Strona 33 z 137 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Rusiecki brawo za biernosc i weza w kieszeni. Jutro biore z Ciebie przyklad i pieniedzy na bilet nie wydam. Jak bede chcial poogladac jakiegos nastolatka z Ukrainy, to sie przejde na Puchar MACEC, a nie na "najlepsza" lige swiata.
    Pewnie sam Rusiecki w to nie wierzył, bo Baron to już na pewno nie, skreślając chłopaka po pierwszym biegu.

    Fantastyczny debiut i to w jakim stylu! Nazar obieral takie ścieżki, ze mozna ogladac powtorke za powtorka.Teraz tylko regularne starty i spokój...prawda Panie Baron?
    Przez przypadek chłopak dostał szansę i świetnie ja wykorzystał.

    Pozdrawiam wszystkich niedowiarków

  2. Powrót do góry    #1442
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Pewnie sam Rusiecki w to nie wierzył, bo Baron to już na pewno nie, skreślając chłopaka po pierwszym biegu.

    Fantastyczny debiut i to w jakim stylu! Nazar obieral takie ścieżki, ze mozna ogladac powtorke za powtorka.Teraz tylko regularne starty i spokój...prawda Panie Baron?
    Przez przypadek chłopak dostał szansę i świetnie ja wykorzystał.

    Pozdrawiam wszystkich niedowiarków
    Pewnie liczył że punkty Ratajczaka będą ważniejsze i postanowił dać mu ten dodatkowy bieg żeby zaprocentowało to w kolejnych.
    Ta wygrana sprawia że GKM będzie musiał dokonać jakiś Science-Fiction cudów aby wyprzedzić nas w tabeli.
    W takiej sytuacji temat pozyskania zastępstwa seniorskiego za Holdera pewnie upadł będą mogli na luzie bez wielkiej napinki i ciężaru oczekiwań objeżdżać Nazara przez resztę ligi i ogólnie to może być największy zysk tego wydawać się mogło przejechanego tylko na przetrwanie sezonu

  3. Powrót do góry    #1443
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta

    Pozdrawiam wszystkich niedowiarków
    Dzięki za pozdrowienia. Nic się nie spełniło z moich przewidywań. Obstawiałem mecz w plecy, 0 Parnickiego o płakałem nad rezygnacją z Adriana.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tylko Bally za jego przydatny post!

    Ali_G (29-04-2023)

  5. Powrót do góry    #1444
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Jednak pani Ewa, na załączonym przeze mnie video, prawidłowo zdiagnozowała moc motorów!

    Parnicki, no cóż, liczyłem że pobije rekord Pawlickiego, spory zawód.
    Od Linsey'a też powinniśmy oczekiwać więcej, minimum te 14/15 pkt w meczu, może trzeba było zostawić jednak słabszego Emila?
    Jednym słowem: rozczarowanie, z taką jazdą to my w Lublinie co najwyżej 4 pkt wygramy...

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Dominik (29-04-2023)

  7. Powrót do góry    #1445
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Mecz mega!

    O pozytywach nie będę pisał bo wszystko już napisane. Od numeru 9-13 wszyscy na duży plus.
    Co do juniorki graty za 2 bieg, ale .... ktoś musi z nimi usiąść do video z tego meczu i poanalizować błędu na trasie, obieranie złych ścieżek.
    Ważne aby wyciągali wnioski. Co do Ratajczaka to codziennie po 2-3 godziny trenowania startu nie ma innej rady. Musi! Popalić sprzegła, ale to przyniesie efekt.
    Do tego poprosić Okonia o rady, jak Roman nie ma przybicia. Musi chłopak odpalić. Trzymam za niego kciuki.

    Jak młodzi jeszcze odpalą to może to być kapela co nam da dużo radości w tym roku.

    ps.
    Co do Nazara, to dla takich chwil się chodzi na stadion i za to się kocha żużel. Myślałem, że ten romantyzm się już skończył a tu takie BOOOOM!

  8. Powrót do góry    #1446
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Czuje się zobowiązany do kilku zdań

    Przede wszystkim GRATULACJE dla drużyny!
    Jako 45 letni kibic wierzyłem i zawsze będę wierzyć w zwycięstwa.
    I zawsze idąc na stadion z takim nastawieniem się wybieram.
    Nie inaczej było wczoraj.

    Jednak wiara a chłodna kalkulacja i rzeczywista ocena potencjału to dwie rożne rzeczy.
    I nie mam zamiaru tu się rozpisywać.
    Tym co to rozumieją tłumaczyć tego nie muszę , a Ci którzy tego nie rozumieją , i tak nie zrozumieją , gdybym nawet tu na ten temat rozprawkę napisał .

    J-rules wczoraj napisał wszystko.
    Jaśniej i mądrzej się nie da tego ująć.
    Nasza siła drużyny się kompletnie nie zmieniła.
    Absolutnie genialnie ułożył się dla nas terminarz i to wykorzystaliśmy w 100%.
    I chwała za to. Bo to też trzeba umieć.
    Ale nadal będę twierdzić ,że Apator sportowo jest mocniejszy od nas.
    Przegrał bo na dzień dzisiejszy jadą piach, ale ich potencjał jest spory.
    Pytanie kiedy i czy w ogóle to wykorzystają.

    Wczorajsze zwycięstwo niesamowicie cieszy i daje teoretyczne szanse na utrzymanie.
    I jeśli będą tak spasowani z torem jak wczoraj, jest szansa na nawiązanie walki z Gorzowem u siebie.

    A najbardziej chyba cieszy Nazar.

    Młody wczoraj w dwóch biegach dostarczył całemu Smokowi więcej emocji , aniżeli Smektała przez całą swoją sportową karierę.
    I za takie chwile właśnie , kocha się ten sport!

    Nie wiem co będzie dalej, ale już dziś mogę napisać , że jak dla mnie ta drużyna , po której wiele się nie spodziewałem , zrobiła bardzo dużo.

    Oby więcej takich niespodzianek.
    Choć jak dla mnie plan już wykonali .
    Teraz objeżdżać młodych ….a może to kiedyś zaprocentuje.

  9. Powrót do góry    #1447
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Mecz mega!

    O pozytywach nie będę pisał bo wszystko już napisane. Od numeru 9-13 wszyscy na duży plus.
    Co do juniorki graty za 2 bieg, ale .... ktoś musi z nimi usiąść do video z tego meczu i poanalizować błędu na trasie, obieranie złych ścieżek.
    Ważne aby wyciągali wnioski. Co do Ratajczaka to codziennie po 2-3 godziny trenowania startu nie ma innej rady. Musi! Popalić sprzegła, ale to przyniesie efekt.
    Do tego poprosić Okonia o rady, jak Roman nie ma przybicia. Musi chłopak odpalić. Trzymam za niego kciuki.

    Jak młodzi jeszcze odpalą to może to być kapela co nam da dużo radości w tym roku.

    ps.
    Co do Nazara, to dla takich chwil się chodzi na stadion i za to się kocha żużel. Myślałem, że ten romantyzm się już skończył a tu takie BOOOOM!
    Kto Ci weźmie Okoniewskiego który jest w sztabie Sparty? Dodatkowo pomaga Szymonowi z którym już pracuje dłużej.
    Tu nie ma złotego środku w przypadku nauki startu. Mamy kumatych ludzi w sztabie, dodatkowo przecież w zeszłym roku nawet Piter który potrafi startować też starał się pomóc Damianowi. Wątpię by chłopak nauczył się startować, są po prostu zawodnicy którzy mają problem bądź mieli przez całą karierę. Kildemand , Pepe też miał problem z tym całą karierę. Powinien to poprawić,ale startowcem nigdy nie zostanie. Tam trochę w teamie chyba tatuś dużo świruje,bo Szmanda zaczyna mieć dosyć to też może być jakiś czynnik ważny w tym wszystkim. Pomóc sobie też trzeba chcieć.

  10. Powrót do góry    #1448
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Jest gdzieś możliwość zobaczenia wczorajszego meczu jeszcze raz. Przed wyjściem na stadion zapomniałem włączyć nagrywanie a bym sobie na spokojnie zobaczył jeszcze raz

  11. Powrót do góry    #1449
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Jest gdzieś możliwość zobaczenia wczorajszego meczu jeszcze raz. Przed wyjściem na stadion zapomniałem włączyć nagrywanie a bym sobie na spokojnie zobaczył jeszcze raz
    Jutro o 9 rano jest powtórka na Eleven.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  12. Powrót do góry    #1450
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Wyjmij z prywatnej, i zapisz stronę, tam masz wszystkie mecze

  13. Powrót do góry    #1451
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Czuje się zobowiązany do kilku zdań

    Przede wszystkim GRATULACJE dla drużyny!
    Jako 45 letni kibic wierzyłem i zawsze będę wierzyć w zwycięstwa.
    I zawsze idąc na stadion z takim nastawieniem się wybieram.
    Nie inaczej było wczoraj.

    Jednak wiara a chłodna kalkulacja i rzeczywista ocena potencjału to dwie rożne rzeczy.
    I nie mam zamiaru tu się rozpisywać.
    Tym co to rozumieją tłumaczyć tego nie muszę , a Ci którzy tego nie rozumieją , i tak nie zrozumieją , gdybym nawet tu na ten temat rozprawkę napisał .

    J-rules wczoraj napisał wszystko.
    Jaśniej i mądrzej się nie da tego ująć.
    Nasza siła drużyny się kompletnie nie zmieniła.
    Absolutnie genialnie ułożył się dla nas terminarz i to wykorzystaliśmy w 100%.
    I chwała za to. Bo to też trzeba umieć.
    Ale nadal będę twierdzić ,że Apator sportowo jest mocniejszy od nas.
    Przegrał bo na dzień dzisiejszy jadą piach, ale ich potencjał jest spory.
    Pytanie kiedy i czy w ogóle to wykorzystają.

    Wczorajsze zwycięstwo niesamowicie cieszy i daje teoretyczne szanse na utrzymanie.
    I jeśli będą tak spasowani z torem jak wczoraj, jest szansa na nawiązanie walki z Gorzowem u siebie.

    A najbardziej chyba cieszy Nazar.

    Młody wczoraj w dwóch biegach dostarczył całemu Smokowi więcej emocji , aniżeli Smektała przez całą swoją sportową karierę.
    I za takie chwile właśnie , kocha się ten sport!

    Nie wiem co będzie dalej, ale już dziś mogę napisać , że jak dla mnie ta drużyna , po której wiele się nie spodziewałem , zrobiła bardzo dużo.

    Oby więcej takich niespodzianek.
    Choć jak dla mnie plan już wykonali .
    Teraz objeżdżać młodych ….a może to kiedyś zaprocentuje.
    Zgadzam się z Tobą w 100% , ale należy podkreślić bardzo ważny czynnik o którym nie wspomniałeś. Potencjał rzecz jasna jest większy takich zawodników Sajfutdinov,Lambert czy Dudek niż Jaimona,Zengiego czy Smyka, pamiętać należy o kasie jaka jest wpompowana w oba ośrodki to właśnie przekładać się powinno tym bardziej na "jakość drużyny" ,a się nie przekłada. I tutaj zasług Unii nie należy zabierać,a podkreślić grubą kreską charakter jaki dawno w tej drużynie nie widziałem.

  14. Powrót do góry    #1452
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Pamiętam jak Emil przyjechał do Bydgoszczy. To był 2005 r bodajże. Sylwetka i zadziorność ta sama co Nazar. Z tym, że takiego mocnego wejścia aż nie miał.
    Jabłoński i Ratajczak jeżdżą 2-3 sezony a młody Ukrainiec w debiucie tym występem zgasił obu.

  15. Powrót do góry    #1453
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Pamiętam jak Emil przyjechał do Bydgoszczy. To był 2005 r bodajże. Sylwetka i zadziorność ta sama co Nazar. Z tym, że takiego mocnego wejścia aż nie miał.
    Jabłoński i Ratajczak jeżdżą 2-3 sezony a młody Ukrainiec w debiucie tym występem zgasił obu.
    Gdyby jeszcze nasza młodzież zrobiła postęp i z takim Nazarem to nie jednemu urwiemy punkty w Lesznie jeszcze ????
    Oby bez kontuzji już było i Nazar się rozwijał dalej to temat U 24 mamy załatwiony na wiele lat.

    Generalnie wczoraj dobrze pojechali wszyscy , trochę było błędów Jabłońskiego na trasie , ale chłopak gryzł tor , z czasem je na pewno wyeliminuje.
    Wiadomo że to nie ten kaliber co Parnicki więc trochę czasu więcej dla niego

  16. Powrót do góry    #1454
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie jednemu to znaczy komu jeszcze?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #1455
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie jednemu to znaczy komu jeszcze?
    Gorzów , Czewa na pewno w zasięgu na Smoku. Choć nie wiem Czewa nawet na wyjeździe.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  18. Powrót do góry    #1456
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jasna sprawa.
    Medalu życze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #1457
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Gorzów , Czewa na pewno w zasięgu na Smoku. Choć nie wiem Czewa nawet na wyjeździe.
    Bez przesady z tą Czewą.
    Gorzów jak najbardziej w zasięgu.

  20. Powrót do góry    #1458
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie jednemu to znaczy komu jeszcze?
    Grudziądz u siebie no i spokojnie Toruń na wyjeździe to już więcej niż jeden

  21. Powrót do góry    #1459
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jeśli Nazara będzie stać na 5-6 pkt w Lesznie na torze , to jesteśmy w stanie powalczyć z Gorzowem i Częstochowa , no i jeśli będziemy tak dopasowani jak wczoraj na Smoku....bo ten tor pasował wszystkim mam wrażenie , może Janek się trochę męczył , ale dzięki temu są widowiska bo Janek musi wyprzedzać

  22. Powrót do góry    #1460
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jasna sprawa.
    Medalu życze.
    Dzięki, na was zawsze można liczyć.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Bez przesady z tą Czewą.
    Gorzów jak najbardziej w zasięgu.
    Szczerze, to chyba bardziej Czewa. Gorzów nam nigdy nie pasował.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  23. Powrót do góry    #1461
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie no, panowie.
    O ile Czewa czy Gorzów mnie nie interesuja, to miejcie choć dla nas w rewanżu trochę litości.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #1462
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    I jeszcze Spartę z bonusem i Motor w Lublinie!

    Nikt nie zwrócił uwagi, że wczoraj oszczędzaliśmy przeciwników ( dowód? Antek ani razu nie wyjechał! ) i poniżej możliwości pojechali Parnicki ( któremu zapowiadałem 11+ ) i Lin(d)sey!

    Zresztą PO i tak nie ma dla nas większego znaczenia, to ledwie trening. Nas zajmuje teraz tylko strategia większego rzędu, godna najwyższych specjalistów ( której to strategii nawet Noc nie ogarnia ): jak pojechać w półfinale i w finale ze Spartą Wrocław.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  25. Powrót do góry    #1463
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    I jeszcze Spartę z bonusem http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=7349&stc=1 i Motor w Lublinie!

    Nikt nie zwrócił uwagi, że wczoraj oszczędzaliśmy przeciwników ( dowód? Antek ani razu nie wyjechał! ) i poniżej możliwości pojechali Parnicki ( któremu zapowiadałem 11+ ) i Lin(d)sey!

    Zresztą PO i tak nie ma dla nas większego znaczenia, to ledwie trening. Nas zajmuje teraz tylko strategia większego rzędu, godna najwyższych specjalistów ( której to strategii nawet Noc nie ogarnia ): jak pojechać w półfinale i w finale ze Spartą Wrocław.
    Co bierzesz albo pijesz?

  26. Powrót do góry    #1464
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta

    Zresztą PO i tak nie ma dla nas większego znaczenia, to ledwie trening. Nas zajmuje teraz tylko strategia większego rzędu, godna najwyższych specjalistów ( której to strategii nawet Noc nie ogarnia ): jak pojechać w półfinale i w finale ze Spartą Wrocław.
    To proste, najpierw musicie ich puścić jako LuckyLoosera w pierwszej rundzie PO, a resztę Wam już strażak obliczy.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Spes za jego przydatny post!

    Hulc (29-04-2023), j-rules (29-04-2023)

  28. Powrót do góry    #1465
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Zgadzam się z Tobą w 100% , ale należy podkreślić bardzo ważny czynnik o którym nie wspomniałeś. Potencjał rzecz jasna jest większy takich zawodników Sajfutdinov,Lambert czy Dudek niż Jaimona,Zengiego czy Smyka, pamiętać należy o kasie jaka jest wpompowana w oba ośrodki to właśnie przekładać się powinno tym bardziej na "jakość drużyny" ,a się nie przekłada. I tutaj zasług Unii nie należy zabierać,a podkreślić grubą kreską charakter jaki dawno w tej drużynie nie widziałem.

    Z jednej strony tak, z drugiej zaś atmosfera, czy nawet owa jakość, bywa z reguły pochodną wyników.
    Pamiętamy czasy gdy szło, a za spoiwo bojowości i ducha drużyny robił Pawlicki.
    Siadły wyniki, siadł też duch, a także charakter. Choć faktem jest, że Janusz to czarodziej nie tylko na torze,
    a Grzesiu pasuje tu idealnie, z korzyścią wzajemną.

    Toruń wygra z trzy kolejne mecze i też będzie charakter, bojowość i duch. Jakoś tak to chyba w tym sporcie działa.

  29. Powrót do góry    #1466
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    I jeszcze Spartę z bonusem http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=7349&stc=1 i Motor w Lublinie!

    Nikt nie zwrócił uwagi, że wczoraj oszczędzaliśmy przeciwników ( dowód? Antek ani razu nie wyjechał! ) i poniżej możliwości pojechali Parnicki ( któremu zapowiadałem 11+ ) i Lin(d)sey!

    Zresztą PO i tak nie ma dla nas większego znaczenia, to ledwie trening. Nas zajmuje teraz tylko strategia większego rzędu, godna najwyższych specjalistów ( której to strategii nawet Noc nie ogarnia ): jak pojechać w półfinale i w finale ze Spartą Wrocław.
    Generalnie to fajnie sobie z humorem piszesz, ale chyba już nikt jakoś tego nie bierze nawet z jakimś uśmiechem

    Trochę kpiną pachnie...

  30. Powrót do góry    #1467
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Generalnie to fajnie sobie z humorem piszesz, ale chyba już nikt jakoś tego nie bierze nawet z jakimś uśmiechem

    Trochę kpiną pachnie...
    No, może sarkazmem lekkim Wiesz dlaczego? Bo lepiej sobie pożartować i pośmiać się... niż puszyć i w plemienne wojenki ruszać, albo naparzać tu między sobą, kto miał rację i dlaczego.
    Po tylu latach na forum niektórzy są już poobrażani na innych, jak jeden pan był na sklepy w Warszawie ( że aż do Bydgoszczy chciał jechać ). Zatem - zgoda buduje, i do przodu, UL do kolejnych wygranych.

    ps. moje optymistyczne wpisy mogą też być formą rywalizacji pt. czy jest większy optymista niż PT na całym forum? I ja wygram
    Ostatnio edytowane przez Hulc ; 29-04-2023 o 18:11

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    honer (02-05-2023)

  32. Powrót do góry    #1468
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Dziennikarzy więcej niż kibiców a można gdzieś w sieci znaleźć wywiady po meczu z Toruniem? np. Barona albo obojętnie kogo?

  33. Powrót do góry    #1469
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Dziennikarzy więcej niż kibiców a można gdzieś w sieci znaleźć wywiady po meczu z Toruniem? np. Barona albo obojętnie kogo?

    Pewnie jeszcze będą, póki co pewnie i Piotrowi kamienie z serca pospadały, bo po miesiącach posuchy na TT jak za starych lat aktywny.

    https://twitter.com/peter_polcopper/with_replies

  34. Powrót do góry    #1470
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    No, może sarkazmem lekkim Wiesz dlaczego? Bo lepiej sobie pożartować i pośmiać się... niż puszyć i w plemienne wojenki ruszać, albo naparzać tu między sobą, kto miał rację i dlaczego.
    Po tylu latach na forum niektórzy są już poobrażani na innych, jak jeden pan był na sklepy w Warszawie ( że aż do Bydgoszczy chciał jechać ). Zatem - zgoda buduje, i do przodu, UL do kolejnych wygranych.

    ps. moje optymistyczne wpisy mogą też być formą rywalizacji pt. czy jest większy optymista niż PT na całym forum? I ja wygram
    Optymizm optymizmem , ale piękny jest ten sezon kiedy dwóch 17- Latków przywozi w 12 biegu 4-2 , to co robi Piotr Rusiecki zmierza w dobrym kierunku dla Uni , ja naprawdę wierzę w to że jeszcze rok i wracamy do walki o medale .

    W tym roku każdy mecz na Smoku będzie bardzo zacięty

  35. Powrót do góry    #1471
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Gratulacje za wygraną, piękny mecz. Dla takich chwil warto żyć i przychodzić na stadiony a nie siedzieć przed tv. Do pełni szczęścia brakuje by w końcu nasza młodzież pokonała jakiegoś seniora bo tu jest dalej mega problem. Jeśli Nazar dostał pomoc sprzętową od KOłodzieja to może nasi juniorzy mogli by też w jakis sposób skorzystać na takiej wspólpracy. Janusz ze swoimi mechanikami może by pomogli dostroić sprzęt młodych do SMoka. Widać że jest chemia w drużynie bo jak nie jedzie jeden to drugi coś pomoże. W meczu z Toruniem prawie każdy miał "3" więc jest nadzieja na kolejne mecze.

    PS czy jest gdzieś szansa do pobrania meczów z tego roku?

  36. Powrót do góry    #1472
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Zmieniam zdanie, jednak Włókniarz poza zasięgiem
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  37. Powrót do góry    #1473
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Zmieniam zdanie, jednak Włókniarz poza zasięgiem
    Włókniarz wymiata na olimpijskim od dłuższego czasu

    ...chociaz w Lesznie też im idzie....ale nikt nie wie gdzie kończy się jazdą Parnickiego

  38. Powrót do góry    #1474
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ratajczak na podium srebrnego kasku.
    Brawo Damian.

  39. Powrót do góry    #1475
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ratajczak na podium srebrnego kasku.
    Brawo Damian.
    Pojedzie w eliminacjach IMŚJ

  40. Powrót do góry    #1476
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Pojedzie w eliminacjach IMŚJ
    Bardzo dobrze niech zbiera doświadczenie i powalczy

  41. Powrót do góry    #1477
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Krosno jak zrobi taki tor jak dotychczas w spotkaniu z nami to będzie najlepsze spotkanie Damiana w Ekstralidze.
    Spotkania w których robił różnice to tory w ZG, Wrocławiu i Gorzowie gdzie w meczach było zdecydowanie przyczepnej.
    Zobaczycie

  42. Powrót do góry    #1478
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Krosno jak zrobi taki tor jak dotychczas w spotkaniu z nami to będzie najlepsze spotkanie Damiana w Ekstralidze.
    Spotkania w których robił różnice to tory w ZG, Wrocławiu i Gorzowie gdzie w meczach było zdecydowanie przyczepnej.
    Zobaczycie
    nawierzchnia to jedno, a setup na lotnisko o tak dlugich prostych to co innego.
    Zeby sie nie okazalo ze super plynnie jedzie daleko z tylu po przegranych startach.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #1479
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nawierzchnia to jedno, a setup na lotnisko o tak dlugich prostych to co innego.
    Zeby sie nie okazalo ze super plynnie jedzie daleko z tylu po przegranych startach.
    Damiana starty na betonowisku czy asfalcie to inna sprawa niż na torach przyczepnych. Sam wiele razy podkreślał , że łatwiej mu startuje się z przyczepnych nawierzchni. W Gorzowie czy ZG czy PO we Wrocławiu to pokazało.

  44. Powrót do góry    #1480
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Pisałem o Mencelu, zdanie podtrzymuję. Kosztem Jabłońskiego powinien wskoczyć do składu. Bardzo ładnie dzisiaj w BK.

  45. Powrót do góry    #1481
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Mencel wymiata

  46. Powrót do góry    #1482
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Mencel wymiata
    I widzisz, gdy napisałem, że nie wystawiamy Antka by oszczędzać przeciwników, to twierdziłeś że ironizuję!
    .......


    i miałeś rację, bo tak było w rzeczywistości. Od pewnego jednak czasu ( mecze U24 i dziś ) Antek naprawdę
    pokazuje się nieźle.

  47. Powrót do góry    #1483
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Juz go wymietli

  48. Powrót do góry    #1484
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    I widzisz, gdy napisałem, że nie wystawiamy Antka by oszczędzać przeciwników, to twierdziłeś że ironizuję!
    .......


    i miałeś rację, bo tak było w rzeczywistości. Od pewnego jednak czasu ( mecze U24 i dziś ) Antek naprawdę
    pokazuje się nieźle.
    Zgadzam się , powinien tym razem on pojechać na Elige do Lublina

  49. Powrót do góry    #1485
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Dlaczego w lidze nie jeździ Mencel albo Borowiak tylko Jabłoński?

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Ali_G (03-05-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •