Strona 71 z 137 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,195 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3151
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Kołodziej ma w czwartek trenować w Lesznie i po tym zapadnie decyzja czy pojedzie czy nie. Natomiast Zengi raczej w Toruniu nie pojedzie.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Jptorun (26-06-2023)

  3. Powrót do góry    #3152
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Kołodziej raczej też nie.
    Toruń trzeba odpuścić i się zbroić na 7 lipca.

    Mało co mnie w tym roku ,,elektryzuje'', ale na myśl o meczu z GKM-em zaczynam się czuć pomału jak gówniarz , który po niedzielnej mszy leciał swoim wigry3 do szewca na Lipową po program i bilet, a cały poprzedzający tydzień myślał tylko o tym, żeby w niedziele nie padało.
    Boszeee jakie to były z.a.j.e.biste czasy i ta korba na speedway.
    Całymi popołudniami przesiadywaliśmy na Lechickiej u Łukasza, syna Henia Brodali i czekaliśmy na Jankesa, Krakusa, Piotra seniora. Pomagaliśmy im ściągać maszyny z busów, oni grali z nami w piłkę z tyłu za domem. Żarty, dużo śmiechu, pozytywnych emocji, jakby nie było z idolami niedostępnymi dla innych.
    Dobry , beztroski czas.


    A wracając do teraźniejszości
    Mam wrażenie, że łatwiej nam będzie o punkty w Krośnie , niż ze wspomnianym GKMem u siebie......

    Tak czy owak 7 lipca ranga meczu jakiej dawno w Lesznie nie było!!!!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 26-06-2023 o 14:30

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Jptorun (26-06-2023)

  5. Powrót do góry    #3153
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Kołodziej raczej też nie.
    Toruń trzeba odpuścić i się zbroić na 7 lipca.

    Mało co mnie w tym roku ,,elektryzuje'', ale na myśl o meczu z GKM-em zaczynam się czuć pomału jak gówniarz , który po niedzielnej mszy leciał swoim wigry3 do szewca na Lipową po program i bilet, a cały poprzedzający tydzień myślał tylko o tym, żeby w niedziele nie padało.
    Boszeee jakie to były z.a.j.e.biste czasy i ta korba na speedway.
    Całymi popołudniami przesiadywaliśmy na Lechickiej u Łukasza, syna Henia Brodali i czekaliśmy na Jankesa, Krakusa, Piotra seniora. Pomagaliśmy im ściągać maszyny z busów, oni grali z nami w piłkę z tyłu za domem. Żarty, dużo śmiechu, pozytywnych emocji jakby nie było z idolami niedostępnymi dla innych.
    Dobry , beztroski czas.


    A wracając do teraźniejszości
    Mam wrażenie, że łatwiej nam będzie o punkty w Krośnie , niż ze wspomnianym GKMem u siebie......

    Tak czy owak 7 lipca mecz jakiego dawno w Lesznie nie było!!!!
    Szykuje się świetny mecz dlatego bilet już zakupiłem teraz tylko odliczam dni.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (26-06-2023)

  7. Powrót do góry    #3154
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    To chyba z Toruniem pomyliłeś. Bo jak się spojrzy na Toruń to nazwiska fajne, ale jak popatrzy w liczby to np. Dudek i Przedpelski mają gorsze średnie od Smektaly czy Lidseya. A Lambert jedzie na poziomie niechcianego Zengoty. Do tego najgorsza para juniorska w lidze. A potem wychodzi Termos i mówi w internetach że nic się nie stało, jedziemy dalej bo najważniejsze są play offy
    Nie, nie pomyliłem. Chyba, że to Toruń stracił w ostatnich latach Kuberę, Sajfutdinova oraz Doyle'a (i dodatkowo żaden nie żałuje rozstania).

    A co do play-offów no to one rzeczywiście są najważniejsze. Fakt, że Toruń ma tam bardzo małe szanse na cokolwiek, ale przynajmniej w nich pojedzie.

  8. Powrót do góry    #3155
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Według mnie mecz w Toruniu jest kluczowy i walka tam o bonus. Jeśli zdobędziemy tam bonus dajemy sobie bufor bezpieczeństwa w przypadku wygranej Krosna z Włókniarzem czy też Lublinem. Bez bonusa w Toruniu zwycięstwo u siebie z GKM może nam nie wiele dać więc żadnego odpuszczania Torunia tylko spinać poślady i jedziemy tam po punkt.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    Dominik (26-06-2023)

  10. Powrót do góry    #3156
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Zakladajac zwyciestwo Krosna z Czewa lub Lublinem wasz bonus z Toruniem jest w tej ukladance najmniej istotny.
    Wazniejsze mecze to wasz z GKM, Krosna w Grudziadzu i w zaleznosci jak sie te mecze
    uloza,wasz w Krosnie.
    Nawet jak Krosno w tych dwoch meczach nie zrobi punktu, to porazka z GKM moze spowodowac, ze do utrzymania bedziecie
    potrzebowac 44 pkt w Krosnie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-06-2023 o 17:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #3157
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Kołodziej raczej też nie.
    Toruń trzeba odpuścić i się zbroić na 7 lipca.
    W żużlu zbrojeniem się jest jazda. Jak Zengi wróci dopiero na mecz z GKM to Miedziak zrobi więcej pkt. od niego.

  12. Powrót do góry    #3158
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Do Torunia bez Zengoty i Kołodzieja. Pojedzie za to Nazar

  13. Powrót do góry    #3159
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Do Torunia bez Zengoty i Kołodzieja. Pojedzie za to Nazar
    No to Toruń już ma mokrego pampersa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #3160
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to Toruń już ma mokrego pampersa.
    Żebyś wiedział. Znając nasze szczęście to Nazar z Miedziakiem zrobia z 25 punktów we dwóch.

  15. Powrót do góry    #3161
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    To chyba z Toruniem pomyliłeś. Bo jak się spojrzy na Toruń to nazwiska fajne, ale jak popatrzy w liczby to np. Dudek i Przedpelski mają gorsze średnie od Smektaly czy Lidseya. A Lambert jedzie na poziomie niechcianego Zengoty. Do tego najgorsza para juniorska w lidze. A potem wychodzi Termos i mówi w internetach że nic się nie stało, jedziemy dalej bo najważniejsze są play offy
    Zengota moze i kreci sie ze srednia kolo Lamberta ale odpowiedz sobie na pytanie, czy on by tak ustrzelil Zmarzlika na kresce jak to zrobil Brytol.
    Srednia mozna sobie nabijac na juniorach i U24, patrz przyklad Kasprzaka w Gorzowie.
    Nie twierdze przy tym, ze Zengota swoja tak nabil ale to jednak takie biegi jak ten Zmarzlik-Lambo mowia nieco wiecej o zawodniku niz sama srednia.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Żebyś wiedział. Znając nasze szczęście to Nazar z Miedziakiem zrobia z 25 punktów we dwóch.
    Stawiam, ze wspaci Jablonskim ustrzela w trojke 42 pkt a te brakujace 4 zrobi Smyk i Lidsey.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #3162
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,565
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Żebyś wiedział. Znając nasze szczęście to Nazar z Miedziakiem zrobia z 25 punktów we dwóch.

    Jeżeli każdy z nich pojedzie po pięć razy, to jest realne. To tylko średnio 2,5 punktu na bieg .

    Naprzód Adrian! Naprzód Nazar!

  17. Powrót do góry    #3163
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Żebyś wiedział. Znając nasze szczęście to Nazar z Miedziakiem zrobia z 25 punktów we dwóch.
    Mocne
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #3164
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    "W piątek Apator zmierzy się u siebie z Unią i znów może przegrać. Jestem o tym przekonany. Jeśli potwierdzą się sygnały, które do mnie docierają, że wrócą do składu Janek Kołodziej i Grzegorz Zengota, to w Toruniu mogą się zacząć martwić. Ktoś może mieć oczywiście obawy w jakiej formie wrócą po kontuzjach, ale spodziewam się, że 1-2 treningi i będą gotowi do walki. Na dodatek bardzo głodni żużla. Sam pamiętam jak dobrze jeździło przy takich powrotach. Wręcz roznosiło mnie na motocyklu"
    J.K za PS

  19. Powrót do góry    #3165
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    "W piątek Apator zmierzy się u siebie z Unią i znów może przegrać. Jestem o tym przekonany. Jeśli potwierdzą się sygnały, które do mnie docierają, że wrócą do składu Janek Kołodziej i Grzegorz Zengota, to w Toruniu mogą się zacząć martwić. Ktoś może mieć oczywiście obawy w jakiej formie wrócą po kontuzjach, ale spodziewam się, że 1-2 treningi i będą gotowi do walki. Na dodatek bardzo głodni żużla. Sam pamiętam jak dobrze jeździło przy takich powrotach. Wręcz roznosiło mnie na motocyklu"
    J.K za PS
    On to na prawdę powinien dać sobie spokój z komentowaniem

  20. Powrót do góry    #3166
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Przede wszystkim to on miał przestać oglądać żużel całkowicie gdyby w razie dopuszczono rosyjskich żużlowców. Po tych deklaracjach i nie wywiązaniu się z nich, powinien być persona non grata w środowisku.

  21. Powrót do góry    #3167
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Żebyś wiedział. Znając nasze szczęście to Nazar z Miedziakiem zrobia z 25 punktów we dwóch.
    Jak się nasze kluby spotkają w play offach i będziesz w Lublinie na meczu, to weź ten bimber, musi być dobry bo daje ostro w łeb.

  22. Powrót do góry    #3168
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Ja też będę, ale dupska nie będę pokazywał znowu.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  23. Powrót do góry    #3169
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Ja też będę, ale dupska nie będę pokazywał znowu.
    Ale ostatnio robiłeś sobie z nim selfie

  24. Powrót do góry    #3170
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Dziwne z tym Zengota. Zwykle po kontuzji obojczyka żużlowcy jadą po 3 tygodniach a tu minęło już 4 tygodnie i niby nie jest jeszcze gotowy!!!!!

  25. Powrót do góry    #3171
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Dziwne z tym Zengota. Zwykle po kontuzji obojczyka żużlowcy jadą po 3 tygodniach a tu minęło już 4 tygodnie i niby nie jest jeszcze gotowy!!!!!
    To juz zależy, jak skomplikowane jest zlamanie...jedynie pogoda może nas uratować, nawet w Toruniu jak dobrze zacznie zacinać deszczyk

  26. Powrót do góry    #3172
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    A ja myślę że Janek pojedzie w Toruniu . Pewnie jednak będzie chciał sprawdzić jak się czuje na motocyklu i jednak trochę rozciągnąć . Ale pewnie bez Zengoty. Fajnie by było z Nazarem niech młody zbiera doświadczenie

  27. Powrót do góry    #3173
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Nazar ma już podobno dziś jechać w Krośnie na U-24. Jest duża szansa na start Kołodzieja w Toruniu

  28. Powrót do góry    #3174
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Nazar ma już podobno dziś jechać w Krośnie na U-24. Jest duża szansa na start Kołodzieja w Toruniu
    Szkoda tylko Grzecha pewnie zabraknie kilka punktów który mógł by dorzucić, do Bonusa....
    Chyba że Jaimon utrzyma formę , ostatnio duży plus

  29. Powrót do góry    #3175
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Dla mnie nie ma szans na bonus w Toruniu tak czy siak. Gdybyśmy byli z Zengim i Janek w pełni zdrowiu to co innego. Patrząc na ostatnie zawody w Toruniu też nie ryzykowałbym zdrowiem chłopaków przed najważniejszym dla nas meczem. Dla mnie ważniejsze są 3 pkt z Grudziądzem niż 1 pkt z Toruniem.

  30. Powrót do góry    #3176
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dla mnie nie ma szans na bonus w Toruniu tak czy siak. Gdybyśmy byli z Zengim i Janek w pełni zdrowiu to co innego. Patrząc na ostatnie zawody w Toruniu też nie ryzykowałbym zdrowiem chłopaków przed najważniejszym dla nas meczem. Dla mnie ważniejsze są 3 pkt z Grudziądzem niż 1 pkt z Toruniem.
    Według mnie są szanse na bonus w Toruniu i on jest bardzo ważny. Jeśli Krosno sprawi niespodziankę wygrywając u siebie z Włókniarzem bądź zdobywając bonus w Toruniu albo Grudziądzu to ten bonus może być dla nas zbawieniem. Więc jeśli tylko jest możliwość jazdy Janusza czy Zengoty to dobrze żeby jechali.

  31. Powrót do góry    #3177
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dla mnie nie ma szans na bonus w Toruniu tak czy siak. Gdybyśmy byli z Zengim i Janek w pełni zdrowiu to co innego. Patrząc na ostatnie zawody w Toruniu też nie ryzykowałbym zdrowiem chłopaków przed najważniejszym dla nas meczem. Dla mnie ważniejsze są 3 pkt z Grudziądzem niż 1 pkt z Toruniem.
    A ja jestem przekonany, że takiej orki już nie zrobią.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  32. Powrót do góry    #3178
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Według mnie są szanse na bonus w Toruniu i on jest bardzo ważny. Jeśli Krosno sprawi niespodziankę wygrywając u siebie z Włókniarzem bądź zdobywając bonus w Toruniu albo Grudziądzu to ten bonus może być dla nas zbawieniem. Więc jeśli tylko jest możliwość jazdy Janusza czy Zengoty to dobrze żeby jechali.
    I tak będzie nam potrzebna wygrana w Krośnie i tak. Zobaczysz.

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    A ja jestem przekonany, że takiej orki już nie zrobią.
    Nawet nie chodzi już o tor, a ewentualny jakikolwiek uraz przed najważniejszym meczem sezonu.

  33. Powrót do góry    #3179
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    I tak będzie nam potrzebna wygrana w Krośnie i tak. Zobaczysz.
    Krosno pomimo jazdy z dream teamem wrocławskim, pomimo głupiego wylkuczenia Doyla, pomimo tego ze 3 razy wychodzili na 5:1 ze startu i dopiero na trasie dawali sie objezdzac, pomimo kewlara swidnickiego, pomimo ultrabetonu, zrobili 40 pkt, a gdyby nie głupie błedy było by w okolicach remisu. To tylko pokazuje skale możliwości Krosna na swoim torze, który i tak sie zmienił. Starty Krosno miało bardzo dobre w niedzielę, a to najważniejsze teraz przy betonie. Wyjsc po starcie 5 razy na 5:1 to wielka sztuka w tym sezonie z Wrocławiem. I można byc pewnym, że na Leszno krosno z tym torem idealnie się spasuje.

    Zdobycie 47 pkt z lesznem, dla Krosna nie bedzie jakimś problemem, nawet w tej formie druzyny.
    Ostatnio edytowane przez Fan Wilków Krosno ; 27-06-2023 o 11:39

  34. Powrót do góry    #3180
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Krosno pomimo jazdy z dream teamem wrocławskim, pomimo głupiego wylkuczenia Doyla, pomimo tego ze 3 razy wychodzili na 5:1 ze startu i dopiero na trasie dawali sie objezdzac, pomimo kewlara swidnickiego, pomimo ultrabetonu, zrobili 40 pkt, a gdyby nie głupie błedy było by w okolicach remisu. To tylko pokazuje skale możliwości Krosna na swoim torze, który i tak sie zmienił. Starty Krosno miało bardzo dobre w niedzielę, a to najważniejsze teraz przy betonie. Wyjsc po starcie 5 razy na 5:1 to wielka sztuka w tym sezonie z Wrocławiem. I można byc pewnym, że na Leszno krosno z tym torem idealnie się spasuje.

    Zdobycie 47 pkt z lesznem, dla Krosna nie bedzie jakimś problemem, nawet w tej formie druzyny.
    Nie ma znaczenia czy świdnickiego będzie wyprzedzał Łaguta, Janowski ,Pawlicki. , Czy Zengota Lidsey,Ratajczak , korzyść punktowa taka sama .
    A niech Ci będzie nie skończy się 40-50 a 43-47

  35. Powrót do góry    #3181
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Krosno pomimo jazdy z dream teamem wrocławskim, pomimo głupiego wylkuczenia Doyla, pomimo tego ze 3 razy wychodzili na 5:1 ze startu i dopiero na trasie dawali sie objezdzac, pomimo kewlara swidnickiego, pomimo ultrabetonu, zrobili 40 pkt, a gdyby nie głupie błedy było by w okolicach remisu. To tylko pokazuje skale możliwości Krosna na swoim torze, który i tak sie zmienił. Starty Krosno miało bardzo dobre w niedzielę, a to najważniejsze teraz przy betonie. Wyjsc po starcie 5 razy na 5:1 to wielka sztuka w tym sezonie z Wrocławiem. I można byc pewnym, że na Leszno krosno z tym torem idealnie się spasuje.

    Zdobycie 47 pkt z lesznem, dla Krosna nie bedzie jakimś problemem, nawet w tej formie druzyny.
    Krosno miało też jechać na przyczepnym. Tak zapewniałes.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  36. Powrót do góry    #3182
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jeśli ktoś uważa że Włókniarz odpuści mecz w Krośnie to myślę że jest w dużym błędzie. Pojadą na maksa. Choć by dlatego że mają ogromną szansę na 2 miejsce po RZ.
    A to oznacza ominięcie Stali Gorzów w ćwierćfinale....a to już bardzo kusząca propozycja.

  37. Powrót do góry    #3183
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Krosno pomimo jazdy z dream teamem wrocławskim, pomimo głupiego wylkuczenia Doyla, pomimo tego ze 3 razy wychodzili na 5:1 ze startu i dopiero na trasie dawali sie objezdzac, pomimo kewlara swidnickiego, pomimo ultrabetonu, zrobili 40 pkt, a gdyby nie głupie błedy było by w okolicach remisu. To tylko pokazuje skale możliwości Krosna na swoim torze, który i tak sie zmienił. Starty Krosno miało bardzo dobre w niedzielę, a to najważniejsze teraz przy betonie. Wyjsc po starcie 5 razy na 5:1 to wielka sztuka w tym sezonie z Wrocławiem. I można byc pewnym, że na Leszno krosno z tym torem idealnie się spasuje.

    Zdobycie 47 pkt z lesznem, dla Krosna nie bedzie jakimś problemem, nawet w tej formie druzyny.
    W okolicach remisu... Wrocek miał chyba 14 pktów przewagi po 9 biegach (do defektu Janowskiego), przy wykluczeniu Kowalskiego w juniorskim. Do tego Sparta była wyraźnie szybsza w każdym biegu, ale parę razy wyraźnie zabrakło determinacji by wyprzedzać (trzeba było wjechać ostro, a wynik i sytuacja nie wymagała). Nierówne pola startowe spłaszczające wynik.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #3184
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    I tak będzie nam potrzebna wygrana w Krośnie i tak. Zobaczysz.
    Przy bonusie w Toruniu i zwycięstwie z GKM to w Krośnie będziemy mogli nawet przegrać 75:15 mimo tego, że po drodze wygrają z Czewą lub Lublinem.

    Jeden mecz może im się udać, ale nie dwa. W bonusy też u nich nie wierzę w Toruniu i Grudziądzu.

    Dlatego warto te 42 punkty na MotoArenie uciułać.

  39. Powrót do góry    #3185
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no ale Włokniarz to nie Sparta.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #3186
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Przy bonusie w Toruniu i zwycięstwie z GKM to w Krośnie będziemy mogli nawet przegrać 75:15 mimo tego, że po drodze wygrają z Czewą lub Lublinem.

    Jeden mecz może im się udać, ale nie dwa. W bonusy też u nich nie wierzę w Toruniu i Grudziądzu.

    Dlatego warto te 42 punkty na MotoArenie uciułać.
    Tylko, że ten bonus mało realny niestety. Za dużo *****ncjuszy w składzie. Kołodziej po upadku " ostrzej pojedzie" niż aussie Jaimo Smyku nie wspominając.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  41. Powrót do góry    #3187
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Przy obecności Janusza i Zengiego do tego wykorzystanie dobrze taktycznych, wierzę że jesteśmy w stanie zrobić 42 pkt. Jeśli któryś z nich nie pojedzie albo Baron popelni babole to może być faktycznie nierealne do zrobienia.

    Emil 15
    Lambert 13
    Dudek 10
    Przedpelski 6
    Lampart 3
    Juniorzy 1

  42. Powrót do góry    #3188
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Przy bonusie w Toruniu i zwycięstwie z GKM to w Krośnie będziemy mogli nawet przegrać 75:15 mimo tego, że po drodze wygrają z Czewą lub Lublinem.

    Jeden mecz może im się udać, ale nie dwa. W bonusy też u nich nie wierzę w Toruniu i Grudziądzu.

    Dlatego warto te 42 punkty na MotoArenie uciułać.
    Leszno nie zdobedzie ani bonusa z Toruniem, ani nie wygra z GKM. Grudziadz jest na fali i obecnie jest drużyną o niebo lepsza od Leszna i nie sadze zeby w lesznie przegrali, tym bardziej ze to da im upragnione play-offy. Wy myślicie ze Kołodziej i Zengota tak od razu wskocza na GKM i zrobia po 18 pkt, powodzenia po takich kontuzjach... Już wiadomo ze Holder nie wroci przed koncem lipca. Do tego gkm jedzie w Lesznie zawsze dobrze. W tamtym sezonie bez połowy składu zdobyli u was 43 pkt. Pludra 8 pkt gdzie objezdzał Lindseya, Jakobsen 11 pkt- oni w lesznie bardzo dobrze sie czują, do tego dochodzi Pedersen, Fricke i Tarasienko.

  43. Powrót do góry    #3189
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Leszno nie zdobedzie ani bonusa z Toruniem, ani nie wygra z GKM. Grudziadz jest na fali i obecnie jest drużyną o niebo lepsza od Leszna i nie sadze zeby w lesznie przegrali, tym bardziej ze to da im upragnione play-offy. Wy myślicie ze Kołodziej i Zengota tak od razu wskocza na GKM i zrobia po 18 pkt, powodzenia po takich kontuzjach... Już wiadomo ze Holder nie wroci przed koncem lipca. Do tego gkm jedzie w Lesznie zawsze dobrze. W tamtym sezonie bez połowy składu zdobyli u was 43 pkt. Pludra 8 pkt gdzie objezdzał Lindseya, Jakobsen 11 pkt- oni w lesznie bardzo dobrze sie czują, do tego dochodzi Pedersen, Fricke i Tarasienko.
    Szykuj się na nice ligę a nie tutaj farmazony wypisujesz.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  44. Powrót do góry    #3190
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Juniorzy wygrają z toruńskimi rówieśnikami wszystko, plus zapunktują coś na Lamparcie i Przedpełskiej, która to złapała takiego focha, że skończy się na 3x0.
    Jeśli pojedzie Zen lub Koło to mecz będzie w okolicach remisu. Z oboma w składzie powinniście wygrać.
    Tak. Bardzo wierzę w swoją drużynę....

  45. Powrót do góry    #3191
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Wy myślicie ze Kołodziej i Zengota tak od razu wskocza na GKM i zrobia po 18 pkt, powodzenia po takich kontuzjach...
    Kołodziej z połamaną w kilku miejscach stopą z Grudziądzem kontynuował serie trójeczek Wy się nie martwcie o Leszno, a o to czy jeszcze jakiś punkt zrobicie w tym sezonie.

  46. Powrót do góry    #3192
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Leszno nie zdobedzie ani bonusa z Toruniem, ani nie wygra z GKM. Grudziadz jest na fali i obecnie jest drużyną o niebo lepsza od Leszna i nie sadze zeby w lesznie przegrali, tym bardziej ze to da im upragnione play-offy. Wy myślicie ze Kołodziej i Zengota tak od razu wskocza na GKM i zrobia po 18 pkt, powodzenia po takich kontuzjach... Już wiadomo ze Holder nie wroci przed koncem lipca. Do tego gkm jedzie w Lesznie zawsze dobrze. W tamtym sezonie bez połowy składu zdobyli u was 43 pkt. Pludra 8 pkt gdzie objezdzał Lindseya, Jakobsen 11 pkt- oni w lesznie bardzo dobrze sie czują, do tego dochodzi Pedersen, Fricke i Tarasienko.
    A jak wygra z GKM to pojawisz się tutaj i coś napiszesz ?

  47. Powrót do góry    #3193
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Szykuj się na nice ligę a nie tutaj farmazony wypisujesz.
    Zobaczymy jak bedzie. Pierwsza liga dla Krosna tragedią nie bedzie, za rok po awansie falubazu i tak nie bedzie tam jakiś mega mocnych druzyn, Bydgoszcz straci przyjemskiego i już nie bedzie tak mocna. Natomiast dla leszna spadek byłby prawdziwa tragedią.

    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    A jak wygra z GKM to pojawisz się tutaj i coś napiszesz ?
    Pojawię sie i pogratuluję Unii dobrego meczu, nie mam z tym problemu. To jest moja opinia a jak będzie to tor pokaże.

  48. Powrót do góry    #3194
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Z tego co wiem to jedziecie z Zengim i Kołodziejem. 3 pkt dla Was całkiem realne

  49. Powrót do góry    #3195
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Krosno pomimo jazdy z dream teamem wrocławskim, pomimo głupiego wylkuczenia Doyla, pomimo tego ze 3 razy wychodzili na 5:1 ze startu i dopiero na trasie dawali sie objezdzac, pomimo kewlara swidnickiego, pomimo ultrabetonu, zrobili 40 pkt, a gdyby nie głupie błedy było by w okolicach remisu. To tylko pokazuje skale możliwości Krosna na swoim torze, który i tak sie zmienił. Starty Krosno miało bardzo dobre w niedzielę, a to najważniejsze teraz przy betonie. Wyjsc po starcie 5 razy na 5:1 to wielka sztuka w tym sezonie z Wrocławiem. I można byc pewnym, że na Leszno krosno z tym torem idealnie się spasuje.

    Zdobycie 47 pkt z lesznem, dla Krosna nie bedzie jakimś problemem, nawet w tej formie druzyny.
    Bla,bla,bla. Tor zweryfikuje. Nie ma co gdybać.

    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Przy bonusie w Toruniu i zwycięstwie z GKM to w Krośnie będziemy mogli nawet przegrać 75:15 mimo tego, że po drodze wygrają z Czewą lub Lublinem.

    Jeden mecz może im się udać, ale nie dwa. W bonusy też u nich nie wierzę w Toruniu i Grudziądzu.

    Dlatego warto te 42 punkty na MotoArenie uciułać.
    Ja uważam, że Krosno u siebie w jakimś meczu przed naszym spotkaniem coś ugra. Jeżeli Janusz będzie w pełni zdrowy śmiało niech jedzie jak najbardziej. Po prostu jeżeli Janek nie jest sprawny w 100% ja bym nie ryzykował.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •