Thomsena. Gdzie tu logika?

    Po Waszych problemach kadrowych sytuacja na dole tabeli się nieco zakontłowała. Jednak nie jest beznadziejna. Kluczowe będzie to, w jakiej formie będą po powrocie do zdrowia Wasi zawodnicy. Równie dobrze możecie powalczyć u siebie z Lublinem, wygrać u siebie z Grudziądzem, czy powalczyć w Toruniu (minimum o bonus) czy o pełną pulę w Krośnie.
    Może i reakcja ostra, ale nie masz co się dziwić. Wyobraź sobie,ze 2 juniorów kasuje Ci Martina i Andersa przy braku już Woźniaka. Załamać się idzie, a tak obiektywnie powiedz proszę. Atak Damiana na żółtą kartkę ? Oskara nie? Jak to widzisz?
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 05-06-2023 o 15:18

  51. Powrót do góry    #2385
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,680
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Paluch od początku jeździ niebezpiecznie, a w tym roku jest jeszcze gorzej i nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia. Jeździ bez wyobraźni i tyle.
    Jak już pisałem - przez to, że urósł bardzo szybo zimą ma problem z ułożeniem się na motocyklu, a do tego dochodzą problemy z techniką jazdy. W Krośnie czy we wczorajszym meczu przewracał się sam. Pierwszy raz w karierze w meczu ligowym kogoś "przewrócił". I w tym premedytacji, chamstwa nie było żadnego. To po prostu młody wiek i brak jeszcze kontroli nad motocyklem. Młody musi dużo pracować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •