Strona 111 z 137 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,951 do 4,995 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4951
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,513
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    To już grube KO z porównaniem złotych medali
    Podoba mi się taka kontra, aż się uśmiałem



    No i co z tego? Tylko krowa nie zmienia zdania. Wy tez jesteście świetnym przykładem, przed transferem Golloba nawet na Facebooku powstało przed transferem wydarzenie "NIE! dla Tomasza Golloba w Toruniu", po sytuacje gdzie kibice gwizdali, buczeli, lżyli, wywieszali kolejne transparenty z wyrazami dezaprobaty, a podczas pierwszego wyścigu z udziałem Golloba odwrócili się plecami to toru. Mało tego na wieść o negocjacjach z nim pod MotoAreną zapłonęły znicze…
    I teraz zestawić te wpisy internetowe na temat Emila ze strony kibiców z Leszna , a te „patologiczne” zachowania kibiców Apatora wobec Tomka to jak zestawić formę sportową Bartka Zmarzlika, a Adriana Gały.

    Easy bro.
    Pewnie, że tacy byli, my piszemy o użytkownikach SB. Tutaj chorągiewek raczej wśród kibiców Apatora nie ma.
    Rusiecki sam jest niezły as. Kiedy trochę z kasą klubową było kiepsko i nie stać go było na wysokie kontrakty nie miał nic przeciw (sam zresztą się wypowiadał) zakazowi startów ruskich, bo przecież wojna, tylu ukrów ginie itp. A chodziło o osłabienie rywali.
    Teraz się okazuje, że (wynika tak z waszych postów) że chętnie by zatrudnił Emila. Jeśli to prawda to ładnie świadczy o prezesie. I nie piszcie o krowie i poglądach, hipokryzja najwyższych lotów.

  2. Powrót do góry    #4952
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Pewnie, że tacy byli, my piszemy o użytkownikach SB. Tutaj chorągiewek raczej wśród kibiców Apatora nie ma.
    Rusiecki sam jest niezły as. Kiedy trochę z kasą klubową było kiepsko i nie stać go było na wysokie kontrakty nie miał nic przeciw (sam zresztą się wypowiadał) zakazowi startów ruskich, bo przecież wojna, tylu ukrów ginie itp. A chodziło o osłabienie rywali.
    Teraz się okazuje, że (wynika tak z waszych postów) że chętnie by zatrudnił Emila. Jeśli to prawda to ładnie świadczy o prezesie. I nie piszcie o krowie i poglądach, hipokryzja najwyższych lotów.
    Hipokryzja miała by miejsce jakby się dogadali z Doylarem. Z Emilem przy odejściu nie było takich kwasów by stwierdzić, że mosty są spalone, a wręcz przeciwnie. Relacje mają na dziś bardzo dobre. Czy to znaczy, że Emil wróci do Leszna kiedyś? Oczywiście, że nie.
    Tym bardziej, że w żużlu na prawdę wszystko szybko się zmienia, a przed sezonem 2025 kontrakty kończą się wielu zawodnikom i wybór na pewno będzie większy niż tegoroczny sort.

    Zobaczymy jak to będzie wyglądać , dzisiaj się słyszy , że w Toruniu z Doylara przeszli już na Lebiediewa więc jest do dość specyficzna materia nazwana „transferową sagą”. Żeby zakontraktować takiego grajka pokroju Emila grunt pod ten transfer trzeba robić dłuższy czas i uważam, że w Lesznie to się dzieje obecnie, a efekt kibiców na stadionie w ostatnich meczach wielu niezdecydowanych przekonał , że ten sport w tym mieście na najwyższym poziomie ma dalej sens.
    I ja osobiście uważam to za sukces w tym roku, że potrafiliśmy tego Smoczyku obudzić , bo dawno w Lesznie nie było 12/13 tys ludzi na stadionie.
    Co do transferów ? Zobaczymy. Bardziej niż 2025 na dziś myślą co z zrobić z 2024 i bardziej z kogo zrezygnować czy też wymienić niż o tym kogo można „przyklepać” na 2025.

  3. Powrót do góry    #4953
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Jeżeli ktoś czeka na Lejka jutro to niestety będzie zawiedziony, ...

  4. Powrót do góry    #4954
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    Jeżeli ktoś czeka na Lejka jutro to niestety będzie zawiedziony, ...
    Fuck…

  5. Powrót do góry    #4955
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    Jeżeli ktoś czeka na Lejka jutro to niestety będzie zawiedziony, ...
    To kto? Darcy Ward? Pojawił się wczoraj na DPŚ we Wrocku to pewnie i dziś będzie. W czwartek jest termin wolny to może do Leszna zawita? Paru młodych aussie ponoć też polecił Unii ))

  6. Powrót do góry    #4956
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    To kto? Darcy Ward? Pojawił się wczoraj na DPŚ we Wrocku to pewnie i dziś będzie. W czwartek jest termin wolny to może do Leszna zawita? Paru młodych aussie ponoć też polecił Unii ))
    Dokładnie, jutro będzie Darcy w Lesznie

  7. Powrót do góry    #4957
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    Dokładnie, jutro będzie Darcy w Lesznie
    Po co?

  8. Powrót do góry    #4958
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Peter Kildemand Zobacz posta
    Po co?

    Bedzie organizował jazdy dla młodych Australijczyków

  9. Powrót do góry    #4959
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ale Jaimon zapierdziela w DPS , no będzie się trzeba zastanowić między nim a Chrisem.
    Zaczynam mieć wątpliwości , sezon bez kontuzji , rozkręca się , niech pokaże w Play off że warto dać mu .... znów szansę...

  10. Powrót do góry    #4960
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Fuck…
    Kilka dni temu już to zasugerowałem na forum, że wcześniej zobaczymy Warda niż Adamsa

  11. Powrót do góry    #4961
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ale Jaimon zapierdziela w DPS , no będzie się trzeba zastanowić między nim a Chrisem.
    Zaczynam mieć wątpliwości , sezon bez kontuzji , rozkręca się , niech pokaże w Play off że warto dać mu .... znów szansę...
    Bellego też w SON miał genialny występ i później w Lesznie jechał jak jechał. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, niech tak pojedzie w finale z POL to będzie można się cieszyć. Daleka droga do jarania sie jego postawą.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Buszmen (27-07-2023)

  13. Powrót do góry    #4962
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    A Smektala czym sobie zasluzyl na sklad? Juz raz sie na nas wypial, to teraz on powinien drzec o miejsce w skladzie.

  14. Powrót do góry    #4963
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Kilka dni temu już to zasugerowałem na forum, że wcześniej zobaczymy Warda niż Adamsa
    Wiem,wiem. Człowiek jednak żyje tą nadzieją , że kiedyś Leigh nas odwiedzi.

  15. Powrót do góry    #4964
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Wiem,wiem. Człowiek jednak żyje tą nadzieją , że kiedyś Leigh nas odwiedzi.
    Predzej odwiedzi Swindon i Rossitera niz Leszno.

  16. Powrót do góry    #4965
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    A Smektala czym sobie zasluzyl na sklad? Juz raz sie na nas wypial, to teraz on powinien drzec o miejsce w skladzie.
    Smyk jednak lekko pewniejszy , przywiezienie w 1 bigu Taia i Artioma robi wrazenie

  17. Powrót do góry    #4966
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    A Smektala czym sobie zasluzyl na sklad? Juz raz sie na nas wypial, to teraz on powinien drzec o miejsce w skladzie.
    Na tle Jaimona czy Chrisa to sportowo się na dziś broni i wygląda dobrze, więc nie ma co drżeć o miejsce w składzie. Swoje robi i na pewno wygląda Bartek lepiej niż na początku sezonu.

  18. Powrót do góry    #4967
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    A skąd pomysł z tym Wardem u nas a nie w Toruniu ? Przecież to niemoralne
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  19. Powrót do góry    #4968
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    A skąd pomysł z tym Wardem u nas a nie w Toruniu ? Przecież to niemoralne
    Dlaczego? Więcej Torunia w Lesznie niż u nich Adrian, Chris to się chłop pomylić może

  20. Powrót do góry    #4969
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    A skąd pomysł z tym Wardem u nas a nie w Toruniu ? Przecież to niemoralne

    Co w tym niemoralnego? Przecież jak miałby jakiś klub odwiedzić to z racji Chrisa chyba najbardziej właśnie Leszno.

  21. Powrót do góry    #4970
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Kędzierski w Kolegium Żużlowym sugerował,że Mariusz Staszewski jest bardzo realną opcją na zastąpienie Barona na pozycji trenera. Ciekawa opcja też gość który ma świetny kontakt z zawodnikami,a młodzież również dodatkowo skorzystałaby na angażu MS, szczególnie mam na myśli tutaj osobę Damiana który mógłby szczególnie skorzystać na tej współpracy w momencie gdzie nie ma co ukrywać wyhamowała kariera chłopaka. Duo Roman i Mariusz dla młodzieży to najlepsza para możliwa trenerska w kraju. Trzeba pamiętać,że Staszewski zbudował od samych podstaw szkółkę w Ostrowie gdzie jak przychodził to nie było totalnie nic , nawet motocykla na wyposażeniu (wspominał o tym w podcaście "Mówi się żużel" przed sezonem ).

    Z chyba dostępnych trenerów najsensowniejsza opcja która wypaliła się w Ostrowie (chyba tam jest od 2017) jak Baron w Lesznie. Swego czasu był szykowany za Stasia do Gorzowa,ale ten zostaje z tego co się słyszy.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 27-07-2023 o 00:28

  22. Powrót do góry    #4971
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Kędzierski w Kolegium Żużlowym sugerował,że Mariusz Staszewski jest bardzo realną opcją na zastąpienie Barona na pozycji trenera. Ciekawa opcja też gość który ma świetny kontakt z zawodnikami,a młodzież również dodatkowo skorzystałaby na angażu MS, szczególnie mam na myśli tutaj osobę Damiana który mógłby szczególnie skorzystać na tej współpracy w momencie gdzie nie ma co ukrywać wyhamowała kariera chłopaka. Duo Roman i Mariusz dla młodzieży to najlepsza para możliwa trenerska w kraju. Trzeba pamiętać,że Staszewski zbudował od samych podstaw szkółkę w Ostrowie gdzie jak przychodził to nie było totalnie nic , nawet motocykla na wyposażeniu (wspominał o tym w podcaście "Mówi się żużel" przed sezonem ).

    Z chyba dostępnych trenerów najsensowniejsza opcja która wypaliła się w Ostrowie (chyba tam jest od 2017) jak Baron w Lesznie. Swego czasu był szykowany za Stasia do Gorzowa,ale ten zostaje z tego co się słyszy.
    Pisałem już wiele tygodni temu.

    Staszewski lub Bajerski to będzie większe wzmocnienie niż odpad ze Sparty w przyszłym sezonie.

    Brać Mariusza jak tylko jest cień szansy.

    A co do bieżącego sezonu to nie wiem jak Wy ale w takie LL w 1/4 chce mi się wierzyć

  23. Powrót do góry    #4972
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dlaczego? Więcej Torunia w Lesznie niż u nich Adrian, Chris to się chłop pomylić może
    Fakt, pomyliles sie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #4973
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta

    Brać Mariusza jak tylko jest cień szansy.
    Nie najlepiej brzmi to zdanie.
    Leigh już kilka lat temu zapowiedział, że ze względu na stan zdrowia nie spędzi 12 godzin w samolocie, aby polecieć do Europy. Nie ma takiej opcji. Myślę, że w przyszłości już nie zaistnieje.

  25. Powrót do góry    #4974
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Ale wy wiecie, że Staszewski jest na taktycznym poziomie Barona?

  26. Powrót do góry    #4975
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Thomaso Zobacz posta
    Ale wy wiecie, że Staszewski jest na taktycznym poziomie Barona?
    Taktycznie w tym kraju to jedynie radę daje Kryjom i Chomski. Gorszym i bardziej „zabetonowanym” niż Baron nie da się być.

  27. Powrót do góry    #4976
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Pisałem już wiele tygodni temu.

    Staszewski lub Bajerski to będzie większe wzmocnienie niż odpad ze Sparty w przyszłym sezonie.

    Brać Mariusza jak tylko jest cień szansy.

    A co do bieżącego sezonu to nie wiem jak Wy ale w takie LL w 1/4 chce mi się wierzyć
    Jesli trafimy na Wroclaw (wszystko w naszych rekach) i nie pojedzie Pawlicki, to jestem w stanie wierzyć, ze ten dwumecz wygramy.

  28. Powrót do góry    #4977
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Chomski? Przemek z tego co tu pisze i wytyka bledy, ma inne zdanie
    Nie ma takiego trenera, ktory bylby w tym jakis nuewiadomo jaki zdolny.

  29. Powrót do góry    #4978
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Jesli trafimy na Wroclaw (wszystko w naszych rekach) i nie pojedzie Pawlicki, to jestem w stanie wierzyć, ze ten dwumecz wygramy.

    Może jednak warto zaryzykować na Lublin, Tor pewnie będzie zrobiony tak jak teraz na Wrocław, czyli zupełnie inaczej niż w RZ

    może to zaskoczy Lublin, chociaż Zmarzlik plus Kubera to 25 punktów, obojętnie jaki bedzie tor ... tak myślę....

    a czy kolejne spotkanie na podobnym torze bo pewnie taki będzie, zaskoczy Wrocław po raz drugi ?

    Może się tak zdarzyć, że bedą gotowi z ustawieniami po próbie toru, i żeby się nie okazał ,że na podobnym torze do RZ po 10 biegu, bedzie już po meczu

    na korzyść Wrocławia.... tak źle i tak nie dobrze

    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Jesli trafimy na Wroclaw (wszystko w naszych rekach) i nie pojedzie Pawlicki, to jestem w stanie wierzyć, ze ten dwumecz wygramy.

  30. Powrót do góry    #4979
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    Może jednak warto zaryzykować na Lublin, Tor pewnie będzie zrobiony tak jak teraz na Wrocław, czyli zupełnie inaczej niż w RZ

    może to zaskoczy Lublin, chociaż Zmarzlik plus Kubera to 25 punktów, obojętnie jaki bedzie tor ... tak myślę....

    a czy kolejne spotkanie na podobnym torze bo pewnie taki będzie, zaskoczy Wrocław po raz drugi ?

    Może się tak zdarzyć, że bedą gotowi z ustawieniami po próbie toru, i żeby się nie okazał ,że na podobnym torze do RZ po 10 biegu, bedzie już po meczu

    na korzyść Wrocławia.... tak źle i tak nie dobrze
    Nie zrozumiem pomysłu chęci trafienia na Lublin. Najgorzej sobie radzimy na tym torze ze wszystkich ekstraligowych przez ostatnie 2 lata nie zdobywając tam 40 pkt. Dodatkowo mają skład który na Smoczyku nie lata,a fruwa. Nie ważne czy Jarek czy Jack mieli sezon słaby czy dobry to zawsze na torze w Lesznie notowali bardzo dobre mecze, sam Jarek praktycznie poza jednym spotkaniem w Lesznie od czasu odejścia z Unii gdzie miał 4 pkt tak zdobywa minimum 9. Jack z zagranicznych ma jedną z najlepszych średnich w Lesznie, nie mówiąc o formie Domina czy Bartka którego nawet Janek może nie ograć i sam Zmarzlik w dwumeczu to jakieś 28 pkt. Mamy jeszcze Lindgrena i najmocniejszego juniora w lidze.
    Sparta ma swoje problemy i to duże,a może mieć jeszcze większe. Inna sprawa,że patrząc na dwumecze Leszno/Wrocław Czewa/Gorzów Lublin/Toruń po RZ to właśnie Unia łapie się na LL.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 27-07-2023 o 11:46

  31. Powrót do góry    #4980
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Sparta ma swoje problemy i to duże,a może mieć jeszcze większe. Inna sprawa,że patrząc na dwumecze Leszno/Wrocław Czewa/Gorzów Lublin/Toruń po RZ to właśnie Unia łapie się na LL.
    Pycha kroczy przed upadkiem
    LL będzie z pary Częstochowa - Gorzów.
    Niemniej jak najbardziej rozumiem Wasze szczere nadzieje

  32. Powrót do góry    #4981
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Ewentualnie Motor jako LL. U siebie jednak powinni Apator pokonać, dwumeczu nie wygrają ale tam punktowo nie będzie dużej różnicy.

  33. Powrót do góry    #4982
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Pycha kroczy przed upadkiem
    LL będzie z pary Częstochowa - Gorzów.
    Niemniej jak najbardziej rozumiem Wasze szczere nadzieje
    Pierwszy mecz w Czestochowie. Wg mnie Gorzów będzie chciał już tam rozstrzygnąc ten dwumecz. Stać ich na to. W zasadniczej wywieźli remis. Toruń też raczej dostanie 2x niezależanie czy pojedzie z Wrocławiem czy Lublinem. Tutaj wygranie, a może nawet zremisowanie chociaż jednego meczu będzie miało niesamowite znaczenie.

  34. Powrót do góry    #4983
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Pierwszy mecz Gorzów u siebie.Wczoraj był komunikat

  35. Powrót do góry    #4984
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Pycha kroczy przed upadkiem
    LL będzie z pary Częstochowa - Gorzów.
    Niemniej jak najbardziej rozumiem Wasze szczere nadzieje
    Żadna pycha. Według mnie Sparta na dziś jest dużo lepszym rywalem dla nas niż Motor i tyle. Faworytem nie będziemy w żadnym dwumeczu, swoje w tym roku zrobiliśmy, a można tylko zaskoczyć i sprawić niespodziankę. Ewentualny awans nawet z pozycji LL to będzie sensacja i nie ma co tego ukrywać. Patrząc na dyspozycje z RZ w tych dwumeczach fakt jest taki, że łapiemy się na LL. Szanse może i małe , ale powalczymy.
    Motor akurat nam totalnie nie siedzi.

  36. Powrót do góry    #4985
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tylko, że wynik z RZ ze Spartą u siebie się nie powtórzy (chyba, że będą większe osłabienia). Ogólnie jest jeszcze kwestia 5-6 miejsca na koniec rozgrywek i o tym decyduje akurat RZ niezależnie od wyników 1/4.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #4986
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tylko, że wynik z RZ ze Spartą u siebie się nie powtórzy (chyba, że będą większe osłabienia). Ogólnie jest jeszcze kwestia 5-6 miejsca na koniec rozgrywek i o tym decyduje akurat RZ niezależnie od wyników 1/4.
    PO to dwumecz i na prawdę życie pisze różne scenariusze. Kiedyś w półfinale tez w 2014 roku nie mieliśmy prawa przejść Tarnowa, a się to udało. Potrzebne jest szczęście oczywiście przy tym, ale szanse chociaż małe to są.
    Unia nie musi, a może. Nikt tak na prawdę nie oczekuje awansu, dopiero co drżeliśmy o utrzymanie, a dziś możemy „wybrać” sobie rywala w PO.

  38. Powrót do góry    #4987
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No jasne, tylko tak całościowo mam wrażenie, że mocno patrzycie na siłę Sparty przez pryzmat ostatniego meczu, a oni ten mecz delikatnie mówiąc spieprzyli i mają ogromne rezerwy (nawet bez Pitera). Ustawiając się na Spartę ryzykujecie utratę 5 miejsca na koniec rozgrywek.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #4988
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jasne, tylko tak całościowo mam wrażenie, że mocno patrzycie na siłę Sparty przez pryzmat ostatniego meczu, a oni ten mecz delikatnie mówiąc spieprzyli i mają ogromne rezerwy (nawet bez Pitera). Ustawiając się na Spartę ryzykujecie utratę 5 miejsca na koniec rozgrywek.
    Liczą się tylko medale oraz utrzymanie.

    Nikogo nie obchodzi kto był piąty, a kto był szósty

    Mistrzów się pamięta, medalistów już trudniej ale to też sie w historii zapisuje. Ktoś z głowy powie 5 i 6 miejsca w roku chociażby 2019 czy 2021?

    Celować w Spartę, szanse małe ale może szczęście dopisze. Z Sasinami nic nie wskóramy, choćby nam Apator na dwumecz Emila pożyczył

  40. Powrót do góry    #4989
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No nie wiem, dla mnie to jednak duża różnica 5 czy 6 miejsce i też różnica finansowa dla klubu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #4990
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    A jaka to niby jest różnica finansowa dla klubu?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  42. Powrót do góry    #4991
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No są chyba nagrody pieniężne za zajęte miejsce.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #4992
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A jaka to niby jest różnica finansowa dla klubu?
    Żadna. Na tą chwilę PO z jakimkolwiek rywalem to jest i tak nad komplet. Nie mam wątpliwości
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  44. Powrót do góry    #4993
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No są chyba nagrody pieniężne za zajęte miejsce.

    Kilka lat temu to mocno spłaszczono, ze strachu ze Leszno odjedzie finansowo reszcie ligi po seryjnie zdobywanych DMP.

  45. Powrót do góry    #4994
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No są chyba nagrody pieniężne za zajęte miejsce.
    No właśnie nie ma żadnych między miejscem 4-8. Dlatego jestem ciekaw o czym piszesz...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  46. Powrót do góry    #4995
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ok, wydawało mi się, że jest zróżnicowanie i gradacja. No ale prestiż i tak robi swoje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •