Strona 67 z 137 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,971 do 3,015 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2971
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Czyli jak Cegielski raz dziennie, nie powie, nie napiszę, nie polajkuje, że Unia Leszno jest super ...to wiedz, że coś się dzieje

  2. Powrót do góry    #2972
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale jaką tezę ? Że Cegielski w ciągu ostatnich tygodni nie pochwalił Leszna? Nie napisałem że skrytykował. Napisałem że nie pochwalił. Powołuje się na wszystkie wypowiedziane słowa na antenie canal + z ust Cegielskiego w ciągu ostatnich 3 tygodni.

    Nie pochwalił pewnie także i kilku innych klubów. Dlaczego miałby akurat Leszno chwalić?

  3. Powrót do góry    #2973
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Dostali ale nie wszystko. Transza z Ekstraligi nie wystarczyła na pokrycie wszystkiego.

    Poz tym w klubie trwa walka. Sponsorzy najwięksi tacy jak FOGO, Stainer, MacTrans czy LFP wstrzymali przelewy. Cześć sponsorów chce przejąć klub bo Rusek z Józefem są już za długo i zmierza to w zła stronę (tutaj dużo kręci prezydent który na to naciska). Ale obecny zarząd nie chcę tak ustąpić i próbuje się dogadać mając z kolei poparcie innych sponsorów jak GLOSS, Bank Spółdzielczy itp. Trwa przeciąganie liny, a klub zmierza na dno...
    Nie wiem jak z finansami i z tymi pieniędzmi od sponsora ale ze prezydent miesza to w to mogę uwierzyć. Za chwilę wybory chodź na teraz nie ma poważnego kontrkandydata to jeśli Unia by spadła to na pewno nie było by to w jego interesie. Miałby wypominane w kampanii że w Lesznie sport nie istnieje a każdy klub sportowy w Lesznie albo gra klasę niżej albo przestał istnieć jak siatkarze czy koszykarze (tutaj też szykuje się już do kampanii od tego sezonu wskrzesza Polonię i będą grać w 3 lidze). Moim zdaniem źle się stanie jeśli dojdzie do zmiany właścicielskiej na tych ludzi można narzekać ale to są ludzie żużla a tamci to w większości by było sponsorzy z nadania prezydenta wiemy jak to wygląda w innych klubach nie chciał bym tego. Wolę spaść z Józefem i Ruskiem niż utrzymać się z ludźmi dla których zarządzanie to będzie tylko biznes.

    PS Pytanie dla ludzi oglądających w tv albo siedzących przy parkingu, był Zengi albo Janusz w parkingu w trakcie meczu?
    Ostatnio edytowane przez artur99 ; 19-06-2023 o 11:07

  4. Powrót do góry    #2974
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    strajki Kolodzieja na brak pieniedzy to raczej nowosc, do tej pory nie koajrze by sie tak zdarzalo a przeciez jezdzil kupe lat w Tarnowie gdzie bardzo roznie bywalo.
    Raczej to chlop z tych co sie dogada, poczeka, no chyba ze sprawa sie ciagnie dluzej i juz ma dosc.

    Ale nie sadze. Mocno sie chlop poobijal w IMP tez jechal zabandazowany bardzo grubo i ledwo sie trzymal na motorku. Wiec raczej obstawiam zdrowie, nawet jesli z kasa krucho.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #2975
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta

    PS Pytanie dla ludzi oglądających w tv albo siedzących przy parkingu, był Zengi albo Janusz w parkingu w trakcie meczu?
    Ja jako widz przed TV mogę powiedzieć, że ani jednego ani drugiego nie pokazywali ani razu, więc raczej nie było ich w parku maszyn.

    A co do Unii i jej finansów to 2021 rok zakończyliście z 300 tys. na minusie, ale już 2022 był zakończony prawie 800 tys. na plusie, więc nie sądzę, aby 2023 rozpoczął się tak katastrofalnie dla was, że nie macie za co płacić. Wiadomo, że pewnie podwyżki kontraktów były, nowi zawodnicy, ale sponsorów też jest więcej niż było. Nawet jeśli ekstraliga wysyła pieniądze transzami to też nie sądzę, aby były to jakieś ogromne zwłoki czasowe przez które zawodnicy by się obrazili nagle. Tym bardziej Janusz.

  6. Powrót do góry    #2976
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Ale mam bekę Nie mogę wytrzymać

  7. Powrót do góry    #2977
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Dostali ale nie wszystko. Transza z Ekstraligi nie wystarczyła na pokrycie wszystkiego.

    Poz tym w klubie trwa walka. Sponsorzy najwięksi tacy jak FOGO, Stainer, MacTrans czy LFP wstrzymali przelewy. Cześć sponsorów chce przejąć klub bo Rusek z Józefem są już za długo i zmierza to w zła stronę (tutaj dużo kręci prezydent który na to naciska). Ale obecny zarząd nie chcę tak ustąpić i próbuje się dogadać mając z kolei poparcie innych sponsorów jak GLOSS, Bank Spółdzielczy itp. Trwa przeciąganie liny, a klub zmierza na dno...
    Jakiś czas temu słyszałem o problemach z $$$, jednak nie na taką skalę. Czy to nie przesadzone?

    Z drugiej strony koledzy informują o problemach z przedłużeniem umowy Janusza nawet, jeśli się utrzymamy. Zaczynają się te plotki nieszczęśliwie za zębiać. No i jeszcze te przedsezonowe opowieści o Ratajczaku,że straszył transferem do Wrocławia,a chwilę później jakby w odwecie puszczone info o Ratajczaku, który inwestuje w nieruchomości itd.

  8. Powrót do góry    #2978
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Ale mam bekę Nie mogę wytrzymać
    Bekę masz z kłopotów własnego klubu. Ty niedobry jesteś.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  9. Powrót do góry    #2979
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Ja jako widz przed TV mogę powiedzieć, że ani jednego ani drugiego nie pokazywali ani razu, więc raczej nie było ich w parku maszyn.

    A co do Unii i jej finansów to 2021 rok zakończyliście z 300 tys. na minusie, ale już 2022 był zakończony prawie 800 tys. na plusie, więc nie sądzę, aby 2023 rozpoczął się tak katastrofalnie dla was, że nie macie za co płacić. Wiadomo, że pewnie podwyżki kontraktów były, nowi zawodnicy, ale sponsorów też jest więcej niż było. Nawet jeśli ekstraliga wysyła pieniądze transzami to też nie sądzę, aby były to jakieś ogromne zwłoki czasowe przez które zawodnicy by się obrazili nagle. Tym bardziej Janusz.
    To nic nie znaczy. Można rewelacyjnym zyskiem zamknąć rok obrachunkowy a zbankrutować z powodu problemów z płynnością.

  10. Powrót do góry    #2980
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Ja jako widz przed TV mogę powiedzieć, że ani jednego ani drugiego nie pokazywali ani razu, więc raczej nie było ich w parku maszyn.

    A co do Unii i jej finansów to 2021 rok zakończyliście z 300 tys. na minusie, ale już 2022 był zakończony prawie 800 tys. na plusie, więc nie sądzę, aby 2023 rozpoczął się tak katastrofalnie dla was, że nie macie za co płacić. Wiadomo, że pewnie podwyżki kontraktów były, nowi zawodnicy, ale sponsorów też jest więcej niż było. Nawet jeśli ekstraliga wysyła pieniądze transzami to też nie sądzę, aby były to jakieś ogromne zwłoki czasowe przez które zawodnicy by się obrazili nagle. Tym bardziej Janusz.
    Skoro faktycznie nie było ich na spotkaniu to strasznie dziwnie to wygląda chyba że tak jak Hampel wystawiają faktury za przyjazd na mecz w którym i tak nie jada to wtedy uzasadnione że szukamy oszczędności. Zengi daleko nie ma więc mógł by wpaść, Janusza dziewczyna na pewno w środę i w czwartek była w Lesznie więc sądzę że Kołodziej też był to mógłby zostać chociaż do pt.

  11. Powrót do góry    #2981
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ogólnie to dezinformacja z tymi kontuzjami jest straszna. Ja jednak liczę i wierzę w to że do Torunia jedziemy z Grzechem i Januszem.

  12. Powrót do góry    #2982
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Skoro faktycznie nie było ich na spotkaniu to strasznie dziwnie to wygląda chyba że tak jak Hampel wystawiają faktury za przyjazd na mecz w którym i tak nie jada to wtedy uzasadnione że szukamy oszczędności. Zengi daleko nie ma więc mógł by wpaść, Janusza dziewczyna na pewno w środę i w czwartek była w Lesznie więc sądzę że Kołodziej też był to mógłby zostać chociaż do pt.

    Dla mnie ogólnie dziwne jest, iż zawodnik, ktróry wziął pieniądze na przygotowanie do sezonu (chyba wzięli?), gdy jest kontuzjowany i nie jedzie, nie jest z drużyną przynajmniej w meczach domowych (chyba. że za dodatkową opłatą)...

  13. Powrót do góry    #2983
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ogólnie to dezinformacja z tymi kontuzjami jest straszna. Ja jednak liczę i wierzę w to że do Torunia jedziemy z Grzechem i Januszem.
    Spokojnie. Nikt tutaj nie neguje,ani nie jest w stanie podważyć twojej wiary.

  14. Powrót do góry    #2984
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Dla mnie ogólnie dziwne jest, iż zawodnik, ktróry wziął pieniądze na przygotowanie do sezonu (chyba wzięli?), gdy jest kontuzjowany i nie jedzie, nie jest z drużyną przynajmniej w meczach domowych (chyba. że za dodatkową opłatą)...
    No z tego co tu wyżej pisano to tak średnio z tymi wziętymi pieniędzmi, wziąć może i by wzięli, ale czy było z czego zapłacić.

  15. Powrót do góry    #2985
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ogólnie to dezinformacja z tymi kontuzjami jest straszna. Ja jednak liczę i wierzę w to że do Torunia jedziemy z Grzechem i Januszem.

    Oby. Bo byłoby to naprawdę smutne gdyby Unia spadła mając potencjał na utrzymanie. Fajnie byłoby zobaczyć jak Unia po tylu tegorocznych przejściach wygrywa w "Piernikowie"...



    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    No z tego co tu wyżej pisano to tak średnio z tymi wziętymi pieniędzmi, wziąć może i by wzięli, ale czy było z czego zapłacić.

    Bądż spokojny - coś na pewno otrzymali. Nikt też nie pisze, że nic nie wzięli. Na pewno na tyle dużo, że opłaca im się podjechać na stadion...

  16. Powrót do góry    #2986
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Bekę masz z kłopotów własnego klubu. Ty niedobry jesteś.
    Myślę że NeverGiveUp38 ma Bekę z tego że to info jest niepotwierdzone
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  17. Powrót do góry    #2987
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Przy założeniu że leszczyńskie Byki wygrają tylko mecz z GKM za 3 punkty to utrzymanie Unii zależy od meczu Wilki-Motor.
    Jeżeli spółdzielnia działa to żegnamy z żalem ekipę Piotra Barona z grona ekstraligowców.

  18. Powrót do góry    #2988
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Żadnych strajków nie ma nie wiem po co takie bzdurne info tworzycie.

    Po co podawać kto kiedy wróci jak okazuje się że są dalsze komplikacje z urazami? Np Koldi poobijany a dopiero jak obrzęki zeszły okazuje się że pęknięte żebra.

    Zengi też miał wrócić szybko znawcy się wypowiadali a to nie jest tylko złamanie które można zespawać i na motor

    Z kasą jest problem nie od tego sezonu ale bez przesady z tymi sponsorami którzy transzę wstrzymali. Noski nie wiem skąd takie coś ale odlot. Tragedii w płaceniu nie ma bo nawet nie ma komu płacić. Chyba nikt nie myśli że punktówka Mencela czy Lidseya zaburzyła finanse klubu.

    Jeśli ktoś by chciał przejąć Unię to niby kto? Zarząd chyba nawet większej afery nie zrobi aby oddać ster ale pierwszy lepszy anonim na pewno nie dostanie klubu za złotówkę.

    Zmiana Igły by wystarczyła. To moje zdanie.

    Aaaa i jeszcze jedno:
    Do Torunia z Jankiem i Nazarem.

  19. Powrót do góry    #2989
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Przy założeniu że leszczyńskie Byki wygrają tylko mecz z GKM za 3 punkty to utrzymanie Unii zależy od meczu Wilki-Motor.
    Jeżeli spółdzielnia działa to żegnamy z żalem ekipę Piotra Barona z grona ekstraligowców.
    Ale jaka spółdzielnia ? mieszkaniowa ? Krosno dopasowane do toru. Ma fachowca od jego przygotowania pod siebie. U gości Miśkowiak , który zrobi maks dwa punkt , juniorzy dno plus Drabik , który może dorzucić 14 a może 4. W sportowej walce Krosno może to bez problemów wygrać.

  20. Powrót do góry    #2990
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    Żadnych strajków nie ma nie wiem po co takie bzdurne info tworzycie.

    Po co podawać kto kiedy wróci jak okazuje się że są dalsze komplikacje z urazami? Np Koldi poobijany a dopiero jak obrzęki zeszły okazuje się że pęknięte żebra.

    Zengi też miał wrócić szybko znawcy się wypowiadali a to nie jest tylko złamanie które można zespawać i na motor

    Z kasą jest problem nie od tego sezonu ale bez przesady z tymi sponsorami którzy transzę wstrzymali. Noski nie wiem skąd takie coś ale odlot. Tragedii w płaceniu nie ma bo nawet nie ma komu płacić. Chyba nikt nie myśli że punktówka Mencela czy Lidseya zaburzyła finanse klubu.

    Jeśli ktoś by chciał przejąć Unię to niby kto? Zarząd chyba nawet większej afery nie zrobi aby oddać ster ale pierwszy lepszy anonim na pewno nie dostanie klubu za złotówkę.

    Zmiana Igły by wystarczyła. To moje zdanie.

    Aaaa i jeszcze jedno:
    Do Torunia z Jankiem i Nazarem.

    Bez Zengoty i Chrisa do Torunia? No to bonusa możecie ugrać jedynie zakulisowo. Toruń chętnie weźmie juniora w promocji, a bonusa zbytnio nie potrzebuje.

  21. Powrót do góry    #2991
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    Żadnych strajków nie ma nie wiem po co takie bzdurne info tworzycie.

    Po co podawać kto kiedy wróci jak okazuje się że są dalsze komplikacje z urazami? Np Koldi poobijany a dopiero jak obrzęki zeszły okazuje się że pęknięte żebra.

    Zengi też miał wrócić szybko znawcy się wypowiadali a to nie jest tylko złamanie które można zespawać i na motor

    Z kasą jest problem nie od tego sezonu ale bez przesady z tymi sponsorami którzy transzę wstrzymali. Noski nie wiem skąd takie coś ale odlot. Tragedii w płaceniu nie ma bo nawet nie ma komu płacić. Chyba nikt nie myśli że punktówka Mencela czy Lidseya zaburzyła finanse klubu.

    Jeśli ktoś by chciał przejąć Unię to niby kto? Zarząd chyba nawet większej afery nie zrobi aby oddać ster ale pierwszy lepszy anonim na pewno nie dostanie klubu za złotówkę.

    Zmiana Igły by wystarczyła. To moje zdanie.

    Aaaa i jeszcze jedno:
    Do Torunia z Jankiem i Nazarem.
    Żeby była jasność. Występ Zengoty niemożliwy czy na tą chwilę ?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  22. Powrót do góry    #2992
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Przy założeniu że leszczyńskie Byki wygrają tylko mecz z GKM za 3 punkty to utrzymanie Unii zależy od meczu Wilki-Motor.
    Jeżeli spółdzielnia działa to żegnamy z żalem ekipę Piotra Barona z grona ekstraligowców.

    Przy założeniu, że GKM wygrywa tylko za 3 punkty z Krosnem, mecz Krosno-Motor nie ma dla nas żadnego znaczenia i w lidze się utrzymujemy.
    Co więcej do Krosna jedziemy na wycieczkę.

    Naprawdę nie rozumiem skreślania szans Gorzowa w meczu w GRU.
    No chyba , że Stal się podłoży , aby łatwiej było wyciągnąć Janka .
    Choć jak dla mnie , to Gorzów jest najgorszą opcją.
    Kołodziej tam po prostu nie umie jeździć .
    ZG, TOR , ale nie Jancarz
    Ostatnio edytowane przez welna ; 19-06-2023 o 13:24

  23. Powrót do góry    #2993
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Dostali ale nie wszystko. Transza z Ekstraligi nie wystarczyła na pokrycie wszystkiego.

    Poz tym w klubie trwa walka. Sponsorzy najwięksi tacy jak FOGO, Stainer, MacTrans czy LFP wstrzymali przelewy. Cześć sponsorów chce przejąć klub bo Rusek z Józefem są już za długo i zmierza to w zła stronę (tutaj dużo kręci prezydent który na to naciska). Ale obecny zarząd nie chcę tak ustąpić i próbuje się dogadać mając z kolei poparcie innych sponsorów jak GLOSS, Bank Spółdzielczy itp. Trwa przeciąganie liny, a klub zmierza na dno...
    Nie uwierze dopoki redaktor Ostafinski lub ekspert pan Krzystyniak nie potwierdza.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #2994
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przy założeniu, że GKM wygrywa tylko za 3 punkty z Krosnem, mecz Krosno-Motor nie ma dla nas żadnego znaczenia i w lidze się utrzymujemy.
    Co więcej do Krosna jedziemy na wycieczkę.

    Naprawdę nie rozumiem skreślania szans Gorzowa w meczu w GRU.
    No chyba , że Stal się podłoży , aby łatwiej było wyciągnąć Janka .
    Choć jak dla mnie , to Gorzów jest najgorszą opcją.
    Kołodziej tam po prostu nie umie jeździć .
    ZG, TOR , ale nie Jancarz

    Jak to nie ma znaczenia ?

    Unia Leszno 9 pkt (tylko wygrana z GKM)

    Krosno ma 4 pkt + 2 z Motorem i 3 z Unią = 9 pkt ale jest wyżej od Unii bo ma z nią bonusa.

  25. Powrót do góry    #2995
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Jak to nie ma znaczenia ?

    Unia Leszno 9 pkt (tylko wygrana z GKM)

    Krosno ma 4 pkt + 2 z Motorem i 3 z Unią = 9 pkt ale jest wyżej od Unii bo ma z nią bonusa.
    Słabo ogarniasz to o czym welna napisał.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spes za jego przydatny post!

    welna (19-06-2023)

  27. Powrót do góry    #2996
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Bez Zengoty i Chrisa do Torunia? No to bonusa możecie ugrać jedynie zakulisowo. Toruń chętnie weźmie juniora w promocji, a bonusa zbytnio nie potrzebuje.
    Śmiało Tobiasz Jakub Musielak za bonusa.

  28. Powrót do góry    #2997
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Jak to nie ma znaczenia ?

    Unia Leszno 9 pkt (tylko wygrana z GKM)

    Krosno ma 4 pkt + 2 z Motorem i 3 z Unią = 9 pkt ale jest wyżej od Unii bo ma z nią bonusa.
    To teraz sobie jeszcze policz ile GKM będzie mieć, jak wygra tylko z KRO i sam stwierdzisz , że to nie ma znaczenia

  29. Powrót do góry    #2998
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przy założeniu, że GKM wygrywa tylko za 3 punkty z Krosnem, mecz Krosno-Motor nie ma dla nas żadnego znaczenia i w lidze się utrzymujemy.
    Co więcej do Krosna jedziemy na wycieczkę.

    Naprawdę nie rozumiem skreślania szans Gorzowa w meczu w GRU.
    No chyba , że Stal się podłoży , aby łatwiej było wyciągnąć Janka .
    Choć jak dla mnie , to Gorzów jest najgorszą opcją.
    Kołodziej tam po prostu nie umie jeździć .
    ZG, TOR , ale nie Jancarz
    Waszym problemem jest terminarz, a konkretnie to że Stal do Grudziądza jedzie na wycieczkę. Ten mecz nic im nie daje. Tak samo jak Wlokniarz z Krosnem, ani Stal w Grudziadzu ani Wlokniarz w Krosnie nie pojedzie maksa, bez żadnych spółdzielni. . GKM walczy o historyczne PO, więc nie odpuści. Wilki walczą o życie. Może nie spadniecie, ale jest takie ryzyko.a Stal czy Wlokniarz jadą o to by trochę zarobić, przetestować silnik i broń boże nie doznać żadnej kontuzji. Nie byłbym takim optymistą przed tymi meczami.

  30. Powrót do góry    #2999
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Przecież Grudziądz ma u siebie Stal Gorzów i pewne 2 pkt.
    GKM ma już pewne playoff.
    Wszyscy wiem że o utrzymanie walczą tylko Wilki i Byki,nie można zaklinać rzeczywistości ..

  31. Powrót do góry    #3000
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Leszno zeby spasc musialoby zaliczyc wtope u siebie z GKM. Jest to mozliwe, przy Baronie i duzym pechu a takze nastawieniu GKM na walke. Ale szanse marne.
    Nie pamietam kiedy jest ten mecz, ale raczej wszyscy juz beda zdrowi.

    Takze zostaje w grze o spadek Krosno i GKM mimo wszystko i tu Krosno moga zbawic tylko jakies dziwne nadprogramowe wygrane u siebie lub bonusy (Torun, Grudziadz)
    Wszystko wskazuje na to, ze niestety znowu psim swedem sie Grudziadz utrzyma.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #3001
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Śmiało Tobiasz Jakub Musielak za bonusa.

    Za trzy punkty i solidna dopłata. Bonusa sami sobie weżmiemy...


  33. Powrót do góry    #3002
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Leszno zeby spasc musialoby zaliczyc wtope u siebie z GKM. Jest to mozliwe, przy Baronie i duzym pechu a takze nastawieniu GKM na walke. Ale szanse marne.
    Nie pamietam kiedy jest ten mecz, ale raczej wszyscy juz beda zdrowi.

    Takze zostaje w grze o spadek Krosno i GKM mimo wszystko i tu Krosno moga zbawic tylko jakies dziwne nadprogramowe wygrane u siebie lub bonusy (Torun, Grudziadz)
    Wszystko wskazuje na to, ze niestety znowu psim swedem sie Grudziadz utrzyma.
    Nie do końca, nie musiałoby. Wystarczy, że GKM wygra z Krosnem za 3 i Stalą za 2. Wtedy mają 11 oczek. Natomiast Krosno wygrywa z Wami za 3, + dołoży np zwycięstwo z Włókniarzem/Motorem i mają 9 oczek. Tyle co Unia. Oznacza to wtedy spadek KSUL.

  34. Powrót do góry    #3003
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    po pierwsze jakie "z wami" wypraszam sobie
    po drugie przeciez dokladnie to napisalem
    Krosno moga zbawic tylko jakies dziwne nadprogramowe wygrane u siebie lub bonusy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #3004
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nie byłbym takim optymistą przed tymi meczami.
    No u mnie optymizmu w temacie tegorocznego składu nie ma już od listopada.
    Teraz po prostu mój scenariusz się potwierdza.



    speedwayfzg
    j-rules nie jest ,,leszczyński''
    Dla mnie to tarnowianin
    Choć co niektórzy tu piszą , że ma w sobie toruńską krew

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    speedwayfzg (19-06-2023)

  37. Powrót do góry    #3005
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No u mnie optymizmu w temacie tegorocznego składu nie ma już od listopada.
    Teraz po prostu mój scenariusz się potwierdza.



    speedwayfzg
    j-rules nie jest ,,leszczyński''
    Dla mnie to tarnowianin
    Choć co niektórzy tu piszą , że ma w sobie toruńską krew
    glupoty pisza, ja nie mam krwi tylko metanol.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #3006
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No u mnie optymizmu w temacie tegorocznego składu nie ma już od listopada.
    Teraz po prostu mój scenariusz się potwierdza.



    speedwayfzg
    j-rules nie jest ,,leszczyński''
    Dla mnie to tarnowianin
    Choć co niektórzy tu piszą , że ma w sobie toruńską krew
    Zależy o jakim optymizmie mówimy. Ten skład miał się po prostu spokojnie się utrzymać, ewentualnie załapać się na PO i tak został skonstruowany . Spokojnie osiągnęlibyśmy zamierzony cel zdrowym zespołem ,ale wydarzyły się rzeczy których człowiek nie jest wstanie przewidzieć.
    Decyzje kadrowo się bronią na to co było na rynku dostępnego w naszym zasięgu na tamten moment, także ta cała sytuacja wiadomo z kim mocno skomplikowała sprawę i stało jak się stało.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 19-06-2023 o 17:31

  39. Powrót do góry    #3007
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Zależy o jakim optymizmie mówimy. Ten skład miał się po prostu spokojnie się utrzymać, ewentualnie załapać się na PO i tak został skonstruowany . Spokojnie osiągnęlibyśmy zamierzony cel zdrowym zespołem ,ale wydarzyły się rzeczy których człowiek nie jest w przewidzieć.
    Decyzje kadrowo się bronią na to co było na rynku dostępnego w naszym zasięgu na tamten moment, także ta cała sytuacja wiadomo z kim mocno skomplikowała sprawę i stało jak się stało.
    Spokojnie powiadasz...????
    To ile mielibyśmy tym zdrowym zespołem dziś pkt?

    Już Ci odpowiadam .....być może dwa punkty więcej . Być może.
    Do tej pory będę się upierać, że ze Stali zeszło ciśnienie w momencie wycofania się Kołodzieja ze startów, i jechali ten mecz, żeby go po prostu bezpiecznie i cało skończyć. Dlatego nie jest powiedziane, że na 100% z Januszem ten mecz byśmy wygrali....

    Poza tym ewentualnym meczem ŻADNEGO INNEGO PUNKTU ten zespół w pełnym składzie by nie zrobił więcej. Żadnego
    Ostatnio edytowane przez welna ; 19-06-2023 o 17:59

  40. Powrót do góry    #3008
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Wełna pewności nie masz ale wg mnie w pełnym składzie moglibyśmy powalczyć w Czewie o wygraną. U nas też z Holderem mogło by być inaczej, ale niestety to gdybanie. Najważniejsze teraz to by nasi wrócili na te dwa mega ważne mecze z drużynami Apatora i GKm-u

  41. Powrót do góry    #3009
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Spokojnie powiadasz...????
    To ile mielibyśmy tym zdrowym zespołem dziś pkt?

    Już Ci odpowiadam .....być może dwa punkty więcej . Być może.
    Do tej pory będę się upierać, że ze Stali zeszło ciśnienie w momencie wycofania się Kołodzieja ze startów, i jechali ten mecz, żeby go po prostu bezpiecznie i cało skończyć. Dlatego nie jest powiedziane, że na 100% z Januszem ten mecz byśmy wygrali....

    Poza tym ewentualnym meczem ŻADNEGO INNEGO PUNKTU ten zespół w pełnym składzie by nie zrobił więcej. Żadnego
    Ale ty gadasz głupoty. Zespół był w sierpniu w taki oto sposób skonstruowany:
    1) Doyle
    2) Smektała
    3) Lidsey
    4) Holder
    5) Kołodziej

    Taki zespół byłby w stanie pojechać w play-off i przy odrobinie szczęścia może nawet dostać się do półfinału i walczyć o brąz. Tak mogłoby się stać w momencie, kiedy Smektała i Lidsey wypełnialiby należycie rolę drugiej linii, a Doyle wraz z Kołodziejem byliby liderami. Holder za to mógł spokojnie zrobić średnią w okolicach 1,7-1,8 i wielkiego narzekania by nie było.

    Natomiast jak już wiemy Doyle się sprzedał, więc to zaburzyło całkowicie cały plan i byliśmy zmuszeni wziąć Zengotę. Dodatkowo te kontuzje i mamy walkę o życie.

    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Ale ty gadasz głupoty. Zespół był w sierpniu w taki oto sposób skonstruowany:
    1) Doyle
    2) Smektała
    3) Lidsey
    4) Holder
    5) Kołodziej

    Taki zespół byłby w stanie pojechać w play-off i przy odrobinie szczęścia może nawet dostać się do półfinału i walczyć o brąz. Tak mogłoby się stać w momencie, kiedy Smektała i Lidsey wypełnialiby należycie rolę drugiej linii, a Doyle wraz z Kołodziejem byliby liderami. Holder za to mógł spokojnie zrobić średnią w okolicach 1,7-1,8 i wielkiego narzekania by nie było.

    Natomiast jak już wiemy Doyle się sprzedał, więc to zaburzyło całkowicie cały plan i byliśmy zmuszeni wziąć Zengotę. Dodatkowo te kontuzje i mamy walkę o życie.
    A zdrowy skład bez Doyla był w stanie uplasować się na 6 miejscu na spokojnie.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi White_Blue_Bulls za jego przydatny post!

    Dominik (19-06-2023), NeverGiveUp38 (19-06-2023)

  43. Powrót do góry    #3010
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Ja powiem więcej z Januszem i Zengim nadal możemy być w play-off 42-48 w Toruniu, 46-44 z Gkm i 44-46 w Krośnie wyniki te nie powalają na kolana a wystarcxa na 6 miejsce przy dobrym układzie nawet 5. 1.5 miesiąca i wszystko będzie jasne.

  44. Powrót do góry    #3011
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Ale ty gadasz głupoty. Zespół był w sierpniu w taki oto sposób skonstruowany:
    1) Doyle
    2) Smektała
    3) Lidsey
    4) Holder
    5) Kołodziej

    Taki zespół byłby w stanie pojechać w play-off i przy odrobinie szczęścia może nawet dostać się do półfinału i walczyć o brąz. Tak mogłoby się stać w momencie, kiedy Smektała i Lidsey wypełnialiby należycie rolę drugiej linii, a Doyle wraz z Kołodziejem byliby liderami. Holder za to mógł spokojnie zrobić średnią w okolicach 1,7-1,8 i wielkiego narzekania by nie było.

    Natomiast jak już wiemy Doyle się sprzedał, więc to zaburzyło całkowicie cały plan i byliśmy zmuszeni wziąć Zengotę. Dodatkowo te kontuzje i mamy walkę o życie.



    A zdrowy skład bez Doyla był w stanie uplasować się na 6 miejscu na spokojnie.

    Jestem tego samego zdania.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    White_Blue_Bulls (19-06-2023)

  46. Powrót do góry    #3012
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jestem tego samego zdania.
    Podpisuję się obiema rękami.

  47. Powrót do góry    #3013
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2022
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Ale ty gadasz głupoty. Zespół był w sierpniu w taki oto sposób skonstruowany:
    1) Doyle
    2) Smektała
    3) Lidsey
    4) Holder
    5) Kołodziej

    Taki zespół byłby w stanie pojechać w play-off i przy odrobinie szczęścia może nawet dostać się do półfinału i walczyć o brąz. Tak mogłoby się stać w momencie, kiedy Smektała i Lidsey wypełnialiby należycie rolę drugiej linii, a Doyle wraz z Kołodziejem byliby liderami. Holder za to mógł spokojnie zrobić średnią w okolicach 1,7-1,8 i wielkiego narzekania by nie było.

    Natomiast jak już wiemy Doyle się sprzedał, więc to zaburzyło całkowicie cały plan i byliśmy zmuszeni wziąć Zengotę. Dodatkowo te kontuzje i mamy walkę o życie.



    A zdrowy skład bez Doyla był w stanie uplasować się na 6 miejscu na spokojnie.
    Twoja analiza ma jedną wadę.
    Tam gdzie wygraliśmy liderem był właśnie Zengota, który świetnie wypełnił lukę po Doyle-u.
    Śmiem twierdzić, że z Jasonem nie mielibyśmy więcej punktów niż mamy.
    Na dzisiaj mamy dwa problemy:
    1. Kontuzje
    2. Juniorzy nie są jeszcze wstanie odebrać punktów seniorom drużyny przeciwnej

  48. Powrót do góry    #3014
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Nie wiem skąd założenie, że GKM wypadł z walki o utrzymanie. Na ten moment najbardziej realny scenariusz to 3x9pkt i mała tabela.

    Leszno oczywiście ma ogromnego pecha z kontuzjami ale też miało farta jadąc do Grudziądza w momencie największego dołka formy GKMu. Gdyby wtedy był mecz z Wrocławiem, a później z Lesznem to spadkowicz by był już znany.

    Mimo wszystko trzymam kciuki za Leszno i spadek Krosna. Po 1 Leszno nie zasługuje na spadek, bo jako jedyne uczciwie szkoli i przykłada się do tego od lat. Po 2 Krosno za te kombinacje z torem powinno zostać ukarane spadkiem.

  49. Powrót do góry    #3015
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Łaguta kontuzja. Nie pojedzie w niedzielę? i tak, jak mówiłem weekend w Krośnie zdecyduje o wszystkim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •