Strona 127 z 137 PierwszyPierwszy ... 2777117125126127128129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,671 do 5,715 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5671
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    Czy Emil żałuje? Tego nie wiem, ale pewnie nie... Zrobił to co zawsze poszedł za pieniędzmi, a swoje też miał za uszami jeżeli chodzi o lojalność wobec Unii (no może nie on a konkretnie jego menago), więc koniec końców to bardziej on wysadził się na klub.
    Domin czy żałuje? Nie, to zawsze Smyk był tym "lepszym" w klubie i miał dodatkowe względy u zarządzających. Owal w Lesznie mu nie leżał i on tego nie ukrywał najlepszym przykładem była średnia biegowa (na wyjazdach robił więcej punktów niż u siebie), do tego sposób pożegnania się z nim też pozostawia wiele do życzenia (i pewne jest że przy obecnych rządach na Strzeleckiej na pewno nie wróci) -> w końcowym rozrachunku wyszedł win.
    Baron żałuje? Z tego co wiem to tak, palnął głupotę pod wpływem emocji, później przemyślał swoje zyski i straty, żonka pewnie też mu zrobiła małą imbę . Miał nietykalność jeżeli chodzi o rolę w klubie (obronił się workiem medali) więc mógł w spokoju dziergać swoje odcinając kupony... Nie zdziwię się jak usiądą z Ruskiem i Józefem przy butelce czegoś mocniejszego, powspominają stare dobre czasy i zapomną o tym co było... A wy w Toruniu będziecie musieli użerać się z Jackiem Frątczakiem lub Bajerskim lamentując jaki to Baron nie jest zły bo przecież obiecał że odchodzi .

    Ps. Żeby nie było sam jestem za tym żeby Baron odszedł i żeby szatnia zyskała świeżość oraz nowe spojrzenie na niektóre sprawy, bo aktualnie strasznie tego brakuje, a potencjał w zespole jest.
    Z Rusieckim jak najbardziej usiądzie do butelki czegoś mocniejszego nawet jak będzie prowadził Toruń , ale z Józefa nie ma na to najmniejszych szans.
    W teorii jedyna szansa jaką widzę na taki scenariusz to brak opcji za niego czyli odmowa ze strony Damiana i Mariusza, chociaż w Toruniu raczej pewni są jego osoby i sama reakcja Krużyńskiego na wywiadzie po ćwierćfinałach mówi wiele. ( na szczęście nasze )

  2. Powrót do góry    #5672
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Biedny Piernik nie może pogodzić się z tym że Toruń leży na gigantycznej żyle wodnej i zawodnicy fatalnie się tam czują ci głupsi zostają tam i przeżywają te udręki a ci mądrzejsi jak Martin i Emil **********ą przy pierwszej okazji

    Jedynym zawodnikiem który odszedł wbrew woli Termosa w całej jego przygodzie z żużlem był Vaculik. Ale fajne mity się tworzą. Termos podobnie jak Swiacik, nie traci zawodników jeżeli nie chce ich stracić. A Baron zgłosił się do Termosa już dwa lata temu, jakbyście zapomnieli. Pojawiło się miejsce i dziwnym trafem okoliczności odchodzi z Unii. Znowu pojawiają się jakieś mity. Doyle, Jack, z tych żużlowców klub zrezygnował. Obaj bardzo chcieli ru jeździć. Pytanie czy słusznie z nich zrezygnowano to już inna dyskusja.

  3. Powrót do góry    #5673
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Czy odejście Barona to nasze szczęście to się jeszcze okaże że by nie było po pierwszych kolejkach płaczów. Nie ma zbyt wielu sensownych kandydatów a jak Staszewski nam odmówi albo Balon się nie sprawdzi.To będą w totalnym amoku próbowali zatrudniać Bajerskich i Frączaków

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jedynym zawodnikiem który odszedł wbrew woli Termosa w całej jego przygodzie z żużlem był Vaculik. Ale fajne mity się tworzą. Termos podobnie jak Swiacik, nie traci zawodników jeżeli nie chce ich stracić. A Baron zgłosił się do Termosa już dwa lata temu, jakbyście zapomnieli. Pojawiło się miejsce i dziwnym trafem okoliczności odchodzi z Unii. Znowu pojawiają się jakieś mity. Doyle, Jack, z tych żużlowców klub zrezygnował. Obaj bardzo chcieli ru jeździć. Pytanie czy słusznie z nich zrezygnowano to już inna dyskusja.
    Piernik przecież pisałem że Vaculik odszedł bo z tych inteligentnych. Dlatego Emiliano za chwilę też tam nie będzie bo to też Inteligent Po Leningradzkiej Politechnice. Nie każdy jest Dudkiem czy Lambertem nie mówiąc już o Holderze są zawodnicy którzy traktują swoją karierę z należytym respektem

  4. Powrót do góry    #5674
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Biedny Piernik nie może pogodzić się z tym że Toruń leży na gigantycznej żyle wodnej i zawodnicy fatalnie się tam czują ci głupsi zostają tam i przeżywają te udręki a ci mądrzejsi jak Martin i Emil **********ą przy pierwszej okazji
    Następny powieściopisarz.
    Apator ma od momentu awansu najstabilniejszy sklad w całej SE.
    I za rok też się nie zmieni, ewentualne zmiany jedynie na juniorce.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-08-2023 o 19:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #5675
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Czy odejście Barona to nasze szczęście to się jeszcze okaże że by nie było po pierwszych kolejkach płaczów. Nie ma zbyt wielu sensownych kandydatów a jak Staszewski nam odmówi albo Balon się nie sprawdzi.To będą w totalnym amoku próbowali zatrudniać Bajerskich i Frączaków
    Unia odjechała w tym roku 16 spotkań, czyli dokładnie 240 wyścigów.
    Wskaż JEDEN wyścig, dosłownie JEDEN, nie 5, czy chociażby trzy.
    Dosłownie JEDEN wyścig, w którym Baron wykazał się taktyką, zmysłem trenerskim, sprytem menagerskim, logiką .........

    Jego betonowa taktyka, jego ,,kopiuj wklej'' numerów startowych z excela, bez względu na przeciwnika.......
    My jadąc czterema juniorami i Miedzińskim mogliśmy ugrać bonusa w Toruniu, gdyby tylko ten Grubas pomyślał i inaczej ,,ustawił'' Janusza......
    Wystawianie Ratajczaka w biegu juniorskim z pól bardziej wewnętrznych, aniżeli Antka.......
    I można by takich przykładów podawać kilka co każdy mecz...

    Dlatego nasze szczęście, że już Go nie ma!
    Gorzej drużyny prowadzić i co istotniejsze .....głupiej się już nie da.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 24-08-2023 o 19:29

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    FANATICOS (24-08-2023), NeverGiveUp38 (24-08-2023), spiniaza1 (24-08-2023)

  7. Powrót do góry    #5676
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Jestem jednym z największych przeciwników kunsztu Pana Piotra. Jeśli trafi się ktoś bardziej nierozgarnięty,żeby nie ująć tego ostrzej to będę naprawdę zdziwiony. To będzie oznaczało, że mamy w żużlu ogromny problem z menadżerami i trenerami. O czym podobno wczoraj mówił Cegielski w kolegium żużlowym.

    Moim zdaniem powinniśmy udać się do Kryjoma. Wiem,że to kontrowersyjne, ale w naszej sytuacji naprawdę przydałby się ktoś taki. Widziałbym też w klubie Okoniewskiego,jeżeli nie wyszłoby z Staszewskim.

  8. Powrót do góry    #5677
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Następny powieściopisarz.
    Apator ma od momentu awansu najstabilniejszy sklad w całej SE.
    I za rok też się nie zmieni, ewentualne zmiany jedynie na juniorce.
    Nie liczysz chyba tych sado-masochistów którzy z własnej woli zamieniają się w Toruńskie ogórki kiszone

    Słuchaj ja wiem że utrata Ruska jest bolesna ale mam dla was niespodziankę podczas mojej tegorocznej wizyty w BahaBańce znalazłem w klubie nocnym dla was zastępce
    Oto Emiliano Sanchez młody Argentyński Talenciak odważny ambitny nawet do Ruska podobny z naszej rozmowy wynikło że jest bardzo zainteresowany perspektywą kontraktu w Toruńiu
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi slawek-unia za jego przydatny post!

    Van Den Bull (24-08-2023)

  10. Powrót do góry    #5678
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Jestem jednym z największych przeciwników kunsztu Pana Piotra. Jeśli trafi się ktoś bardziej nierozgarnięty,żeby nie ująć tego ostrzej to będę naprawdę zdziwiony. To będzie oznaczało, że mamy w żużlu ogromny problem z menadżerami i trenerami. O czym podobno wczoraj mówił Cegielski w kolegium żużlowym.

    Moim zdaniem powinniśmy udać się do Kryjoma. Wiem,że to kontrowersyjne, ale w naszej sytuacji naprawdę przydałby się ktoś taki. Widziałbym też w klubie Okoniewskiego,jeżeli nie wyszłoby z Staszewskim.

    Bardzo kontrowersyjne, bardzo. Jestem zdecydowanie na nie! Nie wyobrażam sobie oklaskiwać na stadionie drużyny z nim. On już swoje zrobił i powiedział. Są granice. Na nim świat się nie kończy.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    spiniaza1 (24-08-2023)

  12. Powrót do góry    #5679
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Unia odjechała w tym roku 16 spotkań, czyli dokładnie 240 wyścigów.
    Wskaż JEDEN wyścig, dosłownie JEDEN, nie 5, czy chociażby trzy.
    Dosłownie JEDEN wyścig, w którym Baron wykazał się taktyką, zmysłem trenerskim, sprytem menagerskim, logiką .........

    Jego betonowa taktyka, jego ,,kopiuj wklej'' numerów startowych z excela, bez względu na przeciwnika.......
    My jadąc czterema juniorami i Miedzińskim mogliśmy ugrać bonusa w Toruniu, gdyby tylko ten Grubas pomyślał i inaczej ,,ustawił'' Janusza......
    Wystawianie Ratajczaka w biegu juniorskim z pól bardziej wewnętrznych, aniżeli Antka.......
    I można by takich przykładów podawać kilka co każdy mecz...

    Dlatego nasze szczęście, że już Go nie ma!
    Gorzej drużyny prowadzić i co istotniejsze .....głupiej się już nie da.
    Mogę sobie tylko wyobrazić jaki ciężko Wam było gdy byliście numerem jeden w tym kraju z Baronem na pokładzie
    Oczy chyba bardzo piekły gdy musieliście na to patrzeć

  13. Powrót do góry    #5680
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Nie liczysz chyba tych sado-masochistów którzy z własnej woli zamieniają się w Toruńskie ogórki kiszone

    Słuchaj ja wiem że utrata Ruska jest bolesna ale mam dla was niespodziankę podczas mojej tegorocznej wizyty w BahaBańce znalazłem w klubie nocnym dla was zastępce
    Oto Emiliano Sanchez młody Argentyński Talenciak odważny ambitny nawet do Ruska podobny z naszej rozmowy wynikło że jest bardzo zainteresowany perspektywą kontraktu w Toruńiu http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=7629&stc=1

    Brzmi to kuriozalnie w związku z tym, że to Leszno jakiś czas temu ruska straciło. A według źródeł które twierdzą że Emil zaraz będzie w Unii, w przyszłym roku w Lesznie będzie jeździł Woffinden a Pawlicki zostaje w Sparcie.

    Nie mam bólu dupy, po prostu zawsze jak jakiś zawodnik odchodzi z Leszna pojawiają się głosy że on żałuje przecież o Kuberze też w tym roku pisano, że nie do końca mu pasuje w Lublinie, chciałby wrócić do Unii i na 2025 będzie szansa.

    O wszysykich którzy opuścili Unię z własnej woli, zaraz piszecie ze oni żałują że odeszli. A przecież takie bzdury w żadnym przypadku nie mają pokrycia
    To jeszcze zaczyna się że Baron żałuje. Baron który już dwa lata temu chciał objąć Apator. Chłop nawet sezonu dobrze nie skończył, a już pojawia się głos że on żałuje. I to samo jest w każdym przypadku, gdzie ktoś z własnej woli opuszcza Unię. Jest to trochę kuriozalne.

  14. Powrót do góry    #5681
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Mogę sobie tylko wyobrazić jaki ciężko Wam było gdy byliście numerem jeden w tym kraju z Baronem na pokładzie
    Oczy chyba bardzo piekły gdy musieliście na to patrzeć
    Jesteś zbyt ,,stary'' , żeby zaczepiać dla zabawy
    I jesteś zbyt doświadczony i zorientowany , aby te medale przypisywać Baronowi.

  15. Powrót do góry    #5682
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Brzmi to kuriozalnie w związku z tym, że to Leszno jakiś czas temu ruska straciło. A według źródeł które twierdzą że Emil zaraz będzie w Unii, w przyszłym roku w Lesznie będzie jeździł Woffinden a Pawlicki zostaje w Sparcie.

    Nie mam bólu dupy, po prostu zawsze jak jakiś zawodnik odchodzi z Leszna pojawiają się głosy że on żałuje przecież o Kuberze też w tym roku pisano, że nie do końca mu pasuje w Lublinie, chciałby wrócić do Unii i na 2025 będzie szansa.

    O wszysykich którzy opuścili Unię z własnej woli, zaraz piszecie ze oni żałują że odeszli. A przecież takie bzdury w żadnym przypadku nie mają pokrycia
    To jeszcze zaczyna się że Baron żałuje. Baron który już dwa lata temu chciał objąć Apator. Chłop nawet sezonu dobrze nie skończył, a już pojawia się głos że on żałuje. I to samo jest w każdym przypadku, gdzie ktoś z własnej woli opuszcza Unię. Jest to trochę kuriozalne.
    Zwróć uwagę że łatwiej jest wywalić coacha nawet o wyrobionym nazwisku niż zawodnika Dudek za swoją postawę w tym sezonie zasłużył na wyrąbanie na zbity pysk on jednak został a Sawiny już nie ma Baron gdy nie spełni oczekiwań może się szybko obudzić bezrobotny nie grozi to zawodnikom Dudek może sobie kaleczyć na średnią 1.8 z grube miliony a tak znajdzie się frajer który mu to zapłaci. Baron takiego komfortu nie ma jak zawiedzie może się szybko okazać że miejsce w ekstralidze dla niego już nie ma a w pierwszej lidze na pewno zarobi mniej.

    W Lesznie mógł sobie po prostu pozwolić na fuszerkę większego kalibru tytuły które zdobył dawały mu większy parasol ochronny

  16. Powrót do góry    #5683
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Hampel w Lesznie

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi White_Blue_Bulls za jego przydatny post!

    lemur6666 (24-08-2023)

  18. Powrót do góry    #5684
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    O wszysykich którzy opuścili Unię z własnej woli, zaraz piszecie ze oni żałują że odeszli. A przecież takie bzdury w żadnym przypadku nie mają pokrycia
    To jeszcze zaczyna się że Baron żałuje. Baron który już dwa lata temu chciał objąć Apator. Chłop nawet sezonu dobrze nie skończył, a już pojawia się głos że on żałuje. I to samo jest w każdym przypadku, gdzie ktoś z własnej woli opuszcza Unię. Jest to trochę kuriozalne.
    Czytałeś to co napisałem wyżej??
    Swoje wiem możesz nie wierzyć masz do tego pełne prawo, ale bawi mnie wasza Toruńska piana jak ktoś coś wam powie, co do końca nie jest po waszej myśli .
    Jeszcze bardziej mnie bawi że wierzycie w Barona jak w syna marnotrawnego, który w końcu do was trafi i jak za uderzeniem magicznej różdżki uleczy wasze wszystkie problemy.

  19. Powrót do góry    #5685
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Jesteś zbyt ,,stary'' , żeby zaczepiać dla zabawy
    I jesteś zbyt doświadczony i zorientowany , aby te medale przypisywać Baronowi.
    Nie ma mowy o zaczepkach
    Wiadomo od lat że mistrzostwo zdobywają zawodnicy a gdy jeśli źle winimy trenerów, managerów a w wyjątkowych okolicznościach Smektałe oraz Dudka

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    welna (24-08-2023)

  21. Powrót do góry    #5686
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Zwróć uwagę że łatwiej jest wywalić coacha nawet o wyrobionym nazwisku niż zawodnika Dudek za swoją postawę w tym sezonie zasłużył na wyrąbanie na zbity pysk on jednak został a Sawiny już nie ma Baron gdy nie spełni oczekiwań może się szybko obudzić bezrobotny nie grozi to zawodnikom Dudek może sobie kaleczyć na średnią 1.8 z grube miliony a tak znajdzie się frajer który mu to zapłaci. Baron takiego komfortu nie ma jak zawiedzie może się szybko okazać że miejsce w ekstralidze dla niego już nie ma a w pierwszej lidze na pewno zarobi mniej.

    W Lesznie mógł sobie po prostu pozwolić na fuszerkę większego kalibru tytuły które zdobył dawały mu większy parasol ochronny
    W Lesznie masz ludzi którzy znają się na żużlu. W Toruniu poza 80 letnim Zabikiem takiej osoby w zasadzie nie ma. I to co mówił Kruzynski, ma przyjść ktoś kto ogarnie cały klub, dostanie gigantyczne uprawnienia, decyzyjność, obsadzenie kogoś do juniorów, u24 i przy nim reszta ma się tego żużla nauczyć.

    Baron w Toruniu będzie mógł sobie pozwolić na bardzo dużo, w zasadzie w klubie nie będzie ani jednej osoby która będzie mogła podważyć jego decyzje bo to będzie dla całej reszty, jakkolwiek to kuriozalnie nie brzmi, gigantyczny autorytet. Jego pozycja naprawdę będzie mocna i stabilna.

    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    Czytałeś to co napisałem wyżej??
    Swoje wiem możesz nie wierzyć masz do tego pełne prawo, ale bawi mnie wasza Toruńska piana jak ktoś coś wam powie, co do końca nie jest po waszej myśli .
    Jeszcze bardziej mnie bawi że wierzycie w Barona jak w syna marnotrawnego, który w końcu do was trafi i jak za uderzeniem magicznej różdżki uleczy wasze wszystkie problemy.

    Baron ma pokazać co w klubie nie działa i nauczyć żużla wszystkich dokoła. Wybrać kogoś do juniorów, toromistrza znaleźć. Dostanie Zabika do pomocy i ma działać. Na pewno dostanie czas.

    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    Czytałeś to co napisałem wyżej??
    Swoje wiem możesz nie wierzyć masz do tego pełne prawo, ale bawi mnie wasza Toruńska piana jak ktoś coś wam powie, co do końca nie jest po waszej myśli .
    Jeszcze bardziej mnie bawi że wierzycie w Barona jak w syna marnotrawnego, który w końcu do was trafi i jak za uderzeniem magicznej różdżki uleczy wasze wszystkie problemy.


    No właśnie to jest najlepsze, swoje wiem. Wielu takich tu pisało nawet przytoczyłem co pisano. Ale przecież takie posty "swoje wiem" to w większości jest bzdura.

    Tak samo jak ktoś pisze ze Pawlicki zostaje w Sparcie. Albo że Suskiewicz źle się wypowiada o Rusieckim. Da się to sprawdzić? Fakty są takie że Pawlicki w Sparcie nie zostanie, a Emil z jakiegoś powodu z Unii odszedł. To są fakty. Reszta to są większe, lub mniejsze bzdury, domysły, niedopowiedzenia.

    Naprawdę myślisz że Suskiewicz pozwoli Emilowi wrócić do Unii Leszno, mając w głowie co mówił Rusiecki o rosyjskich zuzlowcach? To naprawdę jest jakaś aberracja.

  22. Powrót do góry    #5687
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Baron w Toruniu ma klub naprawiać.
    Frątczak w Częstochowie.

    Pół żartem, Pół serio, ale rywale robią wiele, żebyśmy się z tej Ekstraligi nie wypisali.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    artur99 (25-08-2023), j-rules (24-08-2023)

  24. Powrót do góry    #5688
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Hampel w Lesznie

    Fakt.
    Oficjalnie: Jarosław Hampel w Fogo Unii Leszno! - Sport WP SportoweFakty

  25. Powrót do góry    #5689
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Jakby miał być za Smektale to się nie ma nad czym zastanawiac nawet. Za Lebedeva w sumie podobnie. Tyle że nawet Zengi ostatnio tak się wypowiadał jakby ten Lebedev był klepnięty jak go zaczęli wypytywać.

  26. Powrót do góry    #5690
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Baron w Toruniu będzie mógł sobie pozwolić na bardzo dużo, w zasadzie w klubie nie będzie ani jednej osoby która będzie mogła podważyć jego decyzje bo to będzie dla całej reszty, jakkolwiek to kuriozalnie nie brzmi, gigantyczny autorytet. Jego pozycja naprawdę będzie mocna i stabilna.
    I to właśnie prowadzi do rozpasania grubego kota który traci pazura na polowanie... My popełniliśmy ten błąd i wyszło co wyszło, gościu się totalnie wypalił bo nie miał 'presji, celów', nie masz wrażenia że wszystkie wypowiedzi Barona na przestrzeni 2 ostatnich sezonów to było na zasadzie "no jakoś to bedzie", "pojedziemy jak pojedziemy".
    Osobiście twierdzę że trener powinien mieć wyznaczone kamienie milowe przez klub z których się musi wywiązać budzi to zdrową konkurencję i potrzebę działania.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Baron ma pokazać co w klubie nie działa i nauczyć żużla wszystkich dokoła. Wybrać kogoś do juniorów, toromistrza znaleźć. Dostanie Zabika do pomocy i ma działać. Na pewno dostanie czas.
    Nie powiem że Baron nie zna żużla bo bym musiał mu bardzo mocno umniejszyć, wynikami na przestrzeni lat się bronił, ale najlepsze chyba dla niego w obecnej sytuacji to ten sezon, dwa odpoczynku, wyjazdu na rybki i złapania oddechu niż wpierdzielać się w kolejne bagno i składać rozrzucone klocki... Tormistrza dostaniecie Horosia i powielicie nasze błędy .
    Wy za bardzo lubicie eksperymentować z jakimiś dziwnymi pomysłami które powodują że kończycie jak kończycie.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    No właśnie to jest najlepsze, swoje wiem. Wielu takich tu pisało nawet przytoczyłem co pisano. Ale przecież takie posty "swoje wiem" to w większości jest bzdura.
    Naprawdę myślisz że Suskiewicz pozwoli Emilowi wrócić do Unii Leszno, mając w głowie co mówił Rusiecki o rosyjskich zuzlowcach? To naprawdę jest jakaś aberracja.
    Oczywiście wiem do czego dążysz i dlatego mówię że nikt nie każe Ci w to wierzyć
    Dla mnie temat Emila w Lesznie na najbliższe lata to głupota (na pewno do momentu kiedy Suskiewicz będzie menago, a to raczej tandem nie do ruszenia), i to nie przez słowa Rusieckiego.
    Ostatnio edytowane przez Van Den Bull ; 24-08-2023 o 21:18

  27. Powrót do góry    #5691
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    My jadąc czterema juniorami i Miedzińskim mogliśmy ugrać bonusa w Toruniu, gdyby tylko ten Grubas pomyślał i inaczej ,,ustawił'' Janusza......
    Haha i co by to zmieniło ? Pojechalibyśmy w 1/4 w Lublinem ?

    Trener dostał szmelc od zarządu to go wystawiał. Już po meczu z Krosnem to było widać.
    Na jego miejscu też bym miał w dupie kombinacje tylko bym młodych objeżdżał - a nóż widelec.

    Po wtóre przed telewizorem to jest prosto. Powtóreczki, analizy, czasy, pola i co tam jeszcze.
    Żeby było jasne - nie bronię go, ale takie argumenty , to już dzielenie skóry na niedźwiedziu , który SAM zrezygnował.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 24-08-2023 o 22:11
    UNSCARED

  28. Powrót do góry    #5692
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Haha i co by to zmieniło ? Pojechalibyśmy w 1/4 w Lublinem ?

    Po wtóre przed telewizorem to jest prosto. Powtóreczki, analizy, czasy, pola i co tam jeszcze.
    Robisz dokładnie to co krytykujesz.

    Teraz jest łatwo tak mówić kiedy znamy wyniki.

    W momencie rozgrywania meczu w Toruniu mieliśmy 6 pkt w tabeli a Krosno 4 pkt. Wtedy każdy patrzył tylko na to by się utrzymać.

    Nie znaliśmy wyniku Krosna w Grudziądzu (a przecież bonus mogli zdobyc), nie wiedzieliśmy jak pojedzie Lublin w Krośnie (a w Grudziądzu sfrajerzyli wiec mogli tez to w Krosnie zrobić). Nikt też nie zakładał że Unia pokona Spartę u siebie.

    W tamtym momencie sezonu ten bonus z Toruniem dawał tyle że po wygranej w kolejnej kolejce z GKM u siebie to utrzymanie byłoby prawie że pewne. Nikt nie chciał tego by ostatni mecz w Krośnie był meczem o utrzymanie.

    Baron w Toruniu nie pomógł i tyle.

    Nie uważam że to zły trener, bo 4 tytułów nie zdobywa się z przypadku. I są dużo gorsi "trenerzy" jak np Kędziora czy Sawina. Ale ten związek z Unią się wypalił, obie strony się męczyły i dobrze ze zrezygnowal.

  29. Powrót do góry    #5693
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Piernik… Ja Wam życzę jak najlepiej, ale jak Baron ma tam „uczyć żużla dookoła wszystkich” i znaleźć toromistrza (czytaj: Choroś) to niestety, ale nie wróżę nic dobrego.

    Baron ma swoje plusy i minusy jak każdy. Zacznę od plusów: Jest trenerem który na prawdę potrafi postawić się za zawodnikami, ma z nimi super kontakt, a jak pojawia się jakiś problem w drużynie to na pewno szybko potrafi ten problem rozwiązać. (relacje) Do tego jeżeli drużyna będzie osiągała wyniki w sezonie które będą zadowalać zarząd i kibiców to będzie bajka.
    No i właśnie teraz przechodzimy do minusów:
    Pierwszy. Wydaje mi się, że Waszym jednym z głównych problemów to MA czyli powiedzmy problemy z torem. Mówiłeś, że Baron ma znaleźć toromistrza, on nie będzie szukał - on ma swojego człowieka od zawsze i jest nim Jan Choroś to po pierwsze. Jednym z największych minusów Barona to jego pogląd na temat przygotowywania nawierzchni które brzmi mniej więcej tak: nie da się przygotować toru w taki sposób żeby zaskoczyć zespół gości , ponieważ w drużynie przeciwnej jeżdżą zawodnicy klasowi których warunkami torowymi nie da się zaskoczyć. Dlatego też Baron nie potrafi ze swojego toru przygotować „twierdzy” , spowodować, że jego zespół ten atut toru będzie posiadał , bo wielokrotnie mając słabszy skład w Unii czy mocniejszy pierwsze serie w meczach domowych to była katorga.
    Drugi duży minus to niestety facet nie potrafi rozwijać młodych chłopaków. Raz ,że na imprezach młodzieżowych jest gościem, a dwa nie potrafi zrobić tego co przykładowo potrafił zrobić Chomski z Paluchem. Miał przez lata materiał nie najgorszy w Lesznie to rozwoju tych chłopaków , ale niestety jest totalny marazm i stagnacja tych chłopaków. Uprzedzam teraz Twoją kontrę Roman Jankowski jest od szkółki, jak może doradzi, ale nie pracuje ze starszymi chłopakami to właśnie starał się robić Baron. Roman wraz z Damianem rozwijają szkółkę i 250cc. Dla Was to nie jest dobra informacja, bo również potrzebujecie kogoś kto tych chłopaków ruszy u Was.
    Trzeci minus To co jest jego zaletą , bywa też wadą. Czyli ślepa wiara w jednego czy drugiego zawodnika mającego problem i stawianie go w pozycji niezbyt korzystnej dla drużyny. Tak było u nas z Pawlicki który w słabej formie domowej poniżej 1,4 na bieg jeździł cały czas najwiecej z … juniorami. Stąd mnóstwo przegranych wyścigów które w połączeniu ze wspomnianym „atutem toru” powodowało ogromne problemy w meczach domowych szczególnie. Beton taktyczny i tu nie trzeba być Kryjomem czy Frątczakiem by wiedzieć , że Janka w mocniejszej personalnie Unii nie daje się w biegach otwierających spotkania, dawanie Emila w biegach po równaniach, analogiczna sytuacja która dobrze znasz z tego roku, wręcz identyczna. Sawina i dawanie Lambo w takich biegach. Dlatego Baron taktycznie jest tak rozwinięty jak właśnie Sawina z którego zrezygnowano. Jeżeli podobało Ci się jak taktycznie Sawina ustawiał drużynę (zdarzało mu się zmieniać chociaż) to będziesz zadowolony pod tym kątem z Piotra Barona.

    Tak sprawa wygląda. Życzę jak najlepiej, Wasz chłop tylko ma swoje racje, oby Termos go nie wkurzał. Może nadejść efekt „nowej miotły” i to wypalić, ale w razie problemów mniejszych czy większych Baron po prostu ze swoim podejściem bardzo często ich nie rozwiązuje, a je potęguje.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 24-08-2023 o 23:08

  30. Powrót do góry    #5694
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    U nas jest ten problem ze sami w końcu przyznają że gówno wiedzą o tym żużlu. Musi nastąpić reset, jakaś zmiana percepcji. Ale musi przyjść ktoś z ogromną wiedzą, z ogromnym doświadczeniem, kto będzie miał autorytet, kto będzie się znał, ale i jednocześnie ogarnie pierwszy zespół podczas meczów.

    Ktoś kto powie Termosowi czy Kruzynskiemu co robić. U nas nie ma nic w tym momencie jeżeli chodzi o te struktury trenerskie. Jest Ząbik i tyle. Ma przyjść Baron i sobie pozatrudniac kogo tam uważa że jest potrzebny. To nie ma być zwykły menadżer który ustala skład i wypełnia program. A tutaj lista nazwisk jest naprawdę krótka. Chomski, Dobrucki, Baron, przecież nikt inny nie przyjdzie i nie da mu się do zarządzania całego klubu pod kątem sportowym. A Baron ma zarządzać wszystkim, tak jak będzie uważał. I nie musi się zajmować juniorami, czy rezerwami taktycznymi czy ustalaniem składu. Może od tego sobie kogoś przecież znaleźć i tymi ludźmi po prostu kierować. Zrobi jak będzie uważał. Ma u nas robić rewolucje.

  31. Powrót do góry    #5695
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Baron jako dyrektor generalny w stylu NBA
    well https://getyarn.io/yarn-clip/7553141...4-0186f568d7f9

  32. Powrót do góry    #5696
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Apator już raz próbował skopiować rozwiązanie "wrocławskie" z Gałańdziukiem u sterów i wyszli na tym jak Zabłocki na mydle. Teraz próbują skopiować rozwiązanie "leszczyńskie" i szczerze mówiąc nie sądzę, aby wyszli na tym jakoś o wiele lepiej. Tutaj zamiast "kierownika" biorą trenera, ale Baron raczej już najlepsze lata ma za sobą i wątpię, że odnajdzie w sobie "ikrę" w nowym klubie. Autorytet musi być przede wszystkim "odgórny", czyli u kogoś wysoko postawionego w klubie (zazwyczaj prezes), a nie oddolny w postaci trenera czy innego zarządzającego drużyną. Jeśli u zarządzających klubem z Torunia nic się nie zmieni, to żaden trener czy klasowi zawodnicy temu nie zaradzą.

  33. Powrót do góry    #5697
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Nie liczysz chyba tych sado-masochistów którzy z własnej woli zamieniają się w Toruńskie ogórki kiszone

    Słuchaj ja wiem że utrata Ruska jest bolesna ale mam dla was niespodziankę podczas mojej tegorocznej wizyty w BahaBańce znalazłem w klubie nocnym dla was zastępce
    Oto Emiliano Sanchez młody Argentyński Talenciak odważny ambitny nawet do Ruska podobny z naszej rozmowy wynikło że jest bardzo zainteresowany perspektywą kontraktu w Toruńiu http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=7629&stc=1
    Nie wiem o czym ten belkot.
    Jesli mialo byc smieszne, to gratuluje poziomu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #5698
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem o czym ten belkot.
    Jesli mialo byc smieszne, to gratuluje poziomu.

    Nie tak dalej jak wczoraj.......

    ,,Przy drugiej i trzeciej tez czuc ten orzech,torf i dlugotrwaly zapach czy juz lychasz z polo cocta?''

    Nie bronię cytowanego przez Ciebie usera, ale ......tak sobie myślę, że przy wyborze ,,żartu dnia'' nie byłbyś bez szans na zwycięstwo........

    Także wiesz....
    Skoro ,,domagamy'' się lotnych i ambitnych dowcipów od innych...... dajmy im chociażby jakiś przykład , z którego mogliby się uczuć, wzorować, naśladować

  35. Powrót do góry    #5699
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Uważasz, że to był żart? Raczej delikatne szturchniecie.
    Gdyby miał być , to zacząłbym od wchodzi koń do baru.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lemur6666 (25-08-2023)

  37. Powrót do góry    #5700
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ale o czym rozmawiamy. w żużlu "największymi" menadżerami są byli żużlowcy. ludzie którzy tyle razy przydzwonili o tor głową, że to już jest spory problem. poza tym ilu znacie aktualnych żużlowców któzy potrafię sklecić kilka poprawnie złożonych zdań.

    jak wchodzi ktoś kto nie był żużlowcem to jest zaraz wyśmiewany np. Kryjom. taki sobie kur.wi dołek.

  38. Powrót do góry    #5701
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666;2329505[B
    ]Haha i co by to zmieniło ? Pojechalibyśmy w 1/4 w Lublinem [/B]?
    Ale jakie to ma znaczenie odnośnie myśli taktycznej Barona .......????
    Rozmawiamy o Baronie i jego logice, a właściwie jej braku, a Ty o Lublinie ....


    Ja wiem, że lubisz iść pod prąd, i to co jest białe nazywasz czarne, a to co głupie zwiesz mądrym, ale Strzelba Power grzecznie Ci wyjaśnił, że wówczas , na tamten moment wynik w TOR miał kolosalne znaczenie.
    Bo jeszcze wówczas walczyliśmy o życie, a nie wybieraliśmy przeciwnika pod ćwierćfinał.

  39. Powrót do góry    #5702
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Baliński ratunkiem za Barona, śmiechowe

  40. Powrót do góry    #5703
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Baliński ratunkiem za Barona, śmiechowe
    W spółce ze Skórą, a Knop w zarządzie

  41. Powrót do góry    #5704
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Ale sam Damian nie chcę być trenerem, woli pracować w szkółce

  42. Powrót do góry    #5705
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Haha i co by to zmieniło ? Pojechalibyśmy w 1/4 w Lublinem ?
    Hmmm, zastanówmy się .... jeden mecz więcej na Smoku - jakieś 0,5 mln zł w kasie klubu więcej ??

  43. Powrót do góry    #5706
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Hmmm, zastanówmy się .... jeden mecz więcej na Smoku - jakieś 0,5 mln zł w kasie klubu więcej ??
    A za punkty kto zapłaci?

  44. Powrót do góry    #5707
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A za punkty kto zapłaci?
    Nie będę się z Tobą bawił w wyliczenia ale te 0,5 mln to już po zawodnikach i kosztach organizacji.

  45. Powrót do góry    #5708
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Hmmm, zastanówmy się .... jeden mecz więcej na Smoku - jakieś 0,5 mln zł w kasie klubu więcej ??
    Jeśli nasi coś zyskali na dwumeczu z 1/3 to bardzo mało jakbym się nie zdziwił że musieli dołożyć.liczac zysk z biletów sr.55zl x 15000 to jest 825 000 zapłacić musieli za 83 pkt w dwumeczu. Licząc że Sr za pkt wychodzi 6000 chodź wydaje mi się że zanizylem jest to koszt 500 000 dodając organizacje meczu i koszta z tym związane nie wydaje mi się żeby na dwumeczu zarobili więcej niż 200 000 tys. Według mnie i tak wziąłem opcje bardzo optymistyczna.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    lemur6666 (25-08-2023)

  47. Powrót do góry    #5709
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Nie będę się z Tobą bawił w wyliczenia ale te 0,5 mln to już po zawodnikach i kosztach organizacji.
    Teraz już wiem czemu tyle klubów popadało wcześniej

  48. Powrót do góry    #5710
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jakby miał być za Smektale to się nie ma nad czym zastanawiac nawet. Za Lebedeva w sumie podobnie. Tyle że nawet Zengi ostatnio tak się wypowiadał jakby ten Lebedev był klepnięty jak go zaczęli wypytywać.
    Gadałem z Dobrowolskim i Andrzej jest juz zaklepany

  49. Powrót do góry    #5711
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Gadałem z Dobrowolskim i Andrzej jest juz zaklepany
    I Dobrowolski Ci powiedział że Hampel w Lesznie

  50. Powrót do góry    #5712
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Gadałem z Dobrowolskim i Andrzej jest juz zaklepany
    Ale to już było pewne od jakiegoś czasu, baaa... Józef nawet o to zrobił wojnę w parkingu ********ając Benza (czy jak mu tam) że pismaki za dużo gadają

  51. Powrót do góry    #5713
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    I Dobrowolski Ci powiedział że Hampel w Lesznie
    Nieee, to akurat rzucilem dla jaj, bo ponoc Buczek ma zostac w Falubazie, to wtedy gdzie Jarek?

  52. Powrót do góry    #5714
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Nieee, to akurat rzucilem dla jaj, bo ponoc Buczek ma zostac w Falubazie, to wtedy gdzie Jarek?
    Za Rasmusa , który chce zostać w 1 lidse

  53. Powrót do góry    #5715
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Gadałem z Dobrowolskim i Andrzej jest juz zaklepany

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •