Strona 95 z 137 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,275 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4231
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Karol pięknie wyjaśnił. Emil nie wróci do klubu, który był przeciwny jego jazdy jakikolwiek byście tego nie zaklamywali i robili fikołka moralnego. W dodatku gdzie mu zalegają pieniądze.

    Emil ma bardzo ograniczone możliwości negocjacji w ekstralidze. A potrzebuje ofert, relacji, by po prostu podbijać kontrakt. Termos zgłosi się do Emila po przedłużenie, a Emil musi mu pokazać jakąś kontrooferte by zyskać jak najlepsze warunki. Nie przyniesie przeciez oferty od Włókniarza czy Stali.
    Emil was po prostu rozgrywa. I pytanie czy wasz prezes jest tego świadomy, czy nie.
    Takie fikołki moralne i szpagaty jakie ty tutaj uprawiasz to jest hit.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  2. Powrót do góry    #4232
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Kwas był w 2021, teraz mamy ? Oczywiście jego wyciągnięcie będzie trudne ze względu na obowiązujący kontrakt, a nie wyimaginowane zabezpieczenia pierdyliardem innych umów jak to plecie piernik.
    Swoją drogą mogli by go wasi jakby oficjalnie podać w sumie. Dlaczego jeszcze tego nie zrobiono? W Lesznie dostał też owacje na stojąca po powrocie + tak e słowa s obu stron. Będzie ciekawie.


    Oszukaliście Emila nie wypłacając mu kontraktu. Następnie wasz prezes nawolywal do tego by nie jeździł na żużlu. A teraz liczycie na jego powrót.

    Nie wiem czy tam jest wszystko okej w tym Lesznie.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mszat (11-07-2023)

  4. Powrót do góry    #4233
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Oszukaliście Emila nie wypłacając mu kontraktu. Następnie wasz prezes nawolywal do tego by nie jeździł na żużlu. A teraz liczycie na jego powrót.

    Nie wiem czy tam jest wszystko okej w tym Lesznie.
    Nie denerwuj się 1500 umów zabezpieczających nie przejdziemy
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  5. Powrót do góry    #4234
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    A ja coś czuję że realna opcja ma sezon 2024 jest powrót Pitera .
    I to faktycznie jest w naszym zasięgu , i jeśli jest na to szansa to nie ma na co czekać.

  6. Powrót do góry    #4235
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jełop jesteś i mało co ogarniasz.

    W latach prosperity na tym forum, a było takich kilkanaście, w żużlowe łykendy dyskusja nabierała takiego rozmachu, że pisało się dziennie w okolicach 100 postów. A 50 to była norma. A najwięcej wchodziło postów jak człowiek był w pracy. Jak bys siedział całą noc przed kompem to ty byś pewnie różaniec odmawiał.
    Potwierdzam. Zdarzał się nawet taki rozmach, że sam ze sobą polemizowałeś.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    j-rules (11-07-2023)

  8. Powrót do góry    #4236
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Ale wytłumacz co to znaczy „wyciągnięcie będzie trudne”. Faktem jest, że Emil ma dwuletni kontrakt. Wieloletni kontrakt w Toruniu miał również Doyle, a Termos zamiast go po prostu rozwiązać, wypożyczał do Częstochowy i do Leszna.

    Załóżmy hipotetycznie, że w Lesznie teraz jest finansowe eldorado, a w Toruniu mega bida i Apator nie stać na utrzymanie obecnego składu. Jakim debilem musiałby być Termos, żeby lekką ręką puścić drugiego zawodnika całej ligi i ryzykować kolejny spadek, zamiast puścić Dudka, który kontrakt w Toruniu ma również ogromny (ale przynajmniej punktówka wychodzi niedużo XD). Nawet taka zlotowa jak Doyle podpisała w Toruniu wieloletni kontrakt, zamiast robić objazdówkę po Polsce. Można złego powiedzieć o klubie z Torunia, ale Termos jest przede wszystkim wypłacalny i oszczędza na wielu kwestiach, ale nie na kontraktach.

  9. Powrót do góry    #4237
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Mariusz 52,5 tys. postów
    Przez 20 lat, daje 7,2 posta dziennie.
    Przerzuciłem ostatnie kilka jego dni aktywności i każdego dnia pisze posty od rana do wieczora.

    Chcecie powiedzieć, że gość ma dodatkowe konta? Aby popisać ze sobą?

    Mariusz, Chłopie, Ty masz jakieś inne życie poza SB?
    Czy Ty masz jakąś rodzinę? Żonę, dzieci, wnuki, może psa albo rybki?

    Masz jakąś pasję albo zainteresowania oprócz forum?

    Bo że do roboty nie chodzisz i cały dzień piszesz dyrdymały na forum to wszyscy wiedzą od wielu lat.
    Statystyki zafałszowane. Pamiętam, że była przerwa tygodniowa - przymusowe zawieszenie przez admina. No i kilkudniowa przerwa jak był większy pożar w okolicach Zielonej

  10. Powrót do góry    #4238
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A ja coś czuję że realna opcja ma sezon 2024 jest powrót Pitera .
    I to faktycznie jest w naszym zasięgu , i jeśli jest na to szansa to nie ma na co czekać.
    Trzeba zrobić wszystko by nie wrócił już teraz. Gdzie Piter i liderowanie? Za szybko na jego powrót i dla mnie to kasa wyrzucona w błoto, nie zbawi nas ten transfer. Lepiej dla mnie zostawić dwóch z trójki Chris ,Smyk , Jaimon. Bez sensu jest robić zmiany w składzie tylko dla samej zmiany, nie ma w tym sensu i logiki.

  11. Powrót do góry    #4239
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Nie wiem, czy nie wpadacie w zbyt duży optymizm z tym Chrisem po jednym meczu. Dwa sezonu z rzędu bardzo poważna kontuzja, słaba forma od lat, rok temu przebłysk na świeżości w Ostrowie, teraz dobry mecz z beznadziejnym GKM na wyjazdach. Jeśli nie chcecie mieć za rok sraczki z utrzymaniem po jednej kontuzji to możliwe, że na powrót Pitera będziecie skazani. Chyba, że ten mocno będzie cisnął na transfer do brata, czego nie można wykluczyć.

  12. Powrót do góry    #4240
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach


    Na stronie po bandzie jest wywiad Emilem, fragment poniżej

    Masz ważny kontrakt w Toruniu na przyszły rok. Mówi się jednak, że nie ma takiej umowy, której nie można rozwiązać. Coś może się zadziać u Ciebie w temacie zmiany barw klubowych w Polsce?


    Skoro mam kontrakt, to muszę go wypełnić. Jedynie jak klub powie: „do widzenia”, to muszę się spakować i jechać do innego. Na ten moment ta umowa jest i na żadne klubowe zmiany się nie zapowiada.

    Tym samym można zakończyć wątek Emila skupić się na realnych opcjach i zrobić wszystko by Janusz był zadowolony z postawionego warunku i jechać tym co się uda zakontraktować. Najważniejsze byle bez kontuzji

  13. Powrót do góry    #4241
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    A ja coś czuję że realna opcja ma sezon 2024 jest powrót Pitera .
    I to faktycznie jest w naszym zasięgu , i jeśli jest na to szansa to nie ma na co czekać.

    Wtedy pojechać składem:

    Zengota
    Holder /Smyk
    Janek
    Rew
    Piter
    Rataj
    Antek

  14. Powrót do góry    #4242
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Nie wiem, czy nie wpadacie w zbyt duży optymizm z tym Chrisem po jednym meczu. Dwa sezonu z rzędu bardzo poważna kontuzja, słaba forma od lat, rok temu przebłysk na świeżości w Ostrowie, teraz dobry mecz z beznadziejnym GKM na wyjazdach. Jeśli nie chcecie mieć za rok sraczki z utrzymaniem po jednej kontuzji to możliwe, że na powrót Pitera będziecie skazani. Chyba, że ten mocno będzie cisnął na transfer do brata, czego nie można wykluczyć.
    Piter nas nie zbawi, mi obecna drużyna odpowiada. Czy rzeczywiście wszyscy bez wyjątku się wzmocnią? Nie. Nie mam optymizmu co do Chrisa jakiegoś nadmiernego, zobaczymy co pokażą 2 kolejne mecze. Może być totalna klapa,ale może też któryś z tej trójki robić fajną robotę.
    Co do kontuzji? Z Piterem też mieliśmy ciepło po jego upadku w Grudziądzu z NP,ale szło robić wtedy za top3 zz. Ten sezon jest mega pechowy i gdyby wyciągnąć 3 podstawowych zawodników z jakiejkolwiek innej drużyny każda podzieliłaby nas los w podobny sposób. Takie gadanie dla gadanie.

    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta


    Na stronie po bandzie jest wywiad Emilem, fragment poniżej

    Masz ważny kontrakt w Toruniu na przyszły rok. Mówi się jednak, że nie ma takiej umowy, której nie można rozwiązać. Coś może się zadziać u Ciebie w temacie zmiany barw klubowych w Polsce?


    Skoro mam kontrakt, to muszę go wypełnić. Jedynie jak klub powie: „do widzenia”, to muszę się spakować i jechać do innego. Na ten moment ta umowa jest i na żadne klubowe zmiany się nie zapowiada.

    Tym samym można zakończyć wątek Emila skupić się na realnych opcjach i zrobić wszystko by Janusz był zadowolony z postawionego warunku i jechać tym co się uda zakontraktować. Najważniejsze byle bez kontuzji
    Zostanie, zostanie co było do przewidzenia . Będziemy próbować na 2025, rozmowy z nim raczej to szykowanie gruntu właśnie pod kolejny rok . Może się uda, a może nie - życie zweryfikuje.

  15. Powrót do góry    #4243
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta


    Na stronie po bandzie jest wywiad Emilem, fragment poniżej

    Masz ważny kontrakt w Toruniu na przyszły rok. Mówi się jednak, że nie ma takiej umowy, której nie można rozwiązać. Coś może się zadziać u Ciebie w temacie zmiany barw klubowych w Polsce?


    Skoro mam kontrakt, to muszę go wypełnić. Jedynie jak klub powie: „do widzenia”, to muszę się spakować i jechać do innego. Na ten moment ta umowa jest i na żadne klubowe zmiany się nie zapowiada.

    Tym samym można zakończyć wątek Emila skupić się na realnych opcjach i zrobić wszystko by Janusz był zadowolony z postawionego warunku i jechać tym co się uda zakontraktować. Najważniejsze byle bez kontuzji

    Oczywiście że Apator nie puści Emila. Skoro negocjuje to chce zaległą kasę od Unii. Nawet może coś obieca. A potem kasę dostanie i kontakt się urwie i znowu będzie złym ruskiem.

  16. Powrót do góry    #4244
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A ja coś czuję że realna opcja ma sezon 2024 jest powrót Pitera .
    I to faktycznie jest w naszym zasięgu , i jeśli jest na to szansa to nie ma na co czekać.

    Wtedy pojechać składem:

    Zengota
    Holder /Smyk
    Janek
    Rew
    Piter
    Rataj
    Antek
    Niech szuka prędkości gdzie indziej.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Oczywiście że Apator nie puści Emila. Skoro negocjuje to chce zaległą kasę od Unii. Nawet może coś obieca. A potem kasę dostanie i kontakt się urwie i znowu będzie złym ruskiem.
    Hahahha jakiś ty głupi ale i zabawny.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  17. Powrót do góry    #4245
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Niech szuka prędkości gdzie indziej.
    Dokładnie. Powrót jak najbardziej,ale nie teraz. Za szybko.

  18. Powrót do góry    #4246
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Nie wiem, czy nie wpadacie w zbyt duży optymizm z tym Chrisem po jednym meczu. Dwa sezonu z rzędu bardzo poważna kontuzja, słaba forma od lat, rok temu przebłysk na świeżości w Ostrowie, teraz dobry mecz z beznadziejnym GKM na wyjazdach. Jeśli nie chcecie mieć za rok sraczki z utrzymaniem po jednej kontuzji to możliwe, że na powrót Pitera będziecie skazani. Chyba, że ten mocno będzie cisnął na transfer do brata, czego nie można wykluczyć.
    Tutaj zgoda. Nie można się zachłysnąć dobrym występem bro z Grudziądzem. Trzeba się wzmocnić a nie jechać na sentymentach.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  19. Powrót do góry    #4247
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Niech szuka prędkości gdzie indziej.



    Hahahha jakiś ty głupi ale i zabawny.

    Ktoś tu nie trzyma ciśnienia. My za rok będziemy oklaskiwac Emila z Doylem, wy Smektale i Lidseya. Nie dziwie sie takich reakcji.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 11-07-2023 o 14:11

  20. Powrót do góry    #4248
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Tutaj zgoda. Nie można się zachłysnąć dobrym występem bro z Grudziądzem. Trzeba się wzmocnić a nie jechać na sentymentach.
    Tylko nie ma kim.
    Jeżeli najlepszą opcja dostępną ma być Piter to ja nie widzę sensu zastępowania kogoś z tej trójki co mamy, a zostawić po prostu najlepszą dwójkę.

  21. Powrót do góry    #4249
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Tutaj zgoda. Nie można się zachłysnąć dobrym występem bro z Grudziądzem. Trzeba się wzmocnić a nie jechać na sentymentach.
    Tylko kim chcesz się wzmocnić? Skoro wszystkie ciekawe nazwiska są po za naszym zasięgiem , nie ma kim się wzmocnić.
    Może warto posłuchać Janusza może on poda Rusieckiemu konkretnego zawodnika , realnego do wyciagniecia....

  22. Powrót do góry    #4250
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ktoś tu nie trzyma ciśnienia. My za rok będziemy oklaskiwac Emila z Doylem, wy Smektale i Lidseya. Nie dziwie sie takich reakcji.
    Różnica taka, że wolicie oklaskiwać Doylara niż swojego wychowanka, a my wolimy w tym wypadku swoich zawodników niż tego pasożyta.
    Sytuacja z meczu z Grudziądzem mi to dobitnie pokazała, już nawet nie chodzi o frekwencję , a klimat jaki był na tym stadionie dzięki właśnie tej ekipie jaką mamy.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tylko kim chcesz się wzmocnić? Skoro wszystkie ciekawe nazwiska są po za naszym zasięgiem , nie ma kim się wzmocnić.
    Może warto posłuchać Janusza może on poda Rusieckiemu konkretnego zawodnika , realnego do wyciagniecia....
    No Janek od toru, od liderowania i jeszcze zróbmy go od transferów Ty się słyszysz? Janka pytać kogo realnego można wyciągnąć ludzie haha
    Jeszcze niech da na to kasę może zagadany?

  23. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Dominik (11-07-2023), JODA (11-07-2023), White_Blue_Bulls (11-07-2023), spiniaza1 (11-07-2023)

  24. Powrót do góry    #4251
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ktoś tu nie trzyma ciśnienia. My za rok będziemy oklaskiwac Emila z Doylem, wy Smektale i Lidseya. Nie dziwie sie takich reakcji.
    Ty czytasz jakie kocopoly wypisujesz ? 1500 umów zabezpieczających hahahah. Tak ja nie trzymam ciśnienia iks de
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  25. Powrót do góry    #4252
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Różnica taka, że wolicie oklaskiwać Doylara niż swojego wychowanka, a my wolimy w tym wypadku swoich zawodników niż tego pasożyta.
    Sytuacja z meczu z Grudziądzem mi to dobitnie pokazała, już nawet nie chodzi o frekwencję , a klimat jaki był na tym stadionie dzięki właśnie tej ekipie jaką mamy.



    No Janek od toru, od liderowania i jeszcze zróbmy go od transferów Ty się słyszysz? Janka pytać kogo realnego można wyciągnąć ludzie haha
    Jeszcze niech da na to kasę może zagadany?
    Jakby Emil z Woffindenem byli wolni, to już widzę jak wolelibyście klaskać na Smektale czy Lidseya. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zresztą Emil nie zachował się wobec Unii wiele ładniej niż Jason, gdyby Doyle dużo lepiej jechał to i on byłby mokrym snem.
    A to nam zarzucasz że wolimy klaskać komuś innemu. Rozmawiacie z zawodnikiem ktory na was napluł bo podanie ręki z prezezem i ewakuacja z klubu później, takim napluciem jest. A nam coś zarzucasz.

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ty czytasz jakie kocopoly wypisujesz ? 1500 umów zabezpieczających hahahah. Tak ja nie trzymam ciśnienia iks de

    Gdzie pisałem o 1500 umowach zabezpieczających? Ogarnij się bo piszesz jak Night. Nie chce wałkować tematu, bo na słowo Emil dostajecie jakiś spazmów ekscytacyjnych, zatracacie zdolność logicznego myślenia i jakiekolwiek argumenty do was nie docierają.
    Stal za 200 czy 300 koła przeczołgala Vacula jak chciała. Twierdzisz że Apator płacąc ponad bańkę ekstra nie ma zabezpieczenia. Naprawdę gratuluje.
    Najlepsze jest to że Emil nie zachował się lepiej niż Doyle. Jeden to król, drugi to szmata, zlotówa Dojlar.jest to mega, mega ciekawe.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 11-07-2023 o 14:27

  26. Powrót do góry    #4253
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Różnica taka, że wolicie oklaskiwać Doylara niż swojego wychowanka, a my wolimy w tym wypadku swoich zawodników niż tego pasożyta.
    Sytuacja z meczu z Grudziądzem mi to dobitnie pokazała, już nawet nie chodzi o frekwencję , a klimat jaki był na tym stadionie dzięki właśnie tej ekipie jaką mamy.



    No Janek od toru, od liderowania i jeszcze zróbmy go od transferów Ty się słyszysz? Janka pytać kogo realnego można wyciągnąć ludzie haha
    Jeszcze niech da na to kasę może zagadany?
    Chodzi mi o to że może taki Piter będzie dla niego ok. I wtedy zostanie bez problemu , a my robimy pierwszy ruch , by wrócić do walki o medale.
    Oczywiście dopiero w sezonie 2025 po wyciągnięciu jakiegoś dużego lidera .

  27. Powrót do góry    #4254
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Wy tak na serio tutaj z tym, że oszukaliśmy Emila i Doyla na kasę? Powtarzacie to jak Leśniak, który potem przed kamerami nie był, taki skory do powtarzania tych banialuków.

    To jest też jeden z moich zarzutów w stronę klubu,że słabo reaguje czasami na różne farmazony z mediów. Wiem, że nie ma to żadnego wpływu na prowadzenie klubu, czy kontraktowanie zawodników, ale jest to niesmaczne, kiedy motłoch oczernia nasz klub.

  28. Powrót do góry    #4255
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jakby Emil z Woffindenem byli wolni, to już widzę jak wolelibyście klaskać na Smektale czy Lidseya. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zresztą Emil nie zachował się wobec Unii wiele ładniej niż Jason, gdyby Doyle dużo lepiej jechał to i on byłby mokrym snem.
    A to nam zarzucasz że wolimy klaskać komuś innemu. Rozmawiacie z zawodnikiem ktory na was napluł bo podanie ręki z prezezem i ewakuacja z klubu później, takim napluciem jest. A nam coś zarzucasz.
    Skoro porównujesz odejście Emila do stylu odejścia Doylara to nie mamy o czym rozmawiać
    Ja mówię o oklaskiwaniu Doylara po tym co zrobił kosztem kogoś ze składu obecnej drużyny.

  29. Powrót do góry    #4256
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Skoro porównujesz odejście Emila do stylu odejścia Doylara to nie mamy o czym rozmawiać
    Ja mówię o oklaskiwaniu Doylara po tym co zrobił kosztem kogoś ze składu obecnej drużyny.

    Emil podał rękę, podpisał papier i następnie dogadał się z Apatorem. Doyle podał rękę i następnie dogadał się z Krosnem.
    Doyle zostawił was z ręką w nocniku, ale przecież nie jest zasługa Emila że jak odchodził to skład był mocniejszy.

    Obie akcje są przecież mega podobne, więc naturalnym jest porównanie. Przecież nie da się z tego wyjść, że Emil odszedł z miłości do Unii i jej kibicow, a Doyle to zło wcielone.

    Można jedynie tutaj licytować że Doyle mocniej napluł Rusieckiemu w twarz. Ale przecież zrobili to obaj tyle że jeden mocniej.

  30. Powrót do góry    #4257
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Różnica taka, że wolicie oklaskiwać Doylara niż swojego wychowanka, a my wolimy w tym wypadku swoich zawodników niż tego pasożyta.
    Sytuacja z meczu z Grudziądzem mi to dobitnie pokazała, już nawet nie chodzi o frekwencję , a klimat jaki był na tym stadionie dzięki właśnie tej ekipie jaką mamy.
    Wiadomo, że nie chodzi o frekwencję, bo Unia szoruje plecami po frekwencyjnym dnie - właśnie dzięki ekipie jaką macie. Mecz z Grudziądzem to efekt pospolitego ruszenia, bo w oczy zajrzało widmo spadku. I gdyby ten mecz był w plecy to atmosfera też byłaby daleka od sielankowej.
    Ale w sumie spoko - inne kluby będą miały łatwiej w pozyskiwaniu wartościowych zawodników, a kibice w Lesznie będą mogli raczyć się popisami wychowanków zamiast pasożytów. Sytuacja win-win.

  31. Powrót do góry    #4258
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Emil podał rękę, podpisał papier i następnie dogadał się z Apatorem. Doyle podał rękę i następnie dogadał się z Krosnem.
    Doyle zostawił was z ręką w nocniku, ale przecież nie jest zasługa Emila że jak odchodził to skład był mocniejszy.

    Obie akcje są przecież mega podobne, więc naturalnym jest porównanie. Przecież nie da się z tego wyjść, że Emil odszedł z miłości do Unii i jej kibicow, a Doyle to zło wcielone.

    Można jedynie tutaj licytować że Doyle mocniej napluł Rusieckiemu w twarz. Ale przecież zrobili to obaj tyle że jeden mocniej.
    Z tego co pamiętam to Doyle ogłosił publicznie że zostaje w Lesznie, natomiast Emil nie dosyć że nie ogłosił to w lipcu już mówił że odchodzi z Unii więc jest kolosalna róznica. W lipcu klub mógł zareagować a w październiku to .... nie ma co pisać

  32. Powrót do góry    #4259
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach

    icon15.gif

    Jeden ze sponsorów Emila który go nie opuścił po jego zawieszeniem i jest do dzisiaj z nim, jest też sponsorem Unii. Mocno również namawia Emila ponoć na przyjście do Leszna. Jest to niemozliwe raczej na 2024 rok ale pisanie przez Torunian że wykorzystuje nas do podbicia ceny w Aparorze a jednocześnie pisanie że ma ważny kontrakt to jest jakieś niewiarygodne kombinacje alpejskie.

  33. Powrót do góry    #4260
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Jeden ze sponsorów Emila który go nie opuścił po jego zawieszeniem i jest do dzisiaj z nim, jest też sponsorem Unii. Mocno również namawia Emila ponoć na przyjście do Leszna. Jest to niemozliwe raczej na 2024 rok ale pisanie przez Torunian że wykorzystuje nas do podbicia ceny w Aparorze a jednocześnie pisanie że ma ważny kontrakt to jest jakieś niewiarygodne kombinacje alpejskie.
    Rozmowy 1.5 roku przed końcem kontraktu tak dyskretne że wie o nich każdy to dopiero kombinacje alpejskie. To jest harakiri danej operacji.
    Sam chwilę temu powatpiewales czy Emil zostanie w Apatorze na 2024. Naprawdę nie potraficie spojrzeć na to z zewnątrz, ale te wpisy dotyczące zawodnika z ważnym kontraktem, 1.5 roku przed koncem to jakiś cyrk. Nawet już pomijając wszystko inne, prowadząc rozmowy o których każdy wie dajecie Apatorowi 1.5 roku na działanie. Dla mnie to absurdalne z pierdyliarda powodów, ale niech wam będzie. Emil 1.5 roku przed końcem kontraktu, przebiera nóżkami na myśl o powrocie do Leszna.

  34. Powrót do góry    #4261
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Wiadomo, że nie chodzi o frekwencję, bo Unia szoruje plecami po frekwencyjnym dnie - właśnie dzięki ekipie jaką macie. Mecz z Grudziądzem to efekt pospolitego ruszenia, bo w oczy zajrzało widmo spadku. I gdyby ten mecz był w plecy to atmosfera też byłaby daleka od sielankowej.
    Ale w sumie spoko - inne kluby będą miały łatwiej w pozyskiwaniu wartościowych zawodników, a kibice w Lesznie będą mogli raczyć się popisami wychowanków zamiast pasożytów. Sytuacja win-win.
    Między nami różnica we frekwencji to 1 tys zapełniacie w Toruniu 50% stadionu statystycznie, my 40% gdzie reszta ośrodków już nie patrząc na pojemność ma od 65% w górę. Jesteście w takiej samej dupie jak my i Unia nie szoruje na dnie , bo ostatni jest GKM.
    Gdyby, gdyby. Gdyby Unia jechała w Toruniu to może u was nie byłoby tak sielankowo. (Chociaż sielankowo to chyba było u was tylko raz na meczu z Lublinem).
    Mamy to szczęście, ze mamy akurat na rynku jakościowych wychowanków , wy po prostu „pojedyńcze” sztuki które z jakością to nie mają nic wspólnego. Ciężko to będzie wam zrozumieć, bo zawsze był problem z wychowaniem, ale nigdy nie było problemu z kupowaniem to nas właśnie różni.

  35. Powrót do góry    #4262
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A ja coś czuję że realna opcja ma sezon 2024 jest powrót Pitera .
    I to faktycznie jest w naszym zasięgu , i jeśli jest na to szansa to nie ma na co czekać.

    Wtedy pojechać składem:

    Zengota
    Holder /Smyk
    Janek
    Rew
    Piter
    Rataj
    Antek
    Wstrzymajcie się z tym optymizmem. Bo Pan Rusiecki musi się liczyć z tym, że Pepe jest bardzo poważnym graczem na rynku. I jeśli sobie obmyślił Pitera to już go nie odpuści

  36. Powrót do góry    #4263
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Jeden ze sponsorów Emila który go nie opuścił po jego zawieszeniem i jest do dzisiaj z nim, jest też sponsorem Unii. Mocno również namawia Emila ponoć na przyjście do Leszna. Jest to niemozliwe raczej na 2024 rok ale pisanie przez Torunian że wykorzystuje nas do podbicia ceny w Aparorze a jednocześnie pisanie że ma ważny kontrakt to jest jakieś niewiarygodne kombinacje alpejskie.
    Magik
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    White_Blue_Bulls (11-07-2023)

  38. Powrót do góry    #4264
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Magik
    Akurat oni marginalnie sponsorują Unię, a bardzo mocno Spartę. Tylko zawsze lepiej jest mieć "żywą reklamę" w swoim regionie niż na terenie totalnie nie związaną z Twoją firmą. Ruch taki podobny jak Rusieckiego w sponsoring w Gdańsku na terenie w którym ma swój odział.
    Magik zastępuje Red Bulla Emilowi więc tam biznes kwitnie.

  39. Powrót do góry    #4265
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach

    Red face

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Rozmowy 1.5 roku przed końcem kontraktu tak dyskretne że wie o nich każdy to dopiero kombinacje alpejskie. To jest harakiri danej operacji.
    Sam chwilę temu powatpiewales czy Emil zostanie w Apatorze na 2024. Naprawdę nie potraficie spojrzeć na to z zewnątrz, ale te wpisy dotyczące zawodnika z ważnym kontraktem, 1.5 roku przed koncem to jakiś cyrk. Nawet już pomijając wszystko inne, prowadząc rozmowy o których każdy wie dajecie Apatorowi 1.5 roku na działanie. Dla mnie to absurdalne z pierdyliarda powodów, ale niech wam będzie. Emil 1.5 roku przed końcem kontraktu, przebiera nóżkami na myśl o powrocie do Leszna.
    Ty nie potrafisz. Ledwo oczy otworzysz a zaglądasz w ten wątek czy coś o Emilu nie ma
    I skoro podpisał na 2 lata a odchodził ksul w 2021 to jest wolny. Hehheheheheh
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    JaacPoz (11-07-2023)

  41. Powrót do góry    #4266
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Między nami różnica we frekwencji to 1 tys zapełniacie w Toruniu 50% stadionu statystycznie, my 40% gdzie reszta ośrodków już nie patrząc na pojemność ma od 65% w górę. Jesteście w takiej samej dupie jak my i Unia nie szoruje na dnie , bo ostatni jest GKM.
    Gdyby, gdyby. Gdyby Unia jechała w Toruniu to może u was nie byłoby tak sielankowo. (Chociaż sielankowo to chyba było u was tylko raz na meczu z Lublinem).
    Jeśli dla Ciebie 40% = 50% no to spoko - jesteśmy w takiej samej dupie. Pomijam już fakt, że to pospolite ruszenie na mecz z GKM-em wam tę frekwencję podbiło, bo do tej pory wynosiła w okolicach 35%. I to jest właśnie obraz ilu ludzi chciało chodzić na tę "swojską ekipę" - ledwo starczało aby zapełnić 1/3 stadionu.

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Mamy to szczęście, ze mamy akurat na rynku jakościowych wychowanków , wy po prostu „pojedyńcze” sztuki które z jakością to nie mają nic wspólnego. Ciężko to będzie wam zrozumieć, bo zawsze był problem z wychowaniem, ale nigdy nie było problemu z kupowaniem to nas właśnie różni.
    Różni nas też to, że ja zdaję sobię sprawę, że mamy rok 2023 i, że realia współczesnego żużla drastycznie różnią się od romantycznych idei jazdy wychowankami z lat 90-tych. A jeśli Unia na 2024 skleci coś w stylu 1.Smektała 2.Lidsey 3.Zengota 4.Parnicki 5.Kołodziej (o ile nie powie dość na to dziadostwo) 6.Ratajczak 7.Mencel 8.Jabłoński to najbardziej ucieszą się w Grudziądzu i ZG. Ale skoro kibicom w Lesznie to odpowiada to tak jak swomniałem w poprzednim wpisie - sytuacja win-win i każdy zadowolony

  42. Powrót do góry    #4267
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ty nie potrafisz. Ledwo oczy otworzysz a zaglądasz w ten wątek czy coś o Emilu nie ma
    I skoro podpisał na 2 lata a odchodził ksul w 2021 to jest wolny. Hehheheheheh

    Każdy nieoczywisty stan mnie ciekawi i przywołuje w dowolny wątek. Powinieneś to dostrzec.
    A nie przypominam sobie, by kibice któregokolwiek klubu, przypisywali sobie do składu lidera rywali na 1.5 roku przed zakończeniem jego kontraktu,gdy ten lider od was odszedł do bogatszego klubu z powodów finansowych a ten drugi klub nie ma żadnych problemów z wyplacalnoscia. Normalne to nie jest.

    Jakby kibice Grudziądza zaczęli pisać, że Artiom u nich w 2025 roku, zareagował byś podobnie, przede wszystkim byś ich wyśmiał. A to na ten moment byłby podobny odjazd.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 11-07-2023 o 18:26

  43. Powrót do góry    #4268
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Tylko nie ma kim.
    Jeżeli najlepszą opcja dostępną ma być Piter to ja nie widzę sensu zastępowania kogoś z tej trójki co mamy, a zostawić po prostu najlepszą dwójkę.
    Naprawdę nie widzisz różnicy w potencjale, możliwościach między Piterem a Holderem, Zenem i o zgrozo Smykiem...???????

    Niebywałe......

  44. Powrót do góry    #4269
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Oczywiście że Apator nie puści Emila. Skoro negocjuje to chce zaległą kasę od Unii. Nawet może coś obieca. A potem kasę dostanie i kontakt się urwie i znowu będzie złym ruskiem.

    Gdyby ta kasa była "zaległa" to by się o nią formalnie upomniał a nie płacze w mediach.

    I raczej nikt mu nic nie wypłaci bez zabezpieczenia / umowy.

    Chłopak od jazdy w kółko miałby wyrolować na kasę Unię/ jej sponsorów. Żart?



    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ktoś tu nie trzyma ciśnienia. My za rok będziemy oklaskiwac Emila z Doylem, wy Smektale i Lidseya. Nie dziwie sie takich reakcji.

    Akurat Doylara to bym nie zazdrościł...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 11-07-2023 o 19:11

  45. Powrót do góry    #4270
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Naprawdę nie widzisz różnicy w potencjale, możliwościach między Piterem a Holderem, Zenem i o zgrozo Smykiem...???????

    Niebywałe......
    Potencjał moiwosci nie da nam więcej pkt. Przecież typ znowu coś pieprzy o predkosci. To już nie jest normalne.
    Ostatnio edytowane przez Dominik ; 11-07-2023 o 20:24
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  46. Powrót do góry    #4271
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Naprawdę nie widzisz różnicy w potencjale, możliwościach między Piterem a Holderem, Zenem i o zgrozo Smykiem...???????

    Niebywałe......
    Patrząc na cenę do jakości wolę w tym składzie nic nie zmieniać niż brać Pitera. Nikt nie siedzi przy negocjacjach, ale jak Piter jest w cenie takiego Zengiego czy Smyka to brać, ale raczej tutaj interes jest według mnie dużo droższy, a sportowo to żaden lider na dziś. Nie lubię przepłacania , a w kontraktowaniu Piotra mamy raczej z tym do czynienia. (Oczywiście może tak nie być)
    Może zle się wyraziłem sportowo, technicznie itd to oczywiście, ze Piter jest lepszy, ale czy to rzeczywiście przekłada się na dużo lepsze punkty w zespole? NOPE.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 11-07-2023 o 20:47

  47. Powrót do góry    #4272
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Pany , pożyjemy zobaczymy , Rusiecki już tam jakiś plan ma , pytanie co z tego wyjdzie . Się okaże

  48. Powrót do góry    #4273
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Nie goraczkujcie się tak. Bo Pitera u Was nie będzie

  49. Powrót do góry    #4274
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Nie goraczkujcie się tak. Bo Pitera u Was nie będzie
    Nikt się nie gorączkuje luźno sobie rozmawiamy. Wiadomo, że Pitera nie będzie w Lesznie przecież każdy chce tylko do Falubazu.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Dominik (11-07-2023)

  51. Powrót do góry    #4275
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Nikt się nie gorączkuje luźno sobie rozmawiamy. Wiadomo, że Pitera nie będzie w Lesznie przecież każdy chce tylko do Falubazu.
    To nie chodzi o to że każdy chce bo Zengi np. nie chce, tylko co kto może zaoferować

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •